Op bezoek bij de biologische boer Ingezonden Innovatief Platteland wordt vereniging Internetcafé voor cliënten VvGI Rabo Music Fantasy in Maashees Fabulous Fashion Family Weekend ÉiiEwi Bijdrage HALT Aanhangwagen afgesleept Controle Auto's bekrast Wijnproeverij Oud Papier Open Monumentendag Raak! CD-presentatie Oker Orgelconcert Geslaagd Reünie Ons Genoegen Orgelconcert Inschrijven peuterspeelzalen HCC Noord Limburg Kindermarkt R eserveer 2 november Schoonheidssalon Eveline breidt "I iïiFU! Veldkapel ingericht PEEL EN MAAS Donderdag 18 september 2003 - Pagir j] Biologica houdt zaterdag 20 en zondag 21 september voor de zesde keer de landelijke Open Dagen bij de biologi sche bo^r en tuinder. In alle provincies zullen ruim 200 biologische bedrijven hun deuren openzetten voor het publiek. Dit jaar met speciale aandacht voor natuur op het boerenbedrijf. Een informatief dagje uit op het platteland voor gezinnen, natuurliefheb bers en mensen met interesse voor gezonde voeding. Wilt u eens een koe van dicht bij in de ogen kijken en een var ken in een modderpoel zien wroeten? Of wilt u weten hoe een biologische tuinder zo n mooie krop sla kan telen zonder chemi sche hulpmiddelen? Onder het motto 'Kom kijken en proeven' nodigen ruim 200 biologische boeren en tuinders, verspreid door het hele land. consumenten uit op hun boerenerf. Tijdens rondleidingen laten ze zien hoe ze werken. Ook zullen de boeren en tuinders uitleggen waarom zij hebben gekozen voor de biologi sche landbouwmethode, ledereen is welkom om op terrasjes en proeverijen zelf te proeven hoe biologische producten smaken. Het extra thema van de Open Dagen is 'Natuur op de boerderij'. Natuurbeheer en biologische landbouw passen namelijk erg goed bij elkaar. Natuur is niet alleen leuk en mooi, voor de bio logische boer of tuinder is natuur ook zeer nuttig. Wist u dat kool mezen rupsen eten en dat lieve heersbeestjes bladluizen op hun menu hebben staan? De boeren creëren met houtwallen, bloe- menstroken, nestkastjes of pad- denpoelen een leefomgeving voor de natuurlijke vijanden. Vogels, nuttige insecten en kleine dieren kunnen dan de schadelijke insec ten onder de duim houden. Agra risch natuurbeheer levert gelijktij dig een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling en bescherming van de inheemse flora en fauna. Voor gezinnen zijn de Open Dagen een gezellig en educatief dagje uit. Kinderen kunnen aan de slag met een kleurplaat of kun nen meedoen met activiteiten zoals ponyrijden, kunstkoemel- ken, kalfjes of biggetjes in het stro aaien, met een schepnetje het slootleven bekijken etc. Ook voor sportieve mensen zijnde Open Dagen een leuke gelegenheid om het platteland op te gaan. Op een aantal locaties zijn namelijk fiets routes en wandeltochten uitgezet. In de gemeente Venray neemt biologisch akker- en tuinbouwbe drijf De Pionier aan de Deumese- weg 160 in Ysselstevn deel. Voor meer informatie kunt u bij hen terecht: 0641024219- Meer infor matie over andere deelnemende bedrijven kunt u ook vinden op internet: www.platformbiologi- ca.nl of telefonisch: 030-2339970. Innovatief Platteland, dat zich richt op de gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum, slaat een nieuwe weg in. Na enkele jaren wordt de stich tingsvorm zonder leden verla ten en wordt een nieuwe ver eniging opgericht. Het doel is het draagvlak en de naamsbe kendheid te vergroten. De oprichtingsvergadering van de vereniging Innovatief Platte land vindt op maandag 22 septem ber plaats in zaal Brugeind in Meerlo. Tweede Kamerlid Ger Koopmans (CDA) uit Velden en professor Jan Douwe van der Ploeg uit Wageningen zijn twee gastsprekers. Na de pauze volgt er een