Bekendmakingen gemeente Venray Kap- vergunningen Voorbereidingsbesluiten gemeente Venray Gezocht: sportaanbieders Bekendmaking TAXATIES j j/JcTDOyiA Loting t.b.v. verkoop particuliere bouwkavels Leunen Een mens mag zichzelf best eens kietelen! Maak daarom nu al een afspraak met... ...en profiteer van een fikse winter Woningwet Wet ruimtelijke ordening B MMSK St. Petrus'Banden Sub Matris Tutela Bandelieren Tomorrow People Zangers van St. Frans Aostrumse Zangkompeneej Chrisko Euterpe Symfonie Orkest Ars Musica Confetti Gregoriaans Koor Harmony Oostrum Het Zonnelied Cantorij Contrast Venrode Venray's Mannenkoor PEEL EN MAAS Donderdag 9 oktober 2003 - Pagina De genoemde aanvraag en meldingen en alle op de aan vraag en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat T te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche a'fspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kun nen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: F.A.M. Gommers, Steegse Peelweg 100 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een pluimvee- en paar- denhouderii annex akker bouwbedrijf, gelegen aan de Steegse Peelweg 100 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 9 oktober 2003 tot en met 6 november 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u ver zoeken uw persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingébracht op de boven omschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelij kerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - J.A.L. Heidens, Horsterweg 37 te Castenray voor het uitbreiden/wijzigen van de inrichting ingevolge het Besluit melkrundveehoude- rijen milieubeheer, gelegen aan de Horsterweg 37 te Castenray. - H. Muijsers, Kleindorp 23 te Merselo voor het van toe passing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven 1 milieubeheer voor de inrichting, gelegen aan Kleindorp 23 te Merselo. - G.J.L. Swinkels, Pastoor Jacobspeel 4a te Ysselsteyn voor het van toepassing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieu beheer voor de inrichting, gelegen aan Pastoor Jacobspeel 4a te Ysselteyn. De meldingen kunnen worden ingezien van 9 oktober 2003 tot en met 23 oktober 2003 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 9 oktober 2003 Burgemeester en wethouders 1 van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, 1 C.Th. van Velzen Wet milieubeheer en de wet verontreiniging oppervlaktewateren Kennisgeving ontwerp besluiten Het dagelijks bestuur van het Zuiveringschap Limburg en het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken, gelet op artikel 7b tweede lid van de Wet Ver ontreiniging Oppervlaktewate ren juncto artikel 14.3 tweede lid sub b en artikel 13.4 van de Wet milieubeheer juncto arti kel 3:19 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bekend dat zij voornemens zijn positief te beschikken op de aanvraag van Penn Color International BV, Smakterweg 315804 AE te Venray voor: - een vergunning krachtens de Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren voor het lozen van bedrijfsafval- water, huishoudelijk afval water en hemelwater, afkomstig van het bedrijf gelegen aan de Smakterweg 31 te Venray, via de gemeentelijke riolering en de rioolwaterzuiveringsin stallatie (rwzi) Venray in het oppervlaktewater genaamd de Smakterveld (ingeschre ven onder nummer V03- 166). - een vergunning krachtens Wet milieubeheer voor gunning artikel 8.1 lid I van de Wet Milieubeheer (Wm), voor een drukinktenrabriek, gele gen aan de Smakterweg 31 te Venray. Dit onder oplegging van voor schriften in hetbelang van de bescherming van het milieu. De aanvragen, de ontwerp besluiten en andere relevante stukken liggen vanaf 9 oktober 2003 tot en met 6 november 2003 ter inzage en wel: - op het kantoor van genoemd Zuiveringschap, Maria Theresialaan 99 te Roermond gedurende de kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (afdeling