'Vakantiepark Otto' houdt e gemoederen bezig Meerlo-Wanssum ïemeente Meerlo-Wanssum onder ruur in Blitterswijck Gounod in Geijsteren Scouting De Meuleberg Service rubriek Ravage EN MAAS Donderdag 19 december 2002 - Pagina 11 ;antiepark 't Roeken is altijd goed voor een discussie in Blitterswijck. prachtig park, met tal van ïteiten en mogelijkheden de toerist. Alleen zijn het alleen toeristen die de 200 bungalows op het park bezetten. Eerst en het de asielzoekers die inwoners van het dorp nlang een doorn in het waren. En anno 2002 zijn de werknemers van uit- dbureau Otto, veelal Polen, de gemoederen bezig hou- i, Over 'Vakantiepark Otto', us één van de aanwezigen, rd tijdens het werkbezoek het college een kwartier g gediscussieerd. itzendbureau Otto timmert de ste jaren flink aan de weg in egio en heeft sinds een tweet- iren als onderdak voor een deel van zijn werknemers een veertigtal huisjes gehuurd op vakantiepark 't Roekenbosch in Blitterswijck. De seizoenarbeiders worden met busjes van het bedrijf 's morgens opgehaald en tegen de avond weer naar het park gebracht. Het is rond de piekuren een drukte van belang op het park en op de Ooijensweg, wat volgens de inwoners van het dorp weer tot verkeersgevaarlijke situ aties leidt. Want de busjes van Otto staan volgens hen regelmatig midden op de weg en zorgen voor opstoppingen en gevaarlijk- se situaties. Om het parkeerpro bleem op te lossen zijn er plannen om op het terrein van 't Roeken bosch 35 parkeerplaatsen te reali seren, die bedoeld zijn voor de busjes en auto's van het uitzend bureau. Tijdens de brunch-uren van restaurant 't Roekenbosch kunnen ook deze bezoekers hun auto kwijt op de nieuwe parkeer plaats. De overige bewoners van de bungalows moeten hun auto op de gewone parkeerplaats blij ven stallen. De gemeente kreeg onlangs van het management van 't Roekenbosch te horen dat de circa veertig huisjes die aan Otto verhuurd worden, jaarlijks met vijf worden verminderd. "Het aan tal huisjes wordt tot een minimaal aantal teruggebracht", wist wet houder Derikx te vertellen "'t Roe kenbosch heeft een toeristische bestemming en moet dus ook toe ristisch blijven. Maar als gemeen te kunnen we weinig tegen deze vorm van bewoning doen. Natuurlijk bezetten de seizoenar beiders de vakantiewoningen van toeristen, maar dat is de keuze van de ondernemer. We kunnen alleen overleggen met 't Roeken bosch en aangeven dat dit niet de doelgroep is die we in het park willen hebben." "Maar die mensen recreëren daar toch niet, ze slapen, eten en werken daar alleen", wierp een van de aanwezige bewoners nog tegen. Dat begreep de wet houder ook wel, maar toch kan de gemeente maar moeilijk optreden tegen de seizoenarbei ders, omdat ze evenals ieder ander in de vakantiebungalows mogen verblijven. "Dat recht hebben ze, we kunnen ze niet zomaar van het park weren. We leven in een vrij en democra tisch land, met rechten en plich ten. Wettelijk gezien is de bewijslast moeilijk en kunnen wij ze als gemeente niet weren." Directeur Van Gooi van uit zendbureau Otto vindt alle com motie in Blitterswijck overdre ven. "Wij hebben 't Roekenbosch mede bestaans recht gegeven, nu zijn de huisjes op het park ook buiten het hoogseizoen goed bezet. Afhan kelijk van het seizoen huren we op het park een dertig- tot veer tigtal huisjes. En van die mensen heeft echt niemand last. Ook onze relatie met het manage ment van het park is goed." Restauranthouder Gorree van 't Roekenbosch beaamt het ver haal van Van Gooi. "Die mensen gedragen zich goed, ook in ons restaurant. Ze werken hard en regelmatig hebben we ook feest jes van het uitzendbureau. Nee, we hebben niks te klagen over Otto. "De gemeente Meerlo- Wanssum gaat ook strenger optreden tegen illegale bewo ning, zoals ze onlangs in een nota heeft vastgelegd. De