Sportnieuws -info Heren Red Stars voorlopig aan kop Bridge 4-0 zege heren Rooyse VK Prestatiemedailles Winst Truus van Dijk en Jan Engels Medailleoogst turners Inge Lenssen verbetert seizoenrecords De Peelkorf verliest weer Sterk toernooi van Nicky Claessens HSV De Roerdomp AV Venray DC De Piëlhaas TV Venray start jeugdgroep PC Jumpers HSV 't Alvertje De Peelkorf Rooyse VK Manual Oranje Wit Oostrum Volleybal toernooi Donderdag 13 februari 2003 - Pagina 23 Kcllv Willems is afgelopen zondag ederiands kampioene tafeltennis worden tijdens het NK voor B-spe- is in Panningen. Zij versloeg in de nale Sue Ann Leong (FVT Rotter- un). Tijdens het NK voor C-spelers tonnen Robert van den Bosch en leterFreij de dubbeltitel. Aanvankelijk had het er niet naar lilgezien, dat Kelly de titel zou opei- cn Haar poulewedstrijden won ze relisvvaar wel, maar soepel ging het Icmaal niet. In het vervolgtoernooi echter begon haar sterke topspin goed te lopen, zeker in de eerste ronde tegen de lastige noppenspeel- sterjanine Huiden. Daarna werd tegen Wies van Haren en Liselot Schuurmans het rallyspel danig op de proef gesteld Met sterk positiespel wist Kelly deze wedstrij den overtuigend te winnen. De finale werd echter een heel spannende, want Sue Ann Leong beheerste zowel het blokspel als de spinvolle aanval. Voor Kelly was het vaak een dubbel tje op z'n kant, maar in de beslissende vijfde game trok ze de wedstrijd definitief naar zich toe. Met de zege mag Kelly zich nu rekenen tot het selecte gezelschap van A-speelsters en neemt zij dan ook deel aan het NK Tafeltennis op 1 maart in Groningen. Teamgenote Sabina Larmené was daar reeds voor geplaatst als A-speelster, Marijn Verburg werd op grond van haar B-Meerkampresultaat eveneens voor uitgenodigd. Robert van den Bosch en Peter Freij wisten de dubbeltitel te halen in het NK voor C-licentiehouders. Na de Kelly Willems werd afgelopen weekend Nederlandse kampioene. overtuigende voorronden wisten zij het dubbel heel sterk met 3-1 te win nen. Peter Freij had zich 's morgens nog voor het enkeltoernooi terugge trokken vanwege een rugblessure. Een stevige massage zorgde ervoor, dat hij het dubbeltoemooi alsnog kon spelen.Robert kon zich voor de finale eveneens genoeg oppeppen, nadat hij vlak tevoren in de kwartfinale van het enkelspel was uitgeschakeld, Het herenteam van TTV Red Stars lijft vriend en vijand verbazen in dc erste divisie. Afgelopen zaterdag werd Unicum icldrop) met 7-3 aan de kant gezet. Irutc man was deze keer Jeroen Rcn- ens, die ongeslagen bleef. Bijzonder up was zijn overwinning op de opman van Unicum, ex-eredivisio- st Martijn van de Leur. Frank van t Vleuten en Patrick Zwiers won en tweemaal, zij moesten wél bui- in voor Van de Leur. Ook het dub- ilspel ging verloren. In de stand gaat Red Stars momen- fcl aan de leiding met zeventien pun- door het verlies van titelfavoriet Kluis. Het blijft echter heel erg span nend, want de nummer vijf heeft slecht twee punten achterstand op Red Stars De teams zijn dus aan elkar gewaagd én een voorspelling is nau welijks te maken. De dames wonnen met 8-2 van Sar (Kloosterzande). Hier was Kelly Wil lems de sterkste: ze won al haar enkelspelen en met Sabina Larmené ook het dubbel. Sabina en Marijn wonnen beiden twee enkelspelen. Door de knappe overwinning van Red Stars 2 tegen Hoonhorst gaat Dames 1 nu aan de leiding in de eer ste divisie. Tegen Sar was er geen vuiltje aan Harten Drie in Reuver is de