r A <mw Pinbombers nieuwe leider Trefil/Bouwstaal weer aan kop Zege Gerrit Vermeulen Bekendmakingen gemeente Ven ray Raads commissie Stedelijk j Beheer Aanslag gemeentelijke heffingen in Euro Bekendmaking tijdelijke verkeersmaatregel Paul Burgmanstraat TAXATIES :rï )öi\! Raads commissie Stedelijke Ontwikkeling Woningwet Wet ruimtelijke ordening De Witte Vennen gemeente Venray Kap vergunning PEEL EN MAAS Donderdag 6 februari 2003 - Pagina De genoemde aanvragen en nadere eis en alle op de aanvra gen en nadere eis betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiènsten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kun nen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - Maatschap J.J.M. Wilmsen, Peelweg 4 te Ysselsteyn voor een revisievergunning, voor een fokzeugen- en vleesvarkenshouderij, gele gen aan Peelweg 4 te Yssel steyn. Maatschap Spreeuwenberg, Timmermannsweg 57 te Ysselsteyn voor een revisie vergunning, voor een scha penfokkerij annex akker bouwbedrijf, gelegen aan Timmermannsweg 57 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 6 februari 2003 tot en met 6 maart 2003 in het gemeentehuis. Geduren de bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethou ders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de boven omschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelij kerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij besloten hebben tot het ambtshalve nemen van een nadere eis voor: - Café Hulsman, Hensenius- plein 9 te Venray krachtens net Besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieubeheer, inhoudende de verplichting tot het aan brengen van geluidsbegren zers op alle binnen de inrichting van Café Huls man, gelegen aan Henseni- usplein 9 te Venray, aanwe zige muziekinstallaties opgelegd aan de beheerder c.q. exploitant van de inrich ting die zodanig zijn afge steld dat het geluidsniveau in de inrichting niet meer bedraagt dan 87 dB(A) gedurende de nachtperiode (23.00 uur-07.00 uur), 92 dB(A) gedurende de avond periode (19.00 uur-23.00 uur) en 97 dB(A) gedurende de dagperiode (07.00 uur- 19.00 uur). Indien voornoemde geluidsbe grenzer niet afregelbaar is per genoemde perioden, dan dient geluidsbegr ;eld op net geluidsniveau de b egrenzer te zijn voor de maatgevende periode (i.e. de nachtperiode) en der halve op een waarde van 87 dB(A). Bij deze geluidsniveaus dienen deuren en ramen geslo ten te zijn en dienen de in de serre aanwezige luidsprekers niet in gebruik te zijn. Het besluit en alle overige op de nadere eis betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 6 februari 2003 tot en met 20 maart 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit: de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit: diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de ver gunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopi ge voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 6 februari 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen PEEL EN MAAS een abonnement waard De raadscommissie Stedelijke 1 Beheer vergadert op maandag 1 10 februari 2003, aanvang 19.30 I uur, in het gemeentehuis, Raad- - huisstraat Ialhier. Belangstel- lenden zijn van harte welkom. I I De agenda luidt: ONDERDEEL A I. Opening. ,2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie Stedelijk Beheer gehou den op 13 januari 2003. 6. Ingekomen stukken. ONDERDEEL B 7. Algemeen vragenuur. Verzocht wordt, overeen komstig de afspraak, eventu ele vragen voor dit agenda punt uiterlijk vrijdag 07-02-2003, 9.00 uur, in te dienen van de griffier van de commissie. ONDERDEEL C 8. Raadvoorstel onttrekking weg aan het openbaar ver keer. 9. Afhandeling kapvergunning bomen Heuvelstraat. 10. Gewestzaken. IIRondvraag. 