aad hoopt eensgezind op Gouden Leeuw Eendagslenzen! Oirlo verwijt gemeente achterkamertjespolitiek Manders Industries genomineerd voor Loek A. Nelissenprijs Ingezonden Van Eekeren raadsgriffier IU IS N W«n NTACTLENZEN Profiteer nü van de winter korting nnep in auto Jheids- itroles keuringen Claim mogelijk 500.000 euro Belediging IKK s&k Vrouw gewond Pai t EN MAAS Donderdag 28 november 2002 - Pagina 5 >n correctie notulen, wel andere zienswijze op uitspraken Houba l-cifipL' nroc rlinv/lon f i 2W/ c I 1tnnk briinr l/nn nretVlmirlnr Tm.inft.rnm*, kritiek was dinsdag tij de raadsvergadering niet Je lucht. Maar uiteindelijk 'in"! en alle partijen, inclusief Bon H) als felste tegenstander, \l'. stag. De raadsnotulen met 95 jste uitspraken van de )k3 inalige wethouder Houba )uciï jen niet gecorrigeerd. Wel 5 "00 de voltallige raad een fondement aan met daarin indere zienswijze op Hou- uitspraken van een jaar len. rn enkele partij wil de 1,9 en euro subsidie van de pro- dwarsbomen. Ook de VVD lat een warm voorstander is e ontwikkeling van het Gou- r eeuw-terrein met woningen, C tementen, parkeerkelder en jfsruimten. "We gaan schoor- •nd akkoord", zei VY'D'er Francken. "Om een politiek il aan de provincie af te om de subsidie eindelijk de streep te trekken." uitlatingen van wethouder a (WD) in de raadsvergade- oktober 2001 waren er irzaak van dat de provincie ir subsidie achterhoudt, De ente had namelijk een bij van 1,36 miljoen euro van ia Fn> projectontwikkelaar 3W Vastgoed ontvangen. Volgens Houba kwam dit bedrag ten goede aan de grondexploitatie van het verlies gevende project De Gouden Leeuw. Omdat daardoor het ver lies kleiner wordt, zou de gemeente veel minder subsidie krijgen van de provincie. Het col lege wilde daarom Houba laten zeggen dat het geld van 3W Vast goed was bestemd voor de par keergarage. Die valt immers bui ten de exploitatie en heeft dus geen invloed op de hoogte van de subsidie. Als de raad deze notulen achter af rechtzet dan zal de provincie met de subsidie over de brug komen, zo meent het college. Uit eindelijk kwam het dinsdag niet zover. Want vier partijen, behalve de WD, kwamen met een geza menlijk amendement. Het kwam erop neer dat het college van mening is dat wethouder Houba de relatie tussen de bijdrage van 3W Vastgoed en de grondexploi tatie had moeten ontkennen. Met 25 voor en nul stemmen tegen werd dit amendement aangeno men. Een garantie dat de gemeente nu de verwachte 1,9 miljoen sub sidie toch krijgt kon wethouder Heidens (CDA) niet geven. Op 10 december brengt gedeputeerde Odile Wolfs (PvdA) een werkbe zoek aan Venray. Dan wil het col lege pogen de subsidie alsnog over de streep te trekken met het amendement in de hand. Zoals zo vaak in de Venrayse gemeenteraad liep ook nu alle commotie weer met een sisser af. Er werd soms hard geblaft maar gebeten werd er nooit. Wethou der Heidens trok het boetekleed aan. Het was allemaal ongelukkig verlopen, de communicatie had beter gekund en de aloude dood doener 'dit verdient niet de schoonheidsprijs' werd maar weer eens van stal gehaald. Het CDA kwam eerst met een eigen amendement met het ver wijt dat de handelwijze van het college tekort geschoten was. CDA'er Toon Loonen trok dit later weer in maar hield wel over eind dat B en W niet adequaat gehandeld hadden. Het college had immers wel eerder aan de bel kunnen trekken dat de uitspraken van Houba niet klopten. En niet pas na een jaar. Bert Linskens (PvdA) consta teerde dat het nieuwe college wederom verantwoording moet afleggen over daden uit de vorige periode. "Het beeld is weer ont staan dat er in Venray maar wat wordt aangemodderd", aldus Lins kens die wees op het belang van het doorgaan van het Gouden Leeuw-project voor Venray. Gerrit Lemmens (fractie Van de Vorle) kwam eveneens met een amendement. De