De stappen naar een goedgekeurd Welstandsplar Verkeersbesluiten Rectificatie vastgesteld bestemmingsplan "Gouden Leeuw' Bekendmakingen gemeente Venray Bekendmaking Beleidsplan Wonen Bekendmaking Woningwet Wet ruimtelijke ordening Kennisgevi Verorden» Kinderopva Commissie PEEL EN MAAS De genoemde aanvragen, nadere eis, intrekkingen en meldingen en alle op de aanvragen, nadere eis, intrekkingen en meldingen betrek king hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630 tussen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: H. van Gennip, Broekstraat 94 te Helmond voor een revisie vergunning voor een vleesvar kens- en fokzeugenhouderij, gelegen aan de Beekweg 90, 92 en 94 te Vredepeel. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 15 mei 2003 tot en met 12 juni 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de ont- werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de boven omschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krach tens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: Gebroeders Peeters, Timmer- mannsweg 90 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een melkrundvee- en leg- pluimveehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 90 te Ysselsteyn. Maatschap Claessens-Jennis- kens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor een revisiever gunning voor een legpluimvee- houderij annex landbouwpro- ductiebedrijf, gelegen aan de Ysselsteynseweg 59-61 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 15 mei 2003 tot en met 26 juni 2003 in het gemeentehuis. Gedu rende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs rechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de ver gunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gra venhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij besloten hebben tot het ambtshalve nemen van een nadere eis voor: Zalencentrum De Witte Hoeve, Gasstraat 5 te Venray bedoeld opdat daarmee vol daan kan worden aan de geluid snormen van het Besluit hore ca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer, houdt in de verplichting dat alle binnen de inrichting aanwezige muziekinstallatie(s) moeten zijn voorzien van een namens het College van Burge meester en Wethouders van de gemeente Venray te verze gelen geluidbegrenzer(s), die zodanig is (zijn) afgesteld, dat het maximaal toelaatbare equi valente geluidniveau in de inrichting, zoals bedoeld in het akoestisch onderzoeksrapport van Peutz Associés van 22 januari 2003 met nummer D 2187-3-RA niet meer bedraagt dan 87 dB(A) gedurende de nachtperiode (23.00 uur-07.00 uur), 92 dB(A) gedurende de avondperiode 19.00 uur-23.00 uur) en 97 dB(A) gedurende de dagperiode 07.00 uur-19.00 uur). Indien voornoemde geluidbegrenzer(s) niet afregel- baar is (zijn) per genoemde perioden, dan dien(t)(en) de geluidbegrenzer(s) te zijn afge regeld op het geluidsniveau voor de maatgevende periode (i.e. de nachtperiode) en der halve op een waarde van 87 dB(A). Bij deze geluidsniveaus dienen deuren en ramen geslo ten te zijn. Na vervanging, wijziging, reparatie, een door het bevoegd gezag tijdelijk toe gestane ontheffing van de ver zegeling en/of wederafstelling van de installatie(s) moet(en) de geluidbegrenzer(s) opnieuw worden afgesteld en namens het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray worden ver zegeld betreffende de inrichting van Zalencentrum De Witte Hoeve, gelegen aan Gasstraat 5 te Venray. Het besluit en alle overige op de nadere eis betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 15 mei 2003 tot en met 26 juni 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs rechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de ver gunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voor zitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de volgende meldingen krachtens arti kel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccepteerd: Ruvo Staalbouw, Molenzijweg I te Swolgen voor het wijzigen van de afmetingen van het nog te bouwen bedrijfspand en het wijzigen van de opstelling van de binnen de inrichting aanwe zige machines en motoren, gelegen aan de Macroweg ongenummerd te Venray. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage (6 weken) van 15 mei 2003 tot en met 26 juni 2003 in het gemeentehuis. Gedu rende bovengenoemde periode kunnen belanghebbende schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indie nen bij burgemeester en wethou ders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de melding artikel 8.19 Wet milieubeheer. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschre ven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de ver gunning geheel wensen in te trek ken van: - J.P. Hendrikx, Horsterweg 20b te Castenray voor een varkens- fok- en mestbedrijf, gelegen aan de Veulenseweg 16 te Veu len. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 15 mei 2003 tot en met 29 mei 2003 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingenter mijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mondelinge gedachtewisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning geheel intrekken van: H.G.M. Jilesen, Overbroekse- weg 8 te Leunen voor een var kenshouderij, gelegen aan de Overbroekseweg 8 te Leunen. Het besluit en alle relevante stuk ken c.q. gegevens liggen ter inzage van 15 mei 2003 tot en met 26 juni 2003 in het gemeentehuis, Raad huisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schor singsverzoek) is ingediend. Het ver zoek tot het treffen van een voor lopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist Venray, 15 mei 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afde ling Bouwen en Milieu. C.Th. van Velzen PARKEERVERBOD EIKENLAAN E.V. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d.d. 9 mei 2003, waarbij is besloten; 1. de bestaande fysieke wegafslui- ting voor motorvoertuigen op de Beukenlaan opheffen en opnieuw aanleggen tussen de inrit van het Kinderdagverblijf en de Wilgenstraat, 2. het instellen van een tweezijdig parkeerverbod op de Eikenlaan het gedeelte tussen de Leunse- weg en de Berkenstraat, 3. het plaatsen van de wettelijk vereiste verkeersborden over eenkomstig dit besluit en de bij behorende situatieschetsen I en II; 4. dit verkeersbesluit treedt in werking de dag na deze bekend making. GERESERVEERDE INVALIDENPARKEERPLAATS Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d.d. 9 mei 2003, waarbij is besloten; 1. Een invalidenparkeerplaats op kenteken aan te wijzen nabij het pand St. Antoniusstraat 12 bestemd voor het park^-en van de auto met kenteken HH-LX- 95. 2. dat de uitvoering van dit besluit geschiedt door het aanbrengen van een markering en door plaatsing van het verkeersbord E6 met onderbord nr. 0511 waarop het kenteken staat ver meld e.e.a. conform bijbehoren de situatieschets, 3. dit verkeersbesluit treedt in werking de dag na deze bekend making. Venray, 15 mei 2003 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling openbare wer ken, B.R.Th, van Dijk. Bovengenoemde besluiten liggen voor iedereen ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis. Deze publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en van dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 29 april 2003 het bestemmingsplan "Gouden Leeuw" heeft vastgesteld. Ten opzichte van het ontwerp zijn bij de vaststelling enkele wijzi gingen in het plan aangebracht. De locatie Gouden Leeuw is gelegen aan de zuidrand van het centrumgebied van Venray. Het terrein neemt een strategische positie in als parkeerlocatie voor het centrumbezoek. Door de substantiële omvang van het terrein biedt het alle mogelijk heden getransformeerd te wor den tot een volwaardig binnen stedelijk en aantrekkelijk woonmilieu. Het plan biedt ruimte aan ca. 160 woningen. commerciële functies, alsmede boven- en ondergrondse par keer- en groenvoorzieningen. Het bestemmingsplan met de daarbij behorende stukken lig gen met ingang van vrijdag 16 mei 2003 tot en met donderdag 12 juni 2003 voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieks diensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Deze afdeling- is geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met vrij dag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden kunnen de stukken worden ingezien na een afspraak met de afdeling publieksdiensten, telefoonnum mer (0478) 52 33 33. Schriftelijke bedenkingen tegen het vastgestelde bestem mingsplan kunnen gedurende de termijn van terinzagelegging worden ingebracht door degene die tijdig zijn zienswijze omtrent het ontwerp bij de gemeente raad kenbaar heeft gemaakt, als mede door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder aie bedenkingen heeft tegen de ten opzichte van het ontwerpbestemmingsplan aangebrachte wijzigingen. Eventuele bedenkingen moe ten worden gericht aan Gede puteerde Staten van Limburg, Postbus 5700, 6202 MA Maast richt. Venray, 15 mei 2003 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris Op woensdagavond 21 mei a.s. vindt in de Witte