Dijkse Boys slimmer dan SV Venray Sportnieuws -infc Meerlo knokt zich met tien man naar winst Volharding beleeft moeilijke tijden Rob Poels (Holthee: Vegio Topschutters Klassement Derde zege dames SV Venray Programma tweede klasse H Leunen en Ysselsteyn uitstekend op dreef SPORT SV Geijsteren SSS'18 Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 8 I O I 5808 BB olrlo fax: 0478-57 8 i 05 PEEL EN MAAS Donderdag 25 september 2003 - Pagina Tweedeklasser SV Venray heeft afgelopen zondag de eerste nederlaag van dit seizoen geleden. Dijkse Boys uit Helmond was uiteidelijk de meest geroutineerde en slimme ploeg deze middag en benutte eenvoudig de door Venray weggegeven kansen: 1-3. De eerste 35 minuten speelde Venray een heel beste westrijd en al vroeg scoorde Sjoerd van de Coelen uit een vrije trap. iedereen verkeek zich op de inge brachte bal, inclusief de Helmond keeper, en vervolgens verdween de bal in het doel. Een volledig verdien de voorsprong. Venray ging door met goed voetballen en Dijkse Boys werd geen meter ruimte gegund. Collectief werd er prima gestoord en ook wist Venray zich kansen te creëren. De spitsen wisten echter geen raad met de geboden mogelijkheden. Zo werd met veel kunst en vliegwerk een bal door een Dijkse Boys verdediger van de lijn gehaald na een inzet van Johan Vullings. Na 35 minuten liet Venray ongemerkt iets meer ruimte aan Dijk se Boys en langzaam zag je de wed strijd kantelen. Steeds werd de diepe spits van Dijkse Boys gezocht door de middenvelders en de dreiging werd steeds groter. Loek van Schijndel had moeite met deze behendige spits en een minuut voor het rustsignaal resul teerde dit in een penalty voor Dijkse Boys. Volgens de scheidsrechter had Van Schijndel onreglementair zijn tegenstander afgestopt. Dit buiten kansje vlak voor rust liet Helmond zich niet ontnemen en de rust brak aan met 1-1. Na de pauze een feller Dijkse Boys en binnen drie minuten na rust stond Venray met 1-2 achter na aarzelend ingrijpen en uitverdedigen van de Venrayverdedigers. Venray bleef wel aardig in de wedstrijd maar kon Dijk se Boys niet meer op de pijnbank leg gen zoals een groot gedeelte van de eerste helft. Na toch weer een aantal kansen voor Venray was het uiteinde lijk Dijkse Boys dat de wedstrijd op slot deed. Johan Vullings werd ver vangen voor Tom Hendriks en Alex de Swart verliet het veld voor Roel Janssen. Loek van Schijndel werd Henseniusplein 5c 5801 BB Venray De schijnwerper op: De redactie van Peel Maas gaat wekelijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' vasten amateurvereniging uit de gemeenten V n ray en Meerlo-Wanssum in de schijnwerper zetten. Ook spelers in SSS'18, Y'olhardjifg en Holthees worden dit jaar in de rubriek schijnwerper^)...' aan de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt als de voethdikenners van het Venrayse nieuwsblad de uitslagen m tien amirairduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorsj e' lingen <*an de gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal, die beschik baar wordt gesteld door Olympic Sport aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redac tie van Peel en Maas doet mee om de eer. Naam: Rob Poels Leeftijd: 34 jaar Geboren in: Smakt Woonplaats: Smakt Partner, getrouwd met Jasja Kinderen: twee. Vera en Tom Beroep: varkenshouder Hoogtepunt: vorig seizoen met een paar schoenen het hele jaar gevoetbald Dieptepunt: dit jaar een paar schoenen gekocht die iets te klein zijn Clubs: altijd Holthees Beste trainer Theo Koenen Slechtste trainer: die moet nog geboren worden Beste boek: De Punter, het clubblad van Holthees Grootste ergernis: ambtenarij Beste