Een Hart voor Venray Met Rich ART naar Florida P0RKHOF Niets! Regionale informatiebijeenkomsten voor pluimveehouders Collecte kanker bestrijding Zonnebloem maakt rondvaart Prijswinnaars Aostrumse Zangkompeneej Ars Musica Bandelieren Tomorrow People Confetti Chrisko Cantorij Venrode Het Zonnelied Sub Matris Tutela Venray's Mannenkoor MMSK St. Petrus'Banden Den Hoender Adelbert- vereniging EVV De Huisvriend Inloopavonnd Fibromyalgie KBO Venray Schutterij 't Zandakker Zij-Actief Merselo Mudhunters Dames ZijActief en OVB Oostrun Zij-Actief Leunen Ons Genot De Springpla Voordelen Die U Niet In Een Dhz Winkel „7UINOT www.porkhof.nl liLAS ook voor te bestellen en af te halen J.THEUWS -/ mm Schelbergen PEEL EN MAAS Donderdag 23 oktober 2003 - Pagi Dat is het motto van het CDA, afdeling Venray. De fractieleden van het CDA willen dit gevoel niet alleen uitdragen maar ook uitvoe ren. Heeft u vragen over politieke zaken, bel dan gerust. Alle acht raadsleden van het CDA zitten in een vakcommissie en hebben hierdoor 'een eigen specialiteit. Zij heb ben ze voor u op een rijtje gezet. De commissie Middelen behan delt alles op het gebied van o.a. financiën, de gemeentelijke orga nisatie en economische ontwikke lingen. Voor het CDA zitten in deze commissie de raadsleden Rein Dupont. telefoon 589903 en Toon Loonen, telefoon 550930. De commissie Maatschappelijke Diensten behandelt o.a. alle wel zijnszaken, kunst en cultuur, onderwijs, sport en sociale zaken. Voor het CDA zitten in deze com missie de raadsleden Martin Leenders, telefoon 516833 en Jeanne Hendrix, telefoon 546365. De commissie Stedelijke Ontwikkeling behandelt o.a. alles op het gebied van planologie en stedelijke ontwikkeling, volks huisvesting, en ruimtelijke kwali teit. Voor het CDA zitten in deze commissie de raadsleden Patrick van der Broeck, telefoon 580173 en Ton Teeuwen, telefoon 586757. De commissie Stedelijk Beheer tenslotte behandelt o.a. de openbare orde en veiligheid.alles op het gebied van openbare wer ken en bouwen/milieu. Voor het •CDA zitten in deze commissie de raadsleden Gerda van Stelten, telefoon 512186 en Jan Classens, telefoon 0493/529280. Heeft u vragen, bel dan gerust met een van de commissieleden. Weet u niet onder welke commissie uw vraag thuishoort, neem dan con tact op met het fractiesecretariaat, telefoon 512186 en zij wijzen u de weg. In het kader van het pro gramma De volgende ronde van SEP Veehouderij worden in november drie regionale informatiebijeenkomsten georganiseerd. Deskundigen uit de sector belichten enkele prangende kwesties, die in kleine groepen nader worden besproken. Met nadruk een vertaling naar de ondernemer en de regio. In deze bijeenkomsten staat niet de sector als geheel centraal, maar de ondernemer in zijn omgeving. De bijeenkomst heeft als doel pluim veehouders handvatten te geven voor het bepalen van hun eigen toekomststrategie. Vragen zijn er - genoeg voor de huidige pluimvee houders: 'Hoe ga ik om met bui tenlandse concurrentie?' 'Hoe "diervriendelijk moet de productie zijn en wie betaalt dat?' 'Heeft mijn zoon nog wel een toekomst vSh de pluimveehouderij?' 