Red Stars iesluiten sterkste eizoen ooit Sportnieuws -info Off-day nekt HVOAlustema lanual speelbal or Sittardia ames Red Stars oor grote opgave Lake Valley bekert verder Fors verlies De Peelkorf Winst voor Trepke Venray en HVC 2 SV Lake Valley boekt nipte zege Zwaarbevochten zege heren Rooyse VK i Jumpers udhunters Oranje Wit Steegbergcross pSroodj ers2*6 Manual Oostrum De Peelkorf SV Merselo TV Ysselsteyn Programma zaalvoetbal SL EN MAAS Donderdag 5 december 2002 - Pagina 17 i handballers van Manual hebben talles gekregen van Sittardia 4: Het team van Sittardia bestond select gezelschap geroutineer- clers die in een grijs verleden de talsuccessen van de Sittardse in de eredivisie hebben meege- Dc eerste tien minuten van het gingen vrij gelijk op. Manual d makkelijk tot scoren en vijzel- 1 zelfvertrouwen meteen op. Zo rde Erik Weijzen heel verrassend ten vrije worp en bracht hiermee ssenstand op 3-3. Sittardia scoor- ij gemakkelijk vanuit alle posi- het binden van de verdediging dan ook een koud kunstje. Het leggen van de bal naar de hoek leerde bijna altijd in een doel- Al snel liep de score voor de Ki uit naar vier doelpunten ver- J-7). Manual organiseerde daar- aanval waarbij met simpele sys- de geroutineerde handballers t zuiden regelmatig voor schut m gezet De opbouwers konden ;ellopers en in startende hoek- rs goed aanspelen die dan ook hter stand kleiner maakten. Zo j| n er mooie doelpunten van Joost 0 e (k Ueberbach. Paul Klomp en Jo f i jnge te bewonderen. Sittardia er telkens een schepje bovenop wder Barents zette met een k itig sprongschot de ruststand op i Tijdens de rust zette de Venray- ach de verdediging op een 64) K "2 Hing om zo Sittardia het moeilij- w maken om te scoren. De gasten t elden echter opnieuw een tand en het wisselen van de beide use keepers kon de ploeg uit Sit- ook niet in de problemen bren- Mede doordat de aanval niet ■zo liep als in de eerste helft kon rdia uitlopen. Het vernieuwde sief van Manual na tien minuten in de tweede helft bracht weer hoop Sander Barents en Bennie Beekers kwamen tot scoren en ook Carlo van Sinten legde met een afstandschot uit stand de bal in het net. Na het missen van twee straf worpen, lukte het maar niet om enig grip te krijgen op de_ wedstrijd. Iedere^ keer als Sittardia in de problemen, werd teruggevallen op de oude leerschool. In een spannende en sportieve wedstrijd was Manual dan ook nooit echt een gelijkwaardi ge tegenstander voor de gasten. open weekend bezochten de Jeurissen de Indoor Jumping gwedstrijd in Zeeland Iris won categorieën met haar pony's; ten met Kimula de cat DB, met Amie cat. DL en met Neon Star 1, DM De drie gewonnen cate- tn leverde Iris ook nog drie as op als extra prijs. Esther tide dit resultaat met Nadanna het EM. Esther behaalde ook I ten zesde rpijs met Kimula in het een keer een maand vrijblijvend rainen. In de herfst en winterpe- worden er veel georganiseerde bezocht. Ten aanzien van de ig is er voor gekozen om in het c kwartaal af en toe te vertrek- Dm 8.30 uur Dit gezien de gerin- ikomst de laatste tijd. Zondag 8 iber een tocht in Boekei, afstan- 20-40 km. Vertrek om 8 00 uur luto. Zondag 15 december een in St. Anthonis, afstanden 25-40 Vertrek om 8.00 uur per auto. Ze ekken altijd vanaf zwembad de ik. Voor informatie bel je met j)upont op 0478-589880 of kom Lf jon een keer naar één van de trai- cn of tochten. Korfbalclub Uitslagen: Blauw Wit-Midweek 1 9-5 V itesse (E) B1 -Aspiranten 3-0 Aspiranten C1 -Treffers 2-1 Aspiranten C2-Ajola Cl 5-4 Pupillen Dl-Jes D2 2-3 Pupillen Fl-Des 1 0-4 Pupillen Fl-Peelkorf 2 1-0 Welpen 1-Peelkorf 5 1-4 Des 4-Welpen 1 3-0 Welpen 2-Peelkorf 7 0-1 Oranje Wit 3-Welpen 2 0-1 Welpen 3-Peelkorf 6 0-1 Welpen 3-Oranje Wit 2 1-0 Senioren 1-Peelkorf 2 5-7 Senioren 2-Odos 2 8-11 Programma zaterdag 7 dec.: Junioren Al-SVOC Al 11.45 Aspiranten Bl-SVOC BI 10.50 Oranje Wit (L>SVOC B2 09.55 Roka C1 -Aspiranten Cl 12 00 Aspiranten C2-De Merels Cl 09.00 TOG Dl-Pupillen Dl 13.30 Programma zondag 8 dec.: Vios (O) I-Senioren 1 14.15 Vonckel Girls 2-Senioren 2 14.30 Programma woensdag 11 dec.: Recreanten 1-Merels 20.45 Zondag 8 december houdt Lopers- groep de Peelrunners de 29e Steeg bergcross in Sevenum. De start- en finishplaats is in Kronenberg op het evenemententerrein aan de Schorf- venweg in manege d'n Umswing. De inschrijving is vanaf 9.15 uur. Het parcours is uitgezet in een prachtig bosrijke omgeving. Starttijden; 930m jeugd in de leeftijd t/m 11 jaar om 10.30 uur; 1.835m van 12 t/m 15 jaar om 10.45 uur; 5 km diverse categorieën volwassenen om 11.00 uur; 10 km diverse categorieën volwassenen om 11.45 uur. Het startgeld voor de jeugd bedraagt 2,- euro en voor volwassenen 4,- euro. De prijsuitreiking; voor de jeugd is om 11.00 uur, de 5 km om 11 30 uur, de 10 km om 13-00 uur. Voor het verbreken van het parcour- records op de 5 km staat een geldprijs van 25,- euro en voor de 10 km 50,- euro. De uitslagen zullen zo spoedig moge lijk na de loop op internet worden gepubliceerd onder: http://liome.wish.net/--crosscup Wedstrijd info; Huub Raassens 077- 3983311. Dit is de vijfde cross van de Dagblad Cross Cup die uit zes crossen bestaat waarvan de vier best geklasseerde meetellen voor de competitie uitslag. nerdag 7 december speelt het ie damesteam van TTV Red Stars promotie/degradatiewedstrijd n Amsterdam '78, dat tweede linde eerste divisie, winnaar van deze wedstrijd hi< li in januari in de eredivisie. De i ka strijd wordt gespeeld volgens het li ivisiesysteem: wie als eerste vier dj ritt punten haalt heeft gewonnen. De lokatie van de wedstrijd is voor Red Stars niet ongunstig: de zaal van Never Despair in Den Bosch. Met die vereniging heeft Red Stars reeds jaren een heel goede relatie, dus de dames rekenen op veel support uit Den Bosch. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Barto's broodjes De Bleek 52 5801 MDVenray Tel (Q478) 58 20 92 Fax (0478) 58 75 17 fl roodjes - pistoletjes - bagüettes - croissants - iiifrovencettes - Salades - Catering - bezorging Online-Bestellen www.bartosbroodjes.nl Het eerste team van zaalvoet balvereniging Lake Valley heeft zaterdag de derde bekerronde bereikt. De Venrayse ploeg won met 4-12 van Nederweert. Lake Valley schoot goed uit de startblokken en binnen de minuut was het al raak. Arjan Lammers schoot de bal knap binnen in de lange hoek. Drie minuten later tekende hij ook de tweede Venrayse treffer aan Vanaf dat moment kwam de wedstrijd echt op gang en begon Nederweert terug te vechten, wat een tegentreffer opleverde: 2-1. Paul Rutten scoorde op fraaie wijzè voor de Venraynaren, maar de ploeg uit Nederweert wist meteen weer tegen te scoren: 3-2 Lake Valley controleerde de wedstrijd vanaf het moment dat de ploeg op een 2-4 voorsprong kwam. Nog voor de pauze was de wedstrijd gespeeld door twee