Sportnieuws -info Perfecte race bezorgt Leopold van Asten nationale titel Springt een mens hoger dan een paard? Voetballer met Venray- hart droomt van Ajax Internationale quadcross in Venray Prachtig paardenspektakel MON Motorcrossers Regio Venray Eerste zege Wout Poels SVV Veteranen HSV De Roerdomp Venray SV Leunen PC Jumpers Oirlo Peelrunners SV Ysselsteyn Gerard Koonings naar EK DC De Piëlhaas PEEL EN MAAS Donderdag 10 juli 2003 - Pagina17 Uitslag: SW-EWC 4-0 Programma zaterdag 12 juli: SW-Meldersio 17.00 Alle spelers worden verwacht. Afmel den uiterlijk donderdagavond bij E van Mill. tel. 582346. Wedstrijden senioren: 13 juli: Derde Maaskoning 2003. we vissen van 07.30 tot 12.00 uur. bijeen komst aan de maas om 06.45 uur. 16 juli: Tiende en laatste zomeravond competitie, bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. De uit slag zal ook te zien zijn op www.hsvderoerdomp.nl Uitslagen: Uitslag achtste zomeravond competi tie: 1. H. Bexkens: 2. J. Vollenberg: 3- G. Robben; 4. T. Weegels: 5. M. Sch- mïtz. De uitslag van de eerste Maaskoning is als volgt: 1 B v.d. Beuken, 2. L. v.d. Hoogenhof; 3- A. van Mill; 4. Henk Hendriks; 5. G. Robben Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland van Grootel Sta tionsweg 21 te Venray en bij secreta ris H. Hendriks, Pastoor v.d. Gaetstraat 48, Venray, tel. 0478- 582994. Hier zijn ook dag en week vergunningen te verkrijgen voor vis vijver de Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Per telefoon 0478- 582994 of per e-mail: info@hsvderoer- domp.nl S.V. Leunen op internet www.Leu- nen.nl\svLeunen Gevonden: Er is een horloge gevon den die waarschijnlijk met een jubi leum is uitgereikt. Deze horloge is met inscriptie van S.V. Leunen. Deze horloge is gevonden in Oostrum op het sportpark. Degene die deze horlo ge mist kan contact opnemen met Karlo Rongen, tel. 583768. Jaarvergadering verzet naar andere datum. De jaarvergadering is niet op 15 september maar 8 september 2003- Circulaire en jaarverslag. De circulaire en het jaarverslag zal de komende week bij iedereen in de brievenbus vallen. Op de derde en laatste selectiewed strijd in Grubbenvorst behaalden de amazones van De Jumpers veel eer ste prijzen. Esther Jeurissen won twee categorieën. Ten eerste met Lucky in de categorie DL en met Nadanna in de categorie EM met spring. Verder behaalde Iris Jeuris sen twee maal de tweede prijs met Kimula in de categorie DL en met Neon Star in de categorie DM. Katja Jeurissen behaalde tenslotte een zesde prijs in de categorie DB met Tinka's Boy. In de dressuurcategorieén behaal den een eerste prijs: Pearly Stolk met Black)' categorie BL2, Anneloes Masselink met Sven categorie EM2 en Robin Stolk met Barinda catego rie DM1. Komend weekend, zaterdag 12 en zondag 13 juli staat circuit De Peel in het teken van een internationale quadcross. Van zeer klein tot zeer groot, van piepjong tot al wat ouder, komen ruim 280 quadcrossers naar Venray. Verdeeld over klassen van 50cc tot 500cc komen de crossers uit zes verschillende landen naar het quadmekka op circuit De Peel. De klassen worden onderverdeeld in cilinderinhoud en ervaring van de crossers. Zo is de klasse 350 cc ver deeld in inters en senioren. Naast Nederland komen er rijders uit Bel gië. Duitsland. Engeland, Luxemburg en Frankrijk aan de start. In de klasse 50cc zullen Martijn Stolzenbach en Nick van de Ven het opnemen tegen diverse buitenlandse deelnemers. Vanaf 6 jaar kan men al in deze klasse deelnemen. Bij de 80cc zijn maar liefst 90 aan