Vegio Topschutters Klassement Végio Fransman schiet Volharding naar zege Sportnieuws -infc Arjan Tijssen maakt het verschil Blamage voor Venray Patrick Wijnhov (Wanssüm) SSS'18 raakt verder achterop Ysselsteyn deelt de punten SPORT SVV Veteranen SV Geijsterei VV Holthees SSS'18 SV Venray SVV Jeugd PEEL EN MAAS Donderdag 14 november 2002 - Paf De schijnwerper op: trainer of afiuer 'voetbaldier' van een amateurclub uit de regio in schijnwerper zetten. Deze week staat Patrick Wijnhoven van vijf le- klasser^'anssum centraal. Naam:. Patrick Wijnhoven Leeftijd: 33 Geboorteplaats: Venray Woonplaats: Wanssum Burgerlijke staat: getrouwd Kinderen: nee Beroep: rozenkweker Speler van Wanssum Vorige clubs: geen Positie: linkshalf Sportief hoogtepunt: alle kampioen schappen heb ik net gemist. Toen het eerste kwampioen werd. stond ik in het tweede, en andersom Vorig sei zoen 2-1 winst op Toxandria. waarin ik een keer scoorde Sportief dieptepunt- Blessures, drie keer aan knie geopereerd Favoriete club: PSY Favoriete speler: geen Lievelingseten: Italiaans/Mexicaans Drank. Bacardi-cola Favoriete tv-programma. Baantjer. net als meerdere Wanssum-spelers Ambitie- zo lang mogelijk een basisplaats in het eerste elftal Wie wordt kampioen?: Stormvogels of Constantia Waar eindigt Wanssum?: ik hoop de subtop Verwachting voor zondag?: we moeten winnen fen opnieuw heeft de redactie van Peel en Maas gewonnen Ook Eric Pingen (Holthees) werd door de oetbalkenners van de redactie aan de zegekar gebonden. Pingen sprokkelde met zijn voorspellingen vier puntjes bij elkaar. Ron Koenen van de Peel en Maas-redactie wist een puntje meer te vergaren. Dirk van de Ven (SVOC'Ol) blijft aan de leiding met acht punten. Pingen nes telt zich op een gedeelde derde plaats. Patrick Wijnhoven redactie Blerick-Venray 0-1 1-1 Leunen-Meterik 0-1 2-2 MVC'19-Ysselsteyn 0-2 3-1 Wanssum-DSV 3-1 1-1 MeerloSVOC'Ol 0-3 0-2 Öostrum-Excellent 1-1 0-2 jfocrselo-Amcrica 0-0 2-2 Melderslo-Swolgense Boys 1-0 1-3 TOP-Holthees 1-1 2-2 GFC-BW 1-0 2-2 Tussenstand: 1Dirk van de Ven (SVOC'Ol) 8 punten 2. Denny van Veghel (Volharding) 7 punten 3. Geurt Clevers (SV Meerlo), Mark Maassen (Merselo) en Eric Pingen (Holt- «5 hees) 4 punten 6. Vincent Buwalda (Leunen) 7.' Peter van Osch (Venray) 2 punten K, Sana Boumasmoud (dames SV Venray) en Geert van Dijck (Ysselsteyn) 1 punt Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Ven ray gestart met de topscorersru briek 'Vegio Topschutters Klasse ment' voor alle voetbal verenigingen uit de gemeenten Venray en de voetbalclubs Meer lo. Wanssum. Blitterswijck, Tien- ray, Swolgen, Vierlingsbeek, Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbal competitie 2002-2003- In het verenigingsklassement was koploper Swolgense Boys weer twee keer trefzeker en staat nu op 33 doelpunten. De num mers twee BW en Venray kwa men niet tot scoren en blijven op 22. Met vier doelpunten sluipt Volharding naar de koppositie met in totaal 21 doelpunten. In het individuele klassement scoorde koploper Kevin Thissen (Swolgense Boys) een treffer en staat nu op 11 doelpunten totaal. Hij voelt de hete adem van Maikel Fransman (Volharding) in zijn nek. De spits scoorde drie keer en staat nu op tien. Bas Heijnen en Bart Rütten (beiden Swolgense