"Gezelligheid en sportiviteit staan voorop" Sportnieuws -inf< Voetbalclubs strijden om Venray Cup AV Venray start beginnersgroep hardlopen Van Dijk wint LK Stratego 't Gretig Paard zoekt leden Atletiek Vereniging Venray-Regio SV Ysselsteyn VV Holthees/Smakt SV Merselo SV Venray SVV Veteranen SV Leunen VV Oostrum DC De Piëlhaas Nobel Oostrum Mudhunters Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan Zomerbridge Buitenlust De Roerdomp JBC Venray 8fl TV Ysselsteyn PEEL EN MAAS Donderdag 14 augustus 2003 - Pat De Peelkorf Eerste trainingen: Senioren 1-2: trainen, volgens eigen schema Senioren 3: donderdag 21 aug. 20.00-21.15 uur Midweek 1-2: woensdag 27 aug. 19.30-21.00 uur Recreanten: woensdag 3 sept. 19.30- 20.30 uur. Start competitie: Senioren 1-2-3: zondag 7 sept. Midweek 1-2: woensdag 3 sept. Recreanten: woensdag 10 sept. Voetbalvereniging Holthees/Smakt is al weer drie weken bezig met trai nen. Afgelopen zondag werd er een onderlinge wedstrijd gespeeld Komend weekend zullen de eerste krachtmetingen zijn. Het eerste elftal doet uiteraard mee aan de Venray Cup, aanvang 10.30 uur. Holthees 2 speelt vriendschappelijk tegen Geys- tcren (aanvang 11.00) en Holthees 3/4 combinatie speelt uit tegen HRC 4 (aanvang 11.00). AV Venray-Regio start op dinsdag 7 oktober met een nieuwe beginners- groep hardlopen. Goed beginnen met hardlopen en hardloopplezier, zijn dingen die zeer veel met elkaar te maken hebben. Ga je geforceerd aan de gang of weet je niet hoe je iets op moet bouwen, dan begin je al snel te twijfelen. Doe ik het wel goed, waar om ben ik toch zo snel moe, hoe zit hét met cooling-down en warming- up, draag ik de juiste kleding en schoenen en ga zo maar door. Bij deze beginnersgroep start je niet alleen bij het allereerste begin maar krijg je ook alle informatie die je nodig hebt. Zijn er vragen over sport blessures, pijntjes of andere zaken die met lopen te maken hebben, dan krijg je daar de juiste antwoorden en adviezen bij. Verder is er nog het sociale aspect van het niet alleen hoe- - ven te lopen. Je traint altijd in groter of kleiner groepje en dat is al gezelli ger dan alleen lopen. Dat lopen met anderen motiveert ook meestal meer. Wanneer je eens een avond geen zin hebt om te gaan trainen, omdat je een zware dag achter de rug hebt of omdat het buiten nat en regenachtig is, ben je eerder bereid om de veters van je loopschoenen te strikken en toch te gaan als je weel dat je niet alleen hoeft te lopen. Geen verplich ting, maar een gezonde prikkel om de regelmaat er in te houden. Als begin nend loper zul je gauw merken dat het op die manier gemakkelijker is om een goede start te maken en daar na van uit een basisconditie lekker ontspannen te lopen. Het voordeel is dat je samen met andere vooraan begint met lopen en met de hele groep stapje voor stapje bouwt aan die conditie. De start van deze beginnersgroep is op dinsdag 7 oktober om 19.00 uur vanaf het clubgebouw van AV Venray- Regio op sportpark De Wieën, Sport- laan 1 in Venray. De trainingen zijn zo in elkaar gezet dat iedereen die niet of nauwelijks getraind is, hieraan kan meedoen. Geleidelijk aan wordt er zo gebouwd aan dat uithoudings vermogen en conditie. In de beginpe riode wordt dat ook nog gecombi neerd met theorie, zodat je ook inzicht krijgt van waar je meer bezig bent. Het programma zit zo in elkaar dat je na ongeveer 4 maanden in staat bent om een aantal kilometers achter elkaar te hardlopen. Voor