Brouwer mode steekt VVV in nieuw kostuum Sportnieuws -inf Fraaie zege dames SV Venray TOP kan EWC niet verrassen Holthees verrassend eerste koploper Wilma en Ger beste jeu de boulers Fris spelend Merselo toch onderuit Nipte zege voor BVV'27 Stand Zesde klasse F Ruud de Mulder houdt SVOC'01 op de been Stand Vijfde klasse F Winst voor Red Caps-teams Swolgense Boys E opent met puntendeling Rabobank wint bedrijven softbaltoernooi Hockeyclub Venray Badmintonclub Venray Sjoelclub Venray Damesgymclub ff PEEL EN MAAS Donderdag 11 september 2003 - Pag De start van de competitie was voor TOP meteen een zware wed strijd. Thuis in Tienrav moest aange treden w orden tegen de Wellse titel kandidaat EWC. Na een bewogen wedstrijd mocht Well de punten mee naar huis nemen door een nipte 2-1 overwinning. Het eerste kwartier was voor TOP. Door feller en agressiever voetbal werd EWC afgetroefd, dat resulteerde in enkele kansjes. Een mooi uitge voerde vrije trap werd door de Wellse doelman mooi gepareerd. Langzamer hand kreeg Well meer grip op de wedstrijd. Tienrav werd teruggedron gen en EWC werd steeds gevaarlijker. Na een klein half uur kwam Well op voorsprong. Een voorzet werd door een erg vrij staande speler breed gekopt en door Tom Vanmaris onbe rispelijk ingeschoten. EWC probeer de door te drukken en had nog enke le goede kansen, echter de TOP goalie Bram Willems was op zijn hoede. Met enkele prachtige reddin gen behoedde hij Tienrav voor een grotere achterstand. Helaas moest de onfortuinlijke keeper vlak voor rust het veld verlaten door een enkelbles sure. Hij werd vervangen door Roel Hocymakers. De tweede helft begon Tienrav terug te komen. Toen na een kwartiertje een Wellse speler met zijn tweede gele kaart moest vertrekken, werd EWC op eigen helft vastgezet. Tienrav viel aan en Well probeerde met snelle counters de wedstrijd te beslissen. Toen na een half uur de tweede Wellse speler met rood moest vertrekken, kreeg TOP een flink over wicht. EWC hield echter stand en ver grootte vlak voor tijd de voorsprong door een goed uitgevoerde snelle counter. Twee minuten later maakte TOP nog de treffer waar al zo lang op gejaagd was. Rick van Rijswick maak te na een solo actie het eerste Tien- rayse doelpunt. Helaas bleef het bij deze ene treffer en de eerste neder laag was een feit. Aan deze wedstrijd had TOP mini maal één punt over moeten houden. De verdediging van EWC hield echter knap stand. Volgende week wacht voor Tienray alweer een volgende zware tegenstander. Het Beugense VIOS, ook getipt als titelkandidaat, is dan de gastheer. Door een 1-3 zege in Stevensbeek tegen SVS is Holthees de verrassende eerste koploper in de zesde klasse. SVS is de ploeg die in het eerste kwar tier voor veel gevaar zorgt. Holthees mag het spel van achteruit opbouwen maar over de middellijn is de thuiks- ploeg feller en schakelt het snel en gevaarlijk over via de twee snelle bui tenspelers. Holthees komt in de eer ste vijf minuten twee maal heel goed weg als vrij voor de keeper wordt gemist en een goede voorzet naast wordt geschoten. In de 7e minuut is het wel raak als in het hart van de Holtheesdefensie een bal wordt gemist waardoor Hein v/d Hagen vanaf elf meter de bal vrijstaand bin nen kan schieten: 1-0. Holthees heeft hierna beter vat op de