A Gemeentegids 2003 V CKR( Record aantal deelnemers Kasteelloop Bekendmakingen gemeente Venray JjJt Wet milieubeheer Nieuwe regels voor bouwvergunningen en welstand Horeca Stichting Wijkcentrum Brukske Venray Waar naar toe met de kerstboom? Horeca Stichting Gemeenschappelijke Accommodatie Merselo Openingstelling gemeentehuis Peelrunners Arno Verhaegen clubkampioen TAXATIES Cin fakrüü J i\5 A'.uldi PC De Jumpers Mudhunters Bekendmaking Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Paardenclinic Niets! Triathlon Vereniging Springwedstrijd Horeca Stichting Jeugd uit Merselo (fUM) Horeca S Sportvereniging Merselo PEEL EN MAAS Donderdag 2 januari 2003 - Pagina 18 In juni 2003 verschijnt de nieuwe gemeentegids 2003-2004. Vanaf 30 december a.s. worden alle organisaties en instellingen die in de huidige gids vermeld staan, aangeschreven om de gegevens te controleren. De nieuwe gemeentegids zal tot stand komen in samenwerking met City&Tourist Promotions uit Kaatsheuvel. Voor opgaven van nieuwe gratis vermeldingen kunt u onderstaan de bon invullen en vÜÜr 17 januari 2003 opsturen naar: Gemeen te Venray, Bureau Communicatie, postbus 500, 5800 AM Venray (of per e-mail versturen aan: Mirjam.Smit@venray.nl). Latere aan meldingen kunnen in deze editie niet meer worden verwerkt. Bent u geÖnteresseerd in het plaatsen van een advertentie in de Pids, dan kunt u rechtstreeks contact opnemen met City&Tourist romotions, telefoon 0416-344333. VERMELDING GEMEENTEGIDS 2003-2004 Rubriek: Naam organisatie: Adres: Postcode plaats: Telefoonnummer e-mail: Contactpersoon: Korte omschrijving: Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij over eenkomstig artikel 6 van de Drank- en Horecawet bekend dat tot 4 weken na publicatie van deze kennisgeving bij de balie van de afdeling Publieks diensten (locatie 2) van het gemeentehuis tijdens de ope ningsuren ter inzage ligt de ont- werpvergunning Drank- en Horecawet ten name van Stich ting Wijkcentrum Brukske Ven ray voor de inrichting Brukske I te Venray. Aan deze ontwerpvergunning zijn voorschriften verbonden ter voorkoming van ongewens te mededinging als in de wet bedoeld (paracommercialisme). Belanghebbenden in deze zin van Algemene wet bestuurs recht kunnen zowel schriftelijk (Postbus 500, 5800 AM Venray) als mondeling (tel. 0478- 523660, of tijdens een te maken afspraak) hun zienswijze ken baar maken. Nadere inlichtingen kunnen op genoemd telefoonnummer worden verkregen. Venray, 23 december 2002 Namens burgemeester en wet houders voornoemd, Hoofd Openbare Orde en Vei ligheid, Mr. Drs. C.A.J. Vermeulen. Tot en met vrijdag 3 januari 2003 is het gemeentehuis gesloten. Op 2 en 3 januari 2003 is er tussen 10.00 en 11.00 uur gelegen heid voor het persoonlijk doen van een aangifte van geboorte of overlijden. Op maandag 6 januari 2003 is het gemeentehuis geopend van 9.00 tot 15.00 uur. U kunt tijdens deze openstelling terecht voor een persoonlijk bezoek, afspraak of telefonisch contact Vanaf dinsdag 7 januari 2003 zijn de opensteilingtijden: Maandag van 12.00 tot 20.00 uur; dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Telefonisch is gemeente Venray bereikbaar op alle werkdagen van 8.30 tot 17.00 uur. De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kun nen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergun ningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: -J.H.A. Poels, Haag 19 te Mer selo voor een revisievergun ning voor een vleesvarkens- en fokzeugenhouderij, gele gen aan de Haag 11 en Haag 19 te Merselo; -Innovate Asmopak B.V., Kei- zersveld 99 te Venray voor een revisievergunning voor het uitbreiden van een bedrijf waar de productie van verzorgende- en reini gingsproducten plaatsvindt, geleeen aan Keizersveld 99 te Venray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschrif ten en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 2 januari 2003 tot