Medailleregen tijdens Limburgse Speedo finales Sportnieuws -info Red Stars voor het laatst in actie Familie- en verenigingsschieten schuttersgilde Nationale Speedo finale zwemmen Nieuw: Toy cup Lou en Jan sterkste tennissers Buitenlust 1 doet goede zaken Spaar ze alle tien Sint Jan Merselo HSV De Roerdomp TV Ysselsteyn Biljarten Mudhunters Den Hoender De Springplank Wijk Zuid Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray PEEL EN MAAS Donderdag 26 juni 2003 - Pagina 19 In het afgelopen weekend stond zwemmend Nederland op zijn kop. Voor de supersnelle zwemmers vanaf 13 jaar was in Amsterdam de Nederlandse kampioenschappen sprint en in heel Nederland waren tegelijkertijd in elke provincie de regionale kampioenschappen voor zwemmers tot en met 12 jaar. Voor de zwemmers uit Limburg beteken de dat twee dagen ploeteren en zwe ten in het zwembad d'r Pool in Kerk- rade. Dit zwembad nu omgetoverd tot een 25 meter bad was het toneel voor achttien zwemmers van HZPC- Horst. Deze Limburgse kampioenschap pen begonnen zaterdag goed voor Rick Hesen (van 1993) met een derde plaats op de 100 meter vrije slag. Maar ook voor Ingrid van Horen (1992) op de 100 meter schoolslag waar ze de gouden plak binnen haalden. Zo bleef het gehele veld met meisjes vrijwel de gehele race vlak bijelkaar. Het ging erom wie de langste adem had. Ingrid had laten zien dat ze waardig is om dit ook volgende week op nationaal niveau mag gaan proberen. Intussen vrijwel bekend was de medaille grootverzamelaar Judith van Meijel (1991) ook aanwezig een haalden op zaterdag van alle smaken een medaille binnen. Hoewel de gouden medaille een verrassende notering was, mag hij er wel wezen, een supertijd op de 100 meter school slag van 124.48. Op de 100 meter rugslag brons en de 100 meter vrije De schutters van de Venrayse schutterij 't Zandakker Gilde Sintjan houden op zaterdag 28 juni opnieuw het familie- en verenigingsschieten voor de Venrayse gemeenschap. Deze activiteiten zullen plaatsvinden op de schutters weide, gelegen aan de Loon- sedijk 5 in Merselo Ongeveer een vijftien jaar geleden organiseerde de Venrayse schutterij een schietwedstrijd voor mensen uit de Venrayse gemeenschap om hun kennis te laten maken met de Lim burgse schuttcrssport. Door omstan digheden vervaagde deze wedstrijd echter en werd jarenlang geen schiet wedstrijd meer georganiseerd voor de gemeenschap. Twee jaar geleden, toen de schutterij haar 575-jarig bestaansfeest vierde, besloot de orga nisatie, om deze wedstrijd in ere te herstellen en werd deze wedstrijd georganiseerd met een goede deelna me, tijdens de tweede editie (het vorig jaar) was de animo wederom verder gegroeid en heeft de schutterij besloten om deze wedstrijd in de komende jaren ook te gaan organise ren. Naast het echte wedstrijdelement, is deze wedstrijd natuurlijk ook j bedoeld om eenieder kennis te laten maken met het schutters- en gilden- j wezen in het algemeen en met name voor de gemeente Venray. Op deze dag kunt u kennis maken met de diverse wedstrijdelementen binnen het schutters- en gildenwezen i met als hoogtepunt natuurlijk het schieten met de oud Limburgse buks. De wedstrijd is gericht op het j teamverband. U schiet met drie per- i sonen in een team en u zult proberen Het door Tennisvereniging Yssel- j steyn georganiseerde tiende Keijzers- Manders Open Dorpen Toernooi is afgelopen zondag afgesloten met een schitterende finalcdag. Met tempera- turen van ver boven de 25 graden was het voor de deelnemers erg afzien. Opgestart tien jaar geleden met een gezelligheidstoemooi tussen 1 leden van de diverse tennisveringin- gen uit de regio Venray, die deelna men aan de Dorpencompetitie, is