snelle buiten spelers maar in de 16e minuut wordt er weer niet daadkrachtig verdedigd en de rechtsbuiten wordt binnen de zestienmeter aangetikt. De penalty wordt echter gestopt door Holthees- doelman Jos Pingen. Hierna is het Holthees dat langzamerhand een veld- overwicht krijgt en het ook verdedi gend de zaakjes beter voor elkaar heeft. Zo is het Hakan Sazak die tot twee keer toe een kans krijgt uit goede voorzetten. De eerste wordt door de keeper gered en de tweede schiet hij na een fraaie kapbeweging over het doel. In de 40ste minuut onderschept Jelle van Tilburg de bal bij het uitverdedigen en schuift de bal af op Hakan Sazak die de bal eenvou dig binnen kan tikken: 1-1Na de thee maakt Hakan Sazak als snel in de zes tienmeter een actie waarna een speler van SVS hands maakt. Jelle van Til burg benut de penalty vervolgens koelbloedig: 1-2. Vlak erna kopt San- der Arts een voorzet nog naast en dat is lange tijd het enige gevaarlijke moment. Als SVS op het laatst wat meer wil gaan drukken is het Holt hees dat in de 81ste minuut met een lange bal Hakan Sazak bereikt die sneller is dan het centrale duo van Stevensbeek. Alleen voor de keeper schuift hij hem in het doel en brengt de eindstand op 1-3. De eerste zondag van september is door de Nederlandse Jeu de Boules Bond (NJBB) gekozen als Landelijke Jeu de Boules dag. de wedstrijdcom missie heeft nu al voor de derde keer op die dag een open toernooi georga niseerd om het kampioenschap van Venrav. Er werd door 32 teams gestreden, om de wisselbeker en de andere prijzen, in twee poules. De winnaars van poule A en poule B stre den na afloop van de normale wed strijden om de wisselbeker Hier vol gen de namen van de prijswinnaars. Poule A: 1.: J. Janssen eri F. Minten 5w=+26; 2.: Cupido en Cupido 4w=+24: 3- S. Michels en J. Reuling 4w=+l4; 4. P Voermans en M. Steegs 3w=+12; 5. Raymakers en v.d. Heuvel 3w=+5. Poule B: 1.: W. Verheijen en G. Wiegman 5w=+31; 2. H. Kleus- kens en M. Marcellis 5w=+26; 3 T. Ikkert en G. Verheijen 4w=+32; 4 G Janssen en B. Verheijen 4w=+28; 5. E. Zeelen en G. Houtzagers 4w=+21 Tussen de winnaars van de beide teams werd toen gestreden voor de wisselbeker en de titel van Kampioen van Venray. De titel en wisselbeker gingen dit jaar, na een felle strijd, naar twee vrouwen Wilma Verheijen en Ger Wiegman. De jongste deelnemer Delano van Erp (12) die samen met zijn oma T. van Erp twee wedstrijden won, kreeg de prijs van beste jongste deelnemer. Programma: JA1: Venray-Bakel Al a.13.00 JB1Geldrop B2-Venrav v. 12.00 JC1: HOD Cl-Venray v.10.15 JC2 Venray-Blerick Cl a. 11.30 MA 1Hopbel Al-Venray v. 11.45 MB 1Venlo B3-Venrayv. 14.00 MB2: Venray-Helden BI a.13.00 MCIBoxmeer Cl-Venray MD 1Tegelen D2-Venrav v. 10 30 Dl Venray-Meerssenl a.12.45 H2: Venray-Venlo5 a.12.45 Vet A: Venray-Eersel A a. 11.00 Merselo moest in de zesde klasse een 1-2 nederlaag slikken tegen Vios, maar kan gezien het spelbeeld de rest van de competitie met vertrouwden tegemoet zien. In een spannende pot voetbal, met twee teams die grote delen van de wedstrijd aan elkaar gewaagd waren, werd om iedere bal gestreden. Het publiek kreeg een snelle wedstrijd voor geschoteld In de eerste vijftien minuten hadden de geelzwarten nog wat moeilijkheden met de behendige buitenspelers van 'Vios. Op