Végio Sportnieuws -info TOP te sterk voor Merselo ènray maatje root voor Roermond te Ruime 4-1 zege Volharding Holthees en BW strijden om toppositie obin Ti Cwol Vegio Topschutters Klassement SSS-Leunen bekerderby in tweede ronde Vijfde zege dames SV Venray SV Swolgense Boys SV Venray SW Veteranen SV Geijsteren gina ,en maas Donderdag 9 oktober 2003 - Pagina 19 schijnwerper op: i Peel en Maas zet wekelijks een speler, trainet of lier' van een amateurvereniging uit de gemeenten V Sieerlo-Wanssum in de schijnwerpes. Ook spelers van SSS' 8. urding en Holthees worden dit jaar in de rubriek 'De schijnw er- 0p... aan de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt nel als de v< et [enners van het Venrayse nieuwsblad de uitslagen van tien ai ïa- duels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellinj en de gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal, die beschikb tar [dt gesteld door Olympic Sport aan het Henseniusplein in Veni ay. i dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enl ele chtlge prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer m Robin Tissen tijd; 18 «ren in; Venray. inplaats: Swolgen oer. Loes Derks deren; geen gepunt: vorig seizoen het beslis- iduel tegen Resia lepunt. moet nog komen s: Swolgense Boys en VW Sander Thijssen wens ik veel ip. Hij heeft afgelopen zondag ivoetsbeentjes gebroken en is de weken uit de roulatie c trainer: Joost v.d. Beucken en sVergeer jitste trainer; moet ik ook nog - nkomen 1 tboek/tijdschrift: Haverkist Kitste ergernis; onkruid e film: Lord of the Rings ere hobby's: poolbiljart :ten: speklap die gemaakt worden door Niek Lemmen pils te tv-programma: Friends onete dub: Real Madrid onete speler: Raul gste tenue: Real Madrid zou je graag eens ontmoeten: Silvie Meis k Nederland het EK: Zou erg zijn als ze het niet halen wordt kampioen: durf ik nog niks over te zeggen jrachting voor zondag: er moet keihard geknokt worden voor een goed alrnt. VB-Venray Ysselsteyn nen-Kessel do-HRC nun-Hegelsom ta-Swolgense Boys '01-Meterik •BW'27 ■Resia Robin Tissen Redactie 1-2 1-1 2-0 3-1 2-0 2-1 0-5 0-3 1-0 1-1 1-2 2-2 3-0 2-1 0-2 1-2 0-4 1-3 2-1 2-0 ie redacteur Ron Koenen kreeg afgelopen week een pak slaag van Venray- ierGeert-Jan Drabbels. Drabbels pakte met zijn pnma voorspellingen maar it negen punten en is daarmee ook voorlopig lijstaanvoerder in de tussen- id. Ron Koenen had een gelukje; hij behaalde één puntje en voorkwam tmee de hoon van een helemaal foute voorspelling. tussenstand: ieert-Jan Drabbels (SV Venray) 9 iem Koenen (Merselo) 8 tadde Mulder (SVOC'Ol) 6 Stan Janssen (Oost rum) 5 Rob Poels (Holthees) 2 Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek mee naar de prijzen Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Vegio Topschutters Klassement 2003-2004 Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2003-2004. Leon Vievermans van Vegio Verzekeringsgroep (coördi nator van de rubriek) vraagt de deel nemende ploegen om wekelijks op maandag de namen van de topscorers door te geven. Dit kan bij voorkeur via mail: l.vievermans@vegio.nl, of telefonisch; 0478-578101 (u kunt de namen van de doelpuntenmakers aan de telefoniste van Vegio doorgeven). In het verenigingsklassement kwam koploper SV Venray drie keer tot scoren en de tweedeklasser staat nu op twintig treffers. Toch is de voorsprong op nummer twee, Swol- gense Boys, danig geslonken. De vijf- deklasser staat nu op zeventien doel punten en nadert SV Venray. Vorig seizoen won Kevin Tissen (Swolgense Boys) het topscorersklassement. Schijnbaar wil hij die