'Welke mogelijkheden heb ik binnen de «reconstructie?' Zomaar enkele voorbeelden Eenduidige ant woorden zijn niet te geven en het antwoord op dezelfde vraag kan voor elke ondernemer weer anders zijn. De sprekers Ben Dellaert (Sectordirecteur Pluimveevlees) en eieren van het PVE) en Peter van Home (onderzoeker van het Landbouweconomisch Instituut) geven aan wat ontwikkelingen in sector, maatschappij en op inter nationale markten voor individu ele pluimveehouders kunnen betekenen. De aanwezige pluim veehouders kunnen dit vervol gens vertalen naar hun eigen bedrijf. De bijeenkomsten zijn in samenspraak met onder meer GLTO, ZLTO, LLTB en NOP geor ganiseerd. De onderstaande bijeenkom sten starten om 11.30 uur en duren tot 16.00 uur: woensdag 5 november Hotel Nobis Asten Nobis weg 1, Asten vrijdag 14 november CongresHotel De Werelt Westhofflaan 2, Lunteren. donderdag 20 november De Naaldhof Docfalaan 22, Oss Jaarlijks in de maanden oktober en november ver koopt kapsalon Rich ART kap pers weer haar abonnements kaart. Al vijf jaar is deze kaart een groot succes. Met deze kaart kan de klant dertien keer naar de kapper. De Rich ART kaart levert een voordeel op van maar liefst 47 euro. Maar, de Rich ART kaart biedt echter meer. Het is ook kennisma ken met de ART of Enjoyment'. Want bij aanschaf van de abonne mentskaart krijgt u gratis vele extra's bij d.m.v. cheque's die worden weggeven door bedrijven uit de regio. Elk jaar zit daar wel iets nieuws bij. Afgelopen jaar was dat o.a. een weekend Brugge, geheel verzorgd met verblijf in een viersterren hotel. Deze reis is door mevrouw Jo van Lieshout uit Bakel gewonnen. Zij bezoekt de salon van Rich ART kappers in Bakel. De loterij is gehouden onder de kaarthouders van zowel Rich ART kappers in Bakel als in Wanssum. Voor het jaar 2003/2004 wordt door Rich ART kappers, in samenwerking met Huiskamer Restaurant de Vossenheuveluit Well, een lote rij gehouden met als hoofdprijs een vakantie in Florida. Het enige wat u moet doen is een abonne ment nemen, gecombineerd met een diner bij De Vossenheuvel. De prijs omvat twee weken vakantie in Florida voor twee per sonen, inclusief vliegreis en ver blijf in een fantastische bungalow. Dit vakantieverblijf bevindt zich in Palm Coast Florida, vlak aan zee met altijd mooi weer. Deze loterij is exclusief voor de Rich ART- kaarthouders, dus de kans op win nen is zeer groot. Het enige dat u moet doen is in de maanden okto ber en november een abonne mentskaart kopen en in de perio de tot en met augustus 2004 een diner (voor eigen rekening) nutti gen in De Vossenheuvel. De collecte voor de Nederlandse Kankerbestrijding heeft in de gemeente Venray 15.906,48 euro opgebracht. Tevens hebben een groot aantal mensen de KWF collectefolder voor het raam gehangen en op die manier meegedaan aan het natio nale gebaar van medeleven met kankerpatiënten en hun naasten. Een overzicht van de collecte opbrengst: Venray 10.299,10 euro; Castenray 259,11 euro; Heide 330,17 euro; Leunen 811.52 euro; Merselo 754,03 euro; Oostrum 796,21 euro; Oirlo 736,94 euro; Smakt 341,05 euro; Veulen 275,37 euro; Vredepeel 128,63 euro; Ysselsteyn 1.174,35 euro. Vervolgens wil men niet onver meld laten dat de afdeling Venray afgelopen collectejaar 14.319,51 euro mocht overmaken aan het KWF namens al degenen die bij gelegenheid van een begrafenis of crematie in plaats van bloemen een bijdrage hebben gevraagd voor de Kankerbestrijding. Waarvoor dank. Voor vragen over kankerbestrij ding of de Nederlandse Kankerbestrijding kunt u bellen: afdeling Pers en PR, tel. 020- 5700538 of mailen naar pers/pr@kankerbestrijding.nl. Voor Venray: mevr. Stoks- Steijvers, tel. 0478-586659. Op een stralende herfstdag ver trokken vanuit Venray een aange paste bus en een extra busje met 49 langdurig zieken, lichamelijk gehandicapten en hulpbehoeven de ouderen en vijf vrijwilligers van De Zonnebloem richting Amsterdam, om daar in een aan gepaste rondvaartboot een rond vaart van 3,5 uur door de grach ten te maken. In 2001 is de Zonnebloem de trotse eigenaar geworden van deze