Heren Manual winnen verdiend Sportnieuws -inf< Trepke Venray wint eenvoudig van lastige opponent Genomineerden Sportgala Venray Winst hockeyheren Hockeyjongens Venray kampioen Sigma's nieuwe koploper Biljarten Peelkorf verliest met ruime cijfers Eerste verlies HVOAIustema üJ Opnieuw volle buit Venray 1 Jumpers'76 Jumpers Oirlo Programma zaalvoetbal De Peelkorf Oostrum PEEL EN MAAS Donderdag 21 november 2002 - PagiJE De handbalheren van Manual heb ben de thuiswedstrijd tegen Bruns- sum verdiend gewonnen: 17-13- De ploeg uit Brunssum is een volslagen nieuweling in de competitie voor de Venraynaren. In de tweede aanval opende Dirk Ueberbach de score met een goed gelopen breakout. Op het zuivere schot was de goali van Brunssum dan ook kansloos. En Dirk vond dit niet genoeg want enkele minuten later met een schitterende passeerbewe ging vanuit de hoek legde hij de bal weer achter de Brunssumse keeper. Opbouwend Manual zorgde voor een constante druk op de verdediging van Brunssum. Hierdoor lieten ze met een open 5-1 verdediging te veel ruimte open op de cirkel. Jo de Jonge liet hierbij zijn kansen niet onbenut tweekeer schitterde hij vanaf de cir kel. De verdediging van Manual 'waar op in de trainingen veel aandacht naar uitging', liep dit maal beter, enkel met afstandsschoten kwam de Brunssumse ploeg tot scoren. Sander Barents nam hun voorbeeld over en stelde de ruststand veilig: 9-7. Dat de Manualheren de winst in eigen huis wilde houden mocht duidelijk zijn. De coach hoefde dan ook alleen maar wat puntjes op de i te zetten. Meteen na het beginsignaal van de tweede helft werden de Manualers wat har der aangepakt. Door het optimisme van de spelers en de wil oip te win nen. bleef Manual zijn eigen wed strijd spelen, met weinig balverlies en geconcentreerd spel vielen de doel punten gemakkelijk. Nog even leek het er op of dat Brunssum nog iets terug kon doen. met een tussenstand van 12-10. werd het duidelijk dat er voor de punten gevochten moest worden Jo bleek goed in de wedstrijd te zitten met een schijnbeweging zette hij zijn hoekver- dediger op het verkeerde been en passeerde de goalie tussen de ben nen. een aanval later spoorde hij Ben nie Beerkers aan om tussen de opbou wer en midden opbouwer in te starten deze trok een dusdanig groot gat in de Brunssumse verdediging dat Jo na een snelle passerbeweging gew oon tussen hoek en opbouwver- dediger heen kon vliegen. Met dank aan Bennie kon ook dit doelpunt op het scoren bord bij geschreven wor den. Bennie Beerkers. met 17 jaar de jongste speler van het team, is zich aardig aan het profileren en kwam ook deze wedstrijd weer tot twee maal toe aan het scoren. Dat de ploegen zeer aan elkaar gewaagt zijn was ook duidelijk te merken in de felheid van de wedstrijd twee minuten uitsluiting was dan ook geen overbodige luxe van de scheids rechter. die overigens de wedstrijd goed in de hand had Erik Weijzen die Manual-Brunssum was een felle pot handbal goed verdedigend werk verrichte kwam in de aanval nog twee keer tot scoren. Met nog vijf minuten te spe len en bij een 15-13 stand op het sco