Ruud Lubbers geïnteresseerd erg in ons werk "Bedrijventerrein Smakterheide herziening 1999 - regionaal milieustation" Bekendmakingen gemeente Venray Verkeersafwikkeling tijdens vaccinatiecampagne ff Wet milieubeheer Bekendmaking Extra raadsbijeen- komsten Paterslaan en Hensenius- straat zuid Commissies J fakrmtl PEEL EN MAAS Pagin; t Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een carport aan dé' Kamperfoelie 79 te Venray tnv L.M.T.G. Ver meulen, Kamperfoelie 79; het bouwen van een bedrijfs woning aan de Timmerman- nsweg 62 te Ysselsteyn tnv P. v.d. Broek Varkenshandel, Lungendonk 8 te Helmond; - het bouwen van een mest- varkensstal aan De Hoef 18 te Leunen tnv M. v.d. Bigge- laar, De Hoef 18; - het vergroten van de loods aan De Hoef 18 te Leunen tnv M. v.d. Biggelaar, De Hoef 18; - het bouwen van een woning aan de Lavendelheide 26 te Venray tnv P. Meirmans en M. Arts, Klaproos 55; - het bouwen van een pomp- kamer aan de Macroweg 10 te Venray tnv Geodis Vites se, Energieweg 19b; - het bouwen van een woon gebouw en een groepswo ning op B.P. Jerusalem te Venray tnv Wonen Noord Limburg, Postbus 210. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. het slopen van een kippen- stal aan de Lorbaan 2a te Veulen tnv J.J.C. Bosgoed, Lorbaan 2a. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestem ming afgegeven. - het bouwen van een dakka pel aan de Puttenweg 17 te Tsselsteyn tnv J.WG.M. Geurts, Puttenweg 17; - het bouwen van een tuin- PEEL EN MAAS een abonnement waard huis aan de Stationsweg 74 te Venray tnv G.W.C. van Sambeek, Stationsweg 74; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders .van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. het bouwen van een woning aan de Laagheidehof 44 te Venray tnv W.H.J.M. Coop- mans, Stationsweg 125; het bouwen van een woning aan de Laagheidehof 42 te Venray tnv E.P. de Munck- Vloet, Merseloseweg 68; het bouwen van een woning aan de Laagheidehof 30 te Venray tnv W.F. Mulder, Marjolein 14; het bouwen van een woning aan de Laagheidehof 8 te Venray tnv H.D.T. Schim van der Loeff, Bosweg 2; het bouwen van een woning aan de Laagheidehof 4 te Venray tnv J.T.H. Smits, Vendel 5; het aanbouwen van een ber ging en de bouw van een tuinmuur aan de Pavane straat I te Venray tnv H. Koekkoek. Pavanestraat I het bouwen van een poort als erfafscheiding aan de Kruidenlaan 197 te Venray tnv J.H.B.J. Evers, Kruiden laan 197; - het vergroten van het kan toor aan de Hoogakker 15 te Venray tnv Bol Accoun tants, Postbus 421 - het bouwen van een mestsi- lo aan de Teeuwenhofweg 18 te Leunen tnv P.M.M. Cornelissen, Teeuwenhof weg 18. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvraag sloopvergunning verleend. - het slopen van de entree van het kantoor aan de Hoogakker 15 te Venray tnv Bol Accountants, Hoogak ker 15; Zij die menen door de afgifte van deze vergunning rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een tuin huis aan de Wilhelmina San- gersstraat 77 te Venray tnv P.A.J, van Mil, Wilhelmina Sangersstraat 77; - het vergroten van de woning aan de Willemstraat 10 te Venray tnv Wonen Venray, Postbus 210; - het vergroten van de woning aan de Bosweg 7a te Venray tnv A.G.M. Rongen, Dakdekkerstraat 32; - het bouwen van een tuin huis aan de Herik 19 te Ven ray tnv H.A.G.M. Clevers, Herik 19; De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van I I oktober 2002 gedurende vier weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Kindercentrum "De Nisse- hoff' heeft ons verzocht de op 29 september 2000 verleende bouwvergunning voor de bouw van blokunits met een instand houdingstermijn van twee jaar alsmede de hiervoor verleende tijdelijke vrijstelling ex. Artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijk Ordening met twee jaar te ver lengen. Alvorens hieromtrent een definitief besluit te nemen stellen wij een ieder in de gele genheid schriftelijk een zienswij ze omtrent de aanvraag gedu rende de ter inzage termijn aan ons kenbaar te maken. De stukken liggen ter inzage gedurende twee weken met ingang van I I oktober 2002. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Van rechtswege is bouwvergun ning verleend voor: - de verbouw van het bedrijfs pand aan de Vennenweg 1 te Venray; - de bouw van een werktui- genloods op het perceel aan de Beekweg 83 te Venray. Bekendmaking Monumentenverorden ing Vanaf heden ligt bij de infor matiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 6 weken ter inzage de beschikking van burgemeester en wethou ders van Venray: tot het verlenen van vergun ning als bedoeld artikel 9 van de Monumentenverordening 2000 gemeente Venray voor het renoveren van gevel werk, gevelbetimmering en gootwerk van gemeentelijk monument Stationsweg 201 x 5807 AB Oostrum. Opgrond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht kan degene wiens belang recht streeks bij dit besluit is betrok ken, daartegen binnen 6 weken na de dag waarop deze bekend making is gepubliceerd, een bezwaarschrift bij ons indienen. Venray, 10 oktober 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Goedgekeurd bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit van 10 sep tember 2002, kenmerk 2000/36670, het door de gemeenteraad van Venray op 24 april 2001 vastgestelde bestem mingsplan 