Boys) staan met ieder acht treffers gedeeld derde. De stand In het verenigingsklasse ment: 1 Swolgense Boys 33 doelpunten 2. BW en SV Venray 22 4. Volharding 21 5. Ysselsteyn 14 6. SVOC'Ol en Holthees 13 8. Leunen. Wanssum en Merselo 10 11. Meerlo 9 12. TOP 7 13- Oostrum en SSS'18 6 Het individuele klassement: 1. Kevin Tissen (Swolgense Boys) 11 doelpunten 2. Maikel Fransman (Volharding) 10 3. Bas Heijnen en Bart Rótten (bei den Swolgense Boys) 8 5 Rob Wilms (Holthees) 6. Marcel Lucassen (BW 2") en Niels de Klerk (SV Venray) 6 8 Wout Gommcrs (SV Venray) 5 9. Roger Wolters en Johan Speyken (beiden BW). Ronnie Bovee (Ysselsteyn) en Jelle van Tilburg (Holthees) i 13- Tom Joostcn (SSS"18). Hans Weijers (Wanssum), Freddie Kuenen (Leunen). Ivo van der Weerden (SV Venra\Leon Strij- bos en Arjan Tijssen (beiden SVOC'Ol). Rik Schlepers (Oos trum) en Erik Ermers (Volhar ding) 3. verzekerings i g r o e p Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 81 ol 5808 bb oirlo fax: 0478-57 8 i 05 Door een 1-3 nederlaag tegen Mils- beek lijkt SSS'18 de aansluiting met de middenmoot te gaan verliezen. SSS'18 moest het deze middag stellen zonder de geblesseerde voorstopper Arno Vogelsangs. Hij zal in verband met rugklachten wel voor enige tijd uit de roulatie zijn. Ook middenvelder Rob Janssen moest afhaken vanwege een 'Volharding heeft zich afgelopen zondag prima hersteld van de domper van vorige week toen tegen OSS'20 dfc periodetiiel werd verspeeld Op bezoek bij de tot dusverre uitstekend presterende promovendus RKVB uit Baexem werd ruim en dik verdiend gewonnen: 0-4. De Vierlingsbekenaren speelden (egen RKVB hun beste wedstrijd van fcet seizoen, ondanks het gemis van fnitinier Richard van Daal die vorige Week tegen OSS'20 geblesseerd aöiaakte Van Daal werd centraal ach terin prima vervangen door Koen Wil- lems. Ook de terugkeer van Denny v;ln Veghel in de basis na een half jaar blessureleed deed het team van trai ner Chris Burhenne goed. Van Veghel excelleerde centraal op het midden veld samen met aanjager Joris van de Weegh. Bovendien lijkt spits Maikel Fransman met de week makkelijker te gaan scoren. Tegen RKVB tekende de Wellerlooienaar weer voor drie van de vier treffers en bracht daarmee zijn seizoentotaal op tien. Het tactische strijdplan dat Volhar ding-coach Burhenne voor de wed strijd had uitgedacht werd door zijn spelers prima uitgevoerd. Tegen de fysieke sterke counterploeg pur sang RKVB was het voor de roodwitten zaak zorgvuldig op balbezit te spelen, de bal goed rond te laten gaan, de Vleugels te zoeken maar bovenal geduld en discipline op te brengen om de Midden-Limburgers kapot te spelen. De Vierlingsbekenaren deden dat met name voor rust tot in de per fectie. Al in het eerste kwartier creëerde Volharding een aantal prima kansen. De mee opgekomen rechts back Bob Verdijk vond keeper Jordi Meissen op zijn weg, Maikel Frans- rpan zag om onduidelijke redenen een doelpunt afgekeurd en opnieuw Fransman raakte de buitenkant van de paal. De openingstreffer kon niet uit blijven en in de 22e minuut was het uiteindelijk raak. Goed voorbereidend werk van linkerspits Pieter Litjens werd door wie anders dan Maikel Fransman diagonaal binnen gescho len: 0-1. Vier minuten later verdub belde