stunt herhalen, want met twee treffers tegen Melders- lo afgelopen zondag, nestelt hij zich nu alweer met zeven doelpunten aan de leiding Maar hij krijgt geduchte concurrentie van zijn jongere broertje Robin Die scoorde tegen Melderslo maar liefst vier keer en staat nu met zes treffers op de tweede plaats. De stand in het teamklassement; 1. SV Venray 20 2. Swolgense Boys 17 3. SSS'18 15 4. Holthees, Ysselsteyn en Leunen 10 7. Meerlo en BW'27 9 9. SVOC'Ol en Oostrum 8 11. TOP'277 12. Merselo en Volharding 6 14. Wanssum 4 De stand in het individuele klasse ment: 1 Kevin Tissen (Swolgense Boys) 7 2. Robin Tissen (Swolgense Boys) 6 3. Johan Vullings (SV Venray) en Freek Thoone (Leunen) 5 5. Jelle van Tilburg (Holthees), Ivo v.d. Weerden (SV Venray) en Rik Schlepers (Oostrum) 4 8. Daniël Peters en Joost Keizers (SV Venray), Thijs Berkers (SV Yssel steyn), Roel Biezenaar (SV Merse lo), Geurt Clevers (Meerlo), Wout Janssen en Bas Joosten (beiden SSS'18) en Constantijn Jeucken (BW) 3 16 Hakan Sazak (Holthees), Marcel Lucassen (BW). Bas Heijnen (Swolgense Boys), Paul Manders (SVOC'Ol), Geert van Dijck, Bram Comelissen (Volharding), Ramon Kuunders en Marcel Arts (allen SV Ysselsteyn), Bas Joosten, Tom Knoops en Rick van Rijswijk (TOP), Patrick Borghs. Luc Jans sen en Stef Lenssen (alledrie SSS'18), Roy Wiilems (Oostrum), Edwin van de Winkel (Meerlo), Robin Tissen (Swolgense Boys), Roy Werkman (SV Merselo) en Frank Brands en Marco Berden (Leunen) 2 Een foutje ontdekt? Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 (vragen naar Henk Lammen) igroe VERZEKERINGS Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 8 I ol 5808 BB olrlo fax: 0478-57 8 i 05 De tweede ronde van het beker toernooi wordt gespeeld op zondag 19 oktober. Drie regionale clubs wis ten de eerste ronde te overleven. In Overloon treffen de vierdeklassers SSS'18 en Leunen elkaar. Beide ploe gen doen het goed in de competitie waar ze elkaar niet treffen. SSS'18 staat vierde in 4G en Leunen is koplo per in 4F. Ysselsteyn, klassegenoot van Leunen, gaat op bezoek bij ONDO in Asten-Heusden ONDO komt eveneens uit in de vierde klasse. De Brabanders vertoeven in de mid denmoot van 4E. -- s V SÖSJk. TOP'27-Merselo 2-1 (0-0) Doelpunten: 52. Nico Rongen 1- 0; 79. Rick van Rijswick 2-0; 83- Mark Maassen 2-1. Scheidsrech ter: Maas (Oirlo). Toeschouwers: 100. Gele kaart: Rick van Rijswick (TOP), Willem Koenen en Mare van Dijck (Merselo). TOP'27: Hoeijmakers; Caasen- brood (39- Pingen), Heidens, Aerts en Rob Janssen; Jan Jans sen, Knoops, Van Rijswick en Marcel Rongen (51. Vergeldt); Nico Rongen (86. Gielens) en Van Lin. Merselo: Wilms; Swinkels, Baten en Pubben; Rieter (54. Ralf Denissen), Maassen, Egelmeers (71. Werkman) en Van Tilburg; Van Hoek (46. Van Dijck), Litjens en Koenen. (Door Henk Willemssen) TOP'27 en Merselo willen afre kenen met enkele magere jaren. Beide zesdeklassers hebben zich voor deze voetbaljaargang aardig versterkt en hopen weg te blijven uit de onderste regionen. Een plaats in het linkerrijtje is het doel. TOP lijkt in die opzet het beste te slagen. De Tienrayers nestelen zich door de 2-1 zege in de subtop. Merselo blijft met slechts één zege in vijf duels op de voorlaatste plaats. "We wilden vandaag per se win nen", zegt TOP-aanvoerder Rob Hei dens. "Want we hadden thuis nog geen punt gepakt. Het was een belangrijke zege want na een paar slechte jaren willen we nu in de sub top meedoen. We hebben drie van de vijf wedstrijden gewonnen en zijn dus aardig op weg." De nieuwe Mer- selo-trainer Ger Delauw gokte vooraf op een plek hoog in