irgit, Erik en Robin naar Internationale unioren Meeting Sportnieuws -info Zilver Judith van Os Zilver voor Mark Poels Bridge Heidi Peeters wint vijflandentoernooi hockeyclub i/enray timmert aan de weg Biljarten Korfbal Oostrum Oranje Wit St. Jan Merselo De Roerdomp Triathlon Vereniging Midgetgolf Club Buitenlust Korfbal De Peelkorf nbraken in feulen i en maas Donderdag 4 september 2003 - Pagina 13 Lrayse jeugdatleten vertrekken vrijdag naar Hongarije Roeister Judith van Os (28) uit Vierlingsbeek heeft zondagmor gen op de wereldkampioenschap pen roeien in Milaan het zilver behaald in de lichte dubbelvier. Samen met Mariël Pikkemaat, Anne van Drumpt en Daniëlle Broekhuizen wist de Vierlings- beekse achter het ongenaakbare China de tweede plaats te bemachtigen. In de cinsprint rekenden de vier Nederlandse dames af met Australië en de Verenigde Staten. China ging pijlsnel van start en roeide in 6.36.43 minuten met groot gemak naar de wereldtitel. Van Os behaalde vorig jaar op het WK ook al zilver. De lichte dubbelvier is geen olympische afstand. e-mail: redactie® vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS De Witte Hoeve Finale Doublé Trofee Op 29 augustus werd er gespeeld om het kampioenschap van DWH. Voor de kruisfinale hadden zich geplaatst uit poule A: A. Lindemann en Fr. Bonants: uit poule B: H. Peeters en H. Veltrop A. Lindemann won in twee sets van H. Veltrop en Fr. Bonants versloeg H. Peeters in twee sets. De Finale ging tussen titelverdediger A. Lindemann en Fr Bonants. In de eerste set, die met overmacht werd gewonnen door A. Lindermann leek het op een herha ling van vorig jaar In de tweede set wist Fr. Bonants zich te herstellen en won in 13 beurten. Een derde set was noodzakelijk om uit te maken wie dit jaar de sterkste zou zijn; een nerveus begin in de derde set. Fr. Bonants wist de winst naar zich toe te trekken in acht beurten en mocht zich de kampioen noemen voor één jaar. Wedstrijdleider F. Vollenberg reikte de Doublé Trofee uit. Het was een sportief en gezellige finaleavond. Programma vrijdag 5 Sept.: Libre VBB B-klasse. DWH 2-Ev/St Programma dinsdag 9 Sept.: Libre VBB B-klasse. DOS-DWH Programma vrijdag 12 sept.: Libre VBB A-klasse DWH-LBC Roelanzia SVD-Roelanzia 2 4-9 Voor de B-klasse is deze week de competitie van start gegaan. De A en de C klasse moeten nog een week wachten. De tegenstanders kwamen voor de dag met een taart, en voor iedere ver loren partij kreeg de verliezer dan een stuk taart. Twan Backus opende met een goede partij, hij won met 2.60 gem. (3pun- ten). Jan Janssen won met een gemid delde van 2.61 en een hoogste serie van 16, ook goed voor 3 punten. Joop van Gennip verlies met 1.45 gent., maar wel een stuk taart. Miep Poels winst met 1.61 gem. (2 punten). Programma: Merselo-Oostrum Pup.E v.09.30 Oostrum-De Peelkorf Sen. 1 a. 11.00 Programma woensdag 10 sept.: Erica-Oostrum Midvv. a.20.00 Korfbalclub Programma donderdag 4 sept.: Senioren 1-Peeikorf 1 (oef.) 19-30 Programma zaterdag 6 sept.: Onderling openingstoernooi 17.00 Programma zondag 7 sept.: Senioren l-Olympia(O) 1 11.00 Swift (V) 3-Senioren 2 11.00 Programma woensdag 10 sept.: Midweek-Roka 3 20.00 SV Lottum-Recreanten 20.00 Mededelingen: 8 sept.: spelrcgclavond om 20.00 uur in de kantine van de Peelkorf Ook ouders van de jeugdleden zijn van harte welkom. Ellen van Dijck won in Gemert twee grandioze eerste prijzen. Met Pouwer die zij voor