prachtige doelpunten van Stefan de Klerk en een van Lennart Jansen: 2-7. Na de rust bleef Lake Valley de enige ploeg die voetbalde en de Ven raynaren lieten Nederweert alle hoe ken van het veld zien. Meer doelpun ten konden niet uitblijven, via Paul Rutten en Lennart Jansen werd de score verder uitgebouwd naar 2-10. Een knappe vrije trap en een dubieu ze strafschop leverden nog wel twee tegentreffers op, maar het slotak koord ws voor Lake Valley dat er in de laatste minuten van de wedstrijd via Daan Wijnands nog twee inprikte: 4-12. In de thuiswedstrijd tegen Tupos uit Baarlo moesten de volleybalheren van Rooyse VK alles uit de kast halen om de winst binnen te slepen: 3-1 Het team uit Baarlo bestaat uit een gezonde mix van oude rotten en jon gelingen die moeten doorgroeien De eerste set ging voor de mannen uit Venrav niet echt geweldig van start: het 5-1 systeem zit er nog niet echt in wat met name tot uitdrukking komt in het overslaan van een 3-meter aan val. De set was rommelig en zonder enige beleving. Het resultaat was dan ook een dikke 17-25 nederlaag. Coach Ton Scholten besloot om het bekende 4-2 systeem te gaan hanteren. Duide lijk was dat dit de rust binnen het team zou terugbrengen. De set ging gelijk op en bleef tot het einde span nend. Veel onnodige foutjes aan Ven rayse zijde zorgden en-oor dat de set winst lang op zich liet wachten. Met 25-23 werd de tweede set binnenge haald, nipte winst dus. De derde set zou een vervolg zijn op de tweede, van het rommelige volleybal van de eerste set was nog maar weinig zicht baar. er werd voor iedere bal gevoch ten. Tupos kon het spel goed bijhou den maar kwam bij vlagen toch tekort. Een nette 25-21 setwinst stond op het einde op het telbord De vier de set werd aan beide zijden van het net gevochten voor iedere bal: de mannen uit Baarlo wilden er een vijf de set uit slepen en de Rooyse forma tie probeerde uit alle macht dat te voorkomen. Het ging tot het einde gelijkop, Rooyse kreeg zelfs vroeg in de set (bij 24-20) de mogelijkheid om de wed strijd te beslissen, maar slordigheden zorgden ervoor dat de Baarlonaren terugkwamen tot 24-24. Na een zeer spannend slot met lange ralleys trok ken de Venrayse heren aan het lang ste eind: een zwaarbevochten 26-24 was het resultaat Zo werd een vol gende winstpartij op het conto van de heren bijgeschreven: 3-1 (17-25, 25- 23, 25-21 en 26-24). Komende zater dag staat de partij tegen suptopper Tornado/W in Well op het program ma. De wedstrijd begint om 18.00 uur. Uitslagen: MC: Manual-Loreal MB2: Manual-Bevo Hsen.: Manual-Sittardia 0-8 4-6 18-28 Programma zaterdag 7 dec.: MD: Blerick-Manual 14.30 MB 1Bevo-Manual 16.00 JB2: Vios-Manual 13.00 Programma zondag 8 dec.: MC: Vios-Manual 12,30 MB2: SWH-Manual 16.00 JC1: Manual-Wittenhorst 13.00 JB1: Explosion-Manual 16.00 Hsen Vilt/be Quick-Manual 15.05 Korfbalvereniging Uitslagen: Oostrum-SVOC welp. 0-2 DES-Oostrum welp, 3-0 Oostrum 1-Oostrum 2 pup.Fl 3-2 Oostrum 1-SVOC 1 pup.Fl 3-3 Oostrum 2-Oostmm 1 pup.2 2-3 Oostrum-MKV asp. 2-0 Oostrum- MKV sen. 1 845 Programma 7-8 dec.: De Wilma's-Oostrum asp. a. 14.00 ONA-Oostrum sen. 1 a. 11.00 Programma woensdag 11 dec.: ROKA-Oostrum tnidw. a.21,30 Korfbal Uitslagen: Junioren Al-MKV Al 5-6 DES (V) BI-Aspiranten BI 154) Pupillen Dl-Wittenhorst Dl 144) Welpen 1 -Welpen 2 14) Welpen 1-DES 1 2-2 Oranje Wit l-Welpen 2 14) DES 3-Welpen 4 1-1 Welpen 4-SVOC 1 2-2 