rbiter krijgt er een genoeg van m r Sportnieuws -info SV Venray toneel voetbaltalent voor Arjan Cleven nieuwe doelman Volharding Veel voetbalclubs wacht spannende slotfase onsterscore l/C/Alustema 2 "Ide ntaarn in Lake Valley 3 kampioen Swolgense Boys rolt America op Geijsteren weer te sterk voor Leunen 4 Sponsors HVC/Alustema )P levert SSS'18 SV Merselo SV Swolgense Boys SV Geijsteren SV Leunen SVV Veteranen i en maas Donderdag 17 april 2003 - Pagina 23 yAlustema incasseert drie tegentreffers in extra tijd lustema-De Kilo 5-3 (4-0) punten: 4. Frank Beerkens j, Ruud Brands 2-0; 18. van Kempen 3-0; 23. Roel ig 4-0; 38. Fred Jeuken 5-0; Moonen 5-1; 53- Erwin 5-2; 55. Jordi Monnen 5- heidsrechter: Bennacer leur). Toeschouwers: 80. •Henk Willemssen) Idsrechter Bennacer ver- vrijdagavond vriend en De kleine Marokkaanse uit het Brabantse Etten- filde het duel HVC/Aluste- Kilo maar niet affluiten, les minuten liet hij naspe- Twijl er geen noemenswaar- Iponthoud was geweest. In (ra tijd verkleinden de Zuid- ïgers de achterstand nog Dnaar 5-3- k discussie", zo reageerde kortaf op de vraag waarom fcg had laten naspelen. Driftig tdc arbiter naar zijn kleedhok, i zijn kielzog tijdwaarnemer j die er lachend het zwijgen d De mini one-man-show had ttl langer moeten duren want [MS de Venrayse overwinning gevaar gekomen ook. Bde laatste minuut was er geen jan de lucht voor HVC/Aluste- foppermachtige thuisclub leid den dit had ook het dubbele azijn. Want na rust verzuimde nrayse zaalvoetballers De Kilo inke afstraffing re geven. In de de klok in de sporthal em stilgezet - kreeg Frank.van ende gele kaart. "Die kan alvast douchen", reageerde een sup- Maar Van Kempen mocht na minuten weer meedoen. Vlak kreeg Frank Brands geel. Tij- fcondertalsituatie scoorde De legen: 5-1. Iedereen verwachtte =7 onient het eindsignaal. Maar :r wilde hier niets van weten. jdc coaches keken elkaar vra- un. Ook tijdwaarnemer Boes ite de overijverige leidsman heeft er blijkbaar zin in", zo locsten zich te verontschuldi- HVC-spelers vergaten in die lijd te voetballen en waren al gedachten in het kleedlo- Q( De tegenstander uit Berg en Ter- blijt kwam daardoor terug uit kanslo ze positie. Het werd 5-2 en ook nog 5- 3. Daarna maakte Bennacer - tot grote opluchting van het Venrayse kamp - er toch maar een einde aan. Zo boekte HVC/Alustema de acht ste overwinning op rij. Het laaggeklas seerde De Kilo had totaal niets in de brengen tegen de Venraynaren die momenteel in topvorm verkeren. Want alles klopt bij de Venrayse ploeg. Een fantastische doelman, een beresterke defensie en een scherpe voorhoede. Dit gekoppeld" aan enthousiasme en strijd maakt HVC/Alustema momenteel onover winnelijk. Jammer is dat de competi tie over twee wedstrijden alweer afgelopen is en dat de achterstand tot de beide koplopers onoverbrugbaar is. Maar in september begint weer een nieuw seizoen waarin HVC/Alus tema als titelkandidaat aan de start verschijnt. Tenminste als de Venray naren erin slagen het huidige team bij elkaar te houden. Een schot van Frank Beerkens dat van