Forse groei Atlantic Telecom De Eetkamer bestaat vijf jaar SUPERTEX Rooys Drópke voor deken Coenen ;i Rien van Mierlo Tuinen wint prijs Venray Lichtstad ■bidec WOONRUIMTE GEZOCHT Bloemenatelier Elma wordt Berly-Fleur ker wilt bubbelen in bad... ...bieden wij veie extra's! j1 agenda's kalenders 2004 zijn binnen in Venray of directe omgeving minimaal 2 slaapkamers Het kan ook u gebeuren..; 077-3209595 De Koster Sport- aanbieders HEREN FLANEL HEMD DAMES PANTALON prijspakker DAMES PULLOVER KLEUTER PANTALON prijspakker PEEL EN MAAS Donderdag 9 oktober 2003 - Pagina r ]j We zoeken nieuwe Grotestraat 68 Venray 0478-631575 Of 06-53675847 Het kan ook u gebeuren. Dat u in de situatie komt dat u thuis zorg nodig heeft, voor korte of langere tijd. Zorg aan Huis komt u dan helpen. Zorg aan Huis staat voor alle vormen van huishoudelijke hulp, verzorging en (intensieve) verpleging. Zorg aan Huis is er voor iedereen in heel Noord-Limburg, jong en oud. Zorg aan Huis is de nieuwe naam voor iets wat eigenlijk al heel lang bestaat. Vroeger spraken we van het Groene Kruis, van wijkverpleging en van gezinszorg. Bij Zorg aan Huis zijn al deze zorgvormen bijeen gebracht. Onze medewerkers zijn vriendelijk, goed opgeleid en hebben veel ervaring. Wist u dat meer dan 3000 mensen gebruik maken van Zorg aan Huis? Op Zorg aan Huis kunt u vertrouwen! Informatie? Raadpleeg uw (huis)arts of bel Klantenservice: Voor Zorg aan Huis is een RIO-indicatie nodig. Actie loopt van 8 oktober t/m 19 oktober 2003 In het artikel vorige week over het afscheid van Jac en Truus Hesen- Kuijpers staat dat een echtpaar uit Lochem café 't Doelhuis, in de volksmond beter bekend als café De Koster, heeft gekocht. Dit klopt niet, want het echtpaar Pieter en Judy huurt de horecagelegenheid in Castenray en zal, na het afscheid van Jac en Truus, de Koster gaan exploiteren. Voor het eerst sinds 1907 is dan ook niet meer de naam Kuijpers aan dit echte dorpscafé verbonden. De overgrootvader van Truus knijpers, die op dit moment nog De Koster samen met haar man Jac runt, was in 1907 de eerste Kuijpers als uitbater van het café. Daarna volgden nog de grootvader en vader van Truus, alvorens zij dertig jaar geleden met haar man Jac de scepter over nam. Na bijna honderd jaar zal de naam Kuijpers niet langer verbonden zijn aan café De Koster. Jac en Truus Hesen-Kuijpers nemen op vrijdag 10 oktober met een receptie afscheid. De receptie duurt van 19.30 tot 21.00 uur. Medio oktober dragen ze café 't Doelhuis officieel over aan hun opvol gers. Emigreren naar Australië is voor veel Nederlanders nog altijd een droom. De moedigsten onder hen maken die droom waar. Zoals Elma van Schijndel met haar man en kinderen. Na jarenlange voor bereiding heeft de oprichtster en eigenaar van bloemenatelier Elma besloten om de grote sprong te wagen. Dat betekent niet alleen voor haarzelf een grote verandering, maar ook voor de zaak, die onder haar leiding is uitgegroeid tot een bekende naam in Venray en oms treken. Vermaard, niet alleen van wege de smaakvolle bloemencre- aties, maar ook vanwege de uitstekende service. Het zal niet gemakkelijk zijn om in Elma's voetsporen te treden. Maar desal niettemin gaan Bert en Liny Nellissen die uitdaging vol ver trouwen aan. Zij zijn de eigenaren van Berly-fleur, *bloemenboetiek in Overloon met een sterke repu tatie op het gebied van sfeer en kwaliteit. Met Elma zijn ze over eengekomen dat ze op 1 novem ber van dit jaar