bewo ners die volgens de gemeente permanent in de bungalows op 't Roekenbosch verblijven, krij gen binnenkort een brief in de bus. Het zou volgens de gemeen te gaan om circa 10% van de huisjes. Maar het wordt nog een hele juridische klus om de per manente bewoning helemaal uit te bannen, beseft ook wethou der Derikx. Want de bewijslast is flinder- dun en juridisch moeilijk hard te maken. Bewijs maar eens dat iemand het hele jaar in de woning zit of slechts enkele weken of maanden. Wanneer is iemand een toerist, een seizoen arbeider of een permanente bewoner? En sommige bewo ners hebben wellicht ook nog rechten vanuit het verleden. Maar de gemeente Meerlo-Wans sum gaat toch een poging wagen, zo stelde wethouder Derikx. "We gaan de zaak in kaart brengen, maar de bewijs last is moeilijk. Daar waar moge lijk gaan we met spoed handha vend optreden, zoals we onlangs in de nota hebben afgesproken." Op kerstavond, dinsdag 24 december, zal het Pastoor Kem- merekoor de nachtmis in de St. Willibrorduskerk in Geijsteren opluisteren. Naast enkele kerst liederen zal het koor de Messe Brève in C van Charles Gounod uitvoeren. De mis begint om 23-00 uur. Zaterdag 21 december is het kerstdiner, de scouting begint dan pas om 16.00 uur en duurt tot 18.00 uur. Diezelfde dag is er een groot kerstfeest voor de hele Meuleberg waarbij ieder een van harte welkom is. oningbouw, verkeersveiligheid en verlichting 'hot-items' in maasdorp litterswijck is één van de pittoreske dorpen die nen de gemeente Meerlo- nssum vormen. Een lieflijk atsje aan de Maas, met een ichtig natuur, ideaal voor isers en wandelaars, een lisend verenigingsleven en loeg mogelijkheden voor risme en recreatie. Een ale plek om te wonen, zou 0 zeggen. Maar het is niet een maar hosanna in Blit- swijck, zo bleek tijdens het rkbezoek van het college de gemeente Meerlo- nssum aan het ruim 1100 Toners tellende dorp. Want kan nog wel het een en Ier verbeterd worden, bij- irbeeld op het gebied van ningbouw, verkeersveilig- d en verlichting. Ie wethouders Derikx (CDA), erams (PK Meerlo-Wanssum) Holl (GP'94) waren samen met aantal ambtenaren naar Blit- iwijck getogen om met de bur- s tc praten over diverse onder- rpen. Het werd een levendige lenkomst van ruim drie uur, de aanwezigen hun ling niet onder stoelen en ban- staken. Een impressie, ij het eerste onderwerp dat op kwam, woningbouw, kon houder Derikx meteen aan de Want net als in de gemeente iray is woningbouw in de dor- ook in Blitterswijck geen al te skleurig verhaal. De ontwikke- van het bouwplan Op de te wil maar niet van de grond nen, waardoor veel jongeren n woning in Blitterswijck kun- vinden en bij gebrek aan er naar andere dorpen of ste in de omgeving van het dorp trekken. Een teruglopend kin aantal zorgt volgens de inwo- s al voor problemen op de iterspeelzaal en basisschool en leefbaarheid van het dorp nt in het gedrang. Blitterswijck :ft geen enkele winkel meer en bevolking vergrijst met rasse reden. We kampen al jarenlang met tekort aan woningen", stelde iluiters van de dorpsraad. "De psraad vreest dat het nog jaren duren voordat het plan Op Beete klaar is. Waarom wordt leen ander bouwplan ontwik- P" iëthouder Derikx vertelde dat gemeente Meerlo-Wanssum 1 in eerste instantie richt op de wikkeling van het bouwplan de Beete, een stuk grond waar de afronding van de sanering verffabriek Beerkens circa 25 ningen moeten verrijzen. "De ering van de grond duurt al erkende wethouder rikx. "We zijn in 1994 begon- Het duurt inderdaad veel te g. maar woningbouw hebben helaas niet zelf in de hand. De nd is schoon, het grondwater niet. We moeten van de pro- cie eerst goedkeuring voor het 'ndwaier hebben voordat we der kunnen met de vergun- gverlening. Ik voel de druk >r woningbouw in Blitterswij- en heb begrip voor jullie