en met 13 februari 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door- diegenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen net ontwerp van het besluit: de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij over eenkomstig artikel 6 van de Drank- en Horecawet bekend dat tot 4 weken na publicatie van deze kennisgeving bij de balie van de afdeling Publieks diensten (locatie 2) van het gemeentehuis tijdens de ope ningsuren ter inzage ligt de ont werpvergunning Drank- en Horecawet ten name van Stich ting Jeugd uit Merselo (JUM) voor de inrichting Grootdorp 99 te Merselo. Aan deze ontwerpvergunning zijn voorschriften verbonden ter voorkoming van ongewens- Trainingen: dinsdag baantraining, 19:00, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, vertrek om 19:00 bij ACE Wikkeltechniek, Nijverheids straat 2 in Horst, naar Sevenum, v.d. Beele, Peperstraat 10. Aldaar vertrek om 19:30 richting Horst. Zaterdag: bostraining, 15:30 par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 5/1 Boekend Nieuwjaarsloop, tevens prijsuitreiking Dagblad Cross Cup. 16/1 Melderslo - Mountainbi ke Toertocht (inlichtingen P. Seu- ren 077-3983471) Arno Verhaegen is de nieuwe clubkampioen van dartclub D'n Oldtimer. Na een spannend toer nooi waar eerst werd begonnen met poulewedstrijden, won Arno in de kwartfinale tegen Erik Jan sen met 3-1 In de halve finale ver sloeg hij nipt Ton Damen met 3-2. In de finale stonden Arno Verhae gen en Nico Thissen tegenover elkaar. In een spannende wed strijd had Arno de langste adem en won met 4-3, waarbij hij in de vierde leg een 170 finish miste op de buil door een enkele te gooien in plaats van een dubbele. In de finale van de verliezersronde ston den Wiel Hendriks en Richard Arts. In een hoogstaande finale was het Wiel die Richard met 3-1 wist te verslaan. Het koppel toer nooi werd gewonnen door Peter Hendriks en Marcel Verhaegen, die in de finale Nico Thissen en Erik Jansen versloegen met 3-2. De hoogste finish was er voor Nico Thissen met 142 en er werd op deze clubkampioenschappen maar liefs acht keer een 180'er gegooid. tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-melding Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer een A.M.v.B.-melding is binnengeko men van: -De Pionier t.a.v. Mevr. C. Jans sen, Deurneseweg 160 te Venray voor het van toepas sing worden van het Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer aan de Deur neseweg 160 te Venray. De melding kan worden inge zien van 2 januari 2003 tot en met 16 januari 2003 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 2 januari 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN 1/ LMV Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 te mededinging als in de wet bedoeld (paracommercialisme). Belanghebbenden in deze zin van Algemene wet bestuurs recht kunnen zowel schriftelijk (Postbus 500, 5800 AM Venray) als mondeling (tel. 0478- 523660, of tijdens een te maken afspraak) hun zienswijze ken baar maken. Nadere inlichtingen kunnen op genoemd telefoon nummer worden verkregen. Venray, 23 december 2002 Namens burgemeester en wet houders voornoemd. Hoofd Openbare Orde en Vei ligheid, Mr. Drs. C.A.J. Vermeulen. Bridge-soos De Kemphaan De zeer druk bezochte Kerst- bridgemiddag is zeer geslaagd met voor iedereen een prachtig prijsje. Uitslag Kerstdrive: Oranje: 1 ,hr. Koopman-Linders; 2. ds. Kalkman-Rooyakkers; 3. ep. V. Vegchel. Rood: 1. ds.Buyssen-Tummers; 2. mw. Gorree-hr. Voesten; 3. ds.V. Meijel-Michels. Groen: 1ds. V. Bindsbergen-Bors- sen; 2. hr. Janssen-Mertens; 3- ep. Selders. Tweede kerstdag werd er in Asten-Heusden een springwed- strijd gehouden. Katja Jeurissen viel tweemaal in de prijzen: een derde prijs met Tinka's Boy in de cat. DB en met Ratina een vierde prijs in de cat. DL. Iris Jeurissen behaalde een achtste prijs in de cat. DL met Mon-Amie. De jaarafsluiting was goed bezocht. Spijs