forumdiscussie over de rol die de nieuwe vereniging moet gaan spelen in de plattelandsver nieuwing. De oorsprong van Innovatief Platteland lag in het midden van de jaren negentig. Er waren toen allerlei milieuwerkgroepen die als doel hadden het milieubesef bij boeren en tuinders te bevorderen. Er werd naar een nieuwe samen- werkingvorm gezocht om ook concrete projecten van de grond te krijgen. Met hulp van de Rabo bank, A&A en de LLTB werd de stichting Innovatief Platteland opgericht. Frans Franken uit Ysselsteyn was de eerste voorzit ter. Hij werd medio 1999 opge volgd door Joep Hermans uit Swolgen. Door over te gaan tot een ver enigingsstructuur ontstaat er een grotere achterban die als klank bord kan dienen voor ideeën die Innovatief Platteland gaat uitwer ken. Het doel van de projecten is te komen tot een aantrekkelijker buitengebied in Venray en Meer lo-Wanssum. Aan de vooravond van de uitvoering van de Recon structie, de herinrichting van het platteland, ziet de vereniging tal van kansen. Naast het voortbe staan van primaire agrarische bedrijven biedt een nieuwe kijk op het buitengebeid nieuwe mogelijkheden. Bloeiende akkerranden en bestuivende insecten is één van de projecten die momenteel lopen. Tien kilometer akkerrand is ingezaaid met gemengd bloei ende groenbemesters. Projecten als agrotoerisme en 'on tour naar de boer' hebben als doel imag overbetering. .Er zijn ook meer technische projecten zoals een betere mestaanwending in laan- en fruitbomen, bestrijding van trips bij prei en stikstofbesmes- ting in aardappelen. Het Vincent van Gogh Instituut, instelling voor geestelijke gezond heidszorg in Venray, heeft afgelo pen woensdag een internetcafé voor zijn cliënten geopend. Het komt daarmee tegemoet aan de groeiende belangstelling van cliënten om toegang te hebben tot het internet. Het initiatief voor het internetcafé is afkomstig van medewerkers en cliënten van de activiteitenbegeleiding. Door enkele jaren ervaring met compu ters en basiscursussen voor de bediening raakte de behoefte van cliënten om kennis te maken met het internet in een stroomversnel ling. Vanaf deze week kunnen zij terecht in het speciaal voor hen ingerichte internetcafé van de instelling. Op twee avonden en een ochtend per week kunnen zij van het computerlokaal gebruik maken, onder begeleiding van activiteitenbegeleider. Cliënten krijgen tevens de mogelijkheid een cursus te volgen voor het omgaan met browser en email. In de cursus is ook aandacht voor het omgaan met hun eigen priva cy. De belangstelling voor het internet ligt op het gebied van de zorg (informatie over ziekte, medicatie), persoonlijke ontwik keling (cursus, opleiding) en ont spanning. De internettoegang is niet gefilterd. De opening van het internet café bij het VvGI is mede geïnspi reerd door de vernieuwing van de zorg. Was vroeger de wereld van cliënten klein en besloten, nu biedt internet de mogelijkheid om de wereld te vergroten. Op 26 en 27 september aan staande wordt Sporthal de Zeven sprong in Maashees omgetoverd tot muziektempel voor de werve lende show Rabo Music Fantasy. Na de succesvolle Millennium Proms in 1999 heeft Fanfare St. Cecilia, onder leiding van Roel Verheggen, weer een verrassende avond in petto. De Rabo Music Fantas)' biedt een spetterend pro gramma, waarbij het accent ligt op musical- en pophits. Een keur aan (semi)professionele artiesten vertolkt nummers als 'It's raining men', 'Let's get loud' en 'Het leven is van mij'. Maar U kunt ook genie ten van muziek uit de musicals Phantom of the Opera. Cats en Jesus Christ Superstar. Soundmix- show-finaliste Renée van Weg berg studeert momenteel aan de musicalafdeling van het Rotter dams Conservatorium en zal tij dens de Rabo Music Fantasy schit teren in o.a. 