ynchroonzwemsters de prijzen Sportnieuws -info .ridge Verlies hockeyhe ren Venrayse schutterij verzet koningsschieten Jaap Jongejan Limburgs kampioen Tennis Schaapskooi Sittardia maatje te groot voor Manual Spio DOS 5 kampioen Peelrunners De Rooyse Schuuvers Biljarten PHV Buitenlust Jaarvergadering ISBV Jeugd Sportquiz Pa 5LEN MAAS Donderdag 20 maart 2003 - Pac -a 25 arten Drie fgclopcn weekend zijn in Voor men de Nationale Jeugd Kam- nschappen synchroonzwemmen nuden voor zwemsters onder de ar |c Horster meisjes Ellen Jcnnis- s en Mayke Rozing namen met andere meisjes van Cadans uit pingen deel aan de finale ploegen ID (tot 16 jaar). Hun ploeg eindig de eindrangschikking op een fraaie zevende plaats. Ellen en Mayke startten enkele jaren terug bij HZPC uit Horst. Celine van de Ven uit Ven ray kwam als 14-jarige ook voor Cadans uit Bij de duetten tot 16 jaar behaalde zij samen met Charlotte van de Berg de zilveren medaille. In de spannende finale bleven zij Synchro Team Alphen voor. Celine maakte ook deel uit van de Cadans- ploeg bij de FINA-junioren tot 18 jaar De juniorenploeg die uitstekend presteerde tijdens de nationale jeugdkampioenschappen. Samen met Charlotte van de Berg, Joni Kerklaan en Elfi Middelbeek behaalde zij de bronzen medaille op nationaal niveau. Reserve was Sharon Pietersz. Celine van de Ven begon met synchroonzwemmen bij Spio in Venray. )c strijd is in alle hevigheid ont- al Tijdens de tweede zitting van kitste ronde was al een kleine ifting te zien tussen de bovenste onderste plaatsen. De hoogste score is behaald door het paar hr. Icn Vercauteren met 66 67%. De bg: Geel: 1. hr. Nollen-Vercaute- 66.67%; 2 hr Simons-mw Valckx 3 ep. Vierhout en mw. Spek- st-hr Haegens 48.61%. Rood: 1 Afts-mw Schoonbeek en ds. Nol- Pocls 62.50%; 2. ds. V. Goinga-Tig- ivcn 59.38%; 3. ds. Keijsers-Pee- 56.77%. Groen: 1. ep. V.d. Slik 50%; 2. ep. De Backer 57.64%; 3. Damistadt-hr. Vervuurt 52.08%. ;cnde week de derde zitting van laatste ronde om het clubkam- raschap iet-rokers Bridge- üb Venray werd door 54 paren deelgenomen de eerste zitting van het laatste npeiitcblok. In de gele lijn won- i Jacqueline en Jan van der Slik 64,58%, tweede werden Gerad agen en Karei Jagers met 62,50% en sde Trinis Bollen en Piet Vos met P.%. In de rode lijn scoorden on den Brok en Wint Verschuyten 42%, Margriet Poels en Maja van rWee 62,50% en Mariet Deenen en :van de Lint 60,83%. In de groene lieten Mientje en Toon Jakobs ier- iachter zich met 62,42%, gevolgd or Antoinette Coppus en Henk van urnen met 60,75% en Bèr Poels en ttin Janssen met 58,58%. In de uwe lijn scoorden Jopie en Jan men 57,83%, Lia Ellemers en like Wolfs 52,63% en Thea van de en Siem Leven 52,60%. In de wje lijn waren Lia Habrakcn en Cor ostvten met 62,92% eerste, tweede Nen Mia Oostveen en Piërre Son- mans met 54,95% en derde Riet de it en Peter Scheerder met 54,36%. ommon Sense lp de laatste avond van de compcti- t. maandag jl.probeerden de %rs hun positie te verbeteren of behouden, met de volgende resul- 'en: In de gele lijn bezetten mw. tppers he hr. Huys de eerste plaats "6042%. De tweede plaats werd gnomen door mw. Rooyakkers en Verheyen met 57.50%. De derde lts wordt gedeeld door twee 'en nl. ds, Korsmii-v. Ham en hr leniers-Mertens die precies 55% 'oorden, In de rode lijn werd het ^•percentage van 70.83% behaald W)rdc ds. Arts-v.d. Heuvel. Op de tcedc plaats kwamen mw. Schroot- acnhr. V.d. Windt op 58.75% en hr. "npman-Lagarde met 57.08% op de "de plaats. e totale uitslag van de competitie f°rdt volgende week bekendge- Djaki; op die avonden is het vrij fdgen. Maandag 31 naart wordt Ktart met de eerste ronde, die gaat dden voor de komende clubkam- «enschappen 2003. Doublet 'n het laatste blok van de clubcom petitie werd er weer