de middenmoot. Maar daarvan zijn de geel-zwarten nog ver verwijderd. Toch wil Delauw zijn doelstelling niet naar beneden bij stellen. "Want de verschillen in deze klasse zijn klein. Zo hebben we van VIOS en Holthees verloren maar we hoefden helemaal niet voor ze onder te doen. Er zit best wel kwaliteit in Merselo. Alleen moet dat er nog wel uitkomen. Dat heeft tijd nodig maar ik heb er alle vertrouwen in." Merselo klaagde na afloop over de arbitrage. Zo kreeg spits Bas Litjens voor rust geen strafschop toen hij werd vastgepakt binnen de beruchte lijnen. "De scheidsrechter ging eerst met zijn fluit naar de mond maar trekt dan terug", had Delauw gezien. "Hij vond de overtreding blijkbaar niet ernstig genoeg maar het was toch een duidelijke penalty." In de eerste helft gaven beide ploe gen elkaar weinig toe. Er was veel strijd maar geen goed voetbal. De beste kansen waren voor de thuis club. Zo verscheen Niek van Lin twee keer vrij voor het Merselose doel maar beide keren voorkwam keeper Stefan Wilms een achterstand. Vlak na rust opende Nico Rongen met een prachtig afstandschot de score: 1-0. Keeper Wilms was ditmaal kansloos. Na deze achterstand kroop Merselo meer uit zijn schulp. "Het spel was te onrustig en de overtuiging ontbrak", vond Ger Delauw die zijn geblesseerde spelbepaler Jeroen Denissen node miste. "We zijn te bang om fouten te maken of om een goal tegen te krijgen. Na de 1-0 kwa men veel meer aan voetballen toe." Bas Litjens dook vrij voor doelman Roel Hoeijmakers op maar de ex- keeper van Castenray redde knap zoals hij ook de rebound van invaller Marc van Dijck onschadelijk maakte. Zo'n goede kansen zou Merselo niet meer krijgen. De wedstrijd werd steeds feller en arbiter Maas moest drie kee geel trekken. Het Tienrayse talent Tom Knoops, teruggekeerd na een avontuur bij WV en Wittenhorst, drong het strafschopgebied binnen. Hij kwam in kansrijke positie maar legde de bal breed naar Rick van Rijs wick die ongehinderd 2-0 kon bin nenschieten. Merselo kwam toch nog aan een doelpunt Mark Maassen nam vanaf 25 meter een prachtige vrije trap die onhoudbaar in het doel ver dween: 2-1De Oirlose scheidsrech ter Maas liet nog zeven minuten naspelen. Maar TOP'27, met het ster ke verdedigingsduo Rob Heidens en Peter Aerts, gaf geen kans meer weg. Routinier Peter Aerts, hij wordt in november 39 jaar, is nog onmisbaar voor TOP. "Ja, het is lekker voetballen als laatste man met een speler als Peter voor me", vindt Rob Heidens (23). "Hij is enorm sterk in de kopdu els en haalt heel veel weg. We heb ben vandaag ook weinig kansen weg geven." Venray heeft afgelopen zondag een tdiende winst behaald op een zwak terend Roermond. Vorige week Roermond nog overtuigend met van Vitesse uit Gennep maar ;ti Venray konden de gasten die de lijn niet doorzetten: 3-1. idanks een veldoverwicht van Ven waren er een aantal gevaarlijke omenten voor het Venray-doel die tfden veroorzaakt door de vrije ippen van aanvoerder Ger Schuman o Roermond. Schuman beschikt over een vlijm- herp schot maar gelukkig had doel- tn Niels Nielen van Venray hier d het oog op en kon de hard inge ven ballen telkens keren. Vorige was Schuman nog drie maal in minuten succesvol met zijn pegels tweede klasse H toy-Roermond GWRKVB Iharding-Swalmen Gecl-Margriet be Boys-SVC 2000 kctf-Blerick 3-t 0-1 4-1 1-2 1-1 1-2 rgriet C-2000 mek kcBoys nray itrw'Geel öiarding «ssc'08 Énnond VB almen ikeja 5-12 (9-6) 5-11 (12-3) 4-10 (6-2) 5-10 (15-4) 5-7 (206) 5-7 (9-6) 5-7 (7-10) 4-6 (12-6) 5-6 (9-11 5-4 (3-6) 5-3 (5-14) 4-0 (1-34) Pr°gra«una 12 oktober ^et-Volharding «metvVitesse 'VB-Venray «mond-Tiglieja TJck-Dljkse Boys 2000-Blauw Geel tegen Vitesse. Venray was uit op een revanche na de onverdiende nederlaag tegen Ble- rick met 1-0 vorige week. Echter tot het energieke spel dat men de eerste 35 minuten tegen Dijkse Boys thuis liet zien kwam men nimmer. De bedoelingen waren wel naar voren gericht maar de aansluiting ontbrak regelmatig. Misschien dat toch enige angst om niet weer met lege handen te komen staan hier de oorzaak van was. Na een eerste half uur zonder echt uitgespeelde kansen voor beide ploegen was het Tom Hendriks van Venray die de belangrijke voorsprong voor Venray liet aantekenen. Na twij felachtig uitkomen van de Roermond- se goalie tikte Hendriks de bal dank baar langs de sluitpost. De rust brak aan met een 1-0 voorsprong voor Ven ray. Roermond bleek ook na rust niet bij machte een offensief te ontkete nen na de opgelopen achterstand in de eerste helft. Na twintig minuten in de tweede helft wist Joost Keijzers, die even daarvoor was ingevallen voor Hendriks, op rechts op snelheid door te breken. Nadat hij de uitgelo pen keeper had omspeeld werd de bal scherp voorgetrokken en was het voor de meegelopen Van der Weer den een dankbare afmaker. Nog geen minuut later was het Keijzers die de 3-0 liet aantekenen na een scrimmage voor het Roermondse doel. Rob van Ooi, nog A-junior, mocht een kwar tier voor tijd invallen voor de nog licht geblesseerde Venray aanvoerder Wout Gommers. De wedstrijd was gespeeld en toen Schuman van Roer mond ook nog het veld had moeten ruimen. Na een botsing met de Ven ray doelman Nielen was de gevaarlijk ste angel uit de Roermond ploeg verd wenen. Jammer dat Venray zich na de 3-0 toch nog liet terugdringen door Roermond want een hogere score was zeker mogelijk geweest. Na een verdedigingsfout in Venray defensie was het zelfs Roermond dat de ach terstand wist te verkleinen tot 3-1. De Venray-zege kwam niet meer in gevaar en men staat nu weer keurig in het rijtje middenmoters in de tweede klasse. Zondag speelt Venray uit tegen Baexem. Uitslagen: Sw.Boys 1-Melderslo 1 7-1 Sw.Boys 2-Ysselsteyn 3 9-2 America 3-Sw.Boys 3 7-1 Programma zondag 12 okt.: Sparta 1-Sw.Boys 1 a. 14.30 Venlo 2-Sw.Boys 2 a. 12.00 Sw.Boys 3-BW 4 a. 10.30 Afgelopen zondag boekten de dames van SV Venray de vijfde opeenvolgende zege. Sparta '25 uit Beek en Donk werd met een 5- 1 nederlaag naar huis gestuurd. De toeschouwers stonden nog nauwe lijks langs de lijn, of Venray had al gescoord. Na een mooie combina tie was het Janine Rongen die mooi afrondde en voor de 1-0 zorgde. Venray bleef goed voetballen, maar met hulp van de scheidsrech ter (een onterecht gegeven cor ner) en de wind, lukte het Sparta '25 om gelijk te maken, 1-1 in de tiende minuut. Venray herpakte zich echter goed en dat leidde in de 19e minuut tot de 2-1 door een mooi schot van Marieke Sijmons. Na de rust werd het een makkie voor Venray, want Sparta '25 bood nauwelijks nog tegenstand. Al gauw stond de 3-1 op het score bord. Jessie Pelzer speelde zichzelf mooi vrij en schoot beheerst met links in de hoek. Vijf minuten later was het alweer feest voor Venray. Een slecht uitverdedigde bal van Sparta '25 kwam terecht bij Sana Boumasmoud en die legde goed af op Rinske Reijnders. Zij maakte dit buitenkansje fraai af. Lange tijd bleef Venray goed combineren, het kreeg nog vele kansen, maar het duurde tot de voorlaatste minuut voordat de 5-1 eindstand op het scorebord kwam. Met een mooi schot plaatste Suzanne Mar cellis de bal achter de keepster Koploper Venray treedt zondag aan tegen Brevendia en zal ook