èkort aan vervangers n het basisonderwijs Keukenshop.nl al vijf jaar succesvol op internet Gewenste hulp bij ongewenste kinderloosheid IVM Makelaars BV iroeit snel Open dagen Versspecialist Philipsen en Ovivo POïncE=? voor succes A&A Jos Arts Jeugdmode Het mooiste van de zomercoCCecties vindt u bij Gordels om GROEP ACCOUNTANTS EN ADVISEURS accountancy - bedrijfskundige advisering - fiscaal advies - juridisch advies - loonservice - pz-consultancy automatisering REGIOKANTOOR VENRAY LEUNSEWEG 51, POSTBUS 60. 5800 AB VENRAY. TEL (0478) 51 72 90. FAX (0478) 51 15 66 Limburgs grootste! www.aagroep.nl Marktstraat 6 Venray Hoogkoorpassage 1 Boxmeer >ag;iEN MAAS Donderdag 8 mei 2003 - Pagina 9 [Netwerk biedt volop kansen fie voor 1 juni zich tot een ide VBO-makelaars in Ven- voor een offerte, verkoop- M Iracht of bezichtiging vt Mt, maakt nu kans op een kamer t.w.v. 5000,-. kik als U bij Rongen Tegels Sanitair de showroom toekt kunt u meeloten naar prachtige prijs. In januari ^ftten de VBO-Makelaars in 'V, te weten Makelaardij lasson, Joosten Vastgoed makelaars, samen met deze loterij. Een unie- ie voor Venray en omge- Een van de initiatiefne- 3VM makelaars, staat week in het spotlicht. Jde start van 3VM Makelaars n j ®0l heeft het kantoor in Ven- inmiddels een zeer snelle i doorgemaakt. Met name de "merciële gedrevenheid van kntoor heeft ertoe geleid dat iddels veel huizenbezitters voor verkoop van hun huis 3VM ïMakelaars. «kantoor in Venray bestaat toe makelaars die hun sporen ''fdels zeker hebben verdiend, ^van Dijck specialiseert zich met haar collega Birgit van "e woningmakelaardij terwijl ^d Róttgering (Directeur, 3VM "tours daarnaast de bedrijfson- iendgoed afdeling voor zijn rekening neemt. 3VM Makelaars verwacht ook de komende jaren nog een flinke groei te kunnen doormaken. Door het zoeken naar nieuwe innova tieve verkoop mogelijkheden en leuke consument gerichte acties verwacht 3VM de markt ook de komende tijd voldoende te stimu leren om tot goede verkoop resultaten' voor haar relaties te kunnen komen. Als VBO makelaar blijft 3VM makelaars uiteraard ook volop investeren in de vereiste make laarsopleidingen (HBO). Maar wat voor 3VM nog hoger in het vaan del staat, zijn de commerciële en marktgerichte kwaliteiten waar over een makelaar moet beschik ken. Consumenten die hun huis te koop aanbieden verwachten van een makelaar veel meer dan alleen een vakgerichte opleiding. Het resultaat, namelijk de ver koop van hun woning blijft hierin altijd het meest belangrijke. De medewerkers van 3VM Makelaars zijn dan ook allemaal zeer klant vriendelijk en marktgericht. Buiten de kwalitatief zeer hoog waardige dienstverlening die de klant bij 3VM mag verwachten, is 3VM ook nog zeer concurrerend in haar tariefstelling. Zo betaalt een klant in de meeste gevallen géén advertentiekosten. Bernd Róttgering vertelt dat het verkoop risico niet bij de klant moet liggen maar bij de verkopend makelaar. Door het goed in schatten van verkoopprijs, verkoopduur en marktpotentie blijken wij keer op keer in staat tot het juiste resultaat voor onze klant te komen. De advertentiekosten nemen wij daarbij dan graag voor onze reke ning. De verkoop courtage is bij 3VM Makelaars marktconform. Tot 1 juni 2003 biedt 3VM een korting van 15% op haar verkoopcourtage (i.v.m. de VBO - actie Woon en Win een Badkamer) waarbij de klant van 3VM Makelaars ook nog eens kans maakt op een badkamer t.w.v. EUR 5.000,-. Ook blijft 3VM voorloper in de ontwikkeling van interactieve media. Zo zal per 15 mei de nieu we website on-line gaan. Deze nieuwe website biedt nog meer snelheid en gebruikersgemak voor de consument en huizenzoe ker. Per 1 juni wordt het mogelijk om 24 uur per dag direct telefo nisch informatie te krijgen over de panden welke 3VM Makelaars in verkoop heeft. Via ons algeme ne telefoonnummer wordt de klant interactief direct van de juis te informatie voorzien. 3VM Makelaars verwacht hiermee ruimschoots tegemoet te komen aan een maximale bereikbaarheid ook buiten de kantoortijden. Kortom, als u met zekerheid en een maximaal resultaat uw woning wenst te verkopen, biedt 3VM Makelaars hievoor absoluut de mogelijkheden. Indien u een afspraak wilt maken voor een GRATIS waardebepaling van uw woning kunt u contact opnemen met een van de verkopend make laars. 