Handboeken Algemene Bijstandswet en Wet Voorziening Gehandicapten n vm I Bekendmakingen gemeente Venray Wet milieubeheer Woningwet Wet ruimtelijke ordening Kap- vergunninger verleend Commissies Gemeente Meerlo-Wanssum Informatieavond de Rooyse Wissel Informatieavond reconstructie provincialeweg N554 Welstandsvergadering openbaar Agenda I PEEL EN MAAS Donderdag 30 januari 2003 - Pagina De genoemde aanvragen en mel dingen en alle op de aanvragen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijd stippen ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00-I0.Ö0 uur) kunnen de stuk ken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - J.E. Peeters, Heidse Peelweg 60 te Ysselsteyn voor een veran deringsvergunning voor een vleesvarkenshouderij annex akkerbouw-en vollegronds tuinbouwbedrijf, gelegen aan de Heidse Peelweg 60 te Yssel steyn. M. van de Biggelaar, De Hoef 18 te Leunen voor een revisie vergunning voor een vleesvar kenshouderij, gelegen aan De Hoef 18 te Leunen. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 30 januari 2003 tot en met 27 februari 2003 in het gemeentehuis. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer gedeeltelijk te verle nen en te weigeren "de vrachtbe weging" voor de nachtperiode, zoals deze in de aanvraag van 13 januari 2003 is aangevraagd, aan: Uppakra Filial N.L., Venrayse- weg 143 te Horst voor een oprichtingsvergunning voor een metaalbewerkend assem- blagebedrijf, gelegen aan de Spurkt la te Venray. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 30 januari 2003 tot en met 27 februari 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ont werp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de boven omschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krach tens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: Van Zutphen VOF. Zwartwater 2 te Vredepeel voor een revi sievergunning voor een var kenshouderij, gelegen aan Zwartwater 2 te Vredepeel; V.O.F. Claessens-van Zeeland, Heidse Peelweg 40 te Yssel steyn voor een revisievergun ning voor een pluimvee-en paardenhouderij, gelegen aan de Lollebeekweg 42 te Casten- ray; P.S.M. Willems, Weverslo 4 te Merselo voor een revisiever gunning voor een paardenhou derij met africhtingshal, gelegen aan Weverslo 4 te Merselo. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen iri het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 30 januari 2003 tot en met 13 maart 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnengekomen van: Maatschap Arts-Hellegers, Pas I te Merselo voor het van toe passing worden van het Besluit melkrundveehouderijen milieu beheer voor de inrichting, gele gen aan Pas I te Merselo; P.B.M. Thielen, Grotestraat 103 te Venray voor het van toepas sing worden van het Besluit detailhandel- en ambachtsbe- drijven milieubeheer voor de inrichting, gelegen aan de Gro testraat 101-103 te Venray; Steeghs CV, Ericaweg 4 te Oirlo voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit akkerbouwbedrijven milieube heer aan de Ericaweg 4 te Oirlo; Flextronics Logistics BV, Post bus 324 te Venray voor het oprichten van een bedrijf inge volge het Besluit opslag- en transportbedrijven milieube heer aan de Spurkterweg 81 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 30 januari 2003 tot en met 13 februari 2003 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 30 januari 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afd. Bouwen en Milieu, C. van Velzen Het handboek Algemene bij standswet wordt door de afdeling Werk en Inkomen gebruikt bij de beoordeling van uw aanvraag op grond van deze wet. In het hand boek staan belangrijke, van toepas sing zijnde wetten, uitspraken van rechters (jurisprudentie) en beleidsregels die gelden in de gemeente Venray. Omdat zowel de regelgeving, de jurisprudentie als het beleid regelmatig verandert, wordt het handboek regelmatig aangevuld. Eind december is er weer een aanvulling van dit handboek uitgege ven en