Oranje Wit-Welpen 5 1-4 DES 4-Welpen 3 0-0 Welpen 5-WeIpen 3 2-1 Oranje Wit 2-Welpen 7 0-1 Oranje Wit 3-Welpen 6 0-1 Welpen 7-Welpen 6 1-1 Spes 1-Senioren 1 21-7 Oranje Wit 1-Senioren 2 5-7 Erica 1-Senioren 3 5-0 Midweek 2-Erica 6-5 Recreanten-Erica 145 Programma zaterdag 7 dec.: Odos Al-Junioren Al v.09 15 Aspiranten BI-Swift (V) B2 v.10.30 ZSV Dl-Pupillen Dl v. 13.45 Spes El-Pupillen El v.13.15 Extra training Senioren 1zatyerdag 7 december van 16.00 tot 17.00 uur in de Wetteling. Programma zondag 8 dec.: Senioren 1-Swift (V) 1 v. 13-30 Pupil van de week: Kelly Marcellis Senioren 2-Astrantia 1 v. 13.00 Programma woensdag 11 dec.: Midweek 1-Eendracht (L) a. 19.30 Roka-Recreanten v. 20.45 De Peelkorf heeft de derde compe titiewedstrijd met duidelijke cijfers verloren (21-7). De Peelkorf verloor het met name op snelheid en tactiek. Spes begon in een enorm tempo en liep De Peelkorf op aanvallend en ver dedigend vlak voorbij In negentien minuten liep Spes dan ook naar een 10-1 voorsprong uit. In de laatste tifn minuten voor rust kon de Peelkorf enigszins druk zetten en een tweetal kansen verzilveren (11-3). Na rust herhaalde zich het spel- beeld van de eerste helft. De Peelkorf had weinig in te brengen in het agres sief aanvallende spel van de ploeg uit Milsbeek. De Peelkorf keek in de 45e minuut tegen een 16-4 achterstand aan. Spes controleerde de wedstrijd i heren van TTV Red Stars beslo- feelopen zaterdag met een gelijk- tcgen Remax/Hendrix in Born leizoen, dat de sterkste prestatie opleverde voor Red Stars. Hoe- eerder in de geschiedenis een v plaats werd behaald in de eer- v livisie, gebeurde dat deze keer cl niet spelers uit eigen oplei- Bovendien werd slechts een «rijd verloren (uit tegen kam- y n Brandersstad). De overige wed- len werden gewonnen of gelijk celd (tweemaal). Jelopen zaterdag waren slechts 1 punten benodigd om de tweede Is veilig te stellen. In Born wist van der Vleuten tweemaal een 'spel te winnen. Patrick Zwiers jaa troen Renkens wonnen beiden ,11> "aal. Het dubbelspel ging even eens naar Red Stars. Daarmee werd een succesvol seizoen in de eerste divisie afgesloten De afgelopen jaren lukte het telkens niet om zich te handhaven, waardoor het team op en neer bleef pendelen tussen eerste en tweede divisie. Deze keer hebben de heren eindelijk de mogelijkheid lan ger in de eerste divisie te vertoeven, waardoor zij niet meer hoeven te wennen aan het niveau. In januari gaan zij proberen een vaste waarde te worden in de eerste divisie. Het reeds gepromoveerde Dames 2 sloot het seizoen waardig af door met 7-3 te winnen van FVT/De Keij uit Rotterdam. Angele Wientjens, Annika Schmidt en Sandra Oostrom maakten de punten. Het team dat verder bestaat uit Ellen Ras en Cecile van Gasteren, werd vorige week al kam pioen en acteren in januari dus in de eerste divisie. Afgelopen zondag werd in Houten de halve finale van de B-Meerkampen senioren gespeeld, Kelly Willems en Marijn Verburg wisten zich daar te plaatsen voor de finale op 22 decem ber. Kelly verloor alleen de eerste wedstrijd in haar poule, maar was daarna te sterk voor haar tegenstand sters: ze won de resterende wedstrij den en eindigde als eerste in haar poule Marijn begon weifelend aan haar poule en eindigde uiteindelijk als gedeeld derde. Door het onderlinge resultaat wist Marijn als derde in haar poule te eindigen. Ook voor haar een finaleplaats. Die was niet weggelegd