12. Sluiting. Op dinsdag 4 februari 2003 hebben alle huishoudens en bedrij ven de aanslagen gemeentelijke heffingen 2003 en aanslagen afval stoffenheffing 2002 variabel recht tweede halfjaar per post ont vangen. Op een groot aantal aanslagen gemeentelijke heffingen 2003 staat bij het kopje "Totaal bedrag van de aanslag(en)" dat het bedrag in gulden is. Hier had moeten staan dat het bedrag dat op de aanslag ver meld staat in Euro is. De gulden is geen wettig betaalmiddel. Het vermelde totaalbedrag van de aanslag is in Euro en dient dan ook in Euro te worden voldaan. De aanslag afvalstoffenheffing 2002 variabel recht tweede half jaar is wel op een correcte manier gedrukt. De gemeente heeft inmiddels contact opgenomen met de drukker. Deze heeft de fout erkend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Publieks diensten, telefoonnummer 0478-523333. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun tijdelijke verkeersmaatregel d. d. 2 februari 2003, waarbij is besloten; I. dat de Paul Burgmanstraat door fysieke maatregelen PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur wordt afgesloten voor alle verkeer. 2. dat alle verkeersborden worden verwijderd. 3. deze tijdelijke maatregel in werking treedt op de dag van de bekendmaking en duurt totdat de Paul Burg manstraat bij besluit door de gemeenteraad is onttrokken aan het openbare verkeer. Venray, 6 februari 2003. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling openbare werken B.R.Th, van Dijk SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Cm tdote. L/ y Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 De raadscommissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert op woensdag 12 februari 2003, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I alhier. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt: Voor onderdeel A treedt de commissie Stedelijke Ontwikke ling namens de gemeenteraad op als hoorcommissie, zulks ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23, lid Ionder d. van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning. ONDERDEEL A 1Opening en mededelingen. 2. Hoorzitting ontwerp bestemmingsplan "Gouden Leeuw". 3. Sluiting. De hoorcommissie heeft tot taak iedereen die een schriftelij ke zienswijze kenbaar heeft gemaakt in de gelegenheid te stellen daarop een mondelinge toelichting te geven. Voorts mogen reclamanten reageren op het standpunt dat ambtelijk ten aanzien van de ingebrachte zienswijzen is ingenomen. Vanuit de hoorcommissie kun nen aan reclamanten toelichten de vragen worden gesteld. Het is uitdrukkelijk niet de bedoeling dat tijdens de hoorzitting tussen de leden van de hoorcommissie discussie plaatsvindt over de ingebrachte zienswijzen en/of de daarop verstrekte mondelin ge toelichtingen. ONDERDEEL B 4. Opening. 5. Mededelingen. 6. Spreekrecht publiek. 7. Vaststelling van de agenda. 8. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie Stedelijke Ontwikkeling, deels gecombineerd met de commissie Middelen, gehou den op 15 januari 2003. 9. Gewestzaken. 10. Ingekomen stukken. a. BenW-nota inzake ontwerp plan uitwerking kleine bedrijven aan de Dr. Kort- mannweg. b. BenW-nota inzake voortgang herziening bestemmingsplan Buitenge bied. ONDERDEEL C I IAlgemeen vragenuur. ONDERDEEL D onderwerpen ter advisering: 12. Raadsvoorstel tot het opnieuw nemen van voorbe- reidingsbesluiten voor Oos trum en Leunen. 13. Raadsvoorstel tot het opnieuw nemen van een voorbereidingsbesluit ten behoeve van de bouw van een moskee in 't Brukske. onderwerpen ter kennisneming en meningsvorming: 14. Lijst aandachtspunten. 15. Rondvraag. 16. Sluiting. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het gedeeltelijk vergroten van de dakkapel aan de Langstraat 8 te Venray tnv J.H.H. v.d. Cruijsen, Langstraat 8; - het plaatsen van een loop deur/raamkozijn aan de Clara Wichmannstraat 29 te Venray tnv J.H.G.C.P. Ver meulen, Clara Wichman nstraat 29; - het vergroten van de woning aan het Nieuweind 26 te Venray tnv A.H. Kerk- hoff, Nieuweind 26; - het bouwen van een garage aan de Laagheidseweg I te Venray tnv J. Reijnders, Laagheidseweg I. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van een woning aan de Merseloseweg 70 te Venray tnv I.M.G. Custers, Langeweg 84; - het slopen van bijgebouwen aan de Lemmenweg 6 te Heide tnv J.C.T. Smets, Lemmenweg 6; - het slopen van diverse opstallen aan de Laagheidse weg 19a te Venray tnv Hendrickx Venray B.V., Bui tenweg 4; - het slopen van een bedrijfs gebouw aan de Laagheidse weg I te Venray tnv J. Reijn ders, Laagheidseweg I. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het veranderen van de woning aan de Meester de Haanstraat 9 te Leunen tnv L.P.M. Peeters, Meester de Haanstraat 9; - het vergroten van de woning aan het Vinger hoedskruid 30 te Venray tnv R.J.H.M. Bouten, Vinger hoedskruid 30; - het plaatsen van onder grondse containers aan de Hubenhof te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500; - het vergroten van de woning aan de Kruidenlaan 9 te Venray tnv D. Duijkers en K. Willems, Kruidenlaan 9; - het bouwen van een kalkoe nenuitloop aan de Paarde- kopweg 11 te Ysselsteyn tnv Maatschap Jenniskens, Paar- dekopweg I I - het gewijzigd uitvoeren van bouwvergunning nr. 2002.07768 (onderkeldering uitbreiding) aan de Matter- homlaan 2 te Venray tnv J.A.M. Houwen, Matter- hornlaan 2; - het bouwen van een tuin huis aan de Kaardebol 12 te Venray tnv H.P.G.M. van de Venne, Kaardebol 12; - het vergroten van de woning aan de Hensenius- straat 96 te Venray tnv A.M.E. Bekkers, Hensenius- straat 96. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvraag sloopvergunning verleend. - het slopen van een woning aan de Hagelweg 13 te Ven ray tnv M.H.M.J. van Leuken, Kogeldistel 36. Zij die menen door de afgifte Voorbereidingsbesluit Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 28 januari 2003 heeft besloten te verkla ren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied "De Witte Vennen" van de gemeente Venray. Het voorbereidingsbesluit treedt in werking op vrijdag 7 februari 2003 en ligt met ingang van die datum voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Ven ray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op dins dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tij den op afspraak met de afdeling publieksdiensten, telefoonnum mer 0478-523333. Tegen bovengenoemd besluit kunnen belanghebbenden van 7 februari tot en met 20 maart 2003 ingevolge de Algemene wet bestuursrecht een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij de gemeenteraad van Ven ray, Postbus 500, 5800 AM Ven ray. Indien een bezwaarschrift is ingediend, kan tevens een ver zoek om een voorlopige voor ziening worden ingediend bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond, Sec tor Bestuursrecht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond. 29 januari 2003, Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester. dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris van deze vergunning rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1 I9.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het plaatsen van pareboxen voor winkelwagentjes en vlaggenboxen voor vlaggen masten aan de Kruidenlaan I59 te Venray tnv Plus G. van Dijck, Kruidenlaan I59; - het gewijzigd uitvoeren van bouwvergunning nr. 200113178 aan de Manden makerstraat te Venray tnv Bouwbedrijf Fleuren B.V., Korte Drilweg 6; - het vergroten van een woning aan de Kardinaal van Rossumstraat te Venray tnv Janssen De Jong Plancoördi natie, Postbus 131 te Son en Breugel; het bouwen van een woning aan de Hoenderstraat 109 te Venray tnv R.B.C.B. Lewicz, Van Wijlickshove 6 te Lottum. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 7 februari 2003 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. In verband met het volgen van een artikel 15 procedure liggen onderstaande plannen 2 weken voor een ieder ter inza ge bij de afdeling Publieksdien sten: - het bouwen van een woning met garage aan het Laven- delplein 2 te Venray j E.H.M.A. Kuijpers, dreef I2/OW4; - het bouwen van een wc aan de Laagheidehof 20 Venray tnv N. Reui Ranonkel 13; - het bouwen van een kensstal aan de Kempke berg 9 te Ysselsteyn Maatschap T.W.M. enj.jedr Dobbe, Kempkensberg |j wa - het bouwen van een won ver aan de Laagheidehof (6 Venray tnv M. van Eijn Claudiahof 8; - het bouwen van een won aai aan het Lavendelplein 4 ,ng Venray tnv M.H.R. Ro ich mers, Lavendelplein 4; he - het bouwen van een worgele met carport aan de Laa dehof 18 te Venray tnv Haart, Feldberglaan 8. Gedurende deze termijnen IcJ^ nen eventuele bedenkingen burgemeester en wethoud worden ingediend. |j|r Venray, 6 februari 2003 Burgemeester en wethoudiers van Venray, namens dezen,: 3 E hoofd van afdeling Bouwen Milieu, C.Th. van Velzen Oj; 04 J'r Door het college van burge meester en wethouders is aan: Gemeente Venray t.b.v. vier bomen aan de Prins Bern- hardstraat ter hoogte van het Prins Bernhardplein (3 Carpinus betulus 'Fastigiata', Haagbeuk en I Acer pla- tanoides, Esdoorn), staande in openbaar groen. T.b.v. herinrichtingsproject Oran- jebuurt. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Publieksbalie via tel. nr. 523333, die bereikbaar is van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethoud hebben in de afgelopen wè voor onderstaande sloopa vraag sloopvergunning verlee - het slopen van geboj0„ "Atelier" aan de Stations* ,êt( 46 te Venray tnv St Vinei van Gogh Instituut, Static weg 46. Zij die menen door de afgerari van deze vergunning reckki reeks in hun belang te lijn getroffen, kunnen op grond les de Algemene Wet Bestuu lid recht daartegen bij het coll|p van burgemeester en wethi ders van Venray een gemr1' veerd bezwaarschrift indierf en wel binnen 6 weken na dag, waarop de beschikking toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder ge in acht genomen, wanneer bezwaarschrift binnen 5 we na dagtekening van deze puli catie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethoul hebben in de afgelopen voor onderstaand bou< bouwvergunning verleend. - het bouwen van een oveshal aan de Smakten 80 te Venray tnv li Industries B.V., Postbus 5 Zij die menen door de afg t van deze vergunning rechten; reeks in hun belang te zjJOj getroffen, kunnen op grond vpoc de Algemene Wet Bestuuidy recht daartegen bij het colleoer van burgemeester en wethoceü ders van Venray een gemc J3j veerd bezwaarschrift indien» en wel binnen 6 weken na dag, waarop de beschikking toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geftni in acht genomen, wanneer bezwaarschrift binnen 5 welael na dagtekening van deze puMj catie wordt ingediend. Venray, 6 februari 2003 De burgemeester, J.F.H.A Waals De secretaris, P.M.H. Lucasseime Op de elfde speeldag heeft Pin bombers de koppositie van Bowl- strikers overgenomen, de zoveel ste machtswisseling dit seizoen. •Bovendien werden dit weekend uitstekende individuele scores neergezet. Pinbombers (in de •breedte als team sterker) deed dat •door een regelmatige 20-8 over- twinning op 't TEAM, dat echter zeer goed tegenstand bood door met name Bart van Rens (205/565) en Sander Broers (189/544). Het bleek echter niet voldoende, want "Mickey Bindewalt (196/537) en Eric Minten (166) en hun compag nons bleken dus te sterk. Lijstaanvoerder Bowlstrikers leed weliswaar geen nederlaag, maar haar zege (15,5-12,5) tegen het onderaanstaande Brooklyn Bowlers was niet hoog genoeg om het verblijf aan de top te continu eren. Bij de winnaar was Paula Jan sen (met 166/461 de hoogste game en serie bij de meisjes) de sterkste in deze toch gelijkopgaan- •de en dus spannende wedstrijd. Flying Pins met uitblinker Bram Snellen (197/517) en Lisa Jansen .