Vegio Topschutters Klassement ólharding erslaat ekkensluiter VOS Sportnieuws -info Meerlo vecht zich knap terug .bger W0I1 ■■littersywfjck) Toxandria walst over SSS'18 Leunen zet zegereeks voort SPORT SSS'18 SVV Veteranen SV Geijsteren S" Venray InaHa SV Venray SW Jeugd ïïszsïï™'™ ,g I EN MAAS Donderdag 21 november 2002 - Pagina 19 schijnwerper op: redactie van nieuv^Dlad Peel en Maas zet wekelijks een spel tt of ander 'voejjraldier' van een amateurclub uit de regio in ie isverper. Dez^veek wordt Roger Wolters, speler van BW'27, in jd gevoelcL^ondag speelt hij samen met zijn ploeggenoten tcj :-n jer Wolters iplaats: Blitterswijck - rlijke staat; Ongehuwd, ik heb jendin ren: Nee p: Magazijnmedewerker bij Frans •van: BW'27 clubs: Altijd in Blitterswijck Man achter de spitsen icf hoogtepunt: kampioenschap jaar terug ef dieptepunt: degradatie met «e club: Ajax ete speler: Van de Vaart igseten: Hollandse kost Pilsje tv-programma Studio Sport dt kampioen?: Swolgen of Resia digt BW"27?: In de subtop Khting voor zondag?: We spelen thuis tegen Resia en dat wordt een Iwedstrijd. Maar ik reken op een kleine zege voor ons f-Roermond Éfeesia (leunen cyn-FCV BBw-Oostrum tnt-Meerlo (01-Constantia flDgels-Wanssum jtcs-Melderslo ense Boys-Merselo Roger 2-0 1-0 1-0 0-1 2-1 2-1 3-1 2-2 0-2 4-0 redactie 3-1 1-2 1-1 2-1 34) 1-1 2-2 3-1 1-3 3-1 Jistand: k van de nny van 1 •tand: de Ven (SVOC'01) 8 punten 'an Veghel (Volharding) 7 punten curt Clevers (SV Meerlo), Mark Maassen (Merselo) en Eric Pingen (Holt- ces) 4 punten incent Buwalda (Leunen) 3 punten iter van Osch (Venray) 2 punten ina Boumasmoud (dames SV Venray) en Geert van Dijck (Ysselsteyn) 1 unt s "I «riek Wijnhoven (Wanssum) 0 punten \u kWijnhoven zorgde met zijn voorspellingen vooreen unicum. Want nog wist een 'kenner' uit hel amateurvoetbal geen enkel puntje te scoren in >nek De Schijnwerper. Een unieke prestatie! De Wanssumse speler bezet tul punten de laatste plaats van het klassement en zal dit seizoen helaas i de prijzen vallen Dirk van de Ven (SVOC) blijft het klassement aanvoe- tet 8 punten. Overigens scoorde ook de redactie van Peel en Maas deze slecht met twee punten. Maar de zege telt! htï dit jib 'Olji Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Venray gestart met de topscorers rubriek 'Vegio Topschutters Klas sement' voor alle voetbalvereni gingen uit de gemeenten Venray en de voetbalclubs Meerlo, Wans sum, Blitterswijck, Tienray, Swol gen. Vierlingsbeek, Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateur- voetbalcompetitie 2002-2003- Swolgense Boys scoorde afgelo pen zondag een keer en blijft kop loper in het verenigingsklasse ment met 34 doelpunten. SV Venray volgt met 25 treffers voor BW en Volharding die ieder 23 keer het netje troffen. In het individuele klassement scoorde koploper Kevin Tissen (Swolgense Boys) niet. Hij moet nu met elf doelpunten Maikel Fransman (Volharding) naast zich dulden die zondag een keer wist te scoren. Bas Heijnen (Swol gense Boys) volgt met negen treffers het tweetal op de voet. De stand in het verenigingsklasse ment: 1. Swolgense Bovs 34 doelpunten 2. SV