Sportnieuws -info Ysselsteyn heel snel kansloos ihijnwerpér p: ottum te sterk or Holthees Aerselo en TOP coren niet Vegio Topschutters Klassement Zeer matig Venray uitgebekerd Dames Venray bekeren verder Bart Rütten schiet Swolgense Boys naar zege 0 Ssassfi!' SsSr^eBv SPORT SV Geijsteren SV Merselo VV Holthees SV Ysselsteyn SVV Veteranen SVOC'01 VV Oostrum SV Meerlo Sv Venray SVV Jeugd Senioren Veteranen LEN maas Donderdag 24 oktober 2002 - Pagina 17 redactie van nümwsblad Peel nas gaat wckpnjks een speler, Erof ander'voetbaldier' van runateurplub uit de regio in de aweufer zetten. Deze week van Dijck van SV Yssel- céntraal. i:Geert van Dijck jd: 26 orteplaats: Venray iplaats: Ysselsteyn irlijke staat: Ongehuwd, Qwonend met Femke van I bi iculen •ren: Nee rp/studie: Werkvoorbereider/ ilator bouwbedrijf Van den :kf toinOploo rvan: SV Ysselsteyn t clubs: Nee, ik heb altijd bij Ysselsteyn gevoetbald nef hoogtepunt: Kampioen in de vijfde klasse en: fef dieptepunt: Zou het niet weten riete club: Ajax riete speler: Chivu lingseten: Rode kool met puree en hachee fc Pilsje iriete tv-programma: Kopspijkers Itie: Dit jaar handhaving met Ysselsteyn TOrdt kampioen?: MVC of HBSV [eindigt Ysselsteyn?: De vierde klasse F is wel sterker geworden, met deze groep moeten we toch wel in de subtop kunnen eindi- rachting voor zondag, thuis tegen Meterik: Een kleine zege voor 3-1 Geert Redactie oray-Blauw Geel 2-3 1-1 esse-Volharding 0-3 1-2 selsteyn-Meterik 3-1 1-1 MSV-Leunen 0-0 2-1 )C'01-De Zwaluw 2-1 2-2 innvogels-Oostrum 1-1 3-1 inssum-Meerlo 2-1 3-1 ^-Melderslo 0-1 1-1 onenberg- Merselo 2-0 3-1 lerica-Holthees 1-1 2-1 f ssenstand: Dirk van de Ven (SVOC'Ol) 8 punten Denny van Veghel (Volharding) 7 punten Geurt Clevers (SV Meerlo), Mark Maassen (Merselo) 4 punten Peter van Osch (Venray) 2 punten Sana Boumasmoud (dames SV Venray) 1 punt Henseniuspiein 5c 5801 BB Venray ïees heeft in en tegen Lottum •1 nederlaag geleden. Een aan- id Holthees kan in de beginfase list maken tegen de gastheren efensief de zaakjes goed voor hebben. In de negentiende ut plaatst Lottum zijn eerste en tn doeltreffende counter Een bal wordt door de spits goed jckopt waarna Rob de Boer vrij Jos Pingen op kan duiken en de 1-0 binnen kan schieten later krijgt Holthees zijn eerste pals Rob Poels van 20 meter net schiet. Bij de tweede aanval van inn is het opnieuw raak. Na een irp wordt de bal met een omhaal gezet en kopt Mark van Peelen epaal. De terugkaatsende bal valt euw voor zijn voeten waarna hij nspelijk binnenschiet: 2-0. Rob is is korte tijd later dichtbij een er als de keeper uit het doel is. lob van 25 meter mist maar net doel. Bij een corner voor Lottum niet veel later een Lottumspeler fout als hij een Holtheesspeler emitschopt en terecht rood krijgt, e tumult hierna krijgt Holthees- erRob Poels geel. In de aanslui- e corner ziet de scheidsrechter in sliding van Rob Poels een overtrc- en legt de bal op de stip. Het is Rob Poels de tweede gele kaart rok hij kan inrukken. Marco Clee- vens neemt de penalty die in eerste instantie door Jos Pingen wordt gestopt, maar in de rebound is Clee- vens alsnog trefzeker. Rob Wilms heeft hierna een fraaie actie maar zijn schot gaat rakeling over. In de 45e minuut is er weer een lange bal voor Lottum die