jaarlijkse districts gehouden. De vereniging werd legenwoordigd door het paar rcesv.d. Beele en Wim Teunissen. ater bleek dat zij niet alleen de club ertegenwoordigde maar alle clubs in Venray. Deze zware last is voor cn geen belemmering geweest om Oog te score. Zeer hoog zelfs want thun lijn werden zij eerste met ruim IV Afgelopen maandag is de voor- laiste zitting geweest van de derde inde om het clubkampioenschap, e hoogste zaalscore is behaald door dames Nollen-Poels met 61.98%. uitslag. >cel 1 hr. Fiers-Wikkers 56.25%; 2 m V.d. Beele-hr. Teunissen 54.17%; hr. Nollen-Vercauteren 53-65%. ood I ds. Nollen-Poels 61.98%; 2. r Simons-mw. Valckx 55.73%; 3- iw Arts-hr. Kooien 54.17%. »oen 1 dp Eibers 58.33%: 2. ds. rosz-Philipsen en ds. Fiers-Hooge- «n 5417%; 3. ep De Backer )00°o. olgende week de laatste zitting van o derde ronde. davertje Vier o speelden de tweede avond in de fteede competiticrondc, met het vol gde resultaat: tti: 1 en 2 gedeeld: Marijke van dan Wm met Aike van Glabbeck en 'ilmaDik met Jan Stiphout 62,50% en 4 gedeeld: Ricky Cremers met "ca Peters en Maria Cuppen met toyjenniskens 51,13%; wen: 1, Corry van Meijel en Jeanne oremit 59,90%; 2. Martien Verheijen ojïn Versleijen 53,13%; 3- Gert Cla- ®ens en Frieda Kalkman 52,08%; ®uw: l .Jan Aarts en Jo Kok .61,98%; Tonny van den Heuvel en Ak van pfcek 57,81% en 3. Anny van lindsbergen en Leny van Klink 7,29%, inavond spelen ze de derde zitting 811 de tweede ronde. Niet-rokers Bridge- dub Ven ray F waren 58 paren aanwezig voor de (lorde competitieavond. Megcle lijn wonnen Truus Bollen P piet Vos met 62,08%, tweede wer- 1 lou Gilissen en Henk Penninx 1 61,67% en derde Tiny en Jac met 57,33%. dc rode lijn scoorden Ans Slagter Gemma van Winkel 57,83%, Karin 0ren en Trees van Ham 57,08% en "VenTeun Heetkamp 54,92%. In de groene lijn werden Ger Janssen en Mien Pijpers eerste met 61,25%, gevolgd door Mientje en Toon Jakobs met 58,58% en Margriet Poels en Maja van der Wee met 57,50%. In de blauwe lijn wonnen Tiny en Michiel Ruiten met 61,25%, tweede werdén Thea van de Berg en Siem Lcyen met 57,42% en derde Luc Duyn en Henk van Heumen met 54,08%. In de oranje lijn tenslotte zegevierden Miek Speijcken en Roos Krebbers met 60,98%. gevolgd door Riet de Wit en Peter Scheerder met 59,27% en Joke van Os en Leo van Grootel met 56,43%. Bridgeclub Com mon Sense De tweede competitie van de tweede ronde werd gespeeld. De opkomst was groot. Uitslag: Geel: 1 ds. V. Ham-Korsmit 63-54%; 2. ds. Arts-Linders 60.63%; 3- mw. Stappers-hr. Huys 53 65%. Rood- 1. ds. Classens-Huisman 66.25%; 2. ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 55.00%; 3. mw. Hordijk-hr Aarts 54.17%. Doublet De vierde speeldag heeft geen ver andering gebracht in de kop van de clubcompetitie. Jan Simons en Agnes Bloemen behaalden weer een eerste plaats. Met een goede score werden Annie v.d. Munckhof en Ingrid de Vocht tweede; ze klommen op naar een mooie vierde plaats in de compe titie. Derde werden Lou Gillissen en Henk Penninx. In de rode lijn werden Greetje Brantjes en Jos van'Rens eerste. Door deze score staan ze derde in de tus senstand met recht op promotie. Een hogere klassering dan ze lief is? Twee de werden Trees en Rob v.d. Beele en derde Clazien Baak en Marie Louise van Gemert. Tenslotte de blauwe lijn. Mientje Wester met Rieneke de Weert eerste; tweede Nel Camps met len Thielen en derde Annie en Jules Selder. De enthousiaste spelers in de blauwe lijn hebben