Venray 25 3. BW en Volharding 23 5. Holthees 16 6. Merselo 15 7. Ysselsteyn en SVOC'01 14 9- Leunen 13 10. Wanssum en Meerlo 11 12. Oostrum 10 13. TOP 8 14. SSS'18 6 Het individuele klassement: 1Kevin Tissen (Swolgense Boys) en Maikel Fransman (Volharding) 11 doelpunten 3. Bas Heijnen (Swolgense Boys) 9 4. Bart Rütten (Swolgense Boys) 8 5 Rob Wilms (Holthees) en Niels de Klerk (SV Venray) 7 7. Marcel Lucassen (BW'27) en 6 8. Wout Gommers (SV Venray) 5 9. Roger Wolters en Johan Speyken (beiden BW), Mare Kusters (Meerlo), Ronnie Bovee (Yssel steyn), Rik Schlepers (Oostrum), Ivo van der Weerden (SV Venray), Hans Weijers (Wanssum). Arjan Tijssen (SVOC'01) en JeUe van Til burg (Holthees) 4 18. Bas Litjens (Merselo), Alex de Swart (SV Venray), Tom Joosten (SSS'18), Freddie Kuenen (Leu nen), Leon Strijbos (SVOC'01), en Erik Ermers (Volharding) 3- verzekeringsg Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 81 Ol 5808 BB Oirlo fax: 0478-57 8 I 05 Toxandria heeft tegen SSS'18 een eclatante 5-0 overwinning behaald. Afgezien van het eerste half uur domi neerde de ploeg van Marcel van Baal in een voor Toxandria alleszins aan trekkelijke wedstrijd. Vooral het mid- jenveld was een domeip voor de de tweede "A.UJ1I1JU. »UU1U1 11^.1 II1IV denyeld was een domein voor d tnuisciüB. In'dé éérste helft bleef d score ri'ög bepërkt, maar injde tweed »per Volharding heeft afgelo- indag goede zaken gedaan. Zelf len de roodwitten met 2-0 van tnsluiter VOS uit Venlo en alle ■en| e concurrenten lieten punten yjjj n. De nummers twee en drie 10 en Blauw Geel'38 speelden Sesl legen elkaar (1-1) en de nurn- vier en vijf Venray en Vitcsse'08 ren van respectievelijk Blerick (VB De Vierlingsbekenarcn heb- nu een voorsprong van zes pun- ip de nummer twee OSS'20, dat nog wel twee wedstrijden tl heeft. de puike wedstrijd van vorige tegen RKVB had trainer Chris 1 enne zijn team de hele weck Urschuwd voor onderschatting iet nog puntloze VOS. Ondanks J egonnen de Soetendaalbcwo- *loeh niet al te scherp aan het tegen de Venlonaren. De eerste minuten had VOS zelfs het beste iet spel. Maar verder dan wat kansjes via Paul Vercoulen en Haenen kwamen de gasten niet Cnam Volharding het initiatief •nny van Veghel zag een pegel ifstand naast het doel verdwij- Maikel Fransman kopte via de tkende VOS-keeper Evert Wol- 'jl uast en Erik Ermers schoot een Wee-combinatie met diezelfde 2 toan voorlangs. Op het half uur 'le een soepel getrapte vrije Denny van Veghel via de vin- at van Wolters op de lat Met •'luk hield VOS het tot de rust ;ens op 0-0. Pieter Litjens treu- |te lang alleen voor Wolters en van Veghel miste in de extra in opgelegde kans. Voor open 'de hij de bal ver over het doel nadat hij de bal op een presen tje had gekregen van Maikel "in. Fransman zelf kopte daar- fenet naast. Tijdens de rust hield knne zijn manschappen voor dat >ch allemaal een paar tandjes "■er mocht en dat was niet aan jmansoren gericht. Toch duurde Opg lot de 58e minuut voordat 'fding eindelijk de score opende, voorzet vanaf links door Harm werd door iedereen gemist, door zijn broer Pieter. die bij 4ede paal eindelijk