Bloemenatelier Elma, inclusief het personeel overnemen. Voor u als klant ver andert er niet zoveel. Laagheidseweg 19 blijft het ver trouwde adres voor al uw sfeer volle groencreaties, terwijl u veel al door dezelfde gezichten geholpen zult worden. De ruime openingstijden blijven gehand haafd en ook de bezorgers blijven u als vanouds op uw wenken bedienen. Alleen de naam veran dert: Bloemenatelier Elma wordt Berly-fleur. Natuurlijk zal het hele team van Berly-fleur de komende tijd zijn uiterste best doen om uw vertrouwen te winnen. Met sterke groencreaties en een uitstekende service. Natuurlijk blijft dit ook gelden voor de winkel in Overloon. Want er is niets dat ze liever doen dan met hun bloemen uw dag in bloei te zetten. Het is vijf jaar geleden dat door Harold en Marion Michiels aan de Schoolstraat de Eetkamer werd geopend. Eerst werd nog onder de naam De Paris gestart en werd de consument een keuken op hoog niveau aangeboden. Te hoog, waarna de naam werd ver anderd in De Eetkamer. "De inrichting, het linnen en het koken zijn hetzelfde geble ven", laat Harold Michiels weten. "Alleen de prijs is verlaagd en de ingrediënten zijn wat vereenvou digd." Michiels is tevreden over het feit dat hij en zijn echtgenote een stapje terug hebben moeten doen. "Op dit prijsniveau doen we het uitstekend. Het is ook gewoon een sport om voor wei nig geld iets moois op tafel te zet ten. Wij slagen daar goed in door veel zelf te doen. Dat neemt niet weg dat gasten die bijvoorbeeld ganzenlevers of truffels willen, niet meer bij ons terecht kunnen. Wat dat betreft passen wij ons helemaal aan aan de wensen van de gasten." Sinds de omschakeling loopt het restaurant goed. Veel tevreden klanten uit de hele regio en reserveren is aan te bevelen. Bij De Eetkamer kunt u dan ook prima terecht voor een avondje gezellig en romantisch eten. Daarnaast is er ook ruimte voor grotere gezelschappen. Het res taurant is verdeeld in twee ruim tes voor respectievelijk 15 en 25 personen. De ideale ligging aan de Schoolstraat 31 in het centrum van Venray, vlak bij de schouw burg en andere uitgaansgelegen heden maken De Eetkamer tot een prima start voor een avondje uit. Vooral het Menu Touristique is zeer populair. Voor slechts 9,98 euro krijgt u een compleet drie gangenmenu voorgeschoteld. De Eetkamer is dagelijks geo pend vanaf 17.00 uur (dinsdags uitgezonderd). Reserveren kunt u telefonisch (0478-582215) of via www.deeetkamer.nl Heeft uw sportvereniging meer jeugdige leden nodig? Of wilt uw vereniging zijn of haar sportactivi teit onder de aandacht brengen bij de Venrayse jongeren? Dan is dit misschien iets voor uw vereni ging. In het voorjaar van 2004 gaan de Jeugdsport kennisma- kingsdagen en het sportstimule- ringsproject Kies voor Hart en Sport van start in de gemeente Venray. Het project is een samen werking van de gemeente Venray, enkele vrijwilligers van sportver enigingen, de GGD Noord- en Midden-Limburg en Huis voor de Sport Limburg. Zij zijn op zoek naar sportaanbieders die jongeren kennis willen laten maken met een bepaalde tak van de sport. In ongeveer vijf lessen kunnen sport aanbieders. diverse aspecten van hun sport aan bod laten komen. Heeft u interesse om tussen febru ari en mei '04 een kennismakings cursus van vijf lessen voor tieners te organiseren? Neem dan vóór maandag 10 november contact op met Roel Beckers, Huis voor de Sport, tel. 046-4770597. J/Vleer TM-oIt Geweven blauwe ruit 100% katoen