Irritant dat je tegen igen club speelt" Je Sportnieuws -info Twan Lensen favoriet ridge Nederlands kampioene naar Venray Vijf podiumplaatsen Venrayse jeugdatleten Vereniging Venray-Regio jn VlakWaterCfOSS Sjoelclub Venray De Peelkorf De Peelkorf verliest weer Knappe prestatie Manual Riet Lemmens en Jan Engels dagwinnaars Duivensport II EN MAAS Donderdag 23 januari 2003 - Pagina 21 ames 1 en 2 Red Stars openen competitie tegen elkaar >mende zaterdag start de re tafeltenniscompetitie. Het Ite damesteam van TTV Red begint meteen met een are thuiswedstrijd... tegen het le damesteam van TTV Red rs. De degradatie van dames 1 de eredivisie en de promotie dames 2 uit de tweede divisie rgt voor een unieke situatie: V Red Stars is nu met twee ms vertegenwoordigd in de ste divisie. Peel en Maas vroeg kelen van hen, wat zij hiervan nden. labma Larmené (Red Stars 1) is de jge van haar team. die er al over edacht heeft: "Ik heb er wel nengde gevoelens over. Aan de kant moet je tegen je eigen club ;len. dat is toch wel vreemd. Aan andere kant ken je de speelsters Red Stars 2 natuurlijk heel goed en rt je hoe je tegen ze moet spelen." jngenote Kelly Willems is wat litiger over de situatie. "Het is op bbest irritant dat je tegen je eigen bmoet spelen. Verder zal ik toch noon mijn eigen spelletje spelen. verandert niets aan Over de uit- Sabina: "Als we met 6-4 winnen i ik al heel tevreden, want het zijn speelsters. Ik denk dat veel dstrijden over vijf games zullen n, Aan de andere kant: gezien mijn jningsuren moet ik gewoon van ze men Ook hier bij Kelly die luch- ieid: "Ik weet niet wat we gaan ken Ik wil vooral lekker spelen en zien we wel waar we uitkomen." 'an Angéle Wientjens en Ellen Ras eg onze verslaggever soortgelijke woorden. Angéle: "Het was op h beter geweest als Red Stars 1 noon in de eredivisie was geble- I. dat is gewoon zo. Maar ja, we !en toch tegen elkaar moeten aan- den." Ellen zal zich wat minder op ir gemak voelen komende zater- 'Maar op zich vind ik het niet zo om tegen ze te spelen Ik denk dat de druk voor hen iets groter want zij gaan toch weer voor het npioenschap Aan de andere kant len wij ons graag handhaven en itelt ieder punt. AJs we drie of vier nten halen zaterdag doen we het al 11 goed, maar het zal denk ik geen wie wedstrijd worden." Ook Angé- Nu Danielle Poels afwezig is, is Sabina Larmené de nieuwe kopvrotiwe van Red Stars 1 le hoopt vurig op handhaving: "De vorige keer dat we met ons team eer ste divisie speelden verloren we alles met 9-1 of 10-0, dat wil ik niet nog een keer meemaken. Ik denk dat handhaving mogelijk is. Red Stars 1 is verzwakt (doordat Danielle Poels niet meespeelt). Hoonhorst is verzwakt Het moet kunnen." DRUK Hoe kijken de dames verder tegen dit seizoen aan? Sabina zal vooral haar voorbeeld Danielle missen (die niet speelt vanwege haar zwangerschap - red "Danielle is voor mij altijd een voorbeeld geweest, maar ook een grote mentale steun: ik kan altijd bij haar terecht als ik ergens mee zit. Voor Marijn, Kelly en mij is het belangrijk om, zonder Danielle, een team te vormen, dat we als team lek ker spelen." Kelly ziet het als een voordeel dat ze nu alle wedstrijden meespeelt: "Dat vind ik wel prettig, dan kun je een wedstrijdritme opbou wen. Aan de andere kant ben je nu wel een heel sterke speelster kwijt De prognose voor dit seizoen? "We gaan natuurlijk voor plek één of twee, maar we moeten onszelf niet te zeer onder druk zetten", aldus Sabina. Kelly valt haar