woor- Want woningbouw is erg igrijk voor de doorstroming :fbaarheid in een dorp." gemeente gaat nu nog niet een andere locatie voor lingbouw küken, maar richt pijlen volledig op de ontwik- ing van het,bouwplan Op de 'te. Want. ZQjiegde de wethou- uit, met de huidige regelge- is het ontzettend moeilijk om Ir een nieuwe bouwlocatie toe- |0|niming van de provincie te krij- "Je kunt niet zomaar op een »-*lerc plek gaan bouwen. Verder :ft de gemeente voor de sane- 8 van de fabriek al veel geld uit gegeven en zijn er afspraken gemaakt met een projectontwikk- kelaar. Maar we kijken natuurlijk wel naar interessante particuliere initiatieven, naar inbreidingsloca- ties." MaarJ. Sluiters was niet tevre den met dat antwoord van de wethouder. Want Blitterswijck wacht met smacht op de bouw van nieuwe woningen en loopt al achter op het contingent wonin gen dat het dorp mag bouwen, stelde hij. In Op de Beete staan 25 woningen gepland. "U kunt dus geen termijn noemen waarop het plan gerealiseerd moet zijn. Het project komt niet 'los'. Als ik het zo hoor kan het wel tot 2015 duren voordat we in Blitterswijck bouwen. Doe iets! Ga met dit bouwprobleem naar de politiek toe." De wethouder stelde echter klip en klaar dat voor de raad het bouwplan Op de Beete de eerste optie is. "Er is een x-aantal wonin gen gereserveerd voor Op de Beete, laat ik daar duidelijk in zijn. Ik kan helaas niks anders beloven en ben met handen en voeten geboden. We zijn niet van plan om een nieuw plan te ontwikke len. Maar Blitterswicjk verliest geen contingenten. Het aantal afgesproken woningen wordt gebouwd." "Nee, dat zou er ook nog bij moeten komen", reageerde Slui ters, als door een wesp gesloten. Onder druk van de vergadering kon de wethouder toch nog een termijn noemen. Pas als er in 2006 Op de Beete nog niet gebouwd is. gaat de gemeente naar een nieuwe locatie kijken. VERLICHTING Ook de verlichting zorgde voor de nodige discussie. Op de Anto- niusstraat en Maasweg is het vol gens een aantal inwoners 's nachts te donker, omdat er sim pelweg te weinig lantaarnpalen staan. Het is er zo donker en het trottoir is er zo slecht, dat de dorpsraad regelmatig klachten krijgt van de mensen. Ze struike len over de ongelijk liggende stoeptegels, en dat gebeurt vol gens Toon van Heesch echt niet alleen bij mensen die een borrel teveel gedronken hebben. Ook hebben de inwoners een gevoel van onveiligheid in de donkere straten. In zijn eigen straat, de Beetezijweg. heeft de gemeente het echter weer overdreven, zo stelde hij gekscherend. "Want met die lampen hadden ze heel Blit terswijck kunnen verlichten." Wethouder Derikx kon de bewoners mededelen dat de gemeente in haar verlichtingsplan als eerste de onverlichte straten in de kernen van de dorpen van de gemeente Meerlo-Wanssum gaat aanpakken. Half november is de gemeente al gestart met het plaat sen van de eerste lantaarnpalen. Het is een tienjarenplan waarin de verlichting up-to-date wordt gebracht. De eerste prioriteit ligt op de onverlichte straten in de dorpskernen. Ook worden de oude lampen zo snel mogelijk ver vangen, evenals masten die erg alle plekken kwalitatief goed ver licht hebben. We gaan van 28% verlichting nu naar 50% verlich ting in de toekomst. Een verdub beling van de nachtverlichting. Maar dat kan niet ineens, daar moeten jullie ook begrip voor hebben." Ook voor de verbetering van de trottoirs heeft de gemeente extra geld in haar onderhoudsplan gere serveerd. "We gaan de trottoirs een goede onderhoudsbeurt geven", vertelde Derikx. "Maar dat de trottoirs zo slecht zijn, heeft ook te maken met het gedrag van de mensen zelf. Ook in Blitterswij ck worden veel auto's half op de stoep geparkeerd, waardoor die sneller zakt. De mensen zouden hun auto juist op de weg moeten parkeren, dat is ook beter