fractie vond dat de raad voortaan tijdig van de juis te informatie moest worden voor zien. Toen wethouder Heidens' beweerde dat het amendement overbodig was 'omdat wij altijd open en transparant zijn', haalde Lemmens het weer van tafel. René Francken (WD) haalde fel uit naar het college dat hij 'unfair en oncollegiaal handelen' ver weet. "Houba krijgt nu de zwarte piet toegespeeld. Terwijl hij gewoon het collegestandpunt ver woord heeft. En daarop is hij nooit door iemand op aangespro ken." Francken vond dat de raad niet meer geloofwaardig is als de notulen gerectificeerd zouden worden. De WD'er veroordeelde de houding van het college en drong aan op rehabilitatie van Houba. Lei Heidens reageerde 'dat het niet de bedoeling was Houba te beschadigen'. 'Ik neem er afstand van als zou hij niet te goeder trouw zijn geweest. Zijn uitspraken leken eerst niet rele vant voor het verdere proces. Pas na de brief die Wiel Michiels (ex- CDA raadslid, red.) naar de pro vincie stuurde kwamen er vragen over. Daarover heeft eerst overleg plaatsgevonden vandaar dat het allemaal zo lang geduurd heeft." Ike Busser (Samenwerking) vond dat er ten onrechte verden kingen waren geuit over de inte griteit van Houba. Busser wilde dat de voormalige wethouder per soonlijk uitsluitsel zou geven over de bedoeling van zijn uitspraken. "Want het bewijs van het college daarover ontbreekt. Terwijl Houba later meerdere malen juist heeft bevestigd wat hij toen in de raad gezegd heeft. Die notulen waren wel een materieel juiste weergave", aldus Busser die niet aan de notulen wilde tornen. De fractieleider van Samenwerking stelde voor dat het college de door Houba gemelde relatie tus sen de bijdrage van 3W Vastgoed en de grondexploitatie ontkent. En dat werd na enkele schorsin gen ook de kern van het gezamen lijke amendement. SPECIAAL VOOR SPORT EN VRIJE TIJD KURSTJENS VENRAY - NOORDERHOF 20 - TEL. 0478 - 550630 De gemeente geeft te weinig informatie over de plannen voor industrieterrein Smakter- heide III. Dat stelt de werk groep 'De Blakt', onderdeel van de dorpsraad Oirlo, in een brief aan het college van B en W van Venray. Eind 2000 is bekend geworden dat er plan nen bestaan om in het gebied de Blakt/Oirlose Pas een industrieterrein te ontwikke len, plannen die voor grote onrust zorgen in Oirlo. Die ongerustheid is verder ver sterkt door het voornemen van Maessen Bedrijven om op De Blakt, het gebied tussen A73, Deurneseweg en Oirlose- Mocht dat bij u het geval zijn, maak dan nü een afspraak. scheelt u deze winter behoorlijk in uw portemonnee. Arts* Schildersbedrijf Stationsweg 108 5807AC Oostrum/Venray Telefoon 0478 - 58 12 36 E-mail: arts@plex.nl Is mv hms 15 jaar 'ouderdun betaal u bovendien ook nog eens 13 minder BTW Je dens hun surveillance zagen len vrijdagmiddag op de tstrook van A73 onder Vierlingsbeek een menauto stilstaan. De urder zat in zijn auto te bel- was wegens bezinetekort id. Bij controle roken de dat uit de auto een sterke ilucht hing. Nader onder rees uit dat in enkele bana ten 208 hennepplanten opgeborgen.De planten beslag genomen en de Ier, een 25-jarige inwoner lo, is aangehouden. de Albionstraat in Leunen londerdagmiddag 22 bekeu- 1 uitgeschreven. De hoogst len snelheid van de 483 itroleerde voertuigen neg 72 km/uur waar maxi- 50 km/uur is toegestaan. Dit *een boete op van 92 euro. de Stationsweg in Oostrum londerdagmiddag 73 bekeu- m uitgeschreven. De hoogst ten snelheid van de 902 ntroleerde voertuigen 3eg 93 km/uur waar maxi- 50 km/uur is toegestaan. Dit een boete op van 245 euro. [diverse locaties in de omge- Venray zijn woensdag twee bromfietsers De bekeuringen zijn kt voor het rijden op een •rde bromfiets en het niet van de helm. Peel en Maas bezoekt de komende weken de bedrijven die genomineerd zijn voor de Loeit A. Nelissenprijs