vergunningen en handha ving): - in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. Op telefoni sche afspraak (0478- 523333) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen bedenkingentermijn) indie nen bij: - het dagelijks bestuur van het Zuiveringschap Limburg, postbus 314, 6040 AH Roermond: - het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Gedurende de bedenkingentermijn wordt een ieder, na telefonische afspraak: tel.nrs. 0475-394198 (Zuiveringschap Limburg) en/of 0478-523333 (gemeente Ven ray) in de gelegenheid gesteld tot een gedachtewisseling over de ontwerp-besluiten hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen, die bedenkingen heb ben ingebracht op de boven omschreven wijze en degenen die aantonen, daartoe redelij kerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 9 oktober 2003 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, Hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen I. Wonen Noord-Limburg Postbus 210, 5800 At Venray, kapvergunning t.b.v. ontwikkelingen voor woningbouw op het voor malige MBO terrein St. Josefweg/Hemonystraat te Venray. Het betreft hier 5 berken, 3 knotwilgen, I I lijs terbessen en één spar. Voor nadere kunt u contact opnemen met de afdeling Publieksdiensten via telefoon nummer 523333, die bereikbaar is van maandag tot en met don derdag van 9.00 tot 17.00 uur en op vrijdag 9.00 tot 13.00 uur. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 30 septem ber 2003 een herziening van de volgende bestemmingsplannen in voorbereiding heeft ver klaard: - bestemmingsplan "West I", ten behoeve van de vestiging van de SNS-bank aan de Langeweg 85 te Venray: - bestemmingsplan "Vredepeel" voor het per ceel aan de Twistweg la te Vredepeel: - bestemmingsplan "Uitbreidingsplan in hoofd zaken" voor het perceel aan de Hardeweg 4 te Venray. Deze voorbereidingsbesluiten treden in werking op vrijdag 10 oktober 2003 en liggen met ingang van die datum voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Ven ray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op dins dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tij den op afspraak met de afdeling publieksdiensten, telefoonnum mer 0478-523333. Tegen bovengenoemde beslui ten kunnen belanghebbenden van 10 oktober tot en met 20 november 2003 ingevolge de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de gemeenteraad van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Indien een bezwaarschrift is ingediend, kan tevens een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzieningen- rechter van de Rechtbank te Roermond, Sector Bestuurs recht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond. 10 oktober 2003, Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals burge meester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris Heeft uw sportvereniging meer jeugdige leden nodig? Of wilt uw vereniging zijn of haar sportactiviteit onder de aandacht brengen bij de Venrayse jongeren? Dan is dit misschien iets voor uw vereni ging! In het voorjaar van 2004 gaan de jeugdsport kennismakingsda- gen en het sportstimuleringsproject 'Kies voor Hart en Sport van start in de gemeente Venray. Het project is een samenwerking van de gemeente Venray, enkele vrijwilligers van sportverenigingen, de GGD Noord- en Midden-Limburg en Huis voor de Sport Limburg. Wij zijn op zoek naar sportaanbieders die jongeren kennis willen laten maken met een bepaalde tak van de sport. In ongeveer 5 les sen kunnen sportaanbieders diverse aspecten van hun sport aan bod laten komen. Heeft u interesse om tussen februari en mei '04 een kennismakingscursus van 5 lessen voor jongeren te organise ren? Neem dan vóór maandag 10 november contact op met Roel Beckers, Huis voor de Sport, tel. 046-477 05 97. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur De voorzitter van de onder zoekscommissie van de gemeenteraad van Venray (inge steld bij besluit van de gemeen teraad d.d. 29 april 2003) belast met het onderzoek m.b.t. de sloop van een vakantieverblijf aan de Veldstraat 36 te Merselo brengt het volgende ter openba re kennis. Op maandag 20 oktober 2003 vanaf 9.30 uur vinden in een openbare zitting van de com missie de verhorpn plaats van een 8-tal personen m.b.t. tot de bovenvermelde aangelegenheid. De verhoren vinden plaats in het gemeentehuis van Venray, Raadhuisstraat Ivergaderka mer 0.33. Voor nadere informatie kunt u contact op nemen met de grif fie van de gemeenteraad van de gemeente Venray. Telefoonnr: 0478-523941/523942. De voorzitter voornoemd, M.E.J.J. Wijnhoven. Venray, 23 september 2003 i SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Op 5 november 2003 wordt via loting de VOLGORDE bepaald op basis waarvan 2 par ticuliere bouwkavels, gelegen in het plan Leunen verkocht gaan worden. De kavels zijn ter grootte van circa 260 m2 en circa 265 m2 en zijn bedoeld om gezamenlijk bebouwd te worden met één dubbele woning (2-onder-1 -kapwoning). De grondprijs voor 2003 bedraagt 190,euro per m2, excl. 19% B.T.W. De kavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; deswege komen alleen particu lieren voor verkoop in aanmer king. De koper is verplicht om de te realiseren woning 3 jaren na voltooiing ervan zelf (met eventuele gezinsleden) te bewo nen. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonende) partners kan zich slechts één persoon inschrijven. Het is niet mogelijk om samen met gewenste toe komstige buren in te schrijven; alleen individuele inschrijving is mogelijk Inschrijving voor deze loting is mogelijk vanaf 10 oktober 2003 tot en met 31 oktober 2003 om 13.00 uur bij de Publieksdien sten van de gemeente Venray. Autochtonen van Leunen hebben voorrang bij de loting. Als autochtoon van Leunen wordt beschouwd: - diegene die thans in Leunen woont (het gemeentelijke bevolkingsarchief geldt hier als maatstaf): - diegene die elders woont maar die terugkeert naar Leunen, na gedurende maxi maal 10 jaar elders gewoond te hebben (de vertrekdatum volgens het gemeentelijke bevolkingsarchief geldt als maatstaf): - diegene die in Leunen een functie verkrijgt of deze reeds vervult en derhalve economisch gebonden is (hiertoe dient een arbeids overeenkomst overlegd te worden). Als inschrijfgeld wordt een bedrag van 53,55 euro gehan teerd. Dit bedrag wordt noch terugbetaald noch verrekend. Zowel uw volledig ingevuld inschrijfformulier als het inschrijfgeld dienen voor 31 oktober 13.00 uur a,s. door ons ontvangen te zijn. Indien beide ontvangen zijn ontvangt u een informatiepalcket alsmede een bevestiging van uw inschrijving. Uiteraard kunt u, voordat u zich inschrijft voor de loting, het genoemde informatiepakket bij de afdeling Publieksdiensten inzien. De loting wordt verricht door notaris H.J.M.E. Mathijsen. De afdeling Publieksdiensten is geopend op maandag van 12.00 uur tot 20.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 13.00 uur. Deze afdeling is telefonisch bereikbaar onder tel.nr. 0478- 52 33 33. Burgemeester en wethouders van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester P.M.H. Lucassen, secretaris Maatschappelijke Diensten Agenda voor de ingelaste ver gadering van de commissie Maatschappelijke Diensten te houden op maandag 20 oktober 2003, aanvang 20.00 uur, in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I, alhier. Onderdeel A IOpening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vast stelling van de agenda. 5. Notulen van de vorige ver gadering. n.v.t. 6. Ingekomen stukken, n.v.t. Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur, n.v.t. Onderdeel C C-l. Ter advisering: 8. VWG-doorlichting (reeds in uw bezit). In combinatie met dit punt worden de volgende stukken besproken: Beantwoording vragen 5 juni 2003 voor zover deze betrekking hebben op de VWG. Brief forfaitaire bij drage WVG d.d. 24 juni 2003. Beantwoording vragen 4 séptember voor zover deze betrekking hebben op de VWG. C-2. Ter besluitvorming: 9. Afdoeningslijst. n.v.t. 10. Planning bespreekonderwer- pen. n.v.t. C-3. Ter bespreking: n.v.t. Onderdeel D I I. Rondvraag, n.v.t. 12. Sluiting. Arts Schildersbedrijf Stationsweg 108 5807 AC Oostrum /Venray Telefoon :0478-58 12 36 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het bouwen van een carport aan de Dakdekkerstraat 32 te Venray tnv M.F.C. Linders, Dakdekkerstraat 32; - het bouwen van een serre en afdak aan de Vendel 3 te Venray tnv E.J.M. Geurtjens, Vendel 3; - het veranderen van een kap constructie en wijziging opp. carport aan de Beekweg te Venray tnv W. Poels, Noordsingel 23 te Venray; - het bouwen van een woning met aanbouw aan de Tuinstraat 22 te Venray tnv Van Boekei, Blauwververstraat 41 te Horst: - het gedeeltelijk vernieuwen en veranderen van een nieu we entree aan de Smakterweg 19 te Venray tnv NLW Groep, Postbus 29 te Venray: - het vergroten van de woning aan de Op de Ries 15 te Merselo tnv R.F.M. Michels, Op de Ries 15. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het verwijderen van een dakbeschot, metsel-en tegelwerk, trap en houten kozijnen aan de Castenrayseweg 50 te Castenray tnv H.T.L. Willemssen, Matthiasstraat 3 te Castenray. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het vergroten van de woning aan de Marjolein 27 te Venray tnv G.B.M. van der Voorn, Marjolein 27; - het wijzigen van pui garage aan de Alpenhof 2 te Venray tnv H.A.P.H. Verkuijlen, Alpenhof 2; - het bouwen van een serre aan de Wilhelmina Sangersstraat 16 te Venray tnv W.A. Dokter, Wilhelmina Sangersstraat 16; - het vergroten van de woning aan de De Boog 4 te Venray tnv E. Beurskens, De Boog 4; - het vergroten van de woning aan de Groene Hart 12 te Venray tnv R.H. Buijtendijk, Groene Hart 12; - het plaatsen van kozijnen aan de Johan van Wyttenhorstweg 26 te Vredepeel tnv P.J.G.M. Flinsenberg, Johan van Wyttenhorstweg 26; - het vergroten van de woning aan de Kruidenlaan I36 te Venray tnv M.J. Deeks, Kruidenlaan I36; - het bouwen van een serre aan de Bevrijdingsweg 45 te Venray tnv M.H.T. Jans- Beke, Bevrijdingsweg 45; - het bouwen van een gara ge/carport aan de Pinksterbloem 28 te Venray tnv M.C.H.M. Kessels, Pinksterbloem 28; - het bouwen van een over kapping aan de Look 16 te Venray tnv L.H. Vievermans, Look 16; - het bouwen van een pluim veestal en loods aan de Boddenbroek 3 te Oirlo tnv Maatschap Classens, Boddenbroek 3; - het vergroten van een opslagloods aan de Roffert 12 te Castenray tnv A.M.J.G. Seijkers, Roffert 12; - het bouwen van een woning met garage aan de Wentholtlaan 2 te Venray tnv J.P.M. Janssen, Isabellahof 55 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in achtgenomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - het slopen van pluimveestal len aan de Zandhoek 13a en Bremmenkamp 2+4 te Oirlo tnv Zanders Legbedrijven B.V., Meerloseweg 9 te Oirlo; - het slopen van varkensstal len aan de Peelken 2 te Ysselsteyn tnv W.J.B.T. Luijten, Peelken 2; - het slopen van varkensstal len aan de Pas 3 te Merselotnv H.G.G. Wismans, Pas 3. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken 'I (in procedure) Burgemeester en wethoudi k0i zijn in beginsel voornemens) J de volgende ingekomen bou /e meldingen, bouwaanvragen «it gebruiksverzoeken, voor zot jn: nodig met toepassing van j ree 15, 17, I9.I, 19.2 of 19.3 van bs- Wet op de Ruimtelijke Ori :inz ning en artikel 50, lid 4, So van de Woningwet, medewi Jü, king te verlenen. - het bouwen van een woni met garage aan Hoenderstraat II7 Venray tnv A.J.C.L. Opijnen, Postbus 5086 Venray; nerf iüm h het vergroten van de woni her aan de Tarantellastraat li Venray tnv Kromhout Meer, Tarantellastraat 12; - het vergroten van de worn aan de Nassauplein 