voor de veiligheid omdat automobilisten dan snelheid moeten minderen. Je kunt niet alle schuld bij de De werkgroep wil de restanten van de ruïne zichtbaar maken en het op deze wijze voor zowel het dorp Blitterswijck als toeristen visueel aantrekkelijker maken. Ook een wandelroute maakt onderdeel uit van de plannen. De ruïne in combinatie met een wan delroute zou volgens de werk groep een prima trekpleister voor toeristen zijn en een meerwaarde voor Blitterswijck kunnen beteke nen. "Ik heb alleen maar complimen ten voor de plannen van de werk groep". vertelde wethouder Derikx, die onlangs zelf een kijkje ging nemen. "De gemeente wil aan dit initiatief haar volledige medewerking verlenen. We gaan het gebied helemaal onkruidvrij maken, de lanen opsnoeien zodat het pad weer goed begaanbaar is en ook de berg zand weghalen. slecht zijn. Ook krijgen de ver keersgevaarlijke plekken in het buitengebied extra verlichting. "Als gemeente moeten we reëel kijken naar de verzoeken van bur gers. Moet er op die plek beter verlicht worden of niet? Het moet niet zo zijn dat de mensen die het hardste roepen ook direct bediend worden. Over tien jaar willen we ook Blitterswijck op gemeente leggen." KASTEF.LRUINE Een werkgroep, bestaande uit Pierre Beterams, Toon van Heesch, Herman Loonen, Sjaak Sluiters, Twan Wijnhoven en Ger Janssen, pleit al geruime tijd voor een opgeruimde en netjes ogende ruïne. Een prima initiatief, vindt de gemeente Meerlo-Wanssum. Want daarvoor moet ik nog mijn excuses aanbieden. Het is geluk kig geen verontreinigde grond. Zo'n ruïne met een wandelroute zal een verrijking zijn voor zowel inwoners als toeristen. Een prima initiatief uit de bevolking." Toon van Heesch liet de aanwe zigen weten dat de werkgroep inmiddels al contact heeft gezocht met de omwonenden, om ze in te lichten over de plan nen. "We willen niet dat ze te maken krijgen met overlast. Het is niet de bedoeling dat wandelaars dadelijk met de appels en peren van Funs Cremers gaan lopen. De mensen moeten niet op het erf van de omwonenden komen. Ook met de familie Van Dijk willen we goede afspraken maken. Voordat we de plannen doorzetten, willen we eerst met de twee families gaan praten. Daarna volgt pas de eventuele concrete invulling van het plan." VERKEERSVEILIGHEID Dat iedereen verstand van ver keersveiligheid heeft, of tenmin ste denkt te hebben, bleek ook in Blitterswijck. De gevaarlijke situ aties op de Ooijenseweg bij het Roekenbosch, de slechte berm- kanten langs de Ooijenseweg, de hoge snelheid op dezelfde weg, de 30 km-zone in de kern van het dorp en de wegdrempels. Tal van verkeersonveilige situaties in het dorp en het buitengebied van Blit terswijck passeerden in het gemeenschapshuis de revue. Natuurlijk vroegen ook de inwoners van Blitterswijck om snelheidscontroles in het dorp, omdat veel automobilisten zich niet aan de limiet van 30 km/uur in hartje Blitterswijck blijken te houden. De inwoners houden regelmatig hun hart vast, vooral de Langstraat lijkt af en toe wel een racebaan. Waarom maakt de gemeente van die straat geen voorrangsweg, zo vroegen enkele mensen zich af. Nu is het met die wirwar aan straten van rechts juist veel gevaarlijker geworden. Fietsers van rechts dreigen regel matig van de sokken gereden te worden en de hoge snelheid van de automobilisten houdt echt niet op bij de komgrens, aldus 'Blit terswijck'. Verder blijken ook de wegver smallingen bij de entree van het dorp niet goed te werken, want veel automobilisten scheuren ondanks de obstakels met gezwin de spoed het dorp in. En overal liggen de versmallingen ook nog dichtbij een bocht, wat weer gevaarlijke situaties oplevert. Wethouder Derikx dacht dat Blitterswijck toch wel blij zou zijn met de 30 km-zone, want hij had nog maar weinig negatieve reac ties op de