richting veranderd werd beteken de de openingstreffer: 1-0. De Kilo trof nog de paal maar dit was een hun spaarzame wapenfeiten. Ruud Brands kon vanaf eigen helft met één tegen stander voor zich op het doel afgaan. De meegelopen Frank van Kempen leidde de aandacht af waardoor Brands koel kon afronden: 2-0. Tege lijkertijd kregen Frank Beerkens en zijn tegenstander een gele kaart. Ter wijl beide clubs met een man minder op het veld stonden liep HVC/Aluste ma uit naar 3-0. Frank Brands bereikte Frank van Kempen die zijn 29e com petitietreffer scoorde. Na alweer een goede aanval liep de thuisploeg nog voor rust uit naar 4-0. Frank Beerkens trok vanaf de rechterkant de bal voor waar Roel Mocking afrondde. 4-0. Na de pauze bleef HVC/Alustema keer op keer doelrijpe kansen creë ren. Het enige verschil met voor de rust was dat ze nu niet werden afge maakt. Tot grote ergernis van coach Paul Janssen sloop er een lichte gemaktzucht in de ploeg met zo'n riante voorsprong en zo'n zwakke tegenstander. Pas halverwege de tweede helft viel de 5-0. Uit een cor ner van Roel Mocking haalde Fred Jeuken doeltreffend uit. Daarna leek de wedstrijd als een nachtkaars uit te gaan maar Bennacer zorgde in zijn eentje voor een andere afloop. t-UOi Litvifx Trading International bv i Keizersvcld iy Venroy John's Jeans Shop Grotestraat 76 Venray f; Human r U Insurance I/V Group bv Leeuwslratil -1 IT.'/. 0478 53 00 35 mm vandenmuncktwf.nl Tegelzettersbedrijf MONDIAL GROUP Venrayseweg 89 Venray VENRAY BOXMEER SPORTCAFE de Wettel ing TEL 0478-584854 Peelrand Schoolstraat 25-a Venray Makclw in Patersstraat 35 Venray 'De (jroen Flanpak^ Janslust 8, Heide ortcafé Land weert Ë-£j- Kruidenlaan Ipb 105 Venray Tel. (0478) 580 480 Acaciastraat 1,7 Venray Tel. 52 10 00 Paterslaan 15 Venray I /Alustema 2 verpletterde dagavond Altweerterheide. n 5-3 voorsprong bij rust bet in de tweede helft een :nt en liepen de Venrayse oetballers uit naar een 14-5 te Venray won het lastige uit dij De Gastronoom met 1-4. Het se team staat tweede en hoopt Jpeen misstap van koploper AJ Cc. Anders rest voor Trepke ■niets anders dan de nacompe- was maandag een rommelig (Neer. Danny Fasen opende na luten de score: 0-1. De Ga's- kreeg een strafschop na een ing van doelman Martijn die er overigens zonder laf kwam. De penalty werd thuisploeg gemist. Na de 0-1 kwamen de Midden-Lim- na nist toch op gelijke hoog- Trepke Venray kreeg de beste imaar doelman Houwen moest paar keer ingrijpen om een Ter te voorkomen. Aanvaller lAzarfane had wel de meeste want hij trok wel drie paal of 'ferwegc de tweede helft nam Venray toch weer de leiding. :d El-Ghoul startte een solo helft. Hij passeerde drie :rs en maakte zijn prachti ge uitstekend af. 1-2. Toen Fasen acht minuten voor tijd nl k lil Keen 0-1 zege in Blitterswijck 1BW'27 heeft TOP'27 afstand van dc rode lantaarn in de %sc E Holthees neemt nu de plaats in In liet programma an BW'27 stond geschreven 'foor TOP nog iels op hel spel namelijk van dc laatste plek *n. en dat er voor BW niets °P het spel stond. Zo begon de Pheg dan