prachtige boot, dank zij de massale steun van het Nederlandse volk. Op deze manier is het nu ook voor zieken en gehandicapten mogelijk te genieten van een van de popu lairste attracties van Nederland. En genoten werd er. Van het schitterende weer met een con stant stralende zon, de beginnen de herfst, de amusante uitleg van de gids en de heerlijke lunch. Voor mensen, die vanwege ziekte of handicap vaak aan huis gebon den zijn, een welkome afleiding. Even alle zorgen opzij schuiven en genieten van een andere omgeving. Naast deze activiteit organiseert de Zonnebloem meer dere activiteiten, zoals het bezoekwerk, vakantieweken en theatervoorstellingen, waarbij de Zonnebloem voor het benodigde materiaal en de verpleegkundige begeleiding zorgt. Hoeveel en welke activiteiten op het pro gramma staan is per afdeling ver schillend. Wilt u hier meer over weten, neem dan contact op met de Zonnebloemafdeling in uw wijk of woonplaats. De Zonnebloem is nog steeds op zoek naar vrijwilligers.Wilt u meer informatie neen contact op met Yvonne Baken, telefoon 0478-583504. Gedurende de twee feestmiddagen van de kinderboekenweek zijn in de bibliotheken van de gemeente Boxmeer meer dan 200 kinderen op bezoek geweest. Aan de kleur- en de kijkdooswedstrijd is enthou siast meegedaan. Uit de vele mooie kleurplaten en kijkdozen is na lang overleg een keuze gemaakt. De namen van de winnaars zijn in de bibli otheken bekend en de prijsjes kunnen daar afgehaald worden. Winnaars van de kleurplaat wedstrijd: Overloon: Anouk Ewals, Cliff van Hoek en Bart Hofmans en Vierlingsbeek: Sam Holla, Kim Koopmans en Famke Duijkcrs. Winnaars van de kijkdooswedstrijd: Overloon: Esther Taks en Anke Maassen en Vierlingsbeek: Monique Deenen en Wart de Groot. De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepeteerd in 't Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23.00 uur. Zijn er mannen die belangstelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de telefoon en bel 0478-511251. Iedere dinsdagavond van 20.15 uur tot 22.30 uur repeteren zij in de Opmaat, hoek Oostsingel/Henry Dunantstraat. Hebt u zin en interesse om samen te zingen? U bent van harte wel kom. Zij hebben hun repertoire een bredere wending gegeven. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Marjo Kuypers (voor zitter). Agenda: In september zijn zij gestart met de koorscholing. Deze wordt gegeven op iedere dinsdagavond voor de repetitie, tien weken lang. Aanvang 19 00 uur tot 19 50 uur. Afmelding repetitie: Marjo Kuypers, tel. 0478-513191 dins dags tussen 18.00 en 1900 uur. Iedere donderdag repetitie van 18.00 tot 19.10 uur. Kinderen die graag een kijkje wil len nemen kunnen vrijblijvend binnen lopen. Zit je op de basis school en kun je lezen kom dan gezellig langs in de repetitieruim te De vrolijke noot in de toren van de Grote Kerk. 24 oktober: repetitie gaat gewoon door. 30 oktober: inloopavond nieuwe leden. Voor meer informatie of afmelden bij Jacintha, tel. 580802. Iedere donderdag repetitie van 19.30 tot 21.00 uur. Jongeren vanaf 12 jaar zijn van harte welkom een nootje mee te komen zingen. Loop gerust eens binnen en kom naar de repetitieruimte De vrolij ke noot in de toren van de Grote Kerk. 24 oktober: repetitie gaat gewoon door. 30 oktober: inloopavond nieuwe leden. Voor meer informatie en aanmel den bel Hannie Ghielen, tel. 587142. Kun je niet dan afmelden bij Lara, tel. 581894. Close harmony group Woensdag 30 oktober: repetitie 20.15-22.15 uur Op dit moment is er bij Confetti plaats voor een enthousiaste tenor. Heb je zangervaring? Neem dan contact op! Bekijk