rebord, moest de coach nog een ver dedigende' beslissing nemen. Hij haalde Sander uit de verdediging omdat hij te aanvallend speelde. Een verdedigende ingestelde speler nam zijn plaats over, mede omdat de Ven- rayse goalie, die overigens goed keep te, zijn beheersing begon te verliezen. Met het stoppen van een strafworp wist hij te voorkomen dat Brunsum dichter bij kwam. Na twee nieuwe doorbraken van Manual was de score veilig 17 - 13) in deze goede maar ook mooie wedstrijd voor het aanwe zige publiek werd het een verdiende overwinning voor de heren van Manual. Geen sportvrouw van het jaar De jury van Sportgale Venray Regio heeft, onder voorzitterschap van John Uitslagen: Aspiranten 2-YelIow Sox 21-54 Benjamins-BCJink 82-04 Mini's 1-BCJink 98-32 Heren 1-EBCG. 83-76 Kadetten 1-BSW Weert 89-63 Kadetten 2-Quo Vadis VHG 32-60 Programma zaterdag 23 nov.: Wizards Helm.-Jongens Jun. 13-45 Wizards Helmond 2-Heren 1 18.30 Programma zondag 24 nov.: Aspiranten 2-PSV/Basketbal 4 12.30 Aspiranten 1-PSV Basketball 3 13-45 Heren 1-Tiboria HS1 13-45 Jongens Jun. 1-Deume Pioniers 15.30 Meisjes Jun.-Slamdunk 15-30 Gennep Cougars-Mini's 1 13-45 Voor meer informatie kijk naar de websitehttp://www.jumpers76.nl Raadschelders, na de inzending van de voordrachten door de verenigin gen bepaald wie genomineerd zijn voor de sportman en sportploeg 2002. Dit jaar wordt er geen sportvrouw van het jaar uitgeroepen. Blijkbaar zijn er binnen de sportverenigingen Venray Regio geen kandidaten die voldoen aan de criteria om voor deze prijs in aanmerking te komen. De genomineerden voor de uitverkiezing sportman van het jaar zijn: Mark Poels, Handboogvereniging Ons Genoegen Ysselsteyn, Janny Barents. Bodybuilding Venray en Ferry Gree- vink, Taekwondo Tong II Venray. Voor sportploeg van het jaar komen in aanmerking: Diana Indoorteam I. Handboogvereniging Venray. Dan cing Stars. Dansvereniging De Peel- dancers Ysselsteyn en De Peelkorf. eerste team korfbalvereniging Yssel steyn. Het Venrayse mannenhockeyteam heeft afgelopen zondag gewonnen van Nuth: 4-2. De Venrayse heren hadden, een beetje volgens traditie, enige tijd nodig om op gang te komen. Het was weer eens zo dat de tegenstander de maker was van het eerste doelpunt. Venray wist wel vrij snel daarna weer op gelijke hoogte te komen, maar het was toch Nuth dat het grootste deel van de eerste helft op voorsprong stond door een geluk kige backhandgoal. Venray had tegen het eind van de eerste helft een straf- bal nodig om de achterstand weer teniet te doen. In de rust lukte het de Venrayse coach Cornfiel Kroon om zijn team op scherp te zetten. Er wer den in de tweede helft een aantal mooie aanvallen opgezet, waarbij veel werd gespeeld over de vleugels. Dit resulteerde in mooie kansen, waarvan Venray er twee wist te verzil veren. De Venrayse verdediging stond, evenals in de eerste helft overi gens, goed te verdedigen. Het feit dat de tegenstander niet één strafcorner meekreeg getuigt hier wel van. De overwinningen van de afgelopen weken biedt het hockeyteam uit Ven ray weer enig perspectief op de rang lijst. Zondag heeft