3VM Makelaars BV, Leeuwstraat 2-4, 5801 BA Venray, Tel. 0478- 568030. Website www.3vm.nl of www.2vm.nl taxaties kunt u bij Joosten Vast goed terecht. LOTERIJ De spelregels van de loterij zijn vrij eenvoudig. Iedereen die een bezichtiging doet, een opdracht verstrekt of offerte aanvraagt bij de deelnemende makelaars, of in de showroom van Rongen komt kijken naar tegels, sanitair of een badkamer, een offerte laat uit brengen of een order plaatst, krijgt een lot. Dat lot wordt op naam uitgeschreven en is niet overdraagbaar. Deelnemers mogen met maximaal vijf loten aan de loterij deelnemen. Wilt u niet aan de loterij deelnemen dan geeft zo'n lot recht op vijftien procent korting op een opdracht die u bij de makelaars plaatst. De loterij loopt tot 1 juni. Op 14 juni vindt de trekking plaats. In het kader van de landelijke campagne Gordels om. Daar kun je mee thuis komen' deelt de poli tie Land van Cuijk de komende week op verschillende dagen bro chures uit over de noodzaak en het nut van het dragen van de autogordel. De politie richt zich met name op ouders die hun kin deren naar school brengen of van school halen. Binnen de bebouw de kom, bij korte ritten en op de achterbank blijft het gordelge- bruik onder de maat. Dit terwijl het correct dragen van de auto gordel, ook achterin, bijdraagt aan het terugdringen van letsel en let- selernst. Vanaf 1992 bestaat de verplichting voor het dragen van gordels, als die in het voertuig zijn gemonteerd. De verplichting geldt voort iedereen vanaf 12 jaar. Voor het vervoer van kinderen van 3 tot 12 jaar moet een kinder zitje worden gebruikt. Wanneer dat niet aanwezig is dan moeten ook zij een gordel om. De komen de week zal de politie voor aan vang van de lessen en bij einde van de lessen bij een aantal scho len in ondermeer Beers, Boxmeer, Cuijk, Grave en Mill de inzitten den van auto's die geen gordel dragen, wijzen op hun gedrag. Vanaf volgende week controleert de politie op diverse plaatsen op het juist dragen van de gordel en daar waar nodig wordt repressief opgetreden. geproefd kan worden van het heerlijke ijs van Hoeve Willem III. Ovivo presenteert met trots het uitgebreide assortiment ei- en streekprodukten. De bezoeker kan kennis maken met een uitge breide presentatie van cadeau en geschenk mogelijkheden. Voor elke moeder is er een moederdag verrassing en de introductie vindt plaats van een Asperge-pakket: Asperge, ham, ei, saus, recept en uiteraard Ovivo-pasta: Spatzle. Ovivo heeft zijn winkel tijdelijk verplaatst naar Hoofdstraat 37 in Meerlo. Tijdens de open dag is het totale assortiment te zien op de Venrayseweg 151. Tijdens de open dagen zullen ook de ver nieuwde websites van beide bedrijven gepresenteerd worden: www.philipsenvers.nl en www.ovivo.nl. De open dag is op zaterdag en zondag van 10.00 uur tot 17.00 uur. Locatie Venrayse weg 151 in Horst. Moeders voor Moeders: 8ïii m iddeld een keer per moet één groep van een le 23 basisscholen in de eeote Venray naar huis len gestuurd omdat er leraar voor de klas staat, die reden hield Onder- Service-Centrum (OSC) erk woensdagmiddag een rmatiemarkt voor de ischolen van Venray. Met loei mensen te interesse- voor een baan in het onderwijs. bon en win een badkamer Keukenshop.nl viert haar 5 jarig bestaan. In 1998 startte de 27-jarige Venrayse onder nemer Harm Martens als eer ste in Nederland een keuken winkel op internet. Martens kijkt, ondanks een moeizame start tevreden terug op vijf jaar verkopen van keukenpro ducten. De eerste jaren verliepen moei zaam' aldus Harm Martens. Inter net was nog beslist niet voor iedereen toegankelijk en kopen via internet kwam sporadisch voor'. Keukenshop.nl was de eer ste on-line keukenwinkel in het land. Momenteel is het internet gebruik uitgegroeid tot een bijna standaard informatie en commu nicatie middel. Door de enorme groei van het internet gebruik, is Keukenshop.nl langzaam uitge groeid naar de meest complete en de grootste keukenwinkel op het internet. Het assortiment is erg breed en omvat alles m.b.t. keu kens, zoals inbouwapparatuur, keuken/kookhulpjes, accessoires, cadeau artikelen, enzovoorts. Bovendien wordt het assortiment steeds uitgebreider. Wat dat