Maten M t/m EEL Van 17,95 Voor 5,- Polyester met zakken Rondom elastiek Maten 38 t/m 56 Marine, beige, bruin, groen en zwart SUPERTEXPRIJS 19,95 .15,- Uni chenille Turtle kraag Maten S t/m EEL Bleu, camel, ecru, rood en zwart SUPERTEXPRIJS 14,95 .10,- 100% katoen Jongens maten 92 t/m 122 Kaki, groen en antraciet SUPERTEXPRIJS 15,95 .10,- Tuin van het jaar ligt in Venray VENRAY BOXMEER P A N N I N G E Met ingang van 1 oktober heeft AÜantic Telecom in Venray van BT Nederland de dienstverlening aan haar klan ten in het midden- en kleinbe drijf overgenomen. Het gaat om enkele honderden bedrij ven met een BT Business Voice-overeenkomst Daarnaast heeft Atlantic Telecom onlangs een overeen komst gesloten met CSS Telecom dat zich als grote landelijke full service telecom dienstverlener vanuit vier regio's richt op de grootzakelijke markt en het MKB. De gesprekken van CSS en die van veel van hun klanten lopen voor taan via Atlantic Telecom. Beide contracten zijn met onmiddellijke ingang goed voor een meer dan ruime verdubbeling van het huidi ge belvolume van Atlantic. BT heeft gekozen voor Atlantic Telecom vanwege de expertise en haar goede reputatie in het mid den en kleinsegment. Voor de klanten verandert er niets. Ze behouden hun nummers en hun gesprekken blijven via het uiterst betrouwbare netwerk van BT lopen. De gemaakte prijsafspra ken en kortingen worden gere specteerd en waar mogelijk wel licht nog wat aangescherpt. Voor vragen kunnen ze terecht bij het Customer Service Center van Atlantic Telecom in Venray. Atlantic verzorgt ook de van haar bekende en voor het goed managen van telefoon-, fax- en dataverkeer noodzakelijke uitge breide en gedetailleerde facture ring. Carel Neervoort, directeur van Atlantic Telecom: "Onze nieu we klanten krijgen maandelijks een duidelijke factuur met gratis managementrapport en een ver helderende grafiek van Atlantic Telecom. Dat is het enige dat wij zigt." Ongeveer een jaar geleden is Plus G. van Dijck weer open gegaan na een grootscheepse ver bouwing. Er is een slijterij bij de supermarkt gekomen waar meni ge klant zijn weg gevonden heeft. Bij Plus G. van Dijck hebben ze altijd wel iets lekkers onder de kurk. En dit kan altijd op een leuke manier worden verpakt als u dit cadeau wilt doen. In de supermarkt worden vele wijnen uit veel verschillende landen aan geboden. Maar natuurlijk staan ook port en sherry en alle soorten breezers op het schap. Ook kunt u bij Plus G. van Dijck terecht voor bijzondere biertjes. Het is leuk om eens een keer een ander biertje te proberen. Zeker nu veel brouwerijen zich toeleggen op meer speciale biertjes naast hun normale pilsener. Vanuit de uitge breide klantenkring van de slijterij kwamen vragen naar iets speci fieks voor Venray. Rooyse Jonge en Rooys Drópke zijn twee nieu we borrels uit de slijterij van Plus G. van Dijck. Op het etiket staat de Petrus'Banden kerk afgebeeld uit 1935. Rooyse Jonge is een lek kere jonge jenever in een literfles voor 11,30 euro. Het Rooys Deken Coenen kreeg de eerste fles uit handen van Wendy Hendriks van Plus G. Van Dijck Drópke is een kruidenbitter in een fles van 0,7 liter voor de prijs van 8,80 euro. Dus zoekt u iets speciaals uit Venray waar u i goed mee voor de dag komen, dan kunt u voortaan terecht. Op verzoek van Ge van Dijck van de Plus nam de Coenen de eerste fles in vangst. Rien van Mierlo uit Deurne is hovenier. Tophovenier zelfs, een select gezelschap van elf