het eerst startte in de dressuurklasse M1 won ze de eerste prijs met 169 punten. Haar proef met Rozette werd beloond met 1~3 punten. Rik Wilms sprong in Kes- sel in de prijzen met zijn pony Polle- ke. In de springklasse DL won hij de vierde prijs. Inmiddels is ook bekend wie zich op de Limburgse kampioen schappen geplaatst hebben voor de Hippiade in Ermelo de komende weekenden Bij de ponys's is dat in de categorie individuele dressuur Rianne Schellekens met Scooby in de klasse M2. Verder het kampioenspony vier tal in de klasse L. Bij de paarden is dat natuurlijk ook het kampioens 4-tal ook in de klasse L. Verder mag Petra van Dijck daar starten met haar paard Ilivia in de hoogste springklasse ZZ (zeer zwaar). 6 en sept organiseert Vrienden voor Vrienden een individuele wed strijd op de Zuidwillemsvaart te Hel mond: verdere inlichtingen tel. 0478- 5101~8 of 06-21513554. Hier zijn vier tickets te winnen voor de KOC finale 2004 te Ierland bij een volledige bezetting. 13 sept.: vrije wedstrijd te Vierlings beek: er wordt gevist op de Maas, vis sen van 11.00 tot 16.00 uur, 20 sept.: koppelwedstrijd te Oostrum op de vijver, vissen van 12.00 tot 16.00 uur 21 sept eerste herfst koning op De Ballonzuil. bijeenkomst 0~.15 uur en vissen van 08.00 tot 11.30 uur. 2^ sept.. koppel wedstrijd te Wëller- looi; er wordt gevist op 't-Leuken. vis sen van 12.00 tot 16.00 uur 28 sept.: tweede herfstkoning op de vijver. 4 okt.: koppelwedstrijd Well: er wordt gevist op 't- Leuken, vissen van 12.00 tot 16.00 uur. 5 okt.: derde en laatste herfstkoning op de vijver. De uitslagen zullen ook te zien zijn op www.hsvderoerdomp.nl Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland van Grootel, Sta tionsweg 21 te Vcnray en bij secreta ris H. Hendriks. Pastoor v.d. Gaetstraat 48, Venray, teL04"78- 582994. Hier zijn ook dag en week vergunningen te verkrijgen voor vis vijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Per telefoon 04"78- 582994 of per e-mail: info@hsvderoer- domp.nl In Veenendaal vond een kwart- triathlon plaats over de afstand 1000m zwemmen, 40 km fietsen en 10 km lopen. Hans Pouls nam deel namens TV Venray en kwam binnen in een zeer respectabele tijd van 1.17.15. De zomervakantie is voorbij. Dit betekent dat het zwemmen op dins dagavond vanaf heden weer plaats vindt van 19.15 tot 20.15 uur. Programma Donderdag: 19-00-20.00 uur zwem men Kasteelse bossen. Zaterdag: 16.00-17. 30 uur lopen in Schadijker bossen. Zondag 09.00-10.00 uur fiet sen vanaf de Sprank. Dinsdag: 19 15- 20.15 uur zwemmen in de Sprank Woensdag: 19-00-20.45 uur baantrai- ning in Venray. Info: www.geocities.com/tvvenray Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS In de discipline boogschieten op de UniversiadÊ in Daegu (Zuid-Korea) wist Mark Poels van Ons Genoegen uit Ysselsteyn samen met zijn teamgenoten Marijn en Lucas Schoormans dc zilveren medaille te veroveren. Na zowel het team van Rusland als de VS te hebben verslagen stonden zij in de finale voor de bijna onmogelijke taak om het zeer sterke team van het thuisschietende Zuid- Korea te verslaan. Na met klein ver schil te zijn verslagen mochten zij het zilver in ontvangst nemen. Individu eel behaalde Mark een tiende plaats.Met dit mooie resultaat sluit hij het boogschieten voor een klein jaar af vanwege een negen maanden durende studie in Texas (VS). In de laatste wedstrijd van het vijf- landentoernooi in Esch s. Alzette (Luxemburg) schreef clubgenoot Ger ard Koonings dc klasse heren recurve op zijn naam. Johan v, Dongen werd derde in dc compoundklasse en Jan Koonings vierde in de barebow klas se. Gerard Koonings werd ook over all-winnaar van de recurveklasse na vijf wedstrijden. Hij passeerde zijn Belgische concurrent J.M.Piquet in de laatste wedstrijd met een punt. Dave van der Coelen werd zeven de. Jan Koonings werd winnaar van de barebow klasse. Liesjbeth Koo nings werd in de damesklasse recurve vierde. Goede resultaten derhalve van de leden van Ons Genoegen die in de verenigingsrangorde beslag legden op de derde plaats. Ook enkele leden van Trefpunt Tienray behaalden goede resultaten. Heidi Peeters werd win naar van de dames barebow klasse, Ron Camps werd winnaar bij de juni oren en Tw>an Cleeven werd tweede bij de heren barebow. Harten Drie Vooruitlopend op de laddercompeti tie die volgende week begint hebben wij deze week vrij gebridged. Er waren grote onderlinge verschillen. Wat erop duidt dat er aardig geexperi- menteerd is tijdens deze vrije bridge avond. De hoogste zaalscore is behaald door de heren Fiers-Wikkers met maar liefst 69.17%. Dc uilslag: Geel: 1 hr. Haegens-Steeghs 65.00%: 2. mw. Goinga-hr. V.d. Beele 60.00%; 3. ds. Darmstadt-Wrkkers 56.77%. Rood: I hr. Fiers-Wikkers 69.17%; 2. mw. Baak-hr. Merekx 62.08%; 3. mw. V.d, Beele-hr. Teunissen 61.67%. Vol gende week start de laddercompeti- Niet-rokers Bridge club Venray Er waren 50 paren aanwezig voor de eerste zitting van het eerste competi- tieblok van dit seizoen. In de A-lijn werden Hay Houwen en Joop van Hooft eerste met 58,65%. tweede werden Tiny en Jac Meeusen met 56,20% en derde Truus Bollen en Piet Vos met 55,10% In de B-lijn scoorden Karin Gooren en Trees van Ham samen met Frans van Lieshout en André Poels bet hoogst met 56,67%. Derde werden in deze lijn Riek Rui ten en Bér Poels met 56.25%. In de C- lijn wonnen Jopie en Jan Emmen met 62,09%, gevolgd door Riet Muermans en Jos Linders met 58,33% en Marijke Meijer en Mia Verschutten met 53.33% In de D-lijn wonnen llona Orosz en Thorn Kuijpers met 63.89%. tweede werden Thea van den Berg en Siem Leven met 56,25% en derde Wies Appels en Dries Albers met 52."8"" In de E-lijn bleven Ria Drab- béls en Ria van Mil de anderen vóór met 57.75%. Zij werden gevolgd door Wiel Vogels en Cor Oostveen met 54,57% en Mia en Sraar van Meijel met 52.68%. Common Sense Afgelopen maandag opende de voor zitter het nieuwe bridgeseizoen en werden zes nieuwe leden van harte welkom geheten. Medegedeeld werd dat de algemene ledenvergadering plaats zal vinden op maandag 15 sep tember om 19.30 uur Ter vergade ring werd de agenda met bijlagen aan de leden overhandigd. Er werd een vrije bridgeavond gespeeld met de volgende uitslag: Geel: 1. mw. Kors- mit-hr. Huys 6~.08%: 2. hr. Ellemers- Mertens 63-75%; 3- ds. Overbeek- Peters 62.08%. Rood: 1. ds. Creemers-Veraegen 63-33%; 2. mw. Schaminee-hr. Oudenhoven 62.92%; 3. mw. V. Meyel-hr. Selders 55.42%. Klavertje Vier Het nieuwe bridgeseizoen is weer begonnen. Omdat er'nog veel paren op vakantie waren werd de eerste avond in alle lijnen door elkaar gespeeld. De uitslag: Geel; 1 ds. V. Glabbeek-v. Son 55 21%; 2 mw Dik- hr. Stiphout 54.69%: 3. ds. V. Kem pen 52.08%. Groen. 1. ep. Kalkman 57.29"": 2-3. ds. Smits-Janssen en ds Faas-Seroen 56."