de ban brak toarna was het eenrichlingsver- nchting Evert Wolters al. moes- 't Roodwitten attent blijven .bij lrse uitvallen van VOS Volhar- kreeg een aantal uitstekende Rijkheden om een grote score neer te zetten, maar grote kansen waren aan Erik Ermers (3x). Maikel Fransman (2x) en Koen Willems niet besteed. Met name de goed invallen de Patrick Korsten bediende zijn ploegmaten een paar keer uitstekend, maar zijn voorzetten werden door zijn medespelers niet op waarde geschat. Uiteindelijk werd het een minuut voor tijd toch nog 2-0. Een vrije schop net buiten de zestien werd door topscorer Maikel Frans man via een Venloos been binnen getrapt, zijn elfde treffer van het sei zoen. Zondag gaat Volharding op bezoek bij SVC 2000 uit Roermond. De Mid den-Limburgers presteren dit seizoen bijzonder matig en staan op plek negen op de ranglijst (acht punten uit negen duels, redmaar net boven de streep. Dat SVC 2000 echter tot meer in staat is dan de stand uitwijst blijkt wel uit het feit dat zij de nummer twee OSS'20 in het begin van de com petitie hun tot dusverre enige neder laag toebrachten. Volharding is der halve gewaarschuwd. Na zes wedstrijden stond Leunen nog stijf onderaan in de klasse 4F, maar na zeges tegen respectievelijk Meyel en Arcen klom de formatie van trainer Noud Janssen al twee plaat sen. Afgelopen zondag gingen ook Meterik met lege handen naar huis: 3- 1. Leunen begon erg sterk aan de wedstrijd en dat resulteerde al na vijf minuten in een 1-0 voorsprong Freek Thoone sneed met een goeie actie door de Mcterikse defensie. Zijn inzet werd nog gepareerd door de doel man. maar in de rebound schoot Joris van Lierop de bal feilloos in het netje Leunen bleef sterker in de beginfase en na een kwartier viel terecht de 2-0. Een goede voorzet van Arno Keunen belandde bij Marco Berden, die de bal goed aannam en perfect inschoot. Na zo'n twintig minuten gaf Leunen het veldoverwicht een beetje weg en kreeg Meterik wat kleine kansjes. Vlak voor rust kreeg Marco Berden nog een opgelegde kans, maar zijn inzet werd door een Meterikse verde diger van de doellijn gekopt. De gas ten begonnen sterk aan de tweede helft en kregen enkele kleine kansjes. In de 50e minuut was het raak voor de groen-witte formatie. Mark Litjens mocht vrij door de Leunse defensie lopen en kon simpel afronden 2-1. Na een uurtje spelen kreeg Meterik nog twee mooie kansen op de gelijk maker. maar Leunen keeper Vincent Buwalda, die een sterke wedstrijd keepte, stond een Meterikse treffer in de weg. In de 75e minuut viel de beslissing. Invaller Roel Gielens speel de met een goeie actie een Meterik verdediger uit. Zijn voorzet was pre cies op maat voor Marco Berden die deze kans niet liet liggen. Hij kopte de bal zeer goed tegendraads in de hoek: 3-1. Na deze treffer gooide Meterik alles op de aanval. Dit resulteerde in kansen aan beide kanten. De grootste kans was voor Leunen, maar de inzet van uitblinker Marco Berden werd gestopt door de Meterikse sluitpost. Al met al een verdiende overwinning voor Leunen. De Leunse formatie klom door deze overwinning weer enkele plaatsen en heeft met