en inventariseert hoe deze bedrij ven scoren op het gebied van 'Customer Relationship Management', vrij vertaald relatiebeheer. Dit is namelijk het speerpunt waarop de jury de genomineerden beoor deelt. Deze week, een kijkje binnen het genomineerde bedrijf Manders Industries aan de Smakterweg in Venray. Aan het hoofd van Manders Industries staat Louis Manders, geboren in Leunen en vanaf zijn twaalfde woonachtig in Venray. Onder zijn hoede werken 125 mensen, die samen zogenaamde 'productgebonden' machines ont wikkelen en bouwen. Als voor beelden hiervan noemt Louis Manders: "We hebben een pro ductielijn voor Mercedessloten gebouwd.Voor de koninklijke luchtmacht zijn we bezig met de ontwikkeling van software voor het testen van straaljagermotoren en voor Daimler-Chrysler in Stutt gart hebben we een testopstelling voor aandrijvingen vervaardigd. Het werkt meestal zo. Een bedrijf wil een bepaald product gaan pro duceren. Neem cosmeticaprodu- cent Estee Lauder. Zij willen een nieuwe cosmetica in een bepaald potje op de markt brengen. Ze komen dan bij ons terecht om de machines te laten construeren om de cosmetica in het potje te krij gen, het etiket erop, en een doos je erom heen." Voordat een klant definitief een opdracht bij Manders neerlegt, gaat daar veel aan vooraf. Enge- neers gaan aan de slag en beden ken de lijn op papier, dan volgen proefopstellingen. En na soms maanden voorbereiding volgt uit eindelijk de productie van de lijn. Na de installatie ter plekke volgt het onderhoud, dat zich uitstrek over vele jaren. Daarbij gaat het om grote bedragen. Projecten variëren in prijs van 200.000 euro tot enkele miljoenen. Potentiële klanten zijn meestal grote onder nemingen. Philips, Shell, Oce, Xerox en Inalfa behoren tot de klantenkring, Manders Industries, met vesti gingen in Venray (Keizersveld), Helden-Beringe, Chicago (VS). Edgewater (VS) en Eupen in Bel gië, heeft de laatste tien jaar een "explosieve groei doorgemaakt. Van twintig mensen is de firma gegroeid naar 125 mensen. Op dit moment is het voor Manders even pas op de plaats. "De markt laat een duidelijke teruggang zien. Als de economie stagneert zijn het de investeringen voor kapitaalgoede ren, onze markt dus. die algauw worden uitgesteld. Toch hebben wij nog redelijk goed gescoord," aldus Manders. Costumer Relationship Manage ment, het relatiebeheer, vergt bin nen het bedrijf veel energie. "Voordat er een handtekening wordt gezet onder een contract moet een bedrijf er echt van over tuigd zijn dat Manders de juiste partner is. Het draait allemaal om vertrouwen. Wij hebben geen showroom waarin we iets kunnen laten zien. Daarom is het belang rijk een goede band te hebben met een klant. Hij moet er op kun nen vertrouwen dat wij een pro ject technisch en financieel aan kunnen." Volgens Manders is het belang rijk dat ook het personeel aan relatiebeheer doet. "Ik probeer mijn mensen er non-stop van te overtuigen dat we allemaal onze boterham verdienen door die klant tevreden te stellen. Ik ben slechts een tussenpersoon." Verder is een open relatie met klanten volgens Louis Manders essentieel. "Als wij een robot inkopen dan vertellen we tegen de klant hoeveel die robot kost en wat onze marge is." Als afsluiting van het gesprek zegt de Venrayse ondernemer dat het bij een relatie met een klant eigenlijk hetzelfde is als met een persoonlijke relatie: "Je hebt altijd het gevoel meer te geven dan te nemen. Maar uitein delijk moet je plezier beleven aan het contact, er moet 'ns gelachen kunnen worden. En daarbij moet je nooit uit het oog verliezen dat het allemaal heel relatief is waar we mee bezig zijn." Vervolg voorpagina De kantonrechter gunt Dingus alle tijd om een onderbouwde schadeclaim op te stellen. Voor zitter Gijsbers wil niet op die berekening vooruit lopen maar spreekt