'River deep, mountain high'. Met de oorspron kelijk uit Boxmeer afkomstige tenor Poul van Rooy zingt Renée het prachtige 'Vivo per lei' en Poul hoort U verder in het ontroe rende Nessun Dorma. Mezzo sopraan Anita Bijvoet, woonach tig in Maashees, kruipt in de rol van Carmen en Freek Jansen uit Boxmeer, zanger bij vocal group Mystery, brengt U in Afrikaanse sferen met het nummer The circle of life. Verder zal popzanger Stef van Rens de jaren 80 doen herle ven met een medley van de bekendste Doe Maar hits en Ftyers U wilt een professionele website die uw doelgroep aanspreekt? Neem contact op met Flyers Internet Communicatie, voor: communicatieadvies ontwerp en bouw van websites actualisering en onderhoud van websites content management systemen content creation webpromotie Uw interne communicatie kan beter? Met behulp van een intranet optimaliseren wij uw bedrijfsprocessen. Bekijk alvast onze website: www.flyers.nl Flyers Internet Communicatie uw p@rtner in de virtuele wereld! Grootdorp 89 - 5815 AN Merselo Tel: 0478-546293 - info@flyers.nl maken de enige echte Maashese Diva's hun opwachting, te weten Marlies Driessen, Heidi Knelissei? Elly Reijnders. Alsof dit nog niet genoeg is hoort U de gemengde zangvereniging Arcen aangevuld met koorleden uit Maashees en ziet U dynamische dansen door dansgroep Impulz o.l.v. Myrna van den Bosch en de Cheer- bliekskes o.l.v. Nicole Stevens - van Lieshout. Bovendien wordt de fanfare bij een groot aantal num mers begeleid door een combo. De avond zal worden gepresen teerd door niemand minder dan Stella Gommans, bekend van RTL4, waar zij onder andere te zien is in het programma Bestem ming Nederland. De regie van de Rabo Music Fantasy is in ver trouwde handen van Frank Schrij- en uit Boxmeer. Wilt U deze unie ke happening live meemaken, belt u dan snel voor kaarten naar 0478-636755/636233/636843. De entree bedraagt 10,- in de voor verkoop en 12,50 aan de zaal. Aanvang beide avonden 20.00 uur. Rabo Music Fantasy wordt een 2,5 uur durende show waar bij kwaliteit hoog in het vaandel staat. Dat is fanfare St. Cecilia wel toevertrouwd. Immers: Maashees is een klein dorp, maar groots in muziek! Het Oranje Fonds heeft 3000 euro toegekend aan Stichting HALT-Bureau Steunpunt Venray in Venray. De bijdrage is bestemd voor de aanschaf van computer apparatuur. Het Oranje Fonds richt zich op verschillende doelgroepen in de samenleving, bijvoorbeeld jonge ren die hun draai moeten vinden in de samenleving; mensen die zelfstandig in hun eigen huis en omgeving oud willen worden: buurtbewoners die de handen ineenslaan en zich inzetten voor een leefbare buurt: dak- en thuis lozen, die zorg nodig hebben. Het Oranje Fonds geeft financiële bij dragen voor bijvoorbeeld inventa ris en gebouwen, voorlichtings projecten of het bevorderen van deskundigheid bij medewerkers. In 2002 verstrekte het fonds ruim 1650 bijdragen voor een totaalbe drag van 13 miljoen euro. De politie heeft maandagmid dag op de Paardekopweg een vol geladen 1-assige aanhangwagen onbeheerd aangetroffen die zeer verkeersgevaarlijk stond gepar keerd. In de aanhangwagen lagen enkele tientallen autobanden en een tweetal kapotte fietsen. Het vermoeden bestaat dat de aan hangwagen 's morgens rond 08.00 uur is achtergelaten omdat een band lek was. In verband met de verkeersveiligheid - zeker met duisternis - besloot de politie om het geheel te laten takelen en over te brengen naar het politie bureau. Naar de eigenaar wordt een onderzoek ingesteld. Tijdens een snelheidscontrole op de Venrayseweg in Overloon zijn vier bestuurders bekeurd. De hoogste