film: Porky's Pretpark Andere hobby's: carnaval Lievelingseten: grootmoeders pot Drank; pilsje is altijd wel lekker Favoriete tv-programma: Nova en Neuken doe je zo Favoriete club: AGOW Favoriete speler. Tonny Jeuken Mooiste tenue: dat van Holthees Wie zou je graag eens ontmoeten: Saddam Hoessein, dat levert 25 miljoen euro op Haalt Nederland het EK?: ja Holthees kampioen': ja Wie wordt de belangrijkste concurrent?: Merselo Verwachting voor zondag: we gaan winnen Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek mee naar de prijzen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Vegio Topschutters Klassement 2003-2004. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2003-2004. Leon Vievermans van Vegio Verzekeringsgroep (coördi nator van de rubriek) vraagt de deel nemende ploegen om wekelijks op maandag de namen van de topscorers door te geven. Dit kan bij voorkeur via mail: l.vievermans@vegio.nl, of telefonisch 0478-578101 (u kunt de namen van de doelpuntenmakers aan de telefoniste van Vegio doorgeven). Na de monsterscore van vorige week blijft SV Venray nog wel even leider in het totaalklassement Aan het totaal van zestien werd zondag een treffer toegevoegd en met zeven tien doelpunten gaat Venray stevig aan kop De stand in het teamklassement: 1 SV Venray 17 2. Holthees en SSS'18 9 4. Ysselsteyn 8 5. Swolgense Boys, Leunen, Meerlo en SVOC'01 7 9 BW en Merselo 5 11. Wanssum 3 12. TOP, Volharding en Oostrum 2 De stand in het individuele klas sement: 1 Johan Vullings (SV Venray) 5 2. Jelle van Tilburg (Holthees) 4 3. Daniël Peters en Ivo v.d. Weerden (beiden SV Venray), Roel Biezenaar (SV Merselo), Geurt Clevers (Meerlo), Kevin Tissen (Swolgense Boys), Freek Thoone (Leunen) en Constantijn Jeucken (BW) 3 6. Hakan Sazak (Holthees), Bas Heijnen (Swolgense Boys), Paul Manders (SVOC'01). Geert van - Dijck en Marcel Arts (SV Ysselsteyn), Joost Keizers (SV Venray), Bas Joosten, Patrick Borghs en Stef Lenssen (allen SSS'18), Edwin van de Winkel (Meerlo), Roy Werkman (SV Merselo) en Frank Brands (Leunen) 2 Een foutje ontdekt? Bel dan met de redactie van Peel en Maas. telefoon De voetbaldames van SV Venray hebben de derde opeenvolgende zege behaald in deze nog jonge com petitie De thuiswedstrijd tegen het onbekende Nooit Gedacht uit Geffen eindigde in een 2-0 overwinning. De eerste helft was fel, maar het lukte allemaal net niet. De enkele kansen die er kwamen werden niet benut. Wel bleek tegen het einde van de eer ste helft dat de tegenstander conditio neel steeds meer problemen begon te krijgen tegen de jonge Venrayse ploeg. Door een oppepper in de rust en enkele positiewisselingen begon Venray de tweede helft feller en voet ballend beter. Dit resulteerde al in de 46e minuut in een doelpunt. Marieke Sijmons zette goed door op links en de prachtige voorzet werd door Jessie Pelzer beheerst binnengeschoten Hierna bleef Venray goed voetballen, zodat er nog diverse kansen kwamen. Achterin werd totaal niets weggeven, zodat de Venrayse keepster een rusti ge middag had. Een kwartier voor tijd een mooie solo-actie van Rinske Rei- jnders. De tegenstander zag geen andere mogelijkheid dan Rinske te haken. De toegekende strafschop werd feilloos in de hoek geschoten door Jessie Pelzer. De eindstand van 2 - 0 was een terechte afspiegeling van de krachtsverhoudingen. Programma zaterdag 27 sept.: RKDSO-Geijsteren Vet. a. 16.30 Programma zondag 28 sept.: Geijsteren-Volharding 5 Programma zondag 28 sept.: Toxandria 1-SSS' 18 1 14.30 Wittenhorst 4-SSST8 2 11.30 SSS'18 3-VOS 5 10.30 Wanssum 2-SSST8 4 11.00 SSS'18 5-01ympia'18 9 10.00 SSS'18 ds 1-Vesta ds 1 12.00 Uitslagen Blerick