OLS in Kessenich: meer en beter voor minder Eerste prijs voor koningspaar Venrayse schutterij Sportnieuws -info "Olympische Spelen zijn een droom voor mij" Alex TennisClassics Junior Maascourt Open Duivensport K AV Venray- Regio HSV 't Alvertje- Oostrum Nobel Oostrum 1 Ruiterdub St. Jan Merselo Triathlon Vereniging Regio Venray TV Leunen - Veulen - Heide Morteltoernooi JBC Venray'80 I 18 PEEL EN MAAS Donderdag 10 juli 2003 - Pagina 19 Op zaterdag en zondag 12 en 13 juli organiseert de vereniging meer kampen voor pupillen, junioren en senioren. De meerkamp voor de pupillen is alleen op zondag. De wed strijden beginnen zaterdag om 11.00 en zondag om 10.30 uur. Uiterlijk een half uur voor de aanvang van de meer kampen dienen de atleten hun start- nummer te hebben afgehaald. Trainingen tijdens de zomervakantie Vanaf de aanvang van de schoolvakan ties, vervallen de trainingen voor de pupillen. Voor de overige atleten gaan de trainingen tijdens de zomer vakantie wel door. Pupillen en D-junioren: woensdag 18.00-19.00 uur; zaterdag 11.00-12 15 uur ABC junioren/senioren: dinsdag 19-00-20.30 uur; donderdag 19.00- 20.30 uur. NSG-atleten; donderdag 19.00-20.00 uur Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur baantraining: donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217 Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministra tie: tel. 582842' Iedere zaterdag is de papiercontainer van A-V. Venray - Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg kruising Veltum- se Kleffen. geopend van 09.00-13.00 uur. Wedstrijden/agenda: 12 en 13 juli. Venray meerkampen pupillen, junioren en senioren. PEEL EN MAAS een abonnement waard Uitslagen: Eindstand Vijverkoning: 1Jos Her mans: 2. Pieter Kunen; 3-Jac Koenen; 4. René Wijnhoven; 5. Harry Theeu- wen. Eindstand Lentekoning Korte Hen gels: 1. Sjaak Theeuwen; 2. Math Hou wen; 3. Dieter Wagner; 4. Hub Reijn- ders: 5. Huub Teeuwen. Zesde wedstrijd van de Pickercom- petitie: A-klasse: 1 René Wijnhoven: 2. Henk Theeuwen; 3. Pieter Kunen; B-klasse: 1 Henk Cox; 2. Wil Schwa- chofer; 3. Wiel Verberkt. Programma: Zondag 13 juli Pickerwedstrijd 7. Opgeven tot donderdag 20 uur bij Pieter Kunen tel. 077-3662920. Jeugd: Vierde en laatste wedstrijd jeugdcup Noord-Limburg te Oostrum aan Het Wanssums Ven. Bij deze wedstrijd werd Martijn Kusters tweede. Eindstand in de B-categorie: 2. Martijn Kusters; 6. Gijs Martens; 11Jeroen Janssen; 12. Thomas Nijenhuis: 13- Luuk Blenckers: 14. Kevin Voesten: 16. Jeffrey Agterbcrg; 1". Bram Tac- ken: 18. Arjan Geerets en 19. Jaap Fleurkens Tweede Jeugdkoningswedstrijd: 1 Jeffrey Agterberg; 2. Job Matijsen; 3 Roy Wismans; 4. Bram Hanssen en 5 Thomas Peters. Programma Jeugd: Zaterdag 12 juli: Derde jeugd-konings- wedstrijd aan de Overstort vijver t Brukske er wordt gevist van 14.00- 16.00 uur. Voor vergunningen ook voor Het Wanssums Ven kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray. bij V/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Ham- Theeuwen, de Houskuilstraat 38 en het Shell tanksta tion in Wanssum. alle drie in Wans- sum tevens ook bij Marco Jans in Well. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lenssen, telefoon (0478)587606. Vorig jaar vond voor 't eerst de Alex TennisClassics plaats. Dit toer nooi was een groot succes, mede ook door de aanwezigheid van oude ster ren zoals John McEnroe (de uiteinde lijke winnaar), Boris Becker en Yan- nick Noah. Het toernooi is niet uitsluitend bedoeld voor vermaak, de spelers verdienen met deze wedstrij den ook punten voor de ATP Cham pions Tour. Ze halen dus alles uit de kast. Daarnaast is er voor de liefheb ber ook een tennis-totaalbeurs. Enthousiaste tennissers uil de regio Venray willen met bussen op zaterdag 4 oktober naar het indoorsportcen- trum in Eindhoven reizen om de ster ren van weleer live te aanschouwen. De deelnemers van dit jaar zijn John McEnroe, Boris Becker. Yannick Noah. Petr Korda. Pat Cash, Emilio Sanchez, Mansour Bahrami, Richard Krajicek, Paul Haarhuis en Jacco Eltingh. Deelname staat open voor iedereen; ook als u geen lid bent van een tennisclub. Aanmelden vóór 31 juli (aanmeldingsformulier kunt u vin den op www.tcvenray.nl). Voor meer informatie: Bas Mulder, Lodewijkhof 5. 5801 KK Venray of bel; 0478- 584241 Van 12 tot en met 19 juli wordt er op de banen \an Tennis Club Venray het Junior Maascourt Open gehou den. Het Junior Maascourt Open is een K4 toernooi dat te boek staat als een van de oudste (ASICS) jeugd- ranglijsttoernooien van Limburg. Twee jaar geleden is de organisatie overgegaan naar Tennisschool Maas court. De Tennisschool zet zich in de regio in om het tennis te bevorderen Het afgelopen weekend zijn de jonge amazones naar Grubbenvorst op concours geweest. Zij hebben daar in de B-dressuur de volgende resultaten behaald: Klinte de Rijck een derde prijs. Jul- liet Willems een achtste plaats met 160 punten en Jolijn Coopmans een tweede prijs met 170 punten. Meer en beter voor minder. Dat was afgelopen zondag de inzet van het Oud Limburgs Schuttersfeest bij Sint Martinus in Kessenich. De organiserende vereniging had zich de klachten van de laatste jaren over de hoge prijzen van het eten en drinken op het OLS aangetrokken. Kesse nich reageerde met stevige por ties, lage prijzen en traditionele schutterskost op de kaart. Zondag liep de schuttersweide al snel vol, duizenden schutters kwa men met de bussen, de materiaalwa- gens en met het eigen vervoer de schuttersweide op, klaar om het Ver broederingsfeest tussen de beide Lintburgen te gaan vieren. Na de vlaggenparade ging de strijd echt beginnen, de eerste exercitiewed strijden gingen van start, de mars- wedstrijden, de solistenwedstrijden en de traditionele optocht Door de straten van het Belgische Kessenich stond een ware mensenzee, onder steund door warmhartige applaus paradeerden de schutters voort om zich tijdens het défilé met volle over gave te presenteren aan de jury en de genodigden. Na de optocht was voor vele schutters het OLS eigenlijk voorbij en werd er vertier gezocht in de feesttenten om de verbroedering te gaan vieren. Voor vele schutters volgde echter nog het hoogtepunt van de wedstrijden, de schietwed strijden. 163 Schutterijen streden om de eer. Na de eerste inschietron- de van tweemaal achttien punten was het doek al gevallen voor 83 schutterijen, waardoor er dus nog 80 verenigingen deel gingen nemen aan de eindrondes van het Oud Lim burgs Schuttersfeest. Na enkele kavelrondes werd tegen het invallen van de duisternis besloten om de strijd te staken en verder te gaan op zaterdag 12 juli met de kavelwed strijden. Op dat moment waren er nog 43 schutterijen in de strijd. Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo en Sint Harlindis Rélindis Ellikom hebben in de afgelopen vijf jaren het Oud Limburgs Schuttersfeest reeds gewonnen en mogen zaterdag niet meer verder schieten om de eindze ge. De overgebleven verenigingen zijn vertegenwoordigd door vijftien Midden-Limburgse, negen Zuid-Lim burgse, zes Noord-Limburgse schut terijen en elf Belgische verenigin gen. Vanuit Noordlimburg zijn dit: Sint Sebastianus Sevenum, Sint Hubertus Beringe, Sint Urbanus Belfeld, Sint Jan Grubbenvorst, Sint Martinus Tegelen en Sint Lambertus