voor infor matie ook website www.confet- ti.tk of neem contact op met secretaris: Henk Mijnster, tel. 512082. Voor afmelding: Gerti, tel. 631306. Elke week repetitie om 19.30 uur in het zaaltje van de Paterskerk. Programma: Zaterdag 25 oktober: 18.00 uur Heilige Mis Paterskerk. Zaterdag 29 november: 19-15 uur Heilige Mis Grote Kerk. Gelieve een kwartier voor aan vang van de uitvoering aanwezig te zijn. Bij eventuele verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Informatie of afmeldingen bij Marly Driessen, tel. 588176 of Norma Ansinger, tel. 585234. Koor van de Protestantse Kerk Venray en omgeving. Doel van de Cantorij is gemeentezang te ondersteunen, nieuwe liederen te introduceren en liturgische response te verzorgen in vierin gen, de eerste zondagen van de maand, en op hoogtijdagen. De eerste volgende keer zal plaatsvin den op zondag 2 november. Repetitie elke maandagavond van 19-45 uur tot 21.30 uur in het Zonnelied, Kiosk 9 te Venray o.l.v. cantrix Wijntje Strijbos- Norbruis. Afmelden tot en met zondag bij Wijntje Strijbos, tel. 585089. Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom! Eerstvolgende repetitie woensdag 29oktober bij zaal Thielen, Kennedyplein in Venray. Voorafgaande aan de volgende repetitie is er van 19-00 tot 20.00 uur stemvorming op de afgespro ken data voor de verschillende stemsoorten. Afmeldingen bij Annemie Vousten. telefoon 513135. Agenda: 14 november: Caecilia-avond. Wil je meer weten over dit koor van lichte muziek, of vind je het leuk wanneer zij een keer op komen treden, neem dan gerust contact met Dora Garson,tel. 585371 of bezoek website www.venrode.nl Repetities maandag om 20.00 uur in het Parochiehuis Paterskerk, Leunseweg 5, Venray. Zondag 26 oktober: zingen om 10.30 uur in de Paterskerk. Zondag 2 november:zingen bij Allerzielenlof om 15.00 uur in de Paterskerk. Bij verhindering afmelden bij Iny Kuypers, tel. 585226. U bent altijd welkom op de repetitieavonden voor een kennismaking. Voor meer informatie, aanmelding, afmelding kunt u bellen: José Bakkum, tel. 0478-582767 of Toos v.d. Heuvel, tel. 0478-583884. Maandag 27 oktober: 18.15 uur Samenspelgroep; 18.45 uur Repetitie leerlingenorkest; 18.30 uur Groepsrepetitie; 20.00 uur Repetitie orkest. Woensdag 29 oktober: 18.30 uur Leerlingen tamboerkorps; 19.30 uur Repetitie tamboerkorps. Agenda november: 2 november: Allerzielenviering (14.00 uur) 5 november: Extra repetitie orkest (20.00 uur) 7 november: Extra repetitie orkest (20.00 uur kerk) 7/8 november: Donateursactie 8 november. Generale repetitie concours (20.30 uur) 9 november: Concours Maaspoort Venlo (12.40 uur 23 november: Intocht St. Nicolaas 29 november: Caeciliaviering. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigin gen. Donderdag 23 oktober: Om 20.00 uur repetitie gehele koor. Donderdag 30 oktober: Om 19-30 uur tenor 1 solfege. Om 20.00 uur repetitie gehele koor. Afmelden bij Cees van Kreij, tel. 589775 (alleen op donderdag tus sen 18.00-19.00 uur). Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. Repetitielokaal: Partycentrum De Witte Hoeve. Website: http://lis- ten.to/VMK Repetities Het jeugdorkest heeft op woens dag repetitie van 18.45 tot 19.30 uur. Tamboerkorps: op woensdag van 19-30 tot 21.30 uur. Op zondag repetitie samen met het muziek korps. Muziekkorps: op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur. Op zondag van 10.30 tot 12.00 uur. Bij verhindering dienen alle leden zich af te melden bij tel 580418, of uiterlijk een half uur voor aan vang van de repetitie in de Opmaat, Oostsingel 37 in Venray Hebt u interesse, neem