nog twee oefenavonden voor dat ze ingedeeld worden in de echte competitie. Misschien het moment voor u om ook eens kennis te maken met het clubbridge. Aanmelden bij Fiekc Messemaeckers, tel. 585504. Bridgeclub Venray Met nog een avond te gaan is met name in de gele lijn de spanning te snijden. Tussen paar een en paar vier zitten slechts 4% verschil. Ds, Jungsla- ger-Verheijen, ep. Peetjens, hr. Cor- vcr-v. Gaal en ep. V. Hooft zullen op de laatste avond uitmaken wie het de lucht. Kelly speelde sterk en had ook tegen Kimberly 't Floofd geen problemen. Sabina moest alleen bui gen voor Naomi Schelfhout door wat slordigheden. Marijn verslikte zich in de jonge Simone de Klerk. Het dub belspel van Sabina en Kelly daarente gen was ongenaakbaar. Met de uitslag is de koppositie vast in handen. Zeker na het verlies van concurrent Hoon horst tegen Dames 2. Hier was Sandra Oostrom goed op dreef: ze won alle enkelspelen en met Angéle Wientjens ook het dubbel. Angéle won twee enkelpartijen, terwijl Annika Schmidt nog een beetje ziek was. Ze bleef met lege handen. derde blok gaat winnen. In het groene blok is de situatie geheel anders. Daar voeren ds. Kool- en-Philipsen de ranglijst aan met een straatlengte voorsprong op nummer 2. Zij moeten vanavond wel een volle dige off-day hebben om dit blok niet te kunnen winnen. In de gele lijn waren de eerste drie plaatsen voor ep. Willemsen met 66.25%. Ep. Peetjens en ds. Rottge- ring-Willems. In de rode lijn werd de top drie gevormd door mw. Baak-hr. Merckx, hr. Collin-d. Vos en het gelegenheids- paar mw Paris-hr. Janssen. In groen was de eerste plaats voor ds. Meurs-Steemers die op een tafel twee spellen achter elkaar een fraaie en gedurfde 5 klaveren maakten. Ds. Blok-v.d. Brink en Huisman-d. Klerk completeerden hier de top. Vanavond de laatste speelavond voor dit competitieblok. Vergeet u niet zich op te geven voor de Pielhaasdrive op dinsdag 25 febru- Bridgesoos De Kemphaan Uitslag vierde Laddercompetitie: Oranje: 1. hr. Koopman-Wikkers 61.98%; 2. ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 57.81%; 3- mw. Goree-hr. Voesten 53.65%. Rood: 1. ep. Haegens 59.38%; 2. ds. Arts-Dobbe 57.29%; 3- ds. Konings- tein-Pas 54.17%. Groen: 1. ds. Claessens-Korsmit 76.04%; 2. ds. Alkemade-Driessen 61.98%; 3 ds. Tummers-Verschuilcn 5365%. Vrijdag 14 februari is dc jaarverga dering in het clubgebouw van hand boogvereniging Diana aan de Sport- laan in Venray. Aanvang 20.00 uur. Kandidaten voor het bestuur kunnen zich tot een half uur voor aanvang melden bij de secretaris aftredend de heer H. Cop- pus voorzitter jeugdzaken is herkies baar Nieuwe vergunningen zijn ver krijgbaar bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 te Venray en bij secre taris H. Hendriks, Pastoor v/d. Gaet- straat 48, Venray, tel. 0478-582994. Hier zijn ook dag en week vergunnin gen te verkrijgen voor visvijver De Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Trainingen: In het winterseizoen zijn de trainin gen als volgt: Pupillen en D-junioren: woensdag zaal De Weert 18.00-19 00 uur; zater dag 11.00-12.15 uur. ABC junioren/senioren: dinsdag 19.00-20.30 uur; donderdag (looptrai ning) 19.00-20.30 uur; vrijdag (techni sche training) 18.30-20.00 uur. NSG-atleten: donderdag (zaal Raay- land) 19.00-20.00 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur baantraining; donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tijdens trainingen. 