Hoeve een informatie- en discussieavond plaats met betrekking tot het concept BeleidsplanWonen, deel- plan 2. De bijeenkomst begint om 19.00 uur en wordt om 21.00 uur afgesloten. Naast beleidsthe ma's als wonen, welzijn, zorg, ste delijke vernieuwing en wijkgericht werken, wordt ook aandacht besteed aan doelgroepen van de volkshuisvesting zoals starters, ouderen, zorgbehoevenden en gehandicapten. Daarnaast is er tijd ingeruimd om te praten over actuele ontwikkelingen.Voor deze avond zijn belangengroeperingen en instellingen die vanuit hun pro fessie betrokken zijn bij het wonen uitgenodigd deel te nemen aan de discussie. Daarnaast vindt de gemeente Venray het belang rijk dat ook belangstellende bur gers als toehoorder deze avond kunnen bijwonen. Daarom nodi gen wij u uit om deze avond bij te wonen. De avond wordt geleid door de heer Theo van Tilburg, hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling. De verantwoorde lijke portefeuillehouder, wethou der Frits Ruyten, is ook aanwezig. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer H. Verkuij- len, medewerker volkshuisves ting, telefoon 523397. (kaderverordening) De Voorzitter en de Griffier van de gemeenteraad van Ven ray maken hierbij bekend dat bij raadsbesluit van 29 april 2003, heeft vastgesteld de Kaderver ordening voor de onderzoeks commissie Venray als bedoeld in artikel 155a, lid 8, van de Gemeentewet. Het betreft hier een verordening waarbij de gemeenteraad nadere regels heeft gesteld met betrekking tot de door de raad op voorstel van een of meer van zijn leden in te stellen onderzoek naar het door het college of de burge meester gevoerde bestuur. Het gaat daarbij om de taak en ondersteuning van een in te stellen onderzoekscommissie alsmede regels met betrekking tot de werkwijze van de com missie. De verordening is in werking getreden op de dag van vaststelling, op 29 april 2003. Het onderhavige besluit ligt (integraal) voor een ieder kos teloos ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Publieks diensten. Venray, 15 mei 2003. Voorzitter en Griffier voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, voorzit ter. Mr. J.H.G.M. van Eekeren, grif fier Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaal de in artikel 41 van de Woning wet treft u onderstaand aan een overzjcht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wet houders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het vergroten van de woning aan de Klaproos 53 te Venray tnv R.J.M. Camps, Klaproos - het bouwen van een nacht verblijf voor dieren aan de Leunseweg 6 te Venray tnv Raayland College, Postbus 166; - "het bouwen van een carport aan de Mina Krusemanstraat 42 te Venray tnv C.J.G.M. Bouten, Mina krusemanstraat 42; - het bouwen van een tuinhuis aan de Laagheidseweg 23 te Venray tnv J.B.E. van Well, Laagheidseweg 23; het vergroten van de woning aan de Asselberghsstraat 25 te Oostrum tnv G.H. Moraal, Asselberghsstraat 25; - het vergroten van de woning aan de Dagoberthof 31 te Venray tnv I.W. Fermont, Dagoberthof 31 het vergroten van de woning aan de Muurpeper I te Ven ray tnv Ontwerp- en Bouw- coördinatieburo ABS Smits, Van Boyenstraat 24 te Hel den; het bouwen van een woning en garage aan de johan van Wyttennorstweg te Vrede peel tnv A.G.M. van Hoof, Twistweg 10; het vergroten van de woning aan de Pastoor Strijkersstraat 7 te Leunen tnv M. Nabben, Pastoor Strijkersstraat 7; het bouwen van een vleesvar kensstal aan de Timmerman nsweg 110 te Ysselsteyn tnv F.G.M. Arts, Timmermanns weg 110; het bouwen van een tuin muur aan het Zilverschoon 18 te Venray tnv W.C.M.J. van de Vorle, Zilverschoon 18; - het plaatsen van tijdelijke huisvesting aan de Westsingel I te Venray tnv Gilde Oplei dingen, Postbus 1094 te Roermond. Ingekomen sloopaanvraag Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wet houders van Venray ingekomen sloopaanvragen. net slopen van varkensstallen aan de RofFert I te Castenray tnv J.A.P.M. Cremers, RofFert Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. het vergroten van de woning aan De Boog 21 te Venray tnv M.J.L. Verstraelen, De Boog het bouwen van een carport aan de Beethovenstraat 48 te Venray tnv G.C.A. Willemse, Beethovenstraat 48; het vervangen van de garage deur door pui aan de Dep. Petersstraat 6 te Oirlo tnv aan de Oranjestraat 7 te Ven ray tnv M.A.A. Manders, R.F.A.M. Joosten, Dep. Petersstraat 6; het plaatsen van een deur aan de Eikenlaan 45 te Venray tnv N.H.W. Janssen, Eikenlaan 45; het bouwen van een balkon aan de Hoenderstraat 