Sport- Verenigingsinfo Bridge TV Ysselsteyn Ereplaatsen midgetgolvers Drie Kringkampioenen Tennis Club Venray HSV De Roerdomp Venray Peelrunners HSV 't Alvertje- Oostrum Duivensport DC De Piëlhaas Triathlon Vereniging Regio Venray Mudhunters Venray's Mannenkoor Bandelieren Tomorrow People Ars Musica Cantorij Collegium Vocale Confetti Kamerkoor Contrast Crescendo Het Zonnelied Euterpe MMSK St. Petrus'Banden Sub Matris Tutela Aostrumse Zangkompeneej Venrode De Springplank PEEL EN MAAS Donderdag 3 juli 2003 - Pagina 19 Na de afsluitende drives op de diverse clubs ligt het bridgen in Ven ray niet stil. De zomeravondcompeti tie gaat van start. Gedurende zeven avonden organiseren Venrayse bridgeclubs om beurten een drive. Vanaf 3 juli tot en met 14 augustus, iedere donderdag om 19-30 uur in de Kiosk. Iedereen kan meedoen; club bridgers uit Venray en omgeving nraar zeker ook thuisbridgers zijn van harte welkom. Voor deze laatste gfoep is het een mogelijkheid om eens in wedstrijdverband te bridgen, bij het invullen van de scores wordt u geholpen. Inschrijfgeld 3 euro per jaar Wekelijks een goed gevulde prij- zèntafel. 'Arie en Jootje Vermeulen, heel bekend in de Kiosk, stellen een wis selbeker ter beschikking voor het paar dat in dezelfde samenstelling de hoogste gemiddelde score heeft, gere kend over vijf wedstrijden. De avon den bieden de mogelijkheid om eens andere spelers te ontmoeten. Ze heb ben een ongedwongen karakter. Let op de aanvangstijd en meld je op tijd aan. Bridgeclub Common Sense Afgelopen maandag was de slotdrive van dit seizoen. De maanden juli en augustus wordt er niet gebridged in verband met de vakantieperiode. U wordt weer verwacht op maandag 7 september. Uitslag van de slotavond: Geel: 1 ds. Overbeek-Peters 70.85%; 2. ds. Gorree-Worst 58.85%; 3. mw. Korsmit-hr. Linders 53.65%. Rood: 1. mw. Rooyakkers-hr. Verhey- en 66.15%; 2. hr. Huys-Koopman 53-65%; 3. ds. Dobbe-v.d. Heuvel en hr. Ellemers-Mertens 52.60%. Bridgeclub Doublet De Laddercompetitie is beëindigd. De zevende zitting werd gewonnen door Annie Clermonts en Mia Koop- mans; 2. Fieke iMessemaeckers met Dorrie Qriessen en 3. Jac Huys met Gerard Linssen. Door een bonus van 10% staan de heren Jan Mater en Jan Kleeven voor deze avond fier boven aan. Nu kan ook de eindstand van de laddercompctitie worden opgemaakt; de beste acht scores van vijftien wed strijden tellen. Jac Huys met Gerard Linssen worden de ladderkampioen van het seizoen 2002/2003 met 486.35; 2. Janny Jungslager en Sjef de Vocht 482.05 en 3. Corrie Hartong en Jan Heinenkamp 480.45 punten. Tij- Afgelopen week is het 17e open toernooi gehouden, het 2VM Vlakwa ter toernooi. Niet alleen qua weer was het een geweldige week, ook qua wedstrijden en sportiviteit. Er waren 110 deelnemers en er zijn van zondag tot en met zondag bijna 200 partijen gespeeld. Dit jaar was er voor het eerst een open categorie voor de speelsterkte 3, 4, 5 en 6. Mede door de deelnemers aan deze categorieën, vyaren er voor de toeschouwers vele mooie partijen te zien. Het toernooi werd afgelopen zondag afgesloten ipet de prijsuitreiking en een verlo ting met mooie prijzen. Dit nadat er die dag in totaal zeventien finales waren gespeeld in de diverse catego rieën. Regelmatig werd een finale pas in de derde set beslist, zodat ook hier de toeschouwers waar voor hun geld kregen. Hieronder volgen de uitslagen van de finales: HE3+4: Mark Driessen-Elroy Jansen 7- 6 6-3. HD 4+5: Elroy Jansen/Jeroen Meijer- Sander Rottgering/Patrick Zwiers 6-4 7-5. GD 4+5: Noortje Vloet/Sander de Wildt-Jaqueline v Gasseli/Dick v Gas- sèff 7-5 64. HE 5: Marco Janssen-Pieter Reijnders 3;0 64 64. Dl£5+6:.Angelique van Gasselt-Judith BÖVee 63 6-0. DD 5+6: Judith Bovee/Ingrid Steen- bakkers-Oda Creemers/Riny van Sun- dert 61 Opg. HE 6: Patrick Zwiers-Tom Rouwette i5 7-6. HD 6: Pierre Gommans/Cas v.d. Groes-Roel Creemers/Ad Steenbak kers 7-6 2-6 62. GD 6: Judith van Sundert/Tom Rou- wette-Marjan leuken/Cas v.d. Groes 6 4 2-663 HE": Ron v.d. Zanden-Martin Druiven 4-6 62 64. HD 7+8+9: Ben van Daal/Bjorn Jeu- ken-Ruud Bakens/Harrie Schelbergen 62 61. DE 7+8+9: Meggie van Knippenberg- Ellen Quanten 60 60. DD 7: Monique Janssen/Jolande Segers-Anny Engels/Georgette Poppe- liers 62 61. GD 7: Monique Janssen/Gerard Loef- fen-Jolande Segers/Sef Lucassen 67 6 3 7-6. HE 8+9: Ruud van Mil-Eric Vennekens 3-6 64 63. DD 