Leopold van Asten hoopt ook te pieken op EK Sportnieuws -i Anne-Marie Poels: sport- én zakenvrouw Limburgse t pony's vlekfc verlopen Limburgse titel Jim van Schijndel Viertal Limburgs kampioen Iris Jeurissen reservekampioen SVV veteranen PEEL EN MAAS Donderdag 21 augustus 2003 - Ysselsteynse springruiter bezig aan topjaar (door Henk Wülemssen) Leopold van Asten verkeert in de vorm van zijn leven. Begin juli werd hij verrassend Nederlands kampioen. Momenteel verblijft hij met het nationale springrui terteam in het Zuid-Duitse Donau- eschingen waar gisteren (woens dag) het EK voor landenteams van start ging. Direct na het beha len van de NK-titel nam bonds coach Bert Tromp de 26-jarige Ysselsteyner op in de nationale ploeg die verder bestaat uit Gert- Jan Bruggink, Wim Schroder en Jan Tops. Het EK voor landenteams duurt tot en met vrijdag. De 25 beste springrui ters kwalificeren zich daarna voor het individuele toernooi dat zondag ver reden wordt. Het is het eerste Euro pees kampioenschap voor Leopold van Asten. Hij wil niet alleen goed presteren met de Nederlandse ploeg maar hoopt zich tevens te scharen bij de 25 besten van Europa. Het zijn drukke tijden voor de springruiter. "Van mijn hobby heb ik mijn beroep kunnen maken", zegt hij maandagmid dag als hij tussen de bedrijven door even tijd heeft vrijgemaakt voor de verslaggever en de fotograaf van Peel en Maas. Hij is met zijn toppaard Think Twice zojuist teruggekeerd van een training bij Jan Tops in Valkens- waard. Diezelfde avond vertrekt Think Twice al in een trailer naar Donaueschingen. Leopold reist met de auto een dag later. Sinds drie weken woont de Yssel steyner in Duizel. Op het terrein van de imposante stpeterij Duvsels Hof heeft eigenaar Wim van der Leegte een dubbele woning gebouwd waar van er eentje is bestemd voor zijn oogappel. Het is een schitterend paar- dencomplex dat grootindustrieel Van der Leegte drie jaar geleden heeft opgebouwd. Een oude boerderij naast zijn grote villa in Duizel is nu het werk- en woonterrein van Leopold van Asten. De stoeterij telt negentien paarden en er zijn zes mensen in dienst. Voor multimiljonair Wim van der Leegte - hij is eigenaar van de VDL-groep, een conglomeraat van vijftig metaalbedrijven in binnen- en buitenland - is paardensport de aller grootste hobby. Vanaf het begin van Duvsels Hof werkt Van Asten er bijna dag en nacht tussen 'zijn' paarden. Daarvoor was hij in dienst bij de stal van Henk Nooren in Guttecoven. "Nooren is een handelaar. De beste paarden werden steeds als eerste ver kocht. Mijn ambitie reikte verder", zegt Leopold van Asten die het uitste kend naar zijn zin heeft in Duizel Dat hij dag-in-dag-uit met zijn werk bezig is dat deert hem niet. "Ach, dit is mijn hobby. Ik ben er mee opgegroeid. En als je echt iets wilt bereiken dan zul je er voor de volle honderd procent voor moeten gaan. Paarden zijn leven de wezens die als topatleten verzorgd moeten worden." GROTE PROGRESSIE Leopold van Asten was nog geen zes jaar toen hij op een kleine pony zijn eerste rondjes reed in de manege op Vlakwater waar zijn ouders paard reden. Hij werd lid van de ponyclub in Y sselsteyn en nam drie keer deel aan het EK voor pony's. Een zilveren medaille en een bronzen plak met het landenteam waren de hoofdprijzen. Op zijn zestiende stapte hij over van de pony naar de junioren. In het eerste jaar greep hij direct de Neder landse titel en werd negende op het EK. Ook zijn twee jaar jongere broer Mathijs werd springruiter. Mathijs was enkele jaren geleden nog succes voller dan Leopold. Vader