39 te Venray tnv C.J. Schueler, Dr. Poelsstraat 13; het wijzigen van de zijgevel aan de Stationsweg 12b te Oostrum tnv Raedts Holding B.V., Postbus 5014; het bouwen van een carport injestr w M.A./ Oranjestraat 7; het veranderen van de garage aan de Prinses Beatrixstraat 9 te Venray tnv R.A. Saamena, Prinses Beatrixstraat 9; - het veranderen/vergroten van de woning aan De Boog 22 te Venray tnv W.M. Breeuwsma, De Boog 22; het bouwen van een bedrijfs hal aan de Agrobaan 4 te Ysselsteyn tnv Ponza B.V., Paardekopweg 21 het bouwen van een loods aan de Heidseschoolweg I te Heide tnv L.J.K. Pouwels, Heidseschoolweg I; het vergroten van de loods aan de vredeweg 7 te Vrede peel tnv Vreba Melkvee B.V., Vredeweg 6; het tijdelijk plaatsen van kan toorunits aan de Smakterweg 70 te Venray tnv Inalfa Roof Systems B.V., Smakterweg 70. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunnin gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toege zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publica tie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouw- meldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. het veranderen van de garage tot berging/carport aan de Tormentil 11 te Venray tnv A.I.P. van den Wijngaard- Winants, Tormentil II; het bouwen van dakkapellen aan de Kruidenlaan 191 te Venray tnv A. Schaap, Krui denlaan 191; - het vergroten van de garage en de bouw van een carport aan de Tormentil 9 te Venray tnvJ.J.M. Engels, Tormentil 9; het bouwen van een carport aan de Langstraat 98 te Ven ray tnv T.A.T. Coopmans, Langstraat 98; - het veranderen van een car port tot overkapping aan de Langstraat 98 te Venray tnv T.A.T. Coopmans, Langstraat 98; het veranderen van de garage aan de St. Odastraat 26 te Venray tnv K.C.W. Hitipeuw, St. Oaastraat 26; - het vernieuwen van kozijnen aan de Paters straat 50 t/m 54 te Venray tnv A. Beks, Wer velstraat 7 te Horst; - het bouwen van een werk- schuur aan de Testrikte Mer- selo tnv Gemeente Venray, Postbus 500; - het vergroten van de woning aan de Asselberghsstraat 25 te Oostrum tnv G.H. Moraal, Asselberghsstraat 25; - het verzoek om vrijstelling tnv Fixet Venray om vrijstel ling als bedoeld in artikel 352 van de Bouwverordening voor gebruik van het pand aan de Zuidsingel 14/16 te Venray tbv bouwmarkt. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 16 mei 2003 geduren de 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdaling Publieksdien sten. Onderstaand bouwverzoek is ten onrechte vorige week gepu bliceerd als verzoek om vrijstel ling bestemmingsplanvoorschrif ten Ex artikel 19 lid I van de Wet op de Ruimtelijk Ordening en had onder bovenstaand kopje moeten staan, het plan ligt hier door ter inzage t/m 6 juni 2003: het bouwen van 41 woningen aan de Pascherhof, Wissenof en Porterhof te Leunen tnv Hurks Bouw en Vastgoed, Eindhoven; Gedurende deze termijnen kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Vrijstelling ex. Artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Wij zijn voornemens vrijstel ling ex artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 3 lid 12 van de bestem mingsplanvoorschriften van bestemmingsplan St. Antonius- veld voor: Het gebruik van het perceel St. Antoniusveldweg 9 te venray als woning met een aan de woon functie ondergeschikt gebruik van één slaapkamer als gebruik als praktijkruimte t.b.v. stres- scouncelling door de bewoner van deze woning, zoals aangege ven in het hiertoe gedane ver zoek d.d. 8 april 2003. Bekendmaking Monumenten Vanaf heden ligt bij de informa tiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 6 weken ter inzage: de beschikking tot het verle nen van vergunning als bedoeld artikel 9 van de Monumenten verordening 2000 gemeente Venray voor de verbouwing van gemeen telijk monument Langstraat 32, 5801 AD Venray. Op grond van artikel I van de Algemene Wet Bestuursrecht kan degene wiens belang rechtst reeks bij dit besluit is betrokken, daartegen binnen 6 weken na de dag waarop deze bekendmaking is gepubliceerd, een bezwaar schrift bij ons indienen. Met verwijzing naar artikel 12, lid 2, van de Monumentenwet 1988 ligt vanaf heden bij de infor matiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende dagen ter inzage: de aanvraag om verg volgens artikel 11 y. Monumentenwet vooi verplaatsen van rijks ment kapel H. Anton Padua, Stationsweg kadastraal bekend or tie T nummer 5273 Gedurende deze termijn b 3 de mogelijkheid om ziensi |je over deze aanvraag bij on öe: voren te brengen. Venray, 15 mei 2003 Burgemeester en wethouda ren Venray, namens dezen, hetl va van afdeling Bouwen en Milii \n C.Th. van Velzen Rectificatie Rectificatie van het geplaatste bericht van I waarin per abuis verkeerde vens werden vermeld. Burgemeester en wethc van Venray maken bekend, de Gemeente Venray op 20j 2003 is binnengekomen ee vraag tot verlening van een vi ning tot het oprichten en f* van een gastouder!