het moment dat de verdediging de controle in handen leek te heb ben, sloeg de rechtsbuiten toe. Hij had bij een vrije trap in de 13e minuut al een bal op de lat gelegd, Ruim tien minuten later trok hij naar binnen trok en de aanval over links wist hij af te ronden met een bekeken droog laag schot: 0-1, Voor Merselo het teken om nog maar eens de druk op te voeren. Vios moest terug en nog voor de rust kwam de thuisploeg op gelijke hoogte. De gebroeders Denissen misten eerst nog gezamen lijk een dot van een kans. In de 40e minuut was het wel raak. Een hoek schop vanaf rechts werd door Jeroen Denissen hoog in het zestienmeter gebied geplaatst waar bij de tweede paal Roel Biezenaar hoog opsprin gend zijn tegenstander aftroefde en snoeihard de bal met het hoofd tegen de touwen knikte. 1-1. Gezien het spel ook nog eens dik verdiend. Na de rust was Merselo feller op de bal en had ook meer balbezit Echter met snelle uitvallen wist Vios de achter hoede aan het werk te houden en raakten zelfs de paal Merselo bracht Roy Werkman in de spits voor nog meer stootkracht en juist hij wist bijna de zeker niet onverdiènde voor sprong in de 72e minuut in te kop pen. De hoge voorzet van Willem Koenen werd door hem net langs de verkeerde kant van de paal gekopt. In de 85e minuut kreeg Merselo als nog de koude douche. Een uitval over links werd afgerond met een hoge voorzet richting tweede paalen de bal werd in de vlucht ineens op de pantoffel genomen, en direct onder de lat in het doel geschoten. Een doel punt dat deed denken aan de treffer van Marco van Basten in de EK-finale van 1988. Merselo was daarna nog dicht bij de gelijkmaker maar Rov Werkman kwam niet verder dan de bal tegen de paal te tikken. In de slot- minuur was het Ronald Bonants die met een bekeken boog bal de keeper bijna verschalkte maar met de topjes van zijn vingers wist die de bal over het doel te tikken. Zo kwam er een eind aan een spannende wedstrijd met een gelukkige winnaar, waar een gelijkspel een beter beeld had weer gegeven aan deze wedstrijd die goed geleid werd door scheidsrechter Levers uit Venray. Komende zondag wacht de verrassende koploper na de eerste speeldag: Holthees. BW 27 heeft in de zesde klasse de competitie geopend met een nipte 2- 1 zege op Astrantia. BW en Astrantia begonnen in het zonovergoten sport park op de uitstekende grasmat aan hun eerste competitieduel. Na de aftrap was het voor beide teams even aftasten. De eerste kans was voor BW Een aanval over links werd scherp voorgetrokken doorjohan Speijcken en vervolgens net gemist door nieuw komer spits Constantijn Jeucken. Aan sluitend was er een diagonaal inge schoten vrije schop door Ralph Wolters die door de Astrantia-doel- man bekwaam tot corner werd ver werkt. BW bleef druk uitoefenen op de Astrantia verdediging en zag zijn inzet beloond. In de 11e minuut prik te Constantijn Jeucken de bal met een mooie lob in de rechterbovenhoek na goed aangeven doorjohan Speijken: 1-0. De defensie van Astrantia wankel de. BW kreeg enkele goede kansen, maar die werden jammerlijk gemist Dit gaf .Astrantia de kans om terug te komen in de wedstrijd. In de 24e minuut werd na een onterechte vrije schop voor Astrantia de ingeschoten bal door de BW-goalie tegen de lat getikt waarna de terugvallende bal via