en drank in over- mate, nog een dank voor Herman. Karin en Piet die het uitmuntend voor elkaar hadden. Maar er moet ook weer een keer gefietst wor den. Velen hebben reeds de plan ning voor het eerste kwartaal in hun bezit, maar voor die dit nog niet hebben: Zondag 5 januari Aarle Rixtel. Een tocht over 35 km vertrek 8.30 per auto Zondag 12 januari Asten. Een tocht, 30-45 km, vertrek 8.30 per auto Kom vrijblijvend een maand gratis meetrainen of neem contact op met Piet Dupont Telefoon: 0478-589880. Vertrek vanaf de Sprank tenzij anders ver meld. Onttrekking aan het openbaar verkeer van de Paul Burgmanstraat. Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openba re kennis dat zij voornemens zijn de raad voor te stellen. De Paul Burgmanstraat gele gen tussen de Smakterweg en ae Maasheseweg te onttrekken aan het openbare verkeer. De stukken m.b.t. deze ont trekking liggen met bijbehoren de tekening vanaf heden voor een ieder ter inzage gedurende 4 weken bij de afdeling Publieks diensten in het gemeentehuis op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en van dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen bin nen 4 weken na deze bekend making hun zienswijze kenbaar maken bij het College van Bur gemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Venray, d.d. 2 januari 2003 drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester P.M.H. Lucassen, secretaris Wat u moet weten als u gaat (ver)bouwen Vanaf I januari 2003 verande ren de regels voor bouwen en verbouwen aan uw woning. Denk daarbij aan dakkapellen, dakramen, (schotel)antennes, aan- en uitbouwen, bijgebouwen en overkappingen, kozijn- en gevelwijzigingen, schuttingen en tuinmuren en zonnepanelen - en collectoren. Gunstig is dat u in bepaalde situaties voor dit soort bouwwerken geen bouwver gunning meer nodig hebt. En in andere situaties gelden soepele re regels dan voorheen. Dan krijgt u te maken met een "lich te bouwvergunning". Deze krijgt u sneller en gemakkelijker dan een "reguliere bouwvergun ning". Of u een vergunning nodig hebt, en zo ja welke, hangt vooral samen met de plaats waar u gaat bouwen: aan de voorkant of achterkant van de woning. Over het algemeen zijn de regels voor (ver)bouwen aan de achterkant soepeler dan voor (ver)bouwen aan de voor kant. Ga naar uw Gemeente Ga voordat u begint met bou wen altijd eerst naar uw gemeente. Want de regels voor bouwen zonder bouwvergun ning zijn soms best ingewikkeld en gaan dus niet voor elk bouw plan op. Als u zonder bouwver gunning wilt (ver)bouwen, moet uw plan namelijk aan een aantal voorwaarden voldoen. Boven dien weet de gemeente waar u nog meer aan moet denken. Bij voorbeeld de minimumeisen uit het Bouwbesluit waar uw bouwwerk altijd aan moet vol doen. Die gelden dus ook als u zonder bouwvergunning mag bouwen. Buren De tiende Inter Chalet Kasteel loop in Horst trok tweede kerst dag het record aantal deelnemers van 291 Dit is een toename van maar liefst 70 deelnemers ten opzichte van 2001. De Inter Cha let kasteelloop begon tien jaar geleden met 110 deelnemers. Omdat de tien jaar zijn volgelo pen werd er een feestelijk tintje aan de loop gegeven en waren er dit jaar twee prominenten uitge nodigd om een startschot te los sen. Op de 4800 mtr. schoot de burgemeester van de gemeente Horst aan de Maas, de heer Fris sen de deelnemers van de start lijn, en op de 9600 mtr. De heer L. Clabbers, directeur van Inter Chalet. De deelnemers kwamen van heinde en verre; van Amster dam, Barneveld, Nijmegen, Deur- ne en uiteraard de eigen regio. Er verschenen zelfs deelnemers uit Spanje en Duitsland aan de start. Uit de Inter Chalet kasteelloop blijkt toch dat vele lopers deze datum gereserveerd hebben in hun loopagenda. Ook dit jaar lie pen diversen mensen voor de vijf de (26 lopers) of tiende (7 lopers) keer mee en kregen voor deze prestatie dan ook een mooie oor konde. Uitslag: 750 mtr. meisjes t/m 9 jaar: 1. Fennie Wagemans Horst 2.38; 2. Cindie v.d. Steen Deurne 2,48; 3. Nick)r Teunissen Venray 2,49. 