meer informatie kun je een van onderstaande nummers bellen. Wil je een keertje komen kijken hoe het er aan toe gaat, kom dan gerust eens langs op de trainingsavonden dinsdag en donderdag om 19.00 uur Ze starten altijd vanaf het clubge bouw tegenover de sporthal op sport park De Wieen. Info: Bart Hermans, tel. (0478) -514511 of Wim Crooij- mans, tel. 582842. www.av-venray.nl: aanmelden ook via e-mail: info@av- venrav.nl Kermiszondag werd in Oostrum het Open Limburgs Kampioenschap Stratego gehouden. Winnaar werd Thijs van Dijk uit Eefde. De gewezen Nederlands kampioen van 2000 won vier partijen en speelde twee remises. Tweede werd Theo Gerits uit Lange- boom. De derde plaats ging naar Nor- man Koks uit Leidschendam. Bij de junioren ging de Limburgse titel naar Patrick Pijnappel uit Nijme gen. De Nijmeegse topper won al zijn partijen. Het zilver was voor Pim Nie- meijer uit Rotterdam. Michael Eijber- sen, ook uit Nijmegen won brons. Het Open Limburgs Kampioenschap Stratego werd georganiseerd door Stratego Bond Nederland (SBN). Het toernooi was zowel bedoeld voor ervaren spelers als voor mensen die Stratego pas ontdekt hebben en voor degenen die het vroeger veel speel den en nu na lange tijd hun krachten weer eens willen meten. Training: De trainingen zijn telkens op dinsdag en donderdag. Aanvang 20.00 uur. Programma zaterdag 23 aug.: Veteranen trainingsbijeenk. a. 17.00 Programma zondag 17 aug.: Venray-cup: Het toernooi om de Ven- ray-cup wordt gespeeld in Venray. Wedstrijdprogramma voor Merselo (wedstrijdduur 2x12,5 minuten) MerseloSVOC '01 10.30 Merselo-Oostrum 11.15 Merselo-Y sselsteyn 13-15 Merselo-SV Venray 14.00 Holthees-Merselo 14.45 Leunen-Merselo 15-30 Bijeenkomst om 10.30 u op het sport park De Wieën Programma dinsdag 19 aug. (beker) Merselo 1-Egchel 1 b. 18.00 Programma zaterdag 23 aug.: (beker) Merselo 1-Meerlo 1 v. 16.45 Publicaties: Iedereen wordt verzocht vooral ook de publicatieborden in en bij de kantine te raadplegen voor de laatste programma 's en aanwijzing spelers. Programma donderdag 14 aug.: Venray 2-Wittenhorst 2 19-30 Programma zaterdag 16 aug.: Venray 1-Panningen 1 18.00 Programma zondag 17 aug.: Venray Cup 10.30 Venray 2 standaardteams kerkdor pen Venray Da 1-Rood-Wit Da 1 11.30 Programma dinsdag 19 aug.: Beker Swolg.Boys-Venray 1 19.00 Uitslag: SW-Kevelaer Alt 2-0 Programma zaterdag 16 aug.: SW-Oostrum 17.00 Alle spelers worden verwacht. Afmel den uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346 Extra wedstrijd: woensdag 3 sept.: Servio-SW 1900 S.V. Leunen op internet: www.Leu- nen.nl\svLeunen Afgelastingennummer: 0900-9019074 Jaarvergadering verzet naar andere datum. De jaarvergadering is niet op 15 september maar 8 september 2003. Programma zondag 17 aug.: Venray-cup te Venray: Holthees 1-Leunen 1 10.30 Leunen 1 -Venray 1 11.15 Leunen 1-Ysselsteyn 1 12.00 Oostrum 1 -Leunen 1 13.15 Leunen 1-SVOC 1 14.45 Leunen 1-Merselo 1 15.30 Programma dinsdag 19 aug.: Ie ronde KNVB-beker VW03 1-Léunen 1 19.00 Programma donderdag 21 aug.: Leunen 2-Volharding 3 19-30 Programma Donderdag 14 aug.: Eerste training lagere elftallen a. 19.30 Programma zaterdag 16 aug.: Syv vet-Oostrum vet. v. 16.15 Programma zondag 17 aug.: Oostrum 1 Venray Cup te Venrav fiets v. 10.00 eerste wedstrijd a. 1115 Programma dinsdag 19 aug.: Beker Oostrum 1-Volharding 1 a. 1900 Whiskeydarten Zaterdag 16 augustus wordt in café De Piëlhaas weer whiskeydarten gehouden. Iedereen die aan