Venray een rust dag, maar een week later wordt er thuis tegen Cranendonk gespeeld In een zinderende finale tegen Gemert heeft het jongensteam Dl van Mixed Hockeyclub Venray het kampioenschap weten te behalen. Xadat het tram in de eerste helft van het seizoen vrij makkelijk naar het kampioen- schap leek toe te werken, kreeg het na de herfstvakantie een steeds zwaarde re dobber aan de tegenstanders. Desalniettemin wisten de jongens van Ven ray bet kampioenschap naar zich toe te trekken. De jongens werden enthousiast op de eigen club verwelkomd met (kinderjcbampagne, neger- zoenen en broodjes kroket. Uitslagen Huisleagues: le Klasse: Trefil Bouwst.-Dr. Winters 21.5-6.5 Sigma's/RBV-Pinhunters 26-2 Karklingel/Magic Line-Scores 14-14 La Mousse-BT Jamin 9-19 Door een grote en overtuigende zege op de Pinhunters hebben de Sigma's de leiding overgenomen in deze klas se met dank aan Inge Lenssen, die voor de hoogste game en serie zorgde bij de dames met resp. 225 en 571 en Joos Peeters. die met zijn 634-serie alle heren de loef afstak. Trefil Bouw- staal, nu Drankenhandel Winters terugwijzend, neemt nu met een ach terstand van slechts twee punten de tweede plaats in. De oude" koplo per. Karklingel/Magic Line, moest hekkensluiter Scores een gelijkspel toestaan en het middenmootduel tus sen B.T Jamin en La Mousse eindigde in een overwinning voor het eerstge noemde team Pinhunter John Helle gers zorgde met zijn hoogste herenga- me met 251 voor een van beide puntjes voor zijn team. 2e Klasse: Red Arrows-Hit Miss 14-14 Hoeijmakers-VvGI/Van Rensch 12-16 Close Encounters-The Nitwits 25-3 Club Up-Groeipunt/Klusservice 3-25 Groeipunt/Klusservice, voorheen Stri- kers/Groeipunt geheten, handhaafde zich via een grote overwinning op Club Up aan de kop van de ranglijst. Nummer twee, Close Encounters, met Evelyn v.d. Laan als de dame met de hoogste game (201), bleef op dezelfde afstand (12.5 punten), door met dezelfde cijfers als de koploper te winnen van The Nitwits. V v.G.I./Van Rensch boekte, met Huub Op deft Camp met de hoogste hcrengame (210) en Jeanne Swinkels als de dame met de hoogste serie (478) een kleine zege op Hoeijmakers, waarin Ralf Hubbers goed was voor de hoogste serie bij de heren met 576. Trioleague. Sigma s/RBV-Bokual/Mijling 6-15 BT Jamin-Crash 12-9 Kui jten Ass .-Karklingel/M L 10-11 Nutrivisie-Hit Miss 7-14 Plus Van Dijck-BT AW1 Isolatie 11-10 Bokual/Mijling eerste periode kampioen Raymond Klaassens met zijn hoogste game van 219 en Bart van Rens met de hoogste serie met 630 zorgden mede voor de stevige zege van hun Bokual/Mijlingtrio op het Sigma's-Trio en door die overwinning werd de eer ste periodetitel veilig gesteld, Nutrivi- sie, dat theoretisch ook nog kans op die titel had, liet het liggen tegen Hit Miss, maar blijft wel tweede. Fien Jenniskens, de beste bij de dames met een 189-game en 521-serie, kon niet voorkomen, dat haar Crash een nederlaag te slikken kreeg tegen B.T. Jamin, dat oprukte naar de vierde plaats achter de Sigma's. Karklin gel/Magic Line boekte de kleinst mogelijke zege op B.T. Kuijten en Plus van Dijck deed