negen puntén alweer een klein beetje zicht op de middenmoot. Programma zondag 24 nov.: SSS'18 1-HBV1 14.30 SSS'18 2-Ysselstevn 2 12.00 SV Venray 8-SSST8 3 09.30 SSS'18 4-SVVenrav 9 10.00 SVOC'01 4-SSST8 5 11.00 de Willy's ds 1-SSS' 18 ds 1 10.00 Uitslag: SV Deume-SW 1-4 Programma zaterdag 23 nov.: SW-IVO 1530 Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346 helft nam de Rijkevoortse ploeg dui delijk afstand van de tegenvallende Overloonse tegenstander. In het begin leek het er nog niet op dat de thuisclub het deze middag zo gemakkelijk zoti krijgen. SSS'18 open de fel en in de 10e minuut voorkwam Toxandria doelman Jan Roelofsen een achterstand door de bal uit een vrije trap van Stef Lensen tot corner te tik ken. Toxandria kwam hierna steeds beter in de wedstrijd, maar voorlopig was het spel nog te onsamenhangend om enig gevaar te stichten voor het SSS-doel. In de 25e minuut had Den nis Aben een uitgelezen kans om de thuisclub op voorsprong te schieten. De Toxandria spits had zijn vizier ech ter nog niet goed gericht en schoot uit een voorzet yan Raimon Michiels ruim over. Na een half uur spelen claimde al wat SSS was een penalty toen Tom Joosten onderuit werd gehaald. De sterk leidende scheids rechter Engelen uit Tegelen zag hier in echter geen overtreding. Toxandria behield hiema het beste van het spel en in de 33e minuut was er de ver diende voorsprong. Rudi Weren bracht Dennis Aben in stelling. Toen de hoek om te scoren te moeilijk werd, was de pass terug voor Alex van Eisen voldoende om de verdiende openingstreffer achter doelman Claes te schieten, 1-0. Toxandria hield deze voorsprong tot aan de rust eenvoudig overeind mede doordat SSS te weinig gebruik maakte van de mogelijkhe den die zich voordeden Na rust gingen de gasten op zoek naar de gelijkmaker en in de 53e minuut leek Rob Janssen tot succes te komen. Bij een corner passeerde de Overloonse voorstopper met een harde kopbal doelman Roelofsen, maar Pascal Graat kwam zijn doelman op de doellijn te hulp. Slechts enkele minuten hierna gaf Graat de aanzet tot de tweede Rijkevoorste treffer Zijn kopbal belandde boven doelman Claes op de lat, waarna Joep van de Pas de bal het beslissende tikje gaf, 2- 0. De gasten probeerde de bakens te verzetten, maar de ploeg van trainer Hans Willems had onvoldoende inhoud om de thuisclub in verlegen heid te brengen. Bij Toxandria lukte het deze middag wel en de 3-0 mid dels een bekeken kopbal van Dennis Aben, in de 67e minuut, was dan ook dik verdiend. De weerstand van de gasten was hiermee volledig gebro ken en de thuisclub mocht naar harte lust aanvallen. In de 77e minuut nam Dennis Aben uit een voorzet van Alex van Eisen de bal direct op zijn slof. Zijn schot zou ruimschoots voorlangs zijn gegaan, maar via Joep van de Pas caramboleerde de bal alsnog in het SSS-doel. Nog in dezelfde minuut was het al 5-0, nu mocht Dennis Aben op aangeven van Lucien Willems binnen schieten. De gastheren lieten hierna de teugels wat vieren en het sierde SSS'18 dat zij bleven vechten voor een beter resultaat. Paul Joosten en Wout Janssen waren dichtbij de ere- treffer, maar