Schoonschip Ij Van Gassel HALFORDS Auto- en Fietsgek? Verkoper (min. 20 uur) en hulpverkopers (m/v) Rühl Haegens Molenaar doorlopend aanbiedingen boekhandel van den munckhof Venray laatste wintercollectie met kortingen tot wel Zelfstandige CV-monteur t.b.v. gasgestookte CV-installaties Zelfstandige leidinggevende CV/gawalo-monteur Elektro-monteur gespecialiseerd in woningbouw (Service-) monteu r elektrotechnische werkzaamheden KEIJSERSMANDERS Kom langs bi U K- C-y1^ van Gassel en bespaar i GPf enkele euro's PEEL EN MAAS Halfords Nederland B.V. is een succes volle retailorganisatie met duizenden producten voor iedereen die onderweg is. Halfords is dé productspecialist voor caraudio- en navigatiesystemen, fietsen, fiets- en autoaccessoires, waarbij deskundigheid van onze medewerkers en service hoog in ons vaandel staan. Halfords kent twee winkelconcepten: de citystores in drukke winkelgebieden en de super stores - met service inbouwstation - aan de uitvalswegen van veel grote steden. Hatfords neemt met ruim 130 winkels in Nederland en 9 filialen in België een prominente positie in de markt in. Onze cultuur laat zich omschrijven als ambitieus en flexibel met een hoge mate van betrokkenheid van 1.100 veelal jonge medewerkers. Dit wordt als één van de belangrijkste succesfac toren van de organisatie gezien. Halfords behoort tot de Divisie Automotive Telecom van de Macintosh Retail Group, met zuster bedrijven als BelCompany, Kwantum, Piet Klerkx, Manfield, Dole's en Invito. Met Halfords kom je eruit! Maak er werk van als enthousiaste voor ons filiaal in Venray Als (hulp) verkoper geef je de klanten een goed aankoopadvies. Dit betekent het adviseren van klanten en de zorg voor een klantgerichte verkoop. Tevens zorg je voor een correcte afrekening van artikelen en help je mee aan het realiseren van een optimaal winkelbeeld. Je bent het gezicht en het visitekaartje van Halfords. Als hulpverkoper versterk je het verkoopteam op de koopavond, zaterdag en in de vakantieperiode. Wij bieden jou: een uitstekend salaris, passend bij je ervaring prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een kortingsregeling bij winkelketens van Macintosh Retail Group en drie aanvullende bonussystemen aandacht voor persoonlijke ontwikkeling verrassende personeelsactiviteiten, zoals een kartcompetitie of een dagje naar het Circuit Park Zandvoort We vragen: van verkopers een opleiding op middelbaar niveau, bij voorkeur richting detailhandel. Relevante werkervaring binnen een winkelorganisatie is wenselijk interesse in fietsen, auto- en fïetsaccessoires en telefonie de juiste persoonlijkheid: je bent een aanpakker, die graag in teamverband werkt en het leuk vindt om met mensen om te gaan Je reactie: 1. Schrijf naar: Halfords Nederland B.V. Postbus 218, 3900 AE Veenendaal, t.a.v. Mariska Budding 2. Bel naar: Mariska Budding, telefoonnummer: 0318-559111 3. Surf naar: www.halfords.nl Registeraccountants Accountant - Administratieconsulenten Belastingadviseurs Managementconsultants Automatiseringsadviseurs Administratieve dienstverleners ill Broenen - Hendriks b.v. De Haag 45815 CB Merselo Tel.: 0478-546263 Fax: 0478-546264 - Keramische wandtegels - Vloertegels - Natuursteen - Lijmen en voegmateriaaC - Vakkundig advies - Aparte speelhoek voor kinderen Volop gratis parkeren Geopend: vrijdag van 17.00 tot 21.00 uur, 's zaterdags van 9.00 tot 17.00 uur, en OOK OP AFSPRAAK! Henseniusplein 5c 5801 BB Venray SPORT tel. 0478-550099 Wie komt onze snel groeiende organisatie versterken Wij zijn op zoek naar een Loonadministrateur (M/V) die volledig verantwoordelijk is voor zijn klanten. Functie - inhoud - het volledig verwerken van de loonadministraties van onze cliënten - het aanleveren van het jaarwerk - aanspreekpunt voor cliënten omtrent hun loonadministraties, CAO's, arbeidsrechtelijk zaken en sociaalverzekeringsrechtelijke vragen - contacten onderhouden met diverse instanties zoals UWV's, belastingdienst, pensioenfondsen, ziektenkostenverzekeraars, Arbo-diensten etc. - het maandelijks inplannen van de werkzaamheden op de loonadministratie Functieprofiel - praktijkdiploma loonadministratie en/of aantoonbare ervaring - aanvullende cursussen op het gebied van sociale verzekeringswetten en/of arbeidsrecht zijn een pré Wij bieden - een interessante en uitdagende functie - passende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - een part-time dienstverband behoort tot de mogelijkheden Een schriftelijke reactie, voorzien van een curriculum vitae, kan worden gezonden aan: Rühl Haegens Molenaar, afdeling personeelszaken, t.a.v. R.L.M.G. (René) Michielsen. Voor meer informatie kunt u terecht bij Mr. F. Verbeek (f.verbeek@rha.nl) Rühl Haegens Molenaar is een kwaliteitsbewuste organisatie met vestigingen in Venray Nuenen en Boxmeer met ruim 80 medewerkers. Wij hebben afdelingen accountancy, belastingadvies, administratieve dienstverlening, automatisering, managementconsultancy en salarisadministratie. Uniek is ons ManagementKompasSysteem, een managemencinformatie- srfeten adequaat bij' te sturen. Onze klanten lijn constant op dé hoogte van de laatste ontwikkelingen. a 'i A -.G?Ai-G' -Y Door de toenemende werkzaamheden in de woning bouw en de projecten die wij realiseren in de utilieits- bouw, zijn wij op zoek naar versterking van ons team. Als u interesse heeft in een van de hier vermelde vacatures, bel dan óf schrijf een brief met CV aan de heer S. Keijsers sr. Voor uitgebreidere informatie kunt u kijken op onze site: www.keijsersmanders.nl onder de knop 'carrièrekansen'. Keijsers-Manders Installatietechniek BV Agrobaan 9 5813 EB Ysselsteyn Tel.: 0478-544200 Fax: 0478-544205 www.keijsersmanders.nl Timmermannsweg 2 Ysselsteyn, Tel 0478-541474 Kruidenlaan 151 Venray, Tel. 0478-587401 Hele maand februari melkbrood gesneden nu voor €1 «3( Weekaanbiedingen maand februari week 6: slagroomsnit boeren appelvlaai week 7: mokkasnit boeren abrikozenvlaai week 8: kirchtaart 10 pers. boeren kersenvlaai week 9: carnavalstaart carnavalsvlaai Dagaanbiedingen maand februari maandag: tarwebroodjes dinsdag: ham/kaas croissant woensdag: pruimenpunt donderdag StijntjeS (roz.broodje met hazelnoten en candysuiker) 4 halen vrijdag: rozijnenbrood zaterdag: kampioentje €4.2 i- €5.9 €4.2 €5.9 €9.1 €5-l»i €9.9 f| €5.9 fin tel ij: 6 halen 5 betale Or €0.9 i Tot ziens! 3 betalei €1.11 €0.3! 'tn >t ton

Peel en Maas | 2003 | | pagina 12