1500 mtr. meisjes 10 t/m 12 jaar: 1. Berly de Groot Tienray 6,24; 2. An Lenders Sevenum 6,44; 3. Yvonne v. Horen Horst 6,50. 4800 mtr. dames vanaf 16 jaar: 1. Sabine Schuwer Venlo 20,17; 2. Stedelijk Beheer Op 13 januari 2003 is er in het gemeentehuis een vergade ring van de Commissie Stedelijk Beheer. Aanvang 19.30 uur. De stukken worden op de gebrui kelijke wijze voor u ter inzage gelegd, kamer S.20. (Documen tatiecentrum). De agenda: ONDERDEEL A 1Opening 2. Mededelingen: CW; Jaar planning Commissie Stede lijk Beheer. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie Stedelijk Beheer gehou den op 2 december 2002. 6. Ingekomen Stukken. ONDERDEEL B 7. Algemeen vragenuur. ONDERDEEL C 8. Handhavingsprogramma 2003. 9. Jaarprogramma Planmatig Onderhoud Wegen 2003. 10. Jaarprogramma 2003 PIW. I I. Samenstelling bestuurscom missie begraafplaats Bosch huizen. 12. Gewestzaken. 13. Rondvraag. 14. Sluiting. Vergeet ten slotte uw buren niet. Bespreek uw plannen met hen, ook als u geen bouwver gunning nodig heeft. Want uit eindelijk (ver)bouwt u toch om uw wooncomfort te vergroten en dat doet een burenruzie zeker niet. Welstand Als u toch een bouwvergun ning nodig heeft, toetst de gemeente uw plan onder meer aan de welstandseisen. Wel standsbeslissingen zorgden in het verleden soms voor frustra tie bij bouwend Nederland. Want wie bepaalt wat mooi of lelijk is? Het welstandsbeleid is al verbeterd, maar wordt nog duidelijker en objectiever. Elke gemeente moet in een wel standsnota per gebied concreet aangeven welke welstandseisen er gelden. Zo kunt u vooraf rekening houden met welstand, zodat uw bouwplan niet pas aan het eind van de bouwvoorberei- ding in een welstandscommissie hoeft te sneuvelen. De wel standsnota moet er voor I juli 2004 zijn. Tot die tijd gelden de huidige welstandsregels van uw gemeente. Meer informatie Uw gemeente heeft informa tiemateriaal over de nieuwe regels voor (ver)bouwen aan uw woning. Maar u kunt ook uitgebreide informatie vinden op de internetsite van het minis terie van VROM: www.vrom.nl/woningwet. U kunt er verschillende publieks- folders downloaden over de spelregels voor bouwen en ver bouwen toegespitst op boven genoemde bouwwerken. Daar naast vindt u er een module waarmee u snel en eenvoudig kunt achterhalen of en zo ja, welke bouwvergunning u nodig heeft Katja Broers Venray; 3. Angelique Lenssen Venray 21,18. 4800 mtr. heren 16 t/m 39 jaar: 1. Twan Lensen Venray 15,13; 20,31 2. Jurgen Heintjes Barneveld 16,20; 3- Marcel Meulendijks America 17,00. 4800 mtr. heren 40 t/m 49 jaar: 1 Mart van Rooij Venray 17,29; 2. Joop Zanders Horst 17,46; 3. Jan Poels Venray 18,15. 4800 mtr. heren vanaf 50 jaar: 1 Bert Muris Boekend 18,05; 2. Pie- ter Lucassen Leunen 18,12; 3. Huub Aben Vierlingsbeek 18,25 9600 mtr. dames vanaf 16 jaar: 1. Anja v.d. Heyden Deurne 36,50; 2. Maria van Dinther Deurne 43,03; 3. Karin Gielen Tienray 43.25. 9600 mtr. heren 16 t/m 39 jaar: 1 Dave Lommen Amsterdam 34,37; 2. Ron Beurkens Horst 35,09; 3 Dave Ewalts Wanssum 35.17. 9600 mtr. heren 40 t/m 49 jaar: 1. Hein Hoeijmakers America 34,58; 2. Willy Claessen Neerkant 35,22; 3- Paul Fergus Liessel 35,42. 9600 mtr. heren vanaf 50 jaar: 1 Wim Ebisch Maasbree 39,57; 2. Jos Vullinghs Horst 40,46; 3- Henk ten Have Velden 40,53- Clubkampioen van de scheids- rechtersvereniging Horst - Venray 2002: Pol van Boekei Venray. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS De schutters van Schutterij t Zandakker staan opnieuw aan de vooravond van het nieuwe schut- tersseizoen 2003. Enkele jaren geleden nog duurde een schut- tersseizoen van april tot en met september, echter tijden verande ren en momenteel duurt een schuttersseizoen gewoon een compleet jaar. Het hele jaar kom je de schutterij tegen, is het niet met de opening van het carnavals seizoen, dan zie je ze met de intocht van Sint Nicolaas en ook het opbouwen van de Kerststal is een zaak, die de schutterij tot de hare mag rekenen. De schutters van de Venrayse schutterij zien het dan als hun taakstelling om zich dienstbaar te stellen voor de Venrayse gemeenschap. Voordat het schuttersseizoen 2003 los barst, zal de vereniging in het bij zijn van iedereen, die de schut- terssport een warm hart toedraagt, elkaar de beste wensen overbrengen tijdens een nieuw- jaarsinstuif op zondag 5 januari om 10.30 uur in het eigen Schuts- kempke. De Venrayse schutterij bloeit in al zijn gelederen, maar natuurlijk, zoals alle verenigingen, kan het nog altijd nieuwe leden gebrui ken, zowel voor de drumband als voor de andere functies binnen de vereniging. Geïnteresseerden kunnen ten alle tijden vrijblijvend contact opnemen of eenn van de schuttersactiviteiten bezoeken. Elke zondagochtend om 10.30 uur zijn de leden op de schutters- weide aan de Loonsedijk bijeen om gezellig wat te schieten en een praatje te maken. Op woensdag 22 januari wordt op Ruitersportcentrum Seurenhei- de in Well een demonstratie/cli- nic gegeven over een bijzondere manier van omgaan met paarden. De clinic wordt gegeven door Pie- ter Baalbergen. Pieter reisde zeven jaar met zijn paarden en wagen door Europa. De ervaring uit deze tijd, van 24 uur per dag samenleven, ligt aan zijn paard- vriendelijke methode ten grond slag. Deze unieke werkwijze is gebaseerd op het sociale kudde gedrag van wilde paarden. Indien mensen uitgaan van het natuurlij ke paardengedrag, zijn zij in staat om binnen korte tijd een verba zend hecht contact met een paard te leggen. In deze clinic wordt het belang van natuurlijke lichaamstaal van paarden en van leiderschap duidelijk. Binnen korte tijd ontstaat er een bijzon der contact. Het paard sluit zich bij Pieter aan en volgt hem overal. Er ontstaat een samenwerking tus sen mens en paard, gebaseerd op vriendschap en vertrouwen. De methode van Pieter heeft veel overeenkomsten met die van de zgn. Paardenfluisteraars. De clinic begint stipt om 19.30 uur en duurt drie uur. Vanwege het geli miteerde bezoekersaantal wordt geinteresseerden aangeraden kaarten te reserveren. In afwijking van voorgaande jaren gaat de gemeente Venray dit jaar de kerstbomen op een aantal locaties verzamelen zodat de Sita ze sneller af kan voeren. Vanaf 3 januari worden deze plekken afgezet met dranghek ken, waarbinnen de kerstbomen gedeponeerd kunnen worden. Men kan tot en met vrijdag 10 januari de kerstbomen brengen. Daarna kunt u hem nog versnip peren in de groene gft-contai- ner of brengen naar het milieu station. Er komen zes locaties, ver spreid over de verschillende wijken in Venray en zes locaties in verschillende kerkdorpen. In de dorpen die niet genoemd zijn verzorgt de dorpsraad zelf de kerstboomverbranding. De locaties in de wijken Brukske: Grasveld tussen Kiosk en de Sporthal, dus tussen school en sporthal Landweert: Sporthal De Weert (fietspad Fluitekruid, direct na verharding Pastinaak) Veltum: Weg in de Berg Antoniusveld: Antoniusveldweg (Grasveld op de grote sigaar) Centrum Zuid: Grasveld t/o Politiebureau Centrum Noord: Grasveld St. Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij over eenkomstig artikel 6 van de Drank- en Horecawet bekend dat tot 4 weken na publicatie van deze kennisgeving bij de balie van de afdeling Publieks diensten (locatie 2) van het gemeentehuis tijdens de ope ningsuren ter inzage ligt de ont werpvergunning Drank- en Horecawet ten name van Stich ting Gemeenschappelijke Accommodatie Merselo voor de inrichting Grootdorp 99 te Merselo. Aan deze ontwerpver gunning zijn voorschriften ver bonden ter voorkoming van ongewenste mededinging als in Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij over eenkomstig artikel 6 van de Drank- en Horecawet bekend dat tot 4 weken na