Helden; Vanuit Middenlimburg; Sint Anstned Thorn, Sint Joris Wessem, Sint Cat- harina Stramproy, Sint Lambertus Neeritter, Sint Severinus Grathem, Sint Jan Baexem, Wilhelmina Hin gen, Sint Michael Thorn, Sint Antoni us Nederweert, Sint Sebastianus Her kenbosch. Sint Mathias Cornelius Posterholt, Sint Sebastianus Laar. Sint Sebastianus Eli, Sint Barbara Tungelroy en Sint Nicolaas Heijthuij- sen: Vanuit Zuidlimburg: Het Heilig Kruis Grevenbicht. Sint Martinus Strucht, Sint Sebastianus Spekholzer- heide. Sint Sebastianus Mechelen, Sint Martinus Holtum, Sint Jan Nieuwstadt, Sint Sebastianus Mheer. Sint Hubertus Nattenhoven en Sint Salvius Limbricht en vanuit de Belgi sche zijde door Sint Laurentius Bocholt. Sint Martinus Niel bij As, Sint Sebastiaan Grote-Brogel, Sint Monulphus Gondulphus Rotem, Sint Joris Kauliilc, Sint Jozefgilde Lommei, Sint Hubertus Manestraat, Sint Amandus Opglabbeek, Sint Lam bertus Molenbeersel, Sint Monulp hus Gondulphus Maasmechelen 2 en Sint Sebastiaan Dome. Zaterdag gaan om 11.00 uur de kavelwedstrijden door. In totaal waren er tussen de 40 en 45.0000 toeschouwers aanwezig geweest, een stuk beter dan vooraf verwacht (de eerste indicatie was tussen de 30 en 35.000 toeschouwers). De onver wachte drukte leverde links en rechts natuurlijk wat problemen op, om te beginnen op de voornaamste aanrijroute van bezoekers uit Neder lands-Limburg; De Napoleonsweg. Al vrij vroeg in de ochtend ontston den daar opstoppingen en tot ver in de middag was het er kilometerslang een kwestie van stapvoets rijden. Files leverde de enorme drukte in de loop van de middag ook op bij de eettent en de biereilanden' op het feestterrein in Kessenich, waar nogal wat bezoekers klaagden over wel érg lange wachttijden. Maar de mensen van Kessenich hebben kei hard gewerkt en de problemen bin nen de perken weten te houden. Via de tijdelijke Pontonbrug over de Maas trok in de vroege morgen een stoet van zeker zevenduizend fiet sers vanuit Nederlands-Limburg naar het Belgische Kessenich. Het Oud Limburgs Schutters feest bij schutterij Sint Martinus uit Kessenich is voor schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan uit Ven ray goed verlopen, ondanks dat de tweede kaveldag niet werd behaald. De optocht door het centrum van Kessenich werd een ware zegetocht door de aanmoedigingen van het tal rijke publiek. Het muziekkorps had inmiddels zijn optreden al gehad en - ook de soliste, Bianca van Dorres- tein, had haar werk ten gehore gebracht. Na de optocht begon het zware werk, de schietwedstrijden. De schietcommissie had gekozen voor Henk de Klein, Sjaak van Rliee, Joep Krijnen, Hans van Rliee, Ron Linders en Giel Krijnen. Het hoofd- doel was de eerste twee ronden te overleven en zodoende aan de kave- i lingen te kunnen deelnemen. Gesteund door de supportersschare een zware klus, die niet gemakkelijk te klaren was. Het begin was goed en de kogels kwamen op de juiste plaats terecht, precies op het blokje. De zesde schutter kwam onder de buks en er was nog niet gemist, juist op dit moment ging het vorig jaar mis, maar wat zou er dit jaar gebeuren? Giel Krijnen had moeite om de zenu wen te bewaren, uiterst geconcen treerd bleef hij echter naar die blok jes kijken en faalde niet. De eerste inschietronde was gehaald en nog achttien punten scheidden de Ven rayse schutterij van de finale. Het vertrouwen was terug en er werd volop geschoten en, opnieuw kwam het aan op de laatste schutter, nog drie blokjes en Venray ging door naar de finale. De eerste twee scho ten klonken met het beoogde resul taat en ook de derde was een vol treffer. Na enkele jaren