datzelfde tegen A.W.I. Isolatie. Dubbelleague: Hoeijmakers-Sigma's 1 4-10 Pinhunters 1-Aquastep 13-1 Start BV-Sigma's 2 5-9 Red Arrows-Just Do It/Demons 9-5 Sharpshooters-Pinhuntcrs 2 5-9 Koploper Sigma's 2 deed goede zaken. Zelf won het duo, nu bestaan de uit Hay Lenssen en Joos Peeters, van Start BV, waarin Peter Cleven de hoogste herengame scoorde met 245, terwijl de naaste belagers ofwel niet in actie kwamen (strikezone was vrij) of verloren, want Hoeijmakers moest zijn meerdere erkennen in Sigma's 1 De dames van Red Arrows bleven dankzij de hoogste game van Dorothe Mihoglu (193) en serie van Ria Lati mer (511) de baas over Just Do It. Pin hunters 1 vijzelde het puntentotaal flink op door Aquastep maar een puntje toe te staan (Berry Wolbertus pakte uit met een 184-game). Het andere duel uit de onderste regionen werd gewonnen door Pinhunters 1 waarin Eef van Merkestein de hoogste herenserie scoorde met 595. Bij hun directe tegenstander Sharpshooters evenaarde Jeu Caasenbrood de presta tie van "het Beest". Bokual/Mijling/Willems pakt volle winst in Nationale League In de le Klasse D van de Nationale 5-menleague werd op de banen van Restaurant Bowling Venray dederde ronde afgewerkt. Het Bokual/Mij- ling/Willems-team profiteerde volop van het thuisvoordeel door achter eenvolgens met 3-0 te winnen van Le Congo 2 uit Tilburg, De Kruitmolen uit Middelburg en van plaatsgenoot Sigma's/rest.Bowl.Venray. Door die overwinningen rukte het team op naar de derde plaats met een achters tand van 5 punten op nummer een, Maspoort/VDD IQware uit Den Bosch. De Sigma's begonnen met een 0-3 nederlaag tegen de koploper,ver volgden met een 3-0 zege op A2- Networks uit Mill en verloren van Bokual, zoals hierboven werd ver meld. Se Sigma's staan nu vierde met 14 punten zes minder dan de lijstaan voerder. Mix Trioleague Afd. Limburg Het Venrayse trio Mijling Optiek bracht 8 van de mogelijke 9 punten mee uit Grefrath, waar de derde ronde van Poule A werd gehouden. B.V. Maastricht en La Pivione, ook uit Maastricht, moesten er met 3 -0 aan geloven en Stardust 3 uit Sittard, een van de favorieten voor de titel, werd met 2-1 geklopt. Door deze scores klom Mijling Optiek naar de derde plaats met slechts 3 punten minder dan V.B.V. 1 uit Venlo. Bedrijfscompetitie In de derde ronde van de le Klasse nam V.v.G.I. 1 de leiding stevig in handen, door A.W.I. Islolatie met 3-1 te verslaan. Tecpool doet'het verras send goed en door de 4-0 winst op W.J. de Ia Roy staat het team nu op de tweede plaats, op een punt van de lei der. V.v.G.L-3 verraste vriend en vij and door de volle winst te pakken tegen het veel sterker geachte Jan Lin- ders Supermarktteam. Inalfa boekte zijn eerste zege met Ford van Haren als slachtoffer (3-1). In de tweede klasse profiteerde Van Rattingen volop van het gelijkspel tussen Kar- klingel en Flextronics, want zelf werd gewonnen van Rabobank Venray- Meerlo-Wanssum 1 met 4-0, waardoor de koppositie wordt ingenomen met 10 punten, een meer dan Karklingel en 3 meer dan Flextronics. Vine. v. Gogh 2, dat met 3-1 won van Rabo Venray, Heren, deelt de