door de Holtheesdefensie maar half geraakt wordt en krijgt Nicky Claassens de bal onverwacht voor de voeten. Vrij voor Jos Pingen laat hij de Holthees-doelman kansloos met een schuiver. Na de thee is Holthees nog aanval lender dan in de eerste helft. In de 57e minuut krijgen de gasten een penalty als Rob Wilms door de keeper wordt aangetikt. De ingevallen Jelle van Tilburg benut de penalty feilloos. Even later krijgt Henry Bevers een goede kans als hij een snel genomen vrije trap van twaalf meter hard inschiet maar de keeper redt met een fraaie actie. Holthees krijgt nog een fraaie actie van Rob Wilms te zien maar zijn schot gaat via de benen van de keeper naast het doel. Bevers ziet later nog een vrije trap rakelings naast gaan. Lottum krijgt pas in de slotmi nuten zijn eerste mogelijkheid maar twee vrije trappen belanden in de muur van Holthees. In blessuretijd krijgt Jelle van Tilburg de laatste kans van de wedstrijd. Hij komt met zijn hoofd net niet bij de bal. Barto's broodjes De Bleek 52 5801 MD Venray Tel (0478) 58 20 92 Fax (0478) 58 75 1 7 ,b r o o dj loodjes - pistoletjes - baguettes - croissants - 'rovencettes - Salades - Catering - bezorging ^-Online-Bestellen www.bartosbroodjes.nl ile zesde klasse deelden Merselo TOP afgelopen zaterdag al de pun- 04). Beide teams staan in de ■tote helft van de stand en gingen 'ook voor de volle winst. Hierdoor Hond een levendige wedstrijd die over het hele veld afspeelde. - teams schuwden de aanval niet, f echte uitgespeelde kansen er niet. Merselo was in de eer- Ift wel de iets betere ploeg en zich enkele kleine kansjes te •'ten. De beste kans was echter de gasten. Op slag van rust dde de inzet van een TOP-speler 'er op de lat in plaats van tussen to'en. Zo bleef het tot aan de rust ,nde tweede helft werd door beide tos voor dezelfde strijdwijze geko zen. In de 60ste minuut was Merselo dicht bij een treffer, maar de inzet werd van richting veranderd en spat te op de paal en vandaar weer het veld in. De niet opvallende scheids rechter had een rustige avond. De beide teams vochten om de bal en dat maakte het kijken de moeite waard. Naarmate het dujel vorderde was dui delijk dat de ploeg die de eerste treffer zou scoren ook met de drie punten naar huis zou gaan. Merselo leek in de slotminuut deze winst te pakken maar met een katachtige red ding van de TOP-goalie werd ook deze kans verijdeld. Gezien het wed strijdbeeld bleef het bij de terechte puntcndeling. Komende zondag gaat Merselo de strijd aan in en tegen de Kronenberg. v er zekeringsgroe Dep. Petersstraat 2 7 5808 BB Oirlo telefoon 0478-57 8 I O 1 fax: 0478-57 8 I 05 Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Venray gestart met de topscorersrubriek "Vegio Top schutters Klassement' voor alle voet balverenigingen uit de gemeenten Venray en de voetbalclubs Meerlo, Wanssum. Blitterswijck. Tienray, Swolgen, Vierlingsbeek. Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spe lers die de meeste doelpunten heb ben gescoord in de amateurvoetbal competitie 2002-2003. Door het beperkte inhaalprogramma van afge lopen zondag veranderde er weinig in de klassementen. Leider Swolgense Boys verstevigde de koppositie in hel verenigingsklassement door drie keer te scoren. De "boys" hebben nu 25 treffers achter hun naam staan. BW, dat twee keer scoorde, neemt de- tweede plaats in met achttien doel punten voor SV Venray met zeventien treffers. In het individuele klassement blijft Bas Heijnen (Swolgense Boys) koploper met acht doelpunten. Zijn ploeggenoten Kevin Tissen en Bart Rütten, respectievelijk een en twee doelpunten afgelopen zondag, nemen samen met zeven doelpunten nu de tweede plaats in. De stand in het verenigingsklasse ment: 1) Swolgense Boys 25 doelpunten 2) BW 18 3) SV Venray 17 4) Volharding 10 5) Ysselsteyn, Holthees en SVOC'Ol 10 8) Merselo en Wanssum 9 10) TOP 7 11) Meerlo, Oostrum en SSS'18 5 14)Leunen 4 Het individuele klassement' 1Bas Heijnen (Swolgense Boys) 8 2) Kevin Tissen (Swolgense Boys) en Bart Rütten (Swolgense Boys) 7 4) Marcel Lucassen (BW'27), Niels de Klerk (SV Venray) 6 doelpunten 6) Rob Wilms (Holthees), Maikel Fransman (Volharding) 5 8) Tom Joosten (SSS'18), Roger Wol lens (BW), Hans Weijers (Wanssum), Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Ivo van der Weerden en Wout Gommers (bei den SV Venray) 3. Een matig SV Venray is uitgebekerd tegen SVEB. In Broekhuizenvorst was het na negentig minuten voetbal 2-2. Door een gemiste strafschop van Rob Scholten trok Venray uiteindelijk met 5-3 aan het kortste eind in de straf- schoppenreeks. Broekhuizenvorst bekert daardoor verder en voor Ven ray rest niets anders dan zich te con centreren op de competitie. Niets in deze wedstrijd deed je vermoeden dat hier een tweedeklasser bezig was tegen een vierdeklasser. Het klas- severschil was nauwelijks zichtbaar en waar SVEB kon viel het aan. Op het middenveld was SVEB steviger en had meer controle. Niels Hermsen speelde meer ballen bij de tegenstan der in de voeten dan bij z'n medespe lers en ook op de vleugels was Venray de eerste helft niet zichtbaar. Toch was het Hermsen die na 20 minuten een vrije trap op het hoold van aan voerder Alex de Swart legde en deze kopte bekwaam Ln, Venray leidde met 0-1SVEB weigerde zich hierbij neer te leggen en met enkele snelle uitval len werd de Venray achterhoede op de proef gesteld. Een aanval over rechts van Broekhuizenvorst werd uiteindelijk scherp voorgegeven en door Peter van Megen in het doel gegleden. Een verdiende gelijkmaker ondanks het feit dat zowel Niels de Klerk en Niels Hermsen beiden nog een keer het houtwerk hadden getrof fen. De rust brak aan met 1-1 en de vraag was of SVEB ook de tweede helft een gelijkwaardige tegenstander voor Venray kon blijven. Dat bleek dus wel het geval. In de 50e minuut was het zelfs opnieuw Peter van Megen die 2-1 kon scoren na een fou tieve terugspeelbal van Venray debu tant Mohammed Noamani. Het duur de tol de 75e minuut voordat Venray de gelijkmaker kon scoren dit na een flitsende actie van Niels de Klerk. L it de draai verraste hij de SVEB goalie en schoot keihard via de paal binnen. Daarna kreeg SVEB nog de beste kansen op de winst na snelle tegen stoten maar Venray "keeper Artak was op zijn hoede en hield z'n ploeg op de been. In de strafschoppenreeks mocht Venray beginnen. Het was Rob Scholten die te zacht inschoot en de doelman van SVEB stopte zijn inzet. Daarna werden alle strafschoppen van SVEB benut zodat Venray de vijf de strafschop niet eens meer hoefde te nemen en de thuisploeg verdiend deze