Ruime zege Leunen op Belfeldia Sportnieuws -inf< Dames Venray verliezen derby tegen SSS'18 HBSV bedwingt Ysselsteyn Knap gelijkspel SVOC'01 Meerlo op het goede spoor SSS'18 mengt zich in titelstrijd Zevenklapper in Blitterswijck Drie keer rood voor Merselo Pijnlijke nederlaag TOP Eindelijk eerste zege Wanssum 1 De Roos Atletiek Vereniging Het Alvertje DC De Piëlhaas Open Darts Venray Nobel PEEL EN MAAS Donderdag 30 oktober 2003 - PagiJ Leunen heeft zondagmiddag de ongeSlagen status in de vierde klasse F een vervolg gegeven. Uit in Belfeld heeft de Leunse ploeg een ruime overwinning geboekt op het laagge klasseerde Belfeldia van trainer Ger Verheyen. Het werd 0-4, maar de score had gezien de kansen veel hoger uit kunnen vallen. Na de beke roverwinning van vorige week tegen SSS'18 begon Leunen vol zelfv ertrou wen aan de zevende wedstrijd van het seizoen. Het was dan ook al na drie minuten raak. Uit een vrije trap van de zijkant kwam de bal voor de voeten van Ronnie Holthackers die de bal goed binnenschoot. Na deze vroe ge openingstreffer creëerde men ztch volop kansen, maar hier werd door de Leunse voorwaartsen slordig mee omgesprongen. Aan de andere kant kreeg Belfeldia enkele kleine kansjes, maar echt gevaarlijk werd de thuisploeg niet. Op slag van rust van het Freek Thoone die zijn tiende competitie treffer aan liet tekenen. Na een goede voorzet van Marco Berden scoorde hij de 0-2. Na de rust was het Belfeldia dat goed begon, maar net zoals in de eerste helft is hun probleem dat ze tot de zestien meter aardig combineren, maar dat er van kansen geen sprake is. Na dit lichte offensief was het dan ook weer Leunen dat het veldover- wicht overnam en zich de nodige kansen verschafte. Het duurde even voordat het weer raak was, maar na 65 minuten viel dan uiteindelijk de 0- 3 In eerste instantie werd een schot nog gestopt door de doelman van Bel feldia, maar met wat geluk kwam de bal voor de voeten van Frank Brands die deze over de keeper heen lobte Daarna werd er bij Leunen volop gewisseld. Joris v. Lierop verliet het veld voor jonkie Roel Gielens en Bas Litjens ging eruit en in zijn plaats kwam Ronnie van Osch. Deze laatst genoemde is lang uit de roulatie geweest maar speelt sinds het begin van het seizoen weer mee in het Ysselsteyn heeft tegen HBSV uit Hout-Blerick een gelijkspel uit de wacht weten te slepen en heeft daar mee ruim aan de verwachtingen weten te voldaan: 2-2. HBSV begon scherp aan de wedstrijd en na amper vijf minuten keek Ysselsteyn al tegen een achterstand aan en het was de Hout-Blerickse spits Ruud Helmers die zichzelf vrij voor de Ysselsteynse doelman zette en deze met een fraaie lob verschalkte. Zo wist Ysselsteyn meteen waar het aan toe was en HBSV waande zich al in de zevende hemelwant winst op Ysselsteyn zou ze toch in de richting van de boven ste regionen brengen en daar moeten ze toch naartoe om hun kampioensas piraties waar te kunnen maken Yssel steyn wenste zich niet zonder slag of stoot neer te leggen bij dit gegeven en naarmate de wedstrijd vorderde kwam Ysselsteyn in de wedstrijd en na twintig minuten wist Geert v Dijck fraai in te koppen, maar zag zijn zui ver doelpunt afgekeurd worden voor vermeend buitenspel. Ysselsteyn was gedurende een groot gedeelte van de eerste helft de betere ploeg en HBSV kon daar weinig tegenover stellen en behoudens enkele vrije trappen was er weinig