zonder succes werden de kavelwedstrijden bereikt. Intussen waren de resultaten van de optocht en de wedstrijden in het kader van het schutters- en gildenwe zen bekend. De eerste prijs mooiste koningspaar in militair uniform ging dit jaar naar 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray'. Voor het eerst in de geschiedenis van de vereniging behaalde het koningspaar een eerste prijs, een enorm succes voor de ver eniging en zeker ook voor het koningspaar, Guus en Mary Stiphout- Graat. Ook voor het vijfde jaar in suc cessie vielen de sappeurs in de prij zen. Piet van Lierop behaalde dit jaar een tweede prijs. De drumband, die in de tweede divisie haar werken ten gehore had gebracht, bleek in de rangschikking met 105 punten een tweede prijs te hebben behaald, met 4,5 punten achterstand op Sint Sebastianus Margraten. En tenslotte behaalde de soliste, Bianca van Dor- restein. met 51 punten en na loting een vijfde prijs. De kavelwedstrijden braken ver volgens aan. Nog 80 schutterijen hadden deze strijd overleefd en gin gen de strijd met elkaar aan. De eer ste schoten klonken en met een goed resultaat voor de Venrayse ver eniging. Met drie rake achteropscho- ten van Giel Krijnen was de eerste ronde wederom een buit De tweede kavelronde brak aan, Henk de Klein schoot zijn drie blokjes feilloos naar onderen en het woord was aan Sjaak van Rhee, twee rake schoten volg den en het derde blokje lag in het vizier. Het schot weerklonk, het blokje brak. maar het bovenste gedeelte bleef hangen, einde van de strijd. De schutter was diep teleurge steld, hij keek omhoog, het blokje hing er nog. Wat heb ik fout gedaan schoot er door zijn gedachten?'. Al snel vingen de andere schutters hem op en troostten hem. Van de 163 schutterijen zullen er uiteindelijk immers 162 missen in het ruimste zin van het woord. Hier hoort dus ook een prestatief jeugdtoernooi bij De Asics ranglijst is de nationale ranglijst voor kinderen in de leeftijds categorieën t/m 12, 14 en 16 jaar. Deze kinderen kunnen op de rang lijst komen door punten te verdie nen in de jeugdranglijsttoernooien (K-toernooien). Op basis van de jeugdranglijst worden kinderen geac cepteerd voor een jeugdranglijsttoer- nooi. Een ranglijstjaar loopt van 1 oktober van een bepaald jaar t/m 30 september van het daaropvolgende jaar. Op 1 oktober begint iedere spe ler weer op 0 punten. Dit jaar heeft het toernooi te maken met een zeer grote bezettingDit tot tevredenheid van de organisatie. Informatie over Tennisschool Maascourt kunt u vin den op www.maascourt.nl Informa tie over TennisClub Venray kunt u vinden op www.tcvenray.nl Het afgelopen weckend was wederom een heel succesvol week end voor de ruiters van St. Jan. Bij de paarden werden in Grave de volgen de prijzen gewonnen: Springen: Petra van Dijck won met Peva Amorka op vrijdag de tweede prijs in de klasse L en op zaterdag won ze met dit paard deze rubriek. Met Jumpdolivia reed Petra ook twee maal in de prijzen. Op vrijdag werd ze 11e en op zaterdag won ze nog de zevende prijs. Peter Willems reed ook weer in de prijzen. Dit keer werd hij zesde met Gisela in de klasse B met 49 punten voor de rijstijl. Jan Janssen won met Pointer de 10e prijs in de klasse Licht. Rick Janssen won met Melchior een hele mooie zesde prijs in de klasse Z. Peggy van Lankvcld won met Nalady de vijfde prijs in de klasse L. De ponyruiters wonnen in Grave 4 springprijzen en een dressuurpijs: Verne Janssen won een hele mooie eerste prijs met Little Mister)- in de klasse EB. Met maar liefst 57 punten voor de rijstijl. Rik Wilms won twee springprijzen. Met Polleke werd hij tweede