contact op met tel. 580993 of 580418, of kom kijken en luisteren tijdens de repetities in clubgebouw de Opmaat. Het programma in wijkcentrum Den Hoender in Venray ziet er als volgt uit: Donderdag 23 oktober: 14.00 uur Koersbal WO Noord-West. Maandag 27 oktober: 20.00 uur Clubavond sjoelclub Den Hoender Dinsdag 28 oktober: 20.00 uur Repetitie Muziekmakereej Blaos Um Op Woensdag 29 oktober: 10.00 uur volksdansen groep 1; 13.00 uur volksdansen groep 2; 14.00 uur handwerken Den Hoender; 19.00 Yoga voor informatie tel. 514269 Wijkcentrum Den Hoender is gelegen aan de St. Ursulastraat 2 in Venray. Op dinsdag 28 oktober zal mr. W.F.M. Isphording spreken over 'Van het oude Mesopotamië tot het moderne Iraq' (voordracht met dia's). Mr. W. Isphording studeerde rechten en Romaanse talen, was van 1950 tot 19834 directeur van het concernbureau West-Europa in dienst van NV Philips. Er wordt deze avond een samenvattend beeld gegeven van Mesopotamië, bakermat van onze beschaving, van de oudheid tot nu toe. Er wordt ingegaan op de belangrijk ste historische periodes en hun algemene culturele betekenis. Alle geïnteresseerden zijn om 20.15 uur van harte welkom in de bezoekerszaal van Beukenrode. Op maandag 26 oktober is er een ledenvergadering van EW De Huisvriend. De vergadering begint om 20.00 uur en wordt gehouden in café Den Engel in Venray. De agenda luidt als volgt. Opening; Notulen vorige vergade ring; Ingekomen stukken; Bestuursmededelingen Onderlinge wedstrijd (tombola, advertenties); Inleveren inschrijf formulier onderlinge wedstrijd; Uitreiking diverse inschrijfformu lieren; Ringen bestellen 2004; Rondvraag; Sluiting. Bij verhindering graag afmelden bij de secretaris, Sjaak Verkoeijen, tel. 0478-581742. Wilt u meer informatie over Fibromyalgie? Wilt u eens eep praatje maken met lotgenoten en/of contactpersonen van de Nationale Vereniging voor Fibromyalgiepatiënten? U bent van harte welkom op de inloop avond op dinsdag 28 oktober in de Huiskamer in h et VieCuri Ziekenhuis, Merseloseweg 130 in Venray. Inlichtingen: C. Peters, tel. 0478-583189. Madala betekent in het Sanskriet: cirkel. Iedereen die interesse heeft in het mandalate kenen kan het leren. Bij deze tekenkunst gaan ze uit van de basisvormen en van daaruit laten ze alle andere vormen ontstaan. De basisvormen zijn oeroude sym bolen, gebaseerd op de heilige geometrie. Een eerste groepje start op 17 november. Bij vol doende belangstelling wil KBO Venray nogmaals een dergelijke activiteit organiseren op maandag 8 december in de Kemphaan van 10.00 tot 16.00 uur. Er kunnen maximaal twaalf deelnemers geplaatst worden. Aanmelden kan schriftelijk vóór 15 november bij mevr. T. Reuling. Hoogakker 16, 5802 MA Venray of via de KBO postdoos in de Kemphaan. Zondag 26 oktober is er gele genheid om uw oefenschoten te' lossen op de schuttersweide, aan vang 10.30 uur. Vrijdag 7 november zullen zij een aubade brengen bij Bernie van Lierop en Tanja Bos. die elkaar deze dag het jawoord zul len geven. Bijeenkomst om 18.45 uur op de parkeerplaats bij hotel Asteria in Venray, waarna zij om 19-00 uur een aubade brengen en de gelukwensen aan het bruid spaar kunnen overbrengen. Programma: 16 november: Intocht Sint Nicolaas in Venray, nadere gege vens volgen na het overleg met het Sint Nicolaasgilde op 3 november. 