(IVutobedrijf Van laren bedient :)rommobielrijders 'rovincie en gemeenten :1uur uit met Deeltaxi EEN KOSTUUM Ingezonden TOTAAL GEKLEED PRIJS H Venray finalist este winkel' Huldiging jubilarissen St. Christoffel Totaal pakket marine - antraciet zwart hemd stropdas sokken (1 paar) Verkeers ongeval Vrijwilligers- centrale 27e editie Vlakwatercross Vals geld in de regio PEEL EN MAAS LeenDirect in Bibliotheek Kenteken graveren Ingezonden Omroep Venray Snelheids controle Country dansmiddag Zonnebloem- prijzen Poppenactie 3 delig uni t.w.v. €19.- vakbekwaam personeel Prettige bediening Goede service gir EL EN MAAS Donderdag 5 december 2002 - Pagina 19 nrayse Ford-dealer start verkoop Ligier Nova le' en snelheidsmonster is het r 0 jaald niet, de brommobiel. Ie schien dat hij juist daarom ir eds populairder wordt, als nis ind van rust in het hecti- 1111 ie verkeer. Liefhebbers van ,r :e '45-kilometer-auto' kun- i voortaan ook in Venray )rr echt voor verkoop en 1J jerhoud. Ford-dealer Van C( ren startte vorige week met B l dealerschap van de Ligier <Jr ra. tak Een geweldige uitkomst voor man of vrouw die mobiel wil i, maar geen rijbewijs heeft". |S[j us Max Hendrix van het Ven- se autobedrijf bij zijn uitleg r de brommobiel. Hendrix, f al jaren actief met brommo- len. coördineert deze nieuwe ,elj ïiteit voor Van Haren. Hoewel m het verkeer steeds meer 3 mplaren opduiken, is lang niet hi|ereen ermee bekend. "Hij ziet ook van binnen - uit als een none' auto. rijdt niet harder i een bromfiets, maar is wel I comfortabeler. Ideaal als je er i \j iceg van hebt met slecht weer S_L de bromfiets te stappen. Maar [i d ideaal voor mensen die de st en drukte van het autover- rwillen ontlopen." Al vanaf 16 [J( rmag je rijden in de brommo- want voor de wet is hij een mfiets. Toch wordt de jeugd t als doelgroep beschouwd: )0r ngeren zullen liever een blitse oter rijden of gaan sparen voor echte auto." pronkstuk dat men in de showroom van Van Haren aan treft is de Ligier Nova. "Een zeer moderne uitvoering die boven dien uiterst gebruiksvriendelijk is. Bij het instappen valt bijvoor beeld meteen op dat de deuren zeer groot zijn en ver opengaan. Wel zo gemalckelijk voor mensen die wat moeilijker ter been zijn. Er is voldoende zitruimte voor twee personen, en de bagage ruimte van 800 liter is vergelijk baar met die van een compacte auto als de Ford Ka. Ook dat is trouwens een voordeel dat de bromfiets mist." Een andere illus tratie van zijn gebruiksvriendelijk heid is de wendbaarheid. "Met zijn lengte van 2,67 meter en breedte van 1,44 meter is hij een voudiger te parkeren dan de door snee auto." Twee schijfremmen voor en twee trommelremmen achter brengen hem in een mum van tijd tot stilstand. "De brom mobiel is een lichtgewicht in ver gelijking met een gewone auto: 550 kilo, passagiers en bagage inbegrepen, en dat draagt natuur lijk bij aan de zuinigheid. Met een vermogen van 4 kW ligt het gemiddeld verbruik op 1 op 30. Voeg daarbij een tankinhoud van 17 liter en je kunt nagaan dat je er een heel eind mee kunt rijden." De Ligier Nova is verkrijgbaar in vijf verschillende kleuren en met verschillende uitrustingniveaus. Max Hendrix: "We hebben conti nu twee modellen in voorraad. De Nova 500 is de eenvoudigste uit voering, verkrijgbaar vanaf 8.250 euro, de Nova 500 Pack is het pre- stigemodel, met een prijs van 12.159 euro. De 500 is standaard al uitgerust zoals je van een perso nenauto verwacht. De 500 Pack voegt daar allerlei extra's aan toe, zoals: elektrisch bedienbare zijra men. centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, volauto matische versnelling, achterruit- verwarming, comfortstoelen, een radio-cassettespeler en lichtmeta len velgen. En een zeer verzorgd interieur van Frans design, want het oog wil tenslotte ook wat. Het mooie van Ligier is verder dat er nu twee jaar