derde plaats met Flextronics. Vine. v. Gogh 4 deel de de punten met Geelen Beton 1. Trepke Venray herstelde zich maandag goed van de nederlagen tegen AJ Deurne en HVC/Aluste- ma 2. De Venrayse eersteklasser won met 7-1 van 'angstgegner' De Gas tronoom. Dennis Snijder had met vier treffers een groot aandeel in de zege. Trepke Venray had als een berg opgezien tegen de ontmoeting met De Gastronoom. Een lastige tegen stander waartegen het Venrayse team in de voorbije seizoenen al veel pun ten verspeelde. Bovendien ontbraken de routiniers Gert-Jan Wismans (stu die) en Danny Fasen (blessure). Trep ke Venray begon fel aan het duel. Want een nieuwe nederlaag zou de ploeg nog verder op achterstand zet ten van koploper AJ Deurne. De eer ste tien minuten verliepen doelpunt loos en rommelig. Totdat Mohamed El-Ghoul de score openbrak: 1-0. Hafid Azarfane verdubbelde vlak daar na de voorsprong: 2-0. De tegenstan der uit Neer ging veel risico's nemen met een meevoetballende doelman Daarvan profiteerde de thuisclub uit stekend. Door twee treffers van Den nis Snijder leidde Trepke Venray hal verwege riant met 4-0. Na de hervatting voltooide Snijder zijn hattrick: 5-0. De Gastronoom kon nog iets terugdoen: 5-1. Dennis Snij der en Mohamed El-Ghoul brachten daarna de 7-1 eindstand op het score bord. Trepke Venray handhaaft de tweede plaats met drie punten ach terstand op lijstaanvoerder AJ Deur ne. Bocajunlors-Haelen 2 3-8 Boca Juniors leed vrijdag de vijfde nederlaag op rij. Ook tegen het laag geklasseerde Haelen 2 slaagde het Venrayse team er niet uit het dal te kruipen. Na een goede competitie start is de ploeg van trainer Ben Bakens heel ver weggezakt. Boca Juniors nam in de beginfase twee keer een voorsprong. Na een goede aanval passte Hafid Mekran naar Pascal Kusters die de openings treffer scoorde. 1-0. Haelen 2 kwam snel op gelijke hoogte maar door een fraai schot in de kruising van Stanley Filon nam de thuisploeg weer de lei ding: 2-1. Boca Juniors lette niet goed op toen de bezoekers snel een vrije trap namen: 2-2. Vlak voor rust nam Haelen 2 voor het eerst een voor sprong: 2-3. Na de pauze liepen de Midden-Lim burgers uit naar 2-4. Doelman Souli man Aoussar, die als velds| eed, scoorde na een goede Tot vijf minuten voor tijd mi Juniors hopen op een beter Maar nadat Haelen 3-5 scoot de Venrayse ploeg hclei ging af met een 3-8 nederl: Stand le klasse A: AJ Deurne Trepke Venray Fermonia Boys 3 ZW Beringe' Altweerterheide ZVV Leunen De Gastronoom HVC/Alustema 2 Haelen 2 DOMU Boca Juniors ZW Postert MVC'19 't Kesjotje 2 DOS Uitslagen VBB: Anker 1-DOS 1 7-2 Wiel Vermeulen (7,00) bezorgde DOS de punten. DOS 2-RLZ 2 3-9 Alleen Piet Gommans (2,50) wist de volle winst te behalen. RLZ 3-DOS 3 11-0 DOS 4-Anker 3 104 Voor dit team in opmars behaalden John Renkens (1.08) en Harrv Bonga- erts (17 beurten, gem 1,41) drie pun ten, Theo Mertens behaalde twee punten en Maickel van Osch voegde een punt toe aan zijn totaal Bos&Berg 2-DOS 5 3-8 Jenny Kusters was de enige die de koploper drie punten bezorgde (gem. 0,82) Driebanden: EV/ST-DOS1 10-1 Louis Janssen