de kluts in het doel belandde Hierna volgden nog enkele goede kansen voor BW waarbij in de 32e minuut uit een corner de bal via de doelman ingekopt werd door Marcel Lucassen: 2-1. Na rust hetzelfde spelbeeld, beide ploegen kregen kansen. In de 53e en de 60è minuut wisten de BW aanvallers de goed opgezette aanval len niet om te zetten in doelpunten. Ook Astrantia kreeg in die periode enkele kansjes, echter zonder resul taat mede door goed keeperswerk van de doelmannen. Door beide ploe gen werd weinig druk uitgeoefend in de resterende minuten. In de slotmi nuten zag Ralph Wolters na een fraaie aanval zijn inzet nog gestopt. Het bleef uiteindelijk bij een verdiende maar benauwde zege. BW-Astrantia Lottum-Wanssum Resia-Sambeek TOP-EWC Merselo-VlOS SVS-Holthees Stand Holthees BW'27 EWC MOS Lottum Resia Sambeek Wanssum Astrantia Merselo TOP'27 SVS 2-1 04) 04) 1-2 1-2 1-3 1-3(3-1) 1-3 (2-1) 1-3 (2-1) 1-3 (2-1) 1-1 (04)) 1-1 (00) 1-1 (04)) 1-1 (00) 14) (1-2) 1-0(1-2) 1-0(1-2) 1-0(1-3) De complete selectie van betaald voetbalclub WV uit Venlo was afgelo pen dinsdag prominent aanwezig in liet winkelhartje van Venray. Dames- en herenmode Paul Brou wer in de Grotestraat heeft namelijk een nieuw driejarig sponsorcontract afgesloten met WV en besloten de club uit de Gouden Gids divisie hele maal in het nieuw te steken. Onder het motto 'kwaliteit zoekt kwaliteit' kreeg de voltallige selectie van WV, inclusief technische staf en bestuurs leden, een nieuw kostuum van de modespeciaalzaak in Venray. "VW heeft met een geheel vernieuwd sta dion een compleet nieuwe uitstraling. Als modezaak die staat voor kwaliteit wilden we hier uiteraard op insprin gen door VW in het nieuw te steken. Met de kwaliteit die behoort bij een club die nieuw elan uitstraalt en uit stekend uit de startblokken is geko men dit seizoen", aldus Paul Brouwer. Uiteraard waren spelers, begeleiders en bestuursleden van VVV graag bereid om naar Venray te komen om op de gevoelige plaat vastgelegd te worden. Programma 14 september Holthees-Merselo MOS-TOP EWC-Resia Sambeek-Lottum Wanssum-BW Astrantia-SVS Speelweek 1: Zondag 14 sept, in De Wetteling vanaf 09 30 tot 13-30 uur Venray 1-Trim 4 (Landgraaf) Venray 2-Genhout 2 (Beek) Venray 3-vrij Venray 4-Ohmpia 8 (Tegelen) Venray 5-Rebeo 4 (Reuver) Omdat de zaalbezetting op de maan dagavond dat op dit moment toelaat, mogen zolang de situatie zo blijft alle leden ouder dan 14 jaar ook van de maandagavond gebruik maken. Jeugd leden onder de 14 jaar zijn ook wel kom mits onder begeleiding van een ouder. Vanuit de club is op maandag avond geen begeleiding voor de jeugd beschikbaar. Op maandag hebben we speeltijd in sporthal De Weert van 19.00 tot 20.30 uur. Bij de afdeling senioren is nog ruimte beschikbaar om nieuwe leden aan te nemen. Dat is mogelijk op woensdag avond in sporthal De Wetteling van 20.30 tot 22.00 uur en in sporthal De Weert op maandagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij onze leden administratie: Wilco vd Bas. telefoon 0478-589609, na 20.30 uur, of per email: bcvenray@hotmail.com Het sjoelseizoen is weer begonnen, en er is meteen met scherp gescho ten, bij een toernooi in Tiel Hierbij de volgende resultaten: eerst de prijswinnaars: HD' Harrie Rongen 3e gem. 115.5, HE~; Paul Bouten le