Golden Earring op Muziekfeesten Merselo %0> 4 mei, Dodenherdenking in Venray Het Schuttersveld zoekt vrijwilligers Betaald parkeren Bekendmakingen gemeente Venray Wet milieubeheer Verkeers-maatregelen Powerman Handboek Algemene Bijstandswet en Handboek Wet Voorzieningen Gehandicapten Sub Matris Tutela Venray's Mannenkoor Venrode Het Zonnelied PEEL EN MAAS BEZORGEN? Woningwet Wet ruimtelijke ordening i TAXATIES Koninginnedag in Venray woensdag 30 april Niets! Vergaderi gemeénteraa PEEL EN MAAS Donderdag 24 april 2003 - Pagina De genoemde aanvragen en alle op de aanvragen betrek king hebbende stukken liggen op ge'noemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdien sten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tus sen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens 'zijn een vergunning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan: - Maatschap Egelmeers, Haag 18 te Merselo voor een revisievergunning voor een vleesvarkens houderij en landbouwpro- ductiebedrijf, gelegen aan de Haag 32 te Merselo. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 24 april 2003 tot en met 22 mei 2003 in het gemeente huis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrif-- telijk gemotiveerde bedenkin gen indienen bij Burgemees ter en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op ver zoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waar bij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daar toe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergun ningen krachtens de Wet milieubeheer hebben ver leend aan: - P. Goossens, Timmerman- nsweg 129 te Ysselsteyn voor een revisievergun ning voor een veehouderij met vleesvarkens, rund vee, schapen en paarden, gelegen aan de Timmer- mannsweg 129 te Yssel steyn. - Houtdroogbedijf Willems B.V., Metaalweg 9 te Ven ray voor een verande ringsvergunning voor een houtdroogbedrijf, gelegen aan de Metaalweg 9 te Venray. De vergunningen worden onder oplegging van voor schriften en/of beperkingen in het belang van de bescher ming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking heb bende stukken liggen ter inza- §e (6 weken) van 24 april 003 tot en met 5 juni 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen' heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afde ling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schor- singsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, post bus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat ver zoek is beslist. Venray, 24 april 2003 Burgemeester en wethou ders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bou wen en Milieu, C.Th. van Velzen In verband met de Venrayse duatlon 'Powerman' op zondag 27 april 2003 van 07:00 uur tot 18:00 uur zijn onderstaande verkeersmaatregelen van toe passing: Gesloten in beide richtingen voor alle verkeer (fietspar- cours) 1. Raadhuisstraat tot Noord singel (rotonde) 2. Noordsingel van Raadhuis straat (rotonde) tot West singel (rotonde) 3. Beekweg 4. Loonsedijk 5. Kuulenweg 6. Zwartwater van Kuulenweg tot Beekweg Gesloten in beide richtingen voor alle verkeer (looppar- cours) 7. Stationsweg van Raadhuis straat tot mgr. Nolensstraat 7. Mgr. Nolenstraat 8. Min. C. Ruysstraat 9. Parallelweg Oostsingel tus sen Min Ch. Ruysstraat en Nassauplein 10. Pr. Bernardstraat tussen Nassauplein en Pr. Hendrik straat 11Kolkweg 12. Wilhelminastraat 13. Oranjestraat 14. Pr. Hendrikstraat 15.julianasingel van Raadhuis straat tot aan het busstation 16. Pr. Irenestraat Tijdelijke opheffing eenrichtings- weg 29. Prinses Margrietstraat 30. Prinses Marijkestraat Verbod stil te staan 31. Oude Oostrumseweg van lulianasingel tot Oostsingel Parkeerverbod 32. Noordsingel van Nieuwe Maasheseweg tot Raadhuis straat Bereikbaarheid Ziekenhuis en Merselo Het ziekenhuis en Merselo blij ven bereikbaar via de route Oostsingel - Zuidsingel - West singel en Merseloseweg Bereikbaarheid zorgcentrum "Het Schuttersveld" Het Schuttersveld blijft bereik baar via de route Zuidsingel - Westsingel - Hoenderstraat - St. Ursuïastraat naar de Berg weg. Of bovengenoemd