doelman Jan Roelofsen gaf geen cadeautjes weg en hield de 0 op het scorebord. Zondag wacht de Overloonse ploeg weer een uiterst zware opgave. Dan staat de thuiswed strijd tegen koploper HBV op het pro gramma. Programma zaterdag 23 nov.: Vet. SV Geijsteren-Elsendorp 15.00 Programma zondag 24 nov.: SV Geijsteren-America 2 09.30 SVOC kan sterke eerste helft geen vervolg geven Meerlo-SVOC'Ol 2-1 (0-1) Doelpunten: 23. Arjan Tijssen 0-1; 59- Mare Kusters 1-1; 75. Mare Kusters 2-1. Scheidsrechter: Van de Rieth (Haelen). Toeschouwers: 150. Gele kaart: Ruud Coppus (SVOC). Meerlo: eleven; Peters (27. Van Arensbergen), Van de Winkel, Steeghs en Bolten; Coenders, De Schipper en Sijbers; Kusters (76. Cremers), Clevers en Wijnhoven. SVOC'01: De Mulder; Coppus, Verlinden, T. Strijbos en P. Büddi- ger: Van de Ven, Voermans, Man- ders en H. Büddiger; Tijssen en Maes. (Door Henk Willemssen) De neven Mare Kusters en Arjan Tijssen zorgden in de derby tussen Meerlo en SVOC'01 voor de doelpunten. Kusters scoorde tweemaal en bezorgde de thuis ploeg een 2-1 zege. De Meerlose derbywinst was op basis van de betere tweede helft ook terecht. Want SVOC, dat voor rust domi neerde, viel in het tweede bedrijf ver terug. Door de derde zege op rij kan ex- vierdeklasser Meerlo verder omhoog kijken in de vijfde klasse F. De over winning volgde drie dagen na het slechte bericht van de KNVB. De voetbalbond strafte Meerlo zwaar voor het gestaakte duel tegen Hegel- som. Naast een geldboete en een punt in mindering werden Arjan ele ven en Paul Peters voor respectieve lijk vijf en vier duels geschorst. Grens rechter Roel van de Pasch kwam er met een straf van acht wedstrijden nog slechter vanaf. Bovendien wor den de laatste 25 minuten niet meer uitgespeeld en geldt de 1-2 stand in het voordeel van Hegelsom als eind uitslag. Langs de lijn was die zware straf het onderwerp van gesprek. De spe lers van Meerlo probeerden zich er niet door te laten beïnvloeden. "Het is een inderdaad een behoorlijk zware straf", zegt aanvoerder Johan Coen ders na afloop. "Maar voor ons was het dit weekeinde een gesloten boek We wilden ons helemaal op de wed strijd richten en hebben het er niet meer over gehad. We wachten het verder maar af." Het eerste kwartier tastten de ploe gen elkaar af Daarna trok SVOC, zon der de geschorste Leon Strijbos, het initiatief naar zich toe Arjan Tijssen glipte door de defensie maar stuitte op keeper Arjan Cleven wiens schor sing pas deze week ingaat. Halverwe ge de eerste helft was de Meerlose goalie kansloos op een schitterende uithaal van Arjan Tijssen. De Oirlose spits schoot vanaf twintig meter de bal onhoudbaar binnen: 0-1 De thuis ploeg leek van slag en SVOC werd als maar sterker. "We zijn veel te lief in de duels. Laat ze toch niet zo gemak kelijk de bal aannemen", riep trainer Han Friesen naar zijn ploeg. De bezoekers, spelend in het groe ne DIS-shirt, combineerden er lustig op los en verzuimden voof rust ver der afstand te nemen. Na de hervatting waren de rollen helemaal omgedraaid Meerlo kwam veel agressiever uit het kleedlokaal en overrompelde SVOC. Nadat Mare Kusters