in drie lijnen gespeeld. Door een aangepaste pro motie en degradatie was er een even wichtige verdeling in de lijnen. In de groene lijn liet de nieuwkomer Nellie Bexkens met Ilona Orosz meteen een visitekaartje achter, ze haalden de hoogste score: 63-89%. Dat belooft wat voor de toekomst als ze als paar op elkaar ingespeeld zijn. Tweede Rieny Mommen en Ria Liebrand ook boven de 60% en derde Rieky Clas sens en Mientje Wester 53-47%. In de rode lijn werden Petra Heinekamp en Aly Schentke eerste; Greet Brantjes en Jos van Rens tweede en derde Dorie Driessen en Fieke Mcssemae- kers. Zij scoorden allen ruim boven de 50%. De gele lijn werd aangevoerd door Annie Clermonts met Mia Koop man. Tweede Jan en Tilly v.d Heijden, beiden boven de 60'% en derde Corrie Harton met Jan Heine kamp. Het seizoen is bijna ten einde. Zijn er bridgers die eens kennis willen maken met het clubbridge dan is aan melding mogelijk bij Fieke Messema- eckers, tel. 585504. Klavertje Vier De uitslag van afgelopen donderdag: Blauw: 1ds. V. Bindsbergen-v. Klink 61.11%; 2. ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 60.42%; 3- mw. V.d. Heuvel-hr. V. Glabbeek 57.64"%. Groen: 1. hr. Sturm-de Vries 63 02%; 2. hr. Faas-Lin- ders 58.85%: 3. ep Kalkman 58.33% Geel: 1. hr. Canli-Comelissen 61.81%; 2. ds. V. Ham-Korsmit 60.42%; 3-4. ds. Cuppen-Jenniskens en ds. Moree- Spekhorst 51.39%. Bridgeclub Venray De eerste avond van het laatste com- petitieblok, voordat ze aan de zomer- activiteiten beginnen, was gelukkig weer ouderwets goed bezet. In de gele lijn deden hr Corzilius-Seuren meer dan hun best en lieten als pro movendi alle gelauterde gele lijn spe lers achter zich behalve hr. Corver-v. Gaal die als eerste eindigden. Als derde eindigde hier het gelegenheids- paar mw. Verheijen-hr. Meijer. In de rode lijn \yaren er ereplaatsen voor ep. V. Pelt, ds. Paris-Stappers die tel kens heen en weer pendelen tussen de rode en de gele groep. Als derde eindigde hier ep. Gielen. De verras sing van de avond kwam in de groene lijn. Hier eindigde liet nieuwe paar mw. Camps-hr. Jeurissen met de hoogste score van de avond 64.24% als eerste. Op eerbiedige afstand gevolgd door ds. Peynenborgh-Tepas en ds, Coenen-Wolfs. Vanavond de tweede competitieavond van het laat ste blok. Bridgesoos De Kemphaan Uitslag achtste Laddercompetitie: Oranje: 1 ds. Alkemade-Driessen 59.40%; 2-3. hr. Janssen-Mertcns en ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 57,29%. Rood: 1. ds. Michels-Tummers 66.15%; 2. hr. Koopman-Wikkcrs 56.25%; 3. ep. V. Vegchel 54.69%. Groen: 1. mw. Gorree-hr. Voesten 65-79%; 2. ds. V. Enckevort-v. Kem pen 63-33%; 3- ds. DarmstadtAVikkers en ds. Thijssen-Verdcgaal 58.75%. De Venrayse hockeyheren hebben 'gelopen zondag hun wedstrijd in en Helden verloren: 7-3. De Heidense koploper was echter fj veldspel niet de betere ploeg. «Men wist wel beter met hun kan- m 'e gaan, die zij veelal kregen Oor domme dekkingsfouten aan rowyse kant. Venray heeft minstens evenveel gnsen gehad als hun tegenstander. Voor open doel werd echter meerde re malen gemist en zelfs een uitgele zen kans in de vorm van een strafbal werd niet benut Het pijnlijke verlies heeft Venray dus met name te danken aan eigen onoplettendheid en onnauwkeurig heid. Zondag 23 maart speelt het hoc keyteam uit Venray opnieuw een uit wedstrijd in en tegen Meerssen. DOS 5 behaalde in de laatste wed strijd van het seizoen een 7-7 gelijk spel legen Bos&Berg 3 en werd daar door kampioen in de D-klasse van de Venrayse Biljart Bond. Daarmee kon de nummer twee, Bos&Berg 2 de ach terstand niet meer goedmaken. DOS 5. bestaande uit Jolanda Voesten, Sil via Nouwens, Miep Weerts en Huub en Jenny Kusters, pakte op de eerste speeldag van dit seizoen de eerste plaats en heeft dat tot en met de laat ste wedstrijd vastgehouden. In de voorlaatste wedstrijd werd de directe tegenstander voor de eerste plaats met 11-4 teruggewezen. Het werd echter afgemaakt door het eerder genoemde gelijke spel, waarbij Jenny Kusters een punt behaalde en Silvia Nouwens en Jolanda Voesten beiden drie punten toevoegden aan hun totaal, Het is een prestatie van for maat om de eerste plaats van de eer ste tot de laatste competitiedag vast te houden, en voor zover bekend nooit eerder voorgekomen in de Ven rayse Biljart Bond. Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, vertrek om 19.00 uur bij ACE Wikkeltechniek, Nijverheids straat 2 in Horst, naar Sevenum, v.d. Beele, Peperstraat 10. Aldaar vertrek om 19-30 uur richting Horst. Zater dag: bostraining, 15-30 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. M.i.v. de zomertijd (eind maart) wijzi gen de aanvangstijden van de donder dag- en zaterdagtrainingen. Jaarvergadering: Maandag 24 maart, 20:00 uur. Café 't Hukske in Meterik. Wedstrijdkalender: 15 maart: Nettetal Winterlaufserie 15 km. 23 maart: Weert halve marathon. 5 april: Elmpt 10 EM. 6 april: Weert IJzeren Man Volksloop. Uitslagen: Tijdens de Knikkercross in Afferden wist Piet Aarts een twaalfde plaats te halen in het overallklassc- ment van de middencross in 35.45 minuten over 8,3 km. De 18e Wald- lauf in Sonsbeck leverde Paul Coppus een tweede plaats op in de klasse M50 in 30.38 over 7,98 km. John Cop pus werd derde in de klasse M55 in 34.12. Een groepje Peelrunners. in voorbereiding op een van de voor jaarsmarathons. stond aan de start van de halve marathon in Sint Anthonis. Onder goede weersomstandigheden werd uitstekend gepresteerd, zodat men kan zeggen dat de mannen op koers liggen voor de hele afstand. Arno Jeurissen 1.21.57 (2e M45); Sraar Smits 1.23.59; Leon Mooren 1.2515, Geert Emons 1.28.30; Ton Besselink 1.35.30. Jac Geurts tenslot te liep in de laatste wedstrijd van de Nettetaler Winterlaufserie een tijd van 1.02:45 over 15 km, waarmee hij op de elfde plaats finishte in de klasse M50. In het eindklassement over drie wedstrijden (10-12.5-15 km) vinden we hem in een veld van 58 lopers terug op een uitstekende achtste plaats. Wcdstrijduitslagen doorgeven via E- mail, rpvdgoor@plex.nl of telefo nisch, 077^678240. Zaterdag jl. was er in Beneden-Leeu wen een hindernistoernooi. Bij de DB werd Mariet Aarts 13e met 113-8 gemiddeld. Bij de DC werd Mien Classens 15e 104.2, Mimi Jansen 14e 104.9 en Toos Montijn vijfde 111.5. Bij de DE werd Matty Rens eerste, gemiddeld 96.4 en bij de HE werd Harry Rutten tweede met 95.1. Bei den kregen een oorkonde en envelop met inhoud. Bij de HB werd Hans Montiijn 9e met 116.7 gemiddeld DOS DOS 5 kampioen D-klasse DOS 5 behaalde in de laatste wed strijd van het seizoen een 7-7 gelijk spel tegen BOS&Berg 3- Daarmee kon de nummer twee, BOS&Berg 2, de achterstand niet meer goedmaken. Clubkampioenschappen 3-ban- den: Op donderdag 20 en 27 maart wor den de laatste ronden gespeeld. Aan vang 19-30 uur. Uitslagen VBB: Libre: OBK 1-DOS 1 6-2 Tegen de kampioen kon alleen Theo Kronenberg (gem. 3,04) punten pak ken. DOS 2-LBC 2 9-3 Piet Gommans was goed voor twee punten (gem. 2,30). Theo de Haart behaalde drie punten (2,61) evenals Ad van Gerven (gem. 2,17). L'67 2-DOS 3 5-10 Wim Schillings behaalde een punt voor zijn gemiddelde van 1,71, Piet Barents won en behaalde twee pun ten, Jan Bar (18 beurten, gem. 1,94) en Frits van der Waerdcn (gem. 1,30) behaalden ieder drie punten DOS 4-Ev/Stecg 3 5-8 John Renkens was met 1,04 goed voor drie punten en Theo Mertens wist met 0,60 twee punten te beha len. Bos&Berg 3-DOS 5 7-7 Jenny Kusters behaalde een punt Silvia Nouwens en Jolanda Voesten behaalden ieder drie punten. Uitslagen KNBB: Inaborg C2-DOS