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministratie, telefoon 582842. Iedere zaterdag is de papiercontainer van A V. Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltum- se Kleffen, geopend van 09.00-13.00 uur. Wedstrijden: 15/16 februari: Gent (België) Ned. kampioenschappen Indoor. 23 febru ari: Helden AV Heldencross (laatste wedstrijd LimBra). 2 maart: Harder wijk Ned. kampioenschappen Veldlo pen. Zaterdag 15 februari wordt in café Dc Piëlhaas weer whiskeydarten gehou den Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Triathlon Vereniging Regio Venray is gestart met een nieuwe jeugd groep. Het doel hiervan is dat jonge ren van 8 tot circa 13 jaar onder des kundige begeleiding een speciaal trainingsprogramma krijgen, dat gericht is op gezellig en sportief bezig zijn met elkaar. Op een speelse manier worden de kinderen de tech niek. coördinatie en conditie van de onderdelen zwemmen, fietsen en lopen bijgebracht. Deelname aan de trainingen is niet verplicht, maar uiteraard wel erg leuk. Omdat het een kleinere groep betreft is het wel wenselijk dat er op woensdag zeer regelmatig getraind wordt. Hiervoor is een aparte train- ster aangesteld. De zwemtrainingen zijn wel gezamenlijk met de andere leden. De trainingstijden zijn als volgt: Dinsdag: 19.15-20.15 uur zwemmen in De Sprank. Woensdag: 18.30-19.15 uur lopen op de atletiekbaan. Zondag: 09 00-10.00 uur zwemmen in De Sprank. Zondag: 10.15-1115 uur fietsen aan sluitend op het zwemmen (vanaf maart). Er kan ook aan wedstrijden worden deelgenomen, op elk gewenst niveau. Meer informatie hierover kun je inwinnen bij jeugdtrainster Lia Pouls- van Niekerken, tel. 0478-510588. De contributie voor dit gebeuren bedraagt slechts 50,00 euro per jaar, lopende van 1 november t/m 31 okto ber. Aanmelden kan bij Lia Koch, tel 0478-516606 of per e-mail lia.koch@renoklus.nl. Iedereen krijgt tevens het clubblad de 'Tripost' per e- mail toegestuurd. Op verzoek kan ook een papieren versie worden aan gevraagd. De heren van Rooyse VK hebben America makkelijk aan de kant gezet: 4-0 Na een 3-2 nederlaag in Venlo vorige week stond afgelopen zaterdag America op het programma in de Wetteling. Op papier een vrij makkelijke klus, en in het veld ook. Tenminste de eer ste twee sets. Dc derde set (de inmid dels beruchte set) begon al meteen goed met een 1-4 achterstand. Mede door dc slechte communicatie tussen de coach en het team bleef America bij. Gelukkig zag de Rooyse op tijd hel licht en trok de set naar zich toe De vierde set is eigenlijk te triest voor woorden. Geholpen door Leon Jacobs die de ballen vaak uit zag gaan (dacht hij), kwam America gevaarlijk dicht bij. Zo erg dat coach Ton Schol ten zijn hart meerdere malen vast moest houden. America kwam zelfs op setpoint te staan, maar de mannen van Ton Scholten waren van plan om alleen maar met vijf punten de kanti ne in te gaan en knokten terug. Mede door de prikballen van Björn Emonts trok de Rooyse aan het langste eind. Set standen: 23-13; 25-10; 25-18; 27- 25. Jaarlijks kent de Koninklijke Neder landse zwembond prestatiemedailles toe aan jeugdzwemmers die een plaats hebben veroverd in de nationa le top- 10 voor junioren. Maatgevend zijn de prestaties in een 25- meter bad. Van HZPC (Horst) zijn dat Angel Koenen. Kevin van Bekerom, Ralph van Megen, Judith van Meyel, Lieke Verouden en Lieke Vollenberg. Bij Mosa-Regio (Venlo) kregen Neiske Becks, Irene Gubbels en Tanja Pee tere de onderscheiding en bij