Erik Ermers de score middels een overtuigende volley: 0-2. Na ruim een half uur spelen werd Joris van de Weegh diep gestuurd door Maikel Fransman, maar de kilometervreter op het middenveld kon alleen voor Meissen het doel niet vinden. Frans man zelf deed het vlak voor rust beter. RKVB-verdediger Rob Peeters verspeelde op de middenlijn knullig de bal aan de goed storende Frans man. Die kon vervolgens opstomen richting Meissen, omspeelde deze en schoof uit een moeilijke hoek binnen: 0-3. Na rust deed Volharding het wat rustiger aan, maar ook toen lieten de Bekenaren er geen misverstand over bestaan wie de baas was op het veld. Het duurde tot de 65e minuut voor dat er opnieuw gescoord werd. Het was wederom Maikel Fransman die op aangeven van Erik Ermers voor 04 zorgde. Dezelfde Ermers miste een kwartier voor tijd een niet te missen kans. Een prachtige aanval werd door hem uiteindelijk bijna op de doellijn nog naast gewerkt. Ook invaller Patrick Korsten had nog twee keer kunnen en misschien wel moeten scoren. Beide keren stond Meissen echter op de goede plaats en daar door hield de doelman de schade voor RKVB uiteindelijk nog zeer beperkt. Komende zondag speelt koploper Volharding thuis tegen hekkensluiter VOS uit Venlo. Volharding heeft het maximale aantal van negen duels gespeeld. VOS kwam dit seizoen pas vijf keer in actie, met weinig succes Twee keer werd er gelijk gespeeld en drie maal werd er verloren Ysselsteyn heeft op eigen veld tegen RKDSO uit Lomm twee punten laten liggen: 3-3. Toch mag Ysselsteyn ook niet mopperen, want de beginfa se van de wedstrijd verliep allerminst naar wens. Al na vijf minuten keek Ysselsteyn door een doelpunt van Mark Pingen tegen een 0-1 achters tand aan. Acht minuten later was het Eelco in 't Zand die de gasten zelfs op een 0-2 voorsprong zette Ysselsteyn leek klaar voor de slachtbank. Na deze fikse tegenvaller domineerde de thuisploeg. In de 38e minuut resul teerde dit in de eerste treffer. Daniel Wijnands rukte vanaf de middellijn op richting het strafschopgebied en haal de vernietigend uit en liet de Lommse keeper kansloos. Nog voor de rust had RKDSO enkele malen vrouwe Fortuna nodig, maar men wist een verdere tegentreffer te voorkomen De gasten leidden bij rust dan ook met 1-2. Na de thee trok Ysselsteyn weer fel van leer en zoals de eerste helft eindigde begon de tweede helft en de vraag was alleen hoe lang de Lommse ploeg stand kon houden. Die vraag werd in de 58e minuut beant woord door een prachtig doelpunt van Ronnie Bovee die de voorzet op maat van Frank Geurts schitterend inkopte. Hierna heeft Ysselsteyn een tijd lang de kans gehad de wedstrijd in eigen voordeel te doen kantelen, maar Lomm wenste niet te capitule ren. En zoals zo vaak viel ook nu weer het doelpunt aan de verkeerde kant RKDSO werd daarbij wel een handje geholpen door de scheidsrechter die de gasten negen minuten voor tijd een strafschop toekende. Daan Wis- mans liet dit buitenkansje niet liggen en scoorde zo geheel tegen de ver houding in 2-3. Ysselsteyn restte nog negen minuten om de gelijkmaker te scoren. Het recht zegevierde deze middag toen Thijs Berkcrs in de 86e minuut koppend de 3-3 liet aanteke nen. Hierna werd er niet meer ges coord en konden beide ploegen met opgeheven