behaalde het enige punt. OBK-DOS 2 5-8 Huub van Rhee kwam tot winst (0,395) en ook Will Berden behaalde drie punten (37 beurten, 0,351). Ton van Gaaien behaalde een punt door 0,003 boven zijn gemiddelde te spe len. Uitslagen KNBB: DOS C2-BC Tegelen 7-0 Piet Gommans (16 beurten, gem. 4,68), Bert Suilen (2,12) en Lambert Coenen (2,16) behaalden de volle winst. Programma VBB: Maandag 25 nov.: DOS 1-SNA 2 (3-banden) Dinsdag 26 nov.: DOS 5-DOS 4 Podium 1-DOS 2 SNA 1-DOS 2 (3-banden) Donderdag 28 nov.: DOS 1-RLZ 1 DOS 3-Bos&Berg 1 Programma KNBB: Dinsdag 26 nov.: DOS Cl-Inaborg Donderdag 28 nov.: DOS C2-Inaborg Roelanzia OBK 1-Roelanzia 4-6 Gerrit van Asten haalde de volle winst (3 punten), met een gent. van 16.78 kader en een hoogste serie van 72 Rob Teunissen ook winst (2 punten) en een gem. van 3.16. Tonnic Poels verlies met 2.08 gem. DOS 2-Roelanzia 2 3-9 Twan Backus speelde een prima par tij, 3.88 gem. goed voor 3 punten en een hoogste serie van 22. Jan Janssen verlies met 1.37 gem. Joop van Gen- nip pakte ook de volle winst (3 pun ten) met een gem. van 2.77 en een hoogste serie van 15. Miep Poels ook winst (2 punten) met een gem. van 1.61. Roelanzia 3-DOS 3 11-1 Hans Rongen speelde een goede par tij, winst met 2,50 gem. goed voor 3 punten. Ook Ruud Smolders haalde 3 punten met een gem. van 1.75- Ger ard Linders winst met 1.09 gem. (2 punten). Jhon van Kempen ook winst (2 punten) met een gem. van 1.03. Roelanzia 4-OGO 104 Geert Deters pakte weer de volle winst (3 punten) met een gem van 2.50. Wim Camps won ook met 1.82 gem, goed voor 3 punten. Frank Ver beek verlies met 1.25 gcm. Pieter-Jan Straatman ook 3 punten, met een gem. van 1.40. BC De Peel Het C2-team won in Horst van BC De Jordaan 2 met 4-3. Twan Backus 2.16 gem. en Miep Poels 3.09 gem. zorg den voor de winstpartijen Driebanden groot: UC Apollo 2/De Peel won in Veldhoven van La Caram bole met 6-2. Theo Dericks won zijn partij met 0.531 gent. Programma: Vrijdag 22 nov.: 3b 2 div: Well./Apollo-Wapen Budel 1 Zondag 24 nov.: 3b 1 div: Apollo/Peel-Melody Amber Maandag 25 nov.: k: Jordaan-Apollo/Pcel k' Tégelén-Esch Biljarts/Peel Dinsdag 26 nov.: Cl. Vors-De Peel 3b gr.Apollo/Peel-VermeuIen P Woensdag 27 nov.: 3b kl: Klötske 2/De Peel 3b kl: Tegelen 3/De Peel 1 3b 3 div.: Breedeweg/Apollo 2/Peel Donderdag 28 nov.: C2: El Rancho-De Peel 3b 3 div.: Esch Bilj./Peel-Zwaantjes 3 De Witte Hoeve A-klasse: LBC-DWH 3-7 A. Lindemann behaalde 2 punten uit zijn partij met een hs 16. gem. 4 82. A Giezen kwam 2 car. te kort maar haal de een punt uit zijn gem. ".69, hs 26. Voor M. Siebers was er de volle winst, 3 punten, hs 12. gem. 3-26. B-klasse. Het B-team hoefde deze week niet te spelen. KNBB 3b: Zwaantjes-DWH 8-3 H. Veltrop was de enige speler die tot winst kwam, gem. 0.500. hs 4 en 3 punten. PK KNBB: A. Lindemann speelde voorw. le klas se libre en eindigde op de eerste plaats in zijn poule: 12 punten, alg. gem. 6.00, hs 29. Goed voor een plaats in de finale op 1.3 en 14 dec. bij OGO. Peter Vollenberg speelde 16 en 17 nov. nationale voorwedstrijden anker kader 71/2 ereklasse in Wijchen. Hij