rd Ka voor milie Linders ipening speelveldje ntoniusveld Zakelijk bekeken Golfdag Rabobank Prijswinnaars PLUS Wachttijden in de zorg? Niet bij ComputerZorg! 3VM Makelaars BV opent kantoor aan de Leeuwstraat Winnaar slagzinwedstrijd Biouder Ruyten vaivde gemeente Venray en H. Jeuken plantten woensdagmiddag de eerste boom ter Eenheid van de opening van een nieuw speelterrein aan de Mina Krusemanstraat in Antoniusveld. ps kreeg het speelterrein een naam: 'D'n Aarbeienplak'. Na de opening werden de overige bomen rond Speelveld geplant en konden de kinderen deelnemen aan diverse feestelijke activiteiten, zoals een tocht ten huifkar. ÊFord Ka, hoofdprijs in de |tenwerving van Human ance Group uit Venray, is jonnen door de familie Lin- 4 uit Deurne. Vrijdagavond burgemeester Waals de ^Lwinnaar tijdens de offi- Je opening van het nieuwe ijfepand van Human Insu- t. ^■uman Insurance Group bv, «evers in financiële planning" |Jvan de grootste hypotheek- Tmrekkers in Venray en omge- 'en twee jaar geleden ont- J uit de fusie van twee iavse bedrijven. Hart van het ijf is Kombin, een inkoopor- ptie op het gebied van finan- Iplanning Kombin is gevol- htigde voor binnen- en mlandse hvpotheekverstrek- zoals Bank of Scotland, |C en Argenta. "En gevolg- ^Aitigde wordt je niet zomaar" Ijasper Gorter, een van de ||cteuren van de Human Insu re Group. Gorter legt uit hoe irk in de steel teekt "Kombin rit bij grote hypotheekvers iers hypotheken, levensver- ringen en pensioenen in. jaar werkten wij samen met r «150 tussenpersonen, die via llbin, offertes aanvroegen en p^aan de klant voorlegden. De ^Jrnpersoon krijgt dan een "If dat lager is. dan wanneer hij LJbij de hypotheekverstrekker ^wopt. Die formule is goed aan geslagen want thans werken wij met ruim 200 tussenpersonen, verspreid over het hele land, samen. Het gevolg hiervan is nog meer volume en dus nog lagere tarieven. De tussenpersoon is daar mee gebaat maar vooral de klanten hebben daar voordeel bij. aldus Gorter. Gorter verwacht dit jaar voor 600 miljoen aan over eenkomsten af te sluiten. Volgend jaar hoopt hij door te groeien naar een omzet van een miljard. "Wij hebben landelijk gezien nu al een marktaandeel van enkele procen ten. We hopen door te kunnen groeien naar een marktaandeel Het vertrouwen dat de grote hypotheekverstrekkers hebben in Kombin is groot. Volgens Gorter heeft dat te maken met de kwali teit van het personeel en met het automatiseringssysteem dat door Kombin zelf is ontwikkeld. "Tus senpersonen voeren zelf de gege vens in die direct bij Kombin wor den geregistreerd. De tussenpersoon kan ten alle tijden zien wat de status van een offerte of order is. Hij kan zelfs op het moment dat hij bij een klant zit nagenoeg meteen een offerte neerleggen. Op dit systeem zijn veel van onze collega's stik jalours" vertelt Jasper Gorter vol trots. Vrijdagavond opende Human Insurance haar nieuwe bedrijfs pand Sprekers van grote hypo theekverstrekkers zoals Achmea, ING en GMAC staken daarbij de loftrompet af over Kombin en de Human Insurance Group niet onder stoelen en banken. ACTIE De Human Insurance Group fungeert zelf ook als hypotheek- bemiddelaar en is een van de grootste in Venray en omgeving. De vorig jaar gestartte klanten wervingsactie, was een bijzonder succes. Wie een klant aanmeldde, kreeg een bonuspunt. Voor die bonuspunt kreeg de aangever zowieso tien staatsloten maar er waren ook grotere prijzen te win nen. Iedereen die een klant aan droeg dong mee naar de hoofd prijs, een Ford Ka. Vrijdagavond vond dan de trekking plaats. De familie Linders, op dat moment helaas niet zelf aanwezig, werd de winnaar van de auto, die dinsdag middag officieel werd overhan digd. Klanten kunnen blijven pro fiteren bij Human Insurance Group. Ook in 2003 ontvangt u, wanneer u een nieuwe klant aan draagt, 10 staatsloten. En, wan neer blijkt dat Human Insurance Group u niet de voordeligste hypotheek heeft aangeboden, ontvangt u een bedrag van 250 euro. Want bij Human Insurance Group is men ervan overtuigd dat zij pensioenen, levensverzekerin gen en hypotheken kunnen vers trekken tegen voor de consument de beste condities. De Rabobank Venray Meerlo- Wanssum kan terugkijken op een geslaagde golfdag op de golfbaan van Geijsteren. 