dit toer nooi wil deelnemen kan zich tot uiter lijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Christel van Dijck heeft op het con cours in Reuver met haar pony Selly een derde plaats behaald in de klasse Ml. Schaakvereniging 't Gretig Paard uit Maashees speelt al jarenlang op de maandagen in de even weken haar onderlinge competitiewedstrijden in Vierlingsbeek. Zo zal het ook het komende seizoen gaan dat op 1 sep tember begint. In zaal/café Het Hoek je vlakbij de kerk in Vierlingsbeek. De vereniging richt zich hoofdzakelijk op leden uit de dorpen die vroeger de gemeente Vierlingsbeek vormden. Afwijkend van de meeste andere schaakverenigingen is 't Gretig Paard een vereniging waar gezelligheid min stens zo belangrijk is als het sportieve niveau. Tijdens de wedstrijden die in het café worden verspeeld draait er een achtergrondmuziekje en wordt er een pilsje gedronken. Ook de absolu te stilte ontbreekt, maar even zo goed wordt er serieus gespeeld. De vereni ging heeft een twaalftal trouwe leden maar zou dit aantal graag willen uit breiden. Potentiële leden hoeven geen experts te zijn, iedereen is wel kom en de huidige leden zijn graag bereid nieuwkomers te helpen op een hoger peil te komen. Schaken kan gezien worden als hersengymnas tiek en houdt de geest fit. Indien u belangstelling heeft, bel gerust even met of Pieter de Vos, 0478 639060, of Theo Goemans, 0478 636519, of kom gewoon eens kijken op maandag avond 1 september, om 20.00 uur. David Bouten stuwende kracht achter LK Stratego De 26-jarige David Bouten uit Nijmegen is de stuwende kracht achter het Open Limburgse Kam pioenschap Stratego. Voor de derde achtereenvolgende keer organiseerde hij het kampioen schap in Oostrum, ditmaal met zesentwintig deelnemers uit het hele land, maar waarvan slechts vijf deelnemers uit onze eigen provincie. "Het gebeurt allemaal uit hobby", reageert de jonge organisator als hem naar de achtergronden van deze wed strijden wordt gevraagd. "Het is voor de zevende of achtste keer dat er een Limburgs kampioenschap wordt geor ganiseerd. Voorheen gebeurde dat al in Heerlen en Maastricht, maar toen mijn voorganger ermee stopte heb ik de organisatie overgenomen. Het is nu de derde keer dat ik het hier orga niseer. De locatie bevalt mij prima, lekker centraal gelegen ten opzichte van de rest van het land." Niet jammer dat er zo weinig deel nemers uit Limburg afkomstig zijn? "Tja. eigenlijk wel jammer, het zou wel leuker zijn geweest. Zelfs geen deelnemers uit de gemeente Venray. Maar men moet dit niet te negatief bekijken, er wordt een wedstrijd op landelijk niveau georganiseerd en er wordt toch wel publiciteit aan gege ven in diverse kranten. Misschien dat ik volgend jaar wel wat meer nadruk kan gaan leggen op het feit dat men zich gewoon kan inschrijven en wat meer reclame ga maken hier in de streek. Verder moet men niet verge ten dat de datum niet echt gunstig was, namelijk midden in de vakantie." "Het kost nogal wat tijd en energie, maar het is beslist de moeite waard. Het doel van de Stratego Bond Neder land is om een ieder de kans te bie den om in competitieverband te kun nen spelen. Gezelligheid en sportiviteit staan natuurlijk voorop." Bouten speelt zelf al vanaf zijn veer tiende, maar speelt pas' sinds zijn twintigste in competitieverband. "Ik Werd gevraagd om mee te doen aan een toernooi. Het was heel gezellig en ben daarna steeds meer wedstrij den gaan spelen. In het begin heb ik