gevaar voor het Ysselsteyn doel. De HBSV-keeper daarentegen had het er drukker mee en moest in de 40e min. Capituleren. Geert van Dijck kopte een voorzet van Daniel Wijnands prachtig in. 1-1 was tevens de ruststand. Na de thee hetzelfde beeld twee aan elkaar gewaagde ploegen die beide probeerden om een beslissing te forceren. Toch waren de beste kansen ook de twee de helft voor Ysselsteyn. HBSV kon zijn kampioensaspiraties geen moment waarmaken en raakte daar soms zichtbaar geirriteerd door. Ysselsteyn liet zich echter niet van de wijs brengen. Toch leek Ysselsteyn aan het kortste eind te trekken want in de 72e min werd een snel geno men vrije trap Ysselsteyn fataal en Engin Yavuz nam de 1-2 voor zijn rekening. Nauwelijks een minuut later kreeg Ysselsteyn een vrije trap te nemen en Daniel Wijnands was de vorige minuut nog niet vergeten en had veel geleerd en lepelde de bal direct in de rechter bovenhoek en de HBSV doelman was kansloos: 2-2. Ysselsteyn pakte zo verdiend een punt tegen de titelkandidaat. De eerste bespreking in de nieuwe bestuurskamer heeft zijn uitwerking niet gemist. In een enerverende en spannende wedstrijd behaalde SVOC een verdiend punt tegen koploper Heijen: 3-3 Bovendien wist SVOC driemaal te scoren, zodat het aantal tegendoelpunten van Heijen verdub beld werd Het begin van deze match was duidelijk voor de thuisploeg. Bin nen de kortste keren ontstonden twee dotten van kansen. Eerst was het Niels Arts die zijn schot voorlangs zag gaan Even later kopte Paul Man- ders een voorzet prima via de grond op doel. Via de stuit belandde de bal echter op de dwarsligger. En zoals zo vaak valt dan het doelpunt aan de ver keerde kant. Uit een corner wist de spits de bal snoeihard achter doelman Ruud de Mulder te koppen: 0-1. Wie nu dacht dat SVOC de kopjes zou laten hangen kwam bedrogen uit. Middels enkele vlotte combinaties werd steeds gevaar gesticht voor het doel. De gelijkmaker kwam dan ook uit een mooie steekbal van Ivan Maes op Paul Manders. Manders liep alleen op de doelman af en rondde beheerst af. Niet lang daarna vergat voorstop per Rutger Bosch de bal goed weg te ruimen. Hierdoor kón een Heijen-spe- ler alleen op het doel afgaan en sco ren. Ook nu weer pakte SVOC de draad weer goed öp en bleef de aan val zoeken. Joep Manders verlegde het spel met een mooie pass naar de linkerkant, waar Harm Büddiger geheel vrijstond. Büddiger krulde de bal schitterend in de kruising, achter de verbouwereerde doelman. Rust stand 2-2. Ook in de tweede helft ontspon zich een amuserend schouwspel. Beide ploegen speelden op de over winning. Nu was het een keer SVOC dat op voorsprong kwam. Uit een corner wist Joep Manders de bal met een boog in de uiterste hoek te koppen. Lang kon de thuis ploeg niet genieten van deze voor sprong. Nauwelijks een minuut later was het alweer gelijk Een snoeihard schot uit de draai verdween via de vingertoppen van doelman De Mul der en de binnenkant van de paal in het doel. Met nog ruim 20 minuten te gaan was nog alles mogelijk. Heijen drukte steeds meer, terwijl SVOC vaker de lange haal hanteerde. Scoringskansen kwamen er niet meer, zodat het ver lossende eindsignaal van de perfect fluitende scheidsrechter met gejuich ontvangen werd door de spelers en de toeschouwers van SVOC'01. Immers zij waren deze keer de win naars: een mooie pot voetbal en een prima resultaat tegen een goede