Sportnieuws -info Swolgense Boys klaar voor ontknoping )ostrum veilig na lege op kampioen Kevin Tissen topschutter seizoen 2002-2003 SVOC'01 verliest ook op slotdag Venray oppermachtig in Roermond olharding speelt acompetitie Lottum maakt gehakt van BVV'27 Ysselsteyn blijft vierdeklasser Meerlo is Excellent de baas TOP'27 krijgt trainersduo SPORT ^IeLEN maas Donderdag 8 mei 2003 - Pagina 21 Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 8 1 ol 5808 BB olrlo fax: 0478-5 7 8 i 05 Kevin Tissen van zesdeklasser Swol- gense Boys is de eerste topschutter van het Vegio Topschutters Klasse ment. Tissen wist in 24 duels maar liefst 27 keer doeltreffend uit te halen. Maikel Fransman (Volharding) volgt met 18 treffers op gepaste afstand als tweede. Bart Rütten en Bas Heijnen maken het feestje van Swolgense Boys compleet door met respectievelijk 16 en 15 doelpunten als derde en vierde te eindigen. De top vijf wordt gecom pleteerd door Rik Schlepers (Oostrum) met 14 doelpunten. Ook het vereni gingsklassement werd een prooi voor Swolgense Boys met maar liefst 84 doelpunten. Venray volgt op een twee de plaats met 48 treffers voor Volhar ding (42). Nieuwsblad Peel en Maas is dit voet balseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Venray gestart met de topscorersrubriek Vegio Topschut ters Klassement voor alle voetbalver enigingen uit de gemeenten Venray en de voetbalclubs Meerlo, Wanssum, Blitterswijck, Tienray, Swolgen, Vier lingsbeek, Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spelers die de mees te doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2002-2003. Swolgense Boys gaat in dit eerste sei zoen dus met de meeste prijzen aan de haal. Vanavond valt er voor de 'boys' nog een prijs te verdienen, want in een beslissingsduel met Resia wordt uitgemaakt wie kampioen wordt in de zesde klasse E en promoveert naar de vijfde klasse. De eindstand in het verenigings klassement: 1Swolgense Boys 84 doelpunten 2. SV Venray 48 3. Volharding 42 4. BW 40 5. Leunen en SVOC'Ol 35 7. Ysselsteyn 34 8. Oostrum 31 9. Holthees 30 10. SSS'18 29 11. Wanssum 27 12. Merselo 25 13. Meerlo 23 14. TOP 18 De eindstand in het individuele klassement: 1. Kevin Tissen (Swolg. Boys) 27 2. Maikel Fransman (Volharding) 18 3. Bart Rütten (Swolgense Boys) 16 4. Bas Heijnen (Swolgense Boys) 15 5. Rik Schlepers (Oostrum) 14 6. Thijs van Mierlo (Swolg. Boys) 11 7. Niels de Klerk (SV Venray) en Tom Joosten (SSS'18) 10 9. Ivo v.d. Weerden (SV Venray) 9 10. Arjan Tijssen (SVOC'Ol) en Marco Berden (Leunen) 8 12. Rob Wilms (Holthees), Hans Weijers (Wanssum), Wout Gom- mers (SV Venray) en Marcel Lucas- sen (BW'27) 7 16. Roger Wolters en Johan Speyken (BW'27), Patrick Korsten (Volhar ding), Robin Tissen (Swolgense Boys), Leon Strijbos (SVOC'Ol), Ramon Kuunders en Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Jurien Bete- rams (Wanssum), Geurt Clevers en Mare Kusters (Meerlo) en Frank Brands(Leunen)6 27. René Tissen en Mathé Wijnhoven (BW'27), Alex de Swart (Venray), Jelle van Tilburg (Holthees), Erik Ermers (Volharding), Bas Litjens (Merselo), Ivan Maes (SVOC'Ol), Freek Thoone (Leunen) en Geert van Dijck (Ysselsteyn) 5 36. Jochem Pingen en Paul Beterams (Wanssum), Harm Büddiger en Joep Manders (SVOC'Ol), Rob Janssen en Paul Joosten (SSS'18), Mark Maassen (Merselo), Bram van Wees en Steve Spil (Holthees), Freddie Kuenen