snelheid was 93 km/uur waar maximaal 60 km/uur is toe gestaan. In de nacht van donderdag op vrijdag zijn in de Pasodoblestraat in de wijk Brukske acht auto's bekrast. In de Sarabandestraat werd één auto bekrast en uit deze auto werd ook een autoradio weg gehaald. De politie is inmiddels met een (buurt)onderzoek gestart. De schade loopt in de dui zenden euro's. Op zondag 5 oktober houdt Plus G. van Dijck een professione le wijnproeverij. Tijdens deze proeverij, aan het begin van de wijnmaand oktober, staan ruim 70 wijnen uit diverse wijnlanden voor u op tafel. Naast de wijnen uit het huidige assortiment staan ook de door de bekende wijn schrijver Hubrecht Duijker met 'ster' bekroonde wijnen uit het Plus assortiment ter keuring. Deze proeverij wordt georgani seerd in samenwerking met de wijninkoopster van Plus en columniste in Keukenblad, mevrouw Alexandra Pouderoyen en de heer Piet Rutten van Wijn- koperij Jean Arnaud uit Tilburg. Dit bedrijf verzorgt een groot gedeelte van het totale wijnassor timent van Plus. Ook de bekende wijnhuizen zoals Gallo, Hardy en Freixenet zullen zich presenteren. Kortom, een leuke, maar ook educatieve manier om kennis te maken met de Plus wijnen. Ter afsluiting zal u nog een glas wijn en een kaas buffet worden aangeboden door Liniekaas. Aanmelden voor de proeverij kan tot en met 20 september bij de klantenservice van Plus G. van Dijck. Per persoon wordt van u een bescheiden entreebedrag van 3,50 euro gevraagd. Elders in dit blad een vindt u een advertentie om zich op te geven. AV Venray - Regio haalt iedere laatste woensdag van de maand oud papier op. Op woensdag 24 september a.s. worden bewoners van de straten Zandakker.Schuts- boom, Vendel, Groenewoltsepad, Kruisstraat, St Franciscuslaan, St. Antoniusstraat, Paterslaan en de straten in Molenklef, Vlakwater, omgeving Werckenslaan, Aan den Dril e.o. Merseloseweg, verzocht uiterlijk 18.30 uur, oud papier in dozen of gebundeld aan de straat te zetten. Ook bestaat iedere zaterdag van 09.00 - 13 00 uur de gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Vel- tumse Kleffen/ Kulutweg. Nadere informatie: tel. 583529 of 582842 In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie ven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Afgelopen zondag had Venray zijn jaarlijkse Open Monumenten dag die bijzonder geslaagd kan worden genoemd. De ontvangst ten huize van de familie Raedts, in hun mooie gerestaureerde pand De Clockert aan de Raadhuis straat, was voortreffelijk. De Hak- kespits zorgde voor een passende entourage, er was koffie met boe- renvlaai en nog veel meer. Stich ting Venray Monumentaal ver dient een compliment voor de perfecte organisatie. Jammer was dat wethouder Ruijten niet kon nalaten om in zijn openingswoord de bewoners van het tegenover gelegen Jerusalemcomplex op hun ziel te trappen door op te merken dat dit nooit gebouwd had mogen worden en dat hij per soonlijk tot het laatst gestreden heeft om de bouw tegen te hou den. Mensen wonen hier thans in tevredenheid en het is voor hen bijzonder pijnlijk wanneer een publieke figuur in het openbaar zo denigrerend over hun woning praat Als wethouder Stedelijke Ontwikkeling is de heer Ruijten verantwoordelijk voor het beleid dat de gemeente in deze voert en gevoerd heeft. Ook voor het beleid dat zijn voorgangers heb ben gevoerd. Alleen al om deze reden dient een wethouder zich in het openbaar te onthouden van dergelijk negatief commentaar. Des te meer omdat eigenaren, die van hun spaarcenten hier een appartement hebben gekocht, betaald hebben voor een voorzie ning die nog steeds niet is gereali seerd, namelijk een veilige uitrit uit de parkeergarage die nog