in de klasse DL en met mambo won hij de vierde prijs in de klasse DB. Susan Hendriks won de klasse DM met Nina. Een geweldige prestatie zeker gezien het feit dat zij nog maar net gepromoveerd is naar deze klasse! Susan was ook de win naar van de dressuurprijs. Met Melissa won ze de derde prijs in de klasse DB met 163 punten. Bij dressuur hadden we onderstaande prijswinnaars: Jaqueline Willems won de tweede prijs met Gina in de klasse B met 164 punten. Ellen van Dijck werd ook tweede met Pouwer in de klasse L2 met 168 punten. Est her van Dongen won met Prince ook een hele mooie eerste prijs in de klas se Ml met 1~4 punten. Janine van Ooi won met Katinka de tweede prijs in de klasse M2 met 164 punten. Jan Janssen won met GEP Donut de zesde prijs in de klasse M2 met 159 punten. Eva van Ooi tenslotte won twee prij zen. Met Nevada werd ze zesde in de klasse Z1 met 375 punten en met Rebel won ze ook nog de eerste prijs in de klasse LI met 170 punten. De ponyruiters gingen op zondag ook nog naar Grubbenvorst om daar aan de laatste selectiewedstrijd voor dit seizoen deel te nemen. Met de vol gende prijzen keerden zij huiswaarts: Het 4-tal klasse L won de derde prijs met 168 punten. Verne Janssen w on ook hier de eerste prijs met Little Mis ten- in de springklasse EB met 50 pun ten voor de rijstijl. Maartje emons won bij het Bixie-springen de eerste prijs met Renaldo W met 5" punten. Susan Hendriks won maar liefst drie prijzen: met Melissa werd ze vijfde prijs in de springklasse DB en bij dres suur won ze de zesde prijs met 162 punten. Met Nina won Susan ook nog een dressuurprijs. Hier werd ze derde in de klasse L2 met 161 punten. Rik Wilms werd achtste met springen ook in de klasse DB met Mambo. Met Pol leke won Rik ook nog de derde prijs in de springklasse DI.. Tijdens de maanden juli en augus tus vindt de zwemtraining op dinsdag plaats van 18.00 tot 19-00 uur. Aan sluitend kan in onderling overleg gefietst worden vanaf zwembad De Sprank. Op donderdagavond wordt gedurende de hele zomer gezwom men in de recreatiepias van de Kas- teelse Bossen vanaf 19.00 uur. Programma: Donderdag: 19.00-20.00 uur zwem men Kasteelse bossen Zaterdag: 16.00-17.30 uur lopen in Schadijker bossen Zondag; 09.00-10.00 uur fietsen vanaf de Sprank Dinsdag: 18.00-19.00 uur zwemmen in de Sprank Woensdag: 19.00-20.45 uur baantrai ning in Venray Info; www.gcocities.com/twenray. Venrayse softbalster Debby Connor actief op EK De uitnodiging voor het Neder lands softbalteam kwam als een volslagen verrassing. Maar dat deert de 20-jarige Debby Connor uit Venray niet. Zij geniet deze week met volle teugen van haar deebiame met het nationaal team aan de Europese kampioenschap pen softbal in Saronno (Italië). "Mijn ultieme wens? Nog een jaar tje spelen in Amerika. Want dat is toch het walhalla van de softbal- sport." Als kleine meid deed ze aan ballet. Maar dat vond ze eigenlijk maar niks. Logisch ook als je moeder Trudy, je vader. Roy en broertje Wesley honk en softballen. Ze stond altijd aan de zijlijn te kijken als de familie in actie was. Tot ze een jaar of elf was en ze zelf bij Red Caps in Venray aan de slag ging'. Ze honkbalde eerste twee jaar als aspirante tussen alleen maar jongens. Op dertienjarige leeftijd al maakte ze haar debuut in het senio ren softbalteam van Red Caps. Vanaf dat moment ging het hard. Debby bleek over meer dan middelmatige kwaliteiten te beschikken die ook niet onopgemerkt bleven bij de talen tenjagers. Ze maakte tijdens een toer nooi zoveel indruk op de coach van het softbalteam van Mulo uit Hel mond dat die club haar probeerde te strikken. "Maar ik had