Fred Jeuken bezig aan tweede voetbaljeugd Voetbalspecial '03-'04 Gert-Jan Wismans rekent op handhaving Nieuwe Venrayse bekerstunt blijft uit Trepke Venray laat zege schieten Programma zaalvoetbal Competitie-indeling zaalvoetbal peel en maas Donderdag 4 september 2003 - Pagina 25 "We kunnen prestatie van vorig seizoen verbeteren" HVC/Taxi Verstraaten, zoals de zaalvoetbalclub tegenwoordig heet, heeft een uitstekend jaar achter de rug. De Venraynaren finishten op de derde plaats in de eerste divisie. Zo'n hoge positie heeft een Venrays zaalvoetbal team nog nooit behaald. Dit sei zoen zal blijken of het een eenma lige uitschieter was of dat HVC zich opnieuw kan mengen in de strijd om de topposities. Fred Jeuken denkt dat zijn team de stijgende lijn kan doortrekken. "Die derde plaats moeten we weer nastre ven. En liefst nog iets hoger We heb ben het afgelopen jaar veel vooruit gang geboekt en ik vind dat er nog steeds rek inzit." De 33-jarige zaal- voetballer kan zelf terugzien op een bijzonder sterk seizoen. De voormali ge aanvaller vormde samen met Frank Beerkens een ijzersterk verdedigings duo. Fred Jeuken speelde misschien wel het beste seizoen uit zijn hele loopbaan. Terwijl een jaar of vier geleden twee ernstige blessures het voortijdig einde van zijn carrière leken in te luiden. Maar onder de meuwe coach Paul Janssen maakte hij zijn comeback. De topschutter van weleer werd verdediger. En hij groei de steeds meer in zijn nieuwe rol. De routinier staat welhaast synoniem voor de ontwikkeling die het gehele team heeft doorgemaakt. De grote vraag aan de vooravond van de competitie is hoe zwaar het vertrek van topscorer Frank van Kem pen weegt. De Sevenummer verkaste naar het ambitieuze KW/Peter Lang- hout. De van Lake Valley teruggekeer de Frank van Daal enjuul Ellerman en Willem Peeters zijn de nieuwelingen. "We zijn er niet zwakker op gewor den. Met het vertrek van Frank leve ren we dertig doelpunten in. Het zal blijken of we dit scorend vermogen kunnen opvangen." Ruud Brands lijkt de meest aangewezen persoon voor de vacante positie in de punt van de aanval. HVC werd afgelopen seizoen ook van een syndroom verlost. In de voet baljaargangen daan-oor verspeelde de club na de winterpauze keer-op-keer een fraaie plek in de subtop. Met een kleurloze positie in de middenmoot telkens als eindresultaat. Maar in het voorbije seizoen kwam de omme keer. Na carnaval ging de prestatie curve juist omhoog. Fred Jeuken ver moedt dat blessures en de smalle selectie debet waren aan de traditio nele terugval. "Toen we vorig seizoen punten pakten tegen goede tegen standers gingen we er steeds meer in geloven. We zijn ook duidelijk gegroeid. We kunnen variëren in ons spel en halen meer rendement uit dode spelsituaties. Bijvoorbeeld uit corners hebben we veel gescoord." BEKERSUCCESSEN Elf jaar geleden begon hij samen met Frank Beerkens in de zaal bij 't Huukske. Zaalvoetbal stond toen in Venray nog in de kinderschoenen. "Ik speelde op het veld in Venray 2. Wij werden gevraagd of we zin hadden om te gaan zaalvoetballen Dat wilde ik wel proberen maar die omschake ling viel me in het begin bar tegen." 