meldingen. Gemma Under (Wans- sum), Kelly en Ilja Donders (Horst) en Davv Verstappen zullen hun gas- handel geheel open zetten om de bekers in eigen huis te houden. Veel tegenstand zal er konten van de Bel gische en Engelse delegatie die naar Venray komt. Bij de 200cc klassen komt bij de junioren Dirk-Jan v.d. Dikkenberg (Ede) samen met Michael en Ricky Jansen (Batenburg) aan de start. Zij zullen proberen om Richard Wor- tington (Engeland) goed partij te geven. Echter Richard komt al vele jaren naar Venray en kent het circuit op zijn duimpje. Joe Maessen (Ysselsteyn) komt uit in de koningsklasse van de quads, de 500cc Inters. Naast Alex Brussiers (Box tel) en de quad familie Van Delft (vader en twee zonen) uit Elshout komen hier ook sterke kanonnen uit België, Duitsland en Engeland aan de start. Hevig zal de strijd zeker wor den. De wedstrijd voor alle rijders gaat over vijf manches verdeeld over beide dagen. Zaterdag starten om 9.30 uur de trainingen waarna om onge veer 12.30 uur de eerste wedstrijd van start zal gaan met de 50cc klas sen. Circuit De Peel met zijn vele springschansen en grote overzichte lijkheid biedt volop spektakel voor de aanwezig toeschouwers. Het weekend is een mooie gelegenheid om nader kennis te maken met deze jonge sport met vierwielers. Ook kunt u gratis een kijkje gaan nemen in het rennerskwartier om de sfeer te proeven. De entreeprijs is 5 euro p.p.: kinderen tot 6 jaar gratis. Cir cuit De Peel is gelegen aan de N277 (Middenpeelweg) nabij de basis van Groep Geleide Wapens. Met zijn schimmelmerrie Think Twice werd Leopold van Asten zondag in Mierlo Nederlands kampioen bij de springruiters. Een groot succes voor de 26-jarige Ysselsteyner die zondagavond door de verslaggever van Studio Sport een grote toekomst werd voorspeld. "Let op de naam Leo pold van Asten. Van hem gaan we nog veel horen." Het NK werd over drie dagen ver reden. Het eerste onderdeel op vrij dag. het jachtspringconcours. was nog een prooi voor zijn twee jaar jon gere broer Mathijs die in het eindklas sement als elfde zou eindigen. De spanning was dit weekeinde groot in Mierlo Vooral door het ontbreken van enkele favorieten, onder wie titel verdediger Bruggink, waren de onder linge verschillen minimaal. "Vooraf had ik gerekend op een plaats bij de eerste vijf. Maar ik hoopte dat ik op het podium zou komen", zegt Leo pold van Asten die sinds kort in het Brabantse Duizel woont. In een woning pal naast de stallen van stoe terij Duyselshof waar hij werkzaam is Zaterdag na afloop van de tweede dag stond Leopold van Asten nog zesde in het tussenklassement. De lokale favoriet Eric van der Vleuten stond toen één plaatsje hoger. Zon dag bij de eerste manche ging de top vier collectief de fout in. Leopold en Van der Vleuten bleven foutloos en schoven zo op naar respectievelijk de tweede en eerste plaats met nog één onderdeel voor de boeg. Van Asten moest als voorlaatste starten in de afsluitende tweede ronde. "De concurrenten die vlak onder mij stonden hadden allemaal fouten gesprongen. Dus ik wist van tevoren dat ik met één fout toch nog op het podium zou komen. Dat was al een geruststelling" Leopold van Asten bleef met Think Twice geheel fout loos. "Het was inderdaad een perfecte race met ook nog een scherpe tijd. Daardoor werd de druk op Eric, die na mij startte, wel erg groot Toen hij bij de derde hindernis al in de fout ging, wist ik dat ik de titel binnen had. Dat was een heerlijk moment Hij rijdt nu al twee jaar met de elfja rige merrie Think Twice. "De beste