veel verloren, maar langzaam aan wist ik ook de een na de andere tegenstan der te verslaan. Ook ben ik lid gewor den van De Vaandeldragers in Nijme gen, één van de de actiefste strateg- overenigingen in Nederland." GEZELLIG Bouten: "Drie jaar geleden hebben een aantal mensen afscheid genomen van de Strategobond, sindsdien heb ik veel administratieve taken op mij genomen en besteedt daar ook menig uurtje werk aan. Het toernooi in Oos trum is overigens een particulier ini tiatief, maar wordt wel ondersteund door de bond. Ook de deelnemers zijn allemaal tevreden over de organi satie in Oostrum. De wedstrijden wer den gespeeld volgens het 'Zwitsers systeem'. Dat betekent dat men niet na een enkele verloren wedstrijden reeds eruit ligt, maar het gaal volgens een rating, een puntensysteem, verge lijkbaar met de competitiesysteem dat bij het schaken ook wordt gebruikt", besluit Bouten. Het volgende Open Limburgs Kampoenschap zal volgend jaar in oktober plaatsvinden. Bouten: "Als het kan komen we weer naar Oostrum. Gezellig, en niet te ver." Mudhunters is een mountainbike vereniging. In de zomer zijn er min der tochten te rijden en daarom bezoeken ze dan vaker vaste routes in de regio. Afgelopen zondag was Zed- dam aan de beurt. Een mooie route van 26 km maar met relatief veel hoogteverschil. Voor de mountainbi- ker die wat meer op klimmen en dalen moet trainen een mooie alterna tief. Een aantal leden kan momenteel niet genoeg krijgen van klimmen en dalen omdat ze op 24 augustus in Zwitserland een zware eendaagse tocht gaan rijden van 136 km. In deze tocht moeten de mannen ruim 5500 meter klimmen. En dat alles over onverharde paden met soms meer dan 20 stijging Niet alle Mudhunters zijn zo fana tiek. Er zijn ook moddermannen en vrouwen die het bij hun wekelijkse training van zondagochtend houden. Al met al, voor elk wat wils. Interes se? Sluit je nu bij ons aan, dan kun je vier weken gratis meedoen. Planning Zondag 17 augustus training in Over- loon vertrek 9.00 uur. Aansluitend terras. Zondag 24 augustus tocht in Veldho ven, 25 of 45 km vertrek 8.00 uur per auto. Zondag 31 augustus tocht in Mierlo, 35 of 50 km vertrek 8.00 uur per auto. Iedere dinsdag avondtraining om 19.00 uur. Tot ongeveer 20.45 uur. Vertrek is altijd vanaf de Sprank. Wil je een keer vrijblijvend meetrainen, bel Piet, 0478-589880 Vanavond wordt er geoefend met schieten, aanvang 19.30 uur op de schuttersweide. Zondag wordt er eveneens geoefend op de schuttersweide, aanvang 10.30 uur. Maandag 18 augustus wordt de alge mene ledenvergadering gehouden in het gildehuis café d'n Oldtimer, aan vang 20.00 uur. Zaterdag 23 augustus wordt er geschoten om de Bert Janssen Wissel trofee bij de Schutterij Sint Hubcrtus in Beringe. In principe is het de bedoeling dat de A naar Beringe zal afreizen met enkele begeleiders. Zondag 24 augustus is het derde en laatste bondsschuttersfeest van de Schuttersbond Juliana, bij de Schutte rij Sint Hubcrtus in Beringe Verdere programma in de komende weken: 30 augustus 2003: Persoonlijk Kam pioenschap eigen schutterij 31 augustus 2003: Kavelwcdstrijden persoonlijk kampioenschap. Zondag 17 augustus op sportpark De Wieën De strijd om de Venray Cup: het toetje voordat twee dagen later met de eerste bekerronde het amateurvoetbalseizoen 2003-2004 officieel van start gaat. Zondag 17 augustus treffen alle Venrayse voetbalverenigingen zich tijdens de editie 2003 op sportpark De Wieën in Venray. De zeven