Mart en moeder Van Asten volgden hun zoons naar alle concoursen en toernooien. Mart runt nu samen met Mathijs een stal in Ysselsteyn. Leopold heeft het geluk een spon sor als Van der Leegte getroffen te hebben. In 2001 maakte de Ysselstey ner direct een grote klapper door bijna in de achtertuin de derby van Eindhoven te winnen. Voor de ogen van zijn sponsor die zeer onder de indruk was van de topprestatie van zijn jonge pupil. Er volgden meer goede uitslagen in grote wedstrijden: vierde in Amsterdam, vijfde in Berlijn en zevende in Den Bosch. "Het ging eigenlijk te snel te goed", zo blikt hij terug op zijn topjaar 2001 "Het ging zo lekker, het leek allemaal vanzelf te gaan." Een jaar later kwam de terug slag. Leopold van Asten kwam toen niet meer voor in de top van de uitsla genlijsten. "In iedere wedstrijd sprong ik er wel eentje vanaf. Het ging ook psychisch tegenwerken dat ik steeds ergens één keer in de fout ging. Mijn trainer Henk van den Broek kon er bijna nooit bij zijn en ik miste duidelijk iemand die mij kon coachen." Sinds begin 2003 traint hij bij top- ruiter Jan Tops. Hij maakt ook deel uit van het team dat rondom Tops gefor meerd is. Sindsdien boekte hij grote progessie. "Iedere week train ik bij Jan en hij is er op concoursen ook steeds bij. Hij heeft veel ervaring en geeft mij de juiste aanwijzingen waar door ik beter kan presteren." GOUDEN GREEP Op 6 juli boekte hij in Mierlo het voorlopige hoogtepunt in zijn carriè re. Terwijl enkele topruiters de Ryders Cup prefereerden boven het Leopold van Asten met Think Twice, een combinatie die deze week hoge ogen wilt gooien tijdens het EK (foto: Henk Lammen). NK besloot Leopold van Asten toch naar de nationale titelstrijd te gaan. Na een perfecte race op de slotdag greep hij de titel. Hij promoveerde naar het A-kader en verwierf een tic ket voor het EK. "Het winnen van de NK was niet alleen een grote eer. Het heeft mij in één keer van de midden moot naar de top gebracht Over een jaar zijn de Olympische Spelen in Athene. Hij zegt nog niet echt met de Spelen bezig te zijn want er is nog een lange weg te gaan. "Als ik een goed EK rijd dan komt Athene weer een stukje dichterbij. Maar er kan in een jaar veel gebeuren. Ik ben afhankelijk van de conditie van mijn paard. En het moet komend jaar nog beter gaan. Think Twice en ik moeten samen nog meer groeien. Ik hoop vurig er in 2006 in Athene bij te zijn Dat is ook de grote droom van Wim van der Leegte. Het is fijn dat wij dezelfde idealen hebben," Think Twice is een elfjarige schim melmerrie die Van der Leegte twee jaar geleden kocht. Leopold was als ruiter nauw bij de aankoop betrok ken. Het bleek een gouden greep te zijn en statistisch gezien zit Think Twice nog niet eens aan haar top. Springpaarden kunnen tot hun zes tiende of zeventiende jaar op het hoogste niveau mee. Naast Think Twice rijdt hij nog op acht andere paarden waaronder enkele jonge zes jarigen die hij bijna dagelijks traint. "Think Twice is dit jaar veel constan ter geworden. Haar ken ik ook het allerbeste. Wij zijn helemaal op elkaar ingespeeld. En ik hoef gelukkig niet bang te zijn dat zij verkocht wordt." Met het spanningsveld heeft ze leren leven. Als amazone zou ze het liefst de allerbeste paarden voor zichzelf willen behouden om zo hoog mogelijk te kunnen scoren in concoursen. Als mede werkster van een handelsstal hoopt ze echter dat ze de paarden zo opleidt, dat ze voor een goede prijs worden verkocht. Een con cours is voor Anne-Marie Poels (20) uit Swolgen dan ook een dub bele uitdaging: zo hoog