Vegio Topschutters Klassement -Élichel Baltissen oofdtrainer bij HRC |olharding kan itel vergeten Sportnieuws -info Sterker Leunen toch onderuit in derby SVOC'01 veilig na zege op EWC Venray verdiend naar overwinning Dames Venray spelen gelijk tegen koploper SPORT Meerlo verrast Stormvogels VV Holthees BVV'27 Donderdag 17 april 2003 - Pagina 21 lts: Merselo Merselo iSe staat: verkering met Mirjam n:gcen legelzetter Merselo li dubs: geen n middenhalf of spits li [hoogtepunt: vijf keer kam- 'II jci de E- en D-jeugd en vijfde burg met de D-jeugd van Mer- fdieptepunt: twee seizoenen ictn na laatste in de zesde klas- idub: Ajax speler: Jari Litmanen ^seien: frites fer tv-programma: een goede film gdt kampioen?: Ik hoop Swolgense Boys, die ploeg verdient de titel het tiling voor zondag?: We hebben iets recht te zetten tegen Kronenberg nederlaag eerder dit seizoen en de 100 vorig jaar rVenray IKDEN Ssselsteyn tSVOC'Ól T| xn-Wanssum s-America ^Kronenberg lesia jolgense Boys joBW'27 Bas Litjens 2-1 3-1 1-2 02 2-2 1-3 3-1 1-4 0-5 1-2 redactie 2-0 2-2 3-1 1-2 2-1 02 1-1 1-2 1-3 2-0 as tand: gcrWolters (BW'27) en Kevin van Dijck (Oostrum) 10 punten Voermans (SVOC'Ol) en Freddy Kuenen (Leunen) 9 punten van de Ven (SVOC'Ol), Alex de Swart 8 punten (SV Venray) any van Veghel (Volharding) en Bas Heijnen (Swolgense Boys) 7 punten trcel Hovens (TOP'27) 6 punten Clevers (SV Meerlo), Mark Maassen (Merselo) en Eric Pingen (Holt- i) 4 punten Kent Buwalda (Leunen) en Geert van Dijck (Ysselsteyn) 3 punten Di inja van Rijswick (dames SV Meerlo) en Peter van Osch (SV Venray) 2 gen aBoumasmoud (dames SV Venray) 1 punt trick Wijnhoven (Wanssum) 0 punten tibalkenners van Peel en Maas zijn eventjes van slag af. Na een nederlaag week, was de gastvoorspeller van afgelopen donderdag, Freddy opnieuw te sterk voor de redactie. Met negen punten tegen vier voor verdiende Kuenen een bal voor de jeugd van SV Leunen en nestelt inaast Rick Voermans (SVOC'Ol) op een gedeelde derde plaats. Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Ven- 'ray gestart met de topscorersru briek 'Vegio Topschutters Klasse ment' voor alle voetbalverenigingen uit de gemeenten Venray en de voetbal clubs Meerlo, Wanssum, Blitters- wijck, Tienray, Swolgen, Vier lingsbeek, Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateur- voetbalcompetitie 2002-2003. Swolgense Boys kan de eindzege in het verenigingsklassement niet meer ontgaan. De 'boys' scoorden zondag opnieuw zes keer en staan met 69 treffers onaantastbaar aan kop. Venray volgt met 42 doel punten op gepaste afstand. Uiter aard domineren de spelers van de koploper in de zesde klasse ook in het individueel klassement. Koploper Kevin Tissen scoorde een keer en staat nu op 22 doel punten, gevolgd door Maikel Fransman (Volharding) met 16 treffers en zijn ploeggenoten Bas Heijen (14) en Bart Rütten (13). De stand in het verenigingsklasse ment: 1) Swolgense Boys 69 doelpunten 2) SV Venray 42 3) BW 36 4) Volharding 34 5) Leunen en SVOC'Ol 31 7) Ysselstevn 27 8) Holthees 25 9) Merselo en Oostrum 24 11) Wanssum 23 12) SSS'18 20 13) TOP 18 14) Meerlo 17 Het individuele klassement: 1) Kevin Tissen (Swolgense Boys) 22 2) Maikel Fransman (Volharding) 16 3) Bas Heijnen (Swolgense Boys) 14 4) Bart Rütten (Swolgense Boys) 13 5) Rik Schlepers (Oostrum) 12 6) Thijs van Mierlo (Swolgense Boys) en Niels de Klerk (SV Ven ray) 10 8) Ivo van der Weerden (SV Venray) 9 9) Arjan Tijssen (SVOC'Ol) en Marco Berden (Leunen) 8 11) Rob Wilms (Holthees), Hans Weijers (Wanssum), Tom Joosten (SSS'18) en Marcel Lucassen (BW'27) 7 15) Roger Wolters en Johan Speyken (BW'27), Leon Strijbos (SVOC'Ol), Wout Gommers (SV Venray) en Frank Brands (Leu