23 november: Muziekconcours in Noordwijkerhout. Heeft u ook moeite om uw inkomsten en uitgaven in balans te houden? Woensdag 29 oktober organiseert Zij-Actief Merselo een avond over het onderwerp Uitkomen met je inkomen. Deze avond wordt verzorgd door een budgetconsulente van de gemeen te Venray. Zij zal uitleggen hoe je je uitgaven in de hand kunt hou den. Met de invoering van de euro hebben veel mensen hier duide lijk moeite mee. Iedereen is van harte welkom, dus ook niet-leden van Zij-Actief Merselo. De avond wordt gehou den in den Tommes en begint om 20.00 uur. Platte banden training, dit als variant op de dikke banden race hadden ze afgelopen zondag veel pech. De een na de ander reed lek. Normaal is mountainbiken met dit mooie najaarsweer abso luut geen straf. Lekker twee uur tjes door de bossen fietsen met een groep gelijken. Soms duurt het ook wel wat langer wanneer de tocht wat zwaarder is maar met de goede omstandigheden van de laatste weken gaat het lek ker snel. Voor de een is dat een gemiddelde van 18 km per uur terwijl anderen boven de 22 komen. Door de grote verschillen in de vereniging kun je meestal wel iemand vinden die dezelfde snel heid rijdt. Heb je na de tocht in Venray de smaak te pakken sluit je dan nu bij de Muhunters aan en je mag vier weken gratis mee doen. Vooral met een periode vol tochten een mooie tijd om uit te proberen. Planning: Zondag 26 oktober: tocht in Gennep, 25 of 40 km, vertrek 8.00 uur per auto. Zondag 2 november: tocht in De Rips, tussen 25 en 70 km vertrek 8.30 uur per auto. Wil je een keer vrijblijvend mee- trainen, bel Piet, 0478-589880. Op donderdag 6 novj wordt in gemeenschapshi Oesterham in Oostrum een gehouden waarop inpakte ken centraal staan. De begint om 20.00 uur en oj kan tot uiterlijk 30 oktober Liebrand, tel. 550466 oi Kreutz, tel. 588355. De bedoeling van deze ar een cadeautje op versclfi manieren te versieren ofv ken. De avond zal verzorg den door Nelly Berden uit| De volgende voorwerpt meenemen: een fles wijn 30 cm) en/of cd of cd-d schaar, potlood en liniaal. Op maandag 27 oktober Zij-Actief Leunen een avond over Karakten Temperamenten, die voo belangstellenden uit de gei Venray gratis toegankelijk hebben een vlotte spre mevrouw Greet van den uitgenodigd Zij zal onsm flinke portie humor een le? uiteenzetting geven van h bare dingen. De mens is complexiteit, zo verschillt toch uniek, een wondei natuur. De analyse van zij soonlijkheid, karakter en leven is een boeiende stud zich. Bij andere afdelingenv Actief is deze avond meten siasme ontvangen en gei door een cursus van vier den. Daarom wordt ook bi Actief de mogelijkheid gel die cursus te volgen, in 2004 Zij beginnen om 20.001 het Leunse gemeenschapsl Brink. Albionstraat 28 (ingj de achterkant) en de thema zal duren tot ongeveer 22.0 Ouderen Verenig Activiteiten ouderenveret Ons Genot in 't Steksi Land weert: Maandag 27 oktober: Gyma groep I van 13-00-14.00 groep II van 14.00-15.00 uui Woensdag 29 oki Volksdansen (MBVO) van 10.30 uur. Kaarten van 1 17.00 uur. Knutselen vanl 16 00 uur Donderdag 30 okt Koersballen De Ronde I 9.15-11 -30 uur. Koersballe Groene Mat van 13-15-15.36 Sjoelen van 19.30-22.30 uur voor niet leden Ons Genot). Gedurende de openingstijd het mogelijk om jeu de bot spelen Donderdag 23 oktober avond) ondanks de herfstval toch club voor de kindere de groepen 5 en 6. Van 18.5 20.00 uur herfstverven. Tret je beste kleren aan en t herfstbladeren mee en een appel. Maandag 27 oktober van 18; 20.00 uur club voor de kind van de groepen 3 en 4 Er kienen op het progn natuurlijk voor kleine prijsje goed op, dat je geen nui mist. Aansluitend program» gadering voor de leiding. Dinsdag 28 oktober cluh voor de jeugd van de groq en 8 plus de schoolverlater! 