garantie op geldt. Bovendien kunnen kopers een jaar lang gratis lid worden van de wegenwacht." Voor 'brommobilisten' gelden een aantal essentiële regels. "Eén daarvan is dat je er niet mee op de autoweg mag en ook niet op wegen die verboden zijn voor tractors en (brom)fietsen. Belang rijk om te weten is ook dat een bromfietscertificaat nodig is voor wie geen rijbewijs heeft. Maar bij de aanschaf van een brommobiel wordt gratis een aangepaste rijop leiding gegeven, die uitmondt in het verkrijgen van een certificaat. Dit certificaat biedt voordelen bij het afsluiten van een verzekering. Zo zijn er nog meer regels waar kopers mee te maken krijgen." Voor de beste kennismaking met de brommobiel is een bezoek aan Autobedrijf Van Haren aan te bevelen. Dan krijgt men in elk geval complete uitleg. Over het voertuig en over de regels. aarlijks organiseert Albert ijn een landelijke wedstrijd. ,vc' nkels, inclusief de franchi- ivinkels, strijden hierbij om Gj titel 'Beste Winkel' en ;2a>!ste Franchisewinkel' van vim ijaar. )e supermarkten worden door WD i vakjury én door een jury eo taande uit trouwe klanten op schillende punten beoordeeld, afgelopen week zijn er in elke [io drie finalisten aangewezen; Heijn-Venray bleek de irafete winkel van de regio in haar sse. 8® ilbert Heijn heeft Nederland ledeeld in zes regio's die ver- 1 f ziin vrrfiind niet eateporieën zijn verfijnd met categorieën, elke categorie, die bestaat uit ilcrling vergelijkbare winkels, gc irdt gestreden om de eerste De klantenjury oordeelt iral op de uitstraling van de °°|nkel, het assortiment en wacht- Icn bij de kassa. Beoordeling ar de vakjury vindt plaats op erse aspecten, onder andere hygiëne, kwaliteit en presenta- van de artikelen, alsmede de nu kundigheid van de medewer- Het team van Albert Heijn-Ven- ray is razend enthousiast over de finaleplaats. "De sfeer was al goed, maar is nu super," zegt supermarktmanager Bart Tim- mers. "We gaan voor de eerste plaats." Albert Heijn-Venray is een absolute kanshebber. De winkel ziet er verzorgd uit, met mooie, welvoorziene versafdelingen, zoals groente en fruit, en vleeswa ren/kaas. "Maar het draait natuur lijk om het personeel," zegt Tim- mers. "We hebben een prima team, en we zijn scherp: op kwali teit, én op service. We doen het voor de klant. Die is uiteindelijk onze baas!" Albert Heijn-Venray gaat, samen met nog vijf andere winkels, de laatste ronde in van de spannende strijd om de titel Beste Albert Heijn-Winkel van Nederland 2002 in de hun categorie. Wie zich uit eindelijk de Beste onder de bes ten mag noemen wordt 14 december, tijdens een weergaloze feestavond met alle finalisten, bekendgemaakt. De winnaar ont vangt een bedrag van 9.000 euro; bestemd voor de personeelspot van de vestiging. Bij een verkeersongeval op het kruispunt van de Zuidsingel met de Henri Dunantstraat in Venray is zaterdagochtend een 38-jarige motorrijder uit Venray lichtge wond geraakt. Een 42-jarige auto mobiliste uit Venray verleende geen voorrang toen zij vanuit de Henri Dunantstraat links de Zuid singel wilde opdraaien. De motor rijder die voor haar van links kwam, maar op een voorrangs- weg reed, kon haar niet ontwij ken en kwam ten val. Hij liep daarbij kneuzingen op aan de schouder en werd naar het zie kenhuis in Venlo gebracht. De auto was licht beschadigd, de motor totalloss. De Vrijwilligerscentrale Venray vraagt voor de Sociaal Pedagogi sche Dienst in Venray een vrij- etijdscoach. De vrijetijdscoach is een vrijwilliger die mensen met een licht verstandelijke handicap ondersteunt bij de invulling van zijn vrije tijd. De VT-coach helpt de cliënt bij het zetten van de stap van de woonsituatie naar de vrijetijdsactiviteit. Hij draagt er zorg voor dat de cliënt de weg naar de club van zijn voorkeur vindt en biedt daarbij de nodige ondersteuning. De introductie binnen de