(162/458) in de gelederen had een uitstekende dag tegen The Drifters door een 20-8 zege, en hoewel Martijn Magermans (194/551) en Henri Vallen (201/487) bij de ver liezer uitstekend speelden, waren de persoonlijke punten en het sco rend vermogen van de overige Flying Pins meer dan genoeg om de winst veilig te stellen. Voor Bram Snellen betekende zijn 197 een nieuw PR. Big Bowling Balls (Jochem) tegen Striketeam (Lars) was meer een titanenstrijd tussen Jochem Magermans (257/590) aan de ene kant en Lars Lenssen (215/600) aan de andere kant. Lars en zijn teammaatjes stonden hun opponent echter maar 3 puntjes toe (Jochem 1 punt en de ook prima spelende Dennis Voesten (167/461) 2 punten). Striketeam bleek als team echter sterker en dat bleek uit de uitslag: Striketeam won deze goede wedstrijd met 25- 3 en scoorde tevens de hoogste teamserie van de dag (1788 pin- fall). Ondanks deze uitslag waren de verschillen echter niet zo groot als uit de uitslag doet vermoeden.. Lars Lenssen scoorde met 600 de hoogste serie bij de jongens. Jochem Magermans, met 257 een nieuw PR, liet de hoogste game bij de jongens noteren. In de stand gaat Pinbombers nu aan de leiding met 186 punten. Bowlstrikers (181,5) en Flying Pins (167,5) zit ten achter op het vinkentouw. Komende zaterdag wordt opnieuw Huisleague gespeeld en wel om 11.30 uur. Uitslagen le klasse: Trefil/Bouwstaal-BT Jamin 17-11 Plus Van Dijck-Scores 0-18 Sigma's/RBV-Drankenh. Winters 11-17 Karklingel/ML-Pinhunters 19-9 Trefil/Bouwstaal heeft de leiding weer overgenomen van de Pin- hunters. Trefil won zelf, met Joke van Rens als de dame met de hoogste game (185), van B.T. Jamin en de Pinhunters kregen klop van Karklingel/ Magic Line. De Sigma's handhaafden zich op de tweede plaats ondanks een nederlaag tegen Drankenhandel Winters. Van laatstgenoemd team was Cyriel Winters de grote uit blinker met een 266-game en 666- serie. Het laaggeplaatste Scores won het duel in de onderste regionen van de ranglijst van Plus van Dijck, waarin Toos Janssen met 517 de hoogste serie op haar naam schreef. Uitslagen 2e klasse: Red Arrows-Groeipunt/Kluss. 18-10 Altijd Raak/ODutch-The Nitwits 27-1 VvGI/V. Rensch-Hit Miss 6-22 CL Encounters-Hoeijmakers 22.5- 5.5 Close Encounters, met George Brenkman als de heer met de hoogste game (218), heeft via een royale overwinning op het Hoe- ijmakersteam de leiding weer in handen, mede dankzij het feit, dat de nu ex-koploper Groeipunt/Klusservice tegen een nederlaag opliep tegen de Red Arrows, die zich handhaafden op de derde plaats. Hit Miss, met Gerty Arts als beste bij de dames met een 201-game en 571-serie, wil zich ook mengen in de strijd om de bovenste plaatsen en won met grote cijfers van V.v.G.I./Van Rensch, waarin Huub Op den Camp de hoogste herenserie met 545 op zijn naam bracht. Altijd Raak/old Dutch, met de na een lange afwezigheid weer terugge keerde Truus Claessens, won overtuigend van de Nitwits. Uitslagen Trioleague: Plus Van Dijck-Sigma's/RBV 19-2 BT Kuijten Ass.-Hit Miss 7-14 Proshop RBVenray-Nutrivisie 2-19 Bokual/Mijling-Crash 11-10 Karklingel/ML-BT AWI Is. 7-14 Ook hier een wisseling van de wacht aan de kop van de ranglijst. Bokual/Mijling, dat vorige week deel uitmaakte van een leidend drietal, nam via een nipte over winning op Crash alleen de lei ding. De Sigma's liepen tegen een grote nederlaag op tegen Plus Van Dijck, maar delen met een ach terstand van 4 punten de tweede plaats met Nutrivisie, dat Proshop RBVenray met grote cijfers ver sloeg. Hekkensluiter Hit Miss beet van zich af door te winnen van Kuijten en ook A.W.I. Isolatie kwam tot winst tegen Karklin- gel/Magic Line.. De Junioren gaven in de scores de toon aan. Bart van Rens zette met een 224- game en 556-serie de beste heren prestatie neer en Violette Vallen deed dat bij de dames met een 209-game en 556-serie. Uitslagen Dubbelleague: Aquastep-Strikezone 0-14 Red Arrows-Sharpshooters 10-4 Hoeijmakers-Pinhunters 1 9-5 Pinhunters 2-Start BV 13-1 Sigma's 2-Eigen gemiddelde 10-4 Sigma's 1-Just Do It 7-7 De eerste winst in het nieuwe jaar is binnen voor Sigma's-2. Zij over troffen hun eigen gemiddelde en behielden de leiding. Strikezone, dat Aquastep geen enkele kans gaf, nam de tweede plaats over van Sigma's 1, dat tegen Just Do It niet verder kwam dan een pun- tendeling. De