betreft is Keukenshop.nl vrij uniek op de internetmarkt. Een groot aantal afnemers van Keu kenshop. nl zijn mensen met plan nen om zelf de keuken te renover en. Het assortiment van de keukenshop omvat alles voor een goede renovatie. Zo is het moge lijk om keukendeuren op maat te bestellen, maar ook bijvoorbeeld het werkblad, knop of greepje, scharnier of de inbouwappara tuur. Keukenshop is leverancier van alle grote inbouwmerken als Siemens. Bosch, Boretti, Itho. etc. Daarnaast behoren ook nieuwere en nog onbekende merken tot het assortiment. Keukenshop is inmiddels een belangrijke speler op het grote internet. Door enor me vraag en de groei in vijf jaar wordt het bedrijf momenteel door twee personen draaiende gehouden. Mede door de inzet Wilco Boumans, hebben wij de mogelijkheid om meer bezig te zijn met de producten, wat resul teert in een completer en zeer up- to-date assortiment', aldus Harm Martens. 'Verkoop via internet vergt extra aandacht voor presen tatie" 'Men koopt niet om de blau we ogen, maar vanwege de cor recte presentatie, aanbod, kwaliteit en service'. De ervaring van de afgelopen vijf jaar leert dat keukenshop dit goed beheerst! U vindt de keukenshop-winkel m.i.v. heden niet meer uitsluitend op www.keukenshop.nl. Voor vragen omtrent een product en een stukje persoonlijk advies, heeft keukenshop een showroom geopend op de Weverstraat 2, te Venray. De keukenshop is aldaar geopend op elke donderdag, vrij dag en zaterdag. Meer info over exacte openingstijden treft u tevens op de website www.keu- kenshop.nl. Dorien en haar vriend Rudy wilden altijd al graag een groot gezin. Die wens is in ver vulling gegaan. Terwijl haar dochter Suze en zonen Marnix en Harmen om haar heen drentelen, vertelt Dorien enthousiast met baby Barend op schoot: 'Een gezin met vier kinderen is geweldig. We vin den het fantastisch om er getuige van te zijn hoe ze groeien en zich ontwikkelen tot vier verschillende indivi duen. Naarmate ze ouder wor den, wordt het alleen maar leuker'. Dorien en Rudy genie ten enorm van hun kinderen. Maar Dorien beseft ook dat een kinderwens niet bij ieder een even gemakkelijk in ver vulling gaat. Daarom deed ze vier keer mee aan de inzame ling van urine voor Moeders voor Moeders. Dorien legt uit waarom: "In mijn kennissenkring hoor ik regel matig dat het niet lukt om zwan ger te raken. Ook een collega ver telde me pas dat ze bezig is met een IVF behandeling. Ongewens te kinderloosheid is vaak een groot probleem en zulke verhalen raken me persoon lijk. Als je dan zelf in de gelukkige omstandig heid bent een bijdrage te kunnen leveren aan een mogelijke oplos sing, moet je die kans ook benut ten." Vandaar dat Dorien tijdens haar eerste zwangerschap een folder van Moeders voor Moeders mee neemt uit de apotheek. "Ik las dat je van de zesde tot de zestiende week van je zwangerschap mee kunt doen. Toen ik helemaal zeker was van mijn zwanger schap, heb ik meteen het 0800 nummer gebeld om me aan te melden voor de urine-inzame- één op de zes paren is kinderen krijgen minder vanzelfsprekend. Steeds meer vrouwen kunnen pas zwanger raken na behandeling met een hormoon dat de eisprong bevordert. Dit hormoon zit in de urine van zwangere vrouwen. Moeders voor Moeders, onder deel van Diosynth BV zamelt deze urine in. Door mee te doen met Moeders voor Moeders help je andere vrouwen ook zwanger te worden. Wil je meedoen, bel dan gratis Moeders voor Moeders, tel. 0800-0228070 of bezoek de web site www.moedersvoormoe- ders.nl. Voor meer informatie of aanmelding kun je terecht bij jouw informatrice: mevrouw Mariet Vorstermans. tel. 077- 4632758. vangers die meestal voorkeur heb ben voor een bepaalde groep in het basisonderwijs." De reden dat onderwijzers vervangen moeten worden zijn verschillend. Het kan gaan om ziekte, ouderschaps- of zwangerschapsverlof, studie, ver lofdagen of voor leraren die ADV- dagen hebben opgespaard en zelfs drie maanden verlof kunnen opnemen. De financiële middelen om ver vangers aan te stellen zijn voor handen, het ontbreekt op dit moment echter aan voldoende mankracht. "Voordat we een groep naar huis sturen, worden alle mogelijkheden bekeken om In De Bongerd kregen belangstellenden woensdag informatie over de mogelijkheden in