hoveniers in Nederland die uitblinken door hun originele stijl en vernieu wende ontwerpen. Onlangs kreeg hij te horen dat één van zijn ontwerpen in de categorie kleine tuinen uitgeroepen is tot Tuin van het Jaar 2003- Voor Rien van Mierlo was het een uitdaging. Het maken van een ontwerp voor een patiowoning aan de Anna Blamanstraat in Venray. Een tuin van honderd vierkante meter, volledig ommuurd. In de tuin staan veel dingen die Rien zelf ontworpen heeft. Een tafel, bloembakken, lampen en een waterpartij. "We werken bijna nooit met standaard materialen. Meestal ontwerpen we alles zelf en laten dat vervol gens maken", vertellen Rien en zijn vrouw Gerda. De tuin in Venray kende door de afmetingen de nodige beper kingen. Geen belemmering, maar juist een uitdaging voor Rien. In de voortuin vallen vooral de ver springende hagen op. Een haag staat aan het begin van het tegel pad naar de voordeur, waardoor bezoekers gedwongen worden om de haag heen te lopen. De achtertuin is opgedeeld in tweeën. Grote houten bakken, een border midden in de tuin waardoor er twee terrassen ont staan en een door Van Mierlo zelf gemaakt waterelement zijn enkele opvallende kenmerken van de patiotuin. Een grote tafel met ver- Carel Neervoort ziet de over eenkomsten met BT Nederland en CSS Telecom als een unieke kans om in snel tempo verder te groei en. "Wij zijn", zegt hij, "gespeciali seerd in telecomdienstverlening aan het MKB en particulieren. Het is duidelijk dat deze overeenkom sten onze positie in die markt aan zienlijk versterken. Zowel kwanti tatief als kwalitatief. De groei van volume kan leiden tot verder prijsvoordeel en het vertrouwen dat BT en CSS Telecom in ons hebben, is een ijzersterk argu ment in de contacten met nieuwe klanten. We werken bovendien alleen met de beste netwerken zoals die van BT, KPN Telecom en Belgacom. We garanderen een optimale afwikkeling van tele- comverkeer en een transparante facturatie." Atlantic Telecom is ruim acht jaar actief als telecom servicepro- vider van carrier preselectiedien sten in de Benelux. Atlantic maakt uitsluitend gebruik van betrouw bare, bestaande netwerkfacilitei ten en heeft daarom al haar ener gie kunnen steken in uitgebreide en zeer gedetailleerde gespreksre- gistraties en een uitstekende, eigentijdse klantenservice. Verregaande en state of art auto matisering ondersteunt deze maximale investering in optimale dienstverlening aan de klant. "Daarom kunnen we een snelle en schoksgewijze groei als gevolg van dit soort grote overeenkom sten met de huidige software pro bleemloos aan", aldus Neervoort. "Dat zou bij onze concurrenten wel eens heel anders kunnen lig gen. We hebben daarin een duide lijke voorsprong en we zetten alles op alles om die ook vast te houden. Ik heb daar het volste vertrouwen in." Atlantic hanteert het motto vrij heid, blijheid. Klanten hebben niet de verplichting een bepaald volume over een bepaalde perio de af te nemen. Ook hebben ze het recht op elk gewenst moment voor een andere provider te kie zen. Aansluiting op de diensten van Atlantic (www.atlantic.nl) is gratis, schept geen enkele ver plichting en levert ten minste dubbel voordeel op ten opzichte van bij KPN Telecom haalbare kortingen. Neervoort enthousiast: "De klant hoeft eigenlijk alleen maar te zeggen: regel het maar. En dan doen wij de rest. Op afstand en in het bestaande KPN netwerk.' Wij komen niet aan apparatuur, doen niets met diaiers of programmeringen