over enkele tonnen euro's die de gemeente moet gaan beta len. Hij noemt een bedrag van 500.000 euro 'niet onmogelijk'. Dingus hoeft ook per onmiddelij- ke ingang geen huur meer te beta len. De gemeente kan tegen het vonnis in beroep gaan. Maar dit betekent niet dat de verbouwing en schadeclaim kunnen worden opgeschort. De renovatie moet koste wat kost binnen drie maan den een aanvang hebben geno men. "Wij zullen ons als een barmhachtige overwinnaar gedra gen", aldus Gijsbers. "En ik hoop dat de gemeente zich nu een goede verliezer toont. Dat zij ons nu eindelijk erkennen en dat we als gelijkwaardigen aan tafel kun nen gaan zitten. Wij zijn nog steeds uit op vrede. Als zij in hoger beroep gaan dan zullen ze nog meer averij oplopen. Want dat kan nog jaren gaan duren." De gemeente wilde woensdag middag nog niet reageren. "We hebben de uitspraak net ontvan gen en moeten ons er nog over beradenzo laat een woordvoer ster weten. De kantonrechter wees op 10 juli de eis van de gemeente af om Dingus uit het gebouw te zetten. En stuurde beide partijen terug naar de onderhandelingstafel om samen uit de verbouwingsplan nen te komen. De gesprekken lie pen op niets uit en de rechter ver oordeelt het gedrag van de gemeente. Die heeft het vonnis van 10 juli niet serieus genomen, de gemeente heeft vastgehouden aan haar eigen onredelijke voor waarden en heeft onnodig tijd laten verstrijken. De gemeente heeft zich niet als een goed ver huurder gedragen waardoor het voor Dingus onmogelijk was het gehuurde goed te exploiteren, zo oordeelt de rechter. Indien de gemeente niet binnen drie maanden met de verbouwing begonnen is dan mag Dingus op kosten van de gemeente zelf met de renovatie starten. Pieter Gijsbers hoopt dat de toekomst van het jongerencen trum nü is veilig gesteld. "Met dit vonnis komen we de komende maanden wel door. Ook al krijgen we de gevraagde 50.000 euro niet. Belangrijker is de toekomst. Na de renovatie moeten de jonge ren op zeer lange termijn hier terecht kunnen. Het liefste hele maal los van de gemeente. En Syn these komt hier al helemaal niet meer binnen." Een 31 jarige man uit Utrecht is aangehouden voor het beledigen van een politieambtenaar. De man had op de Stevensbeek- seweg in Overloon een bekeuring gekregen voor foutief parkeren. Hij maakte zich hier kwaad over en beledigde de politieman. In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie ven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. Venrayse CAI-Sin- terklazen De CAI-sinterklazen hebben weer toegeslagen! Na Omroep Venray en het Raavland College zijn nu ook de Kemphaantjes onder de pepernoten bedolven. En de bodem van de zak met ruim 1 miljoen euro is nog lang niet in zicht! Hoewel de pepemoten van deze nepsinterklazen menigeen doen watertanden, bezorgen de ingrediënten mij regelmatig braakneigingen en heb ik het gevoel dat ik de kritische 8-kilo- grens al lang overschreden heb. Hoe dit komt? Tot medio tachti ger jaren werden veelal jonge gezinnen verplicht aangesloten op een gemeenschappelijke- antenne-inrichting. Zij betaalden aan hun belangenbehartiger "Wonen Noord-Limburg" eenma lig f 850 voor de aanleg en jaar lijks f 37 voor het onderhoud. In werkelijkheid bedroegen de aan- legkosten maximaal f 450 en werd er vrijwel geen onderhoud uitgevoerd. Bij de komst van de kabeltelevisie werden de rechten van de aangeslotenen met de trip- peltrappelende voetjes van de CAI-sinterklazen, de gemeente en Wonen Noord-Limburg getreden. Al met al is Wonen Noord-Lim burg dankzij de aangëslotenen, en met medeweten van de sinterk- lunzen van de CAI en de gemeen te, f 2.200.000 rijker. Dit terwijl juist Wonen Noord-Limburg de belangen van de aangeslotenen behartigde. In de daaropvolgende 10 jaren voerden gemeente en CAI-bestuur een wispelturig beleid m.b.t. aansluitkosten