club, een ander aan dachtspunt van de VT-coach, houdt in dat hij het noodzakelijke contact met eventuele begelei ders onderhoudt. Hij moet op zoek gaan naar een mentor bin nen de gewenste vrijetijdsactivi teit en zorgdragen voor een goede introductie in en kennismaking met de club cq. de vereniging. Men moet affiniteit hebben met licht verstandelijk gehandicapten; de visie van emancipatie, normali satie en integratie delen; beschik ken over goede contactuele vaar digheden; kunnen binden en loslaten. De werktijden zijn in overleg. Meer informatie: Vrijwilligers centrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995, e-mail: vwcvenray@synthesenl De 27e editie van de Vlakwater- cross zal weer een tweedaags eve nement zijn. Op zaterdag 26 en op zondag 27 januari 2003, zullen scholieren, trimmers, NSG-atleten en wedstrijdatleetjes en atleten in het Vlakwatergebied weer van de partij kunnen zijn. Nieuw zal zijn dat op zaterdag 26 januari voor de eerst een ATB-run wordt gehou den. Hieraan kan door teams zowel als individueel worden deelgenomen. Traditioneel zal die zaterdag weer massaal door de scholieren van de basisscholen gestreden worden om de Jo van Oers-Memoriaal en de individuele ereprijzen. Ook zal de strijd gaan voor de wisselbeker voor de school die procentueel met de meeste deelnemers verschijnt. Verder zullen diverse nevenactivi teiten worden georganiseerd en zal clown Polka weer verschijnen. Op zondag 27 januari zetten de NSG-atleten 's morgens hun beste beentje voort nadat de deelne mers aan de RABOBANK-trimloop hun rondjes hebben gelopen in het mooie Vlakwatergebied. De wedstrijdenatleten zullen gaan strijden voor een goede klassering omdat de Vlakwatercross meetelt voor het klassement in de Lirn- Bracrosscompetitie. Info: www.av-venray.nl of telefonisch 0478- 58 28 42 of 631452. E-mail: info@av-venrayn 1 Op vrijdag 29 november arresteerde de politie in Horst twee man nen uit Venlo en Tegelen die verdacht worden van een autodiefstal, Bij hun aanhouding trof de politie enkele tientallen valse biljetten van 50,- aan. Uit onderzoek blijkt dat de mannen zeer waarschijnlijk in de voorafgaande week op meerdere plaatsen in Noord-Limburg met dit soon biljetten hebben betaald. Daarom vraagt de politie inwoners van de regio Limburg-Noord om na te gaan of zij mogelijk van dit soon biljetten in hun bezit hebben. Het geld is van echt te onder scheiden door zo'n biljet licht te kantelen. In het hologram zijn dan diverse afbeeldingen door elkaar te zien. Bij een echt biljet zijn steeds wisselende afbeeldingen in het hologram te zien. De politie vraagt mensen die valse biljetten in hup bezit hebben, zich te melden. izigers betalen nog geen 20% van kostprijs kaartje tfet ingang van 1 januari 03 gaat de Deeltaxi door SP ord-Limburg rijden. Zoals 'a" t er nu naar uitziet zullen n e gemeenten aan dit nieuwe >t[, enbare vervoer deelnemen. ni gemeenteraad van Venray en emt op dinsdag 17 decem- iitö r een besluit. De totale kos- u n worden voor 2003 worden 5 raamd op 4,2 miljoen euro. lim 80% wordt opgebracht or de provincie (1,1 mil- ,'jj en) samen met de gemeen- k( i die in totaal 2,4 miljoen ro moeten bijleggen, io )e reacties op dit nieuwe ver- ïssysteem zijn op voorhand ul1 sitief De reiziger kan tot een van tevoren zijn ritje telefo- ch aanvragen. Er wordt gere- t o met taxi's, busjes of indien N), dig met rolstoeltaxi's. De reizi- g, wordt thuis opgehaald en bij plaats van bestemming weer de deur afgezet. Per zone ft aalt de passagier 0,75 euro. "A Ozone van een gewone buslijn- nst van Hermes kost nu 0,35 8.8 ro lA"en worc^t volgend jaar wel- ht verhoogd naar 0,40 euro. 'dat het mogelijk is dat het taxibusje met andere reizigers dn teeld wordt zal niet altijd de •ri rtsie route gereden worden ie" ar dit heeft geen gevolgen voor Prijs. 