altijd ontbreekt omdat de heer Ruijten destijds hier actie tegen heeft gevoerd. Het in het openbaar uit gesproken waardeoordeel van de wethouder in ogenschouw nemend, is het vertrouwen in een spoedige oplossing niet bijster groot. Twan van Els, Venrav Het was vorige week vrijdag middag weer eens raak op het Henseniusplein! Nijvere deelne mers aan de presentatie van streekproducten en landbouw, moesten natuurlijk de onderschei den marktkramen opzetten en de producten opstellen enz. je komt dan niet te voet van Leunen of Meerlo of waar vandaan ook, maar met de (bestel)wagen. En jawel hoor, het was nog geen 13.30 uur en vrijwel iedere deel nemer kreeg een bekeuring van twee ouderwets opererende dien ders, jawel de overijverige Ven- rayse politie, die gewoonlijk uit blinkt door afwezigheid als het er echt om gaat, stond haar manne tje. Het is waarachtig te flauw om over te praten en er zijn geen woorden voor. behalve boven staande. Toon de Jong, Maashees Op zaterdag 20 september heeft Oker om 14.00 uur haar cd- presentatie in het gemeenschaps huis in Overloon. Er zullen enkele nummers live gezongen worden. De cd is opgenomen in de Star- Sound music studio in Oss. Na twee uitverkochte voorstellingen in de Raayhal zal de schitterende show van Zang en Theatergroep Oker met haar speciale Okerband weer te zien en te horen zijn. Telefoon...?!voor Oker treedt op in de schouwburg van Cuyk en Venray en in Theater Markant in Uden. De voorstellingen in Over loon werden door het publiek zéér enthousiast ontvangen. Ver bazing alom over hetgeen een amateurgroep als Oker weer op de planken bracht. Verbazing en verwondering over wat er in Overloon allemaal mogelijk is. Oker heeft ervaren dat er heel veel mogelijk is en dat een enthousiaste groep als Oker ook heel veel helpende handen krijgt toegereikt. Op 4 oktober gaan ze naar Cuyk, op 12 oktober naar Uden en op 7, 8 en 9 november naar Venray. 8 November is uit verkocht. Kaartjes voor alle avon den zijn verkrijgbaar bij de cd-pre- sentatie of telefonisch te bestellen: 0478-642120 tussen 18.00 en 19.00 uur. In de Grote Kerk in Venray is er komende zondag een orgelcon cert, uitgevoerd door organist Simon Stelling uit Alphen aan de Rijn. Het programma heeft als thema: "Een muzikale réis naar Parijs", en bestaat uit werken van Franse componisten zoals Cesar Franck, Guilmant, Langlais, Dupré en Widor. Het orgel in de Grote Kerk is voor Franse muziek uiter mate geschikt, qua registers en klankkleur. Het concert begint om 16.00 uur, duur ongeveer één liur en is voor iedereen vrij toegankelijk. Aan de Hogeschool van Arn hem en Nijmegen is Wout Claes- sens geslaagd voor de lerarenop leiding Geschiedenis. Op zaterdagavond 1 november wordt er een reünie georgani seerd van drumband Ons Genoe gen uit Oirlo. Alle leden en ex- leden(voor zover bekend) hebben daarvoor een uitnodiging gekre gen. Een commissie is bezig met het opzetten van een mooi pro gramma, waarbij er zeker ook gedrumd zal worden. Het is bijna 40 jaar geleden dat de drumband in Oirlo werd opge richt en al vrij snel kreeg zij een goede naam in de regio. Verschil lende malen werd de drumband Limburgs kampioen en een maal werd zelfs het Nederlands kam pioenschap behaald onder leiding van instructeur Henk Mariens uit Leunen. De laatste jaren is de drumband wat minder actief maar er zijn veel zaken waarop men met plezier op terug kan kijken. Veel ex-leden hebben zich reeds aangemeld voor de reünie maar de commissie hoopt dat dat aantal nog wat zal toenemen. Men kan zich nog aanmelden tot zondag 22 september Voor meer informatie kan men terecht bij Anja Willems, e-mail mh.willems@hetnet.nl. Inde Grote Kerk in Venray