verliezen van titelfavoriet Sportnieuws -info De Landweert wint schoolbowlingtoernooi Red Stars dames Alana op gelijke oogte met 'ext Department Finale baan- kampioenschappen op De Peel otorcrosser rc Josephs 'erde in Meijel Robin Teunissen wint Boekend- Cross Ovivo sponsort dames SV Meerio Jeugd Red Stars volop in toernooiencydus Ondernemers steunen SV Meerio Emil Lamers wint darttoernooi 4e Open Darts Venray DC De Piëlhaas Nobel Manual De Roos PC Jumpers Oirlo Rooyse VK Het eerste ranking darttoernooi van DC D n Oldtimer is weer achter de rug en met een opkomst van 41 personen was het toernooi zeer goed bezocht. Emil Lamers versloeg in de finale van de winnaarsronde Frank Visser met 5-0 en de gedeelde derde en vierde plaats waren voor Marcel Swaghoven en Ron de Lauw. De ver liezersronde werd gewonnen door Mart Barents. Hij versloeg in de fina le Diana Jacobs met 3-0; De hoogste finish was er voor Emil Lamers met 127 en de beste dame was Leny Gdenhoven. Nico Thissen en Twan Swaghoven lieten allebei een 180 score noleren. Het volgende ranking toernooi staat gepland op zaterdag 15 novem ber om 20.30 uur in café D n Oldti mer in Venray. Donderdag 23 oktober 2003 - Pagina 19 Red Stars verloor zaterdag de uit wedstrijd legen DOV/Klaver Lelie (Heerhugowaard) kansloos met 7-0. De grote favoriet voor de landstitel was met drie Chinese en een Russi sche speelster te sterk voor de dames uit Venray. De onverwachte doping controle na de wedstrijd zal langer in het geheugen gegrift blijven dan de .wedstrijd zelf. DOV trad aan met Ni Xia Lian, de voormalige nummer 1 van Europa. Zij was veel te sterk voor Sabina Larmené en Marijn Verburg. De tweede Chine se, Li Jiao, maakte eveneens korte metten met Sabina en Danielle Poels. Poels maakte wel een goede indruk tegen de Russische Jana Tiraina. op papier de zwakste bij DOV. De eerste en derde game verloor ze slechts met 11-9. In het dubbelspel bleven Sabina en Danielle aardig bij tot de vier, daarna gingen de games snel verloren. Het dubbel van DOV werd gevormd door Li Jiao en Li Jia Wei, de mondiale nummer elf uit Singapore. Omdat de competitieregels vereisen, dat speel sters minimaal drie keer uit moeten komen in de reguliere competitie om aan de play-offs mee te mogen doen. was zij overgevlogen voor een plicht matig optreden Het was net niet plichtmatig genoeg om de Venrayse dames aan de winst in het dubbel te helpen. Spannender was na afloop van de wedstrijd de dopingcontrole. Ook in het tafeltennis zijn de regels hierin scherper geworden. Namens Red Stars werden Danielle en Marijn geloot om een plasje te doen. Dat de dames hier nog niet aan gewend waren bleek uit het feit, dat pas na een uur het benodigde plasje gepro duceerd kon worden. Liefst 24 deelnemers van AV Ven ray hebben afgelopen zondag deelge nomen aan de Boekend Cross in Venlo. Deze cross was de eerste wed strijd meetellend voor de Dagblad- cross-competitie 2003 De organisatie had een nieuw en zwaar parcours uit gezet in de bossen gelegen achter het crematorium in Blerick. De overgang van de baan naar het bos ging de jeug- datleten goed af getuigen de goede De Ringstingers houden op zondag 26 oktober de 4e Open Darts Venray in café De Evenaar aan de Merselose- weg 96 in Venray. Er wordt gespeeld 501 dubbel knock-off systeem. Win naarsronde best off 5, verliezersronde best pff 3- Inschrijfgeld "",50 euro Er zijn prijzen tot en met de 24e plaats; de laatste plaats is zeker minimaal 11.50 euro. Bij tien of meer dames is er een aparte damesronde. Inschrijven is voor 12.45 uur. Het toernooi gaat ongeveer 30 minuten later van start. Voor meer informatie kunt u bellen naar De Evenaar, tel. 510036. prestaties (een keer winst, een keer tweede en twee keer derde). Op de korte cross toonden Venrayse atleten aan dat ze zin hebben in het nieuwe cross seizoen. Opvallend was het presteren van Marc van Beek nog maar net lid van de vereniging en in zijn eerste wedstrijd liet hij al geren ommeerde atleten achter zich Jongens t/m 11 jaar ca. 1000 meter: 3- 3.11 Jolan Knol: 4. 