Venray-Dijkse Boys 1-3 24 (3-1) Vitesse-Blerick afg. Venray Volharding-Roermond 1-3 34(174) Blauw Geel-RKVB 1-1 Blauw Geel 34(4-3) Margriet-Swalmen 3-1 Roermond 3-3 (3-5) Tiglieja-SVC 2000 04 Swalmen 3-3 (3-6) RKVB 3-1 (2-5) Stand Volharding 3-1 (2-9) Margriet 3-9(6-1) Tiglieja 3-0 (0-26) SVC 2000 3-7(7-1) Vitesse'08 2-6(94)) Programma 28 september Dijkse Boys 3-6 (8-3) Swalmen-Blauw Geel RKVB-Volharding Roermond-Vitesse Blerick-Venray Dijkse Boys-Tiglieja SVC 2ü()0^Margriet PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Strafschop in blessuretijd wordt Oostrum noodlottig gewisseld voor Wouter Frencken. De besüssing viel uiteindelijk na knullig verdedigen aan Venrayse zijde. De uit gekomen keeper Niels Nielen werd uitgespeeld en vervolgens miste Rob Scholten kinderlijk eenvoudig de uit te verdedigen bal Daarop was het eenvoudig voor Helmond de 1-3 te laten aantekenen. Venray probeerde nog wel de aan sluitingstreffer te maken maar zonder resultaat Helaas dat Venray niet in staat was de wedstrijd vol te spelen zoals in de eerste 35 minuten want dan had Dijkse Boys geen schijn van kans gehad. Venray moet zich daar maar aan vastklampen en leren van deze nederlaag. Sommige spelers van Venray sterven vaak in schoonheid en leveren op die manier geen rende ment. Anderen, die geacht worden de kar te trekken, maken vaak dezelfde nonchalante en domme fouten en dat maakt van Venray een team dat er nog lang niet is. Zondag naar Blerick uit en dat is altijd een lastige tegen stander voor Venray "Ondanks het prachtige zomerse weer is voor Volharding vandaag de herfst echt begonnenMet deze treffende woorden sloeg Volharding- trainer Chris Burhenne bij het meteo rologische begin van de herfst de spij ker op zijn kop. De Vierlingsbekenaren verloren op een onthutsende manier thuis van het nog puntloze RFC Roermond met 1-3 en beleeft daardoor de slechtste seizoen start in de tweede klasse sinds 35 jaar De roodwitten bivakkeren na drie wedstrijden op de voorlaatste plaats met slechts één schamel puntje. De komende twee wedstrijden uit tegen nummer tien RKVB en thuis tegen nummer negen Swalmen kunnen nu al cruciaal genoemd worden voor het verloop van de verdere competitie. Het grote euvel waar Volharding dit seizoen onder gebukt gaat is het feit dat men zich legio kansen schept, maar het doel maar niet weet te vin den en dat men defensief de meest kinderlijke fouten maakt, die door de tegenstander genadeloos afgestraft worden. Tegen Roermond was dat niet anders. Dit alles maakt dat het elf tal van Burhenne niet overloopt van zelfvertrouwen. Kwam men vorig sei zoen de eerste twaalf wedstrijden tel kens op voorsprong, de eerste drie duels van de lopende voetbaljaargang kwam men evenzovele keren op ach terstand en loopt men continu achter de feiten aan Na twee minuten werd dom balver lies op het middenveld Volharding al weer bijna fataal. Goed optreden van keeper Stefan Gelden stond toen nog een goal van het zeer fel startende Roermond in de weg. Even later schoot Severino Pusic net naast. Daar na nam Volharding het initiatief. Er werden een aantal kansen gecreëerd, maar die waren aan Koen Willems, Erik Ermers (2x) en Joep Vossen niet besteed. Roermond, al jaren een counterploeg bij uitstek was zeer gevaarlijk middels tegenstoten, ook al omdat de Volharding-defensie een uiterst onrustige en paniekerige indruk maakte. Weer Severino Pusic raakte halverwege de eerste helft de buitenkant van de paal. Drie minuten voor rust ging routinier Bas Derkx opzichtig in de fout. Aan de zijlijn ver zuimde hij de bal richting Holthees te schieten, in plaats daarvan liet zich de bal simpel