daar proberen om weer drie pun ten te halen. Volharding boekte afgelopen zon dag haar tweede winstpartij op rij. Thuis tegen promovendus Swalmen wonnen de roodwitten ruim met 4-1 en vonden daardoor aansluiting met de brede middenmoot. De equipe van trainer Chris Burhenne begon ener giek aan het karwei tegen Swalmen. Er werd vanaf de eerste minuut goed druk gezet op de zwakke defensie van de gasten en dat resulteerde al in de zesde minuut in de openingstreffer. Een mooie pass van Joris van de Weegh en een dito overstapje van Erik Ermers werd door middenvelder Denny van Veghel prima afgerond: 1- 0. Na een klein kwartier verzuimde Dennis Graat de score te verdubbelen door in kansrijke positie half over de bal heen te maaien. Daarna verloor Volharding op onverklaarbare wijze de grip op de wedstrijd. Het was dat Swalmen het vizier niet op scherp had staan, anders hadden de Bekena- ren bij de rust op een onoverbrugbare achterstand gestaan. Alleen Marco Alt- gassen profiteerde van de onrust ach terin bij Volharding. De beste speler van Swalmen kon zes minuten voor rust ongehinderd tussen vier verdedi gers de gelijkmaker binnen koppen: 1-1. Na rust was Volharding weer klaar wakker. In de 51e minuut maakte Joep Vossen goed gebruik van het natte veld. De goed spelende centrale middenvelder schoot een vrije trap van een meter of vijfentwintig langs Swalmen-goalie Youri Schuman: 2-1. In de 72e minuut maakte Bram Come lissen aan alle onzekerheid een einde. De Hapse aanvaller zorgde op aange ven van Joep Vossen voor 3-1 Even later was opnieuw Comelissen dicht bij een treffer, maar nu faalde hij alleen voor Schuman. In blessuretijd werd Joep Vossen in de zestien gevloerd door invaller Michel van de Graaf. Erik Ermers mocht aanleggen vanaf elf meter, maar hij faalde. Scheidsrechter Roy Teeuwen uit Horst liet de pingel echter opnieuw nemen, omdat een Swalmense verde diger te vroeg inliep. In de herkansing was Joep Vossen wel trefzeker en bepaalde de eindstand op 4-1. Komende zondag wacht Volhar ding een tegenstander van een heel ander kaliber. De roodwitten gaan dan op bezoek bij koploper Margriet uit Oss. Bij Margriet is er voor Volhar ding een weerzien met een oude bekende. Margriet-trainer Ton Koster man trainde in een grijs verleden ooit de B-jeugd van Volharding. Holthees en BW 27 kenden een sterke competitiestart in de zesde klasse E. Komende zondag strij den de nummers twee en drie tegen elkaar op sportpark De Halt. Vooraf waren de verwach tingen bij BW'27 hoger gespan nen dan bij Holthees. Beide ploe gen volgen met tien punten uit vijf duels koploper EWC op de voet. De statistieken wijzen in het voor deel van BW'27 dat vorig seizoen twee keer royaal van Holthees won. In Blitterswijck werd het 5-1 en uit wonnen de geel-zwarten met 3-0. Lijs taanvoerder EWC heeft evenveel pun ten maar heeft nog de afgelaste derby tegen Resia te goed. Dit duel wordt ingehaald op zondag 19 oktober. BW'27 rekende afgelopen weekein de af met de nummer twee Vios: 3-0. Terwijl Holthees niet verder kwam dan een bloedeloze OO bij Lottum. De verschillen zijn uiterst klein in de top van de zesde klasse E. Een verliespar- tij betekent direct een fikse duikeling op de ranglijst. TOP'27 staat op de vijfde plek maar heeft slechts een puntje minder dan Holthees en BW. De Tienrayers gaan zondag op bezoek bij Astrantia in Middelaar. Wanssum probeert uit bij VIOS in Beugen zijn eerste seizoens zege te pakken De Wanssummers zagen vier van de vijf duels in een gelijkspel eindigen. De 1-1 in de derby tegen koploper EWC van afge lopen zondag biedt