begin januari is dit door het college van burgemeester en wet houders vastgesteld. Veranderingen waren o.a. aanpassingen van bedra gen die gelden met ingang van I januari 2003, nieuwe wetgeving zoals het Belastingplan 2003 en nieuwe jurisprudentie. Wilt u weten welke regels in de gemeente Venray gelden bij de beoordeling van uw aanvraag op grond van de Algemene bijstands wet dan kunt u dit opzoeken in het handboek. Het handboek ligt permanent ter inzage bij de balie van de afdeling publieksdiensten. Ook het handboek Wet voorzie ningen gehandicapten ligt ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Hierin vindt u van toepassing zijnde wetten, beleidsregels en uitspraken van rechters. Op basis van dit hand boek worden aanvragen Wet voor zieningen gehandicapten behandeld. Eind december is ook voor dit handboek een aanvulling uitgegeven en vervolgens vastgesteld voorzo ver nodig door het college van bur gemeester en wethouders. Het gaat hierbij met name om nieuwe van toepassing zijnde bedragen en nieu we jurisprudentie. Tevens is door het College een aantal beleidsricht- lijnen vastgesteld. Het gaat daarbij om een schriftelijke vastlegging van een aantal in de praktijk reeds gehanteerde richtlijnen. Dit bete kent dat, praktisch gezien, de ver anderingen minimaal zijn. De vast gestelde richtlijnen liggen ook ter inzage bij de afdeling publieksdien sten. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het vergroten van de woning aan de Rosa Manusstraat 47 te Venray tnv O.O. Boshoven, Rosa Manus straat 47; het vervangen/nieuwbouw van een berging aan de Stationsweg 191 te Oostrum tnv fam. Thuijls-Van Berlo, Stationsweg 191; het vergroten van de woning aan de Rosa Manusstraat 50 te Venray tnv W.G.P. van Boxtel, Rosa Manusstraat 50; het gewijzigd uitvoeren van ver leende bouwvergunning nr. 2002.10761 (bedrijfsgebouw) aan de Ericaweg 4 te Oirlo tnv Steeghs C.V., Ericaweg 4; het veranderen van het trafosta tion aan de Stationsweg 46 te Ven ray tnv St Vincent van Gogh Insti tuut, Stationsweg 46; het gedeeltelijk veranderen van het balkon aan de Kamperfoelie 81 te Venray tnv C.A.J. Ebben. Kamper foelie 81 het plaatsen van een schutting aan de Stationsweg te Oostrum tnv N.S. Commercie, Postbus 6433 te Eindhoven; het tijdelijk plaatsen van kantoor units aan de Smakterweg 70 te Venray tnv Inalfa Roofs B.V., Smak terweg 70. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een over zicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Ven ray ingekomen sloopaanvragen. het slopen van opslagruimte/stal ling aan Haag 26 te Merselo tnv Tuinbouwdiensten Coöperatie Horst e.o., Venrayseweg 128a te Horst; het gedeeltelijk slopen van een var kensstal aan de Pastoor Jacobspeel 4a te Ysselsteyn tnv G.J.L. Swin- kels, Pastoor Jacobspeel 4a. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onder staande bouwplannen bouwvergunning verleend. h8s bouwen van een woning met bedrijfsruimte aan Volen I te Heide tnv T.M.P.M. Poels, Volen 8; het bouwen van een berging aan de Reigersbek 4 te Venray tnv J.A. Vermeulen, Reigersbek 4; het vergroten van de woning aan de St Catharinastraat 15a te Leu nen tnv M.H.A. Baltissen, St Cat harinastraat 15a; het bouwen van een tuinhuis aan de St Antoniusstraat 7 te Venray tnv P.M.J. Wijnen, St Antonius straat 7; het vergroten van de woning aan de Timmermannsweg 12 te Yssel steyn tnv W.C.H. Arts, Timmer mannsweg I. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onder staande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. het slopen van een woning met bedrijfsruimte aan Volen I te Heide tnv T.M.P.M. Poels, Volen 8; het gedeeltlijk slopen van een woning aan de Timmermannsweg 12 te Ysselsteyn tnv W.C.H. Arts, Timmermannsweg I; het gedeeltelijk slopen van een opfokhennenhok aan de Heidse- w«g 69 te Heide tnv T.H.M. Nel len, Heidseweg 69. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouwmeldingen, bouwaan vragen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art 15, 17. 