gem. 104.5: dan een geheel Venrays podium in de DD: le Regien Sanders gem. 112.5, 2e Mien Classens gem. 111.8, 3e Agnes v Dijk gem 110.8 De overige uitslagen zijn: DC: 5e Annij v. d. Heijden gem. 118.2; DC: 10e Truus Jcnniskens gem. 108.3, DD: 8e Truus Schoeber gem. 99.1: HC: 5e Ben Ron gen gem. 120.1. Het volgende toernooi is in Landgraaf op 20 september. Er zijn nog enkele plaatsen vrij op dinsdag van 19-30-20.30 uur. Vrije oefeningen, spel en gezelligheid onder elkaar; deskundige leiding; na afloop koffie voor de liefhebbers. Meer info bij Rien Ruland, tel. 0478- 581020. Vijfdeklasser SVOC'01 is de compe titie gestart met een knap gelijkspel tegen de Arcense degradant RKDEV: 1-1. De thuisploeg startte bijzonder sterk en het door blessures gehaven de SVOC'01 moest alle zeilen bijzet ten om de aanvalsstormen te weer staan. Na een kwartier spelen kreeg de ploeg van de nieuwe trainer Ruud Vermeer meer grip op het duel en dat leidde tot enkele goede mogelijkhe den. Enkele minuten voor het rustsig- naal kreeg Ivan Maes de beste moge lijkheid. De spits ging op rechts door maar werd binnen de beruchte lijnen neergehaald. Iedereen wachtte op het fluitje van scheidsrechter Janssen, maar tot ieders verbazing legde de leidsman uit Tegelen de bal niet op de stip. Uit de toegekende vrije trap op de rand van het strafschopgebied kon SVOC'01 geen voordeel behalen De pauze ging dan ook in met een dub- belblanke stand. Na de pauze drong de thuisploeg opnieuw in. maar de eerste treffer viel aan de andere zijde. Spits Ivan Maes kon na een prima opgezette aanval alleen op de RKDEV- doelman afgaan en liet zich dit buiten kansje niet ontglippen Beheerst deponeerde Maes de bal in het doel en bracht zijn ploeg daarmee verras send op voorsprong. De 0-1 achters tand was voor RKDEV het sein om alles op de aanval te gooien. De thuis ploeg wist zich ook enkele goede mogelijkheden te creëren, maar stuit te telkens op SVOC-doelman Ruud de Mulder. De routinier voorkwam met enkele prachtige reddingen zeker lij kende doelpunten. Tien minuten voor tijd moest echter ook uitblinker De Mulder capituleren. Een voorzet van links belandde bij de tweede paal en daar stond Marco Schumacher van RKDEV klaar om de verdiende gelijk maker binnen te schieten. Al met al een terechte puntendeling. SVOC'01 bleef vooral door een ongekende wer klust en een wereldpartij van doel man Ruud de Mulder in een spannen de wedstrijd overeind. Swolgense Bovs-Heijen Hegelsom-VCA HRC-Meterik RKDEV-SVOC Mcerlo-Melderslo Oostrum-Sparta Stand Sparta'18 HRC'27 Meerlo 1-1 (4-4) Melderslo Heijen RKDEV 1-1 SVOC'01 0-0 Swolgense Boys 14) Hegelsom 1-1 VCA 4-4 Meterik 0-3 Oostrum 1-1 (1-1) 1-1 (1-1) 1-1 (04)) 1-1 (04)) 1-0(0-1) 1-1 (0-3) 1-3 (34)) Programma 14 september 1-3 (1-0) Sparta-Meerlo Melderslo-RKDEV SVOC-HRC 1-1 (4-4) Meterik-Hegelsom 1-1 (1-1) VCA-Swolgense Boys 1-1 (1-1) Heijen-Oostrum De softbalsenioren van Red Caps uit Venray versloegen overtuigend de Gryphons uit 's Hertogenbosch met 15-3 terwijl de honkbalsenioren pas in de laatste inningen de Starlights uit Schijndel met 15-12 huiswaarts kon den sturen De softbalsters begonnen sterk met hun eerste wedstrijd op het nieuwe veld. Hoewel de bezoekers enkele runs in de eerste inningen konden scoren bleek de Venrayse