uiteraard nog geen rijbewijs. Op dat moment heb ik getwijfeld, want je moet toch drie keer per week voor trainingen en wedstrijd richting Helmond." Toch koos ze voor het avontuur, gesteund door haar ouders die stad en land afreizen om haar naar trainingen, wedstrijden en toernooien te bren gen. "Achteraf een goede keuze. Mulo speelde drie klassen hoger dan Red Caps en ik heb er ontzettend veel geleerd.Ze zou uiteindelijk vier jaar in Helmond blijven. Nadat ze eerder al een aanbod van Twins had afgewe zen. ging ze twee jaar geleden alsnog naar de hoofdklasser uit Oosterhout. Coach Olaf Tates van Twins was bij zonder gecharmeerd van de nu 20- jarige Venrayse. Zeker nadat Debby als gastspeelster van de junioren van Twins indruk maakte tijdens een internationaal jeugdtoernooi in Cupra Montana (Italië) "Dat beviel me heel goed. Ik had er ook helemaal geen spijt van dat ik mee was gegaan. Ver volgens heb ik de positieve en nega tieve kanten van een overgang naar de Twins tegen elkaar afgewogen. 'De keuze is aan jou', zeiden mijn ouders. Toen de derde honkvrouw van de Twins, Brenda de Blaes, naar Amerika vertrok, was ik er zeker van. Toen wist ik dat ik een echte kans zou krijgen om regelmatig te spelen. Ik heb de knoop doorgehakt en ben nu naar alle tevredenheid aan mijn tweede seizoen bij de Twins bezig." SLAGKRACHT Bij de Twins speelt Debby Connor in de absolute top van Nederland. In haar eerste seizoen werd ze met de hoofdklasser derde. Nu staat ze na de eerste seizoenhelft bovenaan in de hoofdklasse. De derde honkvrouw staat verdedigend haar mannetje', maar imponeert vooral door haar enorme slagkracht. Ze is een zogehe ten hardhitter. iemand die met gemak de softbal een heel eind wegslaat. Kwaliteiten die in de Nederlandse competitie op waarde worden geschat Toch zit aan haar selectie voor het nationaal softbalteam een heel eigen verhaal. "Drie weken gele den deden we met een all-stars team van Nederlandse hoofdklassers als vervanger van een Amerikaans team mee aan het Tybb-toernooi, een inter nationaal softbalteam in Haarlem. Tij dens dat toernooi heb ik goed gespeeld, vooral ook goed geslagen." Dat was ook Gonny Farley, coach van het Nederlands softbalteam, opgeval len. "Een dag na het toernooi belde ze me 's morgens wakker. Er waren twee blessures in de nationale selec tie en of ik zin en tijd had om me beschikbaar te stellen. Daar zeg je natuurlijk geen nee tegen. Vanaf dat telefoontje is het hard gegaan met de Venrayse softbalster. Vorige week nam ze met het natio naal team deel aan het kwalificatie toernooi voor de Olympische Spelen in 2004 in Griekenland. Tijdens de kwalificatie in Macerata (Italië) moest Nederland achter Italië en Tsjechië genoegen nemen met een derde plaats. "We gaan dus helaas niet naar de Olympische Spelen. Toch was het voor mij persoonlijk een hoogtepunt Ik had eigenlijk niet verwacht dat ik aan de bak zou moeten. Tegen minde re tegenstanders als Kroatië en Oos tenrijk mocht ik als aangewezen slag- vrouw toch mijn debuut in oranje maken. Dat was echt genieten, spelen in het Nederlands team in zo'n belangrijk toernooi." Deze week staat alweer het volgen de hoogtepunt op de kalender: de Europese kampioenschappen softbal in Saronno. Vooralsnog gaat de carriè re van de jonge softbalsters van een Debby Connor is deze week voor oranje actief op het EK in Saronno leien dakje. "Ik heb het voordeel dat in oranje vijf meiden van mijn club team staan. Dat maakt het een stuk makkelijker. Ik heb dan ook geen enkele aanpassingsproblemen gehad. Je merkt wel meteen dat het niveau toch weer een stuk hoger is. Iedereen is gefocust