8+9: W Creemers/A Mijling-Wes- terdijk-Carly van Loon/Lia Ruijs 63 6 1. GD 8+9: Carlie Vriesekoop/Louis Conjaerts-Jacqueline Leenen/Edgar Leenen 6l 62. De volgende grote activiteit is het K4 Maascourt toernooi voor junioren. Dit wordt gehouden van 13 tot en met 19 juli. Dit toernooi kent de cate gorieën t/m 12/14 en 16 jaar. jongens en'meisjes. Vele junioren uit de regio maar ook ver daarbuiten zullen deel nemen aan dit sterk bezette jeugd- toernooi. Verder is er elke donderdag racket wissel vanaf 18.15 tot 21.30 uur. De mix-league nadert het einde van de eerste ronde. De stand van zaken zal dan worden opgemaakt en de tweede ronde zal beginnen. Voor het Venray Open, gehouden in het laatste weekend van augustus, kunnen leden zich aanmelden via het insclirijformulier in het clubhuis. Nieuwe leden voor de tennisclub kunnen zich aanmelden bij onze ledenadministratie. Telefonisch te bereiken op 584876. Het inschrijffor mulier staat ook op de website? dens de komende jaarvergadering zul len de kampioenen worden gehul digd. Het seizoen werd afgesloten met een drive, kleine prijsjes gingen naar de paren die door het lot werden aan gewezen De eerste drie plaatsen ver schilden slechts 0.6%. 1. Lou Gilissen- Henk Penninx; 2. Rob en Trees v.d. Beele; 3. Dorrie Driessen-Fieke Messe- maeckers. Vanaf 3 juli wordt wekelijks de zomercompetitie georganiseerd, iede re donderdag om 19-30 uur in de Kiosk. Iedereen is welkom, ook niet- clubbridgers. Inschrijfgeld 3 euro; kom op tijd. In tegenstelling tot eerdere berich ten is er op 20 augustus geen bridge. Het seizoen 2003/2004 begint met de jaarvergadering op 27 augustus. Bridgeclub Klavertje Vier Op de laatste bridgeavond van dit sei zoen bedankte de voorzitster mevr. H. Poels iedereen die iets voor de club gedaan heeft. De uitslag van de kaartavond was als volgt: Groen. 1. hr. Canli-Cornelissen 63.02%; 2. ds. Poels-Rooyakkers 59-38%; 3- ds. V. Ham-Korsmit 56.77%. Geel: 1. ep. Hagens 66.88%; 2. ds. V.d. Boom-v. Glabbeek 57.81%; 3. ds. Buyssen-Michels 57.29%. Bridgeclub Venray Het seizoen is ten einde. De laatste avond van de zomercompetitie waren in de gele lijn de paren geplaatst die de vorige avonden ook succesvol waren geweest. Op het einde van de avond was de top drie enigszins voorspelbaar. Als eerste eindigden ds. Rottgering- Willems. Zij verdienen de zomerbe- ker dan ook dubbel en dwars. Zeker wanneer ze de score van hun slecht ste avond nog mogen wegstrepen, hr. Corver-v. Gaal en V. Lieshout-Manders completeerden de top drie In de rode lijn waren de eerste drie plaatsen voor ds. Orosz-Stevens, Schrooten-d. Weert en ep. Willemsen. Op donderdag 17 juli organiseert de club de zomeravondbridge en op donderdag 21 augustus starten ze weer met het nieuwe seizoen. U krijgt hiervoor tijdig de stukken thuis gestuurd. Niet-rokers Bridgeclub Er speelden 33 paren in de slotdrive van het seizoen. Vóór er gespeeld werd is in een korte ledenvergadering besloten om bridgemates aan te schaf fen zodat er volgend seizoen geen extra telwerk ter controle meer nodig zal zijn. Bovendien werd Toon den Brok bedankt voor zijn vele werk. nu hij het wedstrijdleiderschap neerlegt. In de gele lijn wonnen Jacqui Coenen en Peter de Groot met 66,11%, twee de werden Nel Camps en Karin Goor- en met 57,78% en derde Cor Oost veen en Huub Camps met 56,67- In de rode lijn scoorden Toon den Brok en Ton Theuns 65,28%, Piet Hanen en Huub Thuyls gelijk met Riek Rutten en Bér Poels 59,o3%. In de groen lijn tenslotte werden Lidia Thijssen en Lia Ellemers eerst met 60,25%, gevolgd door Bert Elle mers en Jan Beerens met 59,51% en Mia Oostveen en Piërre Sonnemans met 54,86%. Nu volgen zeven weken voor de Ven rayse zomercompetitie op donderdag avond, en op dinsdag 19 augustus start voor de NRBC Venray weer het nieuwe seizoen. Overloonse Bridgeclub Iedere woensdag tot en met 13 augus tus bent u van harte welkom om te kaarten bij de Overloonse Bridgeclub in hun locatie in bungalowpark De Vers, Raaijweg 25 in Overloon, De avonden beginnen om 19-30 uur. De kosten zijn 1.50 euro per persoon. Info bij Gerda 'Crooijmans, tel. 0478- 641265 op maandag en dinsdag tus sen 17.00 en 18.00 uur. U mag ook gewoon binnenlopen en opgave is niet noodzakelijk. Mededelingen jeugd: Woensdag 9 juli: Derde en laatste jeugdcursus. Programma jeugd: 4 juli: Vierdejeugdcup Noord-Lim burg op de vijver van 