Sportnieuws -info Winst in zinderende finale nacompetitie voorzitter Volharding Leon Raedts HVC speelt jubileumduel tegen nationaal futsalteam Venrayse schutterij naar OLS Twee gouden plakken voor Dion Dreesens De Acht van Horst Titelstrijd GV St. Christoffel Angèl Koenen niet op podium Suzan van Dijk zesde op NK Sint Jansfeest Venrayse schutterij SV Ysselsteyn PEEL EN MAAS Donderdag 3 juli 2003 - Pagina 16 Op woensdag 16 juli wordt door lopersgroep De Peelrunners in recre atiepark de Kasteelse Bossen in Horst onder de naam De Acht van Horst een zomeravondloop over 5 en 10 km georganiseerd. De wedstrijd, bedoeld voor trimmers en wedstrijdatlctcn. is het alternatief van de Peelrunners voor de weggevallen stratenloop in Sevenum. Parkeerruimte en de atle tiekbaan zijn vanaf de Ticnrayseweg bereikbaar. Inschrijfplaats en kleedge legenheid zijn middels borden aange geven. Start en finish zijn op de atle tiekbaan, terwijl het parcours de deelnemers over half verharde grind en zandpaden in een achtvorm rond de vis- en zwemvijvers voert. Vanwe ge de kans op warm weer is er gezorgd voor een drankpost langs het parcours en bij de finish. De 5 km (twee ronden) start om 19.30 uur en de 10 km (vier ronden) om 20.15 uur. De indeling is als volgt: 5 km: vrou wen t/m 34 jaar. vrouwen vanaf 35 jaar, mannen t/m 39 jaar. mannen 40 t/m 49 jaar en mannen vanaf 50 jaar. 10 km: vrouwen, mannen t/m 39 jaar, mannen 40 t/m 49 jaar en mannen vanaf 50 jaar. Iedere deelnemer die de wedstrijd uitloopt ontvangt een herin nering, terwijl er ereprijzen zijn voor de eerste drie aankomenden per klas se. De Peelrunners rekenen op flink wat inschrijvingen uit de regio en mogelijk een aantal toevallig op de diverse recreatieparken in de omge ving verblijvende atletiekliefhebbcrs. Bij succes zal dit een jaarlijks terugke rend evenement gaan worden. Inlich tingen zijn verkrijgbaar bij Hub Raas- sens, tel. 077-3983311. Trepke Venray hoofdklasser Leon Raedts is de opvolger van Jan Nabuurs als voorzitter van Volharding. Raedts is op dit moment jeugdtrainer en -leider van de Vierlingsbeekse vereni ging. Ron van Daal, jarenlang aanvaller in het eerste elftal van de Vierlingsbeekse ploeg, wordt de nieuwe vice-voorzitter. Jan Nabuurs neemt in oktober afscheid, maar gaat niet voor de club verloren. Hij krijgt de functie hoofd accommodatie toebedeeld. Leon Raeds (43) is afkomstig uit Sevenum, maar woont samen met zijn vrouw Annemie en hun drie kinderen al jaren in Vierlingsbeek. Bij Volhar ding voetbalde hij een aantal jaren in diverse recreantenteams. Nu is hij nog altijd actief bij de veteranen Daarnaast traint en begeleidt hij de E4. Ron van Daal is de opvolger van vice-voorzitter Leo Basten, die stopt als vice-voorzitter. Leo Basten maakte sinds 1971 deel uit van het bestuur. In zijn plaats komt Ron van Daal (31) in het bestuur. Van Daal is een Vier- lingsbekenaar in hart en nieren en voetbalde tot zijn dertigste in het eer ste elftal Momenteel speelt hij in het derde elftal. De bedoeling is dat Van Daal zich gaat bezighouden met tech nische zaken, met de nadruk op het selectiegebeuren Ron van Daal woont samen met Yvonne en hun tweeling in Vierlingsbeek. AFSCHEIDSDUEL Doelman Gert Custers en aanvaller Dennis Barten krijgen vanwege hun grote verdiensten voor de vereniging van Volharding een afscheidsduel aan geboden. Op zaterdag 26 juli speelt een selectie