tegenstander Vijfdeklasser Meerlo heeft zich goed gerevancheerd voor de twee nederlagen van vorig seizoen tegen Hegelsom. Het uitduel lever de deze keer een minimale zege op 0- 1In het eerste kwartier ging de strijd gelijk op, zonder dat beide teams zich kansen wisten te scheppen. De eerste grote kans was in de 17e minuut voor Hegelsom. Doelman Tom Smits van Meerlo kon een goed genomen vrije trap niet helemaal onder controle krijgen, maar wist in de rebound de inzet van spits Sandor Verhaegh te keren. Enkele minuten later was het aan de andere kant bijna raak, maar Klaas van Arensbergen zag zijn inzet voorlangs gaan. In het ver loop van de eerste helft werd Meerlo steeds sterker. Nadat Tim Klemans een goede kans onbenut liet, was het Meerlo's laatste man Edwin van de Winkel die een teruggetrokken bal van ongeveer twintig meter afstand met de buitenkant van zijn voet bui ten bereik van doelman Marcel Verheijen in de kruising deed belanden: 0-1 Dit was tevens de ruststand. In de tweede helft was Meerlo aanvankelijk het meest in de aanval. Kansen wisten de blauw-wit- ten zich echter niet te scheppen. Hal verwege de tweede helft kwam die kans er wel voor Meerlo, toen Eric Wijnhoven een afgemeten voorzet gaf op Geurt Clevers Die zag zijn kopbal, buiten bereik van de keeper, tegen de lat gaan. Hegelsom ging daarna iets meer druk uitoefenen, maar de Meer- lo-achterhoede gaf geen kansen weg. Vooral Wout van Arensbergen was een sta-in-de-weg voor Hegelsom. In de laatste minuut kreeg Hegelsom in de persoon van Jeroen Jans nog een dot van een kans, maar zijn kopbal ging net langs de verkeerde kant van de paal Het bleef uiteindelijk bij een nipte, maar gezien het spelbeeld dik verdiende 0-1 zege voor Meerlo. Li it slagen: Leunen 1-Swolgen 2 806-795 Beste schutter: J v. Ass, 273p. Sevenum 3-Leunen 2 773-754 Beste schutter: J. v. Soest. 260p Heeft u interesse m deze schietsport, neem dan gerust contact op met H. Hermans, tel. 581483 tweede elftal. Nadat er nog enkele mooie kansen om zeep werden gehol pen was het in de laatste minuut Freek Thoone die een vrije trap van de zijkant goed binnenkopte: 0-4. Al met al een geheel terechte overwin ning die veel hoger uit had kunnen vallen. Volgende week speelt Leunen thuis tegen nummer vier Liessel. Aan één punt heeft Leunen genoeg om de eerste periode te pakken want num mer twee FCV staat op drie punten achterstand. Vierde klasse F Uitslagen Kessel-FCV 0-1 SVEB-MVC 2-0 Ysselsteyn-HBSV 2-2 RKDSO-Venlo 3-1 Liessel-RKMSV 2-2 Belfeldia-Leunen 0-4 Stand Leunen 7-17 (20-8) FCV 7-14 (12-6) SVEB 7-13 (13-7) Liessei 7-12 (12-5) RKMSV 7-11 (14-8) HBSV 7-10 (17-13) Kessel 7-10 (8-10) Ysselsteyn 7-8 (12-10) Vënlo "-8 (7-15) MVC'19 7-6 (4-9) Belfeldia RKDSO Programma 2 nov< mbcj HBSV-SVEB MVC-Kessei FCV-Belfeidia Leunen-Liessel RKMSV-RKDSO Venlo-Ysselstevn SSS'18 blijft het verrassend goed doen in de klasse 4G. 1 egen het rede lijk onbekende en zwakke Hapse Boys werd een eenvoudige 3-0 over winning behaald. De eerste helft was nog wel een aardige en interessante wedstrijd maar de tweede helft was weinig enerverend. Mede door de resultaten van de naaste concurren ten staat Overloon nu op een mooie tweede plaats achter Boekei Sport. De laatste confrontatie tussen beide ploegen dateert alweer van 1977. Toen verloor SSS een beslis singswedstrijd met 2-1 en degradeer de daarna naar de 2e klasse