't Alvertje in Oostrum Wedstrijden senioren: 5 juli: Vrije koppel wedstrijd te Affer- den op de Maas, vissen van 10.00 tot 15.00 uur. 6 juli: Tweede Maaskoning 2003, we vissen van 07.30 tot 12.00 uur, bijeen komst aan de maas om 06.45 uur. 9 juli: Negende zomeravond competi tie, bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. De uitslag zal ook te zien zijn op www.hsvderoer- domp.nl Uitslagen: Zevende zomeravond competitie: 1. A. de Klein; 2. A. Gooren; 3- C. Peters; 4. H. Coppus: 5. L. v.d. Hoogenhof. Eerste Maaskoning: 1. B. v.d. Beuken; 2. A. de Klein; 3- A. van Mill. Op een koppel wedstrijd te Boxmeer was er een vierde plaats voor Antoon van Mill met Bart v.d. Beuken en op een koppel wedstrijd te Tilburg was er een derde plaats voor het koppel Gerrit Robben met Math v.d. Ven. Vergunningen: Nieuwe vergunningen zijn verkrijg baar bij Faunaland van Grootel Sta tionsweg 21 in Venray en bij secreta ris H. Hendriks, Pastoor v.d. Gaetstraat 48 Venray. Tel. 0478- 582994. Hier zijn ook dag en week vergunningen te verkrijgen voor vis vijver de Ballonzuil, Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Per telefoon 0478- 582994 of per e-mail: info@hsvderoer- domp.al Deze week, donderdag, starten ze weer met de dubbelcompetitie, zodat we voor de vakantie nog een ronde kunnen draaien. De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen bij de baan. Lees het reglement en hou je aan de speeltijden. Bij de Mix kampioenschappen wer den prachtige finales gespeeld. Dc strijd om de titel in de klasse sterkte B ging tussen Jolahda en Marcel Helle gers en Willy en Wilbert van Dijck, De eerste set werd beslist in een tie break voorjolanda en Marcel. In de 2de set leek het op een ommekeer, maar op het einde zorgden Jolanda en Marcel ervoor dat ze ook deze set bin nensleepten met 7-5. In klasse sterkte A deden beide teams daar nog een schepje bovenop met een zeer aan trekkelijk schouwspel. In de eerste set leek het een walk-over te worden voor Liesbeth en Jan Altink, die de set met een makkelijke 6 -3 wisten te winnen Niets was minder waar want de in de tweede set keerde de wed strijd om en Lindsey en Twan won nen deze set met 64. Beide teams zorgde voor een zeer spannend einde. Dit kon natuurlijk alleen resul teren in een verdiende tie-break voor beide teams. 'Uiteindelijk trokken Liesbeth en Jan de wedstrijd toch naar zich toe en wonnen met 7 4. De winnaars op een rijtje Mix Sterkte A: 1. Liesbeth en Jan Altink; 2. Lindsey Pouwels en Twan de Wit Mix Sterkte B: 1Jolanda en Marcel Hellegers; 2. Willy en Wilbert van Dijck Heb je al ingeschreven voor het Venray Open 2003? Zo niet, doe het dan deze week nog. Inschrijfformulie ren liggen in de kantine. De inschrij ving sluit op zondag 5 juli. In de week van 11 t/m zondag 20 juli wordt het Juwett Tweewielers 40 en 50+ Toernooi gespeeld. Afhanke lijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week ver deeld. In verband met de leeftijd zul len ze proberen de wedstrijden zo veel mogelijk te spreiden. Alle senio ren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen 1.50 euro. Je kunt je slechts inschrijven voor een categorie, dus ben je 50 of ouder, mag je kiezen tussen de 40+ en 50+ categorie. Contactpersonen voor dit toernooi: Jan (541781), Dirk (541428) en Gonnie (541611) De inschrijving sluit op zondag 5 juli. Eindstanden KNLTB-competitie 2003 Dinsdag: Dames 1 18+, 2e klasse: 5e 22 20 Vrijdag: Mix 1 35+, le klasse: 6e 1117 Mix 2 35+, 2e klasse: 2e 217 Heren 1 35+, 4e klasse: ~e 8 20 Heren 2 35+: 4e klasse: 5e 14 14 Zaterdag: Mix 1 18+, 2e klasse: 2e 28 7 Mix 1 35+, 4e klasse: 5e 19 16 Heren 35+. 2e klasse: 7e 1131 Heren 18+, 3e klasse: 6e 17 25 Zondag: Jongens, 2e klasse: 6e 17 25 Meisjes, 2e klasse: 8e 8 34 De op 13 juli geplande Clubdag 2003 gaat niet door. Vorige week zijn de Vloerencen- trum jeugd- en mix clubkampioen schappen 2003 gespeeld. Het was een schitterend week met zinderende finales. Bij de meisjes van de basis school werden de halve en hele fina les 's woensdags al gespeeld. Onder goede weersomstandigheden heeft Janneke Litjens uiteindelijk de finale van Marloes Wilmsen gewonnen. Milou Heetkamp was net niet sterk genoeg voor Lisa Claessens, zij werd dan ook derde. Zaterdag werden de halve finales gespeeld en zondag de finales. Bij de jongens van de basisschool heeft Stan van Asten, na twee enorme