op datzelfde doel, winnen. Ook als het even iets minder gaat, kun je je hoofd niet laten zakken. Maar dat bevalt me wel." Ze is ook heel uitgesproken als haar (sportieve) toekomst ter sprake komt. Volgend jaar studeert ze af aan Pabo De Kempel in Helmond. "Ik ben dan 21 jaar. Dan zou ik heel graag naar een college in Amerika willen. Softbal staat bij mij voorlopig op num mer een. Liever dan studeren of wer ken, dat kan ik nog lang genoeg doen. Ik heb nu de sfeer geproefd van de grote toernooien. Ik ben dan ook nog jong genoeg om bijvoorbeeld de Olympische Spelen in 2008 te kun nen meemaken. Dan zou een droom voor me uitkomen", zegt de sympa thieke en goedlachse Venrayse. Activiteitenkalender Zondag 13 juli: junior/seniortoemooi Zondag 2~ juli: thuisblijverstoernooi (senioren). Heb jij jouw inschrijfformulier al inge leverd? HD 5: 1. Coen Drost en Wim Ver- schuvten; 2. Jan Billekens Marcel Ver hoeven GD 5: 1. Coen Drost en Ingrid Lagar- de; 2. Geert Heijnen en Carla Her- mens DD 6: 1Miep Philipsen en Anja Ver- linden; 2. Clara Naus en Patricia Theu- nissen HD 6: 1. John Abels en Eduard vd Boogaard: 2. John Basten en Maris Heijnen GD 6: 1Maris Heijnen en Anja Verlin den; 2. Ron Koenen en Annie van Dooren DD 7: 1. Mia Baltissen en Carolien Werepas; 2. Hanny vd Heuij en Rina Toonen HD 7; l. Kai Boumans en Bas Ger- brands; 2 Dick de Haas en Geert Vol- leberg GD "7 1 Han Hagedoorn en Marie- Jose Jamin: 2. Leo Boumans en Mia Baltissen DD 8: 1. Helmi Reen en Caroline Stam; 2. Marjo Rijs en Ria vd Wouw HD 8: 1. Rene Cleevcrs en Mark Ver- nooy; 2. William van Els en Hans Kus ters GD 8; 1. Jan v.d. Wouw en Ria v.d. Wouw; 2. Joost Fransman en Annie Fransen. De eerste twee wedstrijden van het vervolgtoemooi zijn achter de rus. De eerste wedstrijd werd gehouden in mei op Vlakwater in Venray. Het ver volgtoemooi is een regiotoemooi waaraan vier verenigingen meedoen: JBV Amicale Cuijk. JB De Bokkeschie- ters Boxmeer, JBC Venray'80 en JBV Grave Superieur. Omdat er per ver eniging een verschillend aantal deel nemers is wordt de uitslag in ver werkt. De uitslag van de eerste wedstrijd: JBD Amicale Cuijk. 11 gewonnen wedstrijden 60%; JBC Venray 80. gewonnen wedstrijden 58.333%; JBV Grave Surperieur. 21 gewonnen wed strijden 52.50%, JB De BokkescÜie- ters, 8 gewonnen wedstrijden 33.33%. De tweede wedstrijd werd gespeeld in Boxmeer. Dc teams vochten voor wat ze waard waren, dus er waren een aantal mooie wedstrijden van teams die aan elkaar gewaagd waren Uitslag: 1. JBC Venray'80 7w+58.333%; 2. JBV Amicale Cuijk llw=55%: 3- JB De Bokkeschieters 12w=50%; 4. JBV Grave Superieur 18w=45%. Gemiddeld over twee dagen: 1. JBC Venray 80 58.333%: 2. JBV Amicale Cuijk 57.5%; 3 JBV Grave Superieur 48.75%; 4. JB De Bokkeschieters 41.66%. Het volgende grote toernooi is op ker- miswoensdag 6 augustus. Verder kunnen liefhebbers van de jeu de boules sport er rekening mee hou den dat het kampioenschap van Ven ray, waarvoor iedereen kan inschrij ven, dit jaar op zondag 7 september wordt gehouden op het terrein Vlak water in Venray. PDV De Zwaluw PDV Ysselsteyn Wedvlucht Morlincourt, 5 juli: M. Bas ten 1 9 12 16 59 93 118 136 141 159; C. v Vught 2 4266475106124172; J Voesten K 3 66 73 85 94 169: L Snijders 5 32 42 96 167: H. Litjens 6 13 4" 60 63 122 140 142 174 175; H. Philipsen 7 15 48 50 76 80 83 157 160; Comb. Verdellen 8 74 89 112 137 143; P. Loonen 10 17 27 35 151 162 168 183: J. Versleijen 11: H. Strij- bosch 14 34 38 56 82 84 116 117 138; Voesten en Dochter 18 25 51 68 90 92 134 139 150 156; P. Smits 19 115 125 180; L.J.P. Willems 20 30 31 45 46 78 91 98 101 104 105 