en Edwin Berden (Leunen) 4. Buurman TOP biedt kranig weerwerk dan was Resia zonder te spelen kam pioen. Dat scenario hing lange tijd in de lucht. Want de Swolgenaren, ver reweg de meeste scorende club in 6E, konden zich lange tijd geen kansen creëren. De rood-zwarten wisten geen raad met de goed georganiseer de defensie van de thuisclub. "We wisten vooraf dat we het moeilijk zouden krijgen, Want dit is een echte derby. Naast de spanning speelde ook het warme weer ons par ten", vond aanvoerder Bart Rütten. Vlak voor rust ging TOP toch door de knieën. Verdediger Cyriel Pingen verzuimde de bal uit het doelgebied weg te rammen. Hij koos voor een 'voetballende' oplossing en raakte daarbij libero Peter Aerts. Daardoor caramboleerde de bal voor de voeten van Bart Rütten. De Swolgense cap tain gaf een loepzuivere voorzet die door Kevin Tissen met een prachtige kopbal werd afgerond: 0-1. "Dat was een heel belangrijk moment", vond Rütten. "Als we met 0-0 de rust in waren gegaan dan hadden we het nog heel moeilijk gekregen. Want TOP gooide achterin alles dicht." Na een kwartier in de tweede helft deed zich een cruciaal moment voor op de rand van het Swolgense straf- Ofschoon er voor Meerlo en Excellent niets meer op het spel stond werd er in Meerlo toch een aantrekkelijke wedstrijd gespeeld. Meerlo won verdiend met 3-1. Meerlo-trainer Han Frie- sen zag in de 35ste minuut de rode kaart van scheidstrechter Bruster uit Weert. Meerlo speelde zondag de beste wedstrijd van het seizoen met vooral in de laatste twintig minuten van het duel soms oogstrelend voetbal en doelpunten van hoog niveau. Min puntje was de rode kaart voor de afscheid nemende trainer Han Frie- sen, een uiterst dubieuze kaart. De aanleiding vormde een ingooi voor Meerlo. Wout van Arensbergen wachtte netjes met het ingooien van de bal, zodat een geblesseerde tegen stander verzorgd kon worden. Scheidsrechter Bruster wilde van deze verzorging echter niets weten en maande tot ingooien. Toen dit in zijn ogen toch wat te lang duurde trok hij, ondanks felle protesten van Meerlo- én Exellent- zijde, geel voor de Meerlo-speler. Trainer Han Friesen protesteerde echter fel en ontving daarvoor de rode kaart. Na dit inci dent kon de geblesseerde speler van Exellent toch verzorgd worden. TWEEDE HELFT De tweede helft was nauwelijks begonnen of de bal lag al in het netje. Edwin van de Winkel bracht de bal in het strafschopgebied, wat zoveel paniek veroorzaakte dat de Oploo- achterhoede de bal in het eigen doel werkte: 1-0. Even later was de stand echter alweer gelijk. Met een feno menale uithaal scoorde Dennis Wee- men via de paal de gelijkmaker: 1-1 Meerlo liet zich echter niet uit het veld slaan en trok het spel steeds meer naar zich toe. De treffer van Johan Coenders was dan ook volko men terecht: 2-1. Een tiental minuten later de beste Meerlo-aanval van het hele seizoen. De bal ging over vier schijven, de spelers Johan Coenders, Paul Timmermans, Bob Cremers en Joost Bruysten, naar Mare Kusters, die fraai de verdiende 3-1 aantekende. schopgebied. TOP-aanvaller Niek van Lin werd neergelegd door linksachtc- Niels Heijnen. Het publiek schreeuw de om een penalty. Tot ontstelteni van de thuisclub legde arbiter Luca - sen, die de kaarten op zak hield, de bal juist buiten de beruchte lijnen. Aanvoerder Rob Heidens probeerde de leidsman tevergeefs op andere gedachten