18.30 tot 20.00 uur kimsp ruikkim. proefkim, voelkia kim en hoorkim. Er worda lootjes getrokken voor Sinterklaasfeest. Donderdag 30 oktober rfl spelletjes voor de kinderen? groepen 5 en 6. Hendrickx Venray bv. Buitenweg 4,5804 BK Venray Tel. 0478-583525 Fax. 0478-512345 Vlot startpnde motor Zelfrijdend, 5 versnellingen Duurzaam maaiwerk Mulching set leverbaar PLUS Meer persoonlijke service En betere ondersleuning na de koop Loop vandaag nog bij ons binnen! Gezichtsbehandelingen Wimperverlenging Deelbehandelingen Hand- en nagelverzorging Make-up Cadeaubon rt Of Becut^ Kim Hitipeuw St.Odastraat 26, 5804 BN Venray Tel: 0478-512359 TE KOOP VW Golf 1990 diesel apk 02-04 i.g.st. 06-13357227 HUIS 'VERKOPENi Gevraagd!!! Woningen in alle prijsklassen Wij adverteren veel buiten de regio Limburg. Ca. 30% van onze verkopen worden gerealiseerd aan cliënten buiten de regio Limburg, welke gratis bij ons ingeschreven slaan. Wegens bedrijfsbeëindiging te koop machines en inventaris •bedrijfspand (2.500 m2) WIJ HEBBEN KEUZE uit ongeveer 75 eethoeken in eiken licht en donker stof of-leder op voorraad. Zeer scherpe prijzen, snelle levering. Uw complete woninginrichter van Hout Janssen Hoofdstraat 25 Liessel t-.o. de molen Tel. 0493-341277 Jt Tel. 0478-586888 WEERBAARHEID VOOR MEIDEN JONGENS van groep 7 en 8 op donderdag te Venray. Start 13 nov. 10 lessen 65,- informatie/ opgave: Rian Stiphout tel. 0478-690190/584729 Te huur ruimtes van 6x105 m2 met grote deuren voor opslag/caravans/ meubel te Tienray 0478-692511 Computer problemen? Bel: Computer Thuis Service 06-27040014 0478-515694 Onder andere: Netwerken, Upgrade, Virus verwijderen. Wij helpen u ook op internet. Gratis ophalen en bezorgen, Altijd prijsopgave vooraf TE KOOP HULST een mooie plant voor een schitterende tuin. Prima geschikt als alleenstaande plant of voor heg. De hulst is in verschillende soorten en maten verkrijgbaar. Prijzen af land. Swolgen, Hogeweg 8, tel. 077-4631257 of 06-13869695 GEVRAAGD Poetshulp 3 uur per 2 weken. Tel. 586185 DOORLOPEND TE KOOP gebruikte bouwmaterialen. Bedrijfsingang via Passtraat. Maandag en donderdag gesloten Handelsonderneming P. de Bruyn Groeningen Tel. 0478-632076 TE KOOP diverse soorten SIERHEKWERK en POORTEN, alles op maat gemaakt. Tevens al uw LAS- en CONSTRUCTIEWERK Nelissen, Michelslaan 36 Hegelsom Tel. 077-3988920 T TWEEDE HANDS-JE voor gebruikte huisraad, meubels, kantoormeubels en stoelen, witgoed: wasmachines, wasdrogers, gasfornuis enz. open vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur Deumeseweg 120 Ysselsteyn 0478-545080 WEGENS ENORM SUCCES prachtige hoekcombinatie met vaste voetenbank. Nu slechts €965,- in diverse kleuren. Van Hout Janssen BV, Hoofdstraat 25 Liessel, Tel. 0493-341277 Belastingperikelen Aangifte inkomstenbelasting. Aanvraag voorlopige teruggave. Berekening recht op teruggave. Het indienen van bezwaarschriften, of voor andere belastingtechnische zaken. Belastingservice Frans Voermans Iloningklaver 10 Venray Tel. 0478 569600 Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS 25% KORTING op alle betonnen tuindecoratie en tuinverlichting De Stoffelhoeve Stationsweg 86 Oostrum 0478-585956/580361 www.stoffelhoeve.nl Voor gebruikt! kantoor- eo magazijninricht' Hi**?* 10.001 artikelen I uit faillissementen I Transportcentrum 8 Be.; Tel. 0485-362626 KUNSTGEBIT® Reparaties geheel door het ziekenfonds vergoed Reparaties op afspraak en binnen 15 min. klaar. Zeer goede vergoedingen (5 tot 100%) door het zieker* voor een nieuwe prothese. Ook voor particulier verzet •Gratis kontrole van uw hes!' prothese Bel voor een afspraak of voor meer infomaSi Tandprothetische Prakt#] Leunseweg 20 (De' Venray, tel.: 0478-

Peel en Maas | 2003 | | pagina 14