% Blauw: 1. ds. Goinga-Spekhorst ""1.53%; 2. mw. Korsmit-hr. Comelissen 63-19%: 3- ds. Cremers-Peters en hr. Faas-Linders 56.67%. Vanavond is de jaarvergade ring met bestuursverkiezing. Bridgeclub Venray Na een goed bezochte jaarvergade ring met een positieve inbreng van velen werd dc traditionele bloemen- drive gespeeld. Het podium was een ware bloemenzee zodat op het einde van de avond alle aanwezigen met een groot boeket of een klein bloeme tje naar huis konden gaan. Deze keer gingen de ereprijzen naar de num mers 1-2 en 3. In de gele lijn waren die voor hr. Corver-v. Gaal, ep V. Flooft dat voorafgaande aan dc drive de beker overhandigd kreeg voor het clubkampioenschap vorig jaar, en ds. Jungslager-Verheijen In de rode lijn was de eerst plaats voor ep. Gielcn met de hoogste score van de avond 63-33% gevolgd door mw. Coenen-hr. V. Jaarsveld en hr. Keizers-Teunissen. In de groene lijn hr. V. Toor en Ver- molen als verrassende winnaars gevolgd door hr. Boekholt-Verheijen en ds. Gorree-Tacken. Vanavond star ten ze met de eerste competitie- avond. Overloonse Bridge Club Eind augustus hield de Overloonse niet rokers bridgeclub haar tweede jaarvergadering De club is zeer tevre den over het afgelopen club jaar. maar ook over de zomerdrive die door velen is bezocht. Er is veel tijd en aandacht aan die drive besteed door Gerda Crooijmans. Maria Vloet en Harrie Willems en Bert en Nellie Vloet. Iedereen is het erover eens dat de club al aardig haar draai en weg naar velen heeft gevonden. Over het ledenaantal zijn wij zeer tevreden, nog een paar leden erbij en de club zit vol. Leo van Driel is gestopt als voorzitter en heeft zijn voorzitter schap overgedragen aan Wiel Verhoe ven Leo van Driel was medeoprich ter van de Overloonse BridgeClub. Op woensdag 3 september om 19.30 uur is een vrije bridgeavond, en u bent van harte welkom om deze avond mee te spelen. Wij spelen in bungalowpark dc Vers Raaijweg 25 te Overloon. tel. 0478-642045- Voor info kunt u terecht bij Gerda Crooij mans op maandag en dinsdag tussen 18.30 en 19.30 uur tel. 04784)41265. Uitslag eerste clubwedstrijd: 1. Aike v. Glabbeek en Marijke v.cl. Boom, 2. Antoinette Coppus en Toon den Brok: 3. Sjef Huijsmans en Liesbeth Schaap. Heidi Peeters (33) van hand boogvereniging 't Trefpunt is afgelopen weekend winnaar geworden van het totaalklasse ment van het vijflandencircuit veldschieten. Ze het in de bare bow -klasse alle dames uit landen als België, Luxemburg, Duitsland. Engeland en Frankrijk in het veld achter zich. Na het winnen van het nationale titel kampioen schap weer een mooie titel die ze dit seizoen op haar erelijst kan bijschrijven. In het vijflandencircuit stond ze al maanden bovenaan. "Tijdens het sei zoen worden in Nederland, België, Frankrijk, Duitsland en Luxemburg wedstrijden geschoten die meetellen voor het circuit. Het seizoen begon in april, afgelopen weekend was de laat ste wedstrijd in Luxemburg", vertelt Heidi Peeters. De successen rijgen zich aaneen voor de Tienraysc. die vier jaar gele den samen met haar man Peter vanuit Venray naar Tienray verhuisde. Om het sociale leven in hun nieu we woonplaats op te pakken nam het tweetal deel aan een avondje hand- boogschieten door de buurtvereni ging. Peeters bleek over talent te beschikken en werd lid. Ze spendeer de het afgelopen jaar heel wat tijd en energie in trainingen en wedstrijden om haar niveau verder op te krikken. En met resultaat: want na het win nen van het nationaal kampioenschap, was ze nu de