bij: "Belangrijkste is dat we het beste uit onszelf halen." Voor Red Stars 2 is handhaven het grote doel. Angéle. "We zijn welis waar ruim kampioen geworden in de tweede divisie en de eerste divisie is enigszins verzwakt. Maar toch, je ziet altijd wel een groot verschil tussen de tweede en eerste divisie: het is toch weer een niveau hoger. Dat zie je ook tussen de eerste en eredivisie. Het zal dus moeilijk worden, maar wel haal baar." Ellen vult aan: "Als we Toren- stad en Sar kunnen volgen, dan moet het lukken. Die teams zijn onze groot ste concurrenten voor handhaving en moeten we dus achter ons houden. Maar persoonlijk zie ik ook de uitda ging om mezelf weer op een hoger niveau te meten." Red Stars 1 Sabina Larmené Kelly Willems Marijn Verburg coach: Huub Thijssen Red Stars 2: Angéle Wientjens Ellen Ras Cecile van Gasteren Annika Schmidt Sandra Oostrom coach: Ben Hendriks De thuiswedstrijden voor beide teams beginnen om 17.30 uur. Vlakwatercross Op zaterdag 25 januari worden de Scholierenloop en de Run-ATB gehou den. Op zondag worden de Rabo- bank-trimlopen, de NSG-loop en de KNAU-wedstrijden gehouden. Deel nemers dienen uiterlijk een half uur voor de aanvang van de betreffende wedstrijd het startnummer af te halen bij het secretariaat, dat gevestigd wordt in het gebouw1 van Jong Neder land aan de Kempweg. Aanvang van de wedstrijden op zaterdag is om 12.00 uur en op zondag om 10.30 uur. De entree is gratis. Trainingen: In het winterseizoen zijn de trainin gen als volgt: (vanaf 6 januari) Pupillen en D-junioren: Woensdag zaal De Weert 18.00-19.00 uur: zater dag 11.00-12.15 uur. ABC junioren/senioren- dinsdag 19-00-20.30 uur: donderdag (looptrai ning) 19.00-20.30 uur: vrijdag (techni sche training) 18-30-20.00 uur. NSG-atleten: donderdag (zaal Raay- land) 19.00-20 00 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur baantraining: donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan. bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Zie ook' www.av-venray.nl. Ledenadministra tie: telefoon 582842. Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Venray-Regio. geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltum- se Kleffen. geopend van 09 00-13-00 uur. Wedstrijden: 25 januari: Ven ray Vlakwatercross Scholierenlopen en RUN-ATB. 26 januari: Venray Vlakwatercross NSG en KNAU-wedstrijden. 26 januari: Groningen (Zuidbroek) Noord Nederlandse Kampioenschap pen Indoor. 8 februari: Heythuysen Avé Heytse- cross. C 2002 Rookvrij )e nieuwe leden beginnen een etje te wennen aan de mores van I club spelen. Er is helaas geen tot :r weinig tijd om een spelletje te alueren. Het gaat vaak zeer snel, is te snel voor hen. maar alles m en het is nu eenmaal niet jers. Dc uitslag was als volgt: Op de eer plaats met stip en oorverdovend juich Toon den Brok en Theo van aij, twee ervaren spelers, die deze er het onderste uit de kan gehaald bben zonder het lid op hun neus te jgen. Op de tweede plaats het kers- rsc (bridge)paar Riek Bouten en c Duyn. Op een zeer achtenswaar- ;e derde plaats kwamen deze keer Raedts en Piet van Aar. iet-Rokers Bridge speelden 56 paren op de tweede mpetitieavond Ide gele lijn scoorden Paul Corver Jo Sijbers het hoogst met 61,91%. 