nen) 6 20) Mare Kusters (Meerlo), René Tis sen (BW'27), Jelle van Tilburg (Holthees), Bas Litjens (Merselo) en Ramon Kuunders (Ysselsteyn) 5 25)Jochem Pingen en Jurien Bete- rams (Wanssum). Harm Büddiger (SVOC'Ol), Rob Janssen (SSS'18), Mathé Wijnhoven (BW'27), Ron nie Bovee en Geert van Dijck (Ysselsteyn), Freddie Kuenen en Edwin Berden (Leunen), Geurt Clevers (Meerlo), Robin Tissen (Swolgense Boys) 4, Alex de Swart (Venray) en Patrick Kor sten (Volharding) 4. verzekëringsgroe Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 81 Ol 5808 BB Oirlo fax: 0478-57 8 I 05 e-mail: redactie® vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS hel Baltissen maakt komend zijn debuut als hoofdtrai- De Leunenaar gaat aan de bij HRC'27 uit Afferden dat igs degradeerde uit de vierde i fel Baltissen (37) sloot twee Wen zijn actieve voetbalcarriè- "jde club in zijn woonplaats Daarvoor speelde hij bij Vol- Venray en Olympia'18. Vijf lig behaalde hij het diploma rcoach m. Hij tramt nu nog een linde week de A-jeugd van Leu- raar hij ook in het jeugdbesiuur akvoor Kerstmis kreeg hij een ratje uit Afferden. "Diverse hadden mij al gevraagd om 'rarner te worden. Ik had net uit Overloon afgezegd. Maar HRC was de eerste club die mij belde om hoofdtrainer te worden. Ik heb dat diploma behaald om er ooit iets mee te doen. Alleen wist ik niet wan neer ik eraan wilde beginnen. Als jeugdtrainer zou ik sowieso stoppen omdat ik vanwege mijn werk en gezin niet zo vroeg in de avond meer op het trainingsveld kan staan." Michel Baltissen vroeg enkele dagen bedenktijd van HRC. Begin dit jaar volgde een eerste gesprek dat van beide kanten goed beviel De Leunen aar vroeg tien dagen bedenktijd In de tussentijd belde Meerlo. Ook daar ging Baltissen op gesprek. "Maar de vooruitzichten bij HRC waren veel beter. Bij Meerlo vertrekken veel spe lers en er blijven wellicht maar twee seniorenteams over. Daardoor was Meerlo minder interessant." Hij gaf daaarna zijn ja-woord aan HRC ondanks dat die club op degraderen stond "Ik vind het niet zo'n pro bleem om volgend jaar in de vijfde klasse te beginnen. We spelen dan meer tegen clubs uit de regio die beter bekend zijn. Ik krijg dan ook de kans om iets op te bouwen want er komen enkele jonge spelers over." Nadat Baltissen had getekend bij HRC kreeg hij ook een verzoek van Holthees. "Blijkbaar zitten veel clubs te springen om een trainer. En het ging snel rond dat ik het diploma trai ner-coach Hl had. Vanaf 1994 werk ik bij Leunen met de A-jeugd. En nu ga ik het eens bij de volwassenen probe ren", aldus Baltissen die een contract voor één seizoen tekende. Afding kan de titel in de twee dy sse H wel vergeten. Door een 4- IV* bij koploper OSS'20 zijn Wwitten nagenoeg kansloos fe eerste plaats. Met nog drie 'f gaan bedraagt de achterstand «20 nu zeven punten. Ook atn RKVB uit Baexem nog voor tolden. Met het onderling duel We paasdag voor de boeg is de al tot de verrassing van dit sei- j*ce punten. Het is voor Volhar- ir« ibsolute noodzaak dat men deze »rki w'nt> anders staat men aan jwi van het Seizoen helemaal fge handen. UVij '""er Chris Burhenne stuurde de wei in met een risicovol- werd gevloerd in de zestien, maar scheidsrechter Thomassen uit Pannin- gen -die de fluit al in zijn mond had voor een hernieuwde penalty- besloot op het laatste moment om toch maar geen penalty te geven. Dat deed hij na een klein uur spelen wel. De net ingevallen Patrick Korsten werd licht geduwd, maar de toegekende straf schop werd nu gemist door opnieuw Maikel Fransman. Volharding bleef echter geloven in een goed eindresul taat en dat leek er ook te komen. In de 67e minuut was het een andere invaller Pieter Litjens die