het basisonderwijs. de kinderen les te kunnen geven. Zo worden er combinatiegroepen gemaakt, zien leraren vrijwillig af van een gepland dagje vrij en wor den ook directieleden ingezet. We doen er alles aan om het eerst intern op te lossen", aldus Hees been. MOGELIJKHEDEN Tijdens de informatiemarkt op basisschool De Bongerd presen teerden zich woensdag diverse instanties zoals de PABO Hel mond, CNV, CWI, Gilde Opleidin gen Venray en OSC Netwerk. Ook enkele basisscholen in Venray met vacatureruimte waren op de banenmarkt aanwezig. Belangstellenden konden infor matie inwinnen over omscholing en bijscholing, herintreding en opleidingen. Volgens Heesbeen zijn er volop mogelijkheden via OSC Netwerk: "Mensen die zich bij ons inschrijven zijn verzekerd van werk. Bovendien is het goed werken bij de SPOV (overkoepe lende organisatie van basisscho len, red.). AI beseffen we dat de medaille ook een keerzijde heeft. Er zijn volop banen in het onder wijs. De mensen die in het onder wijs willen werken, verkeren in een luxe positie en hoeven niet meteen op de eerste de beste vacature toe te happen." Mensen die meer informatie willen, kunnen bellen met OSC Netwerk, telefoon (0478)550082, of de SPOV. telefoon (0478)516215. Op zaterdag lo mei en zondag 11 mei organiseren Versspecialist Philipsen en Ovivo Food geza menlijk een open dag op de Ven rayseweg in Horst. Versspecialist Philipsen demonstreert de veelzij digheid van het bedrijf als winkel en cateraar. Naast een bezoek aan de winkel kan de bezoeker ook kennis maken met de koks en een kijkje nemen in de keuken. De koks zorgen voor een proeverij van de met goud bekroonde vlees producten in combinatie met asperge. De bezoeker kan onder genot van een drankje en een hapje kennis maken met produ centen van Livar- varkensvlees, Limousin-rundvlees en Peters Farm-kalfsvlees. Winzer Meister Herman J. Bot- zet is aanwezig om de bezoekers kennis te laten maken met zijn moezelwijn. Op het buitenterrein is Eric Verstappen van de Grazerie aanwezig met zijn schaapskudde. Regelmatig zal hij demonstraties gegeven met zijn honden (Collies) en het bij elkaar houden van de schaapskudde. De kinderen kun nen zich uitleven op een overdekt springkussen, terwijl er ook ling." Bij de drie daaropvolgende zwangerschappen doet Dorien weer mee. Terwijl Suze van 5 intussen enthousiast haar ballet pasjes oefent en de broertjes Mar nix (4) en Harmen (2) elkaar kie- telles geven, vervolgt Dorien: "Ik vond het niet meer dan normaal. Het hoorde er gewoon bij. Tel kens als ik zeker wist dat ik zwan ger was, meldde ik me aan. Het lijkt soms wel een gedoe, maar uiteindelijk is het een kleine moei te. Je weet dat je een ander helpt en daar doe je het voor. Moeders voor Moeders werkt bovendien heel discreet. De anonimiteit wordt gewaarborgd, dus vrouwen die hun zwangerschap nog even geheim willen houden, kunnen ook meedoen." Voor ongeveer derwijs-Service-Centrum erk helpt de basisscholen in tmeente Venray met vervan- Van: tijdelijk uitgevallen leer den. Veel invalkrachten die aangesloten bij de vervan- tntrale. gevestigd bij OSC irrk. hebben een baan gekre- Net als in de rest van Neder- heeft de centrale nu te met het probleem dat er ug mensen op de lijst staan leerkrachten te vervangen, siuatie is nog niet te vergelij kt de randstad, waar het aan ide van de dag is dat groepen basisonderwijs naar huis len gestuurd ook in deze regio moeten eregeld ouders bellen met de [deling dat hun kinderen een thuis kunnen blijven. Al is en laatste noodgreep zegt jque Heesbeen van OSC Net- De 23 basisscholen in de hebben 375 medewerkers enen directie) in dienst. VERVANGING lorde vervanging van leraren OSC Netwerk beroep doen pool van dertien freelance angers en een vervangers die laatste pool is ruimte om fulltime banen in vaste dienst scholen te vervangen. Hees- "De mensen in die vervan- iooi worden breed ingezet, iep 1 tot en met 8. In telling tot de freelance ver- Krachten worden gebundeld. iaman CtPI-L Samenmeteeii /dlllV/l J. ulvl JV deskundige partner bepaalt u de strategie. Wij kennen het spel, de regels. Weten dat winnen of verliezen afhangt van een nauwe samenwerking. Het resultaat: uw bedrijf op voorsprong.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 9