'cede werden Lou Gilissen en Henk nninx met 59,27% en derde Leon lllen en Rob Keijzer met 57,01%. de rode lijn werden Gerard Langen Karei Jagers eerste met 58,67%, mie werden Martin Janssen en tl Rutten met 54,42% en derde Jos luiers en Riet Muermans met 42%. de groene lijn waren dat Jopie en n Emmen met 60.96'%, Carla en Bert n Kempen met 60,42% en Wies •pels en Gemma van Winkel met de blauwe lijn scoorden Nel Camps Annemarie Boelaars 68.02%, volgd door Lia Ellemers en Maike olfs met 58,7""% en Riet Blok en Mia libpsen met 54,08%. de oranjelijn bleven Lia Habraken Dries Albers de anderen voor met ,10(!)%, tweede werden Marlies en d van Benthem met 54,58% en rdejoke van Os en Léo van Grootel 53,15%. ridgedub Com- lon Sense gelopen maandag was de vijfde mpetitiewedstrijd met de volgende tslag: iel: 1. ds. hr. Ellemers-Mertens .08%, 2. mw. Schaminee-hr. idenhoven 56 67%: 3 mw Stap- tvhr Huvs 52.92%. xxf 1hr. Thiclen-Verstraelen 60%; ds Lamers-Wigman 59.50%; 3. ds. •bbe-v. Elzakker 57.92%. ilgende week is de laatste wedstrijd n de eerste competitie, waarna ordt bekeken welke paren promo ten resp. degraderen. ridgedub Klaver- e Vier sintermezzo tussen twee competi- iïondes en het Ruitenboertoernooi tvas er een viertallenwedstrijd. .'le lijn wonnen mw. Dik en de Ten Stiphout, Canli en Cornelissen tl 16-14 van de dames Cuppen, Jen- skens. Faas en Siroen. Een groter Tschil was er bij de dames Van töiga. Stiphout, Van Ham en Kors- 'ii die met 21-9 wonnen van de roes Cremers, Peters, Moree en •ekhorst. de groene lijn ging de grootste inst naar de heer Hermans en de "nes Claessens, Michels'en Van eijri nl. 20-10 van de heren Verhe in, Verslcijen en dc dames Van de nom en Van Glabbeek. Aan de andere tafels behaalden de echtparen Haegens en Kalkman 16-14 van het echtpaar Van Son en de dames Janssen-Smits In blauw tenslotte wonnen de heren Sturm en de Vries met het echtpaar Kessels van de heren Faas, Linders en de dames Aarts en Linders met 22-8. De heren Aarts-Kok en de dames Van de Heuvel-Vermeulen behaalden met ook winst met 24-6 op de dames Men ger, Van Meijel, Frederix en Tum- mers. Bridgeclub Venray De voorronde van het ruitenboer toernooi is niet vanavond, maar vol gende week donderdag. Op die avond proberen de opgegeven paren een plaats in de volgende ronde te bemachtigen. De spellen zullen weer als vanouds zijn voor sommigen om van te smullen en voor anderen een regelrechte ramp. Men kan echter een keer per jaar niet zonder De uitslagen van vorige week. De hoogste score was voor ds. Koolen- Philipsen in de groene lijn deze keer met ruim 64% gevolgd door ds. Coene-Wolfs en Peynenborgh-Tepas. In de rode lijn was er een eerste plaats voor mw. V Well-hr, Willems gevolgd door hr. Collin-d. Vos en ep. V. Pelt In de gele lijn waren deze keer hr V. Lieshout-Manders iedereen te slim af. hr. Corver-v. Gaal werden tweede en ds. Jungslager-Verheijen zorgden met een derde plaats ervoor dat deze lijn niet een totale mannenaangele- genheid werd. Bridgesoos De Kemphaan Uitslag Laddercompetitie: Oranje 1-2. ds. Koopman-Spekhorst en hr. Gerrits-v. Ooi 56.67%; 3. mw. Claessens-hr. Hermans 55.83%. Rood. 1. ep. Oudenhoven 61.98%; 2. ds. Overbeek-Janssen 58.85%; 3- ds. V. Meijel-Michels 54.19%. Groen; 1. ds. V. Mil-Tacken 60.42%; 2. ds. Beijersbergen-v.d. Munckhof 55-73%; 3. ds. Verschuiten-Wijnhoven 54.69%. BC Harten Drie De clubavond werd begonnen met een zeer treurig bericht, namelijk het overlijden van een clubgenoot Bart de Mooij. Zij hebben hem met een moment van stilte herdacht. Ze zijn alweer over de helft van het aantal zittingen voor de derde ronde om het clubkampioenschap De hoogste zaalscore is behaald door het echtpaar Vierhout met 61.67%. De uitslag: Geel: 1. ep. Vierhout 61.67%; 2. hr. Den Brok-Manders 55.00?4; 3 3- mw. Delsing-hr. De Groot en hr. Nollen- Vercauteren 52.50%. Rood: 1. mw Baak-hr. Merkx 57.81%; 2. hr. Den Hoedt-Oomen 56.25%; 3- ds Goinga-v. Tiggeloven 52.60%. Groen: 1. ep. De Backer 61.11%; 2. ds. Fiers-Hoogeveen 59.03%; 3- ds. Orosz-Philipsen 56.94%. Volgende week ruitenboer en een vrije lijn. Bij een open toernooi in Goirle zijn de volgende resultaten behaald: HC: Ben Rongen 5e, gem. 126.6; HD: Harrie Rongen 6e gem. 109.5, HE: Paul Bouten 5e gem. 100.1; DC: Truus Jenniskens lie gem. 119.1; DD: Regien Sanders 14e gent. 111.1; DE: Truus Schoeber 8e gem. 97.2. Uitslagen: Junioren Al-ZSV Al 5-8 SVOC BI-Aspiranten BI 4-0 Aspiranten Cl-De Treffers Cl 4-2 Pupillen Dl-Merselo Dl 3-1 Pupillen El-De Treffers El 4-2 Welpen 1-SVOC 2 2-2 Welpenn 1-Des 2 2-2 Oostrum 1-Welpen 2 0-1 Merselo 1-Welpen 2 1-2 SVOC 2-Welpen 3 1-0 Welpen 3-Welpen 4 2-0 Oranje Wit 1-Welpen 4 1-2 Welpen 5-SVOC 2 2-2 Welpen 5-Des 3 2-0 SVOC 3-Welpen 6 1-0 Welpen 6-Des 5 0-1 Welpen 7-Oostrum 1 2-0 Welpen 7-MerseIo 1 0-1 De Korfrakkers 1-Peelkorf 1 19-10 KCHB 1-Peelkorf 2 6-7 DOS (A)-Peelkorf 3 12-1 Extra training Senioren 1zaterdag 25 januari in de Peellandhal in Deurne van 17.00-18.00 uur. Programma zaterdag 25 jan.: MKV Al-Junioren Al hesjes v. 13.45 Aspiranten BI-Des BI v.08.15 Roka Cl-Aspiranten Cl v.11.45 Wittenhorst Dl-Pupillen Dl v.08.45 Roka El-Pupillen El v. 10.45 Programma zondag 26 jan.: De Peelkorf 1-Spes 1 v. 16.45 De Peelkorf 2-Oranje Wit 1 v. 18 00 De Peelkorf 3-Erica 1 v. 19.15 Programma woensdag 29 jan.: Midweek 1-ZSV a. 19.30 Roka-Midweek 2 v. 19.45 De korfbaldames van De Peelkorf uit Ysselsteyn hebben de uitwedstrijd tegen De Korfrakkers uit Erp verlo ren: 19-10 De thuisploeg bleek afge lopen zondag een maatje te groot. De \orige wedstrijd kon De Peelkorf grote druk uitoefenen op de ploeg uit Erp. In deze wedstrijd bleek al in het eerste kwartier dat de Korfrakkers uit een ander vaatje wilden tappen. Razendsnel nam de thuisspelende ploeg een "'-2 voorsprong. De Peel korf leek een beetje aangeslagen, maar liet zien dat ze uit het goede hout gesneden zijn De achterstand werd verkleind naar 7-4, maar de Korfrakkers leken niet onder de indruk en zochten voortdurend naar het gat in de korf. Dit resulteerde in een ruststand van 13-6 in het voor deel van de thuisploeg. Na rust hield De Peelkorf de aanvallende impulsen van de tegenstander in toom en voor kwam een grotere afstand. Toch lukte het de Ysselsteynse dames niet om effectief tot scoren te komen en aan sluiting te vinden. De Korfrakkers speelden de wedstrijd beheerst uit Voor de Peelkorf scoorden Evelien Arts (5x), Kim Kusters (2x( en Nicole Tielen, Christel Derkx en Tineke Ver geldt (allen lx): Marianne Verdonk, lid van AV Scheldesport uit Temeuzen heeft de Vlakwatercross uitgekozen om deel te nemen. Deze atlete is een Nederland se NSG-topatlete. Zij is Nederlands kampioene op de nummers 200 - 400 - 800 meter, hordenlopen en hoog springen. Op de wereldranglijst van de INAS/FID staat zij op een schitte rende derde plaats met haar prestaties op de 60 en 100 meter horden. Marianne maakt deel uit van de natio nale selectie en neemt deel aan de EK. WK en Paralympics en andere grote internationale wedstrijden. De handbalheren van Manual heb ben in eigen huis een knappe presta tie geleverd door koploper Merefeldia 2 met een gelijkspel naar huis te stu ren; 16-16. Merefeldia 2, de koploper in de competitie