deelnemende Venrayse voetbalverenigingen zijn dit jaar ondergebracht in een poule: gastheer SV Venray, Holthees, Leunen. Merse lo, Oostrum, SVOC'Ol en Ysselsteyn. Vanaf 10.30 uur beginnen de eerste wedstrijden die worden afgewerkt op drie velden van sportpark De Wieën. Ook dit jaar wordt gestreden om de wisseltrofee die beschikbaar is gesteld door Van den Munckhof BV. uitgever van Peel en Maas en Kabel krant Venray. Titelverdediger is SV Venray dat vorig seizoen met een combinatieteam de sterkste was tij dens de Venray Cup in Merselo. Benieuwd of de Venrayse ploeg, die ook tijdens deze editie waarschijnlijk met een combinatie-elftal op de mat verschijnt, de teams uit de viertle, vijf de en zesde klasse de baas kan blij ven. In deze halve competitie duren de wedstrijden 2x12,5 minuten. De pun tentelling is hetzelfde als in de regu liere competitie van de KNBV; drie punten voor een zege, een puntje bij een gelijkspel en een nederlaag levert niets op. Bij een gelijke stand telt het eerst het doelsaldo, vervolgens het hoogste aantal doelpunten voor, het laagste aantal doelpunten tegen, het onderlinge resultaat en als dit alles gelijk is dan vindt er een loting plaats door de organisatie. Per wedstrijd mogen er drie veldspelers en doelman gewisseld worden. Fairplay staat bij de organisatie] de Venray Cup al jarenlang h< het vaandel. Ook dit jaar wordt deelnemende teams binnen en het veld beoordeeld op hun g< Het team dat als beste wordt deeld krijgt de bokaal 'Waarde(njj ste club Venray Cup 2003'. Op dinsdag 1 oktober om 19-00 uur start de Lopersgroep van AV Ven ray-Regio weer met een beginners groep. De beginnersgroep is bedoeld voor dames en heren vanaf 18 jaar, die conditie willen opdoen of deze willen verbeteren door hardlopen in groepsverband onder ervaren leiding. Ook zal aandacht worden besteed aan schoeisel, kleding, voeding e.d. Infor matie en aanmelden kan geschieden bij Wim Crooijmans, lel. 0478 - 582842 of Bart Hermans, tel. 0478- 513705 of via e-mail: info@av-ven- ray.nl Op zondag 14 september organi seert AV Venray-Regio de Limburgse kampioenschappen voor pupillen. De pupillen van AV Venray/Regio die wil len meedoen aan deze individuele kampioenschappen, dienen zich uiterlijk 7 september aan te melden Venray 31 juli: Even als vorige keer waren de glori euze winnaars de dames Faas-Goinga met een socre van 66.33%. Door dit resultaat zijn ze de koplopers de heren Houwen-Thuyls tot op 0.08% genaderd. De zomeravondcompetitie gaat over zeven avonden en de vijf beste resultaten met dezelfde partner tellen. Uitslagen: Lijn A: 1cp. Haegens 60.42%; 2. ds. Schrooten-Buyssen 57.50%; 3- hr. Huys-Koopnian 55.42%. Lijn B: 1. ds. Faas-Goinga 66.33%: 2. ep. V.d. Beclen 61.58%; 3. hr. Linders- Faas 55 58%. Lijn C: 1mw. Coencn-hr. De Groot 64.01%; 2. mw. Schaeffers-hr. Ver vuurt 62.08%: 3 rnw. Hartong-hr. Teunissen 56.77%. 7 augustus: Op de heetste dag van het jaar was het de beurt van Doublet om de avond te organiseren. Ondanks hun slechte score namen de dames Faas- Goinga de koppositie over van de heren Houwen-Thuyls; dit komt door het systeem. De score van de beste vijf avonden met dezelfde partner tel len. De hoogste score van de avond werd gescoord door de heren Van Gaal-Manders op de voet gevolgd door de heren De Vocht-ter Horst. Uitslagen: Lijn A: 1. hr. De Vocht-ter Horst 60.42%; 2. ds. Linders-Rooyakkers 57.29%; 3. hr. Huvs-Koopman 54.69%. Lijn B: 1. hr. V. Gaal-Manders 