't Huukske speelde toen al in de hoofd klasse met ervaren rotten als de broers Bert en Theo Nellissen, Met de komst van coach Hans Pauwels uit Berlicum werd midden jaren negentig een stap vooruit gezet. Zaalvoetbal werd steeds meer een volwassen sport en er werd ook getraind. In 1996 maakte 't Huukske haar debuut in de landelijke eerste divisie. Fred Jeuken beleefde een topjaar en werd met 24 doelpunten Venrays topsco rer. In hel seizoen 1997/98 volgde de degradatie. Voor Jeuken was het. sei zoen in november al voorbij. Hij liep een kapotte meniscus en een gescheurde kruisband op. "Ik had eerst niet in de gaten dat het zo erg was. Ik ben vrij snel aan de meniscus geopereerd en ben aan mijn herstel gaan werken. Maar ik bleef last hou den van die knie. Veel later werd via een MRI-scan duidelijk dat de achter ste kruisband ingescheurd was. Dat was helemaal over het hoofd gezien." Hij begon weer fit aan het volgen de seizoen. Maar al vroeg ging het opnieuw mis. Op het veld scheurde hij zijn enkelbanden en weer een voetbaljaar was naar de knoppen, 't Huukske fuseerde daarop met Veroni ca. Het eerste jaar van de fusieclub was gedenkwaardig door de grote bekersuccessen waarin enkele eredi visieclubs in Venray sneuvelden en HVC de halve finale bereikte. "Ik wilde eigenlijk stoppen in de zaal Maar Leon (coach Verhorevoort, red.) wilde mij er toch graag bij hebben. Maar ik had twee jaar niet gespeeld en miste ritme. Er was na de fusie een grote groep en ik speelde slecht en niet veel. Maar doordat we in de beker zo ver kwamen werd het toch een mooi jaar." In het seizoen 2000/01 kwam Paul Janssen aan het roer en startte Fred Jeuken in het tweede team. Al vrij snel keerde hij tenig in de hoofd macht. "Het draaide in het begin niet zo goed en daarom werd ik terugge vraagd. Ik ging vanaf toen achterin spelen." Hij heeft zich geschikt in zijn nieuwe rol en is inmiddels uitge groeid tot een grote steunpilaar. Aan stoppen denkt hij nog lang niet. "Ik beleef veel lol aan het zaalvoetbal. Zolang ik fit ben en het niveau nog aankan, ga ik door. En anders ga ik met evenveel plezier lager spelen." Zijn maatjes Rob van Eist en Stephan Sijbers hebben door langdurige bles sures al een stapje terug gedaan. "We hebben jarenlang met ons drieën samen gespeeld. Maar ik hoop toch nog ooit in de ere divisie te kunnen spelen. Dat moet dan wel vrij snel gebeuren..." Fred Jeuken kan bel spelletje nog steeds niet missen Trepke Venray kan routiniers niet missen bij debuut in hoofdklasse HVC/Taxi Verstraaten Thuiswedstrijd Vrijdag 20.45 uur in De Wetteling. Klassering vorig seizoen Derde plaats. Coach Paul Janssen (Malden) 4e seizoen. Nieuwe spelers Frank van Daal (Lake Valley), Juul Ellerman (Sport Peti) en Willem Pee ters (nieuw lid). Vertrokken Frank van Kempen (KW/Peter Lang- hout) en Jiirgen Omloo (R&R Ciba- tax). Selectie Frank Beerkens. Frank Brands. Ruud Brands, Frank van Daal, Juul Ellerman. Raymond Janssen (doelman). Fred Jeuken. Edward Linskens. Roel Moc king. Willem Peeters, Ron Reijnders (doelman) en Stephan Sijbers. Verwachting Coach Janssen: "Een plaats bij de bovenste vijf." Titelkandidaat KW/Peter Langhout HVC/Taxi Verstraaten 2 Thuiswedstrijd Vrijdag 21.45 uur in De Wetteling. Klassering vorig seizoen Vierde plaats. Coach Freek Smals (Venray) 3e seizoen. Nieuwe spelers John Beerkens (BDZ Venray). Vertrokken Eric van den Munckhof (gestopt). Selectie John Beerkens. Ronnie Bovee, Rob van Eist, Nick van Hoek. Wouter van Hoek, Mare Linskens, Wilbert Sijbers (doelman) en Leon Vievermans. Het team wordt nog aangevuld met tw ee afvallers uit het eerste team. Verwachting Coach Smals: "Bij de bovenste vier, vijf eindigen." Trepke Venray Thuiswedstrijd Maandag 20.30 uur in De Wetteling. Klassering vorig seizoen Tweede plaats in eerste klasse A; pro motie via nacompetitie. Coach Speler-coach Jos van Gerven (Venray) 2e seizoen. Nieuwe spelers Twan van den Broek (2e team) en Hicham Nejmi (Lake Valley). Vertrokken Niemand. Selectie Mohammed Aoussar, Hafid Azarfane, Twan van den Broek. Mohamed El- Ghoul, Danny Fasen. Jos