van de Vierlingsbeekse ploeg tegen een team dat bestaat uit spelers waarmee Custers in de B- jeugd van VW speelde en spelers van Juliana Mill, de club waar Barten zijn voetballoopbaan begon. Custers ver dedigde zes jaar de clubkleuren van Volharding, Barten negen jaar De doelman keert terug naar Swolgense Boys, de aanvaller naar Juliana Mill. Aanvang: 15.00 uur. Op zondag 13 juli vinden in sport hal De Wetteling in Venray de club- kampioenschappen plaats van gym nastiekvereniging St. Christoffel. In diverse leeftijdscategorieën zal gestre den worden om de hoogste eer: recreatie- en wedstrijdgroepen, jon gens/heren en meisjes/dames. In elke categorie zal het een spannende strijd worden. In de meeste categorieën zijn de onderlinge verschillen zeer klein. De vraag is dan ook wie op het einde van de dag zich algeheel club kampioen mag noemen. Bij de heren is de beker in handen van Roel Arts en zal daar moeten vechten om deze beker weer mee naar huis te mogen nemen.Bij de dames kan titelverdedig ster Miron van Rijswijck de beker definitief in haar bezit krijgen als ze hem voor de derde keer op een rij weet te winnen. Dit zal echter niet gemakkelijk zijn omdat de concurren tie in deze klasse erg groot is. De aan vang van de wedstrijden is 's morgens al om 08.30 uur. Er zal in drie blokken geturnd worden en het laatste blok zal zo rond de klok van 17.00 uur ein digen. Daarna zal de huldiging van de kampioenen plaats vinden. Trepke Venray. De ploeg toont echter veerkracht en nog binnen een minuut verkleint Danny Fasen de achterstand weer tot een treffer. Als aanvoerder Gert-Jan Wismans twee minuten later met een puntertje de gelijkmaker laat aantekenen, gaat alles wat Trepke Venray heet uit zijn bol. De 4-4 bete kent psychisch ook de genadeklap voor Keelkampers De ploeg denkt bij de 2-4 al het hoofdklasserschap voor een jaartje veilig te hebben gesteld, maar moet met lede ogen toezien hoe Trepke Venray langszij komt. En er overheen gaat. De vlagger van de Keelkampers kan zoveel leed nauwe lijks meer aanzien. '4-2 voor en het dan nog weggeven. Dat is toch niet mogelijk', mompelt hij langs de zijlijn. Het wordt nog erger voor die arme man die keer op keer op de talrijke zweetdruppels van zijn voorhoofd moet vegen. Want nauwelijks twee minuten na de gelijkmaker is het opnieuw raak. Danny Fasen, die samen met Dennis Snijder een levens gevaarlijk aanvalskoppel vormt, pas seert twee tegenstanders, gaat vervol gens de doelman voorbij, die vertwijfeld graaiend naar de grond gaat. om vervolgens de bal in het lege doel te schuiven. Het slotakkoord is vervolgens voor Dennis Snijder. De jonge aanvaller schiet een minuut later met een precieze schuiver een vrije trap binnen: 6-4. Als de Keelkam pers in de slotminuten hun doelman inwisselen voor een veldspeler, profi teert Snijder in de slotseconden opnieuw. Een verre uitworp van doel man Houwen verlengt hij met zijn hoofd en de bal rolt tergend langzaam in het verlaten doel. 7-4 en het feestje kan beginnen. Assistent-coach/verzor- ger Jan Cox kan na afloop zijn geluk niet op. "Dit is toch fantastisch. Dik verdiend ook. We hebben met mooi aanvallend voetbal promotie afge dwongen." Jos van Gerven kan dit alleen maar Hel team van Trepke Venray dat vurige week woensdag promotie naar de hoofdklasse afdwong beamen: "Een fantastisch slot van een prachtig seizoen. Na twee eerdere sei