en Eric Wijnhoven dichtbij de gelijkmaker waren schoot Kusters na een klein kwartierde 1-1 fraai binnen "We waren te slap aan de wedstrijd begonnen. En verloren daardoor veel persoonlijke duels", vond Johan Coenders. "Na rust was er veel meer inzet en hebben we SVOC goed onder druk gezet. Vooral over de vleugels", aldus de Meerlose aanvoer der die zondag zijn rentree maakte nadat hij twee duels moest missen door een hamstringblessure. Een minuut na de 1-1 kreeg SVOC een uitgelezen kans om weer op voor sprong te komen Ivan Maes zette goed door over de linkerflank en bood Arjan Tijssen een vrije schiet kans. Maar via de voet van doelman Cleven verdween de bal over het doel. Een kwartier later nam Meerlo wat gelukkig de leiding. SVOC-voor- stopper Tom Strijbos zat in het nauw en wilde de bal wegwerken. Maar hij schoot tegen Mare Kusters aan waar- ^industries i INTERSPORT A&S VENBAY Leden Business Club: Hoofdsponsor: Inalfa Industries bv Kledingsponsor. A&S Intersport Golden Members: Inalta Industries B V Bouwmij Janssen B.V. NLW-bedriiven. Venray van Haren Automobielbedrijven B.V. Manders Industries Nelipak Ttiermoformmg B V SNS Bank Limburg Xerox Manufacturing (Nederland) BoPaccou nUnts 6\ien ra Bouwbedrijt Koenen Zn Holthees Elektro Martens Installatie BV Gorree Pany-Catenng Blitterswijck Uitslag: Venray vct.-Oostrum vet. 8-2 Programma zaterdag 23 nov. Leunen-Venray vet. a. 16.30 Afmelden: uiterlijk donderdag bij John v.d. Laar. tel. 511541. Programma zondag 24 nov.: Venray I-Roermond 1 14.30 Venray 2-Sparta 2 11.30 Eli 2-Venrav 3 11.30 SVEB 2-Venray 4 14.30 Ivo 3-Venray 5 11.00 Venray 6-Leunen 3 11.30 Venray 7 vrij Venray 8-SSS 3 09.30 SSS 4-Venray 9 10.00 Venray 10-Sambeek 3 09.30 Venray 11-Merselo 3 09.30 Leunen 6-Venrav 12 10.30 Venray Da 1 -Brcvendia Da 1 1130 Venray Da2-Excellent Dal 09-30 Uitslagen: Venray Al-Geleen Zuid Al 4-3 Vitesse'08 Al-Venrav A2 afg. Venray A3-ZSV A2 10-1 Venray BI-De Treffers BI Mariahout Bl-Venray B2 Venrav B3-Oostrum B2 Venray B4-TOF27 BI Tiglieja B2-Venray B5 Gemert Cl-Venray Cl Venray C2-SSS'18 Cl MVC'19 C2-Venray C3 Venray C4-Quick Boys'31 C2 SV Meerlo C2-Venray C5 VW'03 C3-Venrav C6 SPV Cl-Venray C7 Venray C9M-I.ierop C2 Schijndel Dl-Venray Dl Baarlo Dl-Venray D2 Venray D3-Hegelsom Dl Baarlo D2'Venrav D4 Venray D5-HRC27 Dl Hegelsom D2-Venray D6 Venray D7-Swolg. Boys Dl Venray D9-Leunen D3 Venray D10-Baarlo D4 Baarlo El-Venray El Venray E2-Montagnards El Baarlo E2-Venray E3 Venray E4-Blerick E2 Blerick E3-Venray E5 Venrav E6-Wittenhorst E2 Venray E8-SSS'18 E3 Venray E9-Wittenhorst E6 Kronenberg E2-Venray E10 Venray El l-Stormvogels'28 E2 Astrantia El-Venrav E12M Interstylmg B.V ISL Automatisering BV Venlo Jenniskens Installatie B.V. Notaris Mr. Q C M Paanties van der Putt Advocaten. Venra) 3-1 Leunen Fl-Venrav F1 14 0-6 Venray F2-Vitesse'08 F1 0-7 104) Vitesse 08 F2-Venray F3 1-5 44) Venra\ F4-Ysselstevn F1 0-6 7-1 Wittenhorst F3-Venrav F5 2-5 4-1 Venrav F6-Baarlo F2 1-5 6-2 Swolg. Bovs Fl-Venrav F7 74) 1-7 Venrav F8-Wittenhorst F5 1-1 10-2 Stormvogels'28 F2-Venrav F9 74) 2-4 Venray F10-Leunen F4 0-5 0-8 Stormvogels'28 