bekerwedstrijd won. Voor Ven ray trainer Koolhof is er nog veel werk aan de winkel na deze wanver toning. Dat Venray een aantal gebles seerden heeft mag niet als excuus gel den. Venray was niet bij de les en sommige spelers al helemaal niet en een compliment is op z 'n plaats voor de faire en prima instelling van de SVEB formatie. De dames van Venray hebben het bekerduel tegen RKDÉV uit Arcen eenvoudig gewonnen: 4-0. RKDEV speelt twee klassen lager dan SV Ven ray en staat in de top van de 4e klasse. Hierdoor waren de Venrayse dames aan hun stand verplicht om te win nen. Met goed opgezette aanvallen werd het doel van RKDEV opgezocht. Toch duurde het tot de 20e minuut voordat de openingsgoal zou vallen: Sandra Wismans zette op rechts goed door en gaf een voorzet richting tweede paal, die door Yvonne Ver hoeven binnengetikt kon worden. In de 33e minuut volgde een herhaling van dit doelpunt, alleen was Janine Rongen de aangeefster en Jessie Pel- zer de afmaakster. Vier minuten later was het weer raak: een een-twee in het strafschopgebied tussen Lonneke van Eist en Patty Dings werd door de laatste koelbloedig afgemaakt. De mst ging in met een 3-0 voorsprong voor de Venrayse voetbalsters. In de twee de helft werd het spel wat chaoti scher. Venray miste de echte scherp te en RKDEV kon niet beter. In de 65e minuut een opzienbarend en één malig optreden van grensrechtster Miranda Janssen, die de geblesseerde Sandra Wismans kwam vervangen. Het slotakkoord werd gezet door Jessie Pelzer, die op rechts goed door ging en zelf bekwaam afmaakte. Een regelmatige 4-0 overwinning die eigenlijk veel hoger had moeten uit vallen. Hoop op bekerstunt tegen Someren vervliegt binnen vijf minuten Anders dan de uitslag doet vermoe den had Swolgense Boys een zware middag in Grubbenvorst. Pas in het laatste kwartier kon Swolgen de 0-3 zege bewerkstelligen. In een matig duel werd er aan beide zijden hard gewerkt, maar waren het enkele goede combinaties en individuele acties van Swolgense Boys die de doorslag gaven. Het verschil op de ranglijst tussen beiden ploegen was niet op het veld te zien. De jonge ploeg uit Grubbenvorst was zeer fel begonnen en Swolgense Boys juist te afwachtend. Hierdoor was het meeste balbezit voor Grubbenvorst en won nen ze ook de meeste duels. Toch kreeg Swolgen de eerste paar kansjes met Bas Heijnen. Waar hij de laatste weken erg trefzeker was miste hij nu jammerlijk. Ook Bart Rütten kreeg een goede mogelijkheid, maar schoof de bal net langs het doel. GFC deed echter goed mee en kreeg zelfs de beste kansen om de score te openen. De eerste keer trof de gevaarlijke cen trum-spits de lat, terwijl de tweede keer de bal net door Sjoerd Kerstjens van de lijn kon worden gehaald. In de eerste helft ontbrak hei Swolgense Boys aan vernuft en liepen de combi- maties erg stroef. Na rust in eerste instantie hetzelfde beeld. Beide ploe gen waren aan elkaar gewaagd Toch kreeg Swolgense Boys langzaam iets meer controle op de wedstrijd. Het leek of GFC er conditioneel doorheen zat. Echte kansen kon het zich niet meer creéren, waar Swolgense Boys dat wel kon. Zo was Thijs van Mierlo dicht bij een doelpunt, maar zijn inzet werd net voor de doellijn gekeerd. Met de ruimte die het nu kreeg wist Swolgen zich wel raad. Na een