maatregel gehad. "Het blijkt vanavond maar weer dat iedereen als verkeersdeelnemers verstand van verkeersveiligheid heeft. De een vindt dit, de ander dat. Wij volgen het advies van de verkeerskundigen en de provincie Limburg. Maar natuurlijk blijft de automobilist zelf verantwoorde lijk. En daar moeten we elkaar ook op durven aanspreken." Het verzoek om meer snelheids controles in het dorp, klonk ook in Blitterswijck. Maar dat is een taak van de politie, legde de wet houder uit. "Maar ik neem het ver zoek mee naar het volgende over leg." Ook de verkeersdrempels zijn niet allemaal even gelukkig neer gelegd, vond Ben Thiessen. Zijn huis in de Kerkstraat vertoont namelijk scheuren, volgens de Blitterswijckenaar te wijten aan de aanleg van een verkeersdrem pel pal onder zijn raam. Hij heeft te kampen met geluidsoverlast van remmende auto's en regelma tig trilt zijn huis op z'n grondves ten. "Mijn huis wordt minder waard. Waarom hebben ze die bult niet wat verder neergelegd. Ik ben al jaren bezig om dat ding onder mijn raam weg te krijgen!" Wethouder Derikx zegde Thies sen toe de situatie ter plekke te komen bekijken. De Ooijenseweg is ook altijd goed voor een stevige discussie. Kapotte wegbermen, gaten in de weg, veroorzaakt door de vele vrachtwagens die over de straat hun weg vinden. Maar één ding staat volgens de inwoners van Blitterswijck vast. De weg is levensgevaarlijk, vooral voor fiet sers. Er wordt te hard gereden en regelmatig moeten de fietsers de berm in vluchten voor vrachtwa gens die een loopje nemen met de belijning op de weg of voor inhalende auto's. Met als risico dat je over de kop gaat, want de ber men zijn ook niet bepaald gelijk vloers te noemen. Ook voor de voetgangers, veel al van het Roekenbosch, die langs de weg naar het dorp lopen, is de Ooijenseweg levensgevaarlijk. Maar in overleg met het Roeken bosch wordt naar een alternatieve route binnendoor gezocht, kre gen de aanwezigen van het colle ge te horen. MAASOEVERS Een maasdorp als Blitterswijck trekt jaarlijks natuurlijk heel wat waterliefhebbers die aan 'Mooder Maas' lekker willen genieten en recreëren. Rust en wandelen en fietsen in de natuur en langs de Maas zijn aspecten die in het toe ristisch plaatje van Blitterswijck passen. Enkele inwoners van het dorp ergeren zich echter aan het hele jetski-gebeuren langs een deel van de Maas en zijn bang dat nog meer jetski-liefhebbers gebruik gaan maken van de oevers. Een tiental watersporters heeft op een eigen stuk grond aan de Maas namelijk stijgers aangelegd om jetski's te water te laten. Er was al eens brand in het natuurge bied en regelmatig laten ze afval en andere spullen achter. Ook de hoge snelheid van de jetski's op het water is enkele Blitterswijcke- naren een doom in het oog. Maar de gemeente Meerlo-Wanssum kan weinig aan deze vorm van 'overlast' doen, omdat dat een taak van Rijkswaterstaat is, stelde wethouder Derikx. Rijkswaters taat heeft namelijk een deel van de Maas aangewezen als gebied waar boten en dus ook jetski's met hogere snelheid mogen pas seren. Ook het probleem van de over last op de oevers is volgens de wethouder moeilijk aan te pak ken. "Recreatief gebruik van de oevers mag. Het gebied is vrij toe gankelijk voor zowel de inwoners van Blitterswijck als toeristen. Daarbij zijn die mensen ook eige naar van een stuk grond langs de Maas. Het is heel moeilijk om daar beleid op te voeren. En dat doen we dus ook niet, maar als de over last op de oever toeneemt kunnen we natuurlijk wel handhavend optreden." Sommige aanwezigen vonden het echter helemaal niet nodig dat de gemeente optreedt. Want het is juist wel gezellig, al die water sporters met hun jetski's. En met de overlast valt het hartstikke mee. Met teksten als 'dan gebeurt er tenminste nog eens wat' en 'het is juist leuk