'diandicapten en 70-plussers igen korting van de gemeente Vav. Zij betalen slechts 0,35 euro per zone van de Deeltaxi. Op het eerste oog lijkt deze nieu we vervoersdienst een ideale oplossing voor het overwegend dunbevolkte platteland van Noord-Limburg. Maar de kosten zijn ook enorm hoog. De reizigers brengen jaarlijks slechts 780.000 euro in het laadje met het kopen van hun kaartjes. Dit is nog geen 20% van de totale kosten. De gemeente Venray kost de Deeltaxi 414.000 euro per jaar. Hiervan is 189.000 euro bestemd voor het vervoer van de gehandi capten. Dit bedrag wordt dan ook betaald uit het WVG-budget. De overige 225.000 euro moet de gemeente bijpassen voor het ver voer van de andere gebruikers en wordt gefinancierd uit de post Onvoorzien. Iedereen kan van de Deeltaxi gebruik maken. De verwachting is dat het een succes zal worden. Vooral omdat Hermes vanaf 5 januari de busdiensten gaat inkrimpen. Op zaterdag- en zon dagavond rijden er na 19 00 uur nog amper bussen in de regio. Bovendien rijden er vanaf 1 janu ari geen buurtbussen en Streek- taxi meer. Het gebied is vrij groot waarbin nen de Deeltaxi gaat rijden. Tus sen Arnhem en Echt waarbij de oostgrens tot zestien kilometer in Duitsland loopt en de westgrens ligt over Uden, Helmond en Weert. De Deeltaxi rijdt op werk dagen van 's ochtends 7.00 uur tot 's nachts 1.00 en op vrijdag (tot 2.00 uur) nog een uur langer. Op zaterdag van 8.00 tot 2.00 uur en op zondag van 8.00 tot 1.00 uur. De zones zijn hetzelfde als die van het openbaar busvervoer. Er geldt vooraf één opstapzone. Er moet contant bij de chauffeur worden afgerekend, strippenkaar ten zijn niet geldig. Gebruikers van vier jaar en ouders moeten over een pas beschikken. Tot nu toe hebben 60.000 personen deze gratis pas al aangevraagd. Mensen die dit (nog) niet hebben gedaan krijgen binnenkort een blanco pas thuisgestuurd. Omdat de kosten zo hoog zijn proberen de gemeenten te bezui nigen. Zo wil Venray de individu ele vervoersvergoeding voor gehandicapten per 1 oktober 2003 helemaal afschaffen. Tot 1 april blijft de bestaande vergoe ding gehandhaafd daarna wordt het afgebouwd tot 50% en per 1 juli tot 25%. Bij de Streektaxi krijgen oude ren nu vanaf 65 jaar korting. Die leeftijdsgrens wordt straks opge rekt tot 70 jaar. Juist deze bezuini gingsmaatregelen roepen de meeste weerstand op. De gemeente heeft immers een wet telijke zorgplicht voor de gehandi capten op het gebied van wonen, rolstoelen en vervoer. Zodat ze volwaardig aan het maatschappe lijk verkeer kunnen deelnemen. Overigens heeft Venray de Streek- taxi-vergoeding voor 65-plussers altijd betaald uit de WVG-pot wat een oneigenlijk gebruik is. Gehandicapten die niet over een scootmobiel of elektrische rolstoel beschikken krijgen een jaarlijkse vergoeding van 150 euro. Omdat ze extra kosten moe ten maken om kleine afstanden te overbruggen. Mensen die op medische gron den geen gebruik kunnen maken van de Deeltaxi en over een eigen auto beschikken krijgen een jaar lijkse vergoeding van 560 euro. De gemeente berekent maximaal 2000 kilometer a 0,28 euro. Rolstoelgebruikers kunnen gebruik maken van de Deeltaxi en de chauffeur biedt zonodig hulp bij het in- en uitstappen en het begeleiden naar de deur of de kamer. Indien voor de gehandi capte extra begeleiding medisch noodzakelijk is dan kunnen de kosten tot 287 euro per jaar gede clareerd worden. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Goed nieuws voor iedereen die cd's aanvraagt via de bibliotheek Venray. Vanaf heden kunnen leden van de bibliotheek meer dan 250.000 cd's, 300.000 Ip's en 1.000 muziek-dvd's 24 uur per dag, 7 dagen per week zelf aan vragen via het internet. Vervol gens worden deze verstuurd naar de eigen bibliotheek. Een unieke service. De aanvraag kan gedaan worden via de website van de Centrale Discotheek Rotterdam www.muziekweb.nl Daarmee komt Europa's groot ste muziekcollectie direct beschikbaar. LeenDirect is in samenwerking met de landelijke website van bibliotheken, Biblio- theek.nl ontwikkeld. LeenDirect kan zowel via Muziekweb als via www.obvenray.nl (klik op vol wassenen) worden benaderd. Tot nu toe moest een lener eerst naar de bibliotheek om een cd te laten aanvragen. Dit blijft natuurlijk mogelijk, maar vanaf nu kan de lener dit dus ook zelf door de service van LeenDirect. Nadat de lener zich eerst bij de biblio theek heeft aangemeld voor het gebruik van LeenDirect, kan het grootste gedeelte van de collectie van de Centrale Discotheek Rot terdam via internet worden aan gevraagd. De lener krijgt automa tisch een e-mail zodra de cd bij de bibliotheek Venray voor hem of haar klaar ligt. De cd's worden uit geleend voor. twee weken tegen een tarief van 2,25 euro. Nog geen lid van de bibliotheek maar wel geïnteresseerd in het lenen van cd's? De bibliotheek Venray kent verschillende soorten abon nementen waar onder de gelegen heidspas, het abonnement dat gra tis is. Meer informatie is te vinden op de website van de bibliotheek Venray www.obvenray.nl (infor matie en tarieven). Tijdens de openingsuren kan men voor infor matie over LeenDirect terecht bij de medewerkers van het inlichtin genbureau. De bibliotheek is geo pend dinsdag t/m donderdag van 11.00-18.00 uur, vrijdag van 11.00-21.00 uur en zaterdag van 11.00-14.00 uur. Aanstaande zaterdag bent u weer in de gelegenheid om uw voorruit te laten inspecteren op kleine beschadigingen. Deze kun nen indien nodig ter plaatse gere pareerd worden. Een kleine beschadiging kan door allerlei invloeden van buitenaf gaan door scheuren waardoor vervangen van de ruit de enige mogelijkheid is. Om dit te voorkomen is een reparatie mogelijk. Door een ruit- reparatic wordt de voorruit weer even sterk als voorheen en de beschadiging wordt vrijwel onzichtbaar. Deze reparatie van vanaf WA+ voor u geheel gratis, dus geen eigen risico en geen aan tasting van uw no-claim. Brengt u wel de groene kaart of polis mee voor de juiste gegevens, u hoeft verder niets te regelen. Ook kunt u hier het kenteken in al uw autoruiten laten grave ren. Dit kost u slechts 12 euro per auto. Aanbevolen door politie en ANWB. U kunt zonder afspraak terecht bij de blauwe reclame stand. Zaterdag 7 december op de par keerplaats bij sportcentrum De Sprank van 10.00 tot 16.30 uur. Gymnastiekvereniging St. Chris toffel heeft tijdens de jaarvergade ring haar jubilarissen gehuldigd. Dit jaar waren er maar liefst negen. Vijf leden waren twaalfen- eenhalf jaar lid en vier dames vijf entwintig jaar. Tot de 12.5-jarige jubilarissen behoorden: Sanne Spee, Sanne, Niens, John Claus, Ria Appeldoorn en Maria Hend riks. De 25-jarige jubilarissen: Tilly v.d. Heijden, Els van Zwol, Nelly Spee en Mia Janssen. Al deze jubi larissen werden in de bloemetjes gezet. Teven kregen de leden die 25 jaar lid zijn de bondsspeld van wege trouw lidmaatschap. Ook werd tijdens deze vergadering afscheid genomen van Truus Hou wen. Truus nam afscheid als bestuurslid van de vereniging. Zij heeft zich vooral verdienstelijk gemaakt als coördinatrice dames- turnen binnen de vereniging en naar buiten toe. Ook zij werd in de bloemetjes gezet en bedankt voor haar vele goede werk. Aansluitend aan de jaarvergade ring werd er nog een oriëntatie loop gehouden, waarna een gezel lig samenzijn was. In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich hei recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie ven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. 'n Monumentje voor naamloos gestorven kinderen! 