ook, slap. TOP was u *1 be in de betere ploeg en BW onder druk. Enkele kansen en het zou ook niet lang 'diS ®V(l°rdat er een treffer zou val- ahf !dc minuut verlengde Mau- «her een voorzet van Rob Nel- 311* «hei hoofd en de bal plofte in vü hoek de goal in BVV werd «akker geschud en probeerde O' foor rust de gelijkmaker aan te OCS De kansen bleven echter uit irüjj fj'bal tegen de lat na dan. Een ^toorzet van een BVV-er werd c"°tcn, jammer genoeg voor de £en ketste de bal tegen de jatlffm van de lat weer het veld in. kanis gingen rusten met een 0- ot-t scorebord. Na de pauze lleTBVV iets beter in het spel maar gevaarlijk konden beide-teams worden TOP bleef redelijk "dijk overeind en stevende af eerste uitoverwinning. Paasza- S.moet TOP aantreden in en Melderslo, aanvang 17.00 uur. 1-3 scoorde was het verzet gebroken, fn dc voorlaatste minuut bepaalde Jos van Gerven de eindstand op 1-4. Het reserve-team van HVC/Aluste ma kwam thuis tegen Altweerterhei de voor rust drie keer op achters tand Maar telkens wist de thuisploeg op gelijke hoogte te komen: 3-3. Pas vlak voor rust nam het Venrayse team de leiding: 5-3- Toen HVC 2 vlak na rust snel 6-3 scoorde was het gedaan met Altweerterheide. De Venrayna ren bouwden met de regelmaat van de klok hun voorsprong uit. Het één richtingsverkeer leverde talloze kan sen op waarvan er nog veel onbenut bleven. Anders was de zege nog veel hoger uitgevallen. Uiteindelijk bleef de teller steken op 14-5. Het was de grootste seizoenzege van HVC/Alus tema 2. De doelpunten werden ges coord door: Leon Vievermans (5x), Wouter van Hoek (4x), Mare Lins- kens (2x), Edward Linskcns (2x) en Eric van den Munckhof (lx). Programma donderdag 17 apr.: SSS' 18 3-Sambeek 2 a.20.00 Programma zaterdag 19 april: Dames SSS' 18 1-RKSVO 1 a. 18.00 Programma maandag 21 april: Milsbeek 1-SSS'18 1 a. 14.30 Wittenhorst 3-SSS' 18 2 a. 11.30 SSS'18 3-Meerlo 2 a. 10.00 MVC 3-SSS'18 4 a l 2.00 SSS' 18 5-Yssclstevn 6 a. 10.00 Dames SSS'18 I-Reuver 1 a.12.00 Uitslagen Meterik 4-Merselo 2 0-3 Merselo 3-Sparta 18 6 6-1 Merselo D1 -Stormvogels 28 D1 3-2 Merselo El-TOP '27 Elco 7-1 Merselo E2-Oostrum E4 4-2 Merselo Fl-Resia F1 1-2 Merselo F2-Venra SV F8 7-2 Merselo F3-Oostrum F4 0-1 SVS-Merselo vet. 1-1 Merselo vet.-ONA 3-1 Programma zaterdag 19 april: FCV RK B2co-SSS B2co 13 30 Juliana Mill C2- SSS C2co 13 00 Melderslo F3-Mersclo F3 11 (X) Merselo-SVOC A vet. 17.00 rogramma zaterdag 19 en zondag 20 april: Dl, El en F1 nemen beide dagen deel aan de Limburg Cup 2003 in Venray Programma maandag 21 aprii: Merselo 1-Kronenbcrg 1 14.30 Bavos 5-Mersclo 2 11.00 Wittenhorst 10-Merselo 3 10.00 Programma dinsdag 22 april: EWC F1-Merselo F1 v. 17.30 Korfbal Uitslagen: Merselo-De Peel korf 2 mw. 4-8 Oostrum-Merselo welp 2-1 Merselo-SVOC welp. 04) Peelkorf-Merselo F-pup. 0-0 Mcrselo-ZSV D-pup. 0-9 DOS-Merselo sen. 9-14 Programma zaterdag 19 april: ZSV-Merselo pup.D 11.00 De welpen en F-pupillen, aspiranten Cl, BIjunioren en senioren zijn vrij Voor de tweede keer op rij promo veert SV Lake Valley 3 Ditmaal door een kampioenschap