mogelijk proberen te eindigen én het paard in de kijker rijden. Bij het Limburgse kampioenschap, zon dag in Velden, zal het niet anders Het is een memorabel seizoen geworden voor de paardensport. Door de vogelpest moesten de paar den twee maanden op stal blijven. Pas medio juni vond in Meerlo het eerste concours plaats na de vogelpest. Voor velen een opluchting. Anne-Marie Poels was ook blij dat ze weer naar buiten kon. Al viel de wedstrijd pres- tatief tegen. "Het voelde aan als of ik weer opnieuw moest beginnen. Het paard, maar ook ik, waren uit ons ritme. Je kunt niet ongestraft twee maanden niet rijden. Het heeft weken geduurd voordat we weer het goede ritme hadden." De vogelpest beïnvloedde ook sterk de handel. "Concoursen zijn veelal etalages. Daar kun je paarden tonen en potentiële kopers interesse ren zich voor een paard. Maar omdat we twee maanden niet mochten rij den en er ook geen concoursen mochten worden gehouden, viel de handel stil. Heel vervelend." MANEGE MET STALLEN Paardrijden is voor Anne>Marie Poels een beroep geworden. Na de MAVO volgde ze in het hippisch cen trum Deume de masterclass, zeg maar een school voor getalenteerde ruiters en amazones. Na de masterclass ging ze aan de slag in het bedrijf van haar ouders "Mijn vader heeft van oudsher melkkoeien. Paarden deden we erbij. Nu hebben we een koeien- én paar- denbedrijf. We hebben in Swolgen een manege met stallen gebouwd. Eind september moet alles klaar zijn en dan richten mijn vader en ik ons op de paardensport. Mijn broer Gé rondt binnenkort de HAS af en het ligt voor de hand dat hij samen met mijn vader het koeienbedrijf gaat leiden." De naam van de manege is nog niet bekend. "Mijn oom heeft een handels stal: Stal Poels. Wij wilden onze mane ge eigenlijk ook manege Poels noe men, maar dat kan veel verwarring veroorzaken. Vandaar dat we een andere naam zullen kiezen." NIET PROGRAMMEREN Anne-Marie Poels komt uit voor rui- tervereniging Rijdt met Beleid. Een Meerlose ruitervereniging. "Toen mijn zusje en ik begonnen met paard rijden, was er in Swolgen geen ruiter vereniging. In Meerlo wel. We zijn lid geworden en dat blijft ook zo. Het bevalt ons prima. Ik ben ook secreta ris van de vereniging." Poels rijdt samen met haar zus dagelijks om en nabij de zestien paarden. De hitte van de afgelopen weken noopte haar om vroeg te beginnen. "Om zes uur 's morgens reed ik de eerste rondjes. Tot vroeg in de middag was het nog mogelijk om te rijden, daarna was het veel te warm. Dat was ook tijdens de concoursen te merken. Ruim dertig graden is voor paard en ruiter geen pretje." Op het Limburgs kampioen schap in Velden komend weekend komt Poels met drie paarden uit: één paard in de klasse L, twee paarden in het M. Ze geeft zichzelf de meeste kans in het M. "Maar paarden kun je niet programmeren. Dat vind ik ook weer de charme van de sport: het blijft altijd een verrassing of paard en ruiter op het juiste moment het juiste niveau bereiken. Je kunt nog zo goed getraind hebben, als paard of ruiter een steekje laten vallen, dan is het voorbij. Mensen en dieren k programmeren." Zus Caroline zou ook in del ten, maar haar deelname is tT trokken vanwege een zakelijU weging. "Haar paard is verkoï blijft altijd het risico bij een m stal. Het is mogelijk dat vlak# concours een koper zich meldt] je daardoor de wedstrijd mistl een spanningsveld waarmee! ben leren leven. Het liefst zoif de beste paarden zelf 1 zodat we hoge ogen gooien coursen. Zo denk ik als spi Maar als zakenvrouw hoop ikfl de beste paarden voor een goq kunenn