zoenen waarin het op de valreep niet is gelukt, gaan we nu eindelijk de hoofdklasse in." Een avontuur dat voor Trepke Venray precies op tijd komt, Het elftal is een ideale mix van jong en oud en heeft met de individu ele klasse van Dannv Fasen, Dennis Snijder en Mohamed El-Ghoul (die de finale moest missen vanwege vakan tie) volop kwaliteiten om ook in de hoofdklasse een woordje mee te spre ken, "We gaan er met z'n allen voor De groep blijft intact en heeft vol doende potentie om in de hoofdklas se mee te draaien. En om van tijd te stunten", glundert Van Gerven die zich vervolgens naar het kleedlokaal begeeft om met zijn teamgenoten feest te vieren. Tijdens de Nederlandse jaargangfi nale afgelopen weekend in Dordrecht hebben van elke jaargang de 24 beste zwemmers van Nederland gezwom men. Dion Dreesens van Startgemeen schap Noord-Limburg heeft op de 100 meter vrije slag in een tijd van 1.11.33 en op de 50 meter vlinderslag in 0.35.64 goud behaald. Hij herhaalde hiermee zijn succes van de afgelopen winter en bevestigt zijn status van aankomend talent. Inge Arts behaalde op de 100 meter rugslag brons in een tijd van 1.22.34. De overige zwemmers (Kimberley Theunissen. Kasper van Dijk,Geoff Ebskamp. Lisa Dreesens) die waren uitgenodigd, presteerden volgens ver wachting en maakte het de concur rentie niet gemakkelijk. Uitslagen: 100m schoolslag: Lisa Dreesens 1.32.68. 2e; Dion Dreesens 1.40.96. 11e. 50m vlinderslag: Inge Arts 0.35.95. 5e;*Kimberlv Teunissen 0.38.82. 16e; Dion Dreesens 0.35.65. Ie; Kasper v. Dijk 0.37.53. 7e; Geoff Ebskamp 0.41.94. 16e. 100m vlinderslag: Lisa Dreesens 1.28.20. 22e. 100m vrije slag: Lisa Dreesens 1.11.11. 19e; Inge Arts 1 13-70. 9e: Kimberly Teunissen 1 18.95. 23e; Dion Dreesens 1.11 33- le, Kasper v. Dijk 1.16.22.19e. 200m wisselslag: Lisa Dreesens 2.50.71. 8e. 100m rugslag: Inge Arts 1.22.84 3e: Dion Dreesens 1.26.63. 4e: Kasper v Dijk 1.27.51. 21e. Aan de Jaargangfinale (nationale kampioenschappen zwemmen t/m 12 jarigen) hebben vier zwemmers van HZPC-Horst deelgenomen. Tij dens deze wedstrijd mocht Judith van Meijel uitkomen op alle vijf de disciplines en had dus ook een vol dagprogramma voor zich. Hoewel deze uitputtingsslag absoluut niet betekende dat Judith er maar rustig tegenaan ging. Op haar openings nummer de 200 meter wisselslag viel ze net buiten de prijzen met een vier de plaats en een tijd van 248.60. Te weten dat de wedstrijd in een 50 meter bad werd gezwommen is dit absoluut een mooie tijd Na een mooi race op de rugslag (15de plaats) en de vrije slag (11de plaats) was het tijd voor haar beste nummer; de vlinderslag. Na al de Limburgse titels op zak te hebben op zowel de 100 als 200 meter vlinderslag was het nu tijd voor een medaille op Nationaal niveau. Een spannende race met een mooie tweede 50 meter, eindigde Judith als tweede Als slotnummer de 100 meter school slag begon duidelijk te worden dat de pijp leeg begon te raken, maar toch een mooie eindklassering van de 16de plaats. Dit zou Judith haar laatste Speedo wedstrijd zijn daar ze vanaf volgend seizoen bij de ouderen zal gaan horen. Bij de tweede zwemster; Angèl Koenen met drie afstanden op het programma, werd duidelijk dat ook dit een veeleisend programma is. Tij dens het openingsnummer van Angèlde 50 meter vlinderslag, was duidelijk te zien dat er op deze wed strijd geen ruimte was voor een klein foutje, want