verdediging toch goed in elkaar te zitten. Door slim om te gaan met de geworpen ballen kon Red Caps op de honken komen. Enkele ferme honkslagen, waaronder een driehonkslag van Susan Willemsen, zorgden ervoor dat de punten geleidelijk aan binnen kwa men. Goed werpen van Sanne Erps belette een tegenaanval van de Gryp hons. Uiteindelijk werd de wedstrijd op basis van tien punten verschil gewonnen door Red Caps Venray met 15-3. De honkbalsenioren mochten het nieuwe veld uitproberen. Hoewel de proef geen succes bleek, wisten de heren wel de overwinning op te eisen. Aanvankelijk zag het daar ech ter niet naar uit. Lange tijd wist de aanvalsploeg van Schijndel door verre honkslagen punten te scoren en een comfortabele voorsprong uit te bou wen. /Van slag stelde Red Caps Venray zeer teleur, veel verre honkslagen werden door het sterke buitenveld van Schijndel veranderd in nullen. Pas nadat zowel Schijndel als Red Caps Venray van de schrik van het uitzen den van twee spelers van Schijndel bijgekomen waren begon Red Caps te profiteren van het ontstane gat in de verdediging Verre honkslagen van onder andere Guus Brugman en Sheri dan Clemens bogen de 8-12 achters tand snel om in een 15-12 voor sprong. Hel werpen van Patrick van Fessem gedurende negen inningen mag een prestatie op zich genoemd worden, zeker omdat hij goed wist te herstellen van de vele honkslagen in het eerste gedeelte van de wedstrijd. Na 8 1/2 inning was de overwinning, weliswaar onder protest van Schijn del, met 15-12 voor Red Caps Venray. Voor komend weekeinde staat op zaterdag voor de pupillen een dubbel wedstrijd in en tegen Bladel te wach- Na een traditioneel openingsontbijt van het nieuwe seizoen wonnen de voetbaldames van SV Venray hun eer ste competitiewedstrijd tegen VOW: 24). De Venrayse dames begonnen fel en geconcentreerd aan de wedstrijd want ze wisten dat het een lastige tegenstander zou worden. Ondanks het goede voetbal werden er maar weinig kansen gecreëerd. VOW voet balde met veel fysiek geweld, terwijl Venray de beter voetballende ploeg had. Door goed doorzetten op de keepster werd er uit een rebound ges coord door Suzan Marcellis: 1-0 voor Venray. De thuisploeg bleef VOW onder druk zetten. Na een goede actie bediende Rinske Reijnders spits Jessie Pelzer op maat Jessie omspeel de fraai de keepster en liet vervolgens 2-0 aantekenen. Dit was tevens de russtand. In de tweede helft startte VOW erg sterk om te proberen de aansluitingstreffer te maken. Er waren 1 enkele kansen voor VOW, maai [oe keeperswerk van Sanne de Bot ff de ervoor dat er geen goalsItei Venray creëerde weinig kansen werkte hard om de nul vast ic >ers den, hetgeen ook lukte Een beb ke overwinning voor het piep» .(E Venrayse team. Debutant Swolgense Boys heeft de competitie in de vijfde klasse geo pend met een gelijkspel tegen Heijen 1-1. De openingsfase was duidelijk in het voordeel van de gasten, die met verzorgd voetbal de thuisploeg onder druk probeerden te zetten. Naarmate de eerste helft vorderde namen de rood-zwarten het heft echter in han den. De beste kansen waren voor de Boys. Zo was het Sander Pern' die een steenharde kopbal tegen de lat uiteen zag spatten. Enkele minuten later kon ook Kevin Tissen de Heijen-doelman niet verschalken. Tegen de verhou ding in kwam Heijen