Convenant Veilig Uitgaan Bekendmaking verkeersbesluit Voorbereidings besluit PEEL EN MAAS Woningwet Wet ruimtelijke ordening Plaatsing C2000 mast TAXATIES IEL EN MAAS Donderdag 19 december 2002 - Pagina 27 De genoemde aanvragen, dere eisen en meldingen en e op de aanvragen, nadere sen en meldingen betrekking ebbende stukken liggen op noemde tijdstippen ter inzage het gemeentehuis, Raadhuis raat I te Venray, op maandag n 12.00 tot 20.00 uur en op 1 overige werkdagen van J.OO uur tot 13.00 uur (balie ublieksdiensten). Op telefoni- he afspraak (0478-523630 issen 09.00-10.00 uur) kunnen stukken ook op een ander dstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou- :rs van de gemeente Venray ken bekend dat zij voorne- ins zijn een vergunning ichtens de Wet milieubeheer verlenen aan: V.O.F. Claessens-van Zee land, Heidse Peelweg 40 te Ysselsteyn voor een revisie vergunning voor een pluim vee- en paardenhouderij, n aam de Lollebeek- weg 42 te Castenray. P.S.M. Willems, Weverslo 4 te Merselo voor een revisie vergunning voor een paar denhouderij met africhtings- hal, gelegen aan de Weverslo 4 te Merselo. Van Zutphen VOF, Zwart- water 2 te Vredepeel voor een revisievergunning voor een varkenshouderij, gele- n aan Zwartwater 1 te edepeel. it onder oplegging van voor- :hriften in het belang van de ischerming van het milieu, et ontwerp van het besluit en Ie overige op de aanvraag strekking hebbende stukken [gen ter inzage van 19 decem- er 2002 tot en met 16 januari 003 in het gemeentehuis, edurende bovengenoemde sriode kan een ieder schrifte- k gemotiveerde bedenkingen l<iji dienen bij Burgemeester en 'riiffethouders. ierbij kunt u verzoeken uw ersoonlijke gegevens niet lekend te maken. Op verzoek lg'unt u ook mondeling beden- ngen inbrengen waarbij u ilegenheid krijgt tot een dachtenwisseling over de ntwerp-beschikking. Heen degenen die bedenkin- in hebben ingebracht op de ovenomschreven wijze en egenen die aantonen daartoe idelijkerwijs niét in staat te jn geweest, zijn later tot het istellen van beroep gerechtigd. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou- ers van de gemeente Venray aken bekend dat zij voorne ens zijn tot het ambtshalve ■men van een nadere eis voor: Feestcafé De Koets, Schou tenstraatje 20 te Venray voor een wijziging van de nadere eis, bedoeld opdat daarmee voldaan kan wor den aan de geluidsnormen van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrich tingen milieubeheer, houdt in de verplichting tot het aanbrengen van geluidsbe grenzers op alle binnen de inrichting van Feestcafé De Koets, gelegen aan Schou tenstraatje 20 te Venray, aanwezige muziekinstallaties opgelegd aan de beheerder llJ c.q. exploitant van de inrich ting die zodanig zijn afge steld dat het geluidsniveau in de inrichting niet meer bedraagt dan 102 dB(A) gedurende de nachtperiode (23.00 uur-07.00 uur), 107 dB(A) gedurende de avond periode (19.00 uur-23.00 uur) en I 12 dB(A) geduren de de dagperiode (07.00 uur-19.00 uur), ndien voornoemde geluidsbe- renzer niet afregelbaar is per enoemde perioden, dan dient e geluidsbegrenzer te zijn fgeregeld op het geluidsniveau oor de maatgevende periode ei i.e. de nachtperiode) en der halve op een waarde van 102 'fMB(A). Bij deze geluidsniveaus ienen deuren en ramen geslo- en te zijn. iet ontwerp van het besluit ligt a^' er inzage van 19 december 002 tot en met 16 januari 003 in het gemeentehuis. Sedurende bovengenoemde >eriode kan een ieder schrifte- jk gemotiveerde bedenkingen 'dienen bij Burgemeester en 'ethouders. lierbij kunt u verzoeken uw ersoonlijke gegevens niet ekend te maken. Op verzoek unt u ook mondeling beden- ingen inbrengen waarbij u ilegenheid krijgt tot een dachtenwisseling over de ntwerp-beschikking. Heen degenen die bedenkin- en hebben ingebracht op de ovenomschreven wijze en ïgenen die aantonen daartoe idelijkerwijs niet in staat te jn geweest, zijn later tot het 'stellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethou- ers van de gemeente Venray 'aken bekend dat zij besloten ebben tot het ambtshalve emen van een nadere eis voor: Café Havana (voorheen Café Agora), Hensenius- straat 