publicatie van deze kennisgeving bij de balie van de afdeling Publieks diensten (locatie 2) van het gemeentehuis tijdens de ope ningsuren ter inzage ligt de ont werpvergunning Drank- en Horecawet ten name van Sport vereniging Merselo voor de inrichting Grootdorp 99 te Merselo. Aan deze ontwerpvergunning zijn voorschriften verbonden ter voorkoming van ongewens- Jozefweg/Bevr i j d i ngs weg De locaties in de dorpen Castenray: Bij de glasbak in de Pastoor Verheggenstraat Heide: Heidseweg bij de oude loods van Jansen Oirlo: Onder de Linde aan de Zuidzijde Oostrum: Op het plein tussen Watermolen en Watermolen straat (bij volleybalveld) Smakt - Holthees: Parkeerter rein tegenover de kapel Vredepeel: Kerkplein. de wet bedoeld (paracommer cialisme). Belanghebbenden in deze zin van Algemene wet bestuursrecht kunnen zowel schriftelijk (Postbus 500, 5800 AM Venray) als mondeling (tel. 0478-523660, of tijdens een te maken afspraak) hun zienswijze kenbaar maken. Nadere inlich tingen kunnen op genoemd tele foonnummer worden verkre gen. Venray, 23 december 2002 Namens burgemeester en wet houders voornoemd, Hoofd Openbare Orde en Vei ligheid, Mr. Drs. C.A.J. Vermeulen. te mededinging als in de wet bedoeld (paracommercialisme). Belanghebbenden in deze zin van Algemene wet bestuurs recht kunnen zowel schriftelijk (Postbus 500, 5800 AM Venray) als mondeling (tel. 0478- 523660, of tijdens een te maken afspraak) hun zienswijze ken baar maken. Nadere inlichtingen kunnen op genoemd telefoon nummer worden verkregen. Venray, 23 december 2002 Namens burgemeester en wet houders voornoemd, Hoofd Openbare Orde en Vei ligheid, Mr. Drs. C.A.J. Vermeulen. Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS Vanaf het nieuwe jaar start TV Venray een nieuwe jeugdgroep op. Deze groep krijgt een speciaal trainingsprogramma en is bedoeld voor jonge ren van 8 tot circa 13 jaar. Het programma bestaat uit: dinsdag zwem men van 19.15-20.15; woensdag lopen atletiekbaan van 18.30-19.15 en zondag zwemmen van 09.00-10.00. Deelname aan alle trainingen is niet verplicht, maar uiteraard wel erg leuk. Voor meer informatie of om je aan te melden kun je terecht bij Lia Koch: 0478-516606. Programma: zaterdag 15.30-17.00 lopen in schadijker bossen; zondag 09.00-10.00 zwemmen in de sprank; 10.15-12.00 mountainbiken. dins dag 19.15-20.15 zwemmen in de sprank, 20.30-21.30 spinning. woens dag 19.00-20.45 baantraining.. Info. www.geocities.com/twenray Op zondag 5 januari houdt RV Seurenheide een officiële pony-spring- wedstrijd in ruitersportcentrum Seurenheide in Well. Belangstellenden zijn van harte welkom, de entree is vrij. In de periode tot en met maart vinden er elke eerste en derde woensdag van de maand indoor-oefen- springwedstrijden plaats voor pony's en paarden. Aanvang is 18.30 uur. Bij voldoende belangstelling starten ze eind januari met een cursus Rui- terbewijs. Deze cursus bestaat uit tien avonden twee uur theorieles en vijf keer een praktijkles van een uur. Het examen zal plaatsvinden in april of mei. Speciaal voor mensen die vroeger paard gereden hebben en eigenlijk graag weer zouden beginnen starten ze in februari met een opfriscursus' paardrijden. Deze cursus bestaat uit vijhf lessen van een uur en zal gegeven worden op vrijdagavond van 20.30 tot 21.30 uur. In de lessen wordt zowel de theorie als de praktijk van het paardrijden behandeld en kan iedereen in zijn of haar eigen tempo de draad weer oppakken. Bij voldoende belangstelling starten ze op vrijdag 7 februari. Mensen die meer informatie willen kunnen contact opnemen met Rui tersportcentrum Seurenheide in Well, telefoon 0478-501204. Barto's broodjes De Bleek 52 5801 /VID Venray Tel (0478) 58 20 92 Fax (0478) 58 75 1 7 broodjes" QV Broodjes - pistoletjes - baijliettes - croissants - Provencettes - Salades - Catering - bezorging - Online-Bestellen www.bartosbroodjes.nl

Peel en Maas | 2003 | | pagina 18