voor Angele Wientjens. Zij had duide lijk haar dag niet en eindigde als vijf de. en deed er nog een schepje bovenop. Uiteindelijk bleef de score op 21-7 steken in het voordeel van Spes Voor de Peelkorf scoorden Evelien Arts en Christel Derkx 2x, Loes Eibers, Esther van de Pas en Marian Potten lx.. Korfbal Uitslagen: Swift 3-Merselo 1 sen. 4-5 Merselo-DES F-pup. 5-1 (nevenact. gewonnen) Merselo-Oostrum F-pup. 1-1 (nevenact. gewonnen) Programma zaterdag 7 dec.: De welpen en F-pupillen zijn vrij Merselo-Swift D-pup. v. 10.00 uur ROKA-Oranje Wit asp.Cl v. 11.00 Oranje Wit-SVOC '01 asp BI a.10.50 Oranje Wit-SVOC '01 jun.Al a. 11.45 Programma zondag 8 dec.: Merselo 1-Lottum 2 sen v.08.30 fiets Afgelopen weekend zijn de laatste wedstrijden gespeeld van de dubbel- competitie. Van diverse deelnemers zijn reacties gekomen over het ver loop van deze competitie en sugges ties ter verbetering. Om deze aanbe velingen goed te kunnen verwerken tot een competitie, waarin voor alle deelnemers duidelijke regels zijn en de zaken rondom deze competitie, zoals ballen, noteren van uitslagen etc goed zijn afgesproken, is beslo ten de competitie te stoppen en in het volgende seizoen na afloop van de competities weer op te starten. Competitierondes met wedstrijddata en bijbehorende inhaaldagen zullen dan vooraf duidelijk worden gecom municeerd. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Venrayse zaalvoetbalploeg moet afhaken bij kopgroep HVC/Alustema-ZVB/Graus Bouw 3-6 (0-1). Doelpunten: 20. Rob Pierik 0-1; 26. Rob Pierik 0-2; 27. Gerard van Guilick 0-3; 29. Björn Brinkman 0- 4; 32. Frank van Kempen 1-4; 37. Ruud Brands 24; 48. Ron Bachaus 2-5; 50. Ruud Brands 3-5; 51. Ger ard van Guilick 3-6. Scheidsrech ter: Beekers (Maastricht). Toe schouwers: 100. HVC/Alustema: Janssen; Beer- kens, F. Brands, R. Brands, Jeu ken, Van Kempen, Mocking en Sijbers. (Door Henk Willemssen) De aanval van HVC/Alustema op de topposities in de eerste divisie C is afgeslagen. Afgelopen vrijdag kende het Venrayse zaal voetbalteam een complete off-day tegen laagvlieger Graus Bouw. De Brunssummers trakteerden de thuisploeg op een 3-6 nederlaag. Het was deze competitie de eerste nederlaag in sporthal De Wette ling. Sinds 12 april 2002 had HVC/Alus tema niet meer verloren voor eigen publiek. De eerste thuisnederlaag kwam hard aan in het Venrayse kamp. De mannen van coach Paul Janssen gingen vrijdagavond collec tief kopje onder tegen Graus Bouw dat voorlaatste stond. HVC/Alustema verspeelde tevens zijn riante positie op de ranglijst. De Venrayse zaalvoet balclub stond op de vierde plaats en had de top drie binnen handbereik. Maar die laatste sprong naar de top konden de Venraynaren niet maken. Wellicht was de druk té groot om per se te moeten winnen van een zwak ker geachte opponent. Maar het ver schil op de ranglijst was vrijdagavond geenszins zichtbaar. Bij HVC/Alustema presteerde ieder een ondermaats. Acties en balaanna mes waren slordig of mislukten. De defensie was niet alert en bij de aan vallers ontbrak scherpte. Hiermee valt de 3-6 nederlaag simpel te verkla ren. Graus Bouw liet een betere indruk na. De Zuid-Limburgers verdedigden geconcentreerd en braken snel uit met gevaarlijke counters. In de eerste twintig minuten had HVC/Alustema weliswaar een licht overwicht maar wist geen openingen te vinden in de hechte defensie van de bezoekers. Graus Bouw brak na een