het veld lag schrikba rend dicht bij elkaar. Een mooie 8ste plaats en een prima tijd. Op de rug slag (10de en vrije slag 24ste ging het wat minder gemakkelijk, maar toch een prima klassering op de rugslag. Als derde zwemster mocht Ingrid van Horen starten op de 100 meter schoolslag. Ingrid is in het bezit van de Limburgse titel op deze afstand en mocht laten zien wat ze waard was op Nationaal niveau. Vrijwel in het begin van de dag en prima uitgerust, eindigde Ingrid op een 20ste plaats in het sterke meisjes veld. Als vierde zwemmer en de enige jongen in het gezelschap, verscheen Ralph van Megen aan de start op twee afstanden. Ralph had zijn zin nen gezet op een medaille op zijn favoriete onderdeel de vlinderslag. En jawel, dat lukte hem dan ook heel goed. Na een formidabele 50 meter race een mooi prestatie waar hij als derde aantikte in een schitterende tijd van 36.24 sec. Een tijd om trots op te zijn. Tijdens zijn tweede afstand, de 100 meter vrije slag, ging hij snel van start, waarschijnlijk te snel want de banen in het zwembad van Dordrecht zijn twee keer zo lang als het zwembad in Horst waar meni ge trainingskilometer wordt ver- zwommen. In het tweede deel van de 100 meter werd duidelijk dat het erg zwaar werd. Een 24ste plaats. Afgelopen weekend vonden de nationale atletiekkampioenschap- pen plaats voor de junioren A en B. Namens AV Venray Regio nam Suzan van Dijk deel aan drie onder delen Op de 100 meter sprint viel Suzan helaas uit. Op de 100 meter horden werd ze derde in haar serie in een tijd van 15.93 seconden, wat helaas niet voldoende was voor een plaats in de finale. Bij het speerwer pen ging het beter Daar bereikte ze uiteindelijk met een afstand van 34.51 meter een zesde plaats Al met al een mooi resultaat van deze talentvolle jeugdatlete. Afscheidsduel Custers en Barten op 26 juli De schutters van Schutterij 't Zan- dakker Gilde Sint Jan uit Venray nemen op zondag 6 juli deel aan het Oud Limburgs Schuttersfeest. 167 Schutterijen uit Nederlands- en Bel gisch-Limburg kruizen de degens in een strijd die bekend staat om hun hoge culturele waarde en een feest da,t wordt gehouden in onderlinge broederschap, broederschap tussen de verenigingen onderling, of het nou de schutters van Neer, van Kessenich of van Sittard zijn, allemaal kunnen zij met elkaar opschieten. Ruim 10.000 schutters zijn te gast bij Sint Martinus uit Kessenich en, naar verwachting, 20.000 tot 30.000 toeschouwers staan te kijken naar dit culturele schouw spel. De Venrayse schutterij heeft in de afgelopen weken te kampen met een blessuregolf binnen de selectie, maar de bekende haptonomen binnen de schutterij proberen de manschappen op tijd fit te krijgen. De schieteom- missie heeft de zware taak om een zestal samen te stellen uit twaalf namen, die Venray gaan vertegen woordigen: Henk de Klein. Sjaak van Rhee, Joep Krijnen, Hans van Rhee. Ron Linders, Giel Krijnen. Stefan van Lierop. Pascal de Klein. Manien Lens- sen. Ham- Puijn. Piet van Lierop en Pierre Lenssen. De verwachting is dat de eerste zes namen Venray gaan ver tegenwoordigen. "Wij gaan in eerste instantie niet als torenhoge favorieten naar Kessenich toe, de druk ligt bij de andere verenigingen, zoals Grubben- vorst en Beringe. welke zich nadruk kelijk kandidaat hebben gesteld. Wij kunnen een gevaarlijke underdogpo sitie vervullen en wellicht toeslaan", aldus vicevoorzitter