beste dame in de klasse barebow in liet vijflandencircuit. Vol gend jaar wil ze deelnemen aan de wereldtitelstrijd in Kroatië. En ook hoopt ze ooit uit te komen voor het het Nederlands team. net als haar clubgenoten Anita en Twan Cleven. Onderlinge Competitie Fieke van Ham (96 slagen) snoepte Henk van Leeuwen (83) weliswaar een punt af, maar verder liet de Cuv- kenaar het niet komen en won met derhalve met 5-1 Het duel tussen de "Aostrumse" leden Theo Litjens (86) en Jan van Dijk (81) leverde voor eerstgenoemde alleen in de eerste ronde winst. Daarna stelde Jan van Dijk orde op zaken en klopte zijn dorpsgenoot met 4-2 Truus van Dijk (94) dolf met 2-4 het onderspit tegen Thieu Vranken (90). Pierre Dean (86) liet tegen Truus Arts (94) een steekje vallen en won daar om slechts met 4-2. Harrie Lenssen (73) klopte Betsic Wilms (93) met 6-0. Jo Litjens en Leo Wilms scoorden bei den 78 slagen, maar Leo Wilms liet zich door dubbel rondeverlies met 2-4 de kaas van het brood eten. Annie Lit jens (90) kon het tegen Jan Engels (74) niet bolwerken en dat was in de uitslag te merken; 0-6. De grootste verrassing van dc dag was de oorwas sing (0-6) die Jan Litjens opliep tegen een uitstekend spelende Riet Lemmens (met "3 slagen samen met Harrie Lenssen de beste speler van de dag). In de stand leidt Harrie Lenssen nog altijd (8 punten uit 16), op de voet gevolgd door Gerrit Janssen en Jan Engels (beiden 11 punten uit 17). Door haar uitstekende spel is Riet Lemmens als koploopstcr bij de dames inmiddels opgerukt naar de vierde plaats in het algemeen klasse ment met 14 punten. Betsie Wilms 18 punten) en Jo Litjens (met 19 punten weer tenig in de top drie bij de dames) zijn haar naaste concurrenten. De tijdens het Nationale toernooi van Buitenlust door Annie Litjens gesla gen 108 holeslagen, waarmee ze bij de Dames Senioren B zegevierde, betekende voor haar een nieuw PR. Donderdag vertrekken Jan Engels en Harrie Lenssen met het Nederlandse Seniorenteam (verder bestaande uit Hans van der Aa (Leende), Beb Mee- wisz (Ede), Tom Pardaans (Ridder kerk) en Wilbert van Helmond (Zet ten) naar Wenen/Oberlaa, om daar Nederland te vertegenwoordigen bij de Europese Kampioenschappen, die worden gehouden van 10 t/m 13 sep tember. Komend weekend gaat een achttal leden op toernooi in Eindhoven. Spelregelavond Op maandag ,8 september is er een spelregelavond op sportpark De Vers, aanvang 20.00 uur. Irma Brandsma zal uitleg geven over de korfbalregels. Voor deze avond worden alle scnio- renleden en jeugdleden vanaf 16 jaar uitgenodigd, want je hebt er ook pro fijt van tijdens het leiden van jeugd wedstrijden. Als vervolg op deze avond wordt er een tweede bijeen komst georganiseerd op maandag 29 september, die bestemd is voor perso nen die verder willen in het leiden van wedstrijden bij de jeugd of de senioren. Er zijn geen kosten aan ver bonden. Heb je nog vragen dan kun je terecht bij Mieke Rongen of Maria Claessens, tel. 541940. Toernooi Milsbeek De weergoden waren ons deze dag goed gezind en onder een stralend zonnetje hebben de jeugdleden de korfbalwedstrijden afgewerkt. De uit slag: Pupillen Dl 5e Pupillen El 3e Welpen 1 5e Welpen 2 le Welpen 3 2e Welpen 4 2e Welpen 5 le Welpen 6 3e Jeugdselectie Op maandag 8 september is de eer ste training van dc jeugdselectie onder leiding van Joop, Erwin en Mieke. Aanvang 19 00 uur. Programma donderdag 4 sept.: De Merels-Peelkorf 2 (oef.) hesjes v. 19.00 Peelkorf 3-De Merels 3 a.20.00 Programma zaterdag 6 sept.: Dot Al-Junioren Al v.12.00 ZSV B 1-Aspiranten BI v. 11.45 Aspiranten Cl-Swift C2 a ll.00 Aspiranten C2-De Eendracht Cl a l 2 30 Pupillen Dl-Lottum Dl a. 10.00 Pupillen El-SVOC a. 14.00 Welpen 1-SVOC 1 a. 13-30 Programma zondag 7 sept.: De Peelkorf 1-Klimroos 1 a. 13-00 Pupil v.d. week: Trudy Klcuskens De Peelkorf 2-Lottum 1 a. 11 00 Oostrum 1-De Peelkorf 3 a. 11.00 Programma woensdag 10 sept.: Olympia (O) 1-Midweek 1 hesjes a.20.00 Recreanten-Erica a.20.00 Programma donderdag 11 sept.: De Peelkorf 1-SVHS 1 (b) v 18.45 zond van Van boven naar beneden: Erik Stevens, Birgit van Merkesteln en Robin Tennissen vertrekken morgen naar Hongarije om deel te nemen aan de Internationale Junioren Meeting. (lachend, red.) ik ben gewoon goed. Robin: "Op de Limburgse kam pioenschappen heb ik de 1000 meter gewonnen." Maak je een kans in Hongarije? Birgit: "lk weet het niet. Ik denk dat het goede tegenstanders zijn Ik doe voor mijn plezier mee. maar als het kan wil ik een medaille halen." Erik. "Als ik maar niet laatste word. dan vind ik alles goed" Robin: "Dat ligt er aan hoe goed de andere deelnemers zijn. Hoe harder die gaan. hoe meer ik gemotiveerd ben. Ik probeer wel een medaille te halen." Wat zeiden je ouders toen ze hoorden dat je naar Hongarije mocht? Birgit: "Meteen doen" Erik: "Geen probleem, ze vonden het ook meteen goed" Robin: "Mijn vader zei dat het een uitgelezen kans was" Hoeveel uurtjes per week train je? Birgit. "Drie" Erik: "Drie en ik doe nog basketbal len" Robin: "Vier" Wie zijn jullie trainers en zijn ze goed? Birgit: "Lex Biesels, Meike Schonen berg en Jasper Schramm. Het zijn goede trainers, soms wel streng, maar dat moet ook" Erik: "Dezelfde trainers en Martien van Egmond. Aardige, goede trainers, maar ook wel streng" Robin: "Ik heb ook nog Ton Blenk voor de specifieke looptraining. De trainers zijn niet altijd even aardig Wat zijn je beste prestaties? Birgit. "1.45 meter bij het hoog springen. tweede op de Limburgse kampioenschappen en vierde op de Nederlandse ranglijst" Erik: "1.50 meter bij het hoogsprin gen Hoogtepunt zijn voor mij de regiokampioenschappen in Amster dam"- Robin: "Limburgs kampioen op de 1000 meter en winnaar van de Lim- bra-cup. De 1000 meter loop ik nu in drie minuten en daarmee behoor ik bij de besten van Nederland." Wat is je grote atletiekdroom? Birgit: "Het zal wel niet lukken, maar ik zou wel een keer willen mee doen aan de Olympische Spelen" Erik: "Dat lijkt me ook wel te gek. een keer meedoen aan de Olympi sche Spelen" Robin: "Ik wil profrenner worden en goud halen op de Olympische Spe len." plaats tcld do den Hockey is geen moeilijke sport en hoe beter je het kunt. hoe leuker het wordt. Wel is het zo dat liet spreek woord' jong geleerd oud gedaan opgaat. Voor het nieuwe seizoen waarvan de trainingen in september weer zijn begonnen is er nog ruimte voor nieuwe leden. Vanaf 6 jaar kun je je aanmelden. Maar ook als je ouder bent kun je hockey leren. Voor ieder een die wil leren hockeyen is er plaats binnen MHCV. MHCV staat niet stil, Dat moge blij ken, Een dikke 300 leden, 50% vrouw. 