lange wedstrijden de fel begeerde titel bin nen gehaald. In de halve finale ver sloeg hij na een spannende wedstrijd Joris Verheijen. In de finale tegen Mark Glaskov moest er zelfs een tie break aan te pas komen om uiteinde lijk na 2,5 uur als winnaar van de baan te gaan. Joris Verheijen versloeg Bart van Osch en verdiende daarmee dan ook de derde plaats. Bij de meisjes van de middelbare school is Renate Peeters voor het derde jaar op rij win naar geworden, ook zij moest een derde set spelen tegen Marlon van Dijck om uiteindelijk te winnen. Hierdoor bleef de verdiende wissel beker dan ook in haar bezit. Steffie de Wit werd derde zij was net even sterker dan Juul Hendrikx Jelle van Hees heeft het Jeroen Gommers dit jaar heel moeilijk gemaakt. In een per fecte wedstrijd met prachtig tennis, bleek Jeroen dit jaar weer net iets beter dan Jelle. In een schitterende wedstrijd om de derde en vierde plaats, werd Teun de Wit de winnaar van Rene Jaspers. De winnaars op een rijtje: Bassisschool: Meisjes: 1. Janneke Lit jens; 2. Marloes Wilmsen; 3. Lisa Cla essens; 4. Milou Heetkamp. Jongens: 1. Stan van Asten; 2. Mark Glaskov; 3- Joris Verheijen; 4. Bart van Osch. Middelbare School: Meisjes: 1Renate Peeters; 2. Marlon van Dijck; 3- Steffie de Wit; 4. Juul Hendriks. Jongens: Ï.Jeroen Gommers: 2. Jelle van Hees; 3- Teun de Wit: 4. Rene Jas pers. Bij de Districtskampioenschap pen, die op zaterdag werden gehou den in Geldrop (bogni) en zondag in Leende (eterniet) zijn Jan Engels en Harrie Lenssen in de prijzen geval len, Jan Engels (enige Venrayse deel nemer) wist zicli zaterdag als vijfde te klasseren met 140 holeslagen.Winnaar werd niet geheel verrassend maar zekere ver diend Hans van der Aa (Du Commer- ce/Leende) met 119 slagen, die de eveneens goed spelende Heezenaar Maarten Berwers (123) en de nor maal thuis sterk spelende Tiny Kla- renbeek (126) achter zich hield Zondag in Leende maakte ook Harrie Lenssen zijn opwachting en verover de na een zwakke start alsnog de derde plaats met 110 holeslagen. Jan Engels (106 slagen), na twee ronden nog leider, moest zich in de laatste twee ronden gewonnen geven tegen opnieuw Hans van der Aa, die met 102 slagen ook het districtskam pioenschap op eterniet in de wacht sleepte. Het Combiklassement werd dus een prooi voor de dit weekend oppermachtige Hans van der Aa (221 slagen) vóór Tiny Klarenbeek (242) en Jan Engels (246), die daar mee zijn tweede medaille in ont vangst mocht nemen. NK Combi Komend weekend zal Jan Engels en Harrie Lenssen deelnemen aan het Nederlands Kampioenschap Combi, dat in Appelscha (Fr) plaats vindt. Zaterdag worden 5 ronden op eterniet gespeeld, terwijl zondag 5 ronden op vilt worden afgewerkt. Onderlinge Competitie De zeer sterk spelende Gerrit Jans sen (22-23-21 66 holeslagen), Har rie Lenssen (74). Gerrit Vermeulen (74) en Leo Wilms (71) boekten allen een 6-0 overwinning op respectievelijk Ton Hendriks. Truus Arts, Fieke van Ham en Jeu Vranken. Jan van Dijk (80) klopte Annie Lit jens met 5-1, een resultaat, dat ook Jan Engels (75) neerzette tegen Pier re Dean. Jan Litjens (77) en Huub Straatman (76) vochten een verbe ten duel uit, dat uiteindelijk door laatstgenoemde met 4-2 werd gewonnen en ook nog maar met één holeslag verschil. De winnaar kwam tevens tot de laagste ronde (21) samen met de hiervoor genoemde Gerrit Janssen). Good old Grad Arts trok eveneens met 4-2 aan het lang ste eind tegen Truus van Dijk. die alleen in de eerste ronde fraai tegen werk bood door met een rondje 23 thuis te komen en daarmee weer 2 punten puurde, maar daarna was de koek op tegen een op routine spe lende Grad Arts. In de stand blijft Harrie Lenssen vooralsnog onge naakbaar en gaat hier met ruime voorsprong aan de leiding met 6 punten, gevolgd door de oprukken de Gerrit Janssen met 10 punten en een verbetering van -0,13 terwijl Gerrit Vermeulen met eveneens 10 punten een verbetering van -1.22 de derde plaats bezet. Leo Wilms (11 punten) en beste dame Riet Lem- mens (12 punten) zitten laatstge noemd duo echter vlak op de hielen. In verband met de tragische gebeurtenis worden deze week geen wedstrijduitslagen vermeld. In inemoriam Jeu Philipsen Op zaterdag 21 juni ging Jeu Philip sen met zijn fietsvrienden Hay Keijs- ers en Wim de Pundert van huis voor een trainingstocht op de ATB. Door een noodlottig ongeval.tijdens het oversteken van de