F3-Venrav F1 6-1 16-0 Venray F12-Leunen F6 1-1 5-2 Programma zaterdag 23 nov.: 1-0 Best Vooruit Al-Venrav Al v. 12.30 8-2 Venray A2-SSS18 Al a. 14.30 1-5 Gemert A2-Venray A3 v. 13.30 3-2 Volharding Bl-Venrav BI v.13.15 24 Venrav B2-Gemert B2 a. 13.15 04 SSS' 18 B2-Venrav B3 v. 12.45 1-1 SVEB Bl-Venray B4 v. 1300 2-0 Venrav B5-EW B2 a.14.45 0-7 Venray Cl-Avanti'31 Cl a. 13-15 1-3 SV Meerlo Cl-Venrav C2 v. 13-00 3-1 Venrav C.3-Blerick C2 a.14 45 Venlose Bovs C3-Venrav C4 v 12.30 1-5 Venray C5-Hcgelsom Cl a.14.45 0-11 Venray C6-Venlose Bovs C4 a. 13-15 1-9 Venrav C-Bavos C2 a.ll 45 2-6 Bruheze C3-Venray C9M v. 11.45 84) Venrav Dl-Wittenhorst Dl a. 13.15 84 Venrav D2-HBSV D2 a. 11.45 1-8 SVOC'01 D1-Venrav D3 v 09.15 94) Venrav D4-SV Lottum Dl a. 11.45 Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Gerard Reijnders Schilderwerken B V. Rocom Telecommunicatie. Venray Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken Ruhl Haegens Van Aar Accountants Thermaaibad Arcen B V. Turning Technic B V Taxi Verstraalen B V Drukkerij van den Munckhof B.V. Verhoeven Groen B.V Partycentrum De Witte Hoeve Joep Manders SVOC'01probeert het Meerlo-doelman Arjan Cleven tevergeefs lastig te maken door de bal in het doel caramboleer de: 2-1. SVOC poogde nog terug te komen maar echt overtuigend was het spel van de fusieclub niet meer. Ook conditioneel maakten de bezoe kers geen al te beste indruk meer. Trainer Henk Lammen snapte xle terugval van zijn ploeg niet. "Als we even onder druk komen te staan dan breekt er al paniek uit. De ballen wor den zomaar lukraak weggetrapt". De grootste kans kreeg nog de Meerlose invaller Bob Cremers toen hij uit een counter vrij voor het doel kwam mar zijn schot ging vlak naast. Meerlo deed prima zaken en kan zich, ondanks het strafpunt van de KNVB. gaan mengen in de strijd om de topposities. Johan Coenders: "We hebben sportieve revanche genomen. Dat is het beste wat we nu kunnen doen. Het is ook ons doel om bovenin mee te draaien. De laatste weken gaat het steeds beter PEEL EN MAAS een abonnement waard Vitesse'08 D2-Venrav D5 .10.00 Venrav D6-SVEB D2a.09.30 SVOC'01 D2-Venray D7 v. 10.15 Venray D8-Vitesse'Ó8 D3 a.09.30 Ysselstevn D2-Venrav D9 v.ll 15 HBSV D4-Venrav D10 v. 11.00 Venray D11 M-GFC'33 D2 a.09.30 Venray El-MVC' 19 El a.09.00 Ysselstevn El-Venray E2 v.08.45 Venrav É3-Venlose Boys E2 a.09.00 MVC' i9 E2-Venray E4 v.08.00 Venrav E5-Vitesse'08 E2 a.09.00 Venlose Boys E3-Venray E6 v.09.00 Venray E7-Heijen E2 a.09.00 Melderslo E2 - Venray E8 (vr.)v.08.45 Venray E9-Leunen E4 (vr.) a. 12.00 Venrav E10-Venlose Bovs E6 a. 10.00 Vitesse'08 E5-Venray Ei 1 v.08.00 Venray El 2M-Vitessè'08 E4 a l 2.00 Venlose Boys E9-Venray El 3M v.09.00 Venray F1-Volharding F1 a.10.01) Wittenhorst Fl-Venray F2 v. 10.1S Venray F3-Wittenhorst F2 a. 10.00 Venlose Boys F2-Venray F4 v.08.00 Venray F5-Venlose Boys F3 all .00 Venray F6 is vrij Venray F7-Hegelsom F1 a. 11.00 Wittenhorst F4-Venrav F8 v. 10 15 Venray F9 is vrij Volharding F3-Venrav F10 v. 10.15 Venray F11-Volharding F4 a; 12.00 Ysselstevn F3-Venrav F12 v. 10.30

Peel en Maas | 2002 | | pagina 19