te brengen. De vrije trap leverde niets op maar vlak daarna was het aan de overkant wel raak. De zojuist ingevallen Sander Thijssen schoot op de paal maar via goalie Willems verdween de bal als nog in het doel: 0-2. Deze nieuwe tegenslag brak het verzet van de thuisploeg. Swolgense Boys zat hele maal op rozen toen Kevin Tissen 0-3 binnenschoot. Donderdagavond valt de beslissing om het kampioenschap in de zesde klasse E. In de competitie was Resia de Swolgenaren twee keer de baas. Bart Rütten vindt dat zijn team daar om nog wat heeft recht te zetten. De titel zou voor de Swolgense aanvoer der een mooi cadeau zijn want giste ren (woensdag) vierde hij zijn 25e verjaardag, Voor de verliezende partij rest de nacompetitie als troostprijs. Samen met Lottum en Melderslo strijdt de verliezer van de titelrace om één plek in de vijfde klasse. In de vijfde klasse F heeft SVOC'Ol ook op de slotdag verlies geleden. In Wanrov was de plaatselijke trots Con- stantia met 3-1 te sterk voor de fusie- ploeg uit Oirlo en Castenray. De SVOC-supporters die zich de moeite hadden genomen om naar Wanroy af te reizen, hadden zich het retourtje beter kunnen besparen. SVOC'Ol speelde heel mat en omdat ook de thuisploeg nauwelijks potten kon breken, werd het een saai potje voetbal met slechts weinig hoogtepunten. De thuisploeg kon de rust met een 1-0 voorsprong ingaan, nadat spits Jarno Derkx na 30 minu ten uit een voorzet zo vrij als een vogeltje mocht inkoppen. Na de pauze kwam Constantia zelfs op een 2-0 voorsprong. Nu was het Martin Jillissen die wijfelend optre den in de SVOC-achterhoede afstraf te. De gasten kwamen na 70 minuten terug in de wedstrijd. Uit een corner van Niels Arts wist spits Ivan Maes in tweede instantie raak te schieten. Wie dacht dat dit voor SVOC'Ol het sein was om er nog een schepje bovenop te doen, kwam bedrogen uit. Kansen waren er in het hele duel genoeg, maar het ontbrak de gasten aan scherpte en bezieling voor het vijan delijke doel. De gastheren deden het al niet veel beter. Ze kregen in de slot fase zeeën aan ruimte, maar wisten geen gebruik te maken van de overtal- situaties voor het doel van Ruud de Mulder. Pas in de 85e minuut besliste Johan Jans met een derde treffer het duel definitief. Beide partijen hadden er uiteinde lijk vrede mee dat scheidsrechter Jan sen uit Afferden, ondanks vele bles surebehandelingen, niet al te lang niet naspelen. De man in het zwart had in de negentig minuten immers meer dan genoeg een one-man-show opgevoerd. Met prima verzorgd veldspel werd Roermond op de eerste nederlaag na de winterstop getrakteerd door een in vorm rakend Venray. Roermond leek voor de winterstop een van de gedoodverfde degradatiekandidaten maar na het heenzenden van de toen malige Roermond oefenmeester Mar cel Janssen keerde het tij voor de Roermondenaren. Het werd afgelo pen zondag 1-4 voor Venray en op deze uitslag viel niets af te dingen door Roermond. Vanaf het begin was het Venray dat Roermond onder druk zette. Echter met een snelle uitval van Roermond werd in de twintigste minuut door de snelle Webers Venray op achterstand gezet. Venray liet zich niet van de wijs brengen en ging onverstoorbaar door met het eigen spelletje. Dit resulteerde in de 30e minuut in de verdiende gelijkmaker. Rob Scholten nam een vrije trap en zag maatje Alex de Swart vrijlopen voor het Roer- mondse doel Met