verkopen." Anne-Marie Poels komend iveekend in drie j| aan de start tijdens het paarden Jim van Schijndel van ruitervereni ging St. Joris in Wanssum is afgelopen zondag tijdens de Limburgse kam pioenschappen voor pony's in Kro nenberg kampioen geworden. Met zijn pony Prins of Passion won de in Venray wonende Van Schijndel het Jim van Schijndel won met Prins of Passion in de springklasse EM. springen in de categorie EM. Jim was, mede te danken aan de deskundige begeleiding van trainer Robert Jans sen, als enige foutloos in zijn klasse. Successen St. Jan Merselo Dubbel feest bij St. Jan Merselo afgelopen zondag op de Limburgse Kampioenschappen voor pony's Er werden twee kampioenstitels binnen gehaald en daarnaast nog eens vijf andere prijzen. Het 4-tal klasse L bestaande uit Rianne Schellekens, Maartje Emons, Saskia Beerkcns, Chantal Oudshoorn en reserve Chris van Ballegooij onder leiding van Monique van Dijck moest het eerst opnemen tegen zeven andere 4-tal- len. Met 171 en 175 punten eindigde het 4-tal in de eerste ronde op de eer ste plaats. Voor de kampioenstitel moest ook nog afgekampt worden legen het 4-tal dat eerste was gewor den in de andere ring. Het 4-tal van Sl. Jan kreeg voor deze tweede proef afdelingsdressuur 170 en 182 punten, tien punten meer dan het andere 4- tal. De andere kampioenstitel werd gewonnen door Verne Janssen. Zij sprong met Little Mistery twee keer foutloos rond in de springklasse EB. Verne. die al vele prijzen op haar naam heeft staan, kreeg ook nu het hoogste aantal punten voor de rijstijl. Hiermee werd zij kampioen sprin gen in de klasse EB. Rianne Schelle kens won een hele mooie tweede prijs in de dresuurklasse DM2 met haar pony Scooby. Voor haar proef kreeg ze 175 en 160 punten. Susan Hendriks won ook twee fraaie prij zen. Met Melissa werd ze derde in de dressuurklasse DB met 165 en 173 punten en met Nina won ze de vijfde prijs in de springklasse DM. Liz Arts won de vierde prijs in de dressuur klasse BB met haar pony Boyke. Van de jury kreeg Liz 167 en 166 punten. Tenslotte eindigde St. Jan op de derde plaats in de verenigingskampioen schappen. Vorige week won het grote paarden 4-tal in Horst de eerste prijs. Dit 4-tal klasse L staat onder lei ding van Brigitte Kreuzer. Komend weekend staan de Limburgse Kam pioenschappen voor paarden op het programma in Velden. Van St. Jan hebben zich met springen geselec teerd: Janine van Ooi met Narlando klasse B, Peggy van Lankveld met Nalady klasse L, Rick Janssen met Melchior klasse Z en Petra van Dijck met Ivestor en Uivia beiden in de klas se ZZ. In de dressuur zijn dat de vol gende combinaties: Petra van Dijck met Jumpdolivia en Jacqueline Wil- Onder ideale omstandigheden wer den afgelopen zondag de Limburgse Regiokampioenschappen voor pony's verreden op het evenemententerrein Den Umswing in Kronenberg (gemeente Sevenum). De kampioen schappen, georganiseerd door Rijver- eniging Ons Genot Leunen-Veulen- Heide, verliepen vlekkeloos en het talrijk aanwezige publiek genoot van prachtige paardensport. Enige min puntje was de regenbui tijdens het défilé en tijdens de bekendmaking van de individuele- en afdelingskam pioenen en het verzorgingskampioen schap, maar uiteraard namen de kam pioenen dit op de koop toe. Bij de afdelingsdresuur 8-tallen klasse Mid den, behaalde de Cowboys uit Maas- bree het kampioenschap en in de klasse Licht won de afdeling Witten- horst uit Horst en werd Ons Genot uit Leunen tweede. Verdere uitslagen afdelingsdres suur: 4-tallen kl. Zwaar: 1Afd. Seven um. 4-tallen kl. Midden: kampioen: afd. Lottum; 4-tallen ABC kl. Licht: kampioen afd. Baarlo, 2. Oostrum; 4- tallen BCDE Licht: kampioen: St. Jan uit Merselo. Uitslagen individuele dressuur Klasse DE Z2: Kampioen:PriscilIa Smets, Belfeld met Liquido R.; 2. Maarten Kerckhoffs, Belfeld met Ash- kar; 3. Leotien Dings, Nederweerts-O met Elca. Klasse DE Zl: kampioen: Marsha v.d. Mey, Horst met Three-B-Night; 2. Fieke Rongen, Castenray met Naomic; 3- Ineke Duijkers, Sevenum met Mima. Klase ELl:Kampioen: Linda Corvers, Kerkrade met Naughty Boy; 2. Nadine Schampers Maasbree met El Mercredi; 3 Ida Geurtjens Horst met Miranda. Klasse E Mlikampioen: Iris van Uitslagen: SW-Oostrum 4-1 Programma zaterdag 23 aug.: America-SW 16.00 Vertrek vanaf de Evenaar. Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill tel. 582346 Extra wedstrijd: woensdag 3 septem ber: Servio-SW 1900 lems met Gina in de klasse B, Eva van Ooi met Rebel en Esther Boumans met Hain, beiden in de klasse LI, lEllen van Dijck met Pouwer in de (klasse L2, Ingrid Bonneux met Plato iin de klasse Ml, Monique van Dijkc met Lolivia, Jan Janssen met Donut en Janine van Ooi met Kantinka klasse M2, Ton Arts met Lola klasse Zl en .tenslotte David Hermans met Livius in Ide hoogste dressuurklasse Z2. Horne, Weert met Omira; 2. Stepha nie Kox, Belfeld metjafet Ben Jaquar; Janou Heymans, Beek met Bundy. Klasse C M1/M2: kampioen: Joyce Abraas. Nuth met Just Chimento. Klasse D L2: kampioen: Mandy Wilms, Geleen met Thinker; 2. Nisha- da Beljaars, Stramroy met Coco Cha nel; 3. Janneke Claessens, Susteren met Conderi. Klasse D LI: kampioen: Marieke de Pundert, Horst met Private Dancer; ring 6: 1. Joyce v. Cranenbroek. Baexem met Prede; 2. Alexander v. Tilburg, Beek met Fleur; 3. Fleur Win kelmolen, Meijel met Tamira. Ring 7: 2. Sharon Martens, Maasbree met C'est Bon; 3. Tim v. Gassel, Sevenum met Hansom. Klasse C L2: kampioen: Anouk Lucas- sen, Sevenum met Pronto; 2. Rachelle Peters, Graetheide met Copper Quee- nie. Klasse E L2: kampioen: Nicole Nies- sen, Echt met Kevin; 2. Annet Pau wels, Sevenum met Jessie; 3. Angeline Vrencken, Geleen met Kinesis SR. Klasse D Ml: kampioen: Robin Stolk, Oirlo met Barinda; 2. Fabienne Damen, Graetheide met Amanda v Daalderhof; 3- Nadine Rutten, Roggel met Gill. Klasse D M2: kampioen: Janske Hend riks, Meijel met Silver Shadow; 2, Rianne Schellekens, Merselo met Scooby; 3- Ellen Geuns, Nederweert- Osel met Nima v.d. Steegeind. Klasse E M2: kampioen: Anneloes Masse link, Oirlo met Sven; 2. Ellis Damen, Greatheide met Goldwin; Klase E B: kampioen; Yvonne Tielen, Sevenum met Sandot; 2. Vera Wien- tjens, Nederweert-Ospel met Strauss; 3. Lianne op het Veld, Panningen met Saross; 5. Lianne Vullings Leunen met Kyra. Ring 12: 1. Lonney Geris, Pan ningen met Glenn S.; 2. Ricjean Hory- on, Nederweert-Ospel met All Victo ry; 3. Maddy Ramakers, Urmong met Rowan. Klasse D B: kampioen: Kyra Klinkers, Echt met El Viola; 2. Marielle Hend riks, Maasbree met Chondor; 3- Mar- loes Rutten, Siebengewals met Futu re. Ring 13: 1- Lonneke Duijkers, Sevenum met Ids; 2. Mellonie Basten, Meerlo met Dempsy MovieSTar; 3. Youri Vleeshouwers, Weert met Bendor. Ring 14: 1. Maud Willems, Kessel met Fjury; 2. Manon Storms, Echt met Presco. 