goede pass kon Bart Rütten in 75e minuut de score openen, 0-1. Dit was blijk baar teveel van het goede voor GFC want hierna kon Swolgense Boys naar hartelust voetballen. Dc combinaties liepen weer als vanouds en de ene goede aanval volgde de andere op. Het was wederom Bart Rütten die na een mooie assist van Peter Hendrix er 0-2 van maakte in de 84e minuut. Het werd zelfs 0-3 in de 89e minuut na een mooie solo van Kevin Tissen die deze doeltreffend afsloot met een strak schot in de verre hoek. Een zwaar bevochten overwinning, maar gezien het kwaliteitsverschil toch ver diend. Volgende week treed Swolgen se Boys aan tegen VCH. De wedstrijd zal om 14.30 beginnen op Sportpark Kerkebos. Programma zondag 27 oktober: Geijsteren-Wanssum 3 all .00 Veteranen: Zaterdag 26 oktober RKDEV-Geijsteren a. 16.30 Ysselsteyn-Someren 2-7 (0-5). Doelpunten: 2. Ties Steenstra 0- 1: 5. Karei Verdonschot 0-2; 16. Karei Verdonschot 0-3; 32. Ties Steenstra 0-4; 40. Ties Steenstra 0- 5; 46. Ronnie Bovee 1-5; 71. Eddy Kuenen 2-5: 82. Karei Verdon schot 2-6; 85. Stan Kosman 2-7. Scheidsrechter: Thomassen (Pan- ningen). Toeschouwers: 125. Gele kaart: Stefan van Sinderen (Yssel steyn). Ysselsteyn: R. Berkers; G. Pee- ters, Van Sinderen (65. Tissen), T. Berkers en Geurts; Kuenen, Wij- nands, R. Peeters en Versteegen; Kuunders (46. Bovee) en Van Dijck. (Door Henk Willemssen) Vierdeklasser Ysselsteyn heeft niet kunnen stunten tegen Some ren dat drie klassen hoger speelt. Binnen vijf minuten leidde de Brabantse eersteklasser al met 0- 2. Na de 0-5 ruststand leek de ploeg van trainer Mart Verlijs- donk zelfs een complete afstraffing te krijgen. Maar in de tweede helft herstelde Ysselsteyn zich en hield de schade beperkt tot 2-7. Toch viel er zondag op sportpark De Vlies een bekerstunt te bewonde ren Ysselsteyn 2 kieperde Venray 2, dat in de competitie drie niveaus hoger speelt, heel verrassend uit het bekertoernooi: 1-0. Vlak voor tijd kre gen dc Ysselsteynse reserves - volgens eigen zeggen - een volkomen onte rechte penalty. Geert van Dijck senior accepteerde het cadeautje dankbaar en passeerde vanaf de stip doelman Rick Ewalts: 1-0. Dc hoofdmacht werd een paar uur tjes later snel een illusie armer. Een dubbele stunt zat er niet in voor de Ysselsteynse voetbalclub. Al in de tweede minuut kopte de volledig vrij staande Ties Steenstra de openings treffer binnen: 0-1. Drie minuten viel de 0-2 uit een identieke aanval. De voorzet kwam weer van de rechter kant en ditmaal was het good-old Karei Verdonschot die met het hoofd afrondde: 0-2. Verdonschot tekende na ruim een kwartier ook voor de derde treffer. Ysselsteyn liet zich niet ontmoedigen en zocht de aanval. Zo kopte Geert van Dijck in de handen van doelman Kuijpers en strandde Jef frey Versteegen eveneens op de Somerense goalie. De Brabanders waren duidelijk een maatje te groot voor de thuisclub. Na een half uur werd het 04 en vlak voor rust zelfs 0- 5 door tweemaal Ties Steenstra. De paal voorkwam dat Ysselsteyn met een 0-6 achterstand moest gaan rus ten. Doelman Rob Berkers kan zich niet herinneren dat hij ooit vijf keer moest vissen in één helft. "Dat moet in de F- jes geweest zijn", denkt de keeper. "We lieten ons in het begin overdon deren. We begonnen gewoon te slap. Terwijl het juist