het toernooi intussen niet meer weg te denken uit de Venrayse tenniskalen- j der. Omdat het toernooi voor de tien de keer werd gespeeld, kregen alle twintig finalisten naast de gebruikelij ke prijzen een pakket rijkelijk gevuld I met streekprodukten aangeboden. slag een zilveren medaille met een zeer close finish. Angèl Koenen (1992) knalde éénmaal binnen het sterke meisjes veld door tot een medaille plaats, zilver op de 200 meter wisselslag door te starten met een sterke opening op de vlinder slag. Ralph van Megen (1992) kwam met geluk en hard werken met een gouden medaille thuis op de 200 meter wisselslag, (een eindtijd die er niet om liegt van 302.46) De ope ning op de vlinderslag beloofde veel goeds voor de zondag waar de 50 meter vlinderslag individueel op het programma stond. De missie voor de zondag was dus bekend. Ralph moest vlammen op de 50 meter vlinderslag, en dat deed hij. Met grote krachtige slagen de gehele race bleef toch het veld van Kasper van Dijk van SG Noord Lim burg en Carlo Kraft van MZ&PC dicht bij hem. Nu ging het erom..., wie heeft de langste adem, letterlijk en figuurlijk. Met minimaal aan ade men een het voortzetten van de krachtige slagen liet hij de andere twee snelle jongens snel achter hem. Met twee seconde voorsprong zetten hij een supertijd van 35.70 op de klokken. Een prachtige overwin ning. Intussen moe gestreden mocht Ralph wederom aanrukken voor de vrije slag. Het koste veel moeite maar een derde plaats een prachtige notering. Uiteraard liet Judith van Meijel weer wat van haar horen De concurrentie had zich waarschijnlijk voorgenomen om haar bij te houden om het beste drietal van Venray te worden. Onder deskundige begelei ding van de buksmeesters van de schutterij, wordt u wegwijs gemaakt in het hanteren van de buks en het schieten op de houten blokjes op de mast, welke op 16 meter hoogte staat. Heeft u nog geen ervaring met het schieten is dit geen probleem, want vele personen (buiten de schutters- wereld) hebben reeds mogen ervaren dat het schieten voor eenieder moge lijk is. Door middel van de uitleg en de geruststelling onder het geweer, kan eenieder schieten (vanaf de schietgerechtigde leeftijd van 13 jaar). Ook wordt er natuurlijk gedacht aan de jeugd. Enkele jaren geleden heeft de schutterij de zgn. 'Comeo- kraam' overgenomen en sindsdien wordt deze kraam veelvuldig gebruikt bij schuttersgelegenheden, om met name de jongere jeugd ook te kunnen laten schieten. Zo ook op deze zater dag 28 juni, wanneer de mensen kun nen schieten op de bloemetjes en natuurlijk ook de kaarten. Hiernaast bestaat ook nog de mogelijkheid om te schieten op de Brabantse manier, het zgn. 'wipschieten' en dit alles tegen een zeer betaalbare prijs, zodat deze activiteit voor elke burger te betalen is. Verder is er een schietwed strijd waarvoor bijzondere prijzen beschikbaar zijn gesteld door diverse ondernemingen in Venray. De wed strijd begint om 14.00 uur en tegen een geringe financiële bijdrage kunt u deelnemen. Voor een natje en een droogje zal uiteraard gezorgd worden en dit alles onder muzikale begelei ding. De vier finalisten in de dames- dubbel sterkte B op de foto Thijssen en Giel Mommen, TC Oos trum, 2) Juul Loenen en Wint Bouten, TV Ysselsteyn Herendubbcl, sterkte B: 1) Ton Marcellis en Twan Jenniskens, TV Ysselsteyn 2) Leo de Wit en Twan Wilmsen, TV Ysselsteyn Herendubbcl, sterkte A: 1) Lou Gil lissen TC Rodhe, en Jan Altink, TV Ysselsteyn 2) Wim en Twan de Wit, TV Ysselsteyn Damesdubbel, sterkte B: l)Jean en Renate Peeters, 'IV Ysselsteyn 2) Tilla de Wit en Annclies van de Wegen, IV Ysselsteyn Damesdubbel, sterkte A: 1) Kristel Gielen en Daniella Altink, TV Yssel