Midden Peelweg is hij hiervan niet meer thuis gekomen. Bij de Peelrunners hebben we Jeu leren kennen als een enthousiaste en immer opgewekte trainingsmakker, die zonder onderscheid des persoons met iedereen een praatje maakte. Een vriendelijke man met oog voor details. Vanwege hardnekkige enkelproble men en drukke zakelijke bezigheden moest hij het laatste anderhalve jaar regelmatig trainingen laten schieten, wat hij dan compenseerde door de al genoemde fietstochten. Samen met andere enthousiastelingen organiseer de hij afgelopen winter enkele oefen tochten voor mountainbikers, waar aan door diverse Peelrunners werd deelgenomen. Verder was hij al enige jaren sponsor van de Peelrunners en van de jubileumaflevering van de Steegbergcross. De Peelrunners wensen Elly, Rian- ne, Jasper, verdere familie en perso neel van de Phicoop-Sevenum heel veel sterkte met dit verlies. Afgelopen weekend werden de Kringkampioenschappen verreden en het was tevens de tweede selectie wedstrijd in Meerlo. Bij de springcategorieën werden de zusjes Jeurissen beiden Kringkam pioene. Katja behaalde het met Ratina J. in de categorie DL en Iris met Neon Star in de categorie DM. Verder behaalde Iris een tweede prijs met Kimula in de categorie DL en Katja een zesde prijs met Tinka's BOY in de categorie DB. In de dressuurcategorie werd Anneloes Masselink Kringkampioene met Sven in de categorie EM2. Verder werden nog twee prijzen binnengesleept door Justine Camps en Jaleese v.d, Hof. Beiden een derde prijs. Justine in de categorie DB met Eros en Jaleesa met Bonito in de cate gorie DL2. Volgende week wordt de laatste selectiewedstrijd georganiseerd door Grubbenvorst. Uitslagen: Derde Vijverkoning: 1. Ton Deenen; 2. Jos Hermans; 3- Rene Wijnhoven; 4. Willy Verwymeren; 5 Pieter Kunen. Derde Lentekoning Korte Hengels: 1 Huub Reijnders, 2. Math Houwen: 3- F-J Niersmann; 4. Wiel Verberkt; 5 Huub Teeuwen. Vijfde wedstrijd van de Pickercompe- titie: A-klasse: 1. Harry Theeuwen: 2. Peter Cuppen: 3 Henk Theeuwen. B- klasse: 1 Henk Cox: 2. Wiel Verberkt: 3- Wil Schwachofer Programma: Zaterdag 5 juli: Lentekoning 4 Korte Hengels. Er wordt gevist van 08.00- 12 00 uur aan de visvijver Het Wans- sums Ven- Zondag 6 juli: Pickerwedstrijd 6 Opgeven tot donderdag 20 uur bij Pieter Kunen ,tel. 077-3662920. Jeugd: Derde wedstrijd jeugdcup Noord-Lim burg te Venray Ballonzuil: 5. Thomas Nijenhuis; 6. Martijn Kusters; 12. Luuk Blenckers; 13- Kevin Voesten; 14. Jeffrey Agterberg; 15. Jaap Fleur- kens: 16. Jeroen Janssen: 17. Gijs Mar tens en 18..Arjan Geerets. Programma Jeugd: Vrijdag 4 juli: jeugdcup 4 Nrd-Lim- burg te Oostmm aan de visvijver Het Wanssums Ven. Er wordt gevist van 1900-21.00 uur Zaterdag 5 juli: Tweede jeugd- koningswedstrijd aan de Overstort vijver 't Brukske er wordt gevist van 14.00-16.00 uur. Vrijdag 4 juli wordt de jeugdcup Nrd- Limburg gehouden aan de visvijver Het Wanssums Ven hierdoor kan van l~ 00-21-00 de oude vijver niet wor den gebruikt door recreanten, let op er zullen dus maar een beperkt aantal visplaatsen ter beschikking zijn. Voor vergunningen ook voor Het, Wanssums Ven kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray, bij V.d. Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstraat 38 en het Shell tanksta tion in Wanssum, alle drie in Wans- sum tevens ook bij Marco Jans in Well. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lenssen. telefoon (0478)58"606. PDV De Zwaluw Wedvlucht Chimay, 29 juni: H. Ver meulen 1 4 11 14 20 21 24 88 103 116; Voesten Dochter 2 10 16 118 127 145 174. P. Loonen 3 6 18 38 39 41 43 6" 68 75 102 185 190; J. Voes ten K 5 8 15 27 28 34 70 "4 84 100 115 136 160 173 193; P. Smits 7 36 59 92 130 132; H. Strijbosch 9 12 47 57 58 77 99 114 135 141 150 151 154 168 186 188 189; Chr. Gerrits 13 45 46 48 55 60 73 97 110 124 165 181 194; J v Kessel 17 85 87 98 195; J. henckens 19 50 86 89 163 187: C. v. Vucht 22 54 108 158:1 Sijbers 23 33 42 63 112 164; H. Peeters 25 32 94 177 1"8; M Basten 26 29 30 49 51 53 101 104 109 111 121 126 147 148 149 15": V. Haren-Stiphout 31 80 81 105 131 139 179; M. v. Abel 35 37 61 66 133 1"6: A. Sijbers 40 56 72 93 143 144; H. Litjens 44 "8 106 134 156 198: G v. Houdt 52 82 125; Comb Verdellen 62 65 120 162 172 183: A. Linssen 64 90; H. Arts 69: L.J.P. Wil- lems 71 11" 138 140166 1~0 1~1 191: J. Verzeilberg 76; J. Kerstens Zn. 79 