jaren voor een paard liggen vanaf elf tot veertien jaar. Ik hoop de komende jaren nog veel successen met haar te boeken. Sinds kort heb ik met Com- pessa een nieuw twee paard. Daar verwacht ik in de toekomst ook veel van. Komend weekeinde rijd ik met haar in Zwitserland Leopold van Asten heeft het geluk voor een sponsor als VDL-groep te rij den. Eigenaar Van der Leegte ziet de paarden als een hobby Daardoor kan de springruiter ook langer met een succesvol paard doorgaan. In het ver leden moest hij telkens opnieuw beginnen nadat zijn paard verkocht werd. "Dat heb je met paardenhande laren die ervan moeten leven. Maar mijn sponsor doet het puur uit hobby. Hij hoeft er niet aan te verdie nen. En dat is wel prettig." Sinds begin dit jaar behoort hij tot het VDL Groep team van topruiterjan Tops uit Valkenswaard. De Ysselstey ner steekt veel van hem op. "In het verleden stond ik er vaak alleen voor. Nu ik in een team zit is de begeleiding veel beter. Jan Tops is enorm fanatiek en van zijn trainingen word ik alleen maar beter. We proberen nu naar de top toe te werken. Daar staat mijn sponsor ook achter. Het heeft wel lijd nodig voordat ik echt serieus op het hoogste internationale niveau mee- kan. Ik moet nog veel ervaring opdoen.'' Bijzondere krachtmeting voor hoogspringer Joep Caris Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19:00 uur, Kas- tiëlse Baan. Donderdag: duurloop, 19:00 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Zaterdag: bostraining, 16:00 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 16 juli: Horst "De Acht van Horst" 5- 10 km. Uitslagen: De internationale Sommcrnachtslauf te Neuss werd voor de tweede keer gewonnen door Laban Chege uit Kenia in de tijd van 28:42. Het par cours over 10km bestond uit 66 boch ten verdeeld over 6 ronden klinkers, tramrails en vals plat. De gigantische sfeer met meer dan 15000 toeschou wers vergoedt echter het afzien. Paul Coppus miste bij de M50 de slag om de podiumplaatsen. Hij legde de 10 km af in een voor hem tegenvallende 39:04 en was daarmee 53e in totaal. In de Halve Marathon te Gennep werd ondanks de warmte door de deelnemende Peelrunners goed gepresteerd. 9,2 km: Joop Zanders 34:20 (le): 21.1 km: Wim Ebisch 1.27.53 (2e M50): Geert Emons 1.31 32: Rinie Ebisch 1.46.2" (3e V45). Ron Beurskens nam op 23/6 in het Schotse Stirling deel aan de MediGa- mes, een jaarlijkse internationale wedstrijd voor werkers in de gezond heidszorg. Op de 5000 m wist Ron achter de Franse fysiotherapeut Chris- tophe beslag te leggen op een uitste kende 2e plaats, hetgeen hem een zil veren plak opleverde in de tijd van 16:55. De prestaties hadden enigszins te lijden van de warmte en de harde wind. Ook dit jaar namen de Peelrunners weer met een ploeg deel aan de Esta fetteloop Vaals-Venlo. Voor de brood nodige aanvoer van drank en enige morele ondersteuning tijdens de zware etappes zorgden de begelei dende fietsers Janny Wetjens, Jos Pee- ters, Petra en Leon Mooren. Vaals - Wylre 15.8 km Bert Versieyen 1.15.13: Wylre - Nuth 13.8 km Geert Emons 0.59.07: Nuth - Nieuwstadt 16,4 km Piet Jacobs 1.22.16; Nieuw stadt - St.Joost 10,8 km Geert Tielen 0.52.20; St.Joost - Roermond 15,6 km Twan Arts 1 08.34; Roermond - Reu ver 14,6 km Ton Besselink 1.07.08; Reuver - Venlo 17.0 km Riny Ebisch 1.23.52. De ploeg eindigde op de 23e plaats in de enigszins merkwaardige totaaltijd van 7 53 30 uur. Wedstrijduitslagen doorgeven via E- mail, rpvdgoor@pIex.nl of telefo nisch, 077-4678240. Wie springt hoger? Een mens of een