steyn 2) José Gerrits en Anita Arts, TV Helenaveen op de vlinderslag, maar waarschijn lijk niet wetend dat Judith ook al de Limburgs kampioenstitel op zak had van de 200 meter vlinderslag. Het veld bleef aardig bij, maar dan ook alleen de eerste baan. Ze knalde door tot een mooie tijd van 117.03 waar ze concurrentie maar liefst 3.2 seconden achter haar liet. De smaak te pakken deed ze hetzelfde nog maals op de 200 meter wisselslag. Met als opdracht snel openen op de vlinderslag en door stoten op de rug- slag en afmaken met de vrije slag. Hoewel zwemsters van andere ver enigingen een beetje vreemd keken, want snel beginnen op zo'n zwaar nummer?, hadden ze maar nu geluis terd, want het gat dat ze had gesla gen werd alleen maar groter. Weder om een gouden plak. Angèl Koenen had op de zondag meer in haar mars, een tweede plaats op een spannen de rugslag race en een zilveren medaille op de 50 meter vlinderslag en als afsluiter van de wedstrijd een bronzen medaille op de 100 meter vrije slag. Ingrid van Horen liet met Bondscompetitie Buitenkist 1 heeft in de le klasse uitstekende zaken gedaan. Zelf won het de moeilijke uitwedstrijd in Nuth tegen Zicht Nirve 1, terwijl Buitenlust 2 een handje hielp door koploper Geldrop 3 een hak te zet ten. waardoor de vaandeldragers van Buitenlust nu plotseling weer kam pioenskansen hebben met nog ÈÈn uitwedstrijd en twee thuiswedstrij den, waar onder lijstaanvoerder Gel- drop 3, in het verschiet. Een wel licht kunnen de mannen van het tweede door deze verrassende over winning de degradatie ontlopen. In Nuth leek Buitenlust 1 voor haar laatste kans te vechten.De gast heren begonnen uitermate sterk met een ronde van 87. Ook de onzen bliezen hun partijtje goed meer door slechts vier slagen in te leveren (91). In de tweede omloop waren de rol len duidelijk omgedraaid (103-93) en daarmee werd de stand weer recht getrokken. Na de thee ging men onverdroten voort met een zeer goed op dreef zijnde Jan Engels (rondje 20) en werd ook deze ronde op Venrays naam geschreven (103- 95). Het laatste kwart van de match leek de scherpte iets tanende (101) maar was desondanks voldoende om ook deze ronde in winst om te zet ten (106). Zelden werd in een uit wedstrijd zo sterk gespeeld, zodat de 6-2 (380-399) zege geenszins geflatteerd was. Uitblinker in het Zuidlimburgse was Jan Engels met 88 holeslagen. In dezelfde klasse speelde Buitenlust 2 op eigen banen tegen koploper Geldrop 3. Alle ener gie werd in de strijd gegooid voor een zo goed mogelijk resultaat. Ondanks de uitstekende start van Huub Straatman (20) en Jan van Dijk (23) ging de eerste ronde naar de gasten (94-91), die dus eveneens alle registers open trokken, als ware het de alles beslissende wedstrijd om het kampioenschap. Van onder schatting leek dus geen sprake. Tot de tweede ronde. Een opmerkelijk verval tekende zich af bij de gasten door met 106 slagen thuis te komen, waar de mannen van teamcaptain Jan Litjens tot 93 slagen kwamen. Na de pauze herpakten de Geldroppe- naren zich echter door beide ronden Afgelopen weekend reden de ponyruiters na zo'n twee maanden rust i.v.m de vogelpest hun eerste wedstrijd weer. De ponyclub Wit- tenhorst organiseerde op het terrein van de Kasteelse bossen een con cours hippique. De uitslagen: Bij het bixie springen hadden ze vier prijswinnaars: Liz Arts haalde een eerste prijs met haar pony Boyke, Elzemiek Payens werd tweede op Rakker, Maartje Emons won een vijf de prijs met Renaldo en Lisette van dé Berg werd met haar pony Daimy vijfde. Het viertal van Sintjan Merse lo klasse BCDE wist een nette derde plaats te halen. Voor deze proef haal de ze 166 punten. Bij de dressuur won Saskia