goed uitge speelde aanval de score open: 0-1De lat en doelman Raymond Janssen hiel den voor rust de schade beperkt tot deze ene tegentreffer. De pauze kwam dan ook op het juiste moment. De goede bedoelin gen voor de tweede helft werden al snel ruw verstoord. Want al na 23 seconden verdubbelde Rob Pierik de voorsprong voor de bezoekers: 0-2. En binnen vier minuten had Graus Bouw de wedstrijd in haar voordeel beslist met een riante 0-4 stand. De Zuid-Limburgers trokken zich terug op eigen helft en koesterden de 0-4 voorsprong. HVC/Alustema kreeg nu eindelijk de kans om de tegenstander onder druk te zetten. Stephan Sijbers vond Frank van Kempen die van dichtbij 1-4 scoorde. Er waren toen nog achttien minuten te spelen. Vijf minuten later gloorde er weer hoop bij de thuisclub toen Ruud Brands, op aangeven van zijn broer Frank, de achterstand verkleinde tot 2-4. Toen Stephan Sijbers gevloerd werd en een Graus Bouw-speler een tijdstraf kreeg, had HVC/Alustema dé kans om dich terbij te komen. Maar de overtalsitu- Aanvoerder Ruud Brands baalt uit voor een schot op doel atie van twee minuten wisten de Ven raynaren niet uit te buiten. Ook daar- - na ontbrak het aan de juiste vorm om r de wedstrijd nog een andere wending te geven. Een sliding van Frank Brands werd bestraft met een vrije trap die door aanvoerder Ron Bachaus door de benen van goalie Janssen werd geschoten: 2-5. In de extra tijd werd nog twee keer ges- - coord. Ruud Brands bracht de stand op 3-5 en Gerard van Guilick bezorg- de zijn team een 3-6 zege waarop niets viel af te dingen. HVC/Alustema speelt in de decem bermaand nog drie uitwedstrijden. Tegen Lions/Chip memory (13 december), 't Kesjotje (16 december) en KW/Peter Langhout (20 decern- ber). Trepke Venray en het reserve team van HVC/AJustema wonnen afgelopen maandag beiden hun competitieduel in de eerste klasse A. De nummer twee Trepke Ven ray won royaal met 3-9 bij ZW Postert. HVC/Alustema klopte in eigen hal MVC met 4-1. Ondanks dat Trepke Venray moest aantreden zonder de geblesseerde topschutters Dennis Snijder en Danny Fasen kende de Venrayse ploeg wei nig problemen met ZW Postert. De Midden-Limburgers, die vrij hard speelden, namen wel met 14) de lei- Vrijdag 6 december Sporthal De Wetteling 20.30 ZW Leunen-Haelen 2 21.30 Boca Juniors-Beringe 22.30 Trepke Venray 3-HVC/Alüste- raa 4 Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venray 2-Venrode 2 21.00 BDZ Venray 3-ZVCO 2 22.00 FC Hento-Lake Valley 4 Zaterdag 7 december Sporthal De Weert 17.00 OBR-ZW Leunen 3 18.00 ZW Leunen-Kesjotje (dames) 19.00 Venrode-Inter'80 Maandag 9 december Sporthal De Wretteling 20.30 Trepke Venray-Boca Juniors 21.30 Lake Valley 6-Beringe 5 Sporthal De Weert 20.30 ZW Leunen 2-Inter'80 2 21.30 Lake Vailey-HVC/Alustema 3 22.30 Lake Valley 4-Wittenhorst 4 Sporthal Overloon 20.00 ZVCO 2-OBR ding. Door treffers van Jos van Ger- ven, Hafid Azarfane en Mohamed El- Ghoul leidde Trepke Venray halver wege met 1-3. De thuisclub kwam vlak na rust nog terug tot 2-3. Daarna was het Trepke Venray dat de klok sloeg. Jos van Gerven. die ditmaal in de voorhoede speelde, tilde met twee treffers de stand naar 2-5. Hafid Azar fane trof eveneens twee keer doel: 2- 7. Jos van Gen-en scoorde daarna zijn vierde doelpunt en Gert-Jan Wismans bracht de stand op 2-9 Mohamed El- Ghoul had met veel assists een groot aandeel in de hoge score. Vlak voor tijd scoorde