* J( Langstraat 55a te Venray, ten aa, van Stichting Kinderopvang 4 ouderbureau "de Ballon". De aanvraag en alle overige >re: op betrekking hebbende sti liggen met ingang van 2 mei gedurende vier weken ter ini de afdeling publieksdiensten gemeentehuis, Raadhuisstraj Venray. Eenieder kan binnen de termijn zijn of haar zie omtrent deze aanvraag lei re maken aan het College van' meester en Wethouders, Po 500, 5800 AM Venray. Burgemeester en wetho voornoemd, namens dezen hoofd van de afdeling Welzijn, G.G.J. Vossen kt I Jf Maatschappelijk! Diensten De raadscommissie schappelijke Diensten dert in een ingelaste open vergadering op woensdag' mei 2003, aanvang 20.00 u het gemeentehuis, Raad straat I, alhier. Belangsti m den zijn van harte welkom agenda luidt: ONDERDEEL A 1Opening. 2. Mededelingen. Spreekrecht publiek. Va: aststelling agenda. 5. Notulen (n.v.t.) 6. Gewest (n.v.t.) 7. Ingekomen stukken (mik ONDERDEEL B 8. Algemeen vragenuur (n ONDERDEEL C 9. O.J.C. Dingus. ONDERDEEL D 10. Rondvraag. 11Sluiting. Per I januari 2003 is de nieuwe Woningwet in werking getreden. Hierin is onder andere geregeld op welke wijze bouwplannen ingediend moeten worden en dat de beoordeling van schetsplannen door de welstandscommissie (in Venray "commissie Welstand, Monumenten en Architectuur") in het openbaar dient plaats te vinden. Daarom heeft de gemeen te Venray een werkwijze vastge steld voor de manier waarop schetsplannen worden behandeld. Deze nieuwe manier van werken zal ingaan vanaf de commissiever gadering van 21 mei 2003. Indienen van een welstandsplan Een schetsplan dat voor de eer ste keer wordt ingediend moet uiterlijk drie weken en een herha lingsplan uiterlijk acht werkdagen voor de vergaderdatum ingele verd worden. Ontvankeliikheidtoets en ste denbouwkundige toets Eerst wordt er gekeken of een plan ontvankelijk (compleet) is. Is het plan niet compleet dan krijgt de indiener de gelegenheid het aan te vullen. Is het plan ontvan kelijk dan wordt gekeken of het plan past binnen de stedenbouw kundige voorschriften, meestal het bestemmingsplan. Pas als een plan ontvankelijk is én past binnen de stedenbouwkundige voor waarden wordt het ter beoorde ling aan de commissie WMA voorgelegd. De agenda van de commissie Welstand, Monumenten en Architectuur De agenda voor de vergadering wordt zes werkdagen voor de vergadering gemaakt. Deze agen da wordt vier werkdagen voor de vergadering gepubliceerd op de internet website van de gemeente (www.venray.nl) en ter visie gelegd bij de publieksbalie in het gemeentehuis. Wijze van adviseren Een welstandsplan wordt tij dens de vergadering van de com missie beoordeeld. Aangezien de vergadering openbaar is, kunnen belanghebbenden (architect en opdrachtgever) en belangstellen den aanwezig zijn en zo kennis nemen van dit advies. De com missie vergadert om de drie weken op woensdag. Vier werk dagen na de vergadering zijn de uitgewerkte adviezen bekend bij de publieksbalie en op internet. Hier kan men dan informeren naar de uitslag. Dit zelfde wel standsadvies wordt binnen twee weken na de vergadering schriftelijk naar de indiener ei m architect of ontwerper stuurd. Deze nieuwe manier van ken zal ingaan vanaf de verga ta ring van 21 mei 2003, watb Vl kent dat vanaf 27 mei 20® jjj; eerste adviezen worden ge? - ceerd op internet en ter liggen bij de publieksbalie. Ml Schetsplannen Commissie Welstand, Monumenten en Architectuur Data 2003 Gemeente Venray Vergaderdata 2e kwartaal 21 mei 11 juni 2 juli 23 juli 3 september 24 september 4e kwartaal 5 november 26 november 17 december Indieningsdata Nieuw plan 30 april 21 mei Nieuw plan 11 juni 2 juli 13 augustus 3 september Nieuw plan 24 september 15 oktober 5 november 26 november Herhalingsplan 9 mei 30 mei Herhalingsplan 20 juni 11 juli 22 augustus 12 september Herhalingsplan 3 oktober 24 oktober 14 november Publicatiedata Agenda 15 mei 5 juni Agenda 26 juni 17 juli 28 augustus 18 september Agenda 9 oktober 30 oktober 20 november Adviezen 17 juni Adviezen 8 juni 29 juli 9 september 30 september Adviezen 21 oktober 11 november 2 december 23 december

Peel en Maas | 2003 | | pagina 28