is er komende zondag een orgelconcert, uitgevoerd door organist Simon Stelling uit Alphen aan de Rijn. Het programma heeft als thema: "Een muzikale reis naar Parijs", en bestaat uit werken van Franse componisten zoaLs Cesar Franck, Guilmant, Langlais, Dupré en Widor. Het orgel in de Grote Kerk is voor Franse muziek uitermate geschikt, qua registers en klankkleur. Het concert begint om 16.00 uur, duur ongeveer één uur en is voor iedereen vrij toegankelijk. Op donderdag 25 september is er gelegenheid om uw peuter aan te melden op het kantoor van de Stichting, Merseloseweg 108 (het gebouw Clockert) op de begane grond, meteen rechts naast de ingang. U bent daar welkom tus sen 8.30 en 17.00 uur. Deze inschrijving is voor de peuterspeelzalen Blokkendoos (Kruidenlaan 161), Hummeltjes- hoek (Bachstraat 14a). Mieren hoop (Hubenhof 67), Paddestoel (Wilgenlaan 10), het Speelhuis (bij basisschool de Flierefluit). de Speeldoos (bij basisschool de Foe- kepot) en de Kleurdoos (bij basis school de Toverbal). De inschrijfkosten bedragen 17,-S.v.p. gepast betalen. U kunt ook telefonisch of per E- mail een inschrijfformulier aan vragen op donderdag 25 septem ber en wel op tel. 586498 of peuterspeelzalenvenrav@hetnet.n I. Uw inschrijving is definitief als het inschrijfgeld 17.-) bij de Stichting ontvangen is. U kunt uw peuter inschrijven vanaf de leef tijd van 2 jaar. Tijdens de bijeenkomst in 't Stekske in Venray op vrijdag 19 september wordt een demonstra tie gegeven van Paint Shop Pro Dit fotobewerkingsprogramma is zeer gebruikersvriendelijk. Toch biedt het programma voldoende mogelijkheden voor professionele toepassingen. Daarnaast kunnen bezoekers ervaringen uitwisselen op computergebied en elkaar hel pen met eventuele hardware- en/of softwareproblemen. De zaal is open vanaf 19-30 uur. Meer informatie over HCC Noord Limburg is te vinden op onze website http://www.nlimburg.hccnet.nl. Hierop is ook een routebeschrij ving te vinden. Zondag 21 september organi seert Stichting Jeugdwerk Casten- ray de tweejaarlijkse kindermarkt. Deze vindt plaats in Gemeen schapshuis 'de Wis', Matthiasstraat 2. Om II.00 uur gaan de deuren open voor het publiek en de kindermarkt duurt tot 13.00 uur. De entree is voor iedereen gratis. Bij Berden Mode in Venray Het herfst- winterseizoen wordt aankomend weekend bij Berden Mode groots inge luid. De presentatie van de nieuwe collectie krijgt dit jaar een extra feestelijk tintje door een compleet Fabulous Fas hion Family Weekend. Dit weekend is bij Berden Mode aan iedereen uit het gezin gedacht. Het weekend gaat donderdag 18 september al van start met de jaarlijkse modeshow. Deze show is in de loop der jaren uitgegroeid tot een mode-spectakel van for maat. Door professionele manne quins en dressmen worden de nieuwste collecties aan de aanwe zigen getoond. Verrassende com binaties en de nieuwste trends van kwalitatief hoogwaardige merken. Het is hét moment om nieuwe ideeën op te doen voor de komende winter. Het aantal zitplaatsen voor deze shows is beperkt. Voor alle bezoekers van de extra koopavond op donder dag 18 september is het echter wel mogelijk deze show door Bc middel van staanplaatsen gn ,||(- te wonen. Op vrijdagavond staat q wijnproeverij op hei progq Vanaf 18.00 uur is er de mc» „fl heid om smaakvolle wijn proeven en wat meer te over de" verschillende è&nr Ook in de ontwikkeling |VC nen zijn trends te herkenna ,e, In samenwerking met Ess jm le wordt op zaterdag 20 sq fn, ber gratis haar- en make-upj gegeven. Passend bij de ni herfst-look wordt er advies ven over de trends op heti van haar en make-up Tevtj er voor de kleintjes zaterd^ dag een ballonnenartiest winkel aanwezig zijn. In