50% man, veel jeugd. In de toekomst zullen ook de coaches betrokken worden in een opleidings plan. De vooruitgang met het Jeug- plan is aantrekkelijk voor sponsors. Ook de hockeysport als zodanig staat niet stil: bij de senioren zijn de moge lijkheden om te hockeyen toegeno men Het trimhockey voor leden van elk niveau die een keer in de week willen hockeyen en soms een wed strijd willen spelen in de regio. Bedrijfshockey voor leden die al kun nen hockeyen op een doordeweekse avond en natuurlijk de KNHB compe titie in het najaar en het voorjaar voor 'leden van elk niveau die willen hoc keyen en circa 20 competitiewedstrij den spelen. Aanmelden of nadere informatie via: www.mhcv.nl )e jeugdafdeling van de Ven- pe atletiekvereniging AV Ven- •ben< .regio zit in de lift. Het bewijs en fx jrdt komend weekend opnieuw zouii leverd als drie D-junioren in vö ingarije deelnemen aan de o hel) (ernationale Junioren Meeting, een deelnemersveld van zeven legen uit vijf landen maken Bir- van Merkestein, Erik Stevens A< lol ,/\i n;);| dien Robin Teunissen deel uit van elspo Atlas-ploeg, een verzameling gunn p talenten uit de Limburgse V( aiekverenigingen. Peel nd jas stelde het drietal enkele vra- nravn aan de vooravond van het 1) itrek naar Hongarije, Roe oud ben je en op welke ooi zit je? lirgit, "Ik ben dertien jaar cn zit op en h B0 kader van het Raayland Colle- irik: "lk ga naar dc brugklas VWO van het Raayland en ben twaalf lobin. "Ik ben ook dertien jaar en tar 2 Atheneum" aafl Hoe lang doe je al aan atletiek ben je begonnen? irgit "Nu vier jaar, omdat mijn er Stan ook aan atletiek deed." ink: "Ik ben nu drie jaar bij AV irav Ik ben bij dc club gegaan flat mijn twee zussen en mijn er er ook bij waren" lobm. "Ik ben via de schoolatletiek AV Venray terechtgekomen en uurlijk omdat mijn vader voorzit ter is. Ik ben pas ruim een jaar bij de vereniging." Wat vind je leuk aan atletiek? Birgit: "Alles. Alle onderdelen en het is een gezellige 'club met leuke trainers. Ook op tv kijk ik veel naar atletiek" Erik: "Eigenlijk zo'n beetje hetzelf de al kunnen dc trainers wel streng zijn" Robin: "Ik vind de trainingen leuk en het maakt me niet uit op welke onderdelen" Wat zijn je favoriete onderde len? Birgit: "Hoogspringen, sprint, hor den en verspringen" Erik: "Hoogspringen, sprint en hor den" Robin: "Lange afstanden lopen, sprint cn horden" Op welke onderdelen kom je uit in Hongarije? Birgit: "Hoogspringen en estafette 4x60 meter" Erik: "Hoogspringen en balwcrpcn" Robin: "1000 meter, sprint cn esta fette 4x80 meter" Hoe ben je geselecteerd? Birgit: "Ik heb tijdens de Limburgse kampioenschappen een zilveren medaille gewonnen tijdens het hoog springen" Erik: "Een ander jeugdlid van onze club mocht niet van de ouders. En jde hockeyclub Venray (MHCV) het beoefenen van de hockey- i centraal. In de professionele ipak van Janssen Jeugdplan wor- a alle trainers opgeleid. Er wordt herd de organisatie van de training "Ted op te bouwen. De nadruk ligt [de techniek: jonge spelers wordt [l meet af aan de techniek goed herd. Het Janssen Jeugdplan is een vcstcring in kwaliteit van de vereni- nSwat mede mogelijk gemaakt is .'orde Rabobank Venray. Het bin- ew nil clement van MHCV is de hoc- ai<$ «port. De kwaliteit van dc training feit een sleutelrol. He politie heeft een onderzoek lesteld naar aanleiding van drie "raken die gepleegd zijn iti de 'ent van vrijdag op zaterdag in Veu- De inbraken, waarbij met name I word buitgemaakt, vonden "s hij woningen aan de Veulensc- de Voerleberg en de Vlies,.De ""ie sluit niet uit dat de incidenten ""■dezelfde dader(s) zijn gepleegd.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 13