Maas- buurt. Afgelopen zondag verliep het voorspoediger en stapte SSS na negentig minuten als duidelijke over winnaar van het veld. In de 9e minuut leek de thuisploeg al op voorsprong te komen na een foutje van doelman Robert-Jan Streng maar de omhaal van Coen Janssen ging naast. Twee minu ten later speelde dezelfde Coen Jans sen zich op rechts vrij, bediende Bas Joosten op maat en die omspeelde op zijn beurt zijn tegenstander waarna hij beheerst binnen schoof (1-0). Na een kwartier de eerste mogelijkheid voor Hapse Boys. Een vrije trap van Epi Lamers kon maar met grote moei te door doelman Paul Claes worden gepareerd en de terugspringende bal werd door Ruud Weerts overgescho ten Halverwege de eerste helft lijkt SSS de voorsprong uit te bouwen maar Paul Joosten zag zijn kopbal voor de doellijn weggewerkt Door laconiek uitverdedigen van SSS kreeg Joost van de Groes vlak daarna nog een aardige mogelijkheid maar hij stuitte op de SSS-doelman. Verder was de thuisploeg oppermachtig. Na een half uur begon Patrick Borghs aan een solo, omspeelde de complete Hapse verdediging, en schoot beheerst de 2- 0 binnen. Hapse Boys moest het voor namelijk hebben van dode spelmo menten zoals vlak voor de pauze. Een op maat genomen vrije trap van ruim 30 meter van wéér Lamers kon door doelman Claes met de nodige inspan ning tot hoekschop worden ver werkt. In de tweede helft gebeurde er maar weinig. De concentratie bij de Overloners verslapte, de scherpte was verdwenen en naarmate de wed strijd vorderde slonk ook de precisie. Toch kwam de ploeg van trainer Meijer de Wolf geen enkele keer echt in gevaar. Halverwege de tweede helft probeerde SSS-aanvaller Wout Janssen het tij te keren met een gevaarlijk afstandschot en 10 minuten voor tijd, bij een van de spaarzame gevaarlijke momenten van Hapse Boys, probeerde van de Groes hetzelf de met een kopbal. In de 86e minuut kwam er nog een kleine opleving. Op mooi aangeven van Bas Joosten lag de weg vrij voor Luc Janssen en deze prikte de bal onder de doelman in het net (3-0). Vlak voor tijd leek het zelfs nog 4-0 te worden na een schitteren de combinatie tussen Wout en Luc Janssen De laatste was niet zelfzuch tig en verlengde op Tom Joosten maar die zag zijn schot van dichtbij via de onderkant van de lat weer terug in het veld springen. Zondag 2 november wacht de gemeentelijke derby tegen Olym piad 8. De ploeg uit Boxmeer staat, na het verlies van afgelopen zondag, op een zevende plaats. Vijfde klasse F Uitslagen Swolgense Boys-Oostrum 64) Hegelsom-Meerlo O-l HRGRKDEV 4-2 SVOC-Heijen 3-3 Meterik-Melderslo (W) VCA-Sparta 1-2 Stand Sparta'18 7-19 (18-3) Heijen 7-17(22-6) Swolgense Boys 7-15 (24-5) HRC27 7-13 04-12) Meerlo 7-10(15-22) SVOC'01 7-9(12-12) Melderslo 7-7 (14-22) VCA 7-5 (8-12) RKDEV 7-5(13-21) Oostrum 7-5 (10-19) Hegelsom 74 (7-12) Meterik 7-3 (0-11) Programma 2 november RKDEV-Hegelsom Meerlo-Swolgense Boys Oostrum-VCA Sparta-Meterik Melderslo-SVOC Heijen-HRC Zondag 2 november vindt in Tege- len de Snelle Sprongcross plaats. Dit is de eerste wedstrijd van de Lim- Bracross-competitie 2003-2004. Het vertrek voor de jeugdleden is om 10.45 uur vanaf het clubgebouw 't Wisselpunt. Vanaf deze week starten de trainin gen volgens het winterseizoen. De trainingen vanaf die datum zijn dan als volgt. Pupillen: woensdag (zaal Landweert) 18.00-19.00 uur; zaterdag 11.00-12.15 uur. C/D-junioren: Maandag 19.00-20.30 uur, donderdag 19-00-20 30 uur AB junioren senioren: dinsdag 19-00-20,30 uur; donderdag (zaal Raayland) 18.00-19.00 uur, aanslui tend baantraining 19.00-20.30 uur. NSG-atleten: donderdag (zaal Raay land) 18.00-19.00 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19 00 uur baantraining; donderdag (start atletiekbaan) 19 00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie bij de trainers of tel. 588217 Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministra tie: tel. 582842. Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltum- se Kleffen, geopend van 09 00-13-00 uur. Wedstrijden/Agenda: 2 november: Tegelen Snelle Sprong cross (LimBra) 9 november: Well 20ste Leukermeer- loop DBCC) 9 november: Vught Indoor 16 november. Nijmegen Zevenheuve- lenloop 23 november: Stiphout .Molenven- cross (LimBra). Op zondag 2 november zou, vol gens het rooster, de eerste wedstrijd om de winterkoning worden gevist Doordat de jachthaven in Wanssum op die datum echter nog vol boten ligt, kan deze wedstrijd niet doorgaan en zal die worden verplaatst naar zon dag 30 november De OVB is momenteel weer bezig met de verzending van de acceptgi ro's voor de sportvisakte 2004. Als u nu, via deze acceptgiro betaalt, krijgt u ruim voor 1 januari 2004 uw sport visakte thuisgestuurd. Dit is de gemakkelijkste manier om aan een sportvisakte te komen. De kosten voor de sportvisakte 2004 zijn 9,50 euro. Als u uw sportvisakte op deze manier bestelt krijgt u bovendien in de loop van het nieuwe visseizoen de sportviskrant van de OVB gratis toe gestuurd Verdere informatie over de sportvisakte kunt u vinden via het mtemet op www.sportvisakte.nl. Voor vergunningen, ook voor Het Wanssums Ven, kunt u terecht bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray, bij Van de Ligt Allicht. Brugstraat 13 in Wanssum. bij het tankstation in Wanssum en ook nog bij Jans Hengelsport in Well. Voor verdere inlichtingen kunt u terecht bij de secretaris H. Lenssen, tel. 0478-587606. Zaterdag 1 november wordt in café De Piëlhaas weer het whiskeydarten gehouden. Iedereen die aan dit toer nooi wil deelnemen kan zich tot uiter lijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag levensmiddelendarten: Winnaarsronde: 1 Nico Thissen; 2. Dennie Plum; 3. Sjaak Verspay; 4. Hubert Janssen; 5. Gemma Verspay; 6, Andy Philipsen; 7. Albert Moorrees; 8. Björn Cleven. Verliezersronde: 1 Lou Janssen; 2.Jos Heesen; 3 Dennis Smits; 4. Henny v.d. Voort, 5. Marij Moorrees; 6. Lieke Steevens; 7. Jolanda Koenen; 8. Diana Reenters Er waren. 5x 180 voor Nico Thissen: 2x 180 voor Dennie Plum en lx 180 voor Bjom Cleven en Dennis Smits. De hoogste finish was voor Dennis Smits. Afgelopen zondag werd in De Eve naar te Venray te Vierde Open Darts Venray gehouden. De uitslag van de wedstrijd was: Heren: 1 Nico Thissen; 2. Bjom Cle ven; 3. Jos Linders; 4. Ron de Louw. 5. Pedro Wijnhoven, 6. Arno Verhae- gen; 7. Gerard Jacobs; 8. Dennis Smits. Dames: 1. Diana Reenters; 2. Eis Cle ven. Bij de jeugd onder de 10 jaar was Nicky Vossenberg de beste. del BC\ De voetbaldames SV Venray heb ben in de derby tegen SSS'18 uit Overloon de eerste nederlaag van het seizoen geleden: 0-1. Venray begon gespannen aan de wedstrijd tegen SSS'18 Een derby, die ongeacht de stand op de ranglijst, altijd spannend en aantrekkelijk is. Voor de wedstrijd stond Venray eerste en