128 155 182; A. Sijbers 21 22 37 113 114 131 132 148 149 152 153 166; J. Basten 23 5~ ~2 119 129 165; H. Vermeulen 24 99 102 146 164; W. Honen 28 44; Chr Gerrits 29406" "0 108 111; Van Haren-Stiphout 33 53 55 77 86 95 100 109 110 135 161 P8: M. v. Abel 36; J. Henckens 39 43 69 121 14^: P v. Zwamen 41 1~6: J. Kerstens en zn. 49 12"7 1~~: Th. Droesen 52 81 107 145 173; N. v. Hoof 54 103: J. v. Kessel 58 61 65 120 154 179; H. Peeters 62: P. Janssen K 71 97 133 144 163; J. Sij bers 79 87 88 126: P. v. Houdt 123 158 181: H Arts 130 170; J. Verzeil- berg 171. Wedvlucht Haasrode. 6 juli: P. v. Houdt 1 10 21 56 61 88 127 140 141 142 144 145: C. v Vught 2 3 9 16 18 19 20 36 3" 45 46 62 64 65 76 82 94 96 9" 154 156 164: J. Sijbers 4 30 129 165: Van Haren-Stiphout 5 6 23 34 51 70 ^1 92 95 104 105 119 126 138 163; H. Arts 7 38 41 54 86 87 90 102 113 114 115: P. Smits 8 11 28 48 139 150: H Strijbosch 12 26 31 47 66 80 106 111:1. Voesten K 13 89: Chr. Ger rits 14 33 35 74 83 101 121 133 137 14"^ 152 162 166; J. Henckens 15 49 93 W Hevnen 17 50 68 77 84 116 151: Comb. Verdellen 22 59 100 108 149; A. Sijbers 24 ""9; H. Litjens 25 42 75 103 132: J. v Kessel 2^ 107; P. Loonen 29 55 57 72 161; Voesten en Dochter 32 43 52 58 98 109 110 157 158; J. Versleijen 39 40 63 69 85 112 155; P v. Zwamen 44 99 120 148; H. Vermeulen 53 81 124; L. Snijders 60; J. Verzeilberg 67 125 153; J.M.G. Leijssen 73; M. Basten 78 91 128 135 136; M. v. Abel 117 131; H.Janssen 118 122; P. v.d. Laar 123 143: H. Pee tere 130 146; G. v. Houdt 134 159 160. Wedvlucht Morlincourt, 5 juli: G. Lin ders 1 3 7 15 17 18 19 22 31 34 37 46 49 66 68 69 70 76 82; G. Cox 2 14 58 85; P.M. Cox 4 6 9 10 23 42 51 53 61 71 -9 95; H.Janssen 5 11 41 62 89 98, G. Maessen Jr 8 47 64 75 86; J. v.d. Eijnden 12 25 74 77 78; Th. Teunis- sen 13 26 28 40 50 56 67 87; P. v Asten 16 35 38 39 63 72 73 83 88 93 94; L. Gommans 20 48 80 97; Edwin Maessen 21 54 57 59 84 96; Hub.Koo- nings 24 52 55 92; W. Philipsen 27 32 44 60; Th. Hendrix 29 30 33 43 90; P Potten 36 45 65 91 99; W. Harrewijn 81. Wedvlucht Haasrode, 6 juli: G. Cox 1 6 20 21 23 25 26 30 48 53 59 62 73 76 86 88: Th. Hendrix 2 3 4 5 18 22 32 42 43 44 45 51 56 58 87; G. Lin- dere "89 11 15 1929 34 39 5261 64 "1. Th. Teunissen 10 12 13 24 31 35 36 40 49 55 57 77 79 83 84; W. Harre- wijn 14 54 80; G. Hendrix 16 27 38 46 60 65 69 78; P.M. Cox 17 33 41 4" 50 "2 82 85. H. Janssen 28 37 70 74 75 81: P. Potten 63 6": P. v. Asten 66 68. PDV De Maas vogels Wanssum Wedvlucht Morlincourt. 5 juli: E Peters 1 11 15 18 24 26 29 46 47 53 56 66 69 74 77 81 87; A. Aarts 2 12 31 50 51 55 78: J. Thielen 3 9 14 83; M Bol 4 22 25 58; J. Kuijpers 5 76; G. Janssen 6 13 49 71; G. Francken 7 8 10 16 17 52 59 60 61 68 84 89: R. Roosen jl. 19 42 62 79 80; L. Verhoe ven 20 27 41 48 67 70 88; H. Cuppen 21 33 37 38 72 75; Gebr. V. Els 23 64; E. Driessen Jr. 28 34 43 65; G. Cox 30 40 57 63 82 85; W G. Rutten 32 35 44 54 H. Francken 36 39 45 73 86. Wedvlucht Haasrode. 6 juli: W.G. Rut ten 1 13 33 34 39 54 56 66 74 76 78 106 116; L Verhoeven 2 14 15 16 26 28 42 68 69 89 96 111 113 120 121; M. Bol 3 64 88 99 123; H. Francken 4 6 20 21 40 47 48 62 63 86 97 104 105 112 115 117: R. Roosen jl. 5 22 38 52 53 65 72 93; A. Aarts 7 9 10 44 67 70 77 79 80 82 124; G. Peters 8 41 83 84 100 108 110; F. Textor 11 12 46 51 55 98 103: J. Kuijpers 17 24 29 43 59 81 87 94 95 102 107 114 118 119: G. Francken 18 31 32 36 57 6l 85; G. lanssen 19 27 58 91 92; W.C.J. Theeu wen 23 35 37 49 50 75 101; Gebr V. Els 25 90; H. Cuppen 30 45 60 71 73: G. Cox 109 122.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 19