evenement doorgang vindt is afhankelijk van de actuele stand van zaken met betrekking tot de vogelpest en eventueel daarmee samenhan gende maatregelen. Voor eventuele vragen met betrekking tot de verkeers maatregelen kunt u terecht bij de afdeling Openbare Werken, dhr. A. van Merkestijn, tele foonnummer (0478) 523568. Voor overige vragen kunt u zich wenden tot de afdeling publieks diensten (0478) 523333. Het handboek Algemene bij standswet (abw) wordt door de afdeling Werk en Inkomen en de afdeling Werk en Zorg gebruikt bij de beoordeling van uw aanvraag op grond van de Algemene bijstandswet en ande re daaraan verwante wetten. In het handboek staan rele vante wetten wetten, van toe passing zijnde uitspraken van rechters (jurisprudentie) en beleidsregels die gelden in de gemeente Venray. Omdat zowel de regelgeving, de jurispruden tie als het beleid regelmatig ver andert, wordt het handboek periodiek aangepast. Eind maart is weer een vernieuwde versie verschenen met daarin een aan tal nieuwe circulaires en juris prudentie. Gemiddeld vier maal per jaar worden onderdelen van het handboek gewijzigd. Wilt u weten welke regels in de gemeente Venray gelden bij de beoordeling van uw bij standsaanvraag dan kunt u dit opzoeken in het handboek. Het handboek ligt permanent ter inzage bij de balie van de afde ling Publieksdiensten. Hetzelfde geldt voor het handboek Wet voorzieningen gehandicapten. Dit handboek bestaat uit drie onderdelen: 1Het verstrekkingenbeleid, 2. Regels met betrekking tot belangrijke onderdelen zoals de aanvraag, de advisering en het besluit. 3. Gemeentelijk beleid met betrekking tot woonvoor zieningen, rolstoelen en ver voersvoorzieningen. Op basis van dit handboek wor den aanvragen Wet voorzienin- Maandag 28 april: Geen samen- spelgroep; 18.45 uur Leerlingen orkest; 1930 uur Groepsrepetitie; 20.00 uur Repetitie orkest. Woensdag 30 april: Geen repeti ties. Agenda mei: 3 mei: Houtzaagwed strijden. 11 mei: le Communie. 17 mei: Limonadeconcert. 25 mei: Mariaprocessie. 25 mei: Groepsre- petities orkest. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigin gen. Donderdag 24 april: 19 30 uur Repetitie gehele koor. Donderdag 31 april: 19.30 uur Repetitie gehe le koor. Programma: 27 april: Reis naar Noordwijkerhout, vertrek 06.30 uur. Afmelden bij Cees van Kreij, telefoon 589775, alleen op donderdag tussen 18.00 uur en 19.00 uur. Oud papier kunt u afle veren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. Repetitielokaal: Partycentrum De Witte Hoeve. Website: http://listen.to/VMK In verband met Koninginnedag is er 30 april geen repetitie. Eerst volgende repetitie woensdag 6 mei bij zaal Thielen, Kennedy- plein te Venray. Voorafgaande aan de repetitie, om 19 00 uur, is er koorscholing voor de hoge en lage sopranen. Afmeldingen bij Annemie Vousten, telefoon 513135. Agenda: 18 mei: uit de Kunst. Heb je ook zin om te zin gen in een koor met lichte muziek of wil je meer weten over de ver eniging, neem dan gerust contact op met Dora Garson, tel. 585371 of bezoek website www.venro- de.nl Repetities maandag om 20.00 uur in het Parochiehuis Paterskerk, Leunseweg 5, Venray. Zondag 27 april en 4 mei: zingen om 10.30 uur in de Paterskerk. Zondag 18 mei: zingen om 10.30 uur in Beukenrode. Bij verhindering afmelden bij Iny Kuypers, tel. 585226. U bent altijd welkom op de repetitieavonden voor een kennismaking. Voor meer informatie, aanmelding, afmelding kunt u bellen: José Bak- kum, tel. 0478-582767 of Toos v.d. Heuvel, tel. 0478-583884. Voorverkoop van start De Muziekfeesten Merselo gaan op 6 juni weer van start in de feesthal aan De Hees 4 in Merselo. De voorverkoop van de kaarten begint op 28 april. Ook dit jaar is de organisatie er weer in geslaagd een schit terend feestprogramma op touw te zetten. De Muziekfeesten Merselo staan al 25 jaar bol van de muziek. De liefhebbers kunnen met Pink steren al jaren genieten van bij voorbeeld moderne pop, Ierse volksmuziek, blues, country western, smartlappen, jazz, moderne Tiroler-arrangementen en gregoriaanse muziekstukken. Van heinde en verre komen de liefhebbers