evenwel perspec tief voor de ploeg van trainer Cor Ber kers. Merselo moet zijn draai nog zien te vinden. De Merselonaren wacht een zware dobber in Weilerlooi tegen Resia dat na een stroeve start de laat ste weken uitstekend op dreef is. In de tweede klasse H boekte Ven ray een broodnodige 3-1 overwirfning op Roermond. Die zege bracht de club weer in de bovenste helft van de ranglijst. Zondag reizen de Venrayna- ren af naar het Midden-Limburge Baexem voor de ontmoeting met RKVB. Dit is een tegenstander die Venray niet zo goed ligt. Vorig sei zoen werd het thuis 3-3 maar uit verl oor Venray met 3-1 RKVB wordt dit jaar getraind door ex-Wittenhorst spits Joop van der Sterren die begin jaren tachtig ook nog even voor Ven ray uitkwam. Lijstaanvoerder Leunen speelt in de vierde klasse F zijn derde thuisduel op rij. Ondanks de recente twee gelij ke spelen behield de Leunse ploeg haar koppositie. Maar de concurren tie ligt op de loer. Zondag is Kessel te gast op sportpark 't Klaverblad. De Kesselse formatie staat op de derde plek met slechts één punt achters tand op Leunen dat vol aan de bak zal moeten om de eerste plaats te behou den. Ysselsteyn liep thuis tegen FCV de eerste nederlaag op. Zondag speelt de ploeg van trainer Ed Teunissen in Maasbree tegen MVC dat vooraf als een titelkandidaat werd gezien. Maar MVC staat slechts tiende met één punt minder dan Ysselsteyn dat op de achtste plek staat. In de vijfde klasse F is een duidelij ke scheiding ontstaan. De top vier is al flink weggelopen van de andere acht clubs. SVOC'Ol voert de langge rekte middenmoot aan. De dub staat vijfde maar het verschil met hekken sluiter Meterik is kleiner dan de ach terstand op nummer vier Swolgense Boys. Zondag komt Meterik op bezoek op sportpark Heesakker. Dit betekent tevens het weerzien met Rick Voermans die voor dit seizoen overstapte van SVOC naar de club uit zijn woonplaats Meterik. Oostrum lijkt zich te herstellen van de slechte start. De Oostrummers spelen zondag thuis tegen Hegelsom dat een punt minder heeft. Swolgense Boys schoot zondag tegen Melderslo uit zijn slof: 7-1. Vooral de gebroeders Tissen waren in vorm want zowel Kevin als Robin scoorde drie keer. De Swolgense nieuwkomer staat nu op een mooie derde plaats. Dit weekeinde wacht de topper tegen Sparta'18 in Sevenum. De koploper haalde de maximale score van vijftien punten uit vijf duels. Maar de laatste twee wedstrij den kwamen de Sevenumse zeges maar moeizaam tot stand. Swolgense Boys zal loeren op een stunt tegen de titelkandidaat nummer één. Meerlo is al blij als het het hoofd boven water kan houden. Tot nu toe doet de ploeg van trainer Peter de Roock het niet onaardig alhoewel de recente 4-1 nederlaag bij hekkenslui ter RKDEV toch hard aankwam. Zon dag wacht Meerlo opnieuw een zware opgave als de nummer vier HRC op sportpark Bergsbos langs komt. Programma zaterdag 11 okt: Elsendorp-Venray Vet, v. 14.30 Programma zondag 12 okt: RKVB 1-Venray 1 v. 12.30 Venray 2-Someren 2 a. 11.30 Venray 3-RKSVN 2 a. 1130 Venray 4-Someren 3 a. 11.30 Venray 5-Quick Boys 3 a. 11.30 Toxandria 2-Venray 6 v. 11.00 Venray 8-Meerlo 2 a.09.30 Westerbeek 1-Venray 9 v. 11.30 Oostrum 6-Venray 10 v.09-15 Leunen 7-Venray 11 v. 10.15 Brevendia Dal-Venray Dal v. 11.30 MVC Da 1-Venray Da2 v. 10.00 Uitslag: SJW-SW 2-10 Programma zaterdag 11 okt.: Meterik-SW 16.00 Vertrek vanaf de Evenaar. Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346. Programma zaterdag 11 okt.: GFC Vet.-SV Geijsteren Vet. a 16.30 Programma zondag 12 okt.: Geijsteren-SVOC 3 a. 11.00 I

Peel en Maas | 2003 | | pagina 19