3-19 Kevin Teunis sen: 16. 4.05 Dirk Scheres. Meisjes t/m 11 jaar: 4. 3-29 Jasmiene Bombala, 11. 4.22 Daphne Waaijen- berg. Jongens 12 t/m 15 jaar ca. 2000 meter: 1. 5.57 Robin Teunissen; 2. 6.06 Niek Aarts. Meisjes 12 t/m 15 jaar: 3- 6.55 An Len ders; 4. 6.58 Diane van Gorp. Dames veteranen korte cross 4800 meter: 3 21 28 Gerda Top: 5. 21.38 Carla Meijer, 8. 22.26 Nel Selten; 9. 22.54 Anne Marie Goossens. Heren senioren (-40 jaar) korte cross 4800 meter: 19. 20.22 Mare van Beek: 21. 20.37 John Weijs: 22. 21.21 Geert Flinkert. Heren veteranen 1 (40- 50 jaar) korte cross 4800 meter: 4 17 28 Mart van Rooij: 8 18.10 Jan Poels; 10. 18.25 Hans Teunissen; 12. 18.56 Herman Jakobs; 20. 20 32 Ger Litjens: 30. 22.25 Egbert Knol. 31. 22.42 Roland \Y'aaijenberg. Heren veteranen 2 (50+) korte cross 4800 meter: 6. 20.10 Jan Maessen. moeten worden gestreden voor het kampioenschap. Tijdens de oktober- races zal ook de Stockcar F1 duo-zit- ter weer zijn rondjes draaien ter pro motie van de ovalsport. Wie een keer het stockcar geweld aan den lijve wil ervaren kan zich tijdens het weekend opgeven bij de SRE-stand. De trainin gen beginnen zondag om 10.00 uur, de wedstrijden om 12.00 uur. I de hoofdklasse van de bedrijfsre- ptencompetitie tafeltennis van 1 Stars is het na drie wedstrijdavon- fttcr spannend aan de kop. Text ment versloeg Bartos' Broodjes deerd met 8-2. Alleen Leo Man- PCn Ernst Brecheisen wonnen van «d Grebenjak. Ying Fu Li en Pie- toTacken bleven wederom onge- en zijn de te kloppen spelers. J1 verpletterde TempoTeam 1 met ■Alleen Angelina Koenen won van jky Moss die in de vijfde game de P let glippen. Geïrriteerd slinger- zijn batje van boosheid in de Pyan de zaal, waar hij terecht een TjBande voor kreeg voor zijn gedrag. Uiteindelijk had hij ederlaag aan zichzelf te wijten, pfc Manders en Peter Lommen (Alana) bleven ongeslagen. Old Devils won wel weer, nu met 7-3 van Keu kenkenners, doch verliest per wed strijd belangrijke punten aan de kop lopers Alana en Text Department. Het wordt dus nog een hele kluif voor Old Devils om het kampioenschap te prolongeren. Twan van Veghel en Jos v.d. Putten bleven zoals verwacht ongeslagen. Jos Koenen won een par tij van Marcel Swaghoven. Jan Zan ders en Jeroen Swinkels (Keukenken ners) wonnen ieder een partij. Tenslotte speelde Inalfa gelijk 5-5) tegen Stroeken Elektro. Gezien de sterkte van beide teams een terechte uitslag. Belangrijke partij was die tus sen Peter ter Huume en Hans van den Bosch. Omdat beide eikaars spel goed kennen, won uiteindelijk de meest Van Ovivo eigenwijs lekkere streekprodukten heeft het eerste damesteam van SV Meerio onlangs nieuwe tenue s en coachjassen ontvangen. Marlies en Noud Janssen hebben hun bedrijf aan de Heesweg 9 in Meerio, waarbij kippen, ei- en streekprodukten centraal staan. Meulebeek met 479.67 als derde. De hoogste game individueel werd ges coord door Sil Creemers uit Oostrum met 143; de poedelprijs ging naar Tobie eleven van de Kruudwis. aanvallende (Hans van den