C2 5-2 Piet Gommans was degene die twee punten pakte met 2,58 gemiddeld en een hoogste serie van 20 Programma KNBB: Dinsdag 25 maart: DOS Cl-De Witte Berg Roelanzia OBK 2-RoeIanzia 2 10-2 Twan Backus (2.73 gem.). Joop van Gennip (1.55 gem.), Miep Poels (0.80 gem.) verloren hun partij, de enige 2 puntjes waren voor Jan Janssen met een gem. van 2.30. Het was de laatste wedstrijd van dit seizoen, dat was dus niet "lest best" Roelanzia 3-Hannes 1 9-5 De laatste wedstrijd van het seizoen werd met winst afgesloten. Hans Ron gen verlies met 1.05 gem. Ruud Smol ders (1.67 gem.), Gerard Linders (1.25 gem.) Jhon van Kempen 1.59 gem.) wonnen allen hun partij en behaalden ieder 3 punten. BC De Peel Het C2-team won de thuiswedstrijd tegen 't Pleintje met 5-2. Miep Poels won haar partij met 1.96 gemiddeld. Driebanden klein: Het eerste team won thuis met 6-1 van Amorti. Het gelijkspel was van Theo Dericks die 0.594 gemiddeld speelde. Driebanden groot: UC Apollo 3/De Peel speelde in Gel- drop gelijk tegen DAB. Wilfried God schalk won zijn partij met 0.428 gemiddeld. Programma: Vrijdag 21 maart: 3b 2e div: Well./Apollo-DAS Koerier 1 Zaterdag 22 maart: 3b 3e div; Das Koerier 2-Apollo 3/Peel Maandag 24 maart: k: UC ApolloDe Peel-De Jordaan Dinsdag 25 maart: k: v. Esch Biljarts-Tegelen Woensdag 26 maart: 3b kl: De Peel 2- t Klötske 2 3b kl: De Peel 1-Tcgelen 3 Driebandentoernooi BC De Peel Voor de negende keer wordt door BC De Peel en BC ONA het jaarlijkse driebandentoernooi georganiseerd. U kunt inschrijven voor deelname op de matehtafel of. in drie groepen, op de kleine tafel. Voor inlichtingen en/of opgave kunt u terecht bij Theo Dericks, tel. 580259. De Witte Hoeve A-klasse eindstand: Het A-tem behaalde een derde plaats met 11" punten, 9 punten meer dan vorig jaar. A. Lindemann, A. Giezen en M. Siebers vormden het team- B-klasse eindstand: Het B-team eindigde op de vijfde plaats met 150 punten, 23 punten meer dan in 2002. De spelers waren Fr. Wanroov, Fr. Bonants. H. Veltrop. Th Olde Daalhuis en A Broers. KNBB 3-banden: Op 17 maart speelde het 3-banden- team hun laatste play offs tegen De Winkel. Het team bestond uit H. Pee- ters, H, Veltrop, J. Janssen en Fr. Bonants. Op 6,7 en 8 maart waren er voorwed strijden 3-banden 2e klasse klein. H. Peeters behaalde een tweede plaats met 8 punten, gem. 0.538 hs 5, partij- gemiddeld 0.658 en haalde een plaats in de finale. H. Veltrop eindigde op de vijfde plaats, 4 punten, gemiddeld 0.416 hs 5, partijgemiddelde 0.532. Hij was gepromoveerd uit de 3e klas- Op 27, 28 en 29 maart wordt de finale gespeeld van de lc/2e klasse libre VBB bij café Halfweg. Van De Witte Hoeve doen mee: A. Lindemann 125 car. en A. Giezen 105 car. Op vrijdag 21 en zaterdag 22 maart wordt in Oploo, bij café La Marmotte de finale gespeeld van het district Oost-Brabant in het spelsoort 2e klas se 3-banden klein, Voor deze finale heeft H. Peeters zich geplaatst. Hij komt als derde de finale binnen. De partijlengte bedraagt 25 caramboles. Politiehondenvereniging Buitenlust na afgelopen zondag deel aan de kringwedstrijd jonge honden in Hel mond. Er namen elf combinaties aan deel. Rick Verbruggen van PHV Buitenlust. met zijn hond Kay uit Meerlo, heeft daar een heel goede prestatie neerge zet door alle onderdelen foutloos af te werken. Het aantal punten dat behaald kon worden was 150. Door de naderende keuring eind mei zijn de verwachtin gen hoog gespannen De Venrayse schutterij 't Zandak- ker Gilde Sintjan Venray heeft in een algemene ledenvergadering besloten om de datum van het Koningsschie ten in 2003 te gaan wijzigen. Alles heeft te maken met de Powerman Flolland, dat op zondag 27 april even eens hun activiteiten gepland heeft. Zoals het gebruikelijk is binnen de Venrayse schutterij wordt