hoofd het veld verlaten. Voor beide teams had er meer ingeze ten, maar als er een ploeg aanspraak mocht maken op de overwinning was dat wel Ysselsteyn dat na een zwak eerste kwartier de rest van de wed strijd domineerde. PEEL EN MAAS een abonnement waard zware griep. Hierdoor startte Patrick Borghs weer in de basis en Wouter Rutten nam de opengevallen plaats in de verdediging in Milsbeek startte heel voortvarend en zorgde vanaf de eerste minuut voor dreiging In de derde minuut was het al raak toen Heinz Cornelissen bij een hoekschop hoog boven iedereen uit torende en fraai binnen kopte. Dit was direct al een behoorlijke domper voor de thuisploeg die een betere start voor ogen had. Twee minuten later leek Milsbeek zelfs op 0-2 te komen toen Dirk Wellens gevaarlijk achterover kopte en doelman Claes nog maar net op tijd kon reageren. Milsbeek gaf SSS geen gelegenheid om in het spei- ritme te komen. Een ploeg met veel routine en ervaring tegenover een hardwerkend, jeugdig, SSS'18 dat op de belangrijke momenten juist deze eigenschappen nog mist. Een kwar tier na het eerste doelpunt keek de thuisploeg al tegen een 0-2 achters tand aan toen de bal in de verdediging niet goed kon worden weggewerkt Eric Janssen pikte de bal op en schoot raak: 0-2. Toch waren er ook kansen voor SSS Na een goede combinatie schoot Stef Lensen vanaf zestien meter snoei hard in maar doelman Francois Ste vens redde subliem en ook de inzet van Paul Joosten kon hij nog met de vingertoppen tot hoekschop verwer ken. Vlak voor de pauze kwam SSS nog goed weg toen Gino Taihuttu plotseling voor het SSS-doel opdook maar in plaats van breed te leggen probeerde hij het zelf. Zijn schot ging voorlangs. Aanvankelijk leek Milsbeek in de tweede helft op dezelfde voet door te gaan met direct al een goede moge lijkheid voor Jan-Willem Thoonen maar daarna was het afgelopen. Het spelpeil viel zwaar terug en Milsbeek was geen schim meer van de goed spelende ploeg in de eerste helft De thuisploeg leek daardoor weer in de wedstrijd te komen Luuk van Laake werd nog in het veld gebracht en jeugdspeler Wout Janssen mocht zijn debuut maken Er kwam wal meer druk in het spel van de thuisploeg en er ontstonden mogelijkheden. Een aansluitingstreffer in deze fase zou de wedstrijd een geheel andere wending hebben kunnen geven. Deze treffer bleef echter uit en in de 85e minuut maakte Milsbeek aan alle twijfels een einde. Een vrije trap werd in eerste instantie schitterend gekeerd door Paul Claes maar moest van scheids rechter van Bragt worden overgeno men. Deze keer werd de bal breed gelegd op Gino Taihuttu die van dichtbij kon inschieten. 0-3. Vlak voor het eindsignaal redde middenvelder Hans Janssen de eer voor de thuis ploeg door er 1-3 van te maken. Zondag speelt SSS'18 tegen Toxandria. De ploeg uit Rijkevoort staat op een zesde plaats met twaalf punten. Overloon bezet de negende plaats met negen punten. Uitslag: SW-Ysselsteyn 8-1 Programma zaterdag 16 nov.: SV Deurne-SW 15.15 vertrek vanaf de Evenaar, Alle spelers worden verwacht Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346 SVOC'01 klopt Oostrum in zwakke derby: 1-0 SVOC'Ol-Oostrum 1-0(0-0) Doelpunt' 63 Arjan Tijssen 1-0. Scheidsrechter: Jongkind (Weert). Toeschouwers: 150. Gele