Bemie van Lierop van de Venrayse schutterij. "In de nevenwedstrijden zullen wij ons zeker met kracht verzetten, het muziekkorps zal wederom een muziekstuk naar voren brengen, waarbij de concurrenten flink werk moeten verzetten om ons te evena ren, de sappeurs zullen proberen om voor de vijfde maal in successie in de prijzen te vallen." Het OLS heeft een eigen website waar de omwikkelin gen nadrukkelijk te volgen zijn (www.ols2003.be). Het OLS zal wor den beëindigd op de eerste dag om 22.30 uur met een spectaculair vuur werk. wat wordt afgestoken op het ritme van de muziek. SCHUTTERSWEEKEND De schutters van Schutterij t Zan- dakker Gilde Sint Jan uit Venray heb ben een succesvol feestweekeinde achter de rug. Zaterdag is geschoten door de Venrayse gemeenschap en de zondag stond in het teken van de onderlinge verbroedering. Dit week einde werd ook een bijzondere aange legenheid, aangezien het eigen gil- dealtaar in de Sint Petrus Banden Kerk, na haar verplaatsing intern, opnieuw werd ingezegend door deken Coenen. Het feestweekeinde begon zaterdag met een schietwed strijd voor drietallen uit de Venrayse gemeenschap. De opkomst was weer goed te noemen, de politiek was ruim vertegenwoordigd, de scouting was er natuurlijk weer, de Avondvierdaag se kwam langs, kortom een verschei denheid aan personen. Ook waren er nog personen buiten de Venrayse gemeenschap te vinden, een groep uit Bakel en een groep zelfs uit Roden. Het werd een gezellige en gemoedelijke strijd en na de inschiet- rondes bleken er nog acht teams in de strijd te zitten, de kaveling verliep zeer snel en uiteindelijk was het (na drie jaren fel gevochten te hebben om de eindzege) de scouting, die de eerste prijs en de wisselbcker mee naar huis wisten te nemen. Tweede werd uiteindelijk Schietvereniging De Roos uit Leunen en derde werd een gclegenheidsgroep van Vcrslcijen Metaalbewerking. Foto's van het fami lie- c.q. verenigingsschieten kunnen worden bekeken via www.zandak- ker.nl. Traditiegetrouw kent Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan uit Venray op de dichtsbijgelegen zondag van 24 juni hun feestdag. 24 juni wordt altijd Johannes de Doper herdacht, de patroonsheilige van de Venrayse schutterij en de teerdag is voor de leden van de schutterij onderling om in verbroedering een feest te maken, samen te drinken en natuurlijk een hapje te eten. Elk jaar wordt er een apart thema hiervoor bedacht en voor het jaar 2003 had de organisatie, bestaande uit Tanja Bos en Patrick de Klein, een speciaal thema bedacht onder het motto van 'Er was eens' met daarbij het verzoek om in deze stijl gekleed te komen. Op dinsdag 24 juni, de dag van Johamies de Doper, wordt zoals de traditie het voorschrijft aan het eigen gildealtaar de patroonsheilige ver eerd. Zoals U allen weet heeft het Sint Jansaltaar altijd aan de rechterzijde van de kerk gestaan aan de achterzij de Het kerkbestuur heeft in overleg met de schutterij besloten het afgelo pen jaar om het altaar naar de linker zijde te verplaatsen, maar zoals het hoort bij een verplaatsing dient het altaar dan opnieuw ingezegend te worden en dat gebeurde dus ook. De gildepriester. deken Coenen, verge zeld door de leden van de schutterij hebben het altaar opnieuw ingeze gend. Een unieke gebeurtenis, indruk wekkend voor de aanwezigen. Op zondagmorgen, de dag van de Teer dag. gaat de Venrayse schutterij