paard? Hoogspringer Joep Caris van atletiekvereniging AV Venray-Regio gaat zaterdag 12 juli een wel heel speciale uitdaging aan. Tijdens een paardenspekta- kel op evenemententerrein D'n Umswing in Kronenberg staat als pauzenummer een duel tussen mens en dier op het programma. "Ik zie het ais een mooi pauzenum mer. Leuk om te doen, maar ook niet meer dan dat", zegt Joep Caris over de uitdaging die hem zaterdag te wachten staat. De 35-jarige Caris is pas sinds een jaar lid van AV Venray- Regio, maar was in het verleden een meer dan verdienstelijk atleet. In 1987 werd hij, uitkomend voor Swift Roermond, zelfs Nederlands indoor- kampioen hoogspringen met een hoogte van 2.01 meter. In datzelfde jaar werd hij Zuid-Nederlands kam pioen outdoor met een hoogte van maar liefst 2.06 meter. "Ik ben dan wel Nederlands kampioen geworden, maar internationaal telden die hoog ten toen niet echt mee." De oorspron kelijk uit Nunhem afkomstige Caris verkaste een jaar geleden naar Venray en pakte, nadat hij twaalf jaar geleden was gestopt met atletiek, de draad op bij AV Venray-Regio. Dat hij het nog niet verleerd was bewees hij in de senioren competitieploeg tijdens de tweede competitiewedstrijd van het seizoen. Bij het kogelstoten verbeter de hij het achttien jaar oude clubre cord door de kogel maar liefst 11.93 meter ver weg te stoten. Een verbetering van het oude record met 36 centimeter. Zaterdag gaat hij de confrontatie aan met een paard. Amazone Lean Wie wil genieten van alles wat met paarden te maken heeft moet zater dag 12 juli absoluut zeker naar het evenementen terrein D'n Umswing in Kronenberg gaan Tijdens een centra le keuring voor paarden en pony's is er vanaf 13 00 uur een zeer spectacu lair showprogramma gepland. Het showprogramma ziet er als volgt uit: om I3.3O uur wordt er een carrousel- nummer verreden met New-Forest pony's. Om 13-50 uur zal er een Romeinse strijdwagen door de ring razen gevolgd door een a la fléche en een ski-jören. Het Shetland Pony stamboek sluit het programma voor de pauze af met een staaltje van Hoge school Dressuur. Na de pauze, om ongeveer 15.10 uur gaat een atleet van de Venrayse Atletiek vereniging het opnemen tegen een springpaard. Vervolgens gaan om ongeveer 15.25 uur Trekpaarden en Haflingers de ring in voor het poprennen. Om 15.40 uur gaat de heer L. Geelen een zesspan op afstand besturen. En het hoogtepunt, het Grand National Team Nederland zal om 16.00 uur liet showprogramma afsluiten. De Hendrix Spring competitie en de PAVO Dressuur competitie wor den verreden altijd goed voor prach tige paardensport. Het middagpro gramma telt maar liefst 150 deelnemers. De Stichting Paard en Pony Lint burg heeft deze dag De Limburgse Dag van het Paard genoemd. Vorig jaar werd deze dag voor het eerst in deze opzet gehouden. De reacties van een ieder waren dusdanig dat beslo ten is er een jaarlijks terugkerend eve nement van te .maken. Er is voor zowel paardenkenners als paarden vrienden van alles te zien en te bele ven. Een gezinsdag bij uitstek. De altijd plezierige sfeer die zo kenmer kend is voor de paardensport staat daar borg voor. De Stichting Paard en Pony Limburg organiseert deze dag in nauwe samenwerking met de Stich ting Ruiterbelangen Sevenum. De toe gangsprijs ad 3.50 is uitermate laag gehouden en een complete catalo gus/programmaoverzicht van alle stamboeken en deelnemers is voor 3,- op het terrein te koop. Het grote evenemententerrein is heel makkelijk bereikbaar via de Middenpeelweg. Programma zaterdag 12 juli: Wanssum-Veteranen