'n Geweldig idee! Zeker zullen er mensen zijn die zeggen: flauwekul, onzin, moet dat nou? Oké, prima, dat mag. Er zijn ook mensen die zeg gen: heel goed, dat werd tijd. Tegenwoordig gaat men er anders mee om. Je hebt de keuze op welke manier je afscheid van het kindje wil nemen en je wordt begeleid. In onze tijd werd er niet over gesproken, pech gehad en gewoon doorgaan, vooral niet zeuren en je had absoluut geen keuze. Nog zie ik mijn kindjes voor me, ze leefde, weliswaar enkele minuten, maar ze leefde. Er werd geadviseerd om te mel den dat ze doodgeboren waren, dat was makkelijker, minder pijn lijk. er hoefde niet begraven te worden, dus minder kosten! Misschien hadden we wél keus willen hebben, hadden we ze wél willen begraven of er geld aan uit willen geven. Wie zal het zeggen, we hadden geen keuze. Dan moet je door. niet zeuren, pech gehad. Het slijt, de scherpe kantjes gaan eraf maar vergeten doe je dit niet! Bij tijd en wijle komt 't boven, doet 't pijn. Nu dan dit monumentje, voor al die kinderen die geen plek' hebben gekregen, erkenning. Geweldig dat het er komt, jam mer dat t geld nog niet helemaal bij elkaar is. Toen heb ik geen geld hoeven uit te geven om die kinderen n plek te geven, nu doe ik dat dus wel. omdat ik dit wil, omdat dit goed doet, ook nu nog na al die jaren! 'n Paar euro over maken is niet moeilijk, doet geen pijn. je kindje afstaan wel! 'n Fan tastisch project! Eindelijk! Gerda Janssen, Venray Op pakjesavond 5 december zijn er geen gasten uitgenodigd bij Oscar Hovens. De program ma's Waar zijn de troubadours gebleven? en Gèr Gedoan staan geheel in het teken van wegge ven, want tussen 20.00 en 22.00 uur worden er cd's en cd-singles weggegeven. U kunt telefonisch reageren op tel. nr. 0478-512362. Twee jaar geleden presenteer den Nico Paul op oudejaarsdag de Erotische Top 69. En ook dit jaar hebben de Klojo's toegezegd weer een Erotische Top 69 uit te zenden en wel op oudjaarsdag tussen 18.00-21.00 uur. Doe mee aan het samenstellen van de Top 69 voor 2002 en stuur je favoriete top 3 naar klojoradio@omroep- venray.nl of kijk op www. omroepvenray.nl/ldojoradio Op de Puttenweg in Ysselsteyn zijn woensdag 205 bekeuringen uitgeschreven. De hoogstgemeten snelheid van de 2070 gecontro leerde voertuigen bedroeg 89 km/uur waar maximaal 50 km/uur is toegestaan. Zondag 8 december houden de Country Highway Country Dan cers een dansmiddag in zaal 't Anker in Merselo. Er kan deze middag van 13 30 tot 18.00 uur weer volop gedanst worden op muziek verzorgd door country dj On The Road Again. De entree bedraagd €2,50. Voor info kunt u bellen met 06-10917164. De Zonnebloemloterij 2002 is een groot succes geworden. In de regio Venray werden meer dan 1000 loten verkocht. De Zonne bloem dankt al haar trouwe ondersteuners en lotenverkopers voor hun hulp en inzet. Inmiddels heeft de trekking plaatsgevonden met als resultaat voor onze regio; lx 100 euro op nr. 081433 3x 50 euro op nr. 060784. 061536,063230 7x 25 euro op nr. 018043- 0§1904l. 020231. 036095. 062124,069230,078296 l6x 12,50 euro op nr. 0182""1. 019042, 019392, 020841. 021320, 013593, 032412. 032420, 037632, 039194, 039600, 061489, 062018, 062350, 063657, 080374 (druk- en zetfouten voorbehouden). Prijswinnaars die nog geen bericht hebben ontvangen dienen htm lot op te sturen aan: De Zon nebloem, t.a.v. de loterij. Postbus 2100, 4800 CC Breda met vennel- ding van hun giro- of banknum mer. Mocht u niet tot de gelukki gen behoren: volgend jaar is er weer een Zonnebloemloterij! Onlangs werden door de Regio politie Limburg Noord in Venray de navolgende prijswinnende nummers getrokken van de Poppenactie 2002 van ISBV Venray e.o.: 01024 01951 02000 02829 02955 03195 04785 05031 06863 07050 08276 08404 10791 10868 11204 Prijswinnaars kunnen zich mel den (tussen 17.30 en 19.00 uur) bij: J. Theeuwen tel. 531526 en M. Manders tel. 588660. Gewonnen prijzen worden zo spoedig mogelijk bij u afgeleverd. Aktie geldig t/m 15 december €1994 Modisch gekleed, minder besteed Grotestraat 32 - Venray - Tel. 0478-586387

Peel en Maas | 2002 | | pagina 19