in de tele fooncentrale van de klant. Eenvoud, daar draait het om." Onder de naam Netsource Beltegoed heeft Atlantic Telecom ook een sterke positie in de parti culiere markt als preselect tele com provider. Ook particulieren kunnen profiteren van zeer scher pe tarieven, (www.netsource.nl). In het najaar wil Venray Centraal het centrum van Venray doen stralen als nooit te voren. De sfeerverlichting die in het verle den in het centrum hing is in de afgelopen jaren verouderd en kan dit jaar niet meer worden opge hangen. Daarom heeft de onder nemersvereniging van Venray, Venray Centraal, het plan opgevat om in het hele centrum van Venray één uniforme sfeerverlich ting op te hangen. Alle centru mondernemers van Venray ont vingen hierover afgelopen week een brief waarin de bijdrage van iedere ondernemer wordt gevraagd Er wordt door het bestuur van Venray Centraal gere kend op een flinke deelname van de Venrayse ondernemers. Leden en niet-leden van Venray Centraal worden dus opgeroepen om er samen de schouders onder te zet ten en er voor te zorgen dat bezoekers van het centrum in het najaar zullen genieten van de vele gezellige lampjes in het centrum. Dan moet u zeker eens bij Bidec in Deurne langs. In onze show room vindt u het neusje van de zalm op badkamergebied. Wij maken graag een ontwerp én een passende offerte voor ui Cewoon doen, even naar Bidec, krijgt u geen spijt van! Bidec levert en maakt al uw tegelwerken, stukadoorswerken en levert en installeert badkamers inclusief hak- en breekwerk en loodgieterswerkzaamheden. Bent u 'handig' dan kunt u natuurlijk ook alles zelf doen. tegels, sanitair én stukadoors werken op één adres geheel vernieuwde showroom uitgebreide collectie Carel Neervoort is content wet de de verdubbeling van het bestaande belvolume. lichting erboven roept de sfeer op van een eetkamertafel. "De mensen zijn er heel enthou siast over", aldus Van Mierlo. Reden om mee te dingen naar de tuinprijs in de categorie kleine tui nen. "Uiteindelijk zijn er ook veel meer mensen met een kleine tuin, dan met een grote. Er is een hele grote doelgroep die zo'n klein tuintje heeft." De vakjury oordeelde onder meer dat het ontwerp origineel is in zijn eenvoud. De jury vond de patiotuin een mooie besloten tuin met een juiste balans tussen meu bels, verlichting, kunst en groen. De tuin straalt rust uit en is mooi aangekleed. Het winnen van de Tuinprijs 2003 in de categorie kleine tuinen is een mooie erken ning voor Rien van Mierlo. Rien van Mierlo begon zijn loopbaan in de boomkwekerij en startte in 1976 een eigen bot st; kwekerij met een planteneend rd en een klein hoveniersbedrijf, jur bekwaamde zich verder als n K ontwerper en hovenier en 2 bedrijf groeide al snel naar js mensen. Op dit moment teil! vc van Mierlo Tuinen BV in Den |e vijftien mensen. De opdrach tri bestaan voor 70% uit aanleg» |t zaamheden en voor 10% f" onderhoudswerk. Bij zijn bed' iei pand in Deurne heeft de hovei r$< voorbeeldtuinen aangelegd,! op Mierlo karakteriseert zijn tuin i, als eigentijds met een warmt d straling. Naast het ontwerpen p tuinen, ontwerpt en maakt d ook tafels, verlichting en 01 n menten. Het bedrijf van xi Mierlo is gevestigd aan cd Helmondseweg 111 in Deumt De minnende tuin in Vem |h Foto: Henk Dijkman ke stukadoorswerken bv tegels en sanitair bv Florijn 25 5751 PC Deurne Tel. 0493 31 73 23 Fax 0493 31 07 99 E-mail info@bidec.nl www.bidec.nl

Peel en Maas | 2003 | | pagina 10