Beerkens met Robby de eerste prijs in de dressuurklasse LI met 175 punten. Elzemiek Payens haalde met Rakker in het DB de vijfde prijs met 157 punten. Susan Hendriks wist hier maar liefst twee eerste prijzen te behalen. Met Nina in de dressuurklasse L2 met 171 punten en ook met Melissa in de klasse B. Voor deze proef kreeg ze 179 punten. Susan Hendriks en Susan Beerkens wonnen allebei ook een prijs met springen Susan Hendriks werd derde in de klasse DM met Nina. Sas kia Beerkens won in de klasse CB de vijfde prijs met Crista. Ook Rik Wilms werd twee keer zesde met Mambo in de klasse DB en met Pol- leke in de klasse DL. Pascal Ouds- hoom won met Lingo nog een vier de prijs in de dressuurklasse EB. Zaterdag 28 juni staat er weer een selectiewedstrijd gepland voor de paarden in Sevenum. een tijdsverbetering van vijf secon den zien dat ze ook de rugslag goed beheerst en haalden de bronzen plak binnen. Buiten al het geweld en de strijd om medailles waren er nog veel zwemmers van HZPC die met super tijden en mooie PR's dit als afsluiten de wedstrijd van seizoen 2002-2003 trots moeten zijn. Freek Kleuskens (1991) met een fantastische school slag tijd van 129-36 Maar ook een Guus Geurts (1991) die nog aardig wat medailles had binnen gehaald op de LKA op de 400 wisselslag. 200 rugslag, 400 en 200 vrije slag, is thuis gekomen met dikke PR's op de schoolslag, vlinderslag en wisselslag. De super zenuwachtige Sophie deu ren (1993) kwam geheel tot haar recht op de 100 meter rugslag. De oververmoeide, Jop van Berlo (1991) werd pas wakker na de wed strijd van zaterdag waar hij niet vooruit te branden was, maar op de zondag liet hij toch zien dat hij waar dig was om te starten op de Lim burgse kampioenschappen. in winst om te zetten (102 -101) en (105-100), waardoor de Brabanders met een 6-2 zege naar huis leken te gaan. Leken, want het totale aantal holeslagen bleek echter beslissend 394 voor Buitenlust 2 tegen 398 voor Geldrop 3, waardoor de thuis- heren een verrassende 2-1 overwin ning boekten in de strijd om de degradatie. Huub Straatman was met 90 holeslagen de gevierde man aan Venrayse zijde. In de 2e klasse bond Buitenlust 3 in Soerendonk de strijd tegen Heeze 1. In alle vier ronden werden ze op alle fronten afgetroefd door de gastheren, waar door de zware 8-0 (408-504) nederlaag wel verklaard is. Invaller Ton Hendriks tekende voor het laagste rondje (23) en was samen met Riet Lemmens (beiden scoorde 118 holeslagen) de beste speler aan Buitenlustzijde. Onderlinge Competitie Harrie Lenssen met een uitermate sterke serie van 65 holeslagen was de grote uitblinker op de elfde speel dag. Met een 63) winst op Jeu Vranken, blijft hij de grote favoriet van dit sei zoen om zich na vele jaren weer eens als kampioen te laten huldigen. 6-0 overwinningen waren eer ook voor Gerrit Vermeulen (70) tegen Theo Litjens, Jan Litjens (76) tegen Fieke van Ham en Huub Straatman (81) tegen Betsie Wilms. Jan Engels (71) boekte weer eens winst en wel een verrassende hoge 5 - 1 tegen Gerrit Janssen. Henk van Leeuwen boekte een regelmatige 4-2 zege tegen Annie Litjens en de grote ver rassing was de 4-2 nederlaag die Riet Lemmens (79) te slikken kreeg tegen Truus Arts (78). In de stand leidt Harrie Lenssen comfortabel met 4 punten. Gerrit Vermeulen rukte op naar de tweede plaats met 9 punten ten kosten van Leo Wilms (vijfde met 14 punten). Riet Lemmens blijft op grond van haar gemiddeldeverbetering (-1,85 op de derde plaats staan met 11 punten. Gerrit Janssen heeft even eens 11 punten 1,01%) en is daar mee vierde. Komend weekend worden de Dis trictskampioenschappen gespeeld en wel op zaterdag in Geldrop (Afd.l) en zondag in Leende (Afd.2). Mededeling junioren De eerste jeugdcursus heeft inmiddels plaats gehad en met veer tien aanmeldingen waren ze dik tevreden, de tweede dag van de jeugdcursus is op woensdag 2 juli. Ze beginnen weer om 13-30 uur. Programma jeugd: 27 juni: derde jeugdcup Noord-Lim burg op de Ballonzuil in Venray 4 juli: vierde jeugdcup Noord-Lim burg op de vijver van 't Alvertje in Oostrum. Wedstrijden senioren: 29 juni: eerste Maaskoning 2003, we vissen van 07.30 tot 12.00 uur, bijeenkomst aan de Maas om 06.45 uur. 2 juli: achtste zomeravond compe titie, bijeenkomst 18.00 uur en vis sen van 18.30 tot 21.30 uur. De uit slag zal ook te zien zijn op www.hsvderoerdomp.nl Uitslagen: Uitslag zesde zomeravond competi tie: 1. C. Peters; 2. H. Bexkens; 3 M. Voermans; 4. R. Sanders; 5. Henk Hendriks. Bij de driedaagse in Venlo waren er enkele goede klasseringen voor Bart v.d. Beuken en Gerrit Robben. Vergunningen: Nieuwe vergunningen zijn ver krijgbaar bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 te Venray en bij secretaris H. Hendriks, Pastoor v.d. Gaetstraat 48 Venray. Tel. 0478- 582994. Hier zijn ook dag en week vergunningen te verkrijgen voor visvijver de Ballonzuil. Bij de secre taris kan men ook terecht voor ver dere inlichtingen. Per telefoon 0478-582994 of per e-mail: i nfo@hsvderoerdompnl Afgelopen weekend was TTV Red Stars met een behoorlijke delegatie in Sundern (Sauer- land) voor de Andro Teamcup, een jeugd-teamtoernooi. Het was het laatste toernooi voor de vakantie en een laatste gelegen heid de krachten te meten. Red Stars was met vijf teams afge reisd naar Sundern, waar een sterk bezet toernooi werd gespeeld. Gezien de leeftijd en ervaring van de Venrayse spelers/sters kon er niet voor de prijzen gespeeld wor den. Geleerd werd er echter wel, en overigens werd er ook goed gespeeld. Bij de junioren speelden Richard Larmené, Edwin Verhalle en Bart Bekkema tegen erg sterke spelers, sommigen met wel tweede divisie-niveau. De Venrayse jongens speelden een bijrol. Dat gold ook voor de pupillen van Red Stars. Ben Hortulanus, Ernest Cruysberg en Deni Spahic bereikten nog het beste resultaat, twee na laatste. Het tweede pupil- lenteam (Tom en Max Thijssen) en het derde pupillenteam (Desmond Janssen, Rob Aben en Rick Pou- wels) werden laatste. Het enige meisjesteam (Justine Janssen, Britt Houwen en Bo Hendriks) werd eveneens laatste. Maar zoals gezegd, ondanks de resultaten werd er goed gespeeld en zullen de spe lers over twee jaar hoger gaan eindi gen. Vanaf komende week (30 juni) is er geen training meer bij TTV Red Stars. Wel zal de zaal in juli open zijn op dinsdag- en donderdag avond van 19.00 tot 22.00 uur. Je kunt dan vrijspelen of eventueel intervaltraining krijgen (vraag daar voor even je trainer of het kan). De trainingen van het nieuwe seizoen beginnen officieel weer op maan dag 11 augustus. Indelingen hangen in de zaal, maar komen ook nog in de Dropshots te staan die iedereen thuis krijgt. Afgelopen week is het 10e Keijzers- Manders Open Dorpen Toernooi gespeeld, afgesloten met een schitte rende finale-dag op zondag Met tem peraturen van ver boven de 25 gra den was het voor de deelnemers erg afzien. De uitslagen: Herendubbel Sterkte C: 1. Erwin Thijssen en Giel Mommen, TC Oos trum; 2. Juul Loenen en Wim Bouten, TV Ysselsteyn Herendubbel Sterkte B: 1. Ton Mar cellis en Twan Jenniskens, TV Yssel steyn; 2. Leo de Wit en Twan Wilm sen, TV Ysselsteyn Herendubbel Sterkte A: 1. Lou Gillis sen TC Rodhe, en Jan Altink, TV Ysselsteyn: 2. Wim en Twan de Wit, TV Ysselsteyn Damesdubbel Sterkte B: 1. Jean en Renate Peeters. TV Ysselsteyn; 2. Tilla de Wit en Annelies van de Wegen, TV Ysselsteyn