binnen te halen in de derde klasse A. Door constant zaalvoetbal en af en toe met wisselen de samenstelling hebben ze een goed seizoen achter de rug. Door de wed strijd tegen Leunen ZW 2 te winnen met 7-4 werd het kampioenschap bin nengehaald. Dit was toch een zwaar bevochten overwinning. Leunen kwam in de tweede helft sterk terug tot 3-2. maar Lake Valley pakte daarna de draad weer op en werd verdiend kampioen na de achttiende zege van het seizoen. Uitslagen: America 1-Sw.Boys 1 1-6 Meterik 2-Sw.Boys 2 3-3 Sw. Boys 3-Sparta' 18 7 1-9 Programma maandag 21 april: VCH 1-Sw.Boys 1 a. 14.30 Hegelsom 3-Sw. Boys 2 a. 11.00 Leunen 5-Sw.Boys 3 a. 11.30 Programma maandag 21 april: TOP 2-Geijsteren 1 a. 11.00 Trainen is op dinsdagavond 20.00 uur. Veteranen: komende week zijn de veteranen vrij. Zaterdag 26 april is de thuiswedstrijd tegen RKDEV Arcen. SV Leunen op internet: www.Leu nen. nl\svLeunen Afgelastingennummer: 0900-9019074 40-jarig bestaan S.V. Leunen. Pro gramma: 30 mei:Jeugdactiviteit D-, E- en F-jeugd; 30 mei: Receptie 40-jarig bestaan; 31 mei: Jeugdactiviteit B- en C-jeugd; 31 mei: Feestavond alle leden van Senioren, veteranen, A- jeugd en steunende leden. Uitnodigin gen voor deze festiviteiten volgen nog. Jeugdleidersvergadering 13 mei om 20.00 uur Jeugdtrainers opgelet. Strafschoppen voorrondes penaltybokaal. Laten nemen in week 18 of 19. Uitslagen: VCH Al-Leunen Al afg. Venray B3-Leunen BI 1-0 Leunen B2-FCV B2 1-9 Leunen Cl-EWC Cl 1-3 Leunen C2-Mifano C3 3-5 Leunen Dl-VCH Dl 2-2 Venray D4-Leunen D2 3-2 Wittenhorst D4-Leunen D3 7-0 Leunen El-Montagnards E3 3-1 Leunen E2-Montagnards E4 4-1 Oostrum E3-Leunen E3 1-2 Leunen E4-Sparta E5 4-0 Oostrum F1 -Leunen F1 3-0 Leunen F2-Belfteldia F2 1-3 Venray F9-Leunen F3 3-10 Leunen F4-Montagnards F2 5-6 BW F3-Leunen F5 1-4 IVO F7-Leunen F6 0-3 Leunen F7-Meterik F3 1-1 Veteranen-Maashees 4-0 Ysselsteyn l-Leunen 1 2-1 Ysselsteyn 2-Leunen 2 2-0 Leunen 3-Wittenhorst 4 1-3 Geysteren l-Leunen 4 3-1 Leunen 5-VW 03 7 afg. Leunen 6-Sparta 6 1-5 Ysselsteyn 6-Leunen 7 1-3 Programma zaterdag 19 april: Rood-Wit 67 Al-Leunen Al 14.30 TOP Bl-Leunen BI 14 30 Leunen B2-Tiglieja B2 14 30 Leunen Cl-Stormvogels Cl 14.00 ZSV C2-Leunen C2 12.45 Leunen Dl vrij Ysselsteyn D2-Leunen D2 13 00 Leunen D3-Sparta D4 13-00 Ysselsteyn El-Leunen El 09.30 Leunen E2-Merselo E2 16-4 Resia E3-Leunen E3 12.00 Leunen E4-Resia E4 10.30 Leunen Fl-HBSV F1 11.00 Leunen F2-Baarlo F4 09.00 Montagnards F2-Leunen F3 10.30 Leunen F4-Ysselsteyn F3 09.00 Meterik F3-Leunen F5 11.15 VCH F3-Leunen F6 10.30 Leunen F7-Swolg. Boys F3 09.00 SVS-Veteranen 17.00 Leunen 5-VW 03 7 17.00 VCH 7-Leunen 6 16.00 Programma maandag 21 april: Leunen 1-RKDEV 1 14.30 Leunen 2-SVEB 2 11 30 Oostrum 2-Leunen 3 12.00 Wanssum 3-Leunen 4 11.00 Leunen 5-Swolg. Boys 3 11 30 SVOC 6-Leunen 6 09.30 Leunen 7-Holthees 3 10.30 Programma dinsdag 22 april: GFC D2-Lcunen D3 18.30 Op maandag 28 en dinsdag 29 april vindt op het sportcomplex van SV Venray de 22e editie van het Dr. Fadrhonc toernooi plaats. Een groots voetbalevene ment ter