op de eer ste zondag van de maand mei de koning geschoten. Dit jaar zou dit dus betekenen dat op zondag 4 mei het Koningsschieten gepland stond. Met de Dodenherden king wordt echter niet geschoten. Aan het begin van het seizoen koos de schutterij er voor om te gaan schie ten op zondag 27 april. Enkele weken geleden werd de schutterij gecon fronteerd met het feit dat op deze dag de Stichting Powerman Holland orga niseren en dit heeft natuurlijk gevol gen voor de bereikbaarheid van de schuttersweide. Na overleg met de beide organisaties over de (onmoge lijkheden. heeft het bestuur van de schutterij aan haar leden voorgesteld om het koningsschieten te verplaat sen naar Paasmaandag 21 april. Ook is deze datum afgestemd met de wereld lijke en kerkelijke autoriteiten. Ook dit jaar belooft het Koningsschieten wederom een waar schuttersfestijn te worden. Steeds meer mensen, ook buiten de schutterij, leven toe naar deze dag. Het wordt voor sommige mensen het jaarlijkse uitstapje voor de familie, de vrienden, de kennissen en andere personen. Het publiek is over het algemeen ruim vertegen woordigd om krijgt ook alle mogelijk heden om kennis te maken met het schutters- en gildenwezen en de span nende strijd mee te maken om de strijd voor de nieuwe koning. Ook voor het publiek zijn er schietwed strijden georganiseerd, zoals bijvoor beeld de 'Koning van Ere Niemand minder dan Gerrit Lemmens, de frac tievoorzitter van de politieke partij Van de Vorle, wist vorig jaar deze titel te veroveren en natuurlijk zullen velen op deze titel azen. Afgelopen weekend werden in Maastricht de kampioenschappen van de .Afdeling Limburg van de Neder landse Bowling Federatie gehouden. In de A-Klasse Heren werd Jaap Jon gejan met een totaal van 2402 pins, een gemiddelde van 200,17, kam pioen. In dezelfde klasse werd. Ben van Rens vierde. Bij de Dames-A behaalde Fien Jen niskens achter Angelique de Win en Wendv Meuwissen een derde plaats en in de B-Klasse was Toos Janssen de op een na beste. Kampioene werd Ria Janssen uit Venlo Ook de derde plaats was voor een BW-lid en wel voor Joke van Rens. Uitslagen le klasse: Karklingel/MLine-Deska 12-16 Pinhunters-Dr.handel Winters 25-3 Plus Van Dijck-La Mousse 19-9 Scores-BT Jamin 3-25 De Pinhunters verstevigden hun kop positie door royaal te winnen van Drankenhandel Winters. Deska behield de tweede plaats door de baas te blijven over Karklingei/Magic Line. In de onderste regionen pro beerde Plus Van Dijck de laatste plaats te verlaten door La Mousse te verslaan. De Scores verlorën welis waar met grote cijfers van B.T.'Jamin, maar handhaafden zich op de achtste pjaats. Fien Jenniskens was met een 213-game en 574-serie de beste dame. Hay Joosten met een 248-game en 651-serie de beste heer. Uitslagen 2e klasse: Close Encounters-Red Arrows 10-18 BT Hoeijmakers-Hit Miss 24-4 Altijd Raak/OOutch-Club Up 23-5 Nitwits-Groeipunt/Klusserv. 21-7 Red Arrows deed goede zaken door te winnen van koploper Close Encoun ters en verkleinde de achterstand tot 15,5 punten. Nummer drie van de ranglijst. Groeipunt/Klusservice. kreeg een gevoelige nederlaag toege diend van hekkensluiter The Nitwits. B.T. Hoeijmakers en Altijd Raak/Old Dutch boekten grote overwinningen op resp. Hit Miss en Club Up. Eve lyn v.d. Laan scoorde met 200 ("Dat gebeurt me niet zo vaak") de hoogste game bij de dames en met 532 was de hoogste serie voor Ria Latimer. Ralf H ubbers liet met een 237-game iedere heer achter zich en Bart van Rens deed dat met een 660-serie. Uitslagen Trioleague: Bokual/Mijling-PIus Van Dijck 18-3 BT AW1 Isolatie-BT Jamin 5-16 Crash-Hit Miss 16-5 Nutrivisie-Sigma's/RBV 14-7 Proshop RBV-Karklingel/MLine 9-12 Bokual/Mijling behield de leiding door Plus Van Dijck met grote cijfers te kloppen. Het trio. bestaande uit Raymond Klaassens. René Clephas en Peter Geven, scoorde in de eerste van de drie games een totaal van 754 pins, de hoogste teamscore van het seizoen, die in aanmerking komt voor een officiële N.B.F.