Startge meenschap Noord-Limburg (Venray- Bergen) Jelmer van Dijk. Bij de senioren kregen Mark Veens uit Horst en Miranda Bosma uit Venlo, beiden zwemmend voor PSV (Eindhoven), de prestatiemedaille. Truus van Dijk is aan een opmerke lijk revival bezig. Na de verrassende winst van vorige week herhaalde Truus van Dijk dit kunststukje door met 65 slagen de topdrie opnieuw achter zich te laten. Riet Lemmens deed echter goede zaken door met 66 slagen haar voorsprong op Jo Litjens (70 slagen) uil te bouwen. Annie Lit jens (derde met 67 slagen) ziet haar derde plaats in het klassement door de grote achterstand van Truus van Dijk niet meer in gevaar komen. Met nog één wedstrijd voor de boeg voert Riet Lemmens met 595 slagen het veld aan. Jo Litjens (611 slagen) én Annie Litjens (619 slagen) lijken ver zekerd van podiumplaatsen. Bij de heren bleek Jan Engels de sterkste. Hij had slechts 53 slagen nodig, op gepaste afstand volgden Henk van Leeuwen (56 slagen) en de verras send goed spelende Theo Litjens (57 slagen) als respectievelijk tweede en derde. Aan de kop van het klassement is de spanning om te snijden. De beslissing zal pas in de allerlaatste wedstrijd vallen. Op dit moment heeft Gerrit Vemeulen (489 slagen) slechts één slag voorsprong op vijf voudig indoorkampioen Harrie Lens- sen (490 slagen.). Jan Engels (505 sla gen) lijkt verzekerd van de derde podiumplaats. Tijdens de finale van de Limburgse kampioenschappen turnen voor heren in Sittard behaalde gymnastiek vereniging St. Christoffel uit Venray vijf gouden, twee zilveren en een bronzen medaille. Einduitslagen: Benjamin: Bram Verhofstad 3e; Frits Snellen 7e. Instap-C: Mischa van den Brand 5e. Instap-B: Stan Classens 7e. Pupil-C: Koen Raedts 6e; Nico Baltus- sen 8e; Glenn Gielens 9e; Daan Bergh- mans lie; Gregory Mensinga 15e; Kevyn van der Linden 16e. Junioren: Roel Arts 6e. LOS 1 junior 1: Roy Tissen le: Ruud Assen 2e. LOS I jeugd: Yanick van den Brand le. LOS I pupil 2: Ron Arts le. LOS I benjamin: Willem Schmitz le; Luc Tijssen 2e. LOS II junior 1: Jeroen van der Ven le. LOS II jeugd: Stan Smets 15e; Salem Najja 17e, LOS II pupil: Mare Swinkels 5e. De zusjes Jeurissen sprongen vijf maal in de prijzen op het springconcours in Susteren, afgelopen weekend. Esther won de categorie DM met Kimula en ze behaalde de derde prijs met Nadanna in de categorie DZ/EM. Iris behaalde een derde prijs met Mon Amie in de categorie DL en een vier de prijs met Nejon Star in de catego rie DM Ratina sprong een zevende prijs met Katja in de categorie DL. Aankomend weekend gaan de zusjes Jeurissen en Camps strijden om de Limburgse titel in Susteren waar het springconcours wordt gehouden. PEEL EN MAAS een abonnement waard U wordt verzocht de contributie zo spoedig mogelijk te voldoen. Bij adreswijzigingen en onduidelijkhe den neem dan contact op met secre taris Hay Lenssen. Wedstrijdvergadering is op maandag 17 februari in clubhuis Back in Time in Oostrum. De ledenvergadering is op maandag 24 februari in het club huis. Voor vergunningen voor Het Wans- sums Ven kunt U terecht bij v. Groot el Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray, bij V/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Ham' Theeuwen de Houskuilstraat 38 en het Shell tanksta tion in Wanssum, alledrie in Wans- sum tevens ook bij Marco lans in Well. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lenssen, telefoon (0478)587606. Uitslagen le klasse: Scores-Karklingel/Magic Line 25-3 BTJamin-La Mousse 6-22 Piniuiniers-Sigma's/RBV 10-18 Drankenhandel Wintere-Deska 8-20 Deska, voorheen Trefil Bouwstaal, verstevigde zijn positie aan de kop van de ranglijst door Drankenhandel Winters royaal te verslaan. Chris Koreman had daar met de hoogste herengame van 258 pins een belang rijk aandeel in. Bij de van de Pinhun- ters winnende Sigma's bleek Inge Lenssen in een bloedvorm te steken. Zij verbeterde de seizoenrecords hoogste game en serie bij de dames en bracht die op 258 en 675. Ook Mark Mijling droeg met zijn hoogste herenserie van 619 bij aan de winst van de Sigma's. De Scores, als de kat in het nauw, verrasten Karklingel/Magic Line volkomen en deden de laatste plaats over aan het niet in actie komende Plus Van Dijck- team. La Mousse was op deze speel avond een maatje te groot voor B.T. Jamin. Uitslagen 2e klasse: The Nitwits-Close Encounters 3-25 Grocipunt/Klusservice-Club Up 17-11 BT Hoeijmakers-VvGI/V. Rensch 10-18 Hit Miss-Red Arrows 2.5-25.5 Koploper Close Encounters stond maar 3 punten af aan de Nitwits en vergrootte daarmee de voorsprong op nummer twee, Groeipunt/Klitsservi- ce, dat nogal wat moeite had maar won van Club Up, tot 12.5 punten. De Red Arrows, met Marlies Thijssen als de beste bij de dames met een 191- garne en 550-serie, sloeg de aanval van Hit Miss op de derde plaats overduidelijk af. Hav Joosten, de hoogst scorende heer in deze klasse met een 2l6-game en 600-serie, hielp V.v.G.I./Van Rensch daarmee aan de zege op het Hoeijmakerekwartet. Uitslagen Trioleague: Bokual/Mijling-BT Jamin 16-5 Nutrivisie-Karklingel/MLine 15.5-5.5 Plus van Dijck-Hit Miss 7-14 BT AWI Isolatie-BT Kuijten Ass. 6-15 Crash-Proshop RBVenray 2-19 Het ruim van B.T. Jamin winnende Bokual/Mijlingtrio behield de leiding in deze league. Peter Cleven was met zijn 245-game en 662-serie de beste bij de heren al moest hij de eer van de hoogste game delen met Micha Bes- sems. Die maakte deel uit van Nutrivi- sie, dat dit seizoen verrassend goed voor de dag komt en na de winst op Karklingel/Magic Line met 4,5 punten achterstand op de tweede plaats staat. Proshop RBVenray wandelde over Crash heen, al was het verzet van Fien Jenniskens hevig. Zij scoorde met 233 de hoogste game bij de dames en brak het serierecord van dit seizoen en bracht het op 584. Hit Miss en B.T. Kuijten wonnen van resp. Plus Van Dijck en B.T. A.W.I. De Peelkorft heeft de thuiswed strijd tegen Be Quick met 9-15 verlo ren. De Ysselsteynse korfbalsters begonnen gemotiveerd aan de wed strijd. Ondanks degradatie uit de Top klasse wilde De Peelkorf deze wed strijd winnen om waardig afscheid te kunnen nemen door de laatste plaats in deze competitie te verlaten. Be Quick vecht nog tegen degradatie en begon fel aan de wedstrijd. Dit resul teerde in een razendsnelle 0-6 voor sprong voor deze ploeg. De Peelkorf moest schakelen om in de wedstrijd te blijven. Dit werd goed opgepakt door de thuisspelende ploeg en de achterstand kon voor rust tot 4-8 ver kleind worden. De Peelkorf begon de wedstrijdhervatting zeer goed en kreeg grip op de tegenstander. Dit resulteerde zelfs in een 7-8 stand. Dat gaf De Peelkorf goede vooruitzichten om door te stomen en de wedstrijd naar hun hand te zetten. Be Quick kon al snel weer tegenscoren wat voor De Peelkorf de genadeslag was. Be Quick kon de wedstrijd uiteinde lijk met 9-15 winnend afsluiten. Voor de Peelkorf scoorden Evelien Arts en Nicole Tielen (beiden 4x) en Loes