9 te Venray krachtens het Besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieubeheer, inhoudende de verplichting tot het aan brengen van geluidsbegren zers op alle binnen de inrichting van Café Havana, gelegen aan Henseniusstraat 9 te Venray, aanwezige muziekinstallaties opgelegd aan de beheerder c.q. exploitant van de inrichting die zodanig zijn afgesteld dat het geluidsniveau in de inrichting niet meer bedraagt dan 80 dB(A) gedurende de nachtperiode (23.00 uur-07.00 uur), 85 dB(A) gedurende de avond periode (19.00 uur-23.00 uur) en 90 dB(A) gedurende de dagperiode (07.00 uur- 19.00 uur). Indien voornoemde geluidsbe grenzer niet afregelbaar is per genoemde perioden, dan dient de geluidsbegrenzer te zijn afgeregeld op het geluidsniveau voor de maatgevende periode (i.e. de nachtperiode) en der halve op een waarde van 80 dB(A). Het besluit en alle overige op de nadere eis betrekking heb bende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 19 december 2002 tot en met 30 januari 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat de volgende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccep teerd: - J.P. Hendrikx, Horsterweg 20b te Castenray voor wijzi gingen ten behoeve van de inrichting, gelegen aan Hor sterweg 20c te Castenray. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 19 december 2002 tot en met 30 januari 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebben de schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de mel ding artikel 8.19 Wet milieube heer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - R. v.d. Bogaard, Buitenweg 8 te Venray voor het plaatsen van een propaantank inge volge het Besluit voorzie ningen en installaties milieu beheer, gelegen aan de Buitenweg 8 te Venray. - Smits Exploitatie Nistelrode BV voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit opslag- en transport bedrijven milieubeheer, gelegen aan Agrobaan onge nummerd te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden ingezien van 19 december 2002 tot en met 2 januari 2003 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 19 december 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Publicatie kennisgeving ontheffing individuele dagen horeca Kennisgeving ontheffing individuele dagen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er op basis van artikel 4.1.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening ontheffing van de voorschriften I.I.I, 1.1.5, 1.1.7 en 1.1.8 uit de bijlage onder B van het Besluit horeca-, sport en recreatie-inrichtingen milieu beheer is verleend aan: 1. OIC Dingus, Hoenderstraat 10 te Venray, voor zaterdag 21 december 2002 van 15.00 uur tot zondag 22 december 2002 om 01.00 uur. 2. Picardiebar, Henseniusstraat 11 te Venray, voor woens dag 25 december 2002 van 18.00 uur tot donderdag 26 december 2002 om 01.00 uur, alsmede voor donder dag 26 december 2002 van 18.00 uur tot 24.00 uur, als mede voor woensdag I janu ari 2003 van 18.00 uur tot 24.00 uur. 3. Sporthal De Wetteling, Zuidsingel 2 te Venray, voor- maandag 30 december 2002 van 20.00 uur tot 24.00 uur, alsmede voor dinsdag 31 december 2002 van 20.00 uur tot woensdag I januari 2003 om 02.00 uur. Het bovenstaande betekent dat gedurende voornoemde perio de de normale eisen voor hore- ca-inrichtingen volgens het Besluit niet gelden en dat sprake is van een verruiming van de geluidsnormen. De horeca- exploitant is gedurende voor noemde periode verplicht te doen en na te laten hetgeen redelijkerwijs gevergd kan wor den om overmatige hinder te voorkomen. Gelet daarop zijn voorschriften opgelegd. Venray, 19 december 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Hoofd afdeling Bouwen en Milieu C. Th. van Velzen Publicatie ontheffing collectieve dagen horeca 2003 Kennisgeving ontheffing col lectieve dagen Collectieve festiviteiten zijn festiviteiten die niet specifiek aan één of een klein aantal inrichtingen zijn verbonden. Op basis van artikel 4.1.2. van de APV is het college van burge meester en wethouders bevoegd om collectieve dagen aan te wijzen. Het college van burgemeester en wethouders heeft: besloten om voor het jaar 2003 de volgende collectieve dagen aan te wijzen: - 4 dagen carnaval (zaterdag tot en met dinsdag) I dag Koninginnedag - 6 dagen kermis Venray kom (vrijdag tot en met woens- dag) - 4 dagen kermis overige dor pen (zaterdag tot en met dinsdag) I dag oudejaarsavond Voorschriften met betrekking tot collectieve dagen Ontheffingen vinden plaats onder voorwaarden. Deze voorwaarden zijn verwoord in de gemeentelijke regeling "geluidsnormen bij horeca- inrichting gebonden festiviteiten en bij evenementen". Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de afdeling Bouwen en Milieu, telefoon nummer 0478-523643. Venray, 19 december 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Hoofd afdeling Bouwen en Milieu C. Th. van Velzen 30 km zönegebied centrum Zuid Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d. d. 16 december 2002, waarbij is besloten; 1. dat het woongebied cen trum Zuid, bestaande uit de Post- en Paterstraat, de Paterslaan, de Langeweg vanaf de Langstraat tot aan de Kempweg, de Kempweg richting centrum, de Merse- loseweg tot aan de Deken Thielenstraat en verder alle straten binnen dat gebied, is heringericht als woongebied, 2. De wettelijke verkeersbor den te plaatsen conform bij behorende situatieschets. 3. Dit verkeersbesluit treedt in werking op de dag na deze bekendmaking. Yenray, 19 december 2002. Namens burgemeester en wet houders, B.R.Th, van Dijk, hoofd openbare werken. Bovengenoemd besluit ligt voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeente huis. Déze Publieksbalie is open op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en vanaf dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Buitengebied gemeente Venray Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 17 decem ber 2002 heeft besloten te ver klaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het gehele buitengebied van de Gemeente Venray. Het voorbereidingsbesluit treedt in werking op vrijdag 20 december 2002 en ligt met ingang van die datum voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Ven ray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op dins dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tij den op afspraak met de afdeling publieksdiensten, telefoonnum mer 0478-523333. Tegen bovengenoemd besluit kunnen belanghebbenden bin nen zes weken na deze publica tie ingevolge de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de Gemeenteraad van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Indien een bezwaarschrift is ingediend, kan tevens een ver zoek om een voorlopige voor ziening worden ingediend bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond, Sec tor Bestuursrecht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond. 18 december 2002, Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het veranderen van een basisschool tot een kinder dagverblijf aan de Dr. Poels straat 8 te Venray tnv S. v.d. Bekerom-Hoex, Lathyrus 51 - het bouwen van een woning aan de Laagheidehof 36 te Venray tnv fam. Barthel- Immerzeel, To Holscherhof 9 te Helmond; - het bouwen van een garage aan de Immenhof 2 te Yssel steyn tnv A.F.M. van Soest, Immenhof 2; - het bouwen van een tuin huis en een carport aan de St. Odastraat 48 te Venray tnv P.J. Saamena, St. Odas traat 48; - het bouwen van een bedrijfsverzamelgebouw aan de Agrobaan te Ysselsteyn tnv Smits Exploitatie Nistel rode B.V., Maxend 14, Nis telrode; - het vergroten van de woning aan de Van Mont- fortstraat 15 te Ysselsteyn tnv Wonen Venray, Postbus 210; - het veranderen van het pand aan het Kennedyplein I te Venray tnv Stichting Centrum voor Ouderen "De Kemphaan", Kennedy plein I; - het vergroten van het var kensbedrijf aan de Heidse Peelweg 62 te Ysselsteyn tnv W.P. Peeters, Heidse Peelweg 62; - het vergroten van de woning aan de Akkerweg 19 te Venray tnv P.M.B. Spoels- tra, Akkerweg 19. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van drie gebou wen en een mestput aan de Lollebeekweg te Castenray tnv Jansop B.V., Heesweg 9 te Meerlo; - het slopen van de achter aanbouw aan de Akkerweg 19 te Venray tnv P.M.B. Spoelstra, Akkerweg 19. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestem ming afgegeven. - het bouwen van een tuin huisje aan de Pascherhof 35 te Leunen tnv P.F.J. Fleur- kens, Pascherhof 35; - het bouwen van een tuin huisje aan de Pascherhof 10 te Leunen tnv T.W.J.M. Loe- nen, Pascherhof 10. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. De horeca-exploitanten, die de afspraken in het convenant onderschrij ven, kunt u herkennen aan de sticker "wij wer ken samen aan veilig uit gaan" die bij de ingang van de horecagelegen heid is aangebracht. De volgende horeca-exploi tanten hebben door ondertekening van het convenant zich verbon den aan de gemaakte afspraken: Venray Oostrum Venray Venray Merselo Venray Venray Venray In december 2001 is het con venant "Veilig uitgaan" afgeslo ten. Door ondertekening van het convenant hebben de gemeente Venray, Koninklijk Horeca afdeling Venray, niet bii Koninklijk Horeca Nederland aangesloten horeca-exploitan ten, het Openbaar Ministerie en het politiedistrict Venray te kennen gegeven zich gezamen lijk in te zetten voor veilig uit gaan. In dit convenant zijn onder meer afspraken gemaakt met betrekking tot overleg, openba re orde en leefomgeving, toe zicht en verantwoord alcohol gebruik 1Café Martens Albionstraat 32 Leunen 2. Wijkcentrum de Kiosk Brukske I 3. Jongerencentrum Iduna Buitenhof 2 4. Lunchroom l'Herberie De Bleek 29-31 5. Barto's broodjes De Bleek 52 Venray 6. Time De Gouden Leeuw 14 Venray 7. Cafetaria de Hoender Eindstraat I 8. Café de Peelhaas Eindstraat 14 Venray 9. Café Den Tommes Grootdorp 40 10. De Lekkernij Grootdorp 67 Merselo 11. Feestzalen't Anker Grootdorp 73 Merselo 12. De Zwaan Grote Markt 2a-4 Venray 13. Bakkerij Pijpers Grote Markt 19 Venray 14. De Klokkenluider Grote Markt 23 Venray 15. Koffiehuis Zowyzo Grotestraat 3 Venray 16. Café In den Engel Grotestraat 107 Venray 17. Sportpark de Heesakker Heesakker 4 Oirlo 18. Cafetaria La Promenade Henseniusplein la 19. Café Hulsman Henseniusplein 9 Venray 20. Coffeeshop Switch Henseniusstraat 7 21. Pizzeria/shoarma Birsen Henseniusstraat 9a 22. Picardiebar Henseniusstraat I I Venray 23. De Oldtimer Henseniusstraat 13 Venray 24. Café Dolle Jan Hoenderstraat 2aVenray 25. De Bonte Koe Hoenderstraat 4 Venray 26. OJC Dingus Hoenderstraat 10 Venray 27. Cafetaria Wilfred Hoenderstraat 36 Venray 28. Jongerensociëteit WatjangHoofdstraat 34 Oirlo 29. De Ruif Hoofdstraat 43 Oirlo 30. Café 't Doelhuis Horsterweg 70 Castenray 3 IHerberg de Peel Jan Poelsweg 6 Ysselsteyn 32. Discotheek Pilot Jan Poelsweg 12 Ysselsteyn 33. Snoeks Julianasingel 33 Venray 34. De Heeren van Aemstel Kempweg 2b Venray 35. Cafetaria Thielen Kennedystraat 25Venray 36. Tafeltennisvereniging Red Stars Kiosk laVenray 37. Sportcafé Landweert Kruidenlaan 105 Venray 38. Café 't Podium Kruisstraat 2b Venray 39. Grandcafé the Jam Langstraat 6 Venray 40. Uskudar Langstraat 12 Venray 41. Restaurant De Reden Langstraat 16 Venray 42. Roelanzia Lovinckplein 2 Ysselsteyn 43. Restaurant Buitenlust Maasheseweg 76 Venray 44. Café 't Upke Marktstraat 2 Venray 45. Gemeenschapshuis de Wis Matthiasstraat 2 Castenray 46. Café de Evenaar Merseloseweg 96 Venray 47. Café de Karklingel Mgr. Hanssenstraat 29 48. Allemans Cafe Mgr. Hanssenstraat 45 Oostrum 49. Cafetaria Any Time Paterslaan I Venray 50. Restaurant Eigen Wijze Paterslaan 15 Venray 51Café Sono Patersstraat 9 Venray 52. Jongerencentrum Jera'70 Peter Janssenweg 12 53. Café't Kelderke Poststraat 15 Venray 54. Gemeenschapshuis Ysselsteyn Puttenweg 2a 55. Danscentrum Janssen Raadhuisstraat 6 Venray 56. Feestcafé de Koets Schoutenstraatje 20 57. Theatercafé de Artiest Schouwburgplein I 58. Café't Perron Stationsweg 16 Venray 59. De Steeg St. Catharinastraat 16 Leunen 60. 