een bekeken kop bal scoorde de Swart een fraaie treffer. De rust brak aan met een 1-1 stand. Na de rust eenzelfde spelbeeld. Roermond dat zich aan de wurggreep van Venray trachtte te ontworstelen en Venray dat bleef drukken. Een vrije trap door Eric Troisfontaine in de 55e minuut werd door iedereen gemist voor het doel behalve door een hoofd van een Roermond speler. De bal zeilde onhoudbaar voor de Roermond goalie in het doel en Ven ray leidde met 1-2. Tien minuten later was het Sjoerd van der Coelen die een vrije trap mocht nemen op ca 20 meter afstand. Zijn schot schampte de muur en ook op deze bal had de Roermond goalie geen kijk. In de 70e minuut was het Eric Troisfontaine die een voorzet van Rob Scholten in het doel gleed. Daarmee werd de eind stand op 1-4 gebracht. Venray kreeg vervolgens nog enkele kansen maar deze konden niet worden verzilverd. Echter het uitspelen van kansen levert Venray al weken geen proble men op en dat is een belangrijk uit gangspunt. Met het groeien van het vertrouwen neemt normaliter ook het scorend vermogen toe en daar ver trouwd men in het Venray kamp dan ook op. De laatste zeven wedstrijden wer den door Venray zeventien punten verzameld en dat is een prima reeks. Scholten speelde deze middag een soevereine partij voetbal en toonde zich daarmee een prima vervangende aanvoerder voor Alex de Swart die door Koolhof uit het veld werd geno men uit voorzorg om hem geen gele kaarten op te laten lopen. Voor de nacompetitie heeft Venray De Swart hard nodig. Venray start zondag 11 mei in Sittard met een uitwedstrijd tegen Almania. Deze ploeg komt ver volgens 15 mei naar Venray voor de return. Woltc^s (BW27) en Kevin van Dijck (Oostrnm) zijn de winn; irs Jden ym de rubriek de Schijnwerper in Peel en Maas. Wolters en an Igden beiden op tien punten. Rick Voermans (SVOC'Ol) en Fre dy ^Leunen) deelden de derde plaats met negen punten. Patrick Wijt 'anssiim) presteerde het als enige om geen punten te scoren en ein lig- ook op een niet benijdenswaardige laatste plaats. In de laatste Scl ijn- r van dit jaar won de redactie van Peel en Maas opnieuw. Joris Dries van Constantia en werkzaam bij Olympic Sport, de sponsor van c :ze •k, moest met vier tegen drie punten het onderspit delven. Voor de heeft Olympic Spon weer enkele interessante prijzen klaarliggen, itand: jer Wolters (BW'27) en Kevin van Dijck (Oostrum) 10 punten :k Voermans (SVOC'Ol) en Freddy Kuenen (Leunen) 9 punten irk van de Ven (SVOC'Ol), Alex de Swart (SV Venray), Maurice Pejzer IP) 8 punten :nny van Veghel (Volharding), Jan Verheijen (Oostrum) en Bas Hei .ivolgense Boys) 7 punten jarcel Ilovens (TOP' 27) en Bas Litjens (Merselo) 6 punten Geurt Clevers (SV Meerlo), Mark Maassen (Merselo) en Eric Pingen (Holt- [lices) 4 punten /intent Buwalda (Leunen), Joris Driessen (Constantia, Olympic Sport) en ;ert van Dijck (Ysselsteyn) 3 punten Manja van Rijswick (dames SV Meerlo) en Peter van Osch (SV Venray) 2 punten Sana Boumasmoud (dames SV Venray) 1 punt Patrick Wijnhoven (Wanssum) 0 punten. Jfste wedstrijd tegen Mheerder Boys Lottum maakte in de laatste com petitiewedstrijd in de zesde klasse E gehakt van BW'27. In het rozen- dorp werd het 6-2 in het voordeel van de gastheren. Grote man aan Lottumse zijde was de jonge Bart eleven, die drie keer wist te scoren. In de laatste competitiewedstrijd van Lottum en BW werd al snel