kaart: Leon Strijbos (SVOC), Bob van Mil en Bas Kessels (Oostrum). SVOC'Ol. De Mulder; Coppus, Ver linden, T. Strijbos en P. Biiddiger; Van de Ven, Voermans, L. Strijbos en Clas sens (46. Manders); Maes (65. Dinghs) en Tijssen. Oostrum: R. Kessels: Verheijen, B. van Mil (65 R. Janssen), B. Kessels en De Kleijn; Holtackers, Van Dijck. Van de Ven en D. Janssen; M. van Mil (62. Schoenmakers), en Frederix. (Door Henk Willemssen) Arjan Tijssen besliste in zijn eentje de uiterst zwakke derby met 1-0 in het voordeel van SVOC'Ol. De vaak ongrijpbare aanvaller sneed vanaf de linkerf lank het strafschopgebied in, hij ontdeed zich van drie Oostrum- mers en scoorde met een zuiver schot in de verste hoek: 1-0. Doel man Ralph Kessels, die zijn ploeg met enkele knappe reddingen lang op de been hield, was dit maal kansloos. Het enige doelpunt, dat in de 63e minuut viel, was een van de spaarza me hoogtepunten Vooral in de eerste helft was het spel superslecht. Er was allerminst sprake van een echte derby want strijd ontbrak De winnende trainer Henk Lammen was deson danks in zijn nopjes met de winst. "Het was inderdaad niet best. Maar voor mij tellen vandaag alleen de pun ten." Zowel SVOC als Oostrum staat in de onderste regionen van de vijfde klasse F. Door de 1-0 zege komt SVOC, op elf punten en vindt aansluiting bij de middenmoot. Oostrum, dat op, vijf punten blijft steken, maakt een heel moeilijk seizoen door. Het team van de geplaagde trainer Marcel Lenssen zal alle zeilen moeten bijzetten om degradatie te voorkomen. Al vroeg in het seizoen haakten drie basisspelers af nadat Lenssen openlijke kritiek op twee van hen had geleverd. Tegen SVOC'Ol waren Jules Kreutz, Alex Peerlings en Rik Schle pers geschorst. Tot overmaat van ramp viel halverwege de tweede helft ook nog aanvoerder Bob van Mil uit. In een luchtduel met Leon Strijbos kreeg de ongelukkige Oostrummer een elleboog in zijn gezicht. Hij werd met vermoedelijk een gebroken kaak met de ambulance naar het zieken huis gebracht. Nog meer tegenslag kan Oostrum momenteel allerminst gebruiken. Schrale troost is dat de beide staartploegen EWC en DSV eveneens verloren waardoor Oostrum boVen de fatale streep blijft. Voor rust hadden de bezoekers een licht veld- overwicht. Hel middenveld van SVOC speelde zover naar achteren dat de aansluiting met het spitsenduo Ivan Maes/Arjan Tijssen geheel ontbrak. De beste kansen waren toch voor de thuisploeg na een half uur. Door goed sloren van Ivan Maes versehcen Leon Strijbos vrij voor doelman Kessels die knap redde. Een minuut later dook Strijbos alweer voor het Oostrumse doel op maar opnieuw voorkwam Ralph Kessels een tegentreffer. "De angst om niet te verliezen overheer ste", meende Henk Lammen, "Anders kan ik het slechte spel niet verklaren. Tijdens de rust heb ik gehamerd op meer agressie en beleving. We moes ten er een schepje bovenop doen want we wilden vandaag per se drie punten pakken." SVOC begon sterk aan de tweede helft. Na Bob van Mil kreeg nu ook Bas Kessels geel omdat hij de Oirlose Venray heeft op eigen terrein een wel heel gevoelige 0-3 nederlaag gele den tegen het' matige Margriet uit Oss. Venray verspeelt hiermee op korte termijn de kans op een kopposi tie in de tweede klasse en is de twee