Eibers. Uitslagen: Junioren Al-Odos Al 5-3 Swift Bi-Aspiranten BI 5-4 Pupillen Dl-ZSV Dl 4-2 Pupillen El-Spes El 0-2 Welpen 2-Welpen 1 2-3 Mereelo 1-Welpen 1 2-5 Welpen 2-Oranje Wit 1 3-2 Peelkorf 1-Be Quick 1 9-15 Peelkorf 2-Vioa (O) 1 10-12 Peelkorf 3-Odos 3 3-4 ZS V-Midweek 1 9-3 Midweek 2-Oostrum 6-4 Programma zaterdag 15 febr.: Aspiranten Bl-Lottum BI v.09.45 Aspiranten Cl-Oranje Wit Cl v.08.45 Extra training Senioren 1: zaterdag 15 februari in de Fr. Hoebenshal in Deur- ne van 16.00 tot 17.00 uur. Programma zondag 16 febr.: De Peelkorf 1-Jes 1 v. 14.45 De Peelkorf 2-Jes 2 v. 16.00 Programma woensdag 19 febr.: Erica-Midweek 2 v. 18.45 Jeugdleidsters Op zaterdag 22 maart vindt van 13.00 tot 16.00 uur de bijeenkomst van Susan van Asten plaats. Deze datum kun je definitief vastleggen in je agenda. Programma zaterdag 15 febr.: Sevenum-Dl a. 17.00 Baarlo-D3 v. 13-30 Reuver-Hl a.15.15 Grashoek-H2 a.19.30 Posterholt-MAl v. 15.00 Gennep-MBl v.13-15 Sevenum-MB2 v. 14.00 Sambeek-MC2 v. 12.00 Eindronde Basisscholentoernooi Nederweert a.09-00 Programma zondag 16 febr.: Mini 4 wedstrijden MD1 en JD1 en HV wedstrijden Wetteling a. 10.00 HVl-Holyoke HV2-Brovoc Baarlo-Meisjes D2 v. 11.30 Programma maandag 17 febr.: DV1-Set Point Essel a. 20.00 Uitslagen: Djeugd: Manual 1-Blerick 1 0-19 Cj: Manual 1-BSAC 1 10-8 Cm: Manual 1-Bevo 4 8-13 Bm: Manual 2-Wittenhorst 15-4 Bj: Manual 2-Manual 1 11-22 Programma zaterdag 15 febr.: Bm: Hercules 1-Manual 2 10.40 Cm: Explosion 1-Manual 1 15.00 Djeugd: Leudal 1-Manual 1 12.00 Bj: Bevo-Manual 2 12.00 Programma zondag 16 febr.: HS: Brunssum 1-Manual 1 12.45 Wetteling: Bm: Manual 1-S2000 1 13 00 Bj: Manual 1-Vios 1 14.00 Dree.: Manual 2-Wittenhoret 15.00 Korfbalclub Uitslagen: Lottum BI-Aspiranten BI 1-9 Midweek 1-De Eendracht 5-4 SVOC Al-Junioren Al 9-4 SVOC Bl-Aspiranten BI 3-" SVOC B2-Aspiranten B2 1-9 Aspiranten Cl-Roka Cl 84) De Merels Cl-Aspiranten C2 5-1 Pupillen Dl-TOG Dl 34) Des 1-Pupillen F1 4-1 Peelkorf 2-Pupillen F1 3-2 Ona I-Senioren 1 14-8 Vitesse (E) 1-Senioren 2 11-5 Programma zaterdag 15 febr.: Junioren Al-KCHB Al 15.25 Aspiranten Bl-DES (V) BI 14.30 Aspiranten B2-KCHB BI 13-35 'i De Peelkorf C1 -Aspiranten Cl 09-30 Pupillen Dl-Miko 76 Dl 12.50 Programma zondag 16 febr.: Senioren 1-Lottum 1 19.50 :i Senioren 2-Lottum 2 18.40 - Programma woensdag 19 febr.: Midweek 1-Seift (V) Ml 20.30 Recreanten 1-SVOC 2 20.00 Belangrijke data: 8 maart: Zaalfinales in Eindhoven. 21 maart: Zwemmen Meërdal. 24 maart: Jaarvergadering. Korfbalvereniging Uitslagen: De Peelkorf-Oostrum Midw.d. 64 DES-Oostrum F-pup. 2-4 -j SVOC-Oostrum F-pup. 0-2 Oostrum-de Wilma's Asp. 2-5 Miverva-Oostrum Sen. 1 194 Programma zondag 16 febr.: Oostrum-De Eendracht Sen. 1 a. 12.00 Programma woensdag 19 febr.: Erica-Oostrum Midw.d. 21.30 Op zondag 16 maart organiseert SV Phoenix75 weer het Phoenix Recre anten Volleybaltoernooi. Dit toernooi wordt gehouden in de gymzaal van het Brukske. Het -is een recreatief toernooi. Per team is het verplicht dat er twee dames meespe len. Het inschrijfgeld is 18 euro per team. De zalen zijn geopend vanaf 12.45 uur. Deelname kan door middel van i aanmelding vóór 2 maart bij S. Jans sen, tel. 0478-581876. Het inschrijf geld moet overgemaakt worden op bankrekening 57.97.19.375 of giro nummer 103.14.71 t.n.v. SV Phoenix o.v.v. Phoenix Volleybaltoernooi en de naam van het team. U krijgt zo snel mogelijk een bevestiging toege stuurd. Heeft u vragen, bel