ere van Frantisek Fadr honc, bondscoach van het Nederlands elftal van 1970 tot 1974. Jeugdige talenten uit heel Nederland, jongens én meisjes, strijden op twee wedstrijddagen voor de titel districtskampioen 2003. Tijdens het toernooi komen namens elk van de zes KNVB-distric- ten drie ploegen in actie: jongens onder 14, jongens onder 15 en meis jes onder 15. De teams bestaan uit de meest talentvolle spelers uit de betreffende regio. Veel topvoetballers hebben ooit meegedaan aan een Dr. Fadrhonc toernooi. Het evenement staat dus garant voor veel voetbalple- zier; voor spelers en toeschouwers. Op maandag 28 april rond 10.15 uur is de officiële opening van het voet balfestijn. De heer Fred Habold van het KNVB-bondsbestuur zal samen met een bekende speler uit de Hol land Casino Eredivisie het toernooi openen. Twee dagen lang is sport park De Wieën het strijdtoneel voor jeugdig voetbaltalent. Óp dinsdag 29 april rond 15.45 uur is bekend wie de Dr. Fadrhonc Cup mee naar huis mag nemen. In elke categorie is een prijs te winnen. Maar, de hoofdprijs gaat naar het district met het beste totaal resultaat. Vorig jaar wist Zuid 1 de Het sportpark van SV Venray is twee dagen strijdtoneel van top jeugdvoetbal (Foto: KNVB/Jan de Koning) beker in de wacht te slepen. Ben je ook benieuwd welk district dit jaar de trofee in de wacht sleept? Kom dan op maandag 28 en dinsdag 29 april naar sportpark De Wieën, de thuisha ven van SV Venray. In de wetenschap dat de nummers een en drie, Resia en Lottum, tegen elkaar moesten was er motivatie genoeg bij de Swolgenaren om de uit wedstrijd tegen America winnend af te sluiten. Ondanks een vroege tegen treffer kon Swolgense Boys makkelijk een ruime maar zeer verdiende over winning behalen: 1-6. Onder een heerlijk zonnetje begon America toch iets feller dan Swolgense Boys. Dit resulteerde in de 3e minuut al in een voorsprong nadat doelman Peter van Mierlo een hard maar ogenschijnlijk houdbaar schot van P. Bouten door zijn handen liet glippen. Hierna was het Swolgense Boys dat de wedstrijd geheel naar zich toe trok en een hele boel kansen creëerde In de 10e minuut was het topscorer Kevin Tis- sen die goed doorging over links en bekeken de gelijkmaker liet aanteke nen. Ondanks enkele speldenprikjes van America was het vooral Swolgen dat aandrong. Het kreeg er genoeg mogelijkheden voor, maar het duurde tot de 38e minuut voordat Thijs van Mierlo van dichtbij de 1-2 kon maken. America kon blij zijn met deze kleine achterstand en had misschien nog kans om in de tweede helft terug te komen. Het liep echter geheel anders. De Swolgenaren waren heer en meester en gaven helemaal niets meer weg. Met snel en technisch ver zorgde aanvallen waren de gasten deze middag gewoon een maatje te groot voor America. In de 55e minuut was het wederom Thijs van Mierlo die op de juiste plek stond na wat gerommel voor de goal en 1-3 scoor de. In de 60e minuut kreeg Swolgen se Boys een terechte strafschop nadat Kevin lissen door de doelman neer gelegd werd in de zestien. Bas Heijnen plaatste de strafschop puik in de rechterbovenhoek. 