van de Sharpshoot ers winnende Red Arrows behiel den de aansluiting en ook Pinhunters-2, dat met grote cijfers Start BV versloeg, doet nog volop mee in de strijd om de titel. Bij de dames scoorde Vivian v.d. Voort met 198 de hoogste game en Inge Lenssen met 550 de hoogste serie. Dave Tijssen was de absolute uit blinker bij de heren met een 235- game en 695-serie. Nationale Trioleague In de le Klasse D bij de dames wisten de Red Arrows in Veghel slechts 2 van de 7 wedstrijden in winst om te zetten, nl tegen Schelmsebrug en B.V. Oosterhout 2. Met 40 punten bezet het team de gedeelde 3e en 4e plaats met 40 punten, 10 punten achter nummer twee en 26 punten ach ter koploper Jaguar Kolvenbach. De dames van restaurant Bow ling Venray brachten maar twee punten mee uit Boekei, waar de 2e klasse H in actie kwam. Alleen tegen Autobedrijf Van Dongen werd gewonnen en de 6e en laat ste plaats blijft hun deel. In de Hoofdklasse B bij de heren wist het Trefil/Bouwstaaltrio in Til burg 3 van de 7 wedstrijden in winst om te zetten en wel tegen koploper Musis Sacrum, Le Congo en Strike Breda. Met een 6e plaats met 34 punten, 4 minder dan de nummers vier en vijf, bestaat, met nog een speelronde te gaan, nog de mogelijkheid de promotiepou le te halen. Karklingel deed het in Heerlen in de vierde klasse O uit stekend door 4 wedstrijden te winnen en alleen te verliezen van Cosmic Stars uit Venlo. Karklingel voert met 44 punten de ranglijst aan, gevolgd door Cosmic Stars, dat 2 punten minder heeft. Rinus Kanning scoorde over 5 games een totaal van 1136 pins, een gemiddelde van ruim 227. Bedrijfscompetitie In de vijfde van zeven ronden verloor lijstaanvoerder Tectool met 1-3 van A.W.I. Isolatie, maar blijft aan kop. Inalfa, dat met 4-0 van W.J. de la Roy won, staat nu met 2 punten achterstand twee de. Ford van Haren zakte door de nederlaag tegen Vine. v. Gogh 3 naar de derde plaats, die gedeeld wordt met Jan Linders Supermark ten, dat Vine. v. Gogh 1 geen enkele kans gaf. In de 2e Klasse belooft de strijd om de titel span nend te worden. Vine. v. Gogh-2, dat met 3-1 Vine. v. Gogh-4 ver sloeg, is de nieuwe leider, opf M punt gevolgd door Karklingel: sli Van Rattingen die een puntert en ling bevochten. Ook Flextronii dat met 3-1 won van de Rabo Vt ray-heren, is met 11 punten n ter niet kansloos. Ook de strijd orofoi degradatie is nog onbeslist. Rat^ bank Venray-Meerlo-Wanssum deelt nu, dankzij de 3-1 zege» fer] Geelen de 7e en 8e plaats n(0p Geelen Beton 1 Gerrit Vermeulen heeft op overtuigende wijze de tiende speelronde op zijn naam geschre ven. Met 49 slagen (voor de derde keer dit seizoen dook hij onder 50) liet hij alle concurrenten kans loos. Maar liefst zes spelers stre den om de tweede plaats, name lijk Jan Engels, Huub Straatman en Leo Wilms (allen 56) en Jan van Dijk, Jan Litjens en Henk van Leeuwen (allen 57), waarvan de laatste drie uiteraard ex-aequo de derde plaats bezetten.Mede door zijn dagzege heeft Gerrit Vermeu len heeft weer stuivertje gewis seld met koploper Harrie Lenssen en voert dus nu het nieuwe klas sement (na aftrek van twee stree- pronden) aan met 429 slagen. Harrie Lenssen (431) volgt in zijn kielzog en Jan Engels (452) lijkt de derde plaats stevig in hand N te hebben met nog twee speeln üi den voor de boeg. Ook de subn IK ligt dicht bij elkaar: Huub Stra$?J man (474), Jan van Dijk (4"( Leo Wilms (481) en Jan Litjf af (484). Zelden was een indoiz. competitie zo spannend. Bij dames verraste Truus van D$ alles en iedereen door met 63 s To; gen aan het langste eind te tns04 ken en daardoor de dagwinst vo zich op te eisen. Riet Lemmetë W Jo Litjens scoorden beiden 66 gen (tweede) en Annie Litje (derde) had één slag meer nod^ (67). Verschuivingen in het kb,me sement had dit niet tot gevdftro] Riet Lemmens blijft met 532 *V0£ gen aan de leiding, gevolgd Jo Litjens (541) en Annie Liij^. oi blijft met 553 slagen derde.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 20