's Morgens was het de beurt aan de genodigden die door middel van een clinic kennis konden maken met de golfsport. Er werden teams gefor meerd rond een zestal golfprofes- sionals, onder leiding van Mar leen Timmers. Nadat ze waren welkom geheten door Willie Koonings, directeur Bedrijven van Rabobank Venray Meerlo- Wanssum, probeerden de deelne mers de eerste beginselen onder de knie te krijgen. Gedurende de dag presenteerden Helderman Sport en A S Buitensport met demonstratieteams alle beno digdheden voor het golfspel. In de middaguren kwamen, zowel de wedstrijdspelers als de deelnemers aan de clinic, weer terug in het restaurant van de golfclub waar kon iedereen zich tegoed kon doen aan een over heerlijke maaltijd, bereid door de keuken onder leiding van Olga Sommerdijk. Vervolgens werden de prijswinnaars bekend gemaakt en werden de prijzen overhan digd. Aansluitend werd onder het genot van een drankje en muziek door menigeen teruggekeken op deze dag. Prijswinnaars in de categorie clinic Dames: T. Dircks-Rongen Heren: H.Hendirxs, P.van Hel den, S. Koopmans Prijswinnaars in de categorie clinic gevorderden Dames: N. Sloots Heren: C. Sloots Prijswinnaars in de categorie wedstrijd handicap >25-36 1. E.v.d.Heuvel 2. K.Janssen 3. L.Troquay Prijswinnaars in de categorie wedstrijd handicap 0-25 1L.Büytendijk 2. R.Dittrich 3. A.Dijkema Mede onder invloed van het prachtige weer en de ruim 200 enthousiaste deelnemers kunnen zij terugkijken op een zeer geslaagde dag. Bij Plus G. van Dijck werd een loterij georganiseerd waarbij men de loten kon verkrijgen bij de slagerij afdeling. Bij aankoop van bepaalde soor ten vlees kreeg men een lot waar mee men kans maakte om een .speelgoedtractor te winnen Een van de winnaars heeft de tractor geschonken aan een goed doel in Venray. De trotse winnaars pose ren voor de fotograaf. Bij Plus G van Dijck is men na de verbou wing gestart met het voorverpak ken van vlees. Dit gebeurt onder de meest ideale omstandigheden. Immers, alle vlees wordt in een gekoelde ruimte door de slager zelf gesneden en verpakt. Vervol gens kan de klant zijn keuze maken vanuit een zeer overzich telijke koeling. Alle pakjes zijn voorzien van een datum, het gewicht en de prijs. Alles in één oogopslag en men ziet ook meteen hoe aantrekkelijk het product er uitziet. Ook kan men in deze servicegerichte super markt terecht voor kleinere hoe veelheden. Er is altijd-iemand aanwezig die dit kan verzorgen. Plus G. van Dijck, opgeteld de beste. In Venray is de ThuiszorgS- hop een project gestart onder de naam ComputerZorg'. Het doel van dit project is om (beginnende) computerge bruikers op een zinvolle manier gebruik te leren maken van de computer en internet door middel van privé computerles aan huis. Vanaf december 2002 is het in Venray voor iedereen moge lijk om de diensten van Com puterZorg in te schakelen om aan huis begeleiding te krijgen op het gebied van de compu ter en het internet. Ook niet- leden van de ThuiszorgShop kunnen gebruik maken van deze diensten. In steeds meer huishoudens staan één of meer computers die vooral voor vrijetijdsbesteding worden gebruikt. Een groot deel van de beginnende computerge bruikers volgen groepscursussen om beter met de computer om te leren gaan. Hoewel groepscursus sen een belangrijk sociaal element bevatten laat de effectiviteit wel eens te wensen over. Regelmatig zijn er teveel cursisten en te wei nig computers beschikbaar bij groepscursussen. Hierdoor zitten cursisten na een cursus vaak met nog veel onbeantwoorde vragen. Afhankelijk van de behulpzaam heid van een 'deskundige' buur man of een handig familielid wor den problemen opgelost en vragen beantwoord. Door deze gang van zaken wordt de compu ter door veel mensen nog steeds voornamelijk als een veredelde typmachine en (dure) spelletjes machine gebruikt. Het is hierdoor begrijpelijk dat mensen zonder computer (of mensen die niet goed met de computer overweg kunnen) zich afvragen wat ze met een computer aan moeten. Wan neer iemand een dure computer heeft aangeschaft en de mogelijk heden grotendeels niet benut is dat natuurlijk zonde van de inves tering. Om meer uit de computer te halen en de computer in te zetten als hulpmiddel om het leven mak kelijker te maken heeft