naar hun favoriete muziekdag en/of -avond. Het boei ende en verrassende van de muziekfeesten is al jaren dat alle genres in vier of vijf dagen tijd tienduizenden bezoekers trekken. De liefhebbers krijgen ook in 2003 een uitstekend en verras send programma gepresenteerd dat. dankzij een bijna professione le aanpak en organisatie, gereali seerd wordt in een sfeer van kwa liteit, vriendschap en saamhorigheid. De muziekfeesten beginnen op vrijdag 6 juni met een optreden van niemand minder dan Golden Earring (met medewerking van Clover). Zaterdagavond 7 juni is er een après-ski party met de voor Venray en omgeving bekende 'De koets on tour partyshow', waarbij Move-it en Altijd Lazerus van de partij zijn. Zondag 8 juni, eerste pinksterdag, om 11.00 uur begint de plechtige hoogmis van Pinkste- In Het Schuttersveld in Venray is een groot aantal vrijwilligers actief bij de ondersteuning in allerlei acti viteiten voor de bewoners/cliënten van het woonzorgcentrum. Een grote groep hiervan vervult de functie van gastvrouw/-heer in de recreatiezaal. Het centrum is voor deze functie nog dringend op zoek naar enkele mensen die met name in de avonduren en op zaterdag en zondag willen meehelpen. De taken bestaan naast de ondersteu ning bij het schenken van koffie en thee en de daarbij behorende sociale contacten uit lichte bar- en huishoudelijke werkzaamheden, zoals het klaarzetten van servies goed. Het Schuttersveld zoekt men sen die affiniteit hebben met oude ren, zich cliëntvriendelijk kunnen opstellen en zich vervolgens enke le uurtjes (avond of middag) per week kunnen vrijmaken.De gebrui kelijke regelingen m.b.t. vrijwilli gerswerk zijn hierbij van toepas sing. Heeft u interesse, kom eens langs. U kunt contact opnemen met: Mien Spreeuwenberg (coördi nator Unie van Vrijwilligers), tel: 586237 of George van Daal (coör dinator vrijwilligers Het Schutters veld). In verband met de leeftijd en daardoor de kwetsbaarheid in de gezondheid van de kosters is Het Schuttersveld op zoek naar.men sen, die zich in het kosterschap willen bekwamen. De koster assi steert o.a. bij de voorbereiding en viering van de eredienst. In princi pe kan iedereen tot de kosters- groep toetreden, maar men zoekt mensen met een christelijke geloofsovertuiging, kerkelijke be trokkenheid en een open geest. Voor verdere informatie m.b.t. taakinhoud kunt u contact opne men met pastor Annelise Bijnen. Bereikbaar op woensdag en don derdag, tel: 06-51512710 of George van Daal (coördinator vrijwilligers werk -), tel: 558506. ren m.m.v. het kerkelijk zangkoor Merselo. Op zondagavond vindt de traditionele driekapellenshow plaats, met medewerking van Die Original Maaskapelle uit Wessem, De Waalkantmuzikanten uit Wins- sen en Die Fidelen Rosentaler uit Merselo. Maandag 9 juni vindt in Merselo wederom een groots mul ticultureel festival plaats: Merselo Grenzeloos presenteert 'Amerika'. Van 12.00 uur tot 19 00 uur is er een groots buitengebeuren met veel muziek, dans, kinderactivitei ten en gezellige terrassen in en om de feesthal, met onder andere trucks/auto's, countryband Texas Renegade, Thunder guys rodeorij den en paardendressuur, country- show Louis van Rens, goochel- show, rock and roll Double U. Inlichtingen en telefonisch reser veren: L. Ploegmakers 0478- 546362 Voorverkoopadressen: VW/ ANWB, Venray. Music Store Deurne, Boerenbond Overloon, The Read shop, Venray, v.d. Munckhof BV, Venray, Mikro Shop, Horst. De Lekkernij, Merse lo. Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - de bouw van een carport aan de Serenadestraat 13 te Venray tnv H.H. Engel, Serenadestraat 13; - de bouw van een carport aan de Serenadestraat 14 te Venray tnv H.A.G.M. Arts, Serenadestraat 14; - de bouw van een carport aan de Mina Krusemanstraat 38 te Venray tnv M.P.J. van den Hoef, Mina Kruseman straat 38; het vergroten van de woning aan het Knopkruid 23 te Venray tnv J.T.M. van Rhee, Knopkruid 23; - het vergroten van de woning aan de Muurpeper 5 te Venray tnv J.G. Kerst- kens, Muurpeper 5; - het bouwen van een over kapping aan de St. Antonius- straat 3 te Venray tnv