ZW Postert nog tegen: 3- 9. HVC/Alustema 2 boekte maandag tegen MVC (4-1) zijn derde zege op rij. Na de personele problemen van eerder dit seizoen begint het reserve- team steeds meer vaste vorm te krij gen. Zo maakte Wouter van Hoek na zijn verblijf in Spanje maandag zijn rentree. Voor rust nam de thuisploeg een 2-0 voorsprong door Ronnie Bovee en Mare Linskens. Ook in de tweede helft had HVC/Alustema 2 weinig problemen met de laaggeklas seerde tegenstander uit Maasbree. Frank Brands en Roel Mocking ver dubbelden de voorsprong tot 4-0 waarna MVC nog iets terug kon doen: 4-1. Stand le klasse A: AJ Deurne 10-25 Trepke Venray 11-25 Fermonia Boys 3 10-20 HVC/Alustema 2 11-19 ZVV Leunen 10-18 ZW Beringe 10-16 Altweerterheide 11-16 De Gastronoom 11-15 Haelen 2 10-13 DOMU 10-12 Boca Juniors 10-10 ZW Postert 11-9 MVC'19 11-8 't Kesjotje 2 10-2 - Sponsors HVC/Alustema Grotestraat 56 Venray TEL 0478-584854 CPeelrarxi IMlfatog Schoolstraat 25-a Venray MiLsU^f in j.«-ara«icn Patersstraat 35 Venray 'De Qrotn Aanpap Janslust 8. Hade sportcaié -caietana LANDWEERT Kruidenlaan 105 Venray Tel (0478) 580480 m Acaciastraai 17 Venray Tel. 52 10 00 Paterslaan 15 Venray Na het gelijke spel van vorige week tegen BDZ Venray was winst tegen het laag geklasseerde Wittenhorst een must om de aansluiting met de boven ste drie niet te verliezen. Misschien dat daar ook wel de oorzaak lag van het nerveuze begin van het steeds beter draaiende Lake Valley/'t Podi um. Onnodig balverlies en slecht ver dedigen waren de redenen dat Wit tenhorst brutaal zonder kansen te hebben gehad plotseling een 0-2 voorsprong opbouwde, goals die uit het niets vielen. Een paar minuten voor de pauze zorgde Stefan de Klerk voor de aansluittreffer via een hard afstandschot. Nog geen 30 seconden later was het gelijk door Frank Zegers die uit een onmogelijke hoek schoot en tot ieders verbazing zag dat de bal achter de keeper belandde. 2-2. Na de rust zette Lake Valley/'t Podi um nog meer druk en zette Witten horst vast op eigen speelhelft die er nog maar mondjesmaat uitkwamen maar wel levensgevaarlijk counterde. Het was Tarik Inthoudine die door een prachtige individuele actie dwars door de defensie van Wittenhorst heen soleerde en de verdiende 3-2 binnenschoot. Het was wederom door onoplettendheid en niet strak genoeg verdedigen dat met nog tien minuten te spelen de rollen plotseling weer omgedraaid waren. Wittenhorst counterde twee keer en scoorde twee keer. stand nu 3-4 in het voordeel van de hekkensluiter in de tweede klasse A. Lake Valley bleef het speltempo hoog houden en Wittenhorst moest gedurig aan de noodrem trekken om de aanvallen te blokkeren Uit een zoveelste vrije trap was het Stefan de Klerk die de 4-4 binnenschoot. Ook met deze stand was Lake Valley nog steeds niet gelukkig en probeerde een overwinning te forceren. In de laatste minuut van de wedstrijd leek ze dit op te breken via een klutsbal kon een Wittenhorst-speler plotseling alleen op de goalie af van Lake Valley, op een wonderbaarlijke manier ging deze bal er echter niet in, nog beduusd van de gemiste kans op de overwinning lette Wittenhorst op de aankomende waarschijnlijk laatste aanval van Lake Valley niet op en was h et matchwinner Tarik Imhoudine die beheerst doch fraai de 5-4 binnen schoot en zo de drie dik verdiende punten in eigen zak wist te houden.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 17