en tarieven. Een toeslag van f 1,00 per maand op het maandelijkse abonnement diende bijvoorbeeld om de onrendabele gebieden te bekabelen. Zover is het evenwel nooit gekomen, want wederom vond er een overdracht plaats, nu aan Essent. De zak van de CAI-sin- terklazen werd, wederom over de ruggen van de aangeslotenen, met ruim 1 miljoen euro gevuld. Nu ook Essent onlangs aankondigde om haar tarieven fors te verho gen, lijkt deze kaalpluktraditie ook bij Essent in goede handen. En de CAI-sinterklazen? Ja deze varen onverstoord over de woeli ge baren, ongrijpbaar voor gemeente en burgers. Een pira- tenschip zonder zendmachtiging, maar met een onmiskenbaar doel: De Venrayse bevolking overladen met communicatiecadeautjes van het hoogste niveau. Voor de CAI- sinterklazen heb ik nog enkele leuke cadeautips voor 6 december? Wat dacht u van een cursus "optimaal frauduleus notu leren" voor de gemeente Venray en voor directeur De Jong van Wonen Noord-Limburg een cur sus "hoorn van de haak zolang het telefoongesprek nog niet is afge lopen". Tot slot voor de Sinterkla zen zelf een cursus "makkers staakt u wild geraas". Leo Reintjes Leunen Dinsdagmorgen is een 49-jarige automobiliste uit Oostrum na een aanrijding op de Volkelseweg in Wilbertoord gewond geraakt en met nekklachten overgebracht naar het Maasziekenhuis. De vrouw reed van Uden in de richting Mill en wilde linksaf de Katwijksebaan inrijden. Een ach ter haar rijdende bestuurder van een vrachtauto keek onder het rij den op de landkaart en had niet in de gaten dat de vrouw afremde om linksaf te slaan. Hij reed daar op in volle vaart tegen haar auto. De vrouw is met nekklachten voor onderzoek per ambulance overgebracht naar het Maaszie kenhuis. De auto van het slachtoffer liep zware schade op. weg, een Indycarcircuit te realiseren. De gebrekkige communicatie van de gemeente over de plannen is de werkgroep een doom in het oog. 'Tot op heden kunnen wij niet anders dan constateren dat het er alle schijn van heeft dat de gemeente alles in het werk stelt om de plannen zoveel mogelijk binnenskamers te houden', stelt de werkgroep in de brief. De informatievoorziening verliep al vanaf het begin, in 2001, stroef. Begin 2002 beloofde de gemeente Venray beterschap, maar daar kwam volgens de werkgroep wei nig van terecht. De pers bleek de enige bron van informatie te zijn en de gemeente weigerde infor matie te geven over het ETIL- onderzoek, dat de afgelopen maanden de effecten van het cir cuit in beeld bracht. Na de pre sentatie kreeg de dorpsraad van Oirlo, ondanks herhaaldelijke ver zoeken, de werkstukken niet toe gezonden en werd een aangekon digde bijeenkomst in december, om de resultaten van de onder zoeken te bespreken, door de gemeente afgeblazen. Pas na besluitvorming door de politiek zou weer met de dorpelingen worden overlegd. ACHTERKAMERTJES Na meermaals aandringen kreeg de werkgroep de rapporten van ETIL en Arcadis uiteindelijk toch toegezonden. Maar het ver trouwen in de gemeente is ernstig beschadigd, zo blijkt uit de brief. De Oirlonaren spreken van het 'achterhouden van informatie", 'onwil om te informeren', 'aan het lijntje houden' en het 'toepassen van vertragingstechnieken'. 'Dit alles roept bij ons het beeld van achterkamertjespolitiek op', aldus de werkgroep 'De Blakt'. De Oir lonaren vragen zich af waarom de gemeente zo terughoudend is met het verstrekken van informatie en ze zo'n weigerachtige houding aanneemt bij verzoeken om over leg. Ook kan de werkgroep de houding van de gemeente niet rij men met het collegevoornemen om de deelname van burgers aan het besturen van de gemeente te bevorderen. De werkgroep wil weten hoe het gemeentebestuur 'burgerparticipatie' in de praktijk denkt te brengen in het project Smakterheide 3. Woensdagavond gaf wethouder Ruvten tijdens