dan gerust. Op het B* toernooi van Haarlem- merliede heeft Nicky Claessens (Aspi ranten A/B) laten zien, dat er in de toekomst rekening met hem moet worden gehouden. Op overtuigende wijze wist hij zich als eerste voor de finale te plaatsen met een pinfall van 1097 (239-216-223-207-212). In de finale voegde hij nog 209-174-198 aan zijn totaal toe, zodat hij 1678 pins uitkwam. Het bleek zelfs niet vol doende op te winnen omdat Daniel Dol uit Veghel hem dwars zat met een 279, gevolgd door 213 en 190, waar door de Brabander uitkwam op 1704 pinfall en daardoor de winst vóór Nicky wegkaapte. De teleurstelling was dan ook behoorlijk groot na de finale Zijn geweldig toernooigemid- delde van 209,75!!! in de aspiranten klasse bleek niet genoeg voor de winst. Ook Jochem Magermans (194,20) en Lars Lenssen (194,00) speelden een sterk toernooi, maar bleven met de respectievelijk achtste en negende plaats net buiten het bereik van de finale. In de Junioren A/B ook geen finalisten aan onze kant. Martijn Magermans (190,40 gemiddeld) viel als tiende net buiten de finale en Bart van Rens (183,40 gemiddeld) sloot zijn toernooi als veertiende. Henri Vallen in vorm Het dit seizoen toch niet overtui gend spelende The Drifters heeft zichzelf met name door de uitblinker van vandaag Henri Vallen (223-190- 218 631 en tevens de hoogste serie bij de jongens) een goede dienst bewezen door de hoger aangeslagen opponent Striketeam met 23-5 terug te wijzen. Bij Striketeam speelde Lars Lenssen eveneens een goede wed strijd (563) en scoorde met een game van 234 de hoogste game van de dag bij de jongens. Helaas waren zijn medespelers niet sterk genoeg om het tij te keren. Pinbombers deed wat van een lijstaanvoerder verwacht mag worden en dat is winnen, iets waar dit seizoen veel voormalige koplopers niet in slaagden, zodat er met de regelmaat van de klok zich een ander team zich op kop nestelde, meestal echter maar voor één of twee weken en dat maakt een teamcompetitie juist zo spannend. Grote gangmaker bij het winnende Pinbombers was Mickey Bindewalt (204/526), die daarmee zijn ploeggenoten op het spoor der overwinning zette: 244 tegen Brooklyn Bowlers, waar drie punter Antoon Camps bij de verliezer 75 van de productie voor zijn reke ning nam. Bij Pinbombers speelde ook Luke Verhoeven weer een uitste kende wedstrijd (161/418). 't TEAM met Bart van Rens (506) als beste spe ler en Kjcld van Wieren als enige drie persoonlijke punten pakte, boekte een nuttige overwinning op nummer twee Bowlstrikers, waar Nicky Claes sens (496) nog redelijk in het spoor kon blijven. De grootste klapper van de week was de wedstrijd van Flying Pins, met een op dreef zijn de Daisy Kuijsters in de hoofdrol (zij scoorde met 168 een nieuw PR en bovendien was haar serie van 410 bij de meisjes de hoogste van de dag) en Lisa Jansen (406) als beste medespeelster tegen Big Bowling Balls,waarbij Jochem Magermans (491) het enige puntje voor zijn team binnensleepte: 27-1. Het gevolg van deze uitslagen was. dat leider Pinbombers haar voor sprong vergrootte naar 210 punten. Flying Pins (194,5) bezet nu de twee de plek ten koste van Bowlstrikers (190,5), dat dus een plaatsje moest inleveren. Zaterdag a.s. wordt in Maastricht de zesde speelronde afgewerkt van de Nationale Jeugd Trio League. De bijeenkomst in dc bowling is om 8.45 uur. De overige leden spelen Harric Claessens-League om 11.30 uur.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 23