1-4. Drie minuutjes later was wederom Thijs van Mierlo voor de derde maal de gevierde man bij Swolgen. Deze keer haalde hij met rechts vanaf de zestien meter uit en liet de doelman kansloos, 1-5. Hierna was de "swing" een beetje uit het spel van de gasten, wat resul teerde in een ietwat gezapig half uur tje Toch kon Bart Rütten, die een goede zeer goede wedstrijd speelde, er nog 1-6 van maken. Een grote, maar zeker niet geflat teerde overwinning voor Swolgense Boys. dat door het gelijke spel van Resia en Lottum aan de leiding gaat in de zesde klasse E. Ze kunnen zich echter geen enkel foutje veroorloven, waardoor het enorm spannend zal worden de laatste drie wedstrijdda gen. Op paasmaandag speelt Swol gense Bovs een uitwedstrijd tegen VCH. Uitslag: SW-ZSV 8-2 Programma zaterdag 19 apriL Neerkandia-SW 1600 Vertrek vanaf De Evenaar. .Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij Erwin van Mill, tel. 582346. Arjan Cleven staat volgend sei zoen onder de lat bij Volharding. De talentvolle doelman van Meer- lo is blij met zijn nieuwe club waar hij de opvolger wordt van Swolgenaar Gert Custers. Arjan Cleven (22) zegt toe te zijn aan een nieuwe uitdaging. "Ik heb twee jaar geleden al gezegd dat ik hogerop wilde. Ik heb onlangs een gesprek gehad met Volharding-voor zitter Jan Nabuurs. En dat klikte goed. Ik wil eens kijken waar mijn grenzen liggen." Het vertrek van Cleven bete kent een behoorlijke aderlating voor Meerlo. Hij is al de derde Meerlose goalie die het hogerop zoekt. Jack Rutten (Reuver) en Rob Keulen (Ven- lose Boys) zijn eveneens afkomstig uit het Maasdorp. Arjan Cleven volgde drie seizoenen geleden Jack Rutten op. De huidige trainer Han Friesen haalde hem terug van America waar hij voor een jaartje verzeild was geraakt. "Als Han er niet geweest was dan was ik nooit naar Meerlo terugge gaan", zegt hij. Arjan Cleven begon als spits bij de pupillen van Meerlo. Later wisselde hij het voetballen af met keepen. Op een keepersdag van VW maakte hij zoveel indruk dat hij in Venlo bleef hangen. Hij keepte een aantal jaren in de jeugd van de Venlose profclub samen met Maarten van Eist uit Tien- ray. Daarna stapte hij over naar Ven ray waar hij in de BI en Al keepte "Maar dat is me niet goed bevallen. Ik ben weer vrij snel bij Venray wegge gaan en heb daarna een seizoen hele maal niets gedaan." Na een jaartje America speelt hij nu voor het derde seizoen in de Meerlose hoofdmacht. Trainer Friesen stak al vaker de lof trompet over zijn doelman die bezig is aan een sterk seizoen. Vorig jaar voerde hij ook een gésprek met Ven ray. "Maar gezien de ervaringen in het verleden ben ik niet naar die club gegaan. Ik denk dat Volharding meer een echte vereniging is. In Venray praten ze Nederlands en bij Volhar ding gewoon plat. En dat ligt me toch wel beter." Voor Arjan Cleven betekent de overgang naar Volharding een mooie promotic Van een team onderin de vijfde klasse naar een ploeg die bove nin de tweede klasse speelt. Hij hoopt bij de club uit zijn woonplaats met klassebehoud afscheid