eindigde op de tweede plaats in de poule met 6 punten, gem. 27.41, lis 152. Hij is als zesde geplaatst in de nationale finale op 16 t/m 19 januari 2003 in Haaksbergen. Peter speelt in vier spelsoorten ereklasse. Programma vrijdag 29 nov.: A-kl VBB DWH-DOS B-kl. VBB: DWH-Trefpunt 3-banden KNBB hebben van de week geen wedstrijd. De Peelkorf, nieuwkomer in de topklasse, moest tegen DDW ervaren dat het verschil tussen de hoofdklasse Handbalvereniging Manual Uitslagen: DrecrlManual-Alcides 10-2 Dj: BSAC 1-Manual 1 32-0 Cjm: Manual 1-Explosion 2-20 Bjm: S2000-Manual 1 13-4 Bjm: Manual 2-Hercules 2-4 Bjj: Manual 2-Bevo Heidia 7-30 Cjj: Manual 1-Merefeldia 5-14 HS: Manual 1-Brunssum 1 17-13 Programma zaterdag 23 nov.: MB2: Explosion 2-Manual 2 11.45 JC: Blerick 1-Manual 1 13 00 MC: Bevo 3-Manual 1 15.15 Drecr: Breeton Sport 1-Manual 1 19-00 Programma zondag 24 nov.: Sporthal de Weert: Dj: Manual 1-S20001 10.00 MB1: Manual 1-Vios 1 10.55 HS: Wijnandia 1-Manual 1 14.15 en de topklasse groot is. De ploeg van trainer Joop Ouderland was kansloos en verloor de uitwedstrijd in Diessen met ruime cijfers: 16-5 De Ysselstevnse ploeg was hoopvol naar Diessen gereisd, maar keek al snel tegen een kansloze achterstand aan. Via 7-0 bij rust werd het uiteinde lijk 16-5 in het voordeel van de sterk spelende thuisploeg, DDW speelde in een veel hoger tempo en liet de korf- balsters van De Peelkorf niet in hun spel komen. Pas in de tweede helft wist De Peelkorf tot scoren te komen. Voor De Peelkorf scoorden Mayke van Ass, Tineke Vergeldt, Marianne Potten, Nicole Tielen en Esther van de Pas. Uitslag van de tweede springselectie- wedstrijd in Sevenum: Esther Jeuris- sen behaalde twee maal een eerste prijs. Ze won de categorie DL met Lucky en ze won het EM met Nadan- na. Iris behaalde een eerste prijs in de categorie EM met Presly; Katja werd vierde cat. DB met Tinka's Bov In Gelcen leed HVC/Alustema een terechte nederlaag tegen ZW Meyers Geleen: 4-2. Na acht wedstrijden ongeslagen te zijn gebleven, kwam deze eerste verliespartij extra hard aan, omdat koploper Lions/Chip Memory ook verloor. Bij winst waren de Venrayse zaal voet bailers de ploeg met de minste verliespunten geweest In een veel te slappe eerste helft verl oor men eigenlijk al de gehele wed strijd. ZW Meyers Gelecn had al snel de betere kansen. Toch kreeg H'VC kw me J Dc Vrijdag 22 november Sporthal De Wetteling 20.30 ZVY' Leunen-Boca Juniors Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venrav-Lake Valley 21.00 ZW Leunen 3-BDZ Venray 3 Zaterdag 23 november Sporthal De Weert 16.00 Trepke Venray 2-ZVCO 17.00 Trepke Venray 4-Trepke Ven ray 3 18.00 Venrode 2-Inter'80 2 19 00 Trepke-Amicitia (dames) 20.00 Trepke 2-H77/Village (dames) ook nog enkele mogelijkhi ter men was gewoon niet genoeg. De ruststand was doelpunten van Mark Bannii fid Bendaoud. Na de rust kw gasten in ieder geval met nu lust terug op het veld Al minuten was het Ruud Bt een terecht toegekende strafs 2-1 verzilverde Helaas stoi stand minder dan een minui on klok. Te langzaam omschaL 'S balverlies, gaf de thuisploeg genheid