R.M.G.J. Kivits, St. Antonius- straat 3; - het bouwen van bergruimte aan de Laagheidehof 24 te Venray tnv R.A.G. Verste gen, Laagheidehof 24; - het vergroten van de vlees varkensstal aan de Hansen- berg 2 te Merselo tnv J. van Rijswijck, Hansenberg 2; - het plaatsen van een hek werk aan de Grote Markt 24 te Venray tnv R.K. Kerk bestuur St. Petrus Banden, Eindstraat 6; - het vergroten van de var kensstal aan de Eijkenhof- weg 7 te Veulen tnv J. Slan gen, Eijkenhofweg 7; - het bouwen van een erker aan de Langeweg 64 te Ven ray tnv A.H.M. Cornelissen, Langeweg 64. Ingekomen sloopaanvraag Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvraag. - het slopen van gebouwen van Voetbalvereniging S.V. Merselo aan Grootdorp 99 te Merselo tnv Gemeente Venray, Postbus 500. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het veranderen van de serre aan de Sambastraat 11 te Venray tnv H.P.O.W. Pee- ters. Sambastraat 11 - het vergroten van de woning aan de Eligiusweg 37 te Venray tnv P.W.M. Tnijs- sen, Eligiusweg 37; - het veranderen/vergroten van de woning aan de St Catharinastraat 13 te Leu nen tnv C.J.M. de Weert, Wethouder Reintjesstraat 13; - het bouwen van een var kensstal aan de Kempkens- berg 9 te Ysselsteyn tnv Maatschap T.W.M. en JJ.M. Dobbe, Kempkensberg 9. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in achtgenomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvraag sloopvergunning verleend. - het slopen van een tuin muur aan de Min. Charles Ruysstraat I te Venray tnv S.K.P.O.V., en regio, Eind- straat 42. Zij die menen door de afgifte van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeestér en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaan vragen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een veran da aan de Aronskelk 7 te Venray tnv H.J.M. van der Borg, Aronskelk 7; - het veranderen van de gevel aan de Mgr. Nolensstraat te Venray tnv Janssen De Jong Plancoördinatie B.V., Post bus 131 te Son en Breugel; - het vergroten van de woning en de bouw van een carport aan de St. Servatius- weg 64 te Venray tnv P. van Opbergen, St. Servatiusweg 64. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 25 april 2003 gedu rende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieks diensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Inspraakverordening gemeente Venray Verzoek om vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften Ex artikel 19 lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Venray maakt bekend, dat een verzoek is ont vangen van de heer B. Vullings, voor het bouwen van een woning aan de Hardeweg 4 te Venray. Aan dit verzoek kan alleen medewerking worden verleend indien vrijstelling wordt gege ven van de voorschriften van het geldend bestemmingsplan. Ter voorbereiding op het collegebesluit liggen de op het verzoek betrekking hebbende stukken met ingang van 18 april 2003 voor een periode van twee weken ter inzage op de afdeling publieksdiensten van het gemeentehuis. Inwoners en personen die een belang heb ben in 'onze gemeente kunnen gedurende de terinzagelegging schriftelijk hun zienswijze aan ons kenbaar maken. Op grond van de verordening bestaat tevens het klachten recht. Tot 29 mei 2003 bestaat de mogelijkheid om schriftelijk een klacht in te dienen over de wijze van uitvoering van deze inspraakprocedure. Burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500, 5800 AM VENRAY Openingstijden gemeentel maandag 12.00-20.00 uur;d dag tot en met vrijdag 09 13.00 i Bekendmaking monumenten te: Vanaf heden ligt bij de inf jk matiebalie, locatie 2, van: gemeentehuis gedurende weken ter inzage de beschild van burgemeester en wetlii ders van Venray: tot het verlenen van vergif ning als bedoeld artikel 9i [R de Monumentenverorden erl 2000 gemeente Venray v< W- plaatsen hekwerk en verv »'e gen achterdeur van gemt l5 telijk monument Eindso 6a en 6b, 5801 CR Venra Op grond van artikel 7:1 van Algemene Wet Bestuursre kan degene wiens belang re< streeks bij dit besluit is betn - ken, daartegen binnen 6 on na de dag waarop deze beks making is gepubliceerd, i