Zomercircus uit Moskou, Maïslabyrint en Golf Rush maken een dagje speelplezier compleet! ^Lezersactie Peel en Maas en Speelpark Klein Zwitserland PEEL EN MAAS Donderdag 24 juli 2003 - Pagina 15 opslag. In een sfeervol en ruig goudzoekerslandschap ga je op zoek naar het hoogste goed: GOUD!! Golf Rush is nu al dé attractie van 2003! Midgetgolffa- naten uit Antwerpen en Aken hebben Golf Rush al betiteld als de mooiste minigolfbaan van Europa. De midgetgolfbaan is op woensdag tot en met zondag geo pend tot 22:00 uur. Vraag ook eens naar de Golf Rush BBQ-arran- gementen al vanaf 9,95 p.p.!! De entree (inclusief circus, dat op zondag tot en met vrijdag twee voorstellingen per dag verzorgt) voor Speelpark Klein Zwitserland bedraagt slechts 4,95 per per soon, en dat voor een hele dag speelplezier! Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen is elke dag geopend van 10 tot 18 uur. Vooi het maïslabyrint betaalt u 1,00 en voor de Golf Rush 2,50 extra op de toegangs prijs. Speelpark Klein Zwitserland vindt u in Tegelen op de Trappis tenweg 35, volg de aanwijzings borden. Kijk voor meer informatie op www.skz.nl. Kinderen die voor vrijdag 8 augustus de kleurplaat bij Boek handel Van den Munckhof in de Grotestraat in Venray inleveren of opsturen naar de redactie van Peel en Maas^ maken kans op een gratis kaartje voor Speelpark Klein Zwitserland. Kleur ze!!! in het repertoire, maar er is zoveel méér! Zo zijn er ook een flink aantal zelf ontwikkelde toe stellen, die absoluut héél eigen tijds mogen worden genoemd. Bij Klein Zwitserland beschikken ze over de langste buisglijbaan van Europa en tevens over Nederlands hoogste schommel, die beiden (en daar ze heel trots op) een plaatsje hebben verworven in het beroemde Guinness Book of Records. De plateau's zijn ingericht met verschillende thema's zoals: Kleu terland, geheel ingericht met vro lijke speeltoestellen in diervor men voor kleuters en peuters. Op het diepste punt van het park ligt Avonturenland. Voor de 'durfals', zijn er spectaculaire toestellen zoals de Tarzanswing, touwbrug- gen. Europa's langste buisglij baan, spannende kabelbanen en de vrijeval glijbaan. In het kinderzwembad staat een waterspuitende olifant. Tijd dus voor frisse afkoeling in ons eigen waterparadijs. NATUURSPEELBOS In het Natuurspeelbos kunnen de bomen, struiken, planten en dieren die er wonen op een natuurlijke wijze helemaal zich zelf zijn. Ook de bezoekers van het Natuurspeelbos kunnen zich er heerlijk uitleven. Zo is er een huttenbos waar je met natuurlijke materialen zelf je eigen boshut kunt bouwen. Door het Natuurspeelbos loopt het Speelpad van ruim 1 kilome ter lengte, een doe- en ontdekrou- te met tien heel bijzondere speel- en ontdekplekken. Een leerzame maar vooral ook spannende wan deltocht die je zintuigen op een bijzondere manier zal prikkelen. Midden in het Natuurspeelbos bevind zich de grote bosweide met daarop de boshut van de Speelboswachter. Op de boswei de bevindt zich ook een vuur plaats waar je zelf broodjes kunt bakken. GOLF RUSH Golf Rush is geen gewone mid getgolfbaan. Dat zie je in een oog- Van zondag 20 juli tot en met zondag 31 augustus kunt U in de grootste - en volgens velen mooiste en groenste - speeltuin van Nederland, Speelpark Klein Zwitserland genieten van een kleurrijk zomercircus. Het is gelukt om de Pitinovs, een groep circus artiesten van het Russische staatscircus van Moskou zes weken lang exclusief in het Limburgse Tegelen te laten optreden. De Pitinovs verzor gen twee maal per dag een schitterende voorstelling vol humor, spanning en kleur in de zomercircuspiste van Speelpark Klein Zwitserland. Verdwalen was nog nooit zo leuk...Vanaf woensdag 2 juli is het nieuwe maïslabyrint geo pend. Nog nooit in Speelpark Klein Zwitserland geweest? Dan wordt het hoogtijd om kennis te maken met hét groene speelparadijs van Limburg. Het twaalf hectare grote park ligt in een fraai bebost en sterk geaccidenteerd, terras vormig landschap. De spectaculaire hoogtever schillen ontstonden in het begin van de vorige eeuw, toen op de plaats waar nu Klein Zwitserland is gevestigd een kleigroeve was. Door de grote hoogteverschil len en de volwassen begroeiing is een fraai en heel spannend gebied ontstaan. Heerlijk beschut tegen de invloeden van weer en wind. En een uitdagender decor voor span nend spelen in het groen is nau welijks voor te stellen. MAÏSLABYRINT Verdwalen was nog nooit zo leuk...Een doolhof in het groen van metershoge maïsplanten. Mid den in het labyrint bevind zich het doel van je zoektocht, die dit jaar in het teken staat van het Wilde Westen. Een labyrint van ruim twee hec tare geheel vervaardigt uit... maïs. Het labyrint is ontworpen door Adrian Fisher uit Engeland, hij is 's werelds bekendste ontwerper van Labyrinten. Verder is er nog van alles te beleven op het gebied van spelletjes en puzzelen. Vorig jaar werd het maïslaby rint uitgeroepen tot de origineel ste toeristische attractie van Zuid- Nederland. ANDERS.... Wie bij het woord speeltuin moet denken aan de gebruikelijke optelsom van klassieke speeltoe stellen zoals wip - schommel - glij baan - draaimolentje etc. komt in de speeltuin van Klein Zwitser land wel heel veel ogen tekort. Natuurlijk ontbreken de klassie kers onder de speeltoestellen niet

Peel en Maas | 2003 | | pagina 15