duidelijk dat de gastheren niets weg wilden geven. Lottum verdedigde de derde plaats en gaat na de zege op de Blitters- wijekse ploeg nacompetitie spelen, Lot tum kende een vliegende start en scoor de in de vijfde minuut van het duel al de openingstreffer van Roy Gielen: een prachtig diagonaal schot van twintig meter afstand. Enkele minuten later was het Bart Cleven die na een aanval over rechts de tweede treffer voor Lot tum scoorde. In de achttiende minuut kreeg BW een kansje. De bal werd vanaf de rechterflank in de voeten van de BW-spits Marcel Lucassen gespeeld. Lucassen speelde zich mooi vrij maar zijn mooie omhaal kon eenvoudig wor den gestopt door de doelman van Lot tum. Beide ploegen kregen in de rest van de eerste helft verder weinig kan sen. Na de thee nam Lottum weer direct het initiatief. In de vijftigste minuut moest een BW-verdediger een overtre ding begaan om de Lottum spits af te stoppen. De vrije trap werd geplaatst naar de geheel vrijstaande rechterspits, die zich met deze kans echter geen raad wist en de bal hoog over het doel schoot. Maar nog geen twee minuten daarna was het toch raak. Een ver keerd geplaatste bal van de BW- ver dediging kwam terecht bij de midhalf van Lottum, die de bal meteen door speelde naar linkerspits Bart Cleven die uiterst koel de bal diagonaal in de benedenhoek plaatste:3-0. En nog geen drie minuten later was het weer raak, toen Niek van der Pas de vierde treffer binnen kon tikken. Bij deze stand besloot de BW- trai ner om drie wisselspelers in te zetten. Vanaf dat moment kwam BW bij vla gen tot gevaarlijke situaties voor het doel van Lottum, maar de Blitterswij- ckse spellers wisten zich geen echte kansen te creëren. Tot de 72e minuut, toen Roy Tissen uit een penalty de eerste treffer voor BW wist te scoren. Enkele minuten daarna werd corner van BW bij de eerste paal geplaatst, volledig gemist door de verdediger en door de keeper in eigen doel gewerkt: 4-2. Even leek het erop dat Lottum was aangeslagen door deze treffers, maar in de 78e minuut maakte de ploeg aan alle illusies een einde door vanaf het middenveld de bal direct naar rechterspits Theo Peeters te plaatsen, die met een strak schot via binnenkant paal 5-2 scoorde. Vijf minuten later scoorde wederom Bart Cleven de zesde en laatste treffer voor Lottum. TOP'27-Swolgense Boys 0-3 (0-1) Doelpunten: 44. Kevin Tissen 0- 1; 65. Sander Thijssen 0-2; 75. Kevin Tissen 0-3. Scheidsrechter: Lucassen (Bergen). Toeschou wers: 350. TOP'27: Willems: Caasenbrood, Aerts, Heidens en Thijs Pingen (25. Cyriel Pingen); Rob Janssen (46. Jan Janssen), Van Rijswick en Nellen; Marcel Rongen, Nico Ron gen en Van Lin (70. Pelzer). Swolgense Boys: Peter van Mierlo; Ron Puyn, Kerstjens, Lem- men (80. Marcel Puyn) en Niels Heijnen (67. Keursten); Kevin Tis sen, Thijs van Mierlo en Perry; Bas Heijnen, Bart Rütten en Robin Tissen (60. Thijssen). (Door Henk Willemssen) Vanavond (donderdag) om 19.00 uur vindt op het terrein van EWC in Well de beslissingswed strijd Swolgense Boys-Resia plaats. Dit duel gaat om het kam pioenschap in de zesde klasse E. Door de 0-3 derbywinst op TOP'27 nestelde Swolgense Boys zich samen aan kop met de club uit Wellerlooi. Het was zondagmiddag ouderwets druk op sportpark Hoogveld in Tien ray. Dat deed denken aan de glorieja ren van TOP'27 in de vierde klasse. Maar dat is alweer meer dan een kwart