ontfutselen door aanvoer der Ger Schuman, die vervolgens Severino Pusic vond en die trof nu wel doel: 0-1. Burhenne haalde Derkx na deze blunder direct van het veld ten faveure van Paul Verbruggen. Nog voor rust had Volharding op voor sprong kunnen staan. Eerst was het Erik Ermers, die vrij voor het vijande lijke doel de bal opzij schoof in plaats van zelf uit te halen. Dezelfde Ermers zag vervolgens zijn schot van de doel lijn gehaald worden Met de wonderbaarlijk snel van een enkelblessure genezen Bram Comelis- sen als extra spits nam Volharding aanvallend net als vorige week weer zeer veel risico. Het eerste de beste balcontact van de Hapse aanvaller was bijna raak, maar zijn kopbal ver dween rakelings langs de voor hem verkeerde kant van de paal Twintig minuten na rust werd een fout van Paul Verbruggen door de gasten opnieuw dankbaar aanvaard. Het was Misja Webers, die de score verdubbel de: 0-2. Volharding probeerde daarna alles om het resultaat te verbeteren, maar met erg veel overtuiging ging dat niet. Een halfslachtige omhaal van Erik Ermers, een schot van Joep Vos sen, een kopbal van Koen Willems, het was allemaal net niet. Toch gloor de er zeven minuten voor tijd ineens nog hoop voor de roodwitten. Het was Koen Willems die koppend opeens voor 1-2 zorgde. Verder kwa men de Bekenaren echter niet meer. Sterker nog, Roermond slaagde er in blessuretijd nog in om de marge weer op twee te brengen. Roland Langen- huizen slalomde heel simpel door de Volharding defensie en punterde de 1-3 eindstand achter de kansloze Ste fan Gelden. De derby tussen Leunen en Ysselsteyn is de 'topper' van dit weekend in het amateurvoetbal. Beide clubs kenden een verras send sterke competitiestart en zijn nog ongeslagen in de vierde klasse F. Ysselsteyn bezet de vierde plaats, terwijl Leunen samen met SVEB de koppositie deelt. Het kan zondag wel eens druk worden op sportpark 't Klaverblad. Hoe anders was de situatie precies een jaar geleden Toen sloten Yssel steyn en Leunen de ranglijst in 4F met ieder nul punten uit drie duels. Die slechte start heeft de vierdeklassers het gehele seizoen achtervolgd. Leunen vond als eerste de weg omhoog, terwijl Ysselsteyn nooit meer uit de bedreigde zone kwam. Vooral de koppositie van Leunen is opzienbarend. De ploeg van trainer Noud Janssen kende immers een loodzware start Tot ieders verba zing wist de oranje-witte formatie af te rekenen met zowel FCV, MVC als HBSV. Een puike prestatie die ver wachtingen schept. Leunen is dan ook de grote favoriet in de streekderby. Alhoewel Noud Janssen aan de voor avond van de competitie het groeiende optimisme probeerde te temperen. De succestrainer zei te rekenen op een plekje in de middenmoot. Ysselsteyn speelde tot nu toe twee keer gelijk en won tussendoor met 5-0 bij RKDSO. De club van de nieuwe trainer Ed Teu- nissen is zondag een outsider in Leu nen. De verwachtingen waren vooraf niet hooggespannen in het Ysselsteyn- se kamp. gezien de matige prestaties in de afgelopen voetbaljaargang. Deson danks zullen de Leunse voetballers niet helemaal gerust zijn op een goede afloop. Vorig seizoen wonnen de Yssel- steyners immers twee keer (met 2-1) van de Leunse formatie. Die zes punten had de ploeg achteraf hard nodig om zich te handhaven in de vierde klasse. Venray bezoekt zondag de aloude rivaal Blerick. De Blerickenaren kwa men afgelopen zondag niet in actie tegen Vitesse omdat een bestuurslid van de Gennepse club was overleden. De Venraynaren hebben hun draai nog niet kunnen vinden. Zelfs de 15-0 mon sterscore op Tiglieja kon de rood-witte formatie niet vooruit helpen. Na de teleurstellende 1-3 nederlaag tegen Dijkse