'Bedrijventerrein Smakterheide herziening I999 - regionaal milieustation' geheel hebben goedgekeurd. Het milieustation is inmiddels gere aliseerd. Het besluit van Gede puteerde Staten en het goedge keurde bestemmingsplan liggen van vrijdag I I oktober tot en met donderdag 21 november 2002 voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met vrij dag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdiensten via telefoonnummer (0478) 523333. Binnen de genoemde termijn kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten inza ke goedkeuring beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Dit beroep kan worden ingesteld door degene, die ich tijdig met bedenkingen tot Gedeputeerde Staten heeft gewend, alsmede door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelij kerwijs niet in staat is geweest. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepster mijn een verzoek om voorlopi ge voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 10 oktober 2002 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris Op vrijdag I I oktober aanstaande vindt in sporthal De Wette- ling de tweede ronde van de vaccinatiecampagne meningokokken C (6 tot en met 14 jarigen) plaats. Gelet op het verwachte grote aanbod van verkeer heeft er overleg plaatsgevonden tussen de politie en de gemeente. Het advies is: Kom zoveel mogelijk met de flets naar 'De Wetteling' en als dat niet lukt samen met anderen in een auto (carpoolen). Ondanks de aanwezigheid van diverse parkeervoorzieningen bij 'De Wetteling' en het sportpark van S.V. Venray (onverharde par keerplaats) is het niet uitgesloten dat er parkeerproblemen en aan- en afvoerproblemen ontstaan. Degenen die op vrijdag 11 oktober niet bij sporthal 'De Wette ling' hoeven te zijn raden wij aan de Zuidsingel tussen de Leunse- weg en Langstraat te mijden. Peter van Horen, beheerder verkeer Rob Grootjans voor Artsen zonder Grenzen in Afghanistan (2) it Rob Grootjans (38) is als logistiek medewerker van Art sen zonder Grenzen aan de slag in Kandahar. Regelmatig zal de Venray- naar een bijdrage leveren aan Peel en Maas, w aarin hij zijn leven en werk in het door oor logen volledig verwoeste en verarmde Afghanistan belicht. Vandaag zijn tweede bijdrage. "Afghanistan is een land waar het begroeten van elkaar tot een ware kunst is verheven. Het is een ritueel van lang handen schudden en prevelen van begroetingen. Zeker voor een buitenstaander die dat voor de eerste keer ziet, is dat een aparte ervaring. Langza merhand word ik er steeds beter in, maar of ik het ooit helemaal onder de knie krijg? Ik heb een half jaar om het te leren..,. De staf is nieuwsgierig wie er deze keer door de poort naar bin nen wordt gereden. Door veel handen te schudden maak ik ken nis met de lokale staf en ben ik dan eindelijk in mijn nieuwe, tij delijke thuis. TEAM Het team bestaat op dat moment uit vier expats, te weten een projectcoördinator, een ver pleegkundige, een hoofd medi sche zaken en de Iogistieker (ik dus). Er werkt ook een ploeg van circa twintig man lokaal perso neel op kantoor, onder meer chauffeurs (heel belangrijk, want het verkeer in Afghanistan is op zijn zachts gezegd chaotisch), chowkidors (die laten de auto's en bezoekers binnen en ook weer naar buiten), de magazijnmeester, het huishoudelijk personeel, radio-operator, administrateur en een vertaler. Een groot gedeelte van het per soneel werkt voor de afdeling logistiek, mijn werkterrein. Daarnaast werken er zo n zestig mensen in de medische diensten die MSF in dit project onder steunt. Op het moment van aan komen, bestond het project uit drie onderdelen: een medische screening-unit in een kamp voor terugkerende vluchtelingen in Daman op een half uur rijden van de stad. Het tweede onderdeel behelst de afdeling Infectie Ziekten bin nen het grote streekziekenhuis, Mir Wais, dat door MSF opge knapt en ondersteund wordt met medicijnen en goederen. Dit is het hospitaal waar recentelijk een aantal vasthoudende al'Quida leden door de Amerikanen verwij derd zijn. Het derde onderdeel waarbij MSF betrokken is, betreft een afdeling van een zogeheten Early Waming Systes, dat zorgt voor de registratie van uitbraken van epi demieën en de daarbij behorende bestrijding. Denk daarbij aan ziek tes als cholera, mazelen, tyfus en malaria. Om een indruk te krijgen van alle werkplekken en de mensen die er werken, leidt een collega mij rond op de diverse onderde len. De Afghaanse kenmerkende gastvrijheid is overal merkbaar. Het project staat aan de voor avond van een behoorlijke uitbrei ding van activiteiten. Er is een plan samengesteld dat voorziet in de verplaatsing van in totaal zo'n 60.000 vluchtelingen. MSF gaat de medische screening verzorgen van deze mensen nadat ze zijn aangekomen in het kamp en verder een drietal gezond heidscentra inrichten waar de mensen een dokter, een verpleeg kundige of de vroedvrouw kun nen raadplegen. UITLEG TERMEN In het kort een uitleg van een aantal termen die in het vluchte lingenwerk gebruikt worden: IDP's: Internal Displaced Persons. Dit zijn mensen die om dreigende reden (een oorlog of natuurramp) hun oorspronkelijke woongebied ontvlucht zijn, maar binnen de eigen landsgrenzen zijn gebleven. Een vluchteling daarentegen heeft bij het zoeken naar een