E bezwaarschrift bij ons indient Venray, 24 april 2003 Burgemeester en wethoud van Venray, namens dezen, hoofd van afdeling Bouwen - Milieu, C.Th. van Velzen Besluit tot het verlenen van vrijstelling. Burgemeester en wethoud van de gemeente Venray h ben in hun vergadering van april 2003 besloten tot het* <r lenen van vrijstelling ex. 19.1 van de Wet op de Ri lijke Ordening voor: - het verbouwen en vergnj jd van de basisschool 1 CS Meent" aan de Kapelwsgl te Leunen tnv S.K.P.I Venray, Eindstraat 42; Zij die menen door de afg van dit besluit rechtstreek! >p] hun belang te zijn getrofi kunnen op grond van de A| mene Wet Bestuursrecht di tegen bij het college van buig meester en wethouders Venray een gemotiva bezwaarschrift indienen ei 1 binnen 6 weken na de waarop het besluit is toege den of uitgereikt. Die termijn wordt in iederw in acht genomen, wanneer bezwaarschrift binnen 5 wei na dagtekening van deze pd catie wordt ingediend. Venray, 24 april 2003 De burgemeester. J.F.HA Waals De secretaris, P.M.H. Lucas« ge |- SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN \{efcrMnA. Op zondag 4 mei a.s. heeft in den lande de jaarlijkse Nationale Dodenherdenking plaats. Ook in Venray wordt deze herden king zoals jaarlijks gebruikelijk gehouden. Om 19.00 uur vindt een her denkingsbijeenkomst plaats in de Grote Kerk. Tijdens deze bij eenkomst zullen loco-burge meester J. Driessen, de heer H. Meijer, voorzitter van de Bond van Wapenbroeders Afd. Ven ray en leden van de Oecumeni- Gemeente Venray sche Werkgroep Venray het woord voeren ter herdenking van alle mensen, die in de Tweede Wereldoorlog en daar na, waar ook ter wereld, het slachtoffer zijn geworden van oorlogen of oorlogshandelingen. Ook zullen kinderen van basisschool St. Petrus Banden aan deze herdenkingsplechtig heid bijdragen. Het thema van de Nationale Dodenherdenking is dit jaar: "Vrijheid is niet te koop". Verder verzorgen de Konink lijke Harmonie Euterpe en het Collegium Vocale uit Venray de muzikale opluistering van deze herdenkingsplechtigheid. Na afloop van de bijeenkomst in de Grote Kerk zal men in stil le tocht via de Grote Markt, de Hofstraat en de Raadhuisstraat naar het Oorlogsmonument aan het Kerkpad trekken, alwaar militairen van de Groep Geleide Wapens De Peel de Erewacht houden. Aldaar wordt, na het spelen van de Last Post, twee minuten stilte in acht genomen, waarna kransen en bloemen gelegd worden door onder andere de burgemeester en de voorzitter van het Oranjecomité, de Com mandant GGW de Peel, de Bond van Wapenbroeders en de kinderen van De Landweert. De herdenking wordt besloten met het spelen van het Reveille en het Wilhelmus. Eenieder is van harte welkom bij deze bete kenisvolle, jaarlijkse plechtig heid. Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS De gemeenteraad veri op dinsdag 29 april 2003, aa vang 19.30 uur, in hetgema tehuis van Venray. Belang lenden zijn van harte welkom ONDERDEEL A 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenè 5. Notulen van de openta vergadering van de raad! gemeente Venray d.d oktober 2002. 6. Notulen van de openta vergadering van de raad* gemeente Venray d.d. november 2002. 7. Notulen van de opent? vergadering van de raadd gemeente Venray d.d. december 2002. 8. Notulen van de opent» vergadering van de raadt gemeente Venray d.d. maart 2003. 9. Ingekomen stukken. ONDERDEEL B 10. Algemeen vragenuur. ONDERDEEL C 11. Voorbereidingskrediet pa keergarage Gouden Leen* 12. A. Vaststelling kadervers dening onderzoekscomffl sies en B. Instelling onde zoekscommissie (Veldstn 36). ONDERDEEL D 13. Aangaan van een exploit overeenkomst met Won* Noord-Limburg, inzake' ontwikkeling van het KI terrein. 14. Vaststelling bestemminf plan Gouden Leeuw. 15. Vaststelling van de veror» ning "Regeling Klokken» ders gemeente Venray" 16. Vaststelling Integraal beleis kader en Plan van aanpak' voeringsprogramma WoK Welzijn, Zorg in Venray Meerlo-Wanssum. 17. Wijziging IZA Nederla" regeling. 18. Vaststelling algemene exp° tatieverordening. 19. Sluiting.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 24