SSS'18 derde. Er was dus sprake van een een top wedstrijd. In de eerste minuut kreeg Venray al een mooie uitgespeelde kans, die niet benut werd, Langzamer hand nam de irritatie bij beide ploe gen toe, omdat de scheidsrechter zich had voorgenomen om man van de wedstrijd te worden. Iedere aanra king werd afgefloten, waarna het afwachten was welke ploeg de vrije trap mocht nemen. Het spelen van een goede wedstrijd werd daarom voor beide ploegen onmogelijk gemaakt naar schatting van de toe schouwers heeft de goede man onge veer 163 keer gefloten, waarvan 126 keer onnodig. Desondanks bleef de wedstrijd spannend. Gaandeweg de eerste helft kwamen de dames uit Overloon beter in hun spel. Veelvul dig werd de lange bal gebruikt waar bij de spitsen voor het nodige gevaar zorgden, zonder overigens tot echte kansen te komen. Na balverlies op het middenveld werd de linkerspits van SSS'18, Lisette Gerrits, aange speeld die vanaf achttien meter de bal secuur over de Venrayse keepster in het doel deponeerde. 0-1 v oor de gas ten. Na de rust ging Venray steeds meer druk uitoefenen op het doel van SSS'18. Dat resulteerde in enkele mooie doelkansen. De keepster uit Overloon bleek echter bijzonder betrouwbaar en wist haar doel schoon te houden Behalve op de lijn bleek ze ook goed mee te kunnen voetballen. Venray bleef combineren en was voetballend de betere ploeg, maar de counters van SSS'18 zorgden ervoor dat de achterhoede zeer attent moest blijven spelen. Gescoord werd er niet meer, waardoor derby wist te winnen. Een had overigens de verhoudii sen de beide teams beter ven. Na afloop waren vriend het erover eens dat de scheids een te grote stempel op het had gedrukt, waardoor er v leuke, attractieve wedstrijd ge< ke kon zijn. Jammer voor de sters en de vele toeschouwen, het gelijke spel van concurrem lent blijft Venray koploper. Volj week spelen de Venrayse dam t uitwedstrijd tegen de Willy's Wilbertsoord. mi li: Zesdeklasser BW'27 heeft uitge haald in de thuiswedstrijd tegen SVS uit Stevensbeek: 7-0. De bezoekende ploeg SVS ging flitsend van start met enkele goede aanvallen, maar kon de BW defensie niet in moeilijkheden brengen. BW hervond zich heel snel en speelde vol op de aanval. Met een snelle uitval over links werd de bal vrij- gespeeld door Maurice Wolters en doorgestoken op Johan Speijcken die met een sluw hakballetje de goalie ver raste: 1-0. In de 6e minuut een sieek- balletje op Ralph Wolters die direct uithaalde en met een strak schot 2-0 aantekende. BW bleef druk zetten op de defensie van SVS Dit resulteerde in de 1 le minuut tot het derde doelpunt: een slecht weggewerkte bal door de SVS defensie belandde voor de voeten van Maurice Wolters die via het been van een verdediger scoorde. Direct na de aftrap weer een mooie aanval van BW over links waarbij de bal door Ralf Hendrix op doel werd geschoten en van richting veranderd werd: 4-0. De BW trein denderde voort met het gevolg dat in de 18e minuut de bal met een verre trap naar de rechterspits Constantijn Jeuken werd geplaatst die op zijn beurt Johan Speijcken op maat aanspeelde en onhoudbaar in de rech ter benedenhoek inschoot. 