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet mede werking te verlenen. het bouwen van een koelhuis aan de Metaalweg 14 te Venray tnv Biturec, Veldstraat 22; het vergroten van de woning aan de Minister Charles Ruysstraat 6 te Venray tnv R.H.M. Verbeek, Walstro 4; het bouwen van een garage aan de Immenhof 2 te Ysselsteyn tnv A.F.M. van Soest Immenhof 2; het vergroten van de woning aan de Prins Bemhardstraat 82 te Ven ray tnv C. van de Worp, Prinses Irenestraat 16; het bouwen van een berging aan het Sneeuwklokje 2 te Venray tnv J. Braak, Sneeuwklokje 2. De op de verzoeken betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 31 januari 2003 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Bekendmaking monumenten Vanaf heden ligt bij de informatieba lie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 6 weken ter inzage de beschikking van burgemeester en wet houders van Venray: tot het verlenen van vergunning als bedoeld artikel 9 van de Monumen tenverordening 2000 gemeente Venray voor wijziging kozijnen, ramen en deuren van gemeentelijk monument St. Jozefklooster, Eind- straat 18-46, 5801 CR Venray. Op grond van artikel 7:1 van de Alge mene Wet Bestuursrecht kan degene wiens belang rechtstreeks bij dit besluit is betrokken, daartegen binnen 6 weken na de dag waarop deze bekend making is gepubliceerd, een bezwaar schrift bij ons indienen. Gedurende deze termijn kunnen even tuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 30 januari 2003 Burgemeester en wethouders van Ve ray, namens dezen, het hoofd van afd ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Door het college van burgeme*- ter en wethouders zijn kapvergu ningen verleend voor de volgem locaties: 1. Gemeente Venray, t.b.v. bomen aan de Landweertweg Fraxinus ornos, I Fagus sylvajr, can 'Pendula', I Aser pseud p plantanus) staande in openbi groen, t.b.v. herinrichtingspn ject de Burggraaf; 2. Gemeente Venray voor tv* esdoorns aan de Mgr. Nolen ,T straat t.b.v. voorbereidingspl gebied.. q Voor nadere informatie kunt u co <2 tact opnemen met de afdeli ft Publieksdiensten via tel.nr. 52333 u die bereikbaar is van maandag i tf en met donderdag van 09.00 t m 17.00 uur en op vrijdag van 09,1 tot 13.00 uur. Raadscommissie Middelen De geplande vergadering vani raadscommissie Middelen woensdag 5 februari a.s. vervalt verband met het ontbreken inhoudelijk belangrijke agendapui ten. De eerstvolgende vergaderi vindt plaats op dinsdag 11 maart a.; Maatschappelijke Diensten De geplande vergadering van raadscommissie Maatschappelijl Diensten op donderdag 6 febru a.s. vervalt om dezelfde reden, eerstvolgende vergadering vin plaats op donderdag 27 februa/ Deze datum komt in de plaats var maart (carnavalsweek). Gemeente Meerlo-Wanssum Li 1 4 Tweede Kamerverkiezingen 22 januari 2003 Op maandag 3 februari wordt er door de directie van het forensisch psychiatrisch instituut 'de Rooyse Wissel' een informatieavond gehouden in zaal 't Brugeind in Meerlo. Aanvang: 20.00 uur. Wilt u meer weten over 'de Rooyse Wissel', of heeft u vragen, kom dan naar deze informatieavond. Aantal stemmen per bureau Lijst CDA Wanssum 617 Geijsteren 172 Meerlo Blitterswijck Swolgen Tienray 544 349 399 314 totaal 2003 2395 totaal 2002 2175 totaal 1998 1425 LPF 59 9 50 21 48 35 222 728 nvt Tienray-Meerlo (Spoorstraat-Hoofdstraat) WD 196 39 137 91 89 66 618 510 807 Donderdag 6 februari om 20.00 uurwordt in PvdA 200 47 217 145 145 164 918 442 1103 zaal 't Brugeind in Meerlo een voorlichtings Gr Links 45 10 39 21 27 25 167 239 220 avond gehouden over de reconstructie van de SP 68 12 68 42 48 45 283 217 107 provincialeweg N554 (Spoorstraat-Hoofd D 66 22 6 47 20 9 11 115 194 253 straat). De provincie Limburg heeft plannen Chr Unie 3 3 3 4 uitgewerkt voor het opknappen en verbeteren SGP 2 2 7 2 van de verkeersveiligheid van de provinciale LN 8 5 4 3 5 25 80 weg door Tienray en Meerlo. De Cons.nl NCPN Duurz Ned. PvdT 1 1 Tijdens de