de dorpsraadverga dering tekst en uitleg aan de Oir lonaren. Koos van Eekeren werd linsdag door de gemeente- aad benoemd tot raadsgrif- ier. De huidige jurist van de ;emeente begint op 1 januari aan zijn nieuwe functie. Van Eekeren (54) kreeg met 25 stemmen de volledige steun van de raad. De aanstelling van een raadsgriffier is wettelijk verplicht per 1 maart 2003 en vloeit voort uit het dualisme. Van Eekeren moet ten dienste van de raad een brugfunctie vervullen met de gemeentelijke organisatie. Zijn belangrijkste taak wordt om elke fractie of ieder individu eel raads- of commissielid op ver zoek ambtelijk te ondersteunen. Dit kan gaan om advies, informa tie verzamelen en verstrekken of gespecialiseerde assistentie vanuit de ambtelijke organisatie als ook het voorbereiden van moties en amendementen. De griffier stelt de agenda's op van zowel commisie- als raadsver gadering. Hij ziet toe op de notu lering en bewaakt de toezeggin gen aan commissie en raad. Uit de sollicitatiegesprekken, na interne en externe werving, kwam Van Eekeren als beste kan didaat uit de bus. Ton Teeuwen-Peeters (CDA) noemde de benoeming van de raadsgriffier 'een belangrijke stap voorwaarts'. "Dualisme is een groeimodel waarin iedereen nog zijn plek moet verwerven. We maken nu serieus werk van bestuurlijke vernieuwing", aldus Teeuwen die hoopte dat de grif fier ook een rol speelt in de infor matievoorziening. "Niet de hoe veelheid is van belang. Maar wel informatie die voor ons te verwer ken is." Bert Linskens (PvdA) hoopte dat Van Eekeren in zijn nieuwe functie 'voldoende kritisch ver mogen heeft om afstand te nemen van zijn voormalige collega's'. De PvdA er juichte het toe dat ambte naren zich kunnen ontwikkelen binnen het gemeentehuis. Gerrit Lemmens (fractie Van de Vorle) sprak zijn vertrouwen uit. "Ik hoop dat hij er een goede invul ling aan zal geven." Ook John Oosterbeek (WD) noemde Van Eekeren een geschik te kandidaat want hij kent de organisatie. "Hij heeft ook erva ring, is onafhankelijk en kent het politieke spel", aldus Oosterbeek die bij een volgende benoeming de voorkeur zou geven aan 'een jonge hond'. "Maar om de bestuurlijke vernieuwing los te trekken kan ervaring belangrijk zijn." Ike Busser (Samenwerking) kon eveneens instemmen en hoopte op een 'onafhankelijke en intege re griffier'. Koos van Eekeren werd als eer ste door burgemeester Waals met een bos bloemen gefeliciteerd. "Ik ben blij met het uitgesproken vertrouwen en ik zal trachten dit niet te beschamen", zei de kers verse griffier. "Ik wil constructief, positief maar ook kritisch vorm geven aan het dualisme." Met ingang van dit jaar krijgt iedere fractie een bijdrage van 4.000 euro als tegemoetkoming in de kosten. Per raadslid komt daar nog 200 euro bovenop. De WD-fractie diende een amendement in om in het eerste jaar de bijdrage te beperken tot een vast bedrag van 4.000 euro per fractie. "De raad heeft een voorbeeldfunctie om de broek riem aan te halen gezien de finan ciële situatie van de gemeente. We willen een signaal afgeven", zo luidde de motivatie van John Oosterbeek. Het amendement werd met vijf tegen twintig ver worpen. De WD kreeg alleen steun van twee leden van fractie Van de Vorle. Bert Linskens (PvdA) vond de besparing van 5.000 euro 'een te gering bedrag om er een gebaar mee te maken'. THinrensvuitie^Mt bij oht verder dan bet (rktemreK met roodneet ef blaxw Van een tuin een lusthof maken, daar komt meer bij kijken dan het planten van bloemen. Op basis van uw wensenpakket omzoomt Rien van Mierlo uw woning met een weelderige natuur, sierbestrating en tuindecoraties. Een aanwinst voor het leven, de meerwaarde van uw bezit nog niet meegerekend! Rien van Mierlo geeft u 111 S 7 5 1 PH Oeur 1 tuin een eigen signatuur ie Tel. 0493 314S93

Peel en Maas | 2002 | | pagina 5