eeuw geleden. De voetbalclub is inmiddels afgezakt naar de onderste regionen van de zesde klasse. In het allerlaatste competitieduel wilde TOP'27 voor zoveel publiek haar beste beentje voorzetten. Titelkandi daat Resia was met spelers en suppor ters goed vertegenwoordigd in Tien ray. Want indien TOP buurman Swolgen van winst wist af te houden Na 2-4 winst op FCV Ysselsteyn heeft zich dankzij een knappe 2-4 overwinning op FCV veilig gespeeld in de vierde klasse. FCV bleef bovenin met lege handen omdat RKDSO geen fout maakte. In de aanvangsfase van de wed strijd was FCV, dat onder leiding staat van trainer Ger van Rosmalen, de veel betere ploeg. In de eerste vijf minuten van het duel misten de Venlonaren al twee dotten van kan sen. De eerste kans werd verijdeld door doelman Rob Berkers, bij de tweede belandde de bal op de lat. Ysselsteyn kwam met de schrik vrij en hadin die periode over geluk abso luut niet te klagen. Daarna kwam Ysselsteyn steeds beter in de wedstrijd en na twaalf minuten kreeg FCV de eerste tik. Op rechts werd Geert van Dijck de ruim te ingestuurd en zijn perfecte voorzet werd door Ronnie Bovee mooi inge kopt: 0 -1 Nauwelijks vijf minuten later was het wederom Ronnie Bovee die goed doorging op een hoge voorzet en het de keeper van FCV knap lastigmaakte. Zo lastig, dat de doelman in de fout ging en een simpel tikje van Bovee voldoende was voor de 0 - 2. Ondanks deze tegenvallers bleef de Venlose ploeg de aanval zoeken, maar de kan sen waren aan de voorwaartsen van FCV niet besteed. Ysselsteyn loerde geduldig op de counter en deed dat met verve. Na 25 minuten voetbal speelde Ronnie Pee ters zich knap vrij en hij leek een vrije toegang naar het Venlose doel te heb ben, maar werd op een grove manier onderuit gehaald door een Venlose speler, die daarvoor slechts de gele kaart ontving. Weer vijf minuten later volgde de volgende aanval en nu werd Geert van Dijck op links de ruimte inge stuurd en uit zijn perfecte voorzet was het Marcel Arts die koppend de 0 - 3 op het scorebord zette. De wedstrijd leek gelopen, maar de supporters van Ysselsteyn waren er nog niet gerust op. Want dit seizoen werd wel vaker een mooie voor sprong om zeep geholpen en de Ven lose ploeg bleef gevaarlijk, maar tot hun geruststelling bleef de ruststand 0-3. Ook na de thee bleef FCV komen en al gauw genoeg werd de marge verkleind naar 1 - 3- In die fase had Ysselsteyn het zeer moeilijk, maar de spelers streden voor elke meter en met wat kunst- en vliegwerk (en een portie geluk) bleef de ploeg overeind. Toen twintig minuten voor tijd Marcel Arts met een prachtige actie 1 - 4 aantekende en zijn tweede doel punt van de wedstrijd scoorde, knap te er iets bij FCV en was de wedstrijd gelopen. Een kwartier voor tijd wist FCV uil een gemakkelijk gegeven strafschop nog 2 - 4 te scoren, maar Ysselsteyn kwam niet meer in gevaar. Met het kampioenschap van het tweede elftal eerder op de dag en lijfsbehoud van het eerste elftal in de vierde klasse F kon voor Ysselsteyn de dag niet meer kapot. kwamen de roodwitten dik verdiend op voorsprong. Een schitterende pass van rechtsback Anton Ohoilulin bereikte Maikel Fransman, die beheerst zijn achttiende seizoens treffer binnenschoot: 1-0. Tien minu ten voor rust viel al de voortijdige beslissing. Na een prachtige lange pass van linksback Nermin Hamzic werd Maikel Fransman in de zestien