infonnatieavond kunt u het schets 1 1 0 11 ontwerp bekijken en eventuele reacties geven. Als u niet in de gelegenheid bentom te komen, 4 2 3 2 maar u wiltwel meer weten overde reconstruc PvdDieren Ratel 2 4 3 1 5 2 14 5 tie, dan kunt u contact opnemen met de heer R. 2 Kersten, bureau openbare werken. Zijn recht streekse telefoonnummer is 699270. Of met de totaal geldig 1223 295 1119 697 778 668 4780 4631 4059 blanco 1 0 1 3 2 0 7 6 10 heer C. Gurian van de Provincie Limburg, totaal geldig/ongek lig 1224 295 1120 700 780 668 4787 4637 4069 (043) 3899999- Kiesgerechtigden 1495 333 1327 829 932 877 5793 5804 5549 Opkomst 81,87 88.59 84,40 84,44 83,69 76,17 82,63 79,89 73,3 De welstandsvergaderingen zijn vanaf 1 januari 2003 openbaar. Dit is een uitvloeisel van de gewijzigde r Woningwet die op deze datum ook in werking treedt Februari 3: Informatieavond over de Rooyse Wissel in zaal 't Brugeind in Meerlo, aanvang 20.00 uur 6: Informatieavond reconstructie provinciale weg N554 Tienray-Meerlo in zaal 't Brug eind in Meerlo, aanvang 20.00 uur 10: Commissie Bezwaar-, beroep- en klacht- schriften 10: Commissie Burgers 11: Commissie Ruimte 17: 29 januari 2003 Burgemeester en wethouders van Meerlo-Wanssum Beste mensen, Een paar maanden geleden kregen we bericht of we iets konden doen met oude spullen van het Raayland college: tafeltjes, stoelen, keuken materiaal, bureaus, noem maar op. Meteen dachten we aan Wasosz en hebben alles opge haald. We mochten alles opslaan in een oude loods van Landbouwbelang waar het niemand in de weg stond. We hebben foto's gemaakt en naar Wasosz gemaild om te vragen of ze de spullen kunnen gebruiken en het antwoord was volmondig ja. Misschien kunt u zich een voorstelling maken hoe een en ander er uitziet na een paar maan den in een wel heel erg stoffige hal te hebben gestaan. Het was nog erger. Maar gelukkig hebben we hulp gehad van het St. Antonius Abt gilde van Blitterswijck. Dankzij Rogier, Wiel, Jan, Ron en Ester hebben we half januari op een zaterdagochtend alles schoongeveegd en geteld (nodig om de Akte van Schenking bij de Poolse ambassade te kunnen regelen). Om 1 u een idee te geven: f 135 tafeltjes, 155 stoe- r len, 9 dozen porselein (kopjes, schoteltjes, I diepe en platte borden, I etc.), 2 dozen glas-1 werk, 6 dozen bak- j spullen en ander keu kenmateriaal, schoolborden, bureaus Afgelopen week is een grote oplegger, tot de nok toe gevuld, vanuit Wanssum terug naar Wasosz gereden. Ook toen hebben we gelukkig hulp gehad, want de spullen wandelen niet vanzelf de oplegger in. Zes sterke mannen van Kersten Europe hebben de klus in een uur geklaard. Bedankt broeders en zuster van het Gilde en heren van Kersten Europe! Yet Reynen en Riny Hahn i Nog even iets heel an- Vriendmtcfins ders: penfriends MttrtfrWaBSSUm Vanuit Wasosz hebben w^sosi we het verzoek om penfriends gekregen. Scholieren daar willen hun Engels in praktijk brengen én leeftijds genootjes uit onze gemeente leren kennen. Een 30-tal brieven uit Wasosz liggen hier op een reactie te wachten Op 29 januari a.s. om kwart voor 7 is een bijeenkomst georganiseerd voor een aantal scholieren van het Dendroncollege. Zij hebben hier een uitnodiging voor ontvangen. Tijdens deze bijeenkomst in het gemeentehuis wordt uitgelegd hoe we dit gaan aanpakken. Ben je tussen de 12 en 15 jaar en wil je ook een schrijfvriend(in) uit Wasosz, dan ben je van harte welkom op deze bijeenkomst. Het duurt ongeveer een uurtje! Bel of mail je even? Riny Hahn Het gemeentebestuur is verplicht bij de beoordeling van bouwaanvragen een zogenaamd welstandsadvies in te winnen. Dit advies heeft met name betrekking op de vraag hoe het bouwwerk past in de omgeving en op het aanzicht van het bouwwerk. In onze regio is de welstandszorg 'Peel en Maas' verant woordelijk voor de Welstandsadviezen. De vergaderingen van de Welstandszorg Peel en Maas zijn voortaan voor iedereen toegankelijk. De openbaar heid geldt voor de beraadslaging over