v. 16.15 Alle spelers. Gerard Koonings uit Ysselsteyn zal clubgenoot Dave van der Coe- len uit America begin augustus vergezellen naar het EK veld- schieten in Frankrijk. Koonings wist zich in het Belgische Lier te plaatsen voor de Europese titelstrijd, door de gestelde limiet te schieten. De Ysselstcynse schutter was de enige van vier Nederlandse schutters die zich tijdens de selectie wedstrijd in België kwalificeerde. Hij werd met 649 punten (limiet 640 punten) tweede. Het duo van Ons Genoegen Yssel steyn vormt de totale Nederlandse afvaardiging bij het EK in het Franse Vagney, van 10 tot en met 17 augus tus. Dave van der Coelen plaatste zich als enige al eerder voor het EK. door tijdens reguliere wedstrijden twee keer de limiet te schieten. Luuk Snijders naar Koninkrijksspelen op Aruba Voor het rijden van hun wedstrij den togen de rijders naar het circuit Bezuidenhout te Boekei, waarbij Gemma Lindner een 28e stek op haar vierwieler wist te bewerkstellen bij de Quads 51 t/m 88cc na het rijden van de twee manches. Bij de 65 auto maten reed Brvan Kersten ook prach tige wedstrijd en ging met de vijfde beker aan de haal. Een 15e stek bij de 85 A kwam op naam te staan van Tommy de Bruyn en eindigde Wilco Lindner op een 16e plaats in het alge mene klassement. Pech was er voor de Emile Cox in de klasse 85 hoog, de eerste manche wist hij nog winnend af te sluiten, terwijl hij in de tweede manche vroegtijdig de strijd moest opgeven. Ook voor Nicky de Bruyn zat het niet mee, in de eerste manche moest hij al de strijd staken wegens problemen en kon daardoor in de tweede manche ook niet meer aan de start verschijnen, De dagzege bij de 125 jeugd kwam op naam te staan van Rob van Benthum en wist Paul Eick- mans met tweemaal een negende plaats ook een negende stek in het dagklassement voor zich veilig te stel len. Bij de veteranen wist Andre Cox een 1 le stek op zijn naam te schrij ven het rijden van de twee manches. Bij de wedstrijd van zondag wist het duo Pierre van de Venne/Mat Wij- ers bij de zijspannen een sterke wed strijd te rijden en wist beslag te leg gen op een 11e plek in de daguitslag. Bij de Inters 500 eindigde Maarten van de Aa op een 18e stek en wist Dennis van de Berg een 23e plaats op zijn naam te schrijven. Een 21e plaats bij de Inters 250 kwam in handen van Ruud Pijpers, terwijl Rob Mulders als 2 ie werd afgevlagd. Ook Ad Coenen wist een 21e plaats te realiseren maar bij de Inters 125 en wist Peter Pijpers een 35e stek voor zich veilig te stellen bij de Nationalen 500 na het rijden van de twee manches. Bij de Nationa len 250 bezette Edwin Logtens een 27e plaats en wist Marc van Dijck bij de 250 junioren met de 4e beker aan de haal te gaan. Komende weekend is er op het cir cuit de Peel een Internationaal Quad weekend en zal er verreden worden om voor de Benelux cup. De veelbelovende 15-jarige wiel renner Wout Poels uit Blitterswijck - van wie Peel en Maas vorig week een portret publiceerde- heeft zijn droom snel in vervulling laten gaan. Hij wilde na enkele zeer goede uitslagen nu wel eehs een koers winnen. Welaan, dat gebeurde zondag tijdens de wieler wedstrijden van de Belgische Wieler bond in de plaats Groot Bijgaarden (vlakbij Brussel). Poels startte bij de niewelingen met 42 coureurs. Van begin af aan zat de Blitterswijckse belofte er vooraan bij en op het beslissende moment trapte hij zo hard dat zijn concurrenten hem niet meer bij konden houden. Wout Poels finischte als eerste en werd als win naar in het bloemetje gezet. Het