in de rug gelopen, waarna arbiter Bus uit Venray niks anders kon doen dan naar de stip te wijzen. De strafschop werd overtuigend benut door Patrick Korsten: 2-0. Toen vijf minuten later SVC-aanvoerder Patrick van Duynen zich dom liet gaan -hij sloeg tegen stander Dennis Barten in het gezicht en kreeg volkomen terecht rood- was de wedstrijd helemaal gespeeld. De rode kaart ontdeed de wedstrijd van elke spanning en de tweede helft had dan ook beter schriftelijk afge daan kunnen worden. SVC hield alleen nog maar tegen en Volharding speelde ontzettend slordig en ver zuimde daarmee de tegenstander af te slachten. Het enige noemenswaardige was nog het competitiedebuut bij Volharding 1 van de 19-jarige Marinus Hendriks een kwartier voor tijd. Bij TOP'27 staat komend seizoen een Tienrays trainersduo aan liet roer. Marcel Hoyens en Jac Vertin den volgen samen de vertrekkende trainer Fred Weber op. Doelman Marcel Hovens neemt na vijftien sei zoenen afscheid Van de hoofdmacht van TOP. Vanwege zijn vakantie in Australië werd hij in het slotduel tegen Swolgense Boys al vervangen door zijn opvolger Bram Willems Jac Verlinden is eveneens oud-speler en hij was de laatste jaren jeugdtrainer bij de club. luiszeqe op de Zwaluw: 2-1 YEi olharding is er door een 2-0 V| rwinning -thuis tegen S.V.C. uit Roermond- op eigen cht in geslaagd om de nacom- iile te bereiken. Door de winst ■en de Roodwitten niet meer mkelijk van de wedstrijd '20-RKVB (7-1, red.). De equi- van trainer Chris Burhenne door de winst op SVC de ede periodetitel over van kam- OSS'20, waardoor de Vier- ikenaren aan de nacompe- jgaan deelnemen ie nacompetitie begint Volhar- lomende zondag om 14.30 uur icn uitwedstrijd in Mheer 15 km |r Maastricht) tegen Mheerder de winnaar van de eerste perio de tweede klasse G. Donderdag ld wordt de return gespeeld op ipark Soetendaal in Vierlings- aanvang 19-00 uur. Indien Vol- deze dubbele ontmoeting id weet af te sluiten, wacht op 18 mei een uitduel tegen Eijs- .de nummer tien in de eerste klas- De return volgt dan op donder- :rom thuis om 19.00 uur. Als Ejsden wordt bedwongen is op I j lag 25 mei de finale wedstrijd 'promotie naar de eerste klasse, oor aanvang van de wedstrijd n SVC 2000 was Volharding al 95% zeker van een verlenging liet seizoen. Immers RKVB was al ia zeker van de derde periode, «n indien SVC 2000 (ruim) van harding zou winnen én RKVB zou verliezen bij kampioen '"20 zou er nog een doomscenario gen voor Volharding. Om alles in tn hand te houden was er trainer ns Burhenne en zijn team.dus alles gelegen om in ieder geval niet te iczen. olharding begon dan ook agres- 'aan het duel en was van meet af ;de bovenliggende partij. Na een mier spelen was Erik Ermers dicht de openingstreffer, maar hij net naast. In de 22e minuut Henseniusplein 5c 5801 BB Venray tyfdeklasser Oostrum heeft zich zondag tegen kampioen De Zwaluw veilig weten te spelen. In Oostrum werd nipt 2( gewonnen van de Oeffeltse ploeg. Na een sterke eerste helft ging Oostrum door doelpunten van Bram Broeren Hm Kempen met een 2-1 voorsprong rusten. Na rust werd niet meer gescoord, waardoor Oostrum de drie belang- f punten in eigen huis hield en zich wist te handhaven in de vijfde klasse F. In de tachtigste minuut ontving Oostrum- 'Sjors'de Kleyn van scheidsrechter Wesseling de rode kaart.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 21