Boys bezet de club van trainer Koolhof een wat kleurloze positie in de middenmoot van de tweede klasse H. Meerlo werd een heel moeilijk sa toegedicht in 5F Toch staan deH lonaren na drie duels op een kea zesde plaats. De nieuwe traincrPi de Roock wilde bij zijn aantrcda niets weten van degradaticvod 'Vanaf het begin heb ik er vcrtroo in gehad. En ik blijf erop vcrtroü dat we ons gemakkelijk gaan hal ven", zei hij afgelopen zondag ra* Meerlose hoofdmacht raakte ni* seizoen acht spelers kwijt. Dc< brengt nog slechts twee seniorcnB op de been. De smalle selectie dl ook het grote probleem voor Me dat zondag uitspeelt tegen de nufl drie Heijen. De bekersuccessen van Oofl bleken geen garantie voor een p start. De teller staat nog altijd of voor de hekkensluiter. Zondag k het eveneens teleurstellende RKD de Arcenaren hebben twee puntrt bezoek op sportpark De Spar. SVOI kon afgelopen zondag eindelijk' eens bijna compleet aantredenI resulteerde in een klinkende 14' winning bij Hegelsom. Dc fusict klom naar de vijfde plek en krijgt: dag nieuwkomer Swolgense Bon bezoek dat één plaatsje hoger stU wordt dit seizoen veel verwacht i talentvolle Swolgenaren. De dub trainer Jan Loock is nog ongeslü maar speelde ook twee keer f waardoor de afstand tot de koplf Sparta en HRC is opgelopen tot punten. Holthees won ook zijn4 competitieduel in 6F. Spits Jellt Tilburg scoorde nog in iedere' strijd en lijkt weer in zijn oude* van drie seizoenen terug te verkc De koploper ontvangt zondag Rcs sportpark De Halt. De Wcllerk titelkandidaat van afgelopen jaart de juiste vorm nog niet gevonden.1 selo pakte zondag zijn eerste zege team van trainer Ger Delauw zal ti hekkensluiter Astrantia op jachtl naar de tweede overwinning. BV speelt zondag een belangrijke1 strijd in Well. De Blitterswijc bezetten de tweede plaats en s vlak boven naaste opponent E Maar de degradant uit Well kwam slechts twee keer in actie en won beide keren. Wanssum speelde K toe alleen maar gelijk. Uit bij Siuw kan de club de eerste zege pak TOP'27 voetbalt in Stevensbeek SVS, dat eveneens in dc' midden! staat. Rob Poels redactie SVS-TOP'27 2-0 2-1 Holthees-Resia 1-0 2-1 EWC-BW'27 1-2 2-1 Sambeek-Wanssum 0-1 1-0 Astrantia-Merselo 3-1 1-1 Blerick-Venray 043 1-1 Leunen-Ysselsteyn 2-1 2-0 Oostrum-RKDEV 1-1 1-3 SVOC'Ol-Swolgense Boys 1-3 2-1 Heijen-Meerlo 1-2 3-1 De redactie moest afgelopen week weer een nederlaag slikken. Willem Koe nen (SV Merselo) was met 8 punten te sterk voor onze redacteur Ron Koenen die op slechts drie puntjes bleef steken. Met zijn acht punten voert Koenen voorlopig ook de ranglijst aan van gastvoorspellers. 1. Willem Koenen (SV Merselo) 8 2. Ruud de Mulder (SVOC'01) 6 3 Stan Janssen (Oostrum) 5 Meerlo-Oostrum 3-2 (1-0). Doelpunten: 45. Geurt Clevers 1-0; 59. Dick Janssen 1-1; 78. Rik Schlepers 1-2; 80. Edwin van de Winkel 2-2; 93. Edwin van de Win kel (strafschop) 3-2. Scheidsrech ter: Hocben (Blerick). Toeschou wers: 140. Rode kaart: 62. Ramon Janssen (Meerlo) vanwege neer halen doorgebroken speler. Gele kaart: Mare Kusters (Meerlo), Jules Kreutz, Bas Kessels en Ste fan Janssen (Oostrum). Meerlo: Smits; Van de Winkel, Rossel, Clevers en Wout van Arensbergen (56. Custers); Kop- pes, Klaas van Arensbergen' en Janssen; Kusters, Klemans (73. Bruijsten) en Wijnhoven. Oostrum: Ralph Kessels; Kreutz, Van Mil (70. Willems), Bas Kessels en Vollenberg (46. Stefan Janssen); De Kleijn (46. Bouwse- ma), Verheljen, Schlepers en Fre- derix; Welters en Dick Janssen. (Door Henk Willemssen) Dolle vreugde na afloop in het Meerlose kamp. Trainer Peter de Roock en Mare Kusters vliegen elkaar in de armen en vieren uit bundig