met geen enkel ver- liespunt, werd door Manual verrast met gedreven spel. iedereen was op scherp, en vrijwel iedere aanval werd beloond met een doelpunt. Het was Stijn Schrambergen die voor Manual na zeven minuten het eerste doelpunt scoorde. Daarna was het met name Sander Barents die met diverse doel punten de goalie van de Weerter ploeg tot wanhoop dreef. De gasten wisten niet wat hen overkwam en het lukte maar niet om het Venrayse doel te treffen. Door het uitstekend verde digend werk van Manual en het inzet ten van hun geheime wapen, oudge diende Hans Kersten die dit keer het Venrayse doel verdedigde, kwam Merefeldia pas in de achtste minuut tot scoren. De goed leidende scheids rechter keurde in het verloop van het duel enkele treffers van cirkelloper Carlo van Sinten af Dat kwam het De negende speelronde kende bij de heren Jan Engels als winnaar Hij had hier voor 53 slagen nodig, om Harrie Lenssen en Leo Wilms (beiden 56 slagen) en Huub Straatman (57) achter zich te laten. Harrie Lenssen gaat met 431 sla gen aan de leiding, Gerrit Vermeulen volgt met 441 en Jan Engels (450) liep door zijn dagzege 3 slagen in. Bij de dames was Iijstaanvoerster Riet Lemmens overtuigend winnares met 58 slagen. Jo Litjcns volgde met 66 slagen als twee de en Truus van Dijk bezette de derde plek met 72 slagen. In de stand bouwde Riet Lemmens (540 slagen) haar kleine voorsprong uit tot 9 slagen op Jo Lit- jens (549) Annie Litjens bezet met 565 slagen dc derde plaats. Donderdag is de jaarvergadering in café-zaal Back in Time in Oostrum. De aanvang is om 20.00 uur. ritme van Manual niet ten goede. Het talrijke publiek bleef desondanks genieten van een aantrekkelijke en spannende wedstrijd. Bennie Bee- kers, die zelf niet aan scoren toek wam. wist zich vooral in de verdedi ging te onderscheiden met enkele mooie intercepties. Aan het einde van de eerste helft verslapte de concen tratie en kwam Merefeldia 2 via 8-4 terug tot een 8-7 ruststand. Merefeldia maakt van dit concen tratie verlies danig gebruik en kon zo terug komen van een (8 - 4) achters tand naar een (8 - 7) ruststand. Voor het eerst was de verbondenheid bin nen Manual zo groot dat iedereen er van overtuigd was dat vechtlust de basis was voor een goed resultaat. In het begin van de tweede helft nam Merefeldia het initiatief over en zette de achterstand om in een kleine voor sprong. Manual liet zich niet van de wijs brengen, ook niet toen Erik Weijzen door zijn felle verdedigings wijze het veld moest ruimen met een twee minuten straf. Weijzen kon tien minuten later definitief het veld rui men door de al eerder opgelopen tijd- straf en gele kaart. Het gemis van Erik werd gedurende het verloop van de wedstrijd wel duidelijk en het was aan doelman Hans Kersten te danken dat Merefeldia niet verder kon uitlo pen dan een 10-12 tussenstand. Via Antoine Hawinkels kon Manual weer op voorsprong komen. Een goed gelopen break-out vanjo de Jonge op een strak gespeelde bal van Hans Ker sten bracht de stand weer in het voor deel van Manual: 14-12. De gasten toonden echter veerkracht en via enkele strafworpen nam Merefeldia weer de leiding: 14-15. In een span nende slotfase sleepte Manual, mede door het inbrengen van enkele gerou tineerde krachten, er een puik gelijk spel uit. Zaterdag 25 en zondag 26 janu ari houdt Atletiekvereniging Ven ray-Regio voor de 27e keer de Vlakwatercross. Al jaren is het de grootste cross van Noord-Limburg en Oost-Brabant. Na de suCtessen van afgelopen