te nemen. "Handhaven is voor Meerlo nog het enig haalbare. We moeten nog drie weken op rij een finale spelen. Als we erin blijven dan kan ik met een tevre den gevoel vertrekken." De amateurvoetbalcompetitie nadert zijn einde. Met nog drie wedstrijddagen voor de boeg ver keren nog veel clubs in grote spanning. Swolgense Boys is in de zesde klasse E in een felle titel strijd gewikkeld met Resia. Een niveau hoger moeten van het kwartet Meerlo, Oostrum, EWC en Wanssum twee clubs afdalen naar de laagste klasse. Leunen en zeker ook Ysselsteyn zijn nog niet zeker van lijfsbehoud in de vierde klasse F. De grote vraag is wie er samen met Meterik degradeert naar de vijfde klasse. De voorlaatste positie wordt nu nog ingenomen door RKDEV. De Arcenaren zijn bezig aan een flinke opmars. Leunen, dat vijf punten meer heeft, speelt op Tweede Paasdag een cruciaal sleutel duel tegen de Arcense ploeg dat getraind wordt oud Leunen-trainer Lei Keijsers. Bij winst is Leunen definitief in veiligheid. Maar bij ver lies wordt de Leunse formatie in het degradatiemoeras omlaag getrokken. De 2-1 zege op Leunen was goud waard voor Ysselsteyn. Daardoor behield de ploeg van Mart Verlijsdonk een voordelige marge van drie pun ten op RKDEV. Maar de Ysselsteyners zijn er nog lang niet. Komende maan dag staat de lastige uitwedstrijd bij titelkandidaat RKDSO uit Lomm op het programma. Topscorer Ramon Kuunders keert terug na een schor sing van twee duels. Venray kan zich in alle rust voorbe reiden op de nacompetitie. Van de laatste vier duels werden er drie gewonnen en doelman Niels Nielen hoefde hierin slechts één tegentreffer te incasseren. Na de perikelen rond het vertrek van Peeters en Mihoglu lijkt de club weer in een rustig vaar water terecht gekomen. Venray bezet momenteel de vierde plaats in 2H. Komend weekeinde' wacht het uitdu- el bij Margriet in Oss. Thuis verloren de Venraynaren nog kansloos met 0-3 van de Brabanders. SVOC'Ol is de enige regionale voet balclub in de vijfde klasse F die het seizoen rustig kan uitspelen. Door de 1-0 winst op EWC speelde de fusie- club zich definitief veilig. Dat geldt zeker niet voor de tegenstander van maandag. SVOC speelt de derby in en tegen Oostrum. De ploeg van trainer Lenssen bevindt zich nog net boven de degradatiestreep. SVOC zal de punten zeker niet cadeau doen aan de Oostrummers. Hekkensluiter Wans sum moet winnen bij middenmoter Hegelsom om uit de benarde positie, te komen. Meerlo bezet de vierde plaats van onder met vier punten voorsprong op de nummer voorlaatst EWC. Meerlo ontvangt het hoogge- klasseerde Hapse Boys. In de zesde klasse E loopt het aan tal gespeelde wedstrijden niet gelijk omdat er iedere speeldag twee clubs vrij zijn. De helft van de ploegen speelt met Pasen een dubbelprogram ma. Kampioenskandidaat Resia ont vangt komende zaterdag hekkenslui ter Holthees. En TOP 27, dat de rode lantaarn overdroeg aan Holthees, gaat op bezoek bij buurman Melderslo. De wedstrijden op zaterdag beginnen om 17.00 ui\r. Swolgense Boys, dat samen met Resia aan kop gaat, bezoekt maandag de