om dwars door het via Ronald Linkens de voo weer te vergroten tot 3-1 Op identieke wijze scoorde R<i hu pen de 4-1. Ondertussen hl m(1 gasten een twee minuten overtal situatie niet weten ui ten. Franks Brands, zoals altij mc ven spelend, scoorde fraai 4-2 kwam HVC ondanks nognu m overtalsituatie niet meer. n ploeg verzuimde zelfs enkdi >ll' mogelijkheden af te ronden werd de eindstand van een wedstrijd 4-2. Een verdiendeo ning voor de thuisploeg. Volgen reist HVC/Alustema opnieuw kj Zuid-Limburg en treft het in* Terblijt, De Kilo. Korfbal Uitslagen: Junioren Al-Vonckel Girls 3-0 Aspiranten Cl-Swift (V) C2 2-3 Pupillen Dl-Vonckel Girls Dl 1-0 Pupillen El-DES (V) El 4-1 DDW-Senioren 1 16-5 Lottum-Senioren 2 2-5 Roka 2-Senioren 3 64 Odos-Midweek 2 2-5 Programma zaterdag 23 nov.: ZSV Al Junioren Al v. 13-15 Aspiranten BI-SVOC BI v 14.15 De Treffers Cl-Aspiranlen Cl v. 15.30 Merselo Dl-Pupillen Dl v.08.45 De Treffers El-Pupillen El v. 13 45 Welpen 2-Oostrum 2 v. 14.30 Extra training Senioren 1 zaterdag 23 nov. van 16.00 tot 17.00 uur in de Raayhal Overloon. Eerste periodetitel is gewonnen door Senioren 1. Programma zondag 24 a ui Senioren 1-Korfrakkers Pupil van de week: Rozan Ro« 0 Senioren 20KCHB 1 Senioren 3-DOS (A) 2 Programma woensdag 2" rcr Midweek 2-Erica Recreanten-Erica 1 Korfbalverenigi Uitslag: Oostrum-Lottum asp. Programma zaterdag 231 j Oostrum-Merselo pup.Fl Oostrum 2-Oostrum 1 pup.Fl Oostrum 2-SVOC pup.F2 Oostrum 2-Oostrum 1 pup.Fl Oostrum 2-Peelkorf pup.F2 De Treffers-Oostrum asp. 'M Ht Venray 1 heeft tijdens de derde speelronde van de Nationale Jeugd Trio League Limburg in eigen huis opnieuw de volle buit binnengehaald door achtereenvolgens zowel Venray 2 als Heerlen 1 met 3-0 te verslaan. Vooral in de eerste wedstrijd waren de scores van aanzienlijk gehalte: Jochem Magermans 232 en Martijn Magermans 213 en 267 en daar waren de spelers van Venray 2 niet tegen op gewassen, hoewel ze een best goede wedstrijd bowlden. Tegen Heerlen 1 ging het veel moeizamer en kon men later in de tweede game pas afstand nemen van hun opponent. Martijn Magermans was hier veruit de beste speler met 201,75 gemiddeld en een hoogste game van 267, die in de laatste game door de Maastrichtenaar Dennis Gee len met 1 pin voorbijgestoken werd: 268. Venray 2 speelde hun tweede wedstrijd tegen Venray 3 c ler( mocht worden verwacht wei een match met. 3-0 gewonnen ifs(. opnieuw constant te spelen erj uitschieters. Paula Jansen (ll voi game van 189 en een gemiddc Cn 170,75 was in dit team de bei Ver Ier. Venray 3 kon het in de jjj wedstrijd tegen Heerlen 1 ei en bolwerken en verloor kansloos ers 3. Lisa Jansen speelde desoi n een goede partij en was de net speelster met 181 (game) I nt\ gemiddeld In de stand ver? >0() Venray 1 (18/6720) haar voor |jjf, op Maastricht 1 (12/6062) en 1 d0] 1 (11/5354). Venray 2 blijft als crj: (10/5591) goed in het spoor s d, rav 3 moest een plaatsje inlevc V0[ faveure van Maastricht 2 (9/*» cn staat nu op dc zesde plek. h md, a.s. wordt er weer Hui! üt gespeeld en wel om 11.30 uur. na

Peel en Maas | 2002 | | pagina 24