twee jaren, waarbij de cross een tweedaags evene ment werd, heeft de vereniging er voor gekozen door te gaan met deze succesvolle formule. Op zaterdag 25 januari zullen als eerste de scholieren van de verschil lende basisscholen uit de gehele regio gaan strijden voor de verschillende titels in een wel heel speciale loop met veel nevenactiviteiten. Clowns, aerobic warming-up, muziek en het rad van avontuur geven de nodige afleiding tussen de wedstrijden in. Er zal onder andere gestreden worden om de Jo van Oers-memorial. Inschrijven voor de scholierenloop kan via de basisschool gebeuren. Inschrijfgeld per scholier is 1.50 euro. Inleveradres: Niessenstraat 5 Venray of Sportlaan 1 (clubgebouw). Na afloop van de scholierenloop zal op zaterdag 25 januari een nieuw sportevenement voor Venray worden gehouden, namelijk een RUN-ATB Hieraan kan door koppels zowel indi vidueel worden deelgenomen. De loopafstand is 5 km en het fietsen gaat over ongeveer 20 km. Inschrij ven kan via e-mail: h.teunissen@tref.nl Bij de aanmel ding leeftijd, telefoonnummer verniel den en tevens aangeven of individu eel of als koppel gestart wordt. Het inschrijfgeld bedraagt voor individu ele deelnemers 5.00 euro en voor koppels 8.00 euro bij voorinschrij ving. Inschrijven op wedstrijddag is twee euro duurder. Zondag 26 januari zullen de RABO- trimlopen, de loop voor mensen met een functie beperking (NSG-loop) en de KNAU wedstrijden van start gaan. Twan Lensen. atleet van de organise rende vereniging AV Venray-Regio, is de grote favoriet bij de loop van de mannen over een afstand van 10.125 meter. Ook dit jaar gaat de loop door het schitterende natuurgebied van Vlakwater in Venray. Het is geen gemakkelijk parcours maar wel een snel. Het gehele parcours is op spikes te lopen. Het snelle parcours maakt het voor de atleten juist erg zwaar en verraderlijk. Het redelijk vlakke par cours geeft je vleugels, echter de afstand, de verschillende bulten en plaatselijke zachte ondergrond maken het een parcours waar je met overleg over moet lopen. Doe je dat niet dan ga je vroeg of laat in de race stuk. Twan kent het parcours op zijn duim en zal geen concurrentie dulden voor eigen publiek. Maar wie weet zit er een addertje onder het gras en zal hij moeten strijden tot de laatste meter. Naar de berichten verluiden zal Twan inderdaad niet alleen staan in deze 'koningsloop' van de Vlakwatercross. De start van deze loop is zondag 26 januari om 15.00 uur en zal worden vooraf gegaan door de trimmers bij de RABOBANK-trimlopen, de NSG-atle ten, de pupillen, junioren en dames wedstrijden. Uniek blijft de loop voor mensen met een functie beperking. Zondag 26 januari zullen de verstandelijk gehandicapten uit de gehele regio elkaar kunnen treffen in de unieke NSG-loop. Zij starten om 11.15 uur. Er zijn maar enkele crossen in het land voor deze speciale groep spor ters. AV Venray-Regio is er trots op voor deze mensen open te staan. De vereniging hoopt dat deze speciale groep mensen uit onze samenleving zich massaal zullen inschrijven. Het motto blijft: Meedoen is belangrijker als winnen. Verder starten op zondag 26 januari de verschillende RABO BANK-trimlopen voor jong en oud. Zij starten om 10.30 uur en kunnen kie zen uit een afstand over 2 - 4 - 6 of 8 km. De KNAU-wedstrijden starten vanaf 11.30 uur. Alle lopen starten vanaf de blokhut van Jong Nederland aan de Kempweg te Venray. Atletiek vereniging Venray-Regio heeft zich uitstekend voorbereid op deze