15 Venray tnv Fam. Re Nassauplein 15; - het bouwen van een aan de Kempweg Venray tnv M.J.P.M. Ai ira Kempweg 33; - het bouwen van een dald pel aan de Broekweg ld Venray tnv Fam. Rooyman estl Jacobs, Broekweg 14; - het vergroten van eenb ging tot garage aan Rondeveld 1 te Leunen Fam. Bos, Rondeveld I De op de verzoeken betreldc wi hebbende stukken liggen n j! ingang van 10 oktober 21 gedurende 4 weken voor ea der ter inzage bij afdel Publieksdiensten. Gedurende deze termijn k nen eventuele bedenkingen burgemeester en wethoui worden ingediend. Venray, 9 oktober 2003 Burgemeester en wethoud van Venray, namens dezen, hoofd van afdeling Bouwen Milieu, C.Th. van Velzen Op vrijdag 10 oktober brengen ze een aubade aan John Ghielen, die zijn jubileum bij de Inalfa viert. Vertrek om 17.45 uur bij de Opmaat, bijeenkomst om 18.00 uur bij de ingang van de Inalfa. Repetities: Het jeugdorkest heeft op woens dag repetitie van 18.45 tot 19.30 uur. Tamboerkorps: op woensdag van 19 30 tot 21 30 uur. Op zon dag repetitie samen met het muziekkorps. Muziekkorps: öp woensdag van 19.30 tot 21.30 uur. Op zondag van 10.30 tot 12.00 uur. Voor info en/of aan melding tel. 580993 of 580418, tijdens de repetities in de Opmaat. Zaterdag 11 oktober: 18.30 uur Generale repetitie Tegelen. Zon dag 12 oktober: 15.00 uur Con cert in de Haandert Tegelen; inspelen 14.15 Maandag 13 okto ber: 18.15 Samenspelgroep; 18.45 Repetitie leerlingenorkest; 20.00 Repetitie orkest. Woensdag 15 oktober: 18.30 Leerlingen tam boerkorps; 19.30 Repetitie tam boerkorps. Iedere donderdag repetitie van 18.00 tot 19.10 uur. 9 oktober: inloopavond nieuwe leden. 12 oktober: Kia, 12.30 uur aanwezig in de toren van de Grote Kerk. Afmelden/info: tel. 580802. Iedere donderdag repetitie van 19.30 tot 21.00 uur. 9 oktober: inloopavond nieuwe leden. 12 oktober: Kia. Afmelden/info: tel. 587142. Vrijdag 10 oktober: 19.00 repeti tie sopranen en alten; 20.00 teno ren en bassen komen erbij. Zondag 12 oktober: 44e verjaar dag van het koor. 10.00 uur inzin gen in pastorie; 11.00 uur Hoog mis in uniform. Daarna bijeenkomst van ouders en zan gers in de galmhut. 15 30 Zingen in kerk te Oostrum. Dinsdag 14 oktober: 19.00 uur repetitie sopranen en alten. De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepeteerd in 't Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23.00 uur. Zijn er mannen die belangstelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom. Meer informatie nodig? Neem de telefoon en bel 0478-511251. Elke week repetitie om 19.30 uur in het zaaltje van de Paterskerk. Maandag 20 oktober is er geen repetitie. Zondag 12 oktober. 10.30 uur Korenfestival Melderslo en om 14.30 Koorkring Oostrum. Zater dag 25 oktober: 18.00 uur Heilige Mis Paterskerk. Zaterdag 29 november: 19 15 uur Heilige Mis Grote Kerk. Gelieve een kwartier voor aanvang van de uitvoering aanwezig te zijn. Bij eventuele verhindering s.v.p. tijdig afmel den. Informatie of afmeldingen bij Marly Driessen, tel. 588176 of Norma Ansinger, tel. 585234. Harmonieorkest 9+16 oktober: repetitie; 11 oktober: concert in Ottersum, vertrek 18.00 uur vanaf de Perdstal (eigen vervoer) Afmel den, tel. 589363. Jeugdorkest: 9+16 oktober: repe titie. Afmelden, tel. 588545. Drumband: 14 21 oktober: 19.00 uur les, aansluitend repetitie 21 oktober: 19.00 uur les, aanslui tend repetitie. Algemene activiteiten: 11 okto ber: Concert met Ottersum; 27 oktober: AB-vergadering 19 00 uur; 31 oktober: Concertreis Luxemburg voor jeugdorkest. 