5-0. Hierna nam. BW even gas terug. SVS kon ech ter geen vuist maken en kwam niet verder dan enkele plaagstootjes. In de 36e minuut werd BW spits Constan tijn Jeuken neergelegd. De toegekende vrije trap werd door Ralph Wolters via onderkant lat fraai ingeschoten waar bij de keeper niet geheel vrijuit ging: 6-0. Op slag van rust was het weer raak voor BW; de door Johan Speijc ken ingeschoten bal werd door de doelman gepareerd waarbij de bal uit de rebound door dezelfde speler werd ingeschoten: 7-0 Het publiek dacht al aan 10 of meer doelpunten, maar dat zou anders uitpakken Na rust nam BW weer het initiatief en creëerde direct een mooie kans waarbij de bal over links werd voorgetrokken naar de inkomende Roger Wolters. De doel man van SVS wist echter verder onheil te voorkomen De aanvalsgolf van BW bleef doorgaan. In de 59e minuut een aanval van BW waarbij de bal vanaf de middellijn op Constantijn Jeuken werd geplaatst die zich fraai tussen twee verdedigers vrijspeelde en uithaalde, maar zijn schot werd bekwaam gestopt door de doelman. In de reste rende 30 minuten kreeg BW diverse goede kansen om de score op te voe ren, echter de BW aanvallers hadden hun kruit in de eerste helft reeds ver schoten en de afwerking mistte de juiste precisie. Zondag 2 november BW uit tegen Merselo waarbij de trainers (gebroe ders De Lauw) tegen elkaar uitkomen Een extra dimensie aan deze wedstrijd. Dubbel verlies afgelopen zondag voor Merselo in en tegen Lottum. De thuisploeg bleef met 4-1 aan de goede kant van de score, terwijl Mer selo na drie rode kaarten het duel met acht man moest beëindigen. Door de winst draagt Lottum de rode lantaarn in de zesde klasse nu over aan Merselo. In de beginfase hadden Wim van Tilburg en Mark van Dijck twee opgelegde mogelijkheden om Merselo al vroeg in de wedstrijd op een comfortabele voorsprong te zet ten. Zij verzuimden echter om raak te schieten. In de eerste de beste aanval van Lottum was het wel raak Vanaf zeker 25 meter werd Stefan Wilms verrast met een fraaie boogbal precies onder de lat. Enkele minuten later stond Merselo nog maar met tien man op het veld toen Eric Baten een doorgebroken speler neerhaalde en dus rood kreeg. Vanaf dat moment konden de geel/zs niets meer goed doen op de g K\ mal. Omdat de Merselo-speltn nog eens de mond niet kornlea den, werden ze door de leid' (ee getrakteerd op nog eens twee kaarten voor Rene Rongen to Denissen. j Ondanks alle ellende had Uk nog volop kansen op een goed taat Zo werd bij een 2-0 standi voordeel van Lottum een zuiver cn punt van Mark van Dijck afgei u vanwege vermeend buitenspel tl. kwamen de geelzwarten nog A door een treffer van Mark M; x\ uit een vrije trap en werd in <k x van alles wat Merselo heet een| c de penalty niet gegeven. In de oo se kon de thuisploeg met dries lel meer uiteindelijk weglopen na k* geflatteerde 4-1 zege. j ad Hoewel de twee teams aan elkaar gewaagd waren, was het Resia dat 7-0 4-1 4-0 6-2 1-2 2-0/ Zesde klasse F Uitslagen BW-SVS Lottum-Merselo Resia-TOP EWC-Astrantia Sarabeek-VIOS Wanssum-Holthees Stand EWC 7-19 (21-6) VIOS 7-15 (13-7) BW 27 7-14 (17-7) Resia 7-13 (18-7) Holthees 7-11(11-10) TOP'27 7-9 (7-13) Astrantia 7-8 12-16) Sambeek 7-8 (6-11) Wanssum 7-7 (6-9) SVS 7-6(12-22) Lottum 7-5 (6-11) Merselo 7-3 (9-19) Programma 2 november TOP-Lottum Mersclo-BW SVS-Wanssum Holthees-Sambeek VIOS-EWC Astrantia-Resia Tijdens een wedstrijd in Wellerlooi heeft Tamara Wilmsen een mooie derde prijs met 171 punten behaald in de DL1. In de zesde klasse heeft Wanssum eindelijk zijn eerste zege geboekt. Holthees werd met een 2-0 nederlaag naar huis gestuurd. De