83 113 137 153 196 197; Cuppen Siebers91 146; L.Snijders 95 107 122 175 192; J. Versleijen 96 119 123 161 169; W. v Osch 128 142; P. v. Houdt 129 155; P.Strijbosch-Derks 152; H. Philipsen 159 167 180 182 184. PDV De Maasvo- Wanssum gels 1 Wedvlucht Chimay, 29 juni: J.H.A. Verhoeven 1 34 37 51 82 96; L. Ver hoeven 2 4 22 29 30 53 68 69 70 71 "79 80 92 93 110 112 114 115: R. Roosen J1 3 6 1" 44 56 "8 94 111H. Francken 5 12 13 15 23 40 46 52 63 85 88 98 100 104, G. Peters "89 10 18 19 32 33 42 43 45 50 63 *2 86 8" 89 99 103 105; J. Thielen 11 57 73 "4 81 9" 11": J. Kuijpers 14 20 31 38 54 "6 83 101 10": G. Francken 16 25 26 27 39 59 66 6" 95 113. A. Aarts 21 35 4" 49 60 61 62 75 84: M. Bol 24 90 102; E. Driessen jr. 28 46 58 91; G. Janssen 36 64 108 109 116; Gebr. Van Els 41 106: W.G. Rutten 55. AV Venray-Regio Zaterdag zijn er baanwedstrijden voor de junioren C en D in Wijchen. Het vertrek naar Wijchen is 10.50 uur bij de atletiekbaan. Voor vervoer zor gen de fam. Knol en Leenders. Zondag zijn er in Deume meerkam pen voor de pupillen. Het vertrek naar deze wedstrijd is om 10.00 uur bij de atletiekbaan en voor vervoer zorgen dit keer de fam. Teunissen. Stevens en Knol. Op zaterdag gaan de trainingen voor de pupillen gewoon door. Trainingstijden: Pupillen en D-junioren: woensdag 18.00-19.00 uur: zaterdag 11.00-12.15 uur. A/B/C junioren en senioren: dinsdag en donderdag 19.15-20.45 uur. NSG-atleten: vrijdag 19 00-20.00 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur; donderdag (start atletiek baan) 19.00 uur baan. bos of wegtrai- ning. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën) Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 58821". Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministra tie: tel. 582842' Vrijdag 4 juli wordt in café De Piël haas weer whiskeydarten gehouden. Iedereen die aan dit toernooi wil deel nemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag Zomeravondcompetitie: Winnaarsronde: 1. Björn Cleven; 2. Nico Thissen; 3 Mart Barents: 4 Pas cal Janssen; 5. Jos Linders; 6. Henk Vermeulen; Dave v. Zeist; 8. Peter v.d. Berg. Verliezersronde: 1. Dennie Plum; 2. John Tebaarts: 3. Gerard de Bruijn; 4. Leon Koch: 5. Dennis Smits; 6. Diana Reenters; Jos Heesen; 8. Lou Jans sen. Stand na vier wedstrijden: 1. Björn Cleven; 2. Dave v. Zeist; 3- Jos Lin ders; 4. Pascal Janssen; 5. Mart Barents; 6. Nico Thissen; 7. Mart Boe laars; 8. Henk Vermeulen. Vier jeugdleden van Triathlon Ver eniging Regio Venray namen deel aan de kindertriathlon in Stein. Nina Pouls deed mee bij de jongste groep. Ze zwom 50m, fietste 1.5km en liep 600m. Ze eindigde als 8e in een tijd van 11.34. Pirn Scheres. Renee van den Munckhof en Maikel Wismans moes ten de dubbele afstand volbrengen. Pint eindigde als 3e meisje in 16.58, Renee als 9e meisje in 18.40 en Mai kel werd bij de jongens 5e in een tijd van 16.53 Al met al een zeer knappe prestatie van iedereen! Programma Donderdag: 19.00-20.00 uur zwem men Kasteelse bossen Zaterdag: 16.00-17.30 uur lopen in Schadijker bossen Zondag: 09 00-10.00 uur fietsen vanaf de Sprank Dinsdag: 19.15-20.15 uur zwemmen in de Sprank Woensdag: 19 00-20.45 uur baantrai- ning in Venray. Info: www.geocities.com/twenray Mudhunters is een mountainbike vereniging. Ze rijden in de zomertijd twee keer per week. De ene keer rij den ze als groep en gaat het alleen tij dens de interval stukjes op eigen tempo. En de andere keer rijden ze een tocht en dan rijden ze in kleinere groepen die qua snelheid aan elkaar gewaagd zijn. Zo komt iedereen toch maximaal aan zijn of haar trekken. Sluit je nu aan dan kun je vier weken gratis meedoen. Planning Zaterdag 5 juli: Mudhunter survival part)' Zondag 6 juli: vertrek 9 00 voor her steltraining. Zondag 6 juli" rustige training omge ving Merselo, vertrek 9.00 uur. Iedere dinsdag avondtraining om 19.00 uur. Tot ongeveer 20.45 uur. Vertrek is altijd vanaf de Sprank. Wil je een keer vrijblijvend meetrainen. bel Piet. 0478-589880. Donderdag 3 en 10 juli: 19-30 Repeti tie gehele koor. Programma: 17 juli: Kwartaaltoepen. Koorvakantie is van 24 juli t/m 7 augustus. Afmelden bij Cees van Kreij, tel. 589775, alleen op donderdag tussen 18.00 uur en 19.00 uur. Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. Repetitielokaal: Partycentrum De Witte Hoeve Website: http://listen.to/VMK Iedere donderdag repetitie van 18.00 tot 19.10 uur. Kinderen die graag een kijkje willen nemen kunnen vrijblijvend binnen lopen. Zit je op de basisschool en kun je lezen kom dan gezellig langs in de repetitieruimte De vrolijke noot in de toren van de Grote Kerk. 3 juli: 18.00 uur spullen afleveren voor het kamp en oefenen voor de bonte avond 4 juli: 17.00 uur vertrek naar Aarle- Rixtel t 5 juli: rond 17.00 uur worden de kin deren thuisgebracht. Voor informatie en aanmelden bel Hannie Ghielen, tel.' 587142. Kun je niet dan afmelden bij Jacintha, tel. 580802. Iedere Donderdag repetitie van 19-30 tot 21.00 uur. Jongeren vanaf 12 jaar zijn van harte welkom een nootje mee te komen zingen. Loop gerust eens binnen en kom naar de repetitieruimte De vrolij ke noot in de toren van de Grote Kerk. 3 juli: 18.00 uur spullen afleveren voor het kamp en oefenen voor de bonte avond. 4 juli: 14,00 uur vertrek op fiets vanaf de toren. 6 juli: terugkomst Voor meer informatie en aanmelden bel Hannie Ghielen, tel. 587142. Kun je niet dan afmelden bij Lara, tel. 581894. Iedere dinsdagavond van 20.15 uur tot 22.30 uur repeteren in de Opmaat, hoek Oostsingel/Henry Dunantstraat. Hebt u zin en interesse om samen te zingen? U bent van harte welkom. Zij hebben hun repertoire een bredere wending gegeven. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Marjo Kuypers (voorzitter). Agenda: Dinsdag 8 juli laatste repetitie voor de zomervakantie. Dinsdag 19 augustus eerste repetitie na de zomervakantie. Afmelding repetitie: Marjo Kuypers, tel 0478-513191 dinsdags tussen 18.00 en 19-00 uur. Koor van de Protestantse Kerkenge- meenschap Venray en omgeving. Doel van de Cantorij is gemeentezang te ondersteunen, nieuwe liederen te introduceren en liturgische response te verzorgen in vieringen, de eerste zondagen van de maand en op hoog tijdagen. Repetitie elke maandagavond van 19.45 uur tot 21.30 uur in het Zonne lied, Kiosk 9 in Venray o.l.v. cantrix Wijntje Strijbos-Norbruis. Afmelden tot en met zondag bij Wijn tje Strijbos, telefoon 585089- Nieuwe leden zijn nog steeds van harte wel kom! Repetities in het gebouw van de Zan gers van St. Frans aan de Lange weg Elke maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur. 7 juli: Repetitie 20.00 uur. 13 juli: Mis in de St. Christoffel Basi liek in Roermond, 12.15 uur. Na afloop feestelijke slotdag voor de grote vakantie. Er is nog plaats voor een tenor. Kom eens luisteren tijdens een repetitie en proef de kwaliteit van mooie kamer- koormuziek. Inlichtingen: bel dan: 569412 of.584986. Close harmony group Woensdag 9 juli: laatste repetitie/ ledenvergadering Confetti is een enthousiast koor. Het repertoire is variërend van close har mony tot popnummers. Ze repeteren op de woensdagavond. Op dit moment is er bij Confetti plaats voor een enthousiaste tenor. Heb je zangervaring? Neem dan con tact op!! Bekijk voor informatie ook website www.confetti.tk of neem contact op met secretaris: Henk Mijnster, tel. 512082. Voor afmelding: Gerti, tel. 631306. En wat was dinsdagavond het gesprek van de avond? Natuurlijk, het zeer geslaagde concert van afgelopen zondag. Het was warm, dus ideaal weer voor een zomers concert. De locatie was ideaal en ook het optre den van ons gastkoor Kamerkoor Cabaletta uit Venlo was geslaagd te noemen. Al met al, een concert wat voor herhaling vatbaar is. Aanstaande dinsdag is alweer de laatste repetitie met zang, 16 juli is namelijk de barbe cue in Overloon. Afmelden voor een repetitie kan natuurlijk gewoon tij dens de repetities, maar lukt dit niet of ben je nog geen lid en wil je meer informatie? Bel dan naar onze diri gent: Ad Voesten, tel. 077 - 3662479. Seniorenkoor Vanaf woensdag 25 juni tot en met 27 augustus gaan de leden van Senioren- koor Crescendo van een welverdien de vakantie genieten. Uiteraard zal er tijdens uitvaarten en dergelijke nog wel een beroep op u gedaan worden en zij hopen op grote opkomst. Op zondag 27 juli en 31 aug.: 10.30 uur, zingen H. Mis in Beukenrode i.p.v. 20 juli en 24 aug. Vanaf woensdag 27 augustus wordt iedereen weer op de wekelijkse repe tities verwacht in verband met het optreden tijdens de korendag in okto ber in het zuiden van Limburg. Verdere inlichtingen of aanmeldingen voor het koor bij D. v. Stiphout, tel. 586721, Repetities maandag om 20.00 uur in het Parochiehuis Paterskerk, Leunse- weg 5, Venray. Zondag 6 en 13 juli: Zingen om 10.30 uur in de Paterskerk. Zomervakantie: 20 juli t/m 24 augus tus. Maandag 25 augustus beginnen de repetities weer. Het tweede halfjaarlijkse koorpro gramma moet nog besproken wor den. Bij verhindering afmelden bij Iny Kuy pers, tel. 585226. U bent altijd wel kom op de repetitieavonden voor een kennismaking. Voor meer informatie, aanmelding, afmelding kunt u bellen: José Bakkum, tel. 0478-582767 of Toos v.d. Heuvel, tel. 0478-583884. Harmonieorkest 3 juli: repetitie 10 juli: laatste repetitie voor de vakan tie 28 aug.: eerste repetitie na de vakan tie Afmelden, tel. 589363 Jeugdorkest 3 juli: repetitie 10 juli: laatste repetitie voor de vakan tie 28 aug.: eerste repetitie na de vakan tie. Afmelden, tel. 588545. Drumband 8 juli: 19-00 uur les. aansluitend repe titie: laatste repetitie voor de vakantie 26 aug.: eerste repetitie na de vakan tie. Algemene activiteiten 7 juli: AB-vergadering 13 juli: Seizoensafsluiting voor alle leden. Repetities Tamboerkorps: op woensdag van 19-30 tot 21.30 uur Op zondag repe titie samen met het muziekkorps. Muziekkorps: op woensdag van 19-30 tot 21.30 uur. Op zondag van 10.30 tot 12.00 uur. Afmeldingen Bij verhindering dienen alle leden van het opleidingsorkest en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding Dit bij voorkeur mondeling en wel bij tel. 580418, of uiterlijk een half uur voor aanvang van de repetitie in de Opmaat. Aanmeldingen nieuwe leden Hebt u interesse, neem contact op met tel. 580993 of 580418. of kom kijken en luisteren tijdens de repeti ties in clubgebouw de Opmaat, Oost singel 37 in Venray. Vrijdag 4 juli: 20.00 uur Serenade; ver zamelen 19.50 uur bij Back in Time. Zaterdag 5 juli: 10.30 uur Inzamelen oud papier. Zondag 6 juli: 11.00 uur Eikenhofka pel Loohorst Maandag 7 juli: 18.15 uur Leerlingen orkest. 19-30 uur Groepsrepetitie. 20.00 uur Repetitie orkest. Woensdag 9 juli: 18.30 uur Leerlingen tamboerkorps. 19-30 uur Repetitie tamboerkorps. Agenda juli: 14 juli: Afsluiting seizoen (19-30 uur). Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen. De Aostrumse Zangkompeneej is een zangkompeneej van circa 20 leden. Wekelijks wordt er gerepe teerd in 't Allemanscafé in Oostrum en wel van 21.00 tot 23 00 uur. Zijn er mannen die belangstelling hebben om ook eens zo'n repetitieavond mee te maken. U bent van harte welkom Meer informatie nodig? Neem de tele foon en bel 0478-511251. Eerstvolgende repetitie woensdag 2 juli bij zaal Thielen,'Kennedyplein te Venray. Afmeldingen bij Annemie Vousten, telefoon 513135. Agenda: 16 juli: laatste repetitie. 16 juli wordt de videoband van de koorreis naar Praag gepresenteerd. De leden worden verzocht om 19.00 uur bij Wilma Mulder aanwezig te zijn. Gaarne opgeven via de leden commissie. Heb je ook zin om te zingen in een koor met lichte muziek of wil je meer weten over de vereniging, neem dan gerust contact op met Dora Garson. tel. 585371 of bezoek website www.venrode.nl. Donderdag 3 juli (vanavond) mini- golftoemooi voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Van 18-30 tot 20.00 uur wordt er een circuit afgewerkt waarbij het balletje diverse hindemis sen moet overwinnen. De uitslag van de afgelopen donder dag gehouden spelenkermis is als volgt: 1. Ellen Pelzer 105 punten: 2 en 3. Tessa van Pinxteren en Merel Nelis- sen 102 punten en 4. Brigit Michels 100 punten. Zaterdag 5 juli: Buitendag. Alle kinde ren van de maandag-, dinsdag- en don- derdaggroep gaan dan met de bus naar een geheime bestemming. Ver trek om 0915 uur. Meenemen lunch pakket, voldoende drinken, mogelijk wat te snoepen en zwemspullen mag ook. Bij goed weer kan er gezwom men worden. Omstreeks 15.45 uur zijn we weer terug. Bij opgave meteen de eigen bijdragen van 4 euro betalen. Maandag 7 juli van 18.30 tot 20.00 uur waterspelletjes voor de kinderen van de groepen 3 en 4. Trek dus allemaal iets aan wat een beetje nat mag wor den. Dinsdag 8 juli clubavond voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolverlaters. Van 18.30 tot 20.00 uur gaan we, onder leiding van Nick, knutselen voor het thema van de bar becue. Eveneens op 8 juli bestuursvergade ring, aanvang 20.15 uur gevolgd door de exploitatievergadering. Donderdag 10 juli fietstocht voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Dus allemaal de fiets meebrengen.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 19