voor de gelijkmaker zorgde. Een fraai diago naal schoot betekende 2-2. De rood- witten gingen nu echt voor de over winning, maar ze kwamen van een koude kermis thuis. Binnen vijf minu ten keken de Soetendaalbewoners tegen een 4-2 achterstand aan. Twee fouten van libero Bas Derkx werden genadeloos afgestraft door achtereen volgens aanvoerder Arnoud Savi en invaller Michael van den Berg. Volhar ding was daarna mentaal geknakt al waren Patrick Korsten en Koen Wil- lems nog dicht bij een treffer, maar het bleef uiteindelijk bij 4-2 voor de aanstaande kampioen. De Venrayse voetbaldames speel den afgelopen'zondag gelijk tegen koploper VOW uit Zijtaart: 0-0. Beide ploegen maken nog aanspraak op promotie naar de le klasse. Aan hel spel was dat ook te merken: er werd fel gevochten om de bal en duels wer den niet geschuwd. De scheidsrech ter had dan ook zijn handen vol aan deze wedstrijd, maar bezat gelukkig hele goede ogen: vanaf 50 meter was hij in staat om alles in goede banen te leiden en de juiste beslissingen te nemen, Al snel werd duidelijk dat er deze middag niet veel doelpunten zouden vallen. De slag werd op het middenveld geleverd en zelfs moge lijkheden waren spaarzaam. De wed strijd eindigde dan ook in een 0-0 gelijkspel. Een terechte uitslag, waar mee beide ploegen weinig opscho ten, temeer daar de andere topploe- gen wonnen. Venray staat momenteel vierde, maar kan donderdag (vandaag dus) goede zaken doen indien het slaagt om de thuiswedstrijd tegen (weer) VOW winnend af te sluiten. Aanvang van de wedstrijd: 20.00 uur. Meerlo heeft in Siebcngewald een knappe prestatie neergezet door titelkandidaat Stormvogels tot een puntendeling te dwingen: 1-1. Storm vogels kwam fel uit de startblokken. Na drie minuten hadden zij ook al drie mogelijkheden gecreëerd. Kort daarop kreeg Meerlo zijn eerste kans je, een kopbal ging echter voorlangs. De gastheren uit Siebengewald ble ven in de beginfase het spel iets meer beheersen. Een snelle tegen aanval bracht Meerlo opnieuw in kansrijke positie. Een schot en kop bal gingen weer voor langs het doel Meerlo ging dus goed in de wedstrijd mee. hoewel de 'vogels' aanmerke lijk hoger geklasseerd staan. Kort voor rust nog een kans voor Storm vogels, maar een Meerlo-verdediger kon de bal nog net voor de doellijn weghalen. Een terechte ruststand van 0-0. Ook na rust veranderde het spelbeeld weinig. Beide ploegen creëerden kansen Ze waren voorals nog niet aan de voorwaartsen van beide teams besteed. Zelfs een leeg doel kon door de roodhemden niet worden uitgebuit. Nadat een kopbal opnieuw van de doellijn werd gehaald, was het even later toch raak. Sanel Muyick, de gevaarlijke topscorer van de thuisploeg, mocht draaien en kappen en haalde fors uit. Hoewel Arjan Cleven met een uiter ste krachtinspanning de bal nog met de vingertoppen kon beroeren was het schot te goed geplaatst: 1-0. Even later mocht Joost Bruysen zijn opwachting maken in het standaard team. 's Morgens had hij met zijn tweede team reeds een prima over winning geboekt. Alle drie de doel punten werden, in die wedstrijd, door hem in de tweede helft gemaakt. Goddank had hij er nog eentje bewaard voor deze middag. Met zijn linkspoot wist hij de doel man met een strakke schuiver te ver schalken. Ook die kon er nog net met zijn vingertoppen bij, maar ook hier was het schot te goed en te geplaatst. Even later mocht Sjoerd Koppers zijn debuut maken in het Meerlose team. Frank en vrij spelend leverde hij enkele mooie voorzetten af. De Meerlose voorhoedespelers waren echter te vermoeid om de winst binnen te halen. Voor de toe komst heeft Meerlo dus toch nog wel iets achter de hand. Al met al werd een verdiend gelijkspel behaald