-erkenning. Nutri- visie behield door de winst op de Sig ma's aansluiting en ook B.T. Jamin blijft de achtervolging voortzetten. Fien Jenniskens was met haar 212- game en 544-serie weer de beste bij de dames. Peter Cleven werd met zijn 268-game niet .overtroffen en Twan Claessens bleek zijn goede vorm van de laatste tijd goed te hebben vastge houden getuige zijn 671-serie. Uitslagen Dubbelleague: Sigma's 2-Just Do It 5-9 The Sharpshooters-Sigma's 1 104 Start BV-Pinhunters 2 7-7 Strikezone-Pinhtmters 1 4-10 Hoeijmakers-Red Arrows 12-2 Een slechte dag voor de eerste drie duo's van de ranglijst. Strikezone moest het hoofd buigen voor Pinhun ters 1maar bleef de leiding behou den. Sigma's 2 bleek niet opgewassen tegen Just Do It. maar blijft tweede en ook de derde plaats kwam voor Sig- Op vrijdag 21 maart vindt om 20.00 uur de Algemene Ledenvergadering plaats van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. in Zaal Martens in Leunen. Alle leden zijn hiervoor uitgenodigd en worden deze avond verwacht. Na afloop is het volgens traditie weer kienen voor de leden van de vereniging. ma's 1 niet in gevaar ondanks het ver lies tegen de Sharpshooters. Hoeijma kers rukte op naar de vierde plaats en het verschil met de koploper is slechts 11,5 punten. Sigma Inge Lens- sen bleek met haar 224-game en 587- serie de beste bij de dames. Bij de heren schoot Toon van Seccelen uit zijn slof met een 243-game en Peter Cleven tekende met 597 voor de hoogste serie. Bedrijfsbowlen In de derde en vierde klasse werd weer een zogenaamde extra ronde gespeeld, waarin het team, dat de hoogste totaalscore bereikt daarvoor 4 punten ontvangt. In de 3e Klasse was dat Nestle 2 dat daarmee de lei ding overnam van Nestle 1. dat 1,5 punt in de wacht sleepte. Bouwbe drijf Raedts 1 pakte 3 punten. Houter- man/Klessens twee en Restaurant Bowling Venray 1 punt. In de vierde klasse pakte het team van Henk Hoeijmakers de volle winst en verkleinde de achterstand op lei der Beerkens Systeemplafonds tot 2,5 punten. Kersten Europe 1 kwam goed voor de dag en oogstte 3 pun ten. Franssen Keukens vergaarde 2 punten. Custers Hydraulica scoorde even hoog als Beerkens en kreeg daar voor 1,5 punt. Geelen Beton 2 sloot de rij en moest genoegen nemen met een half puntje. Huisleague The Drifters sleepte tegen 't TEAM 11,5 punt uit het vuur mede dankzij een verrassende winst in de tweede game door o.a. een fraaie 164 -game van Stef Billekens, maar moesten des ondanks het onderspit delven, aange zien de winnaar 16,5 punt veroverde, omdat Sander Broers (met 200/538 de hoogste game en serie bij de jongens) in grootse vorm stak. maar ook Kjeld van Wieren en Niels de la Roy de nodige persoonlijke punten bij elkaar sprokkelden Lijstaanvoerder Pinbom- bers was in de breedte sterker dan hun opponent Big Bowling Balls, waarbij weliswaar Jochem Mager- mans (506) en Patricia Camps (3 per soonlijke punten) een goede wed strijd speelden, maar in de in 18-10 geëindigde wedstrijd waren Mickev Bindewalt (499) en zijn trawanten bij de koploper te sterk. Bovendien speelde Robbert Jansen met 401 een dijk van een wedstrijd. Jorian Bos (Big Bowling Balls) scoorde met een game van 108 een nieuw PR. Striketeam. tegen Bowlstrikers was een merk waardige wedstrijd. Ondanks dat twee van de drie games, alsmede het pinfalltotaal door Striketeam werd gewonnen, gingen de meeste per soonlijke punten naar Bowlstrikers. Uitblinker bij Striketeam was Kevin Litjens met een serie van 430 plus drie persoonlijke punten, terwijl bij de verliezer Paula Jansen (190/489) de hoogste game en serie bij de meis jes scoorde. Uitslag 17-11. Flying Pins deed goede zaken door een geweldi ge 26-2 overwinning op het arme Brooklyn Bowlersteam, dat in Maar ten Hazcu en Kevin Gijsbers hun enige winstpunten zag binnenslepen. Bij de winnaar was Bram Snellen (453) in goeden doen en ook Daisy Kuijsters (384) speelde een prima wedstrijd. In de stand veranderde ver wisselden Flying Pins (tweede met 230,5 punten) en Bowlstrikers (derde met 226,5 punten) van plaats en blijft Pinbombers (248 punten) aan de lei ding. Toernooi Noordwijkerhout Bij het B-ster-toemooi van Noord wijkerhout heeft Lars Lenssen (aspi ranten) beslag weten te leggen op de zevende plaats met een gemiddelde van l6l. Na.als vijfde de finale te zijn ingegaan, moest echter twee plaatsen inleveren Jeugd Trio League Zaterdag a.s. wordt de zevende en laatste speeldag van de Nationale Jeugd Trio League gespeeld en wel op de eigen thuisbanen in Oostrum. Bij eenkomst in de bowling om- 10.30 uur. Zou Venray 1 haar ongeslagen status kunnen handhaven, waardoor dit team voor het tweede jaar op rij zonder gameverlies het kampioen schap binnen kan halen. Supporters zijn van harte welkom. Voor de overi ge leden is er geen bowlen. Afgelopen zaterdag was de B-poule van de bedrijvencompetitie aan de beurt om als eerste het indoorseizoen af te sluiten. Na zeven wedstrijddagen en in totaal 28 wedstrijden, mocht Steen- handel Kusters zich laten kronen tot kampioen. Zij wisten twee keer het volle aantal punten (16) in de wacht te slepen, vier keer te plussen met 13, 12, 12 en 0 en een keer gelijkspel. Zo kwamen zij uit op een eindstand van 86 punten, gevolgd door de nummer twee Van Hooft Advocaten met ""6 punten en met 66 punten op de derde plaats OIS International. Einduitslag B-poule; l.Steenhandc! Kusters 86; 2. Van Hooft Advocaten 76; 3. OIS International 66; 4. Rood- been Partners 56; 5. Jeuken electro 2 55; 6 Brouwer Herenmode Venlo 41; 7. Timmerfabriek Peter Janssen 38; 8. Bouwmij Janssen 30. Ook voor de E- en F-poule van de enkel/dubbelcompetitie was het zaterdag de laatste speeldag. De strijd voor de eerste plaats in de E-pouIe ging tussen Giel Boonhof, Louis Con- jaerts en Fred Jansen, John Janssen met een onderling verschil van 2 pun ten. Beide teams wisten de volle 12 punten in de wacht te slepen waar door het overschil van 2 punten bleef gehandhaafd. Louis en Giel gingen dan ook met 65 punten met de eerste prijs aan de haal. In de F-poule waren de kaarten reeds geschud; Cor Ruyten en Ine Thielen hadden op de laatste speeldag reeds een te grote voorsprong op de num mer twee. Toch lieten zij er geen gras over groeien en sloten de wedstrijden af met 11-1 waardoor zij met een pun tentotaal van 71 het ereschavot moch ten beklimmen. Einduitslag E-poule: 1Louis Conjaerts en Giel Boonhof 65; 2. John Janssen en Fred Jansen 63; 3- Marjean v. Lier- op en Willy v. Lierop 54; 4. Ton Boe- laars en Bert Janssen 41:5. Loek de Veen en Joost v.d. Weiden 40; 6. Adri v.d. Kreeke en Harrie Mathijsen 34: 7. Peter Winkelmolen en Alexander Pul lens 27; 8. Jacques Engels en Wilbert v. Rijt 12. Einduitslag F-poule: 1. Cor Ruyten en Ine Thielen 71; 2. Francis v. Rijswijck en Miranda Spee 53; 3. Petra Driessen en Helen Stassen 51; 4. Wil Creemers en Anda Westendijk 47; 5- Annemie Cloudt en Carly Vriesekoop 38: 6. Tonny Bovee en Hilda v. Osch 35; 7. Carly v. Loon en Chris Clermonts 24; 8. Gertie Lucassen en Jacqueline Leenen 17. Ook in het tweede duel tegen Sit tardia hadden de handbalheren van Manual afgelopen weekend geen schijn van kans: 24-15. De Venrayna- ren hadden gehoopt op een beter resultaat en enig hoop geput uit de slechte resultaten van Sittard gedu rende het verloop van de competitie. Het begin van de wedstrijd verliep