de zeer zwaar bevochten 3-2 zege die pas in dc blessuretijd tot stand kwam. Met tien man wist Meerlo in de slotfase een 1-2 achterstand tegen Oostrum om te buigen in een 3-2 overwinning. Hoe anders is de stemming bij Oos trum. Ontgoocheld druipen de spe lers af. Terwijl iedereen al op weg is naar het kleedlokaal, sjokken Jan Ver- heijen en als allerlaatste doelman Ralph Kessels weg van het strijdto neel. Minutenlang verwerkt de Oos- tnimse goalie in zijn eentje zittend op het veld de harde dreun. "Verschrik kelijk", is zijn enige en overduidelijke reactie. Oostrum was de competitie al slecht gestart met twee nederlagen, Bovendien had de ploeg nog niet ges coord In de derby tegen Meerlo moest het daarom gaan gebeuren. Na een van Oostrumse zijde zwakke eer ste helft leefde de ploeg na rust hele maal op. Dick Janssen scoorde na vier uur competitievoetbal de eerste Oos trumse treffer. 1-1. Dat bleek een bevrijdende werking te hebben. Drie minuten na de gelijkmaker ging spits Dave Welters alleen op het Meerlose doel af. Hij werd getorpedeerd door Ramon Janssen die daarvoor de rode kaart kreeg Oostrum rook de over winning en kwam twaalf minuten voor tijd ook op voorsprong. Frank Frederix gaf een puike voorzet vanaf de linkerkant. Het schot van Dave Welters smoorde in de Meerlose defensie maar uit de rebound scoorde Rik Schlepers 1-2. Niets leek een Oos trumse overwinning nog in de weg te staan. Totdat de Meerlose verdediger Edwin van de Winkel de stand plotse ling op ,2-2 bracht. "Daarna raakten we de kluts kwijt", vond trainer Wim van Dongen. "Tegen tien man mag je in de laatste tien minuten geen 2-1 voorsprong meer weggeven. Maar we holden ach teruit in plaats van vooruit te voetbal len." De jonge Oostrumse formatie ontbeert op zo'n moment routine en de onzekerheid sloop in de ploeg. Tot overmaat van ramp legde invaller Ste fan Janssen in de 93e minuut zijn opponent Mare Kusters neer. Arbiter Hoeben legde de bal op de stip. Edwin van de Winkel bezorgde zijn ploeg op de valreep de overwinning: 3-2. HEKKENSLUITER Na drie duels staat Oostrum met nul punten onderaan in de vijfde klas se F. Als excuus mag gelden dat belangrijke pionnen als Bram Broe- ren, Kevin van Dijck en Jan van de Ven geblesseerd moesten toekijken De gedoodverfde degradatiekandidaat Meerlo heeft al vier punten verza meld. "Ik ben dik en dik tevreden", glo rieert De Roock. "Alhoewel een gelijk spel een betere uitslag was geweest. Het was een bizarre wedstrijd. Ik moet mijn spelers een groot coi ment maken. Want ze hebbend hard voor gewerkt. Maar ik geef1 dat het niet altijd even fraai was.' De ontmoeting tussen de nuna elf en twaalf op een bijveld vansp park Bergsbos - het nieuw ingezai hoofdveld wordt begin oktober* in gebruik genomen - was ah vroeg degradatieduel in 5F Dan ook aan het spel te zien. Alhoti Oostrum voor rust de beste kan kreeg was Meerlo sterker. In del suretijd van de eerste helft kopte opgekomen aanvoerder Geurt i vers een corner van Sjoerd Kop prachtig binnen: 1-0 Bij Meerlo ontbrak Paul Peten! wijl John Steeghs, een andeWtj nier, tijdens de warming up gel seerd moest afhaken. Trainer Roock kampt ook met de nawt van de grote uittocht na afgeldj seizoen. Hij moest zelfs een ho doen op good-old Leo CustersJ trum gaf in het tweede bedrijf toon aan Uit een steekpass van Schlepers kreeg Dick Janssen! doortocht: 1-1. Invaller Roy Willt Dave Welters en Dick Janssen' schenen na de veldverwijzing' Ramon Janssen kansrijk voor hen van Tom Smits. De 1-2 kon niet ui ven maar het slotaccoord was" rechtsachter Edwin van de Winkd Meerlo de bejubelde zege bezoijl

Peel en Maas | 2003 | | pagina 18