veld loop en rekent op een grote deelna me. Vorig jaar deden er bijna 1000 deelnemers mee. Het is niet voor niets dat dit evenement, al jaren, op de Venrayse evenementen kalender staat en voor de nodige Venrayse publiciteit zorgt in de verre omtrek. Voor het publiek een aantrekkelijke wedstrijd om te zien omdat de start en Finish op verbrede paden zijn gele gen. Voor de deelnemers is er voor ieder een herinnering en in de diverse categorieën zijn er ere prijzen te win nen. Ook zijn er geldprijzen voor bepaalde categorieën wedstrijdatle ten en prijzen in natura. Deze zullen verloot worden.Verder is er gelegen heid tot omkleden, douchen en zal de inwendige mens ook voorzien kun nen worden. Inschrijven kan nog tot op de wedstrijddag. Trimmers kun nen op zondag 26 jan. vanaf 09.30 uur tot 10.15 uur nog inschrijven. Scholieren, G-atleten en wedstrijdatle ten kunnen tot 20 januari voorin- schrijven of op de wedstrijddag tot een half uur voor aanvang van de loop. Scholieren kunnen zich via hun school inschrijven. Inschrijven en info Run-ATB via www.geocities.com/twenray Twee zilveren en drie bronzen plakken was de oogst van de twaalf jeugdatleten van AV Venray Regio bij hun deelname aan het Limburgs kam pioenschap veldlopen in Heerlen. Op het snelle parcours rondom de Atle tiekbaan in Heerlen w;aren de beste jeugdatleten van Limburg aanwezig. De onderlinge verschillen in vrijwel alle categorieën waren klein. In de meeste wedstrijden moest de eind sprint de beslissing brengen Zo ook bij de categorie meisjes pupillen C. Lisanne van de Boomen en Nickv Teunissen moesten na ruim De trotse medaillewinnaars van AV Venray Regio een kilometer sprinten voor de plaat sen twee en drie. Uiteindelijk was Lisanne en fractie sneller dan Nicky. Ilse van de Boomen finishte in diezelf de categorie als zevende. Suzan Ste vens zag haar goed opgebouwde wedstrijd bij de meisjes pupillen B beloond met een mooie derde plek. Pech was er voor Bob Keijzers. Lig gend op een derde plek bij de jon gens pupillen B moest hij de strijd sta ken door een onverklaarbare acuut PDV De Zwaluw Uitslag van de onderlinge hoktentoonstelling. Keurmeesters: J Cuipers en A. Reinders uit Maashees. le H. Strijbosch, J. v. Kessel enj. Versleijn. 4e L. Willems, J. Henckens, P. Strijbosch. 7e J. Custers.J. Basten. 9e Cuppen-Siebers, M. basten en H. Litjens. Vrijdag 24 januari uitreiking kampioenschappen en aansluitend feestavond. opgetreden en weer net zo snel verd wenen blessure. Bij de meisjes pupillen A zag het er lang naaruit dat Jasmine Bombala een ere plaats in de wacht kon slepen maar in het laatste gedeelte van de wedstrijd verloor ze terrein op de koplopers zodat ze uiteindelijk op een tiende plaats eindigde. Bij de jon gens pupillen A speelde de Venrayse atleten helaas geen rol voor de podi umplaatsen. Kevin Teunissen werd zeventiende en Stam van de Boomen finishte op plaats negentien. Robin Teunissen en Niek Aarts maakten de wedstrijd bij de jongens junioren D. Ondanks meerdere tem poversnellingen moesten ze met lede ogen aanzien dat de tactisch slim lopende Luc Wulterkens uit Sittard op de laatste meters langzij kwam en de overwinning voor de neus van Robin en Niek weg kaapte. Bij die allesbe- slissende eindsprint werd Robin tweede en Niek derde. In diezelfde categorie finishte Erik Stevens als zesde, Jolan Knol op plaats dertien en Bart Negrea, gehin derd door een licht blessure, als 22e.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 21