op 0-1 door een blunder in de achterhoede van de thuisploeg. Dirk Kropman was er als de kippen bij om dit buitenkansje te benutten. Binnen een minuut was de stand weer gelijk. Een keihard schot van Sander Perry werd door de doel man slecht verwerkt. Voor Bas Heijnen was het niet moeilijk om 1-1 te laten aantekenen. Hierna kregen de Boys diverse riante mogelijkheden, maar de Heijen goalie was meerdere malen een sta in de weg. Nadat Robin Tissen een schot buiten bereik van de doelman op de kruising pegelde, kon den de bezoekers opgelucht ade len. Swolgense Boys verzuimdti pi eerst 45 minuten een veilige sprong op te bouwen. De tweede helft begon als d< |V( ste. Een beter spelend Heijen a eti de enkele goede mogelijkheden, i3S de afwerking liet te wensen o\i n: de 80e minuut moest zelfs de ,p paal redding brengen om de)c ploeg te behoeden voor een nii achterstand. Na deze waarschi was het toch weer Swolgen 1! weg naar het vijandelijke opzocht. Maar een goede inzc: Joop Martens slaagde helaas ni de allerlaatste minuut moest doelman Peter van Mierlo ges cr naar de hoek om een goed sch ,K keren In blessuretijd wist detr^ ploeg alsnog te scoren, ma; treffer werd wegens buitc: I01 terecht afgekeurd Boys traffic I" Loock w as na afloop toch tor ch met het gelijkspel, al had zijni 00 ploeg misschien wel de betert en sen gehad. Zondag speelt Swo!i Ie Boys uit tegen VCA uit St. Agatha ch eveneens de competitie opendt on een gelijkspel. Afgelopen zaterdag werd voor de eerste keer het Bedrijven Softbaltoer nooi gespeeld. Op de velden van de organiserende vereniging Red Caps Venray speelden vier teams tegen elkaar. In de eerste wedstrijd liet het team van JDS Bedrijfsautomatisering zijn kampioensaspiraties zien door een mooie overwinning op het team van leraren van het Raaylandcollege Het team van de Rabobank, dat don derdagavond nog met de recreanten van Red Caps Venray had geoefend, liet in hun wedstrijd tegen ROCOM communicatie zien dat die training niet voor niets was geweest. ROCOM, aangevuld met een paar jeugdspelers van Red Caps Venray, werd op een ten. De eerste wedstrijd begint om 13.00 uur. Op hetzelfde moment spe len de aspiranten thuis tegen Nuenen De junioren spelen om 11.00 uur thuis tegen de Indians. Zondag speelt Gemert om 14.00 uur in Venray tegen de honkbalsenioren. De softbaldames zijn komend weekend vrij. klinkende nederlaag getrakti Nadat JDS tegen ROCOM had gc nen en het team van Rabobank1 [cr ray Meerlo-Wanssum van het! re( landcollcge was de laatste wed p van het toernooi ook meteen ik lewedstrijd. Na een in het begins ni( nend begin namen de Rabobaci ge| dewerkers een kleine voorspnï ac wisten die langzaam uit te breid qi de laatste slagbeurt van JDS tfai deze Venrayse bedrijfsautomtf ders van geen nederlaag wetc (]e sloegen er nog een keer flink 1? ifo Helaas kwam deze tegenstubbd b laat en konden de bankmedewfl dc hun feestje beginnen. Onder jje genot van een drankje en een b ho que mocht Chantal v.d. W« hii namens Rabobank Venray M Wanssum de wisseltrofee in (li vangst nemen om deze volgen» Pli te komen verdedigen. Hi Eindstand: 1. Rabobank Vt fle Meerlo-Wanssum; 2. JDS BedrijfS Dt matiscring; 3. Raaylandcollegt 'dc ROCOM Telecommunicatie.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 20