naar de kerk om een gildemis bij te wonen. Tijdens deze plechtige eucha ristie, opgedragen door deken Coe nen, was de folklore duidelijk merk baar in de kerk. De Venrayse schutte rij presenteerde zich op een manier, zoals dit hoon binnen het schutters- en gildenwezen. Na de mis gingen de leden huiswaarts om in de middag terug te keren op de schuttersweide voor het Sint Jansfeest. Conform de wens van de organisatie van de Sint Jansmiddag kwamen vele leden in de stijl, waarvoor gekozen was en dit leverde komische beelden op. Van de Rattenvanger van Hameien tot" de prinsessen, de zwerver en Tarzan. Er werden enkele spelen gedaan, waar bij het fietsen met de bobbelfietsen tot vele lachwekkende taferelen leid de. Onder het genot van een glaasje drinken en een heerlijke barbecue en als afsluiting een stukje kwarktaart na, werd het Sint Jansfeest gesloten. Jeugd Het kamp zit er weer op. De weer goden waren goed gezind en de leid sters hadden een schitterend pro gramma in elkaar gezet met onder andere een spellencircuit met een sinaasappelrace, een strand maken en vissen. Het verhaal van kapitein Blauwbaard met een wandeltocht op zoek naar de schatkist. Een beachpar- tv en terug in de oertijd met mooie creaties van juten zakken. Op het onbewoond eiland was er voldoende te eten en te drinken. Op het kamp zijn nog enkele spullen blijven liggen. Die kunnen worden afgehaald bij Mary Marcellis, Moerslag 26. Op dins dag 15 juli worden de ouders en kin deren in de gelegenheid gesteld de foto's van het kamp te bekijken op een scherm. De avond in zaal Roelan- zia begint om 18.30 uur. Een cd met daarop alle foto's kan op die avond worden besteld. Trepke Venrav-Keelkampers 7-4 (2-2) Doelpunten: 3- Danny Fasen 1-0 15- Dennis Snijder 2-0 24. 2-1 25. 2-2 30. 2-3 35. 2-4 36. Danny Fasen 3-4 38. Gert-Jan Wismans 4-4 40. Danny Fasen 5-4 42. Dennis Snij der 6-4 59. Dennis Snijder 7-4 Opstelling Trepke Venray: Mar tij n Houwen, Mohammed Aous- sar, Hafid Azarfane, Gert-Jan Wis mans, Dennis Snijder, Edwin Sengers, Danny Fasen en Jos van Gerven. (Door Henk Lammen) Trepke Venray is volgend sei zoen hoofdklasser. De Venrayse zaalvoetballers wonnen vorige week woensdag een zinderende finale van de nacompetitie tegen Keelkampers uit Nuth met 7-4. De Apollohal in Melick staat na afloop van de finale op zijn kop. De vele meegekomen supporters uit Ven ray bedelven de Trepke-spelcrs met bloemen en champagne, schudden handjes en delen kusjes uit. De buit is binnen, maar het heeft bloed, zweet en tranen gekost. Trepke Venray kroop enkele dagen eerder al tegen Rood Wit uit Kerkrade met een knap pe 3-4 zege door het oog van de naald. In Melick is het niet anders. Eersteklasser Trepke Venray opent bijzonder sterk in het promotie/degradatieduel tegen hoofdklasser Keelkampers. Vanaf het eerste fluitsignaal in een bijzonder sportieve finale wordt het team uit Nuth onder druk gezel en al na drie minuten is het raak. Topscorer Dannv Fasen zet zijn ploeg op het spoor van de overwinning. Dennis Snijder lijkt zijn ploeg na vijftien minuten al in vei lige haven te schieten door de 2-0 bin nen te schieten. De warme hal en het hoge tempo in de beginfase eisen in de laatste minuten voor de rust echter hun tol. Keelkampers komt terug via een ongelukkig eigen doelpunt van Trepke-aanvoerder Gert-Jan Wismans en een klutsbal waarop doelman Mar- tijn Houwen volkomen