onze bedoeling was om zó lang mogelijk de nul vast te houden. En dan kon er misschien een stunt inzitten. Maar Someren liet zien dat het een eersteklasser was. Ze von den elkaar zo gemakkelijk en de voor zetten kwamen precies op maat. Hun spitsen kopten de ballen ook steeds goed naar de grond waardoor ik tel kens kansloos was", zei Rob Berkers. Tijdens de rust verving Ronnie Bovee Ramon Kuunders in de aanval. Bovee stond nog geen minuut in het De Ysselsteynse verdedigers had den regelmatig het nakijken. veld toen hij met een prachtig schot via de onderkant van de lat 1-5 scoor de. Ysselsteyn had in het tweede bedrijf defensief de zaken beter op orde. Aan de andere kant liet Some ren de teugels ook wat vieren. De Bra banders hoefden niet mee zo nodig. Daardoor kon Ysselsteyn terugkomen tot 2-5. Ronnie Bovee zette goed door over de linkerkant en gaf een prima voorzet die door Eddv Kuenen verzil verd werd: 2-5. Dat was voor Some ren het sein om nog even aan te zet ten. Doelman Rob Berkers voorkwam met enkele knappe reddingen een tegentreffer. Maar acht minuten voor tijd was hij kansloos toen aanvoerder Verdonschot een voorzet slim ver lengde: 2-6. Stan Kosman bracht de 2- 7 eindstand op het scorebord. "In de tweede helft zijn we hele maal opnieuw begonnenaldus Rob Berkers. "We zaten er toen ook wat feller op en hebben best lekker gespeeld. Want we spelen ook niet iedere week een eersteklasser.' Uitslagen: Merselo 1-TOP 1 04) Ysselsteyn 6-Merselo 3 1-7 Vitesse Dl-Merselo Dl (beker) 6-2 ONA-Veteranen 3-3 Programma jeugd zaterdag 26 oktober: Stiph. Vooruit Al-SSS Al 14.30 Deurne Bl-SSS BI co 14.30 SSS B2 co-Ysselstevn B2 13.30 SSS Cl co-Sparta Cl 14.00 Olypmia C3-SSS C2 co 13.00 Fiducia El-Merselo E2 v. 10.15 SVOC A-Veteranen 16.00 Programma zondag 27 oktober: Kronenberg 1-Merselo 1 14.30 Wittenh. 8-Mersclo 2 09.30 Merselo 3-Griendsv. 3 11.00 Donderdag 31 oktober is de algemene jaarvergadering voetbal en korfbal, aanvang 20.30. De training voor de senioren op don derdag 31 oktober begint om 19-00 Uitslagen: Lottum-Holthees 4-1 Holthees 2 vrij SSS 5-Holthees 3 3-3 Venrav-veteranen 3-2 Programma komend weekend America-Holthees 14.30 Meterik 4-Holthees 2 10.30 Holthees 3-EEV 1 11.00 Veteranen-SVCB Venrav 17 00 Jeugd: Uitslagen: Ysselsteyn Fl-RKOSV Achates F1 2-3 Ysselsteyn F3-Fudicia F2 11-0 Programma zaterdag 26 okt. America B1 -Ysselsteyn BI v 1315 SSS 18 B2-Ysselsteyn B2 v 12.30 u Stiphout Vooruit Cl-Ysselstevn Cl v 11.00 D, E en F 4 tegen 4 MF1-2 en MF34 onderlinge wedstrijd, a 10.30 Senioren Uitslagen: Ysselsteyn 1-Someren 1 2-7 Ysselsteyn 2-Venray 2 1-0 Ysselsteyn 6-Merselo 3 1-7 Programma zondag 27 oktober: Ysselstevn 1-Meterik 1 14 30 Ysselsteyn 2-RKDEV 2 13.00 Oostrum 6-YsseIsteyn 4 10.00 VW'03 6-Ysselstevn 5 10.30 Ysselsteyn 6-SVOC'014 10 30 Veteranen Uitslagen: Someren-Ysselsteyn 3-1 Programma zaterdag 26 okto ber: Ysselsteyn-Mifano a. 16.30 spelers 20 t/m 12 wedstrijd 2 november: Walsberg-Ysselsteyn Uitslag: SW-Neerkandia 2-3 Programma zaterdag 26 okt.: NWC (Asten>SW 16.00 vertrek vanaf De Evenaar. Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel 582346 Uitslagen: SVOC 6-MVC19 5 1-1 Programma zondag 27 oktober: SVOC 1-De Zwaluw 1 14.30 SVOC 2-Swolgense Boys 2 11.30 SVOC 3-Wittenhorst 6 1130 Ysselsteyn 6-SVOC 4 10.30 Swolgense Bovs 3-SVOC 5 10.30 IVO 8-SVOC 6 10.00 Veteranen: zaterdag 26 oktober SVOC '01 A-Merselo a. 16.00 SVOC '01 B-SJVV Deurne a. 16.00 Alle spelers worden verwacht Afmel den vanaf heden weer bij Harry Voer- mans tel: 571598 Jeugd: Programma zaterdag 26 okt.: ZSV Al-SVOC Al a 14.30 TOP '2~ Bl-SVOC BI a. 14.30 Oostrum Cl-SVOC Cl a. 13-30 Vriendschappelijk: Volharding E4-SVOC E 2 a10.00 SVOC F2-Montagnards F2 a. 09.00 Uitslagen: Stormvogels El-Oostrum El 2-1 SVS vet.-Oostrum vet. 2 - 2 Programma zaterdag 26 oktober: Oostrum vet.-Ona vet. a. 16.30 RKSVO Al-Oostrum Al a. 14.00 Milsbeek Bl-Oostrum BI a. 14.30 Oostrum B2-Venrav B4 a. 14.00 Oostrum C1-SVOC01 Cl a. 13 30 Vriendschappelijk: Öostrum Dl-SVEB Dl a. 09.30 Programma zondag 27 oktober Stormvogels 1-Oostrum 1 a. 14.30 Oostrum 2-Wittenhorst 4 a. 12.00 Sambeek 2-Oostrum 3 a. 11.00 Milheezer B. 3-Oostrum 4 a. 11.00 Oostrum 5-America 2 a. 10.30 Oostrum 6-YsseIsteyn 4 a. 10.00 Quick B. Da 1-Oostrum Da 1 a. 13.00 Uitslagen: Meerlo Vet-BW Vet 1-3 DSV 1 -Meerlo 1 2-0 Programma zaterdag 26 okto ber: BW 2-Meerlo 3 15 30 Wanssum Vet-Meerlo Vet 16.00 Programma zondag 27 oktober: Wanssum 1-Meerlo 1 14.30 Meerlo 2-EWC 3 1100 Meerlo Da-HBV Da 11.00 (Inalfa ^industries Leden Business Club: Hoofdsponsor Inalfa Industries bv Kledlngsponsor. A S Intersport Golden Members: Inalfa Industries B.V Bouwmi) Janssen B V. NLW-bedrijven Venray van Haren Automobielbedrijven B.V. Manders Industries Nelipak Thermoforming B.V SNS Bank Limburg Xerox Manufacturing (Nederland) WG^Bedriiven Heijen Bolli w bedrijl^Koenen"iyfn Holthees Gorree Party-Catering Blitterswijck MSsLa»v«o SnG srus-ASH Thermaalbad Arcen B.V. Uitslagen: Swolgense Boys Al-Venray Al (b) 24 Blauw Geel'38 Cl-Venray Cl 2-2 Olympia Boys Cl-Venray C~ 9-0 Sparta' 18 M-Venray C9M (b) 1-12 SV Lottum Dl-Venray Dl (b) 0-1 Venray F1 -Sparta' 18 F1 (b) 1-2 Programma zaterdag 26 okto ber: Scharn Al-Venray Al v. 12.30 Venray A2-MVC' 19 A1 a. 15.00 Mifano A2-Venray A3 v. 13.15 Venlose Boys BI-Venray BI v. 13-30 Venrav B2-HeImondia BI a. 13.15 Venray B3-Volharding B2 Oostrum B2-Venray B4 Venrav B5-Sp. Irene B3 VW C2-Venray Cl Helmondia C2-Venray C2 Melderslo Cl-Venray C3 HBSV C2-Venray C4 Venray C5-BW27 Cl Venray C.6-Sp. Irene C4 Griendtsveen Cl-Venray C~ Venray C9M-ZSV C3 Venray Dl-Margriet Dl Venray E4-Venray E5 (vr.) SVOC'Ol E3-Venray E7 (vr.) a. 14.45 Programma Senioren zondag v 13.15 27 okt.: a. 1445 Venray 1-BlauwGeeI 1 b. 13-15 v. 9 00 Venrav 2 vrij v. 11 45 Stiphout 2-Venray 3 b. 10.00 a. 11.30 v. 12.45 Heijen 2-Venray 4 b. 10.15 a. 11.30 v. 12.00 ZSV 2-Venray 5 b 10.00 a. 11.00 a. 14.45 Venray 6-VCH 4 b 10.45 a. 11.30 a. 13-15 Helenaveen 2-Venray b, 12.00 a. v. 13.00 13.00 a 11.45 Venray 8-Resia 2 b. 08 45 a. 09-30 a. 13.15 DPV 2-Venrav 9 b. 10.30 a. 11.30 a. 10.00 Venray 10-VÏOS 3 b. 08.45 a. 09.30 v. 945 Venray 12-Sparta 5 b. 08.45 a. 09.30 Dames - RKSVO da 1-Venray da 1 b. 08.15 a. 10.00 RKDEV da 1-Venray da 2 b. 09.45 a 11.00 Veteranen Zaterdag 26 okt: SSS-Venray b. 16.00 a. 17.00 Uitslag: Venray-Holthees 4-2 Programma zaterdag 26 okt: SSS-Venrav a. 17.00 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij John v.d. Laar. tel. 511541.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 17