Bosch) deze thriller nipt in vijf games van Peter, Hans bleef ongeslagen en zijn teamgenoten Mat Arts en Wijkie David wonnen ieder een partij. Ton Zieltjens bleef op twee overwinnin gen steken en Fons Coppus zoekt nog duidelijk naar zijn oude vorm en kon helaas geen overwinning boeken. Het dubbel was voor Strocken Electro.'De stand na drie wedstrijden is: Text Department 25-5, Alana 25-5, Old Devils 21-9, Inalfa 17-13. Stroeken Electro 10-20, Barto's Broodjes 9-21, Keukenkenners 8-22 en TempoTeam 1 5-25. Van Ondernemend Meerio, met als deelnemende ondernemers Wagemans boekhoud- en advies kantoor. Peters Textiel, bakkerij Sijbers, cafetaria De Hap, sport- en feestzalencomplex 't Brugeind, slagerij van de Pasch, Dispo Ver spreidingen, De groenteman, makelaardij Katja De Geus, heeft het eerste selectieteam van SV Meerio onlangs nieuwe tenue's en coachjassen ontvangen. Op de foto vindt u het team vereeu wigd met de sponsoren, inclusief spe lertje van de week Nick Vullings, op het geheel gerenoveerde hoofdter rein van SV Meerio. Dit hoofdveld is onlangs, na een complete renovatie die mede mogelijk gemaakt is door de sponsoren en met name de vrijwilli gers Frien van de Winkel, Toon Smits, Mart Jacobs, Wiel Achten en Jan Pee- len, geopend met de wedstrijd SV Meerio 1 - HRC 1. De vrijwilligers ver richtten onder luid applaus de aftrap, nadat zij eerst in het zonnetje waren gezet door het bestuur van SV Meer io. Hel team van Text Department deelt de eerste plaats met .Alana zondag organiseerde voor de tweede keer dit jaar wedstrijd op het cir- dti dcVossenheuvel. Mat Wijers was v, keer gastbakkenist bij Cor Aben wist een 24e plaats in het SVi lassement op te eisen. Een veer- bij de Inters 500 kwam te staan van Ed Classens na van de twee manches. Bij 500 wist Bernie een negende plaats op zijn te schrijven, terwijl Mare deze keer een zeer sterke reed en met de vierde wist te keren. De uuiu.. stek bij de 250 junioren m op naam te staan van Wilbur nen en wist Werner Kuenen bij 25 junioren een elfde plaats voor rekening te nemen. Kevin Gie- eindigde in de eerste manche op ichttiende stek, maar in de twee- lanche wist hij een achtste plaats zich veilig te stellen en werd tlfde in het algemeen klassement, ijl Dennis Kuenen de achttiende is in het dagklassement voor zich 5 stelde. J')n( ok in Boekei waren de rijders eyde tweede keer te gast dit jaar en Paul hd circuit Bezuidenhout eiste rmni J Pijpers een dertiende plek na ijden van de twee manches. Rob Benthum reed zijn eerste wed- Ibij de Inters 125 en wist een tiende stek op zijn naam te schrij- M ie Maessen had afgelopen week- deelgenomen aan de Internatio- Strandrace de drie uur van Wes- in Engeland en wist samen de Marc Josephs werd vierde bij de Nationalen 500 Engelsman Richard Cole een tweede plaats in de wacht te slepen. Komend weekend zijn de laatste kampioenswedstrijden. Zaterdag en zondag zijn de jeugdwedstrijden in Heeswijk-Dinther en Dongen en zon dag zal voor de EK Zijspannen de beslissing vallen in Heeswijk-Dinhter. Handbalvereniging Uitslagen: JB: Explosion 1-Manual 1 4-20 Djeugd: Explosion 1-Manual 1 7-4 Programma zondag 26 okc.: Sporthal de Wetteling: Djeugd: Manual 1-BSAC3 14.00 MC: Manual 1-BEVO 3 14.50 MB: Manual 1-BEVO 3 15.40 JB2: Manual 2-BSAC 1 16.40 HS: Manual 1-Explosion 2 17.25 Uitslagen: Leunen 1-Belfeld 2 768-800 Beste schutter: J. v. Ass, 259p. Koningslust 2-Leunen 2 771-760 Beste schutter: Th, Jansen, 26lp. Heeft u interesse in deze schietsport, neem dan gerust contact op met H. Hermans, tel. 581483. Zaterdag 25 oktober wordt in café De Piëlhaas weer gedart om de bekende levensmiddelenpakketten. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 urn- Uitslag whiskeydarten afgelopen zaterdag: Winnaarsronde: 1Peter Thissen, 2. Dennie Plum; 3. Andy Philipsen; 4 Jolanda Gisberts; 5 Peter v.d. Berg; 6. Jos Heesen; 7. Lou Janssen. Verliezersronde: 1 Hubert Janssen; 2. Patrick Plum; 3. Albert Moorrees; 4. Sjaak Verspay; 5. Roy Troisfontaine; 6. Gemma Verspay; 7. Jolanda Koe nen. Het afgelopen weekend is Christel van Dijck op wedstrijd geweest in Wellerlooi. Hier is zij met haar pony Selly eerste geworden in het M2 met 158 punten. Iris en Esther Jeurissen bezochten afgelopen weekend de springwed- strijd in Hingen Iris won de categorie D-Zwaar met Nejon Star en met Kimu- la behaalde ze een vierde prijs in de categorie DL. Esther werd met Lucky in de categorie DM vierde. De jeugdspelers van TTV Red Stars starten zondag 26 oktober met de eer ste ronde van de Limburgse Jeugd- masters. Dit toernooi voor C- en D- spelers wordt gespeeld in Sittard. Hierna volgen nog drie toernooien, waarna de beste acht uit elke catego rie zich plaatsen voor een finale (mei 2004). De Limburgse Jeugdmasters is slechts één van de veie toernooien, waaraan de Red Starsjeugd meedoet. Op 2 november wordt in eigen zaal de afdelings-plaatsingsronde gespeeld voor de Nationale Jeugdmeerkampen. Voor Red Stars hebben zich hiervoor geplaatst: Edwin Verhalle en Bart Bek- kema (junioren), Ben Hortulanus en Tijs Bouwmans (kadetten), Tom Thijs- sen, Rob Aben, Deni Spahic en Raoul Helmes (pupillen), Max Thijssen en Marieke van den Munckhof (welpen). Zij zullen ieder in een achtkamp spe len om een plaats in de achtste finale op 20 december. Hoeveel er door gaan is nog niet bekend en is afhanke lijk van liet aantal toegewezen plaat sen voor de afdeling Limburg. Kelly Willems zal in elk geval doorgaan. Vanwege haar A-licentie is zij tot de halve finale vrijgesteld. Afgelopen zondag werd in de zaal van Red Stars het Jeugd-Bekertoer- nooi gespeeld voor tweemansteams van de afdeling Limburg. Justine Jans sen en Britt Houwen wisten hier heel knap een eerste plaats te halen in de 3e klasse. Ze wonnen in de finale van Max Thijssen en Mustafa Ali. Bart ter Huurne en Rick Pouwels haalden de hoofdronde in de 1ste klasse, maar verloren daar van de latere winnaars. Tom Thijssen en Deni Spahic speel den in deze zelfde klasse en kwamen daar duidelijk te kort. Desondanks speelden ze heel verdienstelijk en bleek het verschil met de tegenstan ders (die vaak veel ouder waren) vrij klein. Dat gold niet voor Daphne van Vegchel en Marieke van den Munck hof, die een maatje te klein waren in hun klasse evenals Warhel Abdullah en Shen Jie Shen. Voor hen geldt ech ter: leren, leren en leren. Jamal Daroui en Louv Azzawi speelden heel verdienstelijk in dezelfde klasse als Justine en Britt. Pieter Bellemakers en Luc Thijssen hadden het moeilijk in de 1ste klasse evenals Martijn Hou wen en Bart van Ooi. Ook Desmond Janssen en Rob Aben konden hier geen potten breken. Emest Cruvsberg en Damir lizunic waren eveneens snel klaar in hun klasse al won Emest de partijen die hij moest winnen. Afgelopen dinsdag werd voor de 23e maal het schoolbowlingtoernooi voor alle basisscholen van de gemeen te Venray gehouden. 