't Pelgrimshuis St. Jozeflaan 52 Smakt 61. Wijkcentrum den Hoender St. Ursulastraat 2 Venray 62. Tennishal de Schaapskooi Vlakwater I I Venray 63. Gemeenschapshuis Oostrum Watermolenstraat I Oostrum 64. R.K.S.V. Ysselsteyn Ysselsteynseweg 88 Ysselsteyn Oostrum Ysselsteyn Ysselsteyn Venray Venray Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het bouwen van een woning aan de Lavendelheide 26 te Venray tnv P.G.J.F. Meir- mans en M.G.A. Arts, Kla proos 55; - net vergroten van de woning aan de Zandbleek 8 te Venray tnv W. Pelzer, Zandbleek 8; - het bouwen van een schuur tje aan de Hoefslag 3 te Leu nen tnv H.L.M.J. Fleuren, Hoefslag 3; - het bouwen van een woning aan de Gezellenbaan 5 te Ysselsteyn tnv H.A.W.A. Gooren, Gezellenbaan 5; - het bouwen van een woning met garage aan de Laaghei dehof 34 te Venray tnv C.C. Zandbergen en R.L.R. Jen- niskens, Laagheidehof 34; - het bouwen van een erker aan De Boog 7 te Venray tnv P. van den Brink, De Boog 7; - het vergroten van de woning aan de Noordsingel 25 te Venray tnv H.J.H. Wijnhoven, Noordsingel 25; - het verbouwen van opslag ruimte aan de Puttenweg 114 te Ysselsteyn tnv H.H.M. Strijbos, Puttenweg II4; - het vergroten van de woning en de bouw van een terrasoverkapping aan de Heidseweg 45 te Heide tnv I.G.W. de Jong, Heidseweg 45; - het plaatsen van een voet stuk voor een beeld aan de Eindstraat (St. Jozefpark) te Venray tnv L.L.G. van Haren, Eindstraat 44; - het bouwen van een garage box aan de Ripseweg I te Vredepeel tnv D.G.W. T„ Ripseweg I; - het gewijzigd uitvoeren van bouwvergunning nr. 200112032 aan de Kruiden laan I59 te Venray tnv B.V. Sperwer Onroerend Goed, Postbus 21 te De Bilt. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - het slopen van twee pluim veestallen, werkplaats en garage aan de Ossendijk 110 te Ysselsteyn tnv J.A.M. van Haperen, Ossendijk I 10; - het slopen van opslagruimte en berging aan de Mmmer- mannsweg I30 te Yssel steyn tnv Maatschap Peters, Timmermannsweg 90. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (In procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een woning aan de Lavendelheide 25 te Venray tnv H.C.J.M. Ver rijdt, Lavendelheide 25. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 20 december 2002 gedurende 2 weken (artikel 15 procedure) voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdien sten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 19 december 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaand bouwplan bouwvergunning verleend. - het bouwen van kantoren/showroom/kantine aan de Horsterweg 10a te Leunen tnv Alcast B.V., Hor sterweg 10a. Zij die menen door de afgifte van deze vergunning rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publi catie wordt ingediend. Venray, 19 december 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, De burgemeester, J.F.H.A.B. Waals De gemeentesecretaris, P.M.H. Lucassen Voor de ruim 80.000 hulpver leners van politie, brandweer, ambulance en Koninklijke Mare chaussee bouwt het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties een mo'dern digitaal communicatienetwerk; C2000. De realisatie van dit radionetwerk is opgedragen aan de Informatie en Communicatie Technologie Organisatie (ITO), een agentschap van dit ministe rie. Om ervoor te zorgen dat de hulpverleners altijd en overal in Nederland kunnen communi ceren zijn bijna 400 antenne masten nodig, verspreid over heel Nederland. In Venray is een C2000 zendmast voorzien aan de Sportlaan (op het Sport park). Deze vakwerkkast krijgt een hoogte van 53 meter, en is naar verwachting 20 jaar in gebruik. Wettelijk is voor deze zend mast geen bouwvergunning van Burgemeester en Wethouders nodig. Om omwonenden en/of belangstellenden te informeren worden tekeningen en informa tie ter inzage gelegd op het gemeentehuis van 19 december 2002 tot 17 januari 2003 bij de afdeling Publieksdiensten gedu rende de openingstijden van het gemeentehuis. Heeft u vragen of opmerkin gen over dit plan dan kunt u contact opnemen met: Informa tie en Communicatie Technolo gie Organisatie, telefoonnum mer 0343-534742. Schriftelijke reacties kunt u zenden aan: ITO, afdeling C2000 opstelpun- ten. Postbus 238, 3970 AE DRIEBERGEN. Algemene informatie over het C2000 project en de zendmas ten kunt u vinden op WWW.C2000.nl. PEEL EN MAAS een abonnement waard nhR t SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN IfóftréiniA. tiArti! Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768

Peel en Maas | 2002 | | pagina 27