rustig en ging geleidelijk op na de openingstreffer van Sittard was het Antoine Hawinkels die voor het eer ste doelpunt van Manual zorgde Al snel liep Sittard uit naar een (6-2) voorsprong die lang stand hield. Manual, dat het dit keer zonder Carlo van Sinten en Sander Barents moest doen, merkte goed dat het de helft aan schotkracht in de opbouw rij moest inleveren. De ervaring aan Sittardse zijde is groot. Dat was goed te merken want de jonge Venrayse ploeg werd meer dere malen in de luren gelegd door het technische spel van de thuis ploeg. Bennie Beekers. die geleidelijk aan meer in de wedstrijd kwam bracht de stand met een keihard schot op 84. Sittardia, dat doordacht speelde, liet zich niet van de wijs brengen. Het was aan Manual-doel- man Hans Kersten te danken dat Sit tardia de eerste helft niet afsloot met een ruime marge: 10-6. Na de rust moest Manual iets terugdoen. Sittar dia bleef echter op koers, sterker nog. Manual was niet meer in staat om te scoren. In vijftien minuten tijd werd er maar eenmaal door de Venravna- ren gescoord. Door een paar slordige balverlies momenten van Jo de Jonge kon Sittardia nog meer voordeel halen: 18-8. In het restant van het een zijdige duel kon Manual nog enigszins de nederlaag beperkt houden. De Venrayse handballers maakten nog enkele mooie doelpunten uit zeer mooie vrifgespeelde kansen, maar moesten uiteindelijk met een royale 24-15 nederlaag naar huis keren. Wedstrijdzwemmen Uitslagen van de vierde wedstrijd in de verenigingscompetitie: 4x 100m wisselslag estafette: Yvonne Swinkels, Angela v. Baal, Liezl Ziets- man, Linda Toonen 5-39-22 2c pl. 4x 50m vrije slag estafette: Job v. Duijnhoven, Rob Arts. Daan Kreijger, Jelmerv. Dijk 2.10.01 lepl. 4x 50m wisselslag: Daphne v. Gabain, Sylvia Vousten, Lieke Voermans, Lisa Dreesens 2.44.26 dis RD. 4x 25m vrije slag: Geoff Ebskamp, Zondag 1 juni houdt BDZ Venray haar tweede sportquiz. Vorig jaar kende deze quiz een geweldige start met zeer enthousiaste deelnemers die enige uurtjes via beeld en geluidsma teriaal vele sportvragen op zich af zagen komen. Onderwerpen als o.a.de olympische spelen, voetbal, paardensport, zaalsporten, caféspor ten zagen de deelnemers de revue passeren en uiteindelijk kon een team uit Maashees (net voor de familie Vol- lenberg) met de eer gaan strijken. De teams dienen wederom uit vier perso nen te bestaan en de inleg is twintig euro. Gestreden wordt om de titel sportkenners 2003, de grote Bonte Koe wisselbeker en een geldbedrag. Opgeven kan bij Frank Verheijen, telefoon 512465; mail jacqie.frank@home.nl Minke Janssen, Dion Dreesens, Merel j Groenen 1.11.80 le pl. 25m schoolslag: Minke Janssen I 0.24.68 3e pl.; Stan Gorree 0.24.35. 2e pl. lOOm schoolslag: Liezl Zietsman' 1.29 54.1e pl.: Renske Nielen 1.38.53; j Inge Arts 1.42.09 3e pl.; Daphne v. I Gabain 1.48.21; Claudia Creemers 1.48.95; Job v. Duijnhoven 1.23.37 2e pl.; Rob Arts 1.40.18; Dion Dreesens 1.43 31 2e pl.; Jelle Crooymans 1.52.85; Sjoerd Bouwmans 2.0"\05. 200m schoolslag: Susan v.d. Bekerom 345.90. 50m vrije slag: Minke Janssen 0.41.08 2e pl.; Stan Gorree 0.42.97. lOOm vrije slag: Inge Arts 1.16.62 2e 1 pl.; Daphne v. Gabain 1.20.06; Susan v.d. Bekerom 1.26.53; Dion Dreesens 1.15.41.le pl.: Telle Croovmans 1.29.97. 200m vrije slag: Liezl Zietsman 2.41 93 2e pl.; Renske Nielen 2.46.45 Claudia Creemers 3.47.33; Job v. Duijnhoven2.21.46 2e pl.; Rob Arts 3.00.93; Sjoerd Bouwmans 3.32."r2. 50m rugslag: Lieke Voermans 0.39.62 2e pl.; Lisa dreesens 0.40.12 3e pl. Tessa Quaedvlieg 0.44.54. 100m rugslag- Els v.d. Giesscr 1.48.31. 100m vlinderslag: Els v.d. Giesser 1 49.29 dis VC. 200m wisselslag: Lisa Dreesens 2.56.18 le pl.; Lieke Voermans 3-04.46 2e pl.: Tessa Quaedvliei 321.50

Peel en Maas | 2003 | | pagina 23