met veel i^izet waarvan de supporters volop genoten. Uitslagen: Ysselsteyn 4-Holthees 2 1-0 Oostrum 6-Holthecs 2 5-2 Holthees 3-EWC 4 14 Holthees 3-SVOC 4 1-2 SJW (Deurne>Vetcranen 1-2 Veteranen-Venray 1-2 Programma zaterdag 19 april: Resia-Holthees SVCB-Veteranen Programma maandag 21 april: Holthees-America Holthees 2-BW Leunen 7-Holthees 3 Stefan van Sinderen schiet Ysselsteyn naar 2-1 winst Ysselsteyn-Leunen 2-1 (0-1) Doelpunten: 9. Edwin Berden 0- 1; 70. Stefan van Sinderen (straf schop) 1-1; 73- Stefan van Sinde ren 2-1. Scheidsrechter: Hofmans (Boxmeer). Toeschouwers: 225- Gele kaart: Wilbert van Meijel (Ysselsteyn). Ysselsteyn: Rob Berkers; Van de Pas, Thijs Berkers (10. Van Meijel), Wilmsen en Versteegen; Geurts, Wijnands (60. Slangen), Peeters en Van Sinderen; Bovee en Van Dijck. Leunen: Jeuken; Arno Kuenen, Brands, Ronny Holtackers en Wil- lems (83- Gielens); Litjens (87. Jenniskens), Edwin Berden en Van Lierop (46. Eric Holtackers); Marco Berden, Thoone en Freddy Kuenen. (Door Henk Willemssen) Leunen had in de derby tegen Ysselsteyn het beste van het speL Maar na afloop stond de oranje- witte formatie wel met lege han den. Routinier Stefan van Sinde ren zette binnen drie minuten de wedstrijd helemaal op zijn kop. Uit een strafschop en een vrije trap bezorgde de Venraynaar in Ysselsteynse dienst zijn club de overwinning: 2-1. "Een broodnodige zege", zei win nend trainer Mart Verlijsdonk na afloop. Want Ysselsteyn kan de drie punten heel goed gebruik in de degra datiestrijd. Eerder in liet seizoen trok ken de Ysselsteyners ook al met enig geluk aan het langste eind. In Leunen werd het eveneens 2-1. Leunen maak te zich zondag boos op arbiter Hof- mans. De strafschop die hij in de zeventigste minuut toekende aan Sjoerd Slangen, die over het been van libero Frank Brands viel, was goed koop gegeven. Bovendien floot de leidsman enkele minuten te vroeg af. De tweede helft duurde slechts 44 minuten terwijl er diverse blessurebe handelingen waren geweest. "Wij hadden vandaag niets te klagen over de scheidsrechter", glimlachte Verlijs donk. "Maar ik kan me de irritaties bij Leunen wel voorstellen. Die straf schop was volgens mij een optelsom van eerdere voorvallen. Het beteken de wel hel breekpunt in de wed strijd.'' Tot aan de zeventigste minuut domineerde Leunen de derby. De mannen van Noud Janssen zaten vanaf het begin beter in de wedstrijd en troefden Ysselsteyn ook op felheid af. De thuisploeg had ook de pech dat libero Thijs Berkers al heel snel geblesseerd moest uitvallen. Terwijl Berkers op de grond zat ging de aan val van Leunen door. Freek Thoone trok de bal voor vanaf de linkerkant waarna Edwin Berden 0-1 binnentik- te. Verlijsdonk: "Thijs was vooraf al geblesseerd aan zijn achillespees. Maar we hebben toch het risico geno men om hem te laten spelen. En dat is fout uitgepakt." Leunen verzuimde het overwicht in meer doelpunen uit te drukken. Freek Thoone strandde op doelman Rob Berkers en een schot van Marco Berden werd door een Ysselsteynse verdediger - wel of niet met de hand - gekeerd. Ysselsteyn-aanvoerder Daniël Wij nands moest na een kwartier in de tweede helft het veld verlaten. Wij nands was wekenlang uit de roulatie vanwege een knieblessure en kon nog'geen hele wedstrijd volmaken. Zijn vervanger Sjoerd Slangen zou later nog een belangrijke rol vertol ken. Leunen bleef ook na rust de gevaar lijkste ploeg. Linksachter Rob Wil- lems gaf twee uitstekende voorzetten maar de kopbal van Marco Berden en het schot van zijn broer Edwin misten het doel. Arno Kuenen kon zijn solo net niet bekronen met een treffer. Goalie Rob Berkers wist met een uitieme redding het schot tot corner te verwerken. Tussen