kansloos is. Speler/coach Jos van Gerven slaat na afloop de spijker precies op zijn kop "We lieten ons na de goede opening te ver terugzakken Onze kracht is aanvallen, druk op de tegenstander zetten. Dat hebben we in de slotfase van de eerste helft verzuimd. En dan krijg je ook nog eens twee van die lul lige goals tegen." VEERKRACHT Trepke Venray heeft in de rust schijnbaar te weinig tijd gehad om orde op zaken te stellen. Ook na de pauze laat de Venrayse ploeg zich overrompelen door counters van de Zuid-Limburgse ploeg. Binnen vijf minuten is het bijzonder fraai raak als de aanvoerder van Keelkampers vanaf de middenlijn een boogbal geeft die vervolgens heel knap met een volley wordt binnengeschoten. Als niet veel later diezelfde aanvoerder 2-4 binnen schiet, lijkt het doek gevallen voor Ter gelegenheid van het 25- jarig jubileum speelt futsalvereni- ging HVC/Taxi Verstraaten een speciale wedstrijd tegen het natio nale futsalteam onder leiding van bondscoach Vic Hermans. De wedstrijd wordt gespeeld op woensdag 27 augustus in sporthal De Wetteling in Venray. Het nationale futsalteam verkeert duidelijk in een tussenfase. Afgelopen jaar werd de ploeg uitgeschakeld voor het EK, wat toch als een teleur stelling werd ervaren. Vic Hermans is ervan overtuigd dat door zijn manier van werken op langere termijn weer aansluiting bij de internationale ful- saltop gevonden kan worden. Hij PEEL EN MAAS een abonnement waard richtte onder andere een zogenaamd schaduwteam op. Recent maakte HVC-speler Franks Brands met dit team nog een uitwedstrijd mee in en tegen Slowakije. Verder wordt er drif tig gewerkt aan de toekomst van het zaalvoetbal, bijvoorbeeld met het team onder de 21 jaar. Met meerdere trainingen per week lijkt het natio naal futsalteam in ieder geval op weg om het verloren gegane terrein terug te winnen. Voor HVC/Taxi Verstraat en een geweldige uitdaging om de ploeg hierbij zoveel mogelijk weer stand te bieden Op het einde van een vrij kort. doch intensief oefenpro gramma, kan HVC met zijn nieuwe aanwinsten Juul Ellerman. Willem Peeters en Frank van Daal. voor eigen publiek lonen hoe het team ervoor staat Ruim twee jaar geleden oefende HVC ook al eens tegen Jong Oranje en won toen verdiend. In dat opzicht lijkt HVC nog altijd op de ploeg uit het eerste fusicjaar van de beide voormalige verenigingen Juist op momenten dat de tegenstander een maatje te groot lijkt te zijn, pres teren de spelers onder die spanning vaak op hun best. Al met al een mooie gelegenheid om aan de vooravond van een nieuw futsal,seizoen een leuke wedstrijd te bezoeken. De voor verkoop voor deze wedstrijd start komend weekend. Kaarten zijn ver krijgbaar bij onder andere Olympic Sport (Venray), Drukshop (Venray), ESG Sportcafe De Wetteling (Venray) en ESG Sportcafe De Asseldonk (Ber gen). Verder kan men ook hiervoor terecht bij diverse bestuursleden van HVC Aanvangstijd van de wedstrijd op 27 augustus is 19.00 uur in sport hal De Wetteling. In aansluiting op bovenstaande aankondiging valt ook nu reeds te vermelden, dat HVC/Taxi Verstraaten voor de landelijke beker in de eerste ronde een thuiswedstrijd heeft geloot tegen Futsal Tilburg (voorheen beter bekend onder de naam ADL/Bunga Melati) Deze wed strijd wordt eveneens in de Wetteling gespeeld en wel op vrijdag 29 augus tus. aanvang 20.45 uur.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 16