6 november: ALV. 22 november: Caeciliafeest. Repetitie op woensdag om 20.00 uur in De Hommel, o.l.v. Stephan Pas. Op 15 oktober o.l.v. Kees van Eerdt. Op 22 oktober, in de herfst vakantie, wel repetitie, o.l.v Step han Pas. Programma: Dvorak, Bar- tok. Liadov, Kalinnikov, Strawinsky. Concert op zaterdag avond 13 december, aanvang 20.00 uur, in de aula van de St. Petrus' Bandenschool aan de Mr. Chr. Ruysstraat, i.e. de voormalige Mavo, Raayland Oost. Afmelden bij fam. Grootemaat, tel. 580358 vóór 17 30 uur i.v.m. reis dirigent. Blazers, u bent welkom! Strijkers eveneens. Iedere dinsdagavond van 20.15 uur tot 22.30 uur repeteren zij in de Opmaat, hoek Oostsingel/ Henry Dunantstraat. Hebt u zin en interesse om samen te zingen? U bent van harte welkom. Zij heb ben hun repertoire een bredere wending gegeven. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Marjo Kuypers (voorzitter). Vanaf 15 september zijn zij gestart met de koorscholing. Deze wordt gegeven iedere dinsdag avond voor de repetitie. Tien weken lang. Aanvang 19.00 uur tot 19 50 uur. Afmelding repetitie: Marjo Kuypers, tel. 0478-513191 dinsdags tussen 18.00 en 19.00 uur. Zondag 12 oktober Vocaal Mati nee Oploo. Woensdag 15 okto ber: repetitie 20.15-22.15 uur Op dit moment is er bij Confetti plaats voor eea enthousiaste tenor. Heb je zangervaring? Neem dan contact op! Bekijk voor infor matie ook website www.confet- ti.tk of neem contact op met secretaris: Henk Mijnster,tel. 512082. Voor afmelding: Gerti, tel. 631306. Maandag 13 oktober om 18.45 uur repetitie in Beukenrode. Zon dag 26 oktober om 11.00 uur repetitie in Beukenrode. Zondag 2 november in uniform uitvoering in de Paterskerk (10.30 uur). Aan- Afmelden bij J. v. Loon, secretaris, tel. 0478-585422. Het Koor Harmony uit Oostrum is op zoek naar enkele enthousias te meiden die het koor, bestaande uit 20 leden tussen de 25 en 50 jaar, willen komen versterken. Het repertoire loopt uiteen van licht kerkeüjk tot modern.Voor meer informatie kun je bellen naar Anny Direks, tel. 0478- 510653 of Carolien de Haart, tel. 0478-511995. Repetities maandag om 20.00 uur in het Parochiehuis Paterskerk, Leunseweg 5, Venray. Zondagmiddag 12 oktober: om 14.30 uur Koren-Instructie-Mid- dag in kerk Oostrum. 13-45 uur samenkomst in café Back In Time in Oostrum. Afmelden: tel. 585226. Info: 582767 of 583884. okt di Koor van de Protestantse Ki 1A Venray en omgeving. Doel var (W Cantorij is gemeentezang" ondersteunen, nieuwe liedera introduceren en liturgis. response te verzorgen in vie gy gen, de eerste zondagen van maand, en op hoogtijdagen. Rt titie elke maandagavond 19.45 tot 21.30 uur in het Z01 lied, Kiosk 9 te Venray o.l.v. c rix Wijntje Strijbos-Norbi Afmelden tot en met zondag Wijntje Strijbos, telefoon 5850 ijdi Nieuwe leden zijn nog steedsi harte welkom! Twee jaar geleden stonden zc op de bühne van theater DeG ge voor het festival religie muziek, nu zijn ze met enli llt< leden gaan kijken naar de niuzi en. theaterproductie van hun d gent. En dan begint het ook enkelen van ons weer te knti len. Afgelopen dinsdag hebben in ieder geval uitvoerig nagepi over de voorstelling. Voor kon) de repetitie staat er niets api I' op het programma. Ze gaan nï or verder met de voorbereiding n de mis van 15 november en kerstconcerten. Nieuwsj geworden? Ze repeteren dagavond van 2O.OO-21.30 Bel naar dirigent Ad Voesten, 077-3662479, of trek de sin schoenen aan en loop gewt» een keertje binnen. Eerstvolgende repetitie woensd 15 oktober bij zaal Thielen, K< nedyplein in Venray. Voorafga de aan de repetitie is er van 19 tot 20.00 uur stemvorming V( .de hoge alten. Afmeldingen Annemie Vousten, telefoi 513135. Agenda: l4novembc Caecilia-avond. Wil je meer wei over dit koor van lichte muzR of vind je het leuk wanneer' een keer op komen treden, nö dan gerust contact met Dora Gs on, tel. 585371 of bezoek weba www.venrode.nl. Donderdag 9 oktober: 19 30 tenor 1 soffege. Om 20.00 repetitie gehele koor. Donderd 16 oktober: 19.30 uur tenor soffege. Om 20.00 uur repetit gehele koor, Afmelden bij Cc van Kreij, tel. 589775 (alleen 1 donderdag tussen 18.00-19' uur). Oud papier kunt u afleven bij de VMK-container aan 1 Molenhofweg. Repetitieioka Partycentrum De Witte Hoeve 93 3!* eci k

Peel en Maas | 2003 | | pagina 24