gasten begon nen fel aan het duel en kregen meteen in de eerste minuut de eerste mogelijk heid op een treffer. Loek Zegers bediende uit een vrije trap Rob Poels maar zijn schot miste maar net het Wanssum-doel. Enkele minuten later was het opnieuw Holthees dat gevaar lijk was. Een goede aanval werd beslo ten met een afstandsschot van Steve Spil dat net over het doel ging. In de negende minuut was het voor de eer ste keer dat Wanssum een goede aan val opzette maar het schot werd door Koen Wijenberg gekraakt. Niet veel later kreeg Holthees aan de ander kant van het veld een vrije trap. Loek Zegers legde de hal op het hoofd van Rob Poels maar zijn kopbal miste kracht waarop de keeper van de thuis ploeg redding kon brengen. In de twaalfde minuut nam Erik Pingen een vrije trap voor Holthees. Jelle van Til burg verlengde de hal en vervolgens schoot Hakan Sazak het leer in het zij net. Na ruim twintig minuten was het Wanssum dat een aanval opzette maar het schot op doel werd goed door Holthees-doelman Jos Pingen ver werkt. Toch kwam de thuisploeg niet veel later aan de leiding door een treffer van de lepe aanvaller Rob van Wijnhoven. In de laatste minuut voor de rust belandt een voorzet van Jos van de Winkel nog bijna in het doel. Na de rust was het weer Holthees dat iets feller begon en na een goede actie van Hakan Sazak kreeg Jelle van Til burg de bal maar zijn schot miste het doel. Het duurt vervolgens tot de acht tiende minuut tot er weer iets noe menswaardigs gebeurde op het veld. Na een goede aanval van Wanssum werd de spits onreglementair gestopt door doelman Pingen. De toegekende penalty werd vervolgens door aanvoer der Niels van der Heijden feilloos bin nengeschoten: 2-0. Dit was voor Holt hees het signaal om alles op de aanval te zetten Verder dan schoten van Ricardo Gil en Paul Postma en een kopbal tegen de paal van Jelle van Til burg kwamen de gasten niet. In de slotfase kreeg Holthees nog twee kan sen uil hoekschoppen, maar ook die leverden geen resultaat op. Wanssum vierde bij het laatste fluitsignaal de eer ste zege van dit seizoen r profiteerde van de slordigheda ty TOP uit Tienrau. De voetballfl h i Wellerlooi konden zo gemakkd w drie punten thuis houden do« *h 4-0 te winnen. Op de ranglijst if is de het maar een punt vooral» van een voor beide elftallen be rijk duel Want bij winst konfl to gedaan worden in de subtops 6e klasse. Zowel Resia als TOF' den fris voëlbal laten zien man 101 veel kansen was nog geen P Een keer kreeg Resia een mogelijkheid maar de bal wen gepareerd door doelman Rod ijmakers waardoor het Tiendeis schoon bleef. Toch kon de thu nog voor rust scoren. Na een pass achterin van Rick van kon de Wellerlooise spits in JK worden gebracht om de 1-0* tekenen Ook na rust wist TOP' in geen vuist te maken en bl< kansen uit. Resia kon daaromi verder gaan met het vergrote» de voorsprong. Slecht uitverdfl stond weer aan de basis van een voor Wellerlooi. TOP ging goed maar nam te veel risico achterin) een op een te spelen. De spitser. Resia sprongen hier goed op11 scoorden nog tweemaal waardo eindstand werd bepaald op TOP met lege handen naar moest De voetbalvrienden uiH ray wisten na een goede sdW start de lijn niet door te zette* staan nu weer met beide bent! de grond vooral na deze pij# wassing in Wellerlooi. Zondag TOP tegen Lottum.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 16