3. Susan Hendriks, Merselo met Melissa; 6. Jenny Achten, Leunen met Black Shadow. Ring 15: 1Daniella Cox, Melderslo met Bran- ko; 2. Aniekgommans, Sevenum met Sylvana. Klasse C B: kampioen: Lian van Lumig, Grathem met Sylvester; 2. Charifa Robert, Nuth met Brauny; 3-Sharon Clout, Horn met Tetrus. Ring 18: 1. Yvonne Alards, Melderslo met Monique; 2. Antoinette Tc Rielle, Weert met Rietheim's Rio; 3. Lorette PC De Jumpers Oirlo Afgelopen zondag werden de Lim burgse kampioenschappen in Seven um verreden. De dressuuramazones van PC De Jumpers uit Oirlo behaal den driemaal het dressuurkampioen- schap. Pearlv Stolk behaalde het met Blacky in cat. BL-2 met 340 p.: zus Robin Stolk schreef het met Barinda cat. DSM-1 met 354 p. op haar naam en Anneloes Masselink werd het met Sven cat. EM-2 met 336 p. In de springcategorie D-licht was het een zeer spannende barrage. Het was Iris Jeurissen die als laatste met haar pony Kimula aan de start verscheen. Iris sprong alles wat uit Kimula te halen was en met dit resultaat schreef ze het reservekampioenschap springen op haar naam. Iris Jeurissen werd reservekam pioen. Winters, Weert, met Astrid Court Jes ter. Klasse C LI: kampioen: Saskian Wien- tjes, Nederweert-Ospel met Hilke; 2. Joelle Beekman Ell, met Fenny; 3 Linda Gijsbers, Nederweert-Ospel met Laykah. Klasse B LI: kampioen: Britt Kleus- kens, Meterik met Darko; 2. Jenny Niens, Maasbree met Donja. Klasse A LI: kampioen: Ashley Kuij- pers, Beesel met Rocky. Klasse B L2: kampioen: Pearly Stolk, Oirlo met Blacky. Klasse B B: kampioen; Ellis Pex, Echt met Rigano; 2. Cobianne v. Laarho ven, Baexem met Fameux; 3- Cecile Simons Neer met Beaty Blue S. ring 22: 1. Monique Koppes, Bergen met Stanley; 2. Laura Hoogeveen, Laar met Taigy; 3- Liset Jenneskens, Horst met Norbert. Klasse A B: kampioen: Anique Clab bers, Sevenum met Raloon's Bandit; 2. Nina Strous, Grathem met Virgin; 3. Romy Bemelmans, Hulsberg met Bolletje. Springen: klasse D ZZ: kampioen: Maikel van Mierlo, Helden met Cash; 2. Tom Mar tens,Helden met Jip. Klasse E Z: kampioen: Karin op het Root, Baexem met Julio Ceasar. Klasse D Z: kampioen: Nieke Lau- mans, Reuver met Eeckbosch Mild red; 2. Maikel van Mierlo, Helden met Quickstar. Klasse C 7.: kampioen: Joyce v. Cra nenbroek, Baexem met Macho. Klasse D M: kampioen: Chayenne Pellemans, Nederweerd-Eind met Cadans; 2. Monique Davids, Blerick met James; 3. Fabienne Damen, Graet heide met Argentine v. Daalderhof; 4. Michell Claessen, Weert met Charles Brouwn, 5. Susan Hendriks, Merselo met Nina. Klasse C M: kampioen; Nicole Mestr- Jeanne Theunis uit in de springklasse DB Wljite Devil. om, Beesel met Summer; 2. Winters, Weert met Astris Cc ter. Klasse E M:kampioen: Jim v. del, Wanssum-Geysteren mei! of Passion; 2. Fieke Rongen, ray met Naomie. Klasse D L: kampioen: seis, Meerlo met Jeurissen, Oirlo met Kimula: Hendrix, Kesel met Lucky Star. Klasse E L: kampioen. Bart Bocholtz met Cash; 2. Coen Grathem met Ricardo; 3. Robl sen, Hnigen met Nayrobi. Klasse C L: kampioen: Nicole om, Beesel met Paola; 2. Lucassen, Sevenum met Pro! Sylvana Schut, Limbricht met NI Klasse B L: kampioen: Jill JÏ Limbricht met Ferrari; 2. Annij Kruys, Baexem met Gina; 3-1 dussen, Pey met Super Star G. I Klasse E B: kampioen: Verne Ja Merselo met Little Mistery; 2.' Stinges, Reuver met Browny; 5 $pt.. Mees, Laar met Chalcedon; Klasse D B: kampioen: Jeffre) y j mans, Kerkrade met Hertoj ste| Michelle Nelissen, GraetheW I0(j Black Devil; 3. Jeanne Theuw nen met White Devil. cc Klasse C B: kampioen: Aniek Heythuysen met Beauty; 3-i Leyser, Helden met Golden Fin e| Klasse B B: kampioen: Janou f Boi Baexem met Fura; 2. Maykel B« Geulle met Scooby Doo; 3- J Schoonwater, Stramproy nro'^ty Quinta. take Klasse A B: kampioen: Janou tiel Baexem met Alyda; 2. Emmy! én sen, Pey met Hobbeltje; 3- Yufl y Wandeloo, Melick met Bazou. an c ani<

Peel en Maas | 2003 | | pagina 16