nummer vier VCH. Resia speelt dan het uitduel tegen middenmoter GFC. Holthees zal thuis tegen Ameri ca proberen weer van de laatste plaats af te komen. Merselo ontvangt Kronenberg en BW'27 gaat op bezoek bij Melderslo. Het Tienravse TOP hoeft Tweede Paasdag niet in actie te komen. Duels competitieslot Venray (2H) Maa. 21 april: Margriet uit Zon. 27 april: Blerick thuis Zon. 4 mei Roermond uit Leunen (4F) Maa. 21 april: RKDEV thuis Zon. 27 april: Meterik uit Zon. 4 mei: Egchel thuis Ysselsteyn (4F) Maa. 21 april: RKDSO uit Zon. 27 april: MVC thuis Zon. 4 mei: FCV uit Meerlo (5F) Maa. 21 april: Hapse Boys thuis Zon. 27 april: SVOC uit Zon. 4 mei: Excellent thuis Oostrum (5F) Maa. 21 april: SVOC thuis Zon. 27 april: Excellent uit Zon. 4 mei: De Zwaluw thuis SVOC Ol (5F) Maa. 21 april: Oostrum uit Zon. 27 april: Meerlo thuis Zon. 4 mei: Constantia uit Wanssum (5F) Maa. 21 april Hegelsom uit Zon. 27 april: DSV uit Zon. 4 mei: Stormvogels thuis BW27 (6E) Maa. 21 apriLMelderslo uit Zon. 27 apriLMerselo thuis Zon. 4 mei:Loitum uit Holthees (6E) Zat. 19 apriLResia uit Maa. 21 apriLAmerica thuis Zon. 27 april:Swolgense Boys uit Zon. 4 mei:VCH uit Merselo (6E) Maa. 21 apriLKronenberg thuis Zon. 27 apriLBW uit Zon. 4 mei:vrij Swolg. Boys (6E) Maa. 21 apriLVCH uit Zon. 27 apriLHolthees thuis Zon. 4 mei.TOP uit TOP'27 (6E) Zat. 19 apriLMelderslo uit Zon. 27 apriLAmerica uit Zon. 4 mei:SwoIgense Boys thuis Voor de tweede maal binnen vijf tien dagen stond er een ontmoeting tussen Geijsteren en Leunen 4 op het programma. Na de recente overwin ning op vreemde bodem opnieuw een overwinning voor Geijsteren: 3-1. De eerste helft echter was er niets dat aan de duidelijke overwinning in de laatste ontmoeting deed denken. Geijsteren liet zich meeslepen in het rommelige spel van Leunen en vergat zelf te voetballen. Gevolg was een slechte wedstrijd waarbij de rust werd bereikt zonder dat er gescoord was. Na de rust pakte Geijsteren de zaken beter aan de bal werd in de ploeg gehouden en Leunen op eigen helft vast gezet. Al in de 47e minuut leidde dit tot de eerste treffer van de wedstrijd, het was de juist in gevallen Gijs Wijnhoven die op aangeven van Mathijs Cuijpers van dichtbij de 1 -0 liet aantekenen. Hiermee leek Geijste ren de gasten op de knieen te dwin gen maar Leunen dacht hier anders over. Enkele minuten na de openings treffer maakte Leunen weer gelijk door een snelle counter af te ronden met een mooie lob over de keeper. Geijsteren zag kans om de onrustige wedstrijd toch onder controle te hou den en in de 58e minuut was het wederom Gijs Wijnhoven die scoor de, een mooie voorzet van Ger Poels werd door Pierre Litjens tegen de lat gekopt waarna Gijs Wijnhoven de bal binnen kon koppen. Een paar minu ten voor het einde van de wedstrijd was het Ralf Boom die vanaf de penal tystip de 3-1 aan mocht laten tekenen en zo de punten voor de thuisploeg definitief veilig stelde. Doordat Mete rik 3 deze zondag vergat te winnen in Oostrum is het kampioenschap nog niet vergeven.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 23