71.53%; 2. hr. Houwen-Thuyls 59.72%; 3- ds V. Hooft-Jeurissen 55.56%. De stand na zes van de zeven avon den: 1. ds. Faas-Goinga 60.93%; 2. hr. Houwen-Thuyls 60.75%; 3. ep. V.d. Slik 58.73%; 4. hr. Huys-Koopman 57.39%: 5. hr. V. Gaal-v, Genugten 56.9"'%. Donderdag 14 augustus (vanavond) is de laatste avond om 19-30 uur in de Kiosk. bij wedstrijdsecretaris Gerard Scho nenberg. Vanaf de aanvang van de schoolva kanties, vervallen de trainingen voor de pupillen. Voor de overige atleten gaan de trainingen tijdens de zomer vakantie op dinsdag en donderdag wel door. Op woensdag 3 september starten de trainingen voor de pupillen weer. De NSG-atleten hebben tijdens de schoolvakanties géén training. Trainingen: Tijdens de schoolvakanties zijn de trainingstijden als volgt: ABCD junioren/senioren: dinsdag 19.00-20.30 uur; donderdag 19.00- 20.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur baantraining; donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainin- gen worden op de kunststofatletiek baan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tijdens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Zie ook: www.av-ven- ray.nl. Ledenadministratie: tel. 582842. Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltum- se Kleffen open van 09 00-13.00 uur. Wedstrijden/ agenda 23/24 augustus: Amsterdam nationale C-spelcn 7 september: Amsterdam natuonale D-spelen 13 september: Heerhugowaard finale jongens D-competitie 14 september: Venray Limburgse kampioenschappen pupillen Nationaal toernooi Buitenlust Komend weekend vindt het jaar lijkse Nationale toernooi plaats. Diver se prominenten (internationals en ex- internationals) hebben zich al ingeschreven. Er wordt gestreden om zowel individuele (9 categorieën) als om teamprijzen. Het geheel vindt plaats op de midgetgolfbanen van Restaurant Buitenlust, gelegen aan de Maashcsewcg 76 in Venray. Beide dagen is de aanvang op 9.00 uur. Toernooi Geldrop Ondanks zijn 36e plaats tijdens liet internationale toernooi van Gcldrop vorige week, dat als voorbereiding diende voor de Europese Kampioen schappen in Wenen over vier weken, wasjan Engels best tevreden met het spelpeil, dat zienderogen stijgende is. Winnaar werd Alex Jasper uit Leeuw arden, die in de finale Mees Bouwman (De Putters, Ede) versloeg. Toernooi Groesbeek Jan Engels heeft samen met Jo Schaeffer van De Houtduif uit Beunin- gen een gedeelde zesde plaats behaald bij een toernooi in Groes beek Beiden scoorden 148 slagen. Ilarrie Lenssen moest in te laatste ronde Wedstrijden senioren: 17 augustus: Onderling op de Maas. Uitslagen: Op een koppelwedstrijd in Tiel was er een derde plaats voor Gerrit Rob ben een zevende voor B. v.d. Beuken en een veertiende voor A van Mill. De kermiswedstrijd samen met hand boogvereniging Diana werd gewon nen door A. van Mill met gering ver schil werd C. Peters tweede. De onderlinge wedstrijd op de Maas van 3 augustus werd gewonnen door J. v.d. Broek. De onderlinge wedstrijd op de Maas van 10 augustus gewonnen door Ger rit Robben. De uitslagen zullen ook te zien zijn op www.hsvderoerdomp.nl Mededelingen: Diegenen die gaan vissen in visvij ver de Ballonzuil worden verzocht om geen leefnet te gebruiken, dit in verband met de lage waterstand in de vijver. Wedstrijden jeugd: De wedstrijd om de H. v.d. Heuvel beker werd gewonnen door Emiel v.d. Hoogenhof voor Tom Bonants en Nick Tunnissen Tom had de pech dat deze wedstrijd op punten gevist werd hij wist namelijk een karper te vangen van twaalf pond dat hem tenslotte maar vijf punten opleverde, wel kreeg hij een extra waardebon aange boden. Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland van Grootcl Sta tionsweg 21 te Venray en bij secreta ris H. Hendriks. Pastoor v.d. Gaetstraat 48 Venray. Tel.0478- 582994. Hier zijn ook dag en week vergunningen te verkrijgen voor vis vijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Per telefoon 0478- 582994 of per e-mail: info@hsvderoer- domp.nl teveel terrein prijsgeven en zakte daardoor naar de dertiende plek met 153 slagen. Winnaar met een uitstekende slot- ronde van 29 werd Nederlands kam pioen Wilbert van Helmond 134 sla gen) van MGV Duno uit Doorwerth, die zijn opponent Mees Bouwman (137 slagen) van De Putters uit Ede in deze laatste ronde naar de tweede plaats verwees, nadat die drie ronden lang aan te leiding had gestaan. Het podium werd gecompleteerd door Piet Willems van de Houtduif uit Beu- ningen met 140 slagen. Eindstraat 12, tel. 581553 Op kermiswoensdag heeft de 1 strijdcommissic het traditionele mistoernooi georganiseerd. Er w 26 doubletten die in twee pot ondanks het erg warme weer, fel den om de prijzen. Hieronder v< de winnaars: Poule A: 1. doublet J.Janssen van Venray 80 5w=+35; 2. doublet H uit Zevenaar 5w=+28; 3- doubk Roberts van 't Trefpunt uit Mum geleen 3w=+18. Poule B: 1 doublet F. Bisschop PC Venlo 4w=+39; 2. doublet L. kers uit Boxtel 4w+38; 3- doublf Verheijen van JBC Venray 4w=+24. Op zaterdag 9 augustus, hebben aantal leden van de vereniging, onderling tètè a tètè (1 tégen l)t nooit je gehouden. Hieronder sta uitslag: Mannelijke leden: 1Godfried Vö ijen; 2. Wim v.d. Meer; 3- Bckcrt; 4. Frans Muijzers. Vrouwelijke leden: 1. Tonny vani 2. Elly v.d. Meer; 3 Angelique Linden; 4. Locs de Vink. 11 Het volgende is het toernooi op 7#ë tember om de titel Kampioen Venray waar iedereen aan kan n« doen. U kunt zich hiervoor opgede bij F. van Erp, tel. 0478-581962, beo Janssen, tel 077-3984869 of bijJai van de bestuursleden op ons ten<ti te vlakwater dinsdagavond tusfl 19.00 en 21.00 uur of zondag monfel tussen 10.00 en 13.00 uur In het weekend van 29 t/raj augustus wordt voor de zevende' in successie het Venray gespeeld. De poulewedstrijden voor de së oren worden op vrijdag en zatetfflj. gespeeld: open klasse in Leunen, Ir se 7 (Dl) bij TC Rodhe en klassej (D2/E) in Ysselsteyn. Evenals pen jaar wordt wederom een V( Open voor de jeugd georganiset wordt gespeeld in twee leeftijt' gorieën; jongens/meisjes 10-13 en 13-15 jaar. De poulewedstriji vinden plaats op de parken van trum en Merselo. Dit jaar voor eerst ook een Venray Open in de klasse op het tennispark van TC De wedstrijden om de derde zesde plaats en alle finales worden! zondag gespeeld op de banen van Venray, waar tevens de teamprej tie plaatsvindt en een clinic w< gegeven voor de jeugd. De barl is dit jaar op zaterdag op het tet spark van TV LVH. ïi Dinsdag 19 augustus om 20.001 is er een korte bijeenkomst voor deelnemers van TVY in de kantint.. Afgelopen zondag is het thuisj vers toernooi gespeeld. De poule-' naars: poule A Jeu de Wit, poule Kalle Voigt, poule C Ton Marcellis poule D Ger Crienen. Tijdens de vakantieperiode is er de vrijdagavond van 20 00 tot 22 uur rackettossen. Dus wil je eensC keer een balletje slaan, zorg dan dS' op tijd aanwezig bent, dan kuflï vanaf het begin meedoen.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 16