de Thuis zorgShop een project opgezet. Onder de veelzeggende naam ComputerZorg kunnen inwoners van Venray bij computerproble men of vragen bij dit project terecht. De kracht van dit nieuwe unieke initiatief is dat mensen aan huis begeleiding en ondersteu ning wordt geboden. Andere diensten variëren van computer cursussen aan huis (een compleet cursuspakket kost 187,50) tot het leveren van computerapparatuur. De speciale computercursussen worden gegeven aan de hand Van de Ster-5-lesmethode en sluiten daarmee aan op de mogelijkhe den en beperkingen van de begin nende computergebruiker met betrekking tot het efficiënt omgaan met de computer en het internet. Persoonlijke begeleiding en goede nazorg zijn essentieel om blijvende computervaardighe den op te doen. De ThuiszorgShop is de interne twinkel van een groot aantal regu liere Thuiszorgwinkels in Neder land. Bestellingen via deze winkel komen automatisch terecht bij de thuiszorgwinkel in de buurt van de klant. Met deze dienst laat de Thuiszorg zien dat de computer en internet in het dagelijks leven kunnen worden gebruikt als han dige hulpmiddelen. Kijk voor aan vullende informatie op www.thuiszorgshop.nl Binnen het ComputerZorg project wordt samen gewerkt met SeniorGids. SeniorGids is een landelijk opere rende organisatie op het gebied van computereducatie (www.seniorgids.nl). Ter onder steuning van dit initiatief is tevens een Computer Hulplijn in het leven geroepen waar mensen met al hun computervragen terecht kunnen. Wachtlijsten in de zorg? Geen wachtlijsten bij Computer- Zorg! Vanaf december 2002 is het in Venray mogelijk om gebruik te maken van de diverse diensten van ComputerZorg. Beginnende computergebruikers die thuis onder begeleiding en in eigen tempo goed met de computer, internet en e-mail om willen leren gaan, kunnen contact opnemen met dhr. Waringa via de Compu terZorg Informatielijn: 0900 - 2345 000 (15 cpm) of door een kaartje te schrijven onder vermel ding van naam, telefoonnummer en adres naar: ComputerZorg Ant woordnummer 60735 5000 WB Tilburg (een postzegel is niet nodig) ComputerZorg Informa tielijn: 0900 - 2345 000 (15cpm) www.computerzorg.nl Donderdag 21 november 2002 - Pagina 11 I EN MAAS l'n« Sinds haar vestiging in Ven ray op 1 januari van dit jaar heeft 3VM Makelaars een vlie gende start door gemaakt. Door haar positionering in de markt (enkel verkoop van par ticulier en commercieel onroerendgoed) heeft 3VM Makelaars inmiddels een fors marktaandeel verworven in de woningverkoop markt in Venray. Het succes zit hem voorname lijk in de formule zoals deze door 3VM Makelaars wordt gehan teerd. Een stevige marketingmix van Internet, diverse reguliere media en een uitstekend team van verkoopmakelaars bieden een ongeëvenaard resultaat in ver koop. Het vertrouwen in de ver koop formule van 3VM Makelaars is zelfs zo groot, dat 3VM Make laars als eerste en voorlopig enige makelaar in Venray haar klanten een prestatie garantie biedt Deze prestatiegarantie geeft de zeker heid dat er door 3VM Makelaars een maximale verkoop inspan ning wordt geleverd, óók als het even wat tegen zit. Als u besluit uw huis te verkopen. Dan zijn er volgens 3VM Makelaars eigenlijk maar twee dingen van belang: de snelheid waarmee u het huis ver koopt én het bedrag dat u ervoor krijgt. 3VM Makelaars zorgt hier dan ook voor snelheid en een uit stekend resultaat. Allereerst wordt er gezocht in het bestand met woningzoekenden. Daarna wordt uw woning onder de aan dacht van een groot publiek gebracht. Bijvoorbeeld op inter net: dagelijks bezoeken tientallen woningzoekenden de 3VM-site, www.3vm.nl Alle kans dat hun oog valt op uw woning en dat die direct via internet wordt ver kocht. Er zijn nog meer mogelijk heden: advertenties in regionale bladen bijvoorbeeld, of de woningpresentatie op het nieuwe kantoor. Natuurlijk bent degene die bepaalt welke wijze van pre sentatie er wordt gekozen. U stapt natuurlijk niet voor niets naar uw verkoop makelaar. Een huis kopen; dat doe je natuurlijk niet zo maar even. Er is veel geld mee gemoeid, en waarschijnlijk is het zelfs de grootste financiële trans actie die u in uw leven gaat ver richten. Daarnaast speelt het gevoel ook een grote rol. Als u denkt dat u het huis van uw dro men