bouwplannen, de beoordeling en het formuleren van de adviezen. Als de ontwerper/opdrachtgever een plan wil toelichten, kun nen zij hiervoor rechtstreeks bij de secretaris van wel- Bouwplannen Aangevraagd Reguliere bouwvergunningen - P Kessels, Kasteelweg 5 te Swolgen - oprichten wo ning, Jan Ligeriusstraat 5 te Swolgen - J J TG. Theeuwen. Sterrenbos 53 te Well - plaatsen prieel en fontein, Thijmpad 10 te Wanssum. Als belanghebbende kunt u een bezwaarschrift indie nen, nadat burgemeester en wethouders een besluit hebben genomen. Verleende bouw- en sloopvergunningen - M.G.J. Theeuwen, Postbaan 6 te Wanssum - verande ren garage in opslag/garage/magazijn (20.01.03) - Anthuriumkwekerij Peelen, De Cocqvan Haeftenstraat 42 te Meerlo - oprichten woning (20.01.03) - Fam. Van der Pol, Leemberg 14 te Tienray - plaatsen berging (20.01.03) - P. Jacobs, Meerloseweg 29 te Wanssum - bouwen tuinhuis/berging (20.01.03) - Rabobank Venray Meerlo-Wanssum, postbus 64 te Venray - veranderen automatenruimte (20.01.03) - C.P.M Denissen, Hoofdstraat 70 te Meerlo - plaatsen garage (20.01.03) - Maatschap Vergeldt, Over de Beek 1 te Tienray - plaatsen loods (20.01.03) - R. van Els, Gouv. Houbenstraat 12 te Wanssum - vergroten woning (20.01.03) - Jan Linders b.v., postbus 72 te Nieuw Bergen - gewij zigd uitvoeren bouwvergunning 2001/90 (20.01.03) - C.L.P.J. Poels, Flemingweg 4 te Swolgen - gewijzigd uitvoeren bouwvergunning 2001/15 (20.01.03) - A.F.T. Coenders, Beatrixstraat 1 te Meerlo - bouwen hobbykastje/tuinkastje, Volkstuinencomplex Meerlo (20.01.03) - Hermans Betonindustrieb.v., Nehobolaan 5 te Tienray - plaatsen betonmortelmenginstallatie (20.01.03) stand van de eigen gemeente een afspraak maken. - Tijdens de openbare vergadering wordt geen spreekrecht De eerstvolgende openbare vergadering is op dinsdag 4 februari in het voormalige gemeentehuis van Grubbenvorst, PastoorVullinghspIein 1 teGrubbenvorst. De plannen van de gemeente Meerlo-Wanssum, die vóór woensdag 29 januari. 12.00 uur zijn ingediend, voldoen aan de indienmgsvereisten en planologische akkoord zijn, worden behandeld van 10 00 tot 10.30 uur De agenda van de plannen ligt vanaf vrijdag 31 januari bij de balie van de afdeling Grondgebiedszaken in het gemeentehuis Meerlo-Wanssum ter inzage Sii - T.OP.G.Spronk,Gr.v.Schellaertstraatl8teGeijsteren fiu - vergroten woning (20.01.03) - Stichting Daelzicht, Rector Driessenstraat 2 te Heel- r1; slopen zwembad en gedeelte kantoren Swolgenseweg E 44 te Tienray (20.01.03). Als belanghebbende kunt u een bezwaarschrift indie nen bi| burgemeester en wethouders Het bezwaarschrift moet u zo spoedig mogelijk indienen (uiterlijk binnen zes weken na verzending van de beschikking aan de aanvrager). Bij het bureau ROVB kunt u naar de juiste verzenddatum informeren. Als u een bezwaarschrift hebt ingediend, kunt u bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Roermond (sec tor Bestuursrecht) een verzoek om schorsing c.q voor lopige voorziening indienen. U moet een kopie van het bezwaarschrift meezenden. Monumentenzorg Bij de afdeling ROVB ligt vier weken ter inzage het aan Wi burgemeester en wethouders gezonden afschrift van de IL inschrijvingdoordeministerinhetmonumentenregister van het pand Stationslaan 24 te Tienray. Eenieder kan SS hiervan tegen betaling een afschrift krijgen. Ito 'M v Gemeentebestuur van Meerlo-Wanssum, postbus 1400, 5864 ZG Meerlo, telefoon (0478) 699222 Openingstijden gemeentehuis: werkdagen van 9 00 lot 12.00 uur Het gemeentehuis is elke donderdagavond van 17.00 tot 19-00 uur geopend voor het publiek. Op hetzelfde tijdstip heeft hel college van burgemeester en wethouder* spreekuur Hiervoor moet u een afspraak maken, Beroepsinstanties Arrondissementsrechtbank Roermond, sector Bestuursrecht, postbus 950,6040 AZ Roermond, telefoon (0475) 352222 Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, postbus 20019,2500 £A Oen Haag. telefoon (070) 3624871 H; IB, -^58

Peel en Maas | 2003 | | pagina 24