322 kinderen vertegenwoordigden achttien scho len, onderverdeeld in twaalf teams van groep 6, zestien teams van groep 7 en dertien van groep 8. In groep 6 werd de eerste plaats gedeeld door De Meulebeek uit Oostrum en De Stek uit Castenray, met ieder 424 pun ten. De tweede plaats was met 412 punten voor Coninxhof en de derde plaats ging met 360 punten naar St. Jan de Doper uit Merselo. In groep 7 werd De Landweert winnaar met een totaal van 531 pins, gevolgd door De Meulebeek met 516 en Regina Pacis uit Vredepeel met 485 pins. De strijd om de eerste plaats bij groep 8 werd met 529 pins in het voordeel beslist van De Kruudwis. Tweede werd De Vlaswei met 514 pins en de derde plaats werd gedeeld door De Meule beek en St, Oda uit Ijsselsteijn met 499 pins. Het algemeen scholenklas sement werd voor de tweede maal op rij gewonnen door De Landweert met een gemiddelde van 531.00 met Regi na Pacis als tweede met 485.00 en De Op zondag 26 oktober zal de laat ste wedstrijd van het autospeedway- seizoen 2003 verreden worden. Nog één maal zullen de heren coureurs alles uit de kast rijden om de laatste punten voor het baankampioenschap te bemachtigen. Een ongekende 'close finish' is het dit jaar. In alle klas sen is het gat in het puntentotaal tus sen de nummer een twee niet groter dan veertig punten, en die kunnen nog overbrugd worden. Wie zich mag laten kronen tot kampioen staat in vele klassen dus nog zeker niet vast. Een boeiend seizoen met zeer span nende races zal zondag afgesloten worden met de traditionele finale van hét baankampioenschap. Een in negen wedstrijddagen verreden kam pioenschap over ongeveer 27 man ches. Het zal voor velen een laatste seizoen zijn, diverse coureurs hebben te kennen gegeven het volgende jaar niet meer terug te keren. Onder ande ren Hennie Cuppens rijdt in de stock car F1 zijn afscheidswedstrijd. Ook Rien Rutjens zien we niet meer terug hij heeft zijn gehele uitrusting al ver kocht, evenals Cor Cuppen (stockcar F2). Toch ziet het er voor het volgen de seizoen goed uit. Zo kwam Johan Catsburg (Fl) na een jaar afwezigheid tijdens september races weer terug op de baan. met een gloednieuwe •bolide. En zal de stockcar van Rutjens het volgend jaar weer van de partij. Voor Hennie Cuppens zal het een vreemd gevoel zijn, al achttien jaar rijdt deze uit (Weert) afkomstige coureur zijn rondjes op de verschillende circuits in binnen en buitenland. Wegens tijd gebrek zal Hennie zijn helm aan de spreekwoordelijke wilgen hangen. Nog één keer vlammen op het Peel- circuit met misschien wel een laatste succesje. De regen zórgde voor een boeiend spektakel tijdens de races afgelopen september. In de stockcar F2 klasse was het Wiel Hermkens (Sevenum) die met deze natte verhoudingen het meeste in zijn element was. Een twee de plaats in het dagklassement lever de hem veel punten op. Roel Bonge- arts reed tijdens de World Cup een gecontroleerde race en won hem. Een titel die hem zeker toe komt, de kroon op een uitstekend seizoen. Spannend zal het zeker worden de onderlinge punten verschillen zijn miniem. In de Formule Toyota klasse en bij de Saloon Stockcars is alles nog open, de eerste drie coureurs in beide klassen hebben minder dan tien pun ten voorsprong op hun concurrent. Hier zal dus top op de laatsie meter Programma donderdag 23 okt.: Hovoc-DV2 a. 20.00 Programma zaterdag 25 okt.: MCI-Eagles 12.45 MC2- 12.45 MB1-HVC 14.30 MB2-Set Up 14.30 ÏB1- 14.30 D3- Flash 2 16.15 D41 Set Up 5 16.15 H2-HVC 16.15 Dl-Set Up 3 18 00 D2-Asterix 18 00 Hl-Velden 2 18.00 Zaalwacht: 12.15-16.15 uur DV3: 16.15-20.15 uur HV1. Programma zondag 26 okt.: HVC3-HV2 Circulatie 6: Arcen-Team 1 v. 12.00 Sevenum-Team 3 v. 10.30 Sevenum-Team 4 v. 12.00

Peel en Maas | 2003 | | pagina 19