de periode slecht gestart.Ook jammer voor een aantal toeschouwers die extra op deze wedstrijd af waren gekomen omdat Venray de week ervoor nog goed was voor vijf doel punten uit tegen Helden. Kortom een grote gemiste kans op diverse terrei nen voor de Venray equipe De thuisploeg startte de wedstrijd veel te slap maar desondanks waren de ploegen de eerste helft goed aan elkaar gewaagd. Echte doelrijpe kan sen deden zich voor beide doelen nauwelijks voor en het leek een wed strijd te worden met weinig doelpun ten. Wie zou denken dat Koolhof z 'n mannen scherp de kleedkamer uit zou krijgen kwam bedrogen uit en het was promovendus Margriet dat de wedstrijd naar z'n hand wist te zetten Zowel op het middenveld aan val als in de verdediging bakte Venray er niets van en werd het bij vlagen overklast door een fris en fel spelend Margriet. Dit overwicht resulteerde in de 65e minuut in de verdiende ope ningstreffer voor de gasten. Jac Jans sen was de doelpuntenmaker Tien minuten later was het opnieuw raak Drabbels verkeek zich op een hogc bal, trachtte hij deze misser met een te VToege sliding te corrigeren en ver volgens kon z n directe tegenstander Johan Vos makkelijk scoren. Nog geen vijf minuten daarna werd het duel beslist. Een snelle aanval over rechts werd goed voorgetrokken en Johan Vos was er opnieuw als de kip pen bij om Venray doelman Niels Nielen kansloos te laten in de korte hoek. Margriet kreeg zelfs daarna nog kansen de score verder op te voeren maar gelukkig voor Venray werden deze kansen niet verzilverd. Scheids rechter Bcnzani uit Weert floot een prima wedstrijd voor 300 toeschou wers. Zondag krijgt Venray de kans op een revanche uit tegen Blerick. Marcel Holtackers (0c links) probeert Ld Classens '01) de voet dwars te zetten spits Arjan Tijssen onreglc afstopte. Tijssen was twee kei bij een treffer maar goalie Ralp seis bleek onpasseerbaar. T( de 63e minuut de SVOC-spits onnavolgbare solo begon die h schitterend afrondde en keep seis kansloos liet: 1-0. Oostrum opende daarna op de gelijkmaker. Invaller Schoenmakers kon van inkoppen maar doelman Mulder redde subliem. Even li scheen Marcel Holtackers in ke positie voor het SVOC-d schoot de bal in de korte hoe opnieuw was Ruud de Mulder post. Terwijl de schemering ii sportpark Heesakker blies Jongkind voor het eindsignaa gen de handen bij SVOC de I Een week na de 2-0 winst werd opnieuw met een direi current afgerekend. Op vrijdag 15 november v werkgroep toekomst SV Geijs café 't Trefpunt Programma zaterdag 16 TOP-Geijstercn vet. a 16, Programma zondag 17 n Meerlo 3-Geijsteren Uitslagen: Holthees-VCH BW 3-Holthees 2 Holthees 3-Leunen 7 SSS-Veteranen Programma komend wei Top-Hollhees SJW-Holthees 2 Holthees 3 en Veteranen zijn Programma zondag 17 n Toxandria 1-SSS'18 1 RKDEV 2-SSST8 2 SSS'18 3-Sambeek 2 Venhorst 2-SSS18 4 SSS'18 vrij SSS'18 ds 1-RKSVO ds 1 S \/enray -inrtiistrif"; Leden Business Club HoofdsponsorInaüfa Industries Iv Kiadingspisor: A S Intersporc Golden Members. Inalfa lixLstries S-V. Bouwmij Janssen 8.V. NLW-bedrijven, Venray van Haren Autcrobielfcedrigven B.V. Mandsrs Industries Nelipak Thenroforming B.V. SUS Bank Limburg Xerox Kam factoring (Nederland) Members Aben Assurantie Groep B.V. Adecco Personeelsdiensten