was dit jaar zijn eerste overwinning. Maan- agavond werd Poels tijdens de club- contactavond bij zijn Helmondse wie lerclub Buitenlust nog een gehuldigd. Komend weekend doet hij mee aan de Nederlandse kampioenschappen baanrijden te Amsterdam. Nooit eerder vloog hij in een vliegtuig. Nooit reisde hij verder dan het noorden van Frankrijk. En nooit speelde hij voor een nationaal voetbalteam. Over wie we het hebben? Luuk Snijders, talentvol voetballer van SV Ven ray. De laatste wedstrijden van het afgelopen seizoen maakte hij op 15-jarige leeftijd al zijn debuut in het vaandelteam van de plaat selijke trots en binnenkort debu teert hij weer, op 16-jarige leeftijd in een officiële interland van het Nederlands amateurelftal onder 16 jaar. In Aruba nog wel, waar van zaterdag 25 juli tot en met zaterdag 3 augustus de Konink rijksspelen worden gehouden. Aruba is het land van zon, zee en strand. Een tropisch eiland, midden in het warme en zwoele Caribische gebied. Niet echt de plek waar je aan denkt als je over voetbal praat. En toch staat dit eiland binnenkort een week lang in het teken van sport en verbroedering. Tijdens de Konink rijksspelen komen namelijk honder den jongeren in actie Jongeren uit Nederland. Aruba en de Nederlandse Antillen nemen onder andere deel aan sporten als basketball, baseball, tennis, taekwondo, atletiek en (svneh- roon)zwemmen. En een van die jon geren komt uit Venray en heet Luuk Snijders. Zestien jaar jong, 1.86 meter lang, geboren en getogen in een echte voetbalfamilie. Een familie waarin heel wat uurtjes per dag over voetbal gesproken wordt. En de laat ste dagen nog meer nu zoonlief, die onlangs zijn VMBO-diploma aan het Raayland College in Venray behaalde, op het punt staat naar Aruba te ver trekken. DEBUUT EERSTE TEAM Luuk Snijders is echter de nuchter heid zelve. De voetballer doorliep bij de plaatselijke SV alle jcugdelftallen, speelde als D'tje nog een jaartje bij het jeugdplan van profclub VW, maar koos ervoor zich verder te ont wikkelen bij Venray. De laatste maan den begon zijn voetbaltalent ook op te vallen bij hoofdtrainer André Kool hof, die de jeugdige B-speler de laat ste drie wedstrijden van de competi tie al liet invallen in het eerste team. "Ik kreeg wel even de kriebels toen hij zei 'Luuk ga je warmlopen', maar het ging goed. Komend seizoen zou ik deel gaan uitmaken van de selec tieZou inderdaad, want inmid dels hadden de scouts van de prof clubs in de regio niet zitten slapen. Tijdens de selectiewedstrijden voor het districtsteam Zuid 11 was Snijders namelijk een van de opvallendste spe lers. Hij speelde zelfs zo goed, dat hij na een wedstrijd op Sportcentrum Papendal werd geselecteerd voor het Nederlands amateurteam onder 16 jaar. En dus stonden diverse profclubs op de stoep, met de vraag of de Ven- raynaar niet bij hen wilde komen spe len. HELMOND SPORT Uiteindelijk koos de talentvolle voetballer voor Helmond Sport, waar hij komend seizoen onder trainer en ex-prof Mario Verlijsdonk in de B- jeugd gaat spelen. Tevens gaat hij in Eindhoven studeren aan het CIOS. Natuurlijk droomt ook de Vcnraynaar. net als miljoenen andere jongens, van een loopbaan als profv oetballer, maar hij beseft dat die droom slechts voor weinigen is weggelegd. "Als ik het niet haal. wil ik graag gymleraar wor den. Ik wil gewoon iets gaan doen dat met sport te maken heeft." Wat hij van Aruba kan verwachten weet ook Snijders niet precies. "Het zal er wel warm zijn, maar gelukkig voetballen wij s avonds. We spelen twee keer tegen Aruba