gevonden hebt, wordt het heel moeilijk om de nodige afstand te bewaren. Veel mensen zijn bereid om meer te betalen dan ze eigenlijk van plan waren; gewoon omdat ze bang zijn dat het droomhuis aan hen voorbij gaat. Juist dan is het belangrijk om een goede adviseur te hebben. Iemand die met verstand van zaken handelt, en nuchter nadenkt over de risico's die u mogelijk loopt. Een bemiddelaar die handelt in üw belang. Zo iemand vindt u bij 3VM Make laars. Als u kiest voor 3VM Make laars, kiest u tevens voor een gedreven VBO Makelaar. Kiezen voor een VBO-Makelaar betekent: kiezen voor flexibiliteit, klant vriendelijkheid en kwaliteit. De VBO xMakelaars zijn vakkundig, hebben een gedegen vakoplei ding genoten en hebben een vlek keloze reputatie. Om deze kwali teit te garanderen zijn zij gehouden aan een gedragscode en geschillenregeling. En voor uw zekerheid zijn zij verplicht verze kerd tegen eventuele beroepsfou ten. Uit onderzoek van de Consu mentenbond en de 'vereniging eigen huis' blijkt niet voor niets dat woningkopers en woningver kopers in de meeste gevallen aan- 'Ook in het najaar is de tuin nog leuk. want ik laat me bij Intratuin inspireren hoe ik in no-time zo'n sfeervolle hërfsttuin kan realise ren.' Met deze slagzin heeft dhr. Th. Fransen uit Deurne de derde prijs gewonnen in de slagzinwed strijd 'Kansen in de tuin', georgani seerd door Intratuin. De prijs bestaat uit een luxe barbecue. De prijs, ten waarde van 590.- werd afgelopen zaterdag uitgereikt bij Intratuin Venray door Jan van Dijck. Eind augustus stond Intratuin drie weken lang in het teken van de krasactie 'Kansen in de tuin'. Iedere consument die in deze periode iets kocht bij het Groene Warenhuis, ontving een kraskaartje met daarop twee vragen. Als beide vragen goed beantwoord waren, mocht de klant een prijsvakje open krassen. Naast de prijzen die met deze krasactie te verdienen waren (een zak theelichten, netje bloem bollen of Kalanchöe/Chrysant), kon de klant ook deelnemen aan de slagzinwedstrijd. Uit de duizenden inzendingen die de 53 vestigingen ontvingen, zienlijk voordeliger uit zijn als ze zaken doen met de VBO Makelaar. 3VM Makelaars, biedt de j komende jaren een gevarieerd aanbod aan koopwoningen, i nieuwbouwwoningen, apparte menten en bouwgrond. De 3VM i makelaars blijven actief in het I acquireren van nieuwbouwpro jecten en particuliere woningen. Er is dan ook altijd behoefte aan een wisselwerking tussen consu ment en makelaar. Beschikt u in de nabije toekomst over bouw grond of heeft u zelf projectplan nen dan biedt 3VM Makelaars u een maximale ondersteuning in verkoop en realisatie. Om de enorme groei welke 3VM Make laars doormaakt ook kwalitatief te ondersteunen is er lang gezocht naar een geschikte vestiging in Venray. Uiteindelijk is deze gevonden aan de Leeuwstraat 2-4 in het hartje centrum van Venray. Dit monumentale pand (voormali ge bierbrouwerij) in eigendom van Human Insurance Group BV biedt voor 3VM Makelaars daQ ook precies wat zij zochten... te weten kwaliteit, bereikbaarheid en service in hartje centrum Ven ray. Het ziet er naar uit dat 3VM Makelaars zich de komende jaren verder sterk zal blijven ontwikke len. Op dit moment wordt er dan ook nog hard gezocht naar een vestiging in Venray voor de bedrijfsvastgoed activiteiten. Een afdeling welke met namë actief zal zijn in de acquisitie van nieu we bedrijven naar Venray. Eén doelstelling zal voor 3VM Make laars ook in de toekomst echter altijd de belangrijkste blijven. Namelijk Resultaat in vastgoed. Nieuw adres: 3VM Makelaars BV. Leeuwstraat 2-4, Postbus 5131. 5800 GC, Venrav. Telefoon 0478- 568030, Telefax 0478-568910. Internet: www.3vm.n kozen zij elk een winnaar. Hieruit werden vervolgens drie landelijke prijswinnaars gekozen. De hoofd- i prijs, een tuinreis naar Groot-Brit- j tannië voor twee personen met een 1 waarde van 2.500,-, is gewonnen j door mevr. Dalen Gilhuys uit Odoom. De tweede prijs is gewon nen door mevr. M. van Strijland uit Haarlem. Zij ontving een FCS teak houten tuinset, inclusief kussens, j ten waarde van 1.950,-. Beide prijswinnaars ontvingen hun prijs uit de handen van de ondernemer van respectievelijk Intratuin Emmen en Cruquius.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 11