de Leunse aan valsgolven door kopte Jeffrey Verstee gen uit een vrije trap rakelings over het Leunse doel dat verdedigd werd door Gijs Jeuken. Eerste doelman Vin cent Buwalda liep op krukken op sportpark De Vlies rond. Hij onder ging vorige week een meniscusopera tie nadat hij in het duel tegen Kessel vlak voor tijd geblesseerd was uitge vallen. Twintig minuten voor tijd viel invaller Sjoerd Slangen over het been van Frank Brands. Arbiter Hofmans legde de bal op de stip en Stefan van Sinderen bracht de stand weer in evenwicht: 1-1 Drie minuten later beging Brands opnieuw een overtre ding tegen Slangen. Het gebeurde dit maal vlak buiten het strafschopge bied. Mart Verlijsdonk: "De reservekeeper van Leunen stond onder spanning. Daarom hebben we afgesproken dat alle vrije trappen op doel moesten komen. Dat hebben we voor rust verzuimd." Stefan van Sinde ren krulde de bal om het muurtje heen in de verste hoek: 2-1. Binnen drie minuten kreeg de derby een totaal ander aanzicht en Leunen was niet meer in staat zich te herstellen van de twee snelle tegênslagen. "Leunen was voetballend de beste ploeg. Alleen hebben ze de kansen niet afgemaakt. Als ze 2-0 hadden ges coord dan was de wedstrijd beslist geweest", meende de Ysselstevn-trai- ner. "Wij hebben de laatste weken slecht gepresteerd en daardoor zat er angst in de ploeg. Maar vandaag zat het ons eens mee. Deze zege hebben we heel hard nodig." Met een 1-0 zege op EWC heeft SVOC'Ol zich gerevancheerd voor de 4-1 nederlaag een week eerder tegen DSV. De thuisploeg was zich er terdege van bewust dat het iets recht te zetten had. Toch was de eer ste kans voor de gasten. Na een klei ne tien minuten werd de bal hoog voor het doel gebracht. Voordat hij doeltreffend kon uithalen, gebruikte de EWC-spits echter zijn hand en werd de treffer door scheidsrechter Heutjens uit Blerick terecht afge keurd. Binnen het kwartier kwam SVOC'Ol op voorsprong. Ivan Maes soleerde door de EWC-defensie en met een afgemeten voorzet bereikte hij Joep Manders. Met een rake kop bal knikte Manders vervolgens de naar later zou blijken winnende treffer binnen. In het restant van de eerste helft waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. Kansen waren ech ter op een hand te tellen. Na de pauze drong EWC, dat ernstig in degradatiezorgen verkeert, aan om de gelijkmaker te forceren. De solide defensie van de thuisploeg met Paul Büddiger, die de geblesseerde Peter Verlinden verving, aan het hoofd gaf geen krimp. De aanvallende strijdwij ze van EWC resulteerde achterin in een open huis. Zonder rugdekking kon SVOC'Ol keer op keer door de defensie van de gasten snijden. De scherpte bij de voorwaartsen ont brak echter en verschillende hon derd procent kansen werden om zeep geholpen. Zo kregen Ivan Maes, Niels Arts, Joep Manders en Harm Büddiger dotten van kansen, maar verzuimden het duel op slot te gooi en en de gasten met een royale nederlaag naar huis te sturen. Boven dien werd een zuiver doelpunt van Niels Arts afgekeurd wegens buiten spel. Zo bleef het tot het einde span nend. al maakte EWC niet echt de indruk nog in een beter resultaat te geloven. Door de zege is SVOC'Ol nu definitief gevrijwaard van degra datiezorgen en richt de ploeg zich op de vijfde plaats in de rangschik king. SVOC'Ol speelt paasmaandag de derby in en tegen Oostrum. Voor Oostrum een heel belangrijk duel want drie punten zijn dringend nodig in de strijd tegen degradatie. Uitslagen: BW Al-Wittenhorst A2 1-3 Wittenhorst C2-BW Cl 10-1 BW El-Wittenhorst E4 043 Wanssum F2-BW F1 3-2 Stormvogels Fl-BW F2M 11-1 BW F3-Leunen F5 14 Hegelsom MF2/1-BW MF1/2 24/3-2/6-3/3-0 BW 1-TOP 1 0-1 BW 2-America 2 2-0 BW 3-Ysselsteyn 4 2-1 BW 