DamesdubbelSterkte A: 1Kristel Gie len en Daniella Altink, TV Ysselsteyn: 2. José Gerrits en Anita Arts, TV Hele naveen. Deze week worden de Vloerencen- trum clubkampioenschappen Jeugd Mix senioren gespeeld. De jeugd speelt dagelijks vanaf 16.00 uur en om 19.00 uur beginnen de senioren Met een ruim deelnemersveld bij de jeugd en maar liefst 29 koppels bij de senioren belooft het weer een leuk en spannend kampioenschap te worden. De finales worden op zondag gespeeld vanaf 13.00 uur. In het weekend van 29 t/m 31 augustus wordt voor de zevende keer in successie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigin gen van de gemeente Venray. De organisatie is wederom in handen van de TC Rodhe TV LVH en TV Yssel steyn. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kan tine. De inschrijving sluit op zondag 5 juli. Met ingang van volgende week donderdag willen ze weer starten met de dubbelcompetitie, zodat ze voor de vakantie nog een ronde kunnen draaien. De poule-indeling en wed strijdschema's hangen vanaf begin volgende week bij de baan. In de week van 11 t/m zondag 20 juli wordt het Juwett Tweewielers 40 en 50+ Toernooi gespeeld. Afhanke lijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week ver deeld. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaar- ten in de kantine. Contactpersonen voor dit toernooi: Jan (541781), Dirk (541428) en Gonnie (541611) De inschrijving sluit op zondag 5 juli. Eindstanden KNLTB-competitie 2003 Dinsdag: Dames 1 18+ 2e klasse: 5e 22 20 Vrijdag: ML\ 1 35+ le klasse: 6e 11 17 Mix 2 35+ 2e klasse: 2e 21 7 Heren 1 35+ 4e klasse: 7e 8 20 Heren 2 35+ 4e klasse: 5e 14 14 Zaterdag: Mix 1 18+ 2e klasse: 2e 28 7 Mix 1 35+ 4e klasse: 5e 19 16 Heren 35+ 2e klasse: 7e 1131 Heren 18+ 3e klasse: 6e 17 25 Zondag: Jongens 2e klasse; 6e 17 25 Meisjes 2e klasse: 8e 8 34 Op zondag 29 juni vind in het 50 meter bad van Dordrecht de Natio nale Speedo Zwemfinale plaats.De 24 snelste zwemmers en zwemsters per leeftijdscategorie jaargang '91. 92, en 93 94 van Nederland zullen hieraan deelnemen. Uit deze regio zijn dat voor SG Noord-Lim burg Venray- Bergen 1 91 Lisa Dreesens (Venray) 4x 92 Kimber- ly Teunissen Bergen 2x. Inge Arts Vierlingsbeek 3x ,'92 Kas per van Dijk (Bergen 3x 92 Dion Dreesens (Venray 4x, 93 Geoff DOS Damesteam nationaal In verband met het overlijden van een van de deelnemers in de recrean tenklasse. is het toernooi gestaakt. Zo snel als mogelijk zal het restant wor den uitgespeeld, of er wordt opnieuw begonnen Zodra daar duidelijkheid over is, leest u dat in peel en maas of op onze website: http://www.club- net.nl/communitv/default.asp?club- id=103l4 Damescup Oldtimer Tijdens de eerste open damesfinale van de Oldtimer is de eerste plaats naar Horst gegaan. Yvonne Donders won met 17 punten het toernooi, gevolgd door Diana Tax (108%) en Sil via Gruntjens (106%) beiden met 15 punten. De eer voor Venray (lees Overloon) werd hooggehouden door Silvia Nouwens die de vierde plaats behaalde. Finale A-klasse bandstoten: Op zondag 29 juni wordt bij D'n Oldtimer de finale gespeeld van de nummers een van de A-klassen. Daar bij zal zeker de Jordaan aantreden. Wie de andere teams zijn, is nu nog niet bekend. Aanvang is om 11.00 uur. Uitslagen bandstoten KNBB: DOS Al-Vriendenkring 2-5 Alleen Wiel Vermeulen won zijn par tij in 23 beurten. (2,60 gemiddeld) DOS Bl-De Jordaan 4-3 De zeges waren van Wim Schillings (1,00 gemiddeld met een hoogste serie van 9) en Frits van der Waerden. Ebskamp (Venray lx. HZPC Horst91 Judith van Meijel Horst 5x, Angèl Koenen Oirlo 3x,92 Ingrid van Horen Meterik) lx' 92 Ralph van Megen Horst) 2x. Deze regio neemt deel met tien zwem mers die 28 x mogen starten. Het totaal aantal Nederlandse verenigin gen dat deelneemt is 139. met 435 deelnemers en 986 starts. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Mudhunters is een mountainbike vereniging. Ze rijden in de zomertijd twee keer per week. De ene keer rij den ze als groep en gaat het alleen tij dens de interval stukjes op eigen tempo. En de andere keer rijden ze een tocht en dan rijden we in kleine re groepen die qua snelheid aan elkaar gewaagd zijn, Zo komt ieder een toch maximaal aan zijn of haar trekken. Zo ook afgelopen zondag toen er gereden werd in Well. Daar was veel los zand en menigeen moest van de fiets af. Al met al een mooie training met veel kilometers. Soms horen we: Ja maar jullie gaan veel te snel. Of dat zo is kun je alleen maar te weten komen door uit te pro beren. Interesse? Sluit je nu aan dan kun je vier weken gratis meedoen. Alles wat je nodig hebt is een ATB en een helm. Ook als je nog niet zo goed getraind bent ben je welkom. Planning Zondag 29 juni training in Overloon vertrek 9,00 uur per fiets. Zaterdag 5 juli Mudhunter survival party Zondag 6 juli rustige training omge ving Merselo, vertrek 9.00 uur. Iedere dinsdag avondtraining om 19.00 uur. Tot ongeveer 20.45 uur. Vertrek is altijd vanaf de Sprank. Wil je een keer vrijblijvend meetrainen, bel PieL 04~8-589880 Het programma in wijkcentrum Den Hoender in Venray ziet er als volgt uit: Donderdag 26 juni: 14.00 uur Koers- bal WO Noord-West; 20.00 uur Paranormale avond door Mieke en Theo de Hoog. Maandag 30 juni: 20.00 uur Cluba vond sjoelclub Den Hoender. Het wijkgebouw is in juli en augustus gesloten. Wijkcentrum Den Hoender is gelegen aan de St. Ursulastraat 2 in Venray. Donderdag 26 juni (vanavond) spe- lenkermis voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Van 18.30 tot 20.00 uur. Deze zou twee weken geleden gehouden worden maar door vakantie verplaatst naar nu. Gespeeld worden o.a. knikkerbak, zaklopen, watje blazen, ringgooien. Eveneens op donderdag exploitatie vergadering van Rollebol'03 Deze wordt gehouden in Kessel. De dele gatie vertrekt om 20.00 uur. Maandag 30 juni van 18.30 tot 20.00 uur club voor de kinderen van de groepen 3 en 4. Vanavond staat een ruiltocht op het program ma. Je probeert door ruilen aan een steeds mooier iets te komen. Je belt natuurlijk aan bij vrienden en bekenden. Dinsdag 1 juli clubavond voor de jeugd van de groepen 7 en 8 plus de schoolverlaters. Van 18.30 tot 20.00 uur gaan we nog een poging wagen om in het centrum etsen te maken. Donderdag 3 juli golftoemooi voor de kinderen van de groepen 5 en 6. Vrijdag 27 juni is er weer kienen in het wijkgebouw aan de Beukenlaan 4. Er zijn prachtige prijzen en een super- kien. De aanvang is 20.00 uur. Vanavond wordt er wederom geoefend op de schuttersweide. aanvang 19.30 uur. Zaterdag 28 juni vindt het familie- c.q. verenigingsschieten plaats, alle leden worden verzocht om om 13 00 uur aanwezig te zijn. Het pro gramma begint om 14.00 uur. Zondag wordt het Sint Jansfeest gehouden. Zij komen om 10.30 uur bij elkaar bij het parkeerterrein nabij de Sint Petrus Banden Kerk (aan de zijde van het gemeente huis). Om 11.00 uur zullen zij de Hoogmis bijwonen. Na de mis wordt eenieder in de gelegenheid gesteld om huiswaarts te keren en om 14.00 uur op de feestweide aan wezig te zijn. Zondag 6 juli gaan zij naar het Oud Limburgs Schuttersfeest toe. De uitslagen: Herendubbel, sterkte C; 1) Erwin een kinderijsje met onderin de beker een verrassing. ijssalon' De Bleek 46 5801 MD Venray 0478-632494 Elke dag geopend tot 21:00 uur Ook op Zondag in het voorseizoen tot 20:00 uur Dorpentoernooi erg geslaagd

Peel en Maas | 2003 | | pagina 19