en twee keer tegen de Antillen." De twee beste ploegen spelen daarna op vrijdag 1 augustus de finale in een echt stadion met de prachtig naam 'Compleho Deportivo Guillermo O. Trinidad'. De bedoeling van de Koninkrijksspelen is dat de jeugd van de drie landen van het Koninkrijk der Nederlanden een week lang met elkaar optrekken en tegen elkaar uitkomen op het sport veld. Begrippen als respect, weder zijdse waardering en saamhorigheid staan tijdens het evenement centraal. "Het is echt niet alleen voetballen, maar ook genieten van het land. Op de dagen dat we moeten voetballen, zal alles in het teken staan van de wedstrijd, maar op de andere dagen kunnen en mogen we ook heel wat van het eiland zien. Het strand, wat snorkelen in de zee. genieten van een andere cultuur, ik vermaak me wel", denkt Snijders. 'OP DRIE' De Venraynaar is iemand die eerst altijd graag de kat uit de boom kijkt maar is, eenmaal in het veld, voor nie mand bang. "Ik vind het moeilijk om over mezelf te praten. Maar volgens de trainers ben ik technisch en tac tisch sterk. De laatste jaren speelde ik in de jeugd altijd 'op drie', als laatste man. Maar ik kan ook centraal achter de spitsen spelen. Ze zeggen altijd dat ik het spelletje goed zie. Nee, ik ben inderdaad niet bang om iemand op de juiste plaats te zetten." Na terugkomst in Nederland kan de Voetballer Luuk Snijders vertrekt binnenkort naar Aruba, waar de Koninkrijksspelen worden gebon den. Foto: Hans Hendrikx talentvolle voetballer meteen bij Hel mond Sport aan de slag. Drie keer in de week voetballen, een wedstrijd in het weekend, een nieuwe studie. Het zal een hele overgang worden. Maar Luuk Snijders houdt wel van een uit daging. Ooit hoopt hij in de voetspo ren van zijn favoriete spelers Jari Lit- manen en Rafaël van der Vaart te treden, want die spelen bij zijn favo riete club: Ajax. Maar mocht zijn droom over een profvoetballoopbaan niet slagen, dan gaat hij net zo graag weer spelen voor zijn favoriete ama teurclub:. SV Venray. Lachend: "Ik heb een rood-wit voetbalhart en dat zal altijd zo blijven." Ondanks een lichte blessure train de Joep Caris deze week toch voor de bijzondere hoogspringwedstrijd tegen een paard. van de Goor uit Sevenum is met haar paard de te kloppen tegenstander. "Hoe hoog springt een paard eigen lijk?", lijkt hij zich toch al een beetje zorgen te maken. "1.70, 1.80 meter. Nou, dan kan het een echte wedstrijd worden. Ja. want ik wil altijd winnen. Ik heb zoiets nog nooit gedaan, maar het lijkt me hartstikke leuk om te doen. Bovendien is het een mooi stukje reclame voor de Venrayse atle tiekvereniging. Het bevalt me hier uit stekend. Het is een ontzettend fijne club." Zomeravond competitie Vrijdag 11 juli wordt in café De Piël haas de vijfde wedstrijd van de Zomeravondcompetitie gehouden. Iedereen die hieraan wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Er worden negen wed strijden gehouden. De finale is op 12 september. Whiskeydarten Zaterdag 12 juli wordt in café De Piël haas weer whiskeydarten gehouden. Iedereen die aan dit toernooi wil deel nemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag darten: Winnaarsronde: 1. Dave v. Zeist; 2. Denny Plum; 3- Lou Janssen; 4. Tomasz Kosmala; 5. Dennis Smits; 6. Albert Moorrees; 7 Peter v.d. Berg; 8. Perry Bussers. Verliezersronde: 1. Jos Heesen; 2. Gerard de Bruijn; 3. Rov Troisfontai- ne; 4. Jolanda Gisberts; 5. Henry Stip hout; 6. Theo Gisberts; 7. Monica Coumans; 8. Mar)' Moorrees.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 17