1 da-America 1 da 1-1 Programma zaterdag 19 april: Inhaalprogramma: HBSV A2-BW Al 14.30 BW Cl-Venl.Boys C3 1330 BW Dl-Irene Spel D3 11.30 BW El-Sparta E3 11.30 SSS'18 F3-BWF1 09.00 BWF2M vrij Hegelsom F3-BW F3 11.00 BW MFl/2-Ysselstevn MF1/2 10.00 Programma maandag 21 april: Melderslo 1-BW 1 14.30 Meterik 3-BW 2 10.30 Holthees 2-BW 3 11.00 BW 1 dames vrij Afgelopen zondag heeft Venray een dik verdiende overwinning op hek kensluiter Helden behaald. De stand bleef na twee keer 45 minuten ste ken op 1-0 in het voordeel van de Venravnaren maar het had ook 7-0 kunnen zijn. Natuurlijk had iedereen in het Venray kamp rekening gehou den met winst op Helden maar van de andere kant was het voor de gasten de laatste strohalm om degradatie te onüopen. En een kat in het nauw kan rare sprongen maken. Helden was echter deze middag absoluut niet bij machte zelfs ook maar een kans te creëren. Jammer was het dat Venray spits Ivo van der Weerden al na een kwartier uit moest vallen met een zwaar gekneusde dikke teen. Eric Troisfontaine werd z'n vervanger. Hierdoor verhuisde Daniel Peeters naar de spitspositie en werd Troisfon taine middenvelder Een tegenvaller voor de Venray ploeg die ook Niels de Klerk en Wout Gommers deze mid dag niet tot beschikking had Venray startte deze middag weer met aanval lend voetbal en het was Joost Keijzers die de eerste goede kans kreeg op de openingstreffer na een snelle aanval via de rechterflank. Z'n inzet was te gehaast en de bal ging over het doel. Verder leverde de eerste helft weinig echte wapenfeiten op en het kon niet anders dan dat Venray trainer Kool hof in de rust enige duidelijke woor den tot z'n manschappen had gericht. Bij aanvang van de tweede was Geert Jan Drabbels vervangen voor Bart Linders. De tweede helft stapelde Venray kans op kans en met name was het de snelheid van Keijzers die de Helden defensie regel matig voor problemen stelde. In de 60e minuut was het aanvoerder Alex de Swart die een voorzet van rechts bekwaam afrondde. Venrav blonk vanmiddag uit in het niet kunnen ver zilveren van de uitgespeelde moge lijkheden. Met name Daniel Peeters kreeg een paar dotten van kansen maar wist er niet een te benutten. Het is wel een pluspunt dat de kansen gecreëerd worden echter spijtig voor Venray dat het scorend vermogen er deze middag niet was. Een kwartier voor tijd werd Sjoerd van de Coelen vervangen voor het 15-jarige Venray talent Luuk Snijders. Snijders mag officieel nog in de BI uitkomen maar is dit jaar vervroegd overgeplaatst naar de Al. Dat hij nu van Koolhof de kans kreeg z'n opwachting te maken in de hoofd macht geeft aan dat Snijders bij SV Venray een prima ontwikkeling door maakt en een belofte voor de toe komst is. Dat Snijders voor aanvang van de wedstrijd door z'n ploegmak- kers werd gedold met het feit dat hij pupil van de week was vond hij fan tastisch. Het was ook alleen maar gei nig bedoeld. Dat Snijders voetballend het nodige in huis heeft bleek bij z n eerste actie. Met een goede beweging maakte hij zich los van z'n directe tegenstander en deze kon hem alleen nog maar met een overtreding afstop pen. Enkele minuten voor tijd was het Joost Keijzers die op snelheid z'n directe tegenstander aftroefde en werd gevloerd toen hij alleen op de Helden doelman af kon stevenen. Ondanks dat de wedstrijd niet onsportief was kon scheidsrechter Verhagen niet anders dan de rode kaart trekken voor de Heiden verdedi ger. Jammer was het dat Alex de Swart deze middag een onnodige en onge lukkige gele kaart opliep. Dit kost de Venray aanvoerder twee wedstrijden schorsing. Tweede paasdag reist Ven ray af naar Margriet in Oss.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 21