Auto Arena Venray PNG Bedrijven Heijei Bol Accountants. Venray Bouwbedrijf Keener u Zn. Hoithees Deloitte ft Touche Venlo ËLektro Martens installatie B.V. Fcartis Bark Venray Gtrree rBrty-Catering Elitterswijck Hamburg Mannheimer (L'daml Human Insurance Group BV DC Bank Venray Interstylmg B.V ISL Automatisering BV Venlo Jerdskans Installatie B.V Keijsers-iönders Installatietechniek BV Lifestyle ttade.'Secendo fashion [■bkelaardi] Carel Fijen a der R s B.V. Notariskantoor Mathijssen Weijs NDtaris Mr Q.C.M. Kaantjes van der Putt Advocaten. Venray Rabobank Venray Meerlo-Wanssu Gerard Reijnders Schilderwerken B Socan Teleccmunicatie, Venray Rongen Tegels Sanitair en Tegelver ken Rühl Haegens Van Aar P Tliermaalbad Arcen B.V. TXiming Technic B.V TcDd Verstraaten B.V. Drukkerij van den Munckhof B.V. Verhoeven Groen B.V. Partycentrum De Witte Hoeve Programma zaterdag 16 nov.: Venray vet.-Oostrum vet. a. 15.30 Afmelden: uiterlijk donderdag bij John v.d. Laar, tel. 511541. Programma zondag 17 Blerick 1-Venray 1 Panningen 2-Venray 2 Venray 3-Schijndel/D 3 Venray 4-Montagnards 2 Venray 5-Baarlo 3 Oostrum 2-Venray 6 Venrav 7-Lottum 2 SVEB 3-Venrav 8 Venray 9-Dcurne 4 Olympia 3-Venray 10 Wittenhorst 10-Venray 11 Venray 12-SVEB 5 Feslilent/M Dal-Venray Dal SES Dal-Venray Da2 nov.: a. 14.30 a. 10.30 a. 11.30 a.11.30 3.11.30 a. 12.00 a.09.30 a. 10.00 a.09.30 a.12 00 a. 10.00 a.09.30 a.10.00 a. 10.00 Uitslagen: JVC Bl-Venray BI 2-2 Melderslo BI-Venrav B4 4-0 RKDSO Cl-Venrav C4 2-2 SSS'18 Dl-Venrav D3 0-5 BW'27 Dl-Venrav D7 ^-0 Volharding D3-Venray D9 3-1 Volharding El-Venrav E2 0-0 Vitesse'08 E3-Venrav E8 8-2 Oostrum E3-Venray E9 6-2 Volharding E5-Venray El 1 4-0 Oostrum E4-Venray El 3M 10-7 HRC'27 F2-Venray F10 2-2 Melderslo F2-Venray F12 7-0 Programma zaterdag 16 nov.: Venray Al-Geleen Zuid Al a. 14.30 Vitesse'08 Al-VenravA2 v.13.30 Venray A3-ZSV A2 a. 13 15 Venray B1 -De Treffers BI a1315 Mariahout Bl-Venray B2 v. 11.30 Venrav B3-Oostrum B2 Venray B4-TOP'27 BI Tiglieja B2-Venrav B5 Gcmert Cl-Vcnrav Cl Venrav C2-SSS'I8 C1 MVC' 19 C2-Venray C3 Venrav C4-Quick Bovs'31 C2 SV Meerlo C2-Venray C5 VVV'03 C3-Venray C6 SPV Cl-Venray C7 Venray C9M-I.ierop C2 Schijndcl Dl-Venray Dl Baarlo Dl-Vcnray D2 Venray D3-Hegelsom Dl Baarlo D2-Venrav D4 Venray D5-HRC'27 Dl Hegelsom D2-Venray D6 Venray D7-Swolg. Boys Dl Venray D8-Venray Dl 1M (vr.) Venray D9-Leunen D3 Venray D10-Baarlo D4 Baarlo El-Venray El Venray E2-Montagnards El a 14.45 Baarlo E2-Vcnray E3 a. 14.45 Venray E4-Blerick E2 v. 11.30 Blerick E3-Venray E5 v. 11 30 Venray E6-Wittenhorst E2 a 1315 Venrav E7 oe'fenwedstri jd v. 12.00 Venray E8-SSS' 18 E3 a. 14.45 Venray E9-Wittenhorst E6 v. 13.00 Kronenberg E2-Vcnray E10 v. 11.30 Venray E11-Stomivogels'28 E2i v 12.00 Astrant ia El-Venray El 2M v a. 11.45 Venray E13M oefenwedstrijd v.09 .30 Leunen F1-Venray F1 v. 10.30 Venray F2-Vitesse'08 F1 3 a l 1.45 Vitesse'08 F2-Venray F3 v. 10.30 Venray F4-Ysselsteyn F1 3 a. 11.45 Wittenhorst F3-Venray F5 v v.08.45 Venray F6-Baarlo F2 a.09.30 Swolg. Boys F1-Venray F7 v a. 12.00 Venray F8-Wittenhorst F5 a.09.30 Stormvogels'28 F2-Venray F9 v'j a.09.30 Venray F10-Leunen F4 v.09.15 Stormvogels'28 F3-Venray Fllv' a.09.00 Venray F 12-LeuncnF6

Peel en Maas | 2002 | | pagina 14