k< maakt hij de meest mooie voor de kids. Gedurende dit Fabuli hion Family Weekend zulleij Berden Mode kunstwerl kunstgalerie Irok wordend senteerd. Door de gehele ij is er is een inspirerende samengesteld die in alle worden bekeken. Het gaat goed met schoon heidssalon Eveline in Venray. In twee jaar tijd heeft de salon een vaste kring van bijna drie honderd tevreden klanten opgebouwd, een aantal dat nog steeds groeit. Zo'n succes is alleen mogelijk met de aller beste kwaliteit, zorg, hygiëne en adviezen. En dat is precies wat Eveline u biedt. Ruim twee jaar geleden, op 1 juli 2001 om precies te zijn, waag de Eveline Görs uit Venray de grote sprong en startte haar eigen schoonheidssalon. Eveline beschikte toen al over veel des kundigheid en ervaring in het vak. Geen wonder dus. dat klanten haar salon in Venray al snel wis ten te vinden. Inmiddels telt de klantenlijst bijna driehonderd namen. "Er komen zelfs mensen uit België. Duitsland, Zwitserland en Engeland", zegt Eveline. Ook bij de steeds verder groeiende belangstelling voor de salon heb ben klanten het recht op alle tijd en aandacht die bij de kwalitatie ve behandelingen van Eveline horen. Daarom is de salon sinds september uitgebreid met een tweede, ervaren en -uiteraard- gediplomeerde schoonheidsspe cialiste. Het succes van haar salon is volgens Eveline mede te danken aan de ambiance: "De salon straalt rust en eenvoud uit. en geeft de klant een gevoel van luxe. ver wennerij en zorg. Kwaliteit, zorg, hygiëne en goede adviezen, dat is waar het om draait. Bovendien gebruiken wij alleen de allerbeste producten van topmerken als Babor. Neoderma en Mila d'Opiz." Wie zich eens wilt laten verras sen bij schoonheidssalon Eveline, zal het verschil voelen en zien. Neem bijvoorbeeld de hydration crash behandeling, waarbij vijf ampullen (pure. hoge concentra ten) worden gebruikt. "Speciaal bedoeld voor de huid die na veel zon. airco en vochtverlies weer hersteld moet worden". legt Eve line uit. "Het effect: het vochtge halte van de huid wordt hersteld, de zuurstofopname door de huid wordt verbeterd en de huidcellen worden verrijkt met energie Het resultaat is dat de huid weer elas tisch en stevig wordt en aanvoelt." Een andere geliefde heli ling is de power lifting, s voor het gelaat als rondoi ogen. Geschikt voor de vers. gerimpelde en vermoeide: en na veel afvallen. Volgens line is deze behandeling bsL,, stek geschikt voor vrouwe 0, mannen die binnen een uurj jn, resultaat willen zien: "Ge« n om te ervaren en zeker een i )t. der." Uiteraard verzorgt Evclint diverse gelaatsbehamid |U'r (keuze uit meer dan 80 soa q: harsen, rugmassage, mans télees (couperose) en steelw |t verwijderen. Kortom: het! n adres voor de perfecte se en heidsbehandeling is salon Ei jfn Laurahof 9 in Venray gerust met Eveline Gón meer informatie of voor afspraak: 04~8-5112~9. :di l*P De veldkapel aan de LollC weg in Castenray is weer v van nieuw pantserglas. Offl ten hebben in de afgei zomer voor de tweede kt korte tijd met grof gewei glas in het deurtje geprob stuk te slaan. Het lukte niet de dure ruit moest wel vent worden. De Stichting Kruis Kapellen heeft om verdert blemen te voorkomen no dwongen ervoor moeten la om de beelden in deze afgd kapel verder te beschermen ook nog een stevig hek tegen de beeldennis te plai Daarmee is de laatste veldk waarin de beelden nog vok bewonderen waren, verdef sloten voor ongewenste l>edo gen. Medewerkers van de ting hebben een tralie vervaardigd en hebben het al pen maandag geplaatst Dct den van de heiligen Lucia.) en Johannes de Evangelist kt dan weer terug naar hun trouwde stek.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 14