om te zien' gaven zij hun mening weer. In de belofte dat de gemeente een oogje in het zeil houdt en voorkomt dat de jetski's te uitbrei- dingsgericht bezig zijn, kon de meerderheid van de aanwezigen zich wel vinden. Want Blitterswij ck wil zich immers ook als toeris tische trekpleister profileren, als plaats waar het goed wandelen, fietsen en recreëren is. En moet daarom niet alleen de lusten van het toerisme, maar ook af en toe de lasten op de koop toe nemen. Verloskundigenpraktijk Horst en Maasdorpen. Gemeenten Horst aan de Maas en Meerlo-Wanssum. Margo Vermazeren, Almut Raaij- makers, Marie-Therese van Loon, Marlon Theunissen U kunt in alle gevallen bellen met tel.nr: 077-3981450 Voor het maken van afspraken kunt u het beste bellen op dins dag, woensdagmorgen of donder- Huisartsenpraktijk Meerlo, Pas toor Janssenstraat 3.5864 BL Meerlo. tel: 691367 Spoedgevallen: tel: 692300; tij dens de uren dat de praktijk geo pend is. Artsen: J.F.H. van Arens- bergen, F.J.P. van Arensbergen Spreekuren: uitsluitend op afspraak Apotheek Maasdorpen: Beatrixstraat la. 5864 AG Meer lo, tel: 530080 Openingstijdens ma-vrij van 8.30- 17.30 uur, za van 10.00-12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur, zo van 12.00-13-00 uur. spoedrecep- ten: Apotheek Antoniusveld, Sta tionsstraat 60d Venray. EHBO: Secr: Oude Heerweg 30, 5863 AE Blitterswijck, tel: 531346 Fysiotherapie: Praktijk voor fysiotherapie Meer lo-Wanssum, Constantijnstraat 7, 5864 BJ Meerlo, tel: 691726, fax: 692626, e-mail: fysiomeerlo@het- net.nl Psycholoog/ -therapeut: Mw A.G.M. van Mieghem-Smo- renburg, Legert 15, 5866 CG, Swolgen, tel: 692532, e-mail: mieghem@worldonline.nl. Spreekuur: volgens afspraak. RIAGG: RIAGG Noord-Limburg, Hogeweg 99, Postbus 242, 5900 AE Venlo, tel: 077-3550222. Geopend: ma t/m vr 8.30-17.30 uur. In deze stichting zijn ondergebracht: kin- der- en jeugdzorg, volwassenen- zorg, ouderenzorg, preventie en dienstverlening. Praktijk voor psychotherapie en bewustzijn, mw D. Van Dijk, Mgr. Aertsstraat 51, 5866 BG Swolgen, tel: 077-4632297. Kruisvereniging: Het Groene Kruis Noord-Lim burg, Drie Decembersingel 48. Postbus 3165, 5902 RG Venlo. Bureau Klantenservice: bereik baar tijdens kantooruren (inclu sief ledenadministratie), tel: 077- 3209595. Hulpverlening: Kindertelefoon, tel: 0800-0432 (dagelijks bereikbaar van 14.00 tot 20.00 uur) SOS Telefonische Hulpdienst: 077-3548888 Buro Slachtofferhulp Noord- en Midden-Limburg, tel: 077-3548030 Buro Jeugdzorg, Noorderhof 14, 5804 BV Venray, tel: 517484 Advies- en Meldpunt Kindermis handeling, Postbus 219. 5913 ST Venlo, tel: 077-3875829. CAD Noord-Limburg, verslavings zorg, tel: 077-3548200. Ziekenvervoer: 077-3575757 Ongevallen: 112 Een 20-jarige vrouw raakte dinsdagavond met haar personen auto van de weg en veroorzaakte een flinke ravage. Nadat zij waarschijnlijk op de Wanssumseweg in Geijsteren een tegenligger raakte, schoot zij van de weg, miste op een haar na een meterkast en een dikke paal, reed dwars door een flink hekwerk en ploegde door een tuin. De auto van de vrouw ramde enkele bomen en struiken, schampte het huis en knalde tegen een ploeg die in de tuin stond. De ploeg sloeg met de auto tegen de gevel van het huis, waarvan een stuk van de hoek wegsloeg. De auto van de vrouw kwam tot stilstand op een grote conifeer. De motor kap van de auto was onderweg tegen een geparkeerde auto gesla gen, die hierdoor ernstig werd beschadigd. De vrouw liep door deze escapade licht letsel op en kon op eigen kracht uit de auto stappen. Ziij is ter observatie opgenomen in het ziekenhuis van Boxmeer. De schade aan tuin en huis was enorm. De bestuurder van de auto waarmee zij in eerste instantie in aanraking kwam is na de aanrijding doorgereden.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 11