van Gerven, Martijn Houwen (doelman). Hicham Nejmi, Edwin Sengers, Dennis Snijder en Gert-Jan Wismans. Verwachting Speler-coach Van Gerven: "In de mid denmoot meedraaien en een stabiele hoofdklasser worden." ZVV Leunen Thuiswedstrijd Vrijdag 20.30 uur in De Wetteling. Klassering vorig seizoen Vijfde plaats. Coach Geert Thijssen (Leunen) 2e seizoen. Nieuwe spelers Geen. Vertrokken Niemand. Selectie Bart Baken (doelman). Edwin Berden. Marco Berden, John Litjens. Mischa Nabben, André Peeters, Freek Thoone en Rob Willems. Verwachting Coach Thijssen: 'Handhaven. De kLis- se is sterker geworden. Boca Juniors/ Andalucia Thuiswedstrijd Vrijdag 21.30 uur in De Wetteling. Klassering vorig seizoen Zevende plaats. Coach Abdullah Mekran (Venray) 2e sei zoen. Nieuwe spelers Younes Karabulut, Aisam Senvini en Hussyin Tokat (allen nieuw lid). Vertrokken Souliman Aoussar (gestopt), Hafid Mekran. Eddy Sait en Ilhan Savas (lager team). Selectie Bayram Durgun. Stanley Filon, You nes Karabulut, Pascal Kusters, Ach- med Naomani (doelman), Mohammed Naomani, Benito Oosterwolde, Ilhan Polat (doelman), Kadir Savas, Aisam Senvini, Vincent Smith en Hussyin Tokat. Verwachting Coach Mekran: "Een plaats in de top vijf. We kunnen hoger eindigen dan vorig seizoen." Lake Valley Thuiswedstrijd Vrijdag 22.45 uur iri De Wetteling. Klassering vorig seizoen Tweede plaats in tweede klasse B promotie via nacompetitie. Coach Speler-coach Niels de Klerk (Venray en Sjoerd van der Coelen (Well) It seizoen. Nieuwe spelers Niels de Klerk (HVC/Taxi Verstraat en) en Ronnie Spruijt (nieuw lid). Vertrokken Frank van Daal (HVC/Taxi Verstraal en). Selectie Vincent Buwalda (doelman), Pau Claes (doelman). Lucïen Conjaerts Niels Hermsen, Lennard Jansen. Niel: de Klerk, .Arjan Lammens, Paul Ruiten Ronnie Spruijt, Tom ran Stokkem er Daniël Wijnands. Verwachting Bestuurslid Van Stokkem- "Alleei handhaven is te min voor dit team Het doel is in de top vijf te eindigen. Eerste divisie B OS/Alwako (Valkenswaard) ESZW Totelos (Eindhoven) Graus Bouw (Brunssum) FCH/Decora (Heerlen) HVC/Taxi Verstraaten (Venray) JSB (Dordrecht) De Kilo (Berg en Terblijt) KW/Peter Langhout (Veldhoven) Lions/Nefkens (Geldrop) Malabata (Roosendaal) Meyers (Geleen) ODV Yerna (Maastricht) R&R Cibatax (Eindhoven) Sport Peti (Eindhoven) Hoofdklasse AJ Deume (Deume) Amicitia (Maasbracht) Arcan/wWv Reschlo (Maastricht) Brach (Maasbracht) D n Diek/Bosscherveld (Maastricht) Eijsden (Gronsveld) FCD/Alfass-Ossa (Melick) FCH/Decora 2 (Heerlen) Fermonia Boys 2 (Melick) Haelen (Hom) "t Kesjotje (Swalmen) ZW Roerdalen (Me!lick) Trepke Venray ZWM/Campus (Maastricht) Eerste klasse A. Amicitia 2 (Montfort) ZW Beringe (Panningen) Boca Juniors/Andalucia (Venray) DOMU (Panninge n) Fermonia Boys 3 (Roermond) De Gastronoom (Neer) Haelen 2 (Heythuvsen) HVC/Taxi Verstraaten 2 (Venray) H'77/le Village (Montfort) Inter'80 (Tegelen) ZW Jaffa (Roer mond) Lake Valley (Ve nray) ZW Leunen (V'enrav) ZVSV'89 (Velden) Hoogtepunt vorig seizoen; de promotie wordt na een zinderende finale uiteraard met een pilsje gevierd door Gert- Jan Wismans (links). Helmond. De schorsing geldt zowel op het veld als in de zaal. El-Ghoul is weliswaar in beroep gegaan maar Gert-Jan Wismans rekent dit seizoen eigenlijk niet meer op de aanvaller. "We staan hier helemaal buiten want het is op het veld gebeurd. Het is wel jammer dat we hem moeten missen. Want ik geloof er niets van dat Moha med dat gedaan heeft. Hij is niet iemand die de handjes laat wappe ren.' De hoofdmacht wordt aange vuld met Hicham Nejmi van Lake Val ley en Twan van den Broek uit het tweede team. "Ik heb er zin in om met die jonge jongens de hoofdklasse in te gaan. Vooral Dennis Snijder heeft zich afge lopen jaar enorm ontwikkeld. Die jon gen wordt echt een topper. Over twee jaar hoort hij niet meer bij ons te spelen maar in de ere divisie. Het is jammer dat hij toen zo'n vervelende ervaring heeft gehad bij HVC. Voor die club zou Dennis toch een hele goeie zijn." De selectie van Trepke Venray is vrij smal. De hoofdklasse, met veelal Zuid-Limburgse ploegen, is behoorlijk pittig. "Het wordt inderdaad een heel zwaar jaar. En ik weet nu al dat het reizen me gaat tegenstaan. Maar we hebben een leuke vereniging. Hand haven is ons eerste doel. De basis van het team kan het niveau van de hoofd klasse aan. En ook fysiek moeten we meekunnen Trepke Venray werkt ook aan de toekomst. Hans van den Bekerom heeft een jeugdteam opgericht van spelertjes rond de vijftien jaar. Ze worden wekelijks getraind door Jos van Gerven. Wismans verwacht dat Trepke Venray hieraan in de toe komst nog veel plezier gaat beleven. "Maar dit seizoen moeten de oudjes eerst nog vol aan de bak", lacht hij. Vrijdag 5 september Sporthal De Wetteling 20.45 HVC/Taxi Versiraaten-Sport Peti 21.45 HVC/Taxi V. 2-Beringe 22.45 Like Valley-Fermonia Boys 3 Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venray-ZV/Serum 21.00 ZVV Leunen 2-ZV/Seram 2 22.00 ZVV Leunen 4-Lake Valley 4 Zaterdag 6 september Sporthal De Weert 16.00 Trepke Venray 2-GFC 17.00 Trepke Venray 4-ZV/Scrum 3 18.00 Venrode 2-Trepke Venray 3 19.00 Vcnrode-ZVCO 20.(X) Boca Juniors 3-HVC/Taxi V. 5 Maandag 8 september Sporthal De Wetteling 20.30 Trepke Venray-Arcan 21.30 BDZ Venray 3-ZVCO 2 Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 3-Wittenhorst 21.30 Lake Vallev 4-Meerlo 2 22 30 Lake Valley 7 FC Hento Sporthal Overloon 20.00 ZVCOTrepke Venray 2 Dinsdag 9 september Sporthal De Wetteling 22 00 ZW Leunen 3-Lake Valley 5 Woensdag 10 september Sporthal De Weert 19.00 HVC/Taxi V. 5-Meerlo 1 Op 25 juni kwam er een einde !aan een loodzwaar maar uiterst succesvol seizoen voor Trepke Venray. Het was het succesvolste seizoen uit de clubhistorie. Door de 7-4 zege op Keelkampers in de finale van de nacompetitie ver schafte Trepke Venray zich toe gang tot de hoofdklasse. De club bereikte ook de kwart finale van de Limburgse beker. Aan de voor avond van het debuut in de hoog ste provinciale klasse is de stem ming gematigd optimistisch in het Venrayse kamp. 'Omdat we pas zo laat zeker waren van promotie hebben we geen nieu we spelers van niveau kunnen aan trekken. De oudjes kunnen daarom nog geen stapje terugdoen", zegt aan voerder Gert-Jan Wismans. De over schrijvingstermijn sloot immers op 31 mei en toen was Trepke Venray nog volop verwikkeld in de promotie- strijd. De Venraynaren verloren in de reguliere competitie de titelrace van AJ Deume. Voor het tweede jaar op rij werd Trëpke nét geen kampioen. Een seizoen eerder finishte ZVSV één puntje boven de Venraynaren. Afgelo pen seizoen werden voor het eerst periodetitels ingevoerd in het zaal voetbal. En daar heeft de Venrayse ploeg dankbaar gebruik van gemaakt. Beringe, Fortuna'71, Rood Wit en Keelkampers werden achtereenvol gens aan de kant gezet en zo mag Trepke Venray eindelijk zijn debuut maken in de hoofdklasse. Die stap had eigenlijk al een paar jaar eerder gemaakt moeten worden. Want het hart van het team bestaat uit de dertigers Danny Fasen, Jos van Gerven. Edwin Sengers en Gert-Jan Wismans. Allemaal spelers die enkele jaren voor 't Huukske uitkwamen dat toen in de landelijke eerste divisie speelde. Voor en na keerden ze weer terug naar Trepke Venray. Gert-Jan Wismans (34) speelde van 1995 tot 1998 voor 't Huukske. Na de degradatie uit de eerste divi sie keerde hij samen met Fasen en Sengers terug naar Trepke dat toen nog in de tweede klasse uitkwam. Jos van Gerven bleef twee jaar langer bij 't Huukske dat later fuseerde met Ver onica. Van Gerven maakte nog de grote bekersuccessen van FIVC mee in het seizoen 1999/2000. Daarna deed ook hij een stapje terug. "Het verre reizen was de voornaamste reden om weg te gaan bij 't Huuks ke", zegt Gert-Jan Wismans. "Maar nu heb ik er wel weer zin in. Ook al heb ben we maar een korte nistpauze gehad. Dit wordt al mijn twintigste seizoen dat ik zaalvoetbal. Ik wil nog een of misschien nog twee jaar door gaan. Daarna ga ik lager spelen." ROUTINIERS Van het kwartet routiniers zal Jos van Gerven het minste voetballen. Evenals verleden jaar is hij speler- coach. In principe blijft hij aan de kant maar als de nood aan de man is dan is hij inzetbaar Een tegenvaller is de scho.rsing van vijfjaar die Mohamed El-Ghoul kreeg naar aanleiding van de molestatie van de scheidsrechter en grensrechter op het veld bij het kampioensduel van Tilburgse eredivisieclub laat zich niet verrassen door HVC/Taxi Verstraate n HVC/Taxi Verstraaten-Futsal- club Tilburg 1-3(1-2). Doelpunten: 2. Roger Maduro 0- 1; 2. Ruud Brands 1-1; 19. Anton Biloro 1-2; 35- Remco van der Lin den 1-3. Scheidsrechter: Vergoos- sen (Obbicht). Toeschouwers: 125. HVC/Taxi Verstraaten: Janssen; Beerkens, F. Brands, R. Brands, Ellerman, Jeuken, Linskens, Moc king en Sijbers. (Door Henk Willemssen) Het bekeravontuur is voor HVC/Taxi Verstraaten al na één ronde ten einde. Futsalclub Til burg, het voormalige Bunga Mela- ti, was door coach Marcel Loos- veld vooraf duidelijk gewaarschuwd voor de Venrayse cupfighters. De scherp spelende eredivisieploeg liet zich dan ook niet verrassen en won verdiend met 1-3. Vier jaar geleden sneuvelde Bunga Melati nog met dezelfde cijfers in sporthal De Wetteling. Twee seizoe nen geleden troffen beide clubs elkaar opnieuw in het bekertoernooi. In Tilburg werd het toen 3-3 en Bunga Melati ging na het nemen van strafschoppen door. Een Venrayse stunt zat er vrijdagavond niet in. "De tegenstanders onderschatten ons echt niet meer", denkt coach Paul Janssen. 'Dat komt door de naam die we in de loop der jaren hebben opgebouwd. We werden direct onder druk gezet en daar wisten we niet goed raad mee." De Tilburgse sterrenploeg telde drie internationals die twee dagen eerder ook al tegen HVC speel den. Coach Loosveld was woensdag bij de ontmoeting tussen Oranje en HVC een meer dan belangstellend toeschouwer. Futsalclub Tilburg gaf de Venrayse eerste divisionist geen kans om in haar spel te komen. Vanaf het beginsignaal bestookten de Til- burgers in hoog tempo het domein van de wederom excellerende goalie Raymond Janssen. De wedstrijd was net een minuut oud toen Roger Madu ro, één van de drie internationals, de score openbrak: 0-1. Vrijwel vanaf de aftrap scoorde de thuisploeg tegen. Frank Brands passte naar zijn broer Ruud die doeltreffend uithaalde: 1-1. De ruim honderd toeschouwers zagen een enerverende bekerstrijd. Futsalclub Tilburg domineerde maar de Venraynaren hielden kranig stand. Ondanks een gigantisch overwicht van de bezoekers bleef heel lang de 1- 1 op het scorebord. Dat was vooral te danken aan doelman Janssen die de Tilburgse aanvallers tot wanhoop dreef. Juist in een fase dat HVC/Taxi Ver straaten steeds beter in de wedstrijd kwam viel de tweede tegentreffer. Good-old Anton Biloro, een van de vele Limburgers in Tilburgse dienst, bracht de stand op 1-2. Coach Janssen kon beschikken over vier wisselspelers. Naast de nieu we aanwinst Juul Ellerman (36) waren ook Edward Linskens (34) en Stephan Sijbers (31) weer van de par tij. De twee blessuregevoelige routi niers speelden vorig seizoen vooral in het tweede team. Maar beiden willen in de herfst van hun carrière nog één keer vlammen. Linskens en Sijbers hebben bij Paul Janssen gemeld dat ze 'ervoor willen gaan'. "Daar ben ik uiteraard hartstikke blij mee. Ik beschik nu over een ruime selectie en dat bevordert ook de concurrentie", aldus de HVC-coach die nog geen beroep kon doen op de nieuwelingen Frank van Daal (blessure) en Willem Peeters (vakantie). Stephan Sijbers moest vlak voor rust met een hevig bloedende lip naar de kant nadat hij in aanraking was gekomen met de uit gestoken arm van een Tilburger. Sij bers kon de wedstrijd gewoon uitspe len en Het weer enkele van zijn ouderwetse rushes zien. Ook na rust hield Raymond Janssen de bezoekers lang van een derde treffer af. Maar in de 35e minuut viel toch de 1-3. Futsal club Tilburg nam in het laatste kwar tier geen gas terug. Integendeel want de Brabanders joegen op de 1-4 die beslissend zou zijn geweest. De Ven rayse ploeg legde zich evenmin bij de suprematie van de tegenstander neer HVC kreeg ook enkele goede kansen om op 2-3 te komen. Zo bleef het bekerduel tot het eind vol spanning. In de slotfase ontstond er nog een opstootje nadat Ruud Brands hard werd geattaqueerd door twee Tilbur- gers. Frank Brands nam het als eerste op voor zijn broer waarna meerdere spelers zich ermee bemoeiden. Met Paul Janssen als vredestichter üep het met een sisser af en arbiter Vergoos- sen hield ook nu de kaarten op zak Met Frank Brands als meespelende keeper probeerde HVC nog' hei onheil af He wenden maar FC Tilburg bleef bij die les en bereikte de tweede ronde. Coach Janssen hoopt dat zijr team .in 'Je competitie zijn voordee doet met de ontmoetingen tcgei: Oranje e n FC Tilburg. "In onze klasse ligt het tempo twee stappen lager We hebben nu kunnen zien hoe hei spel gespeeld moet worden met snel heid, positiewisselingen, doorloper én nadenken. Dit moet voor ons een goede 1 es zijn. Daaruit blijkt ook dat trainingen veel nut hebben. Door vee trainingsarbeïd is dit niveau te berei ken." Ook Edward Linskens was in bei beken iuel weer van de partij. Trepke Venray heeft haar debuut in de hoofdklasse afgeslo ten met een 3-3 remise bij ZW Roerdalen. Vijf minuten voor tijd leidde het Venrayse team nog met 1-3. Maar in de slotfase moest Trepke Venray de winst alsnog uit handen geven. De Venraynaren waren vooral voorin gehandicapt door het ontbre ken van Danny Fasen (vakantie) en Mohamed El-Ghoul (geschorst). De 0- 0 stand bleef in de sporthal van Melick heel lang op het scorebord staan. Trepke Venray had voor rust het beste van het spel maar pas vlaf voor het mstsignaal wist Gert-Jan Wis mans de bezoekers op voorsprong De schieten: 0-1. Na de pauze verdubbel de Dennis Snijder, die voorin vaak o p een eiland stond, de voorsprong: 0- 2. ZW Roerdalen kwam terug tot 1 -2 maar opnieuw Dennis Snijder trof doel voor de Venraynaren: 1-3. Do or de warrig leidende scheidsrecht er werd het duel steeds hectischer n iet tijdstraffen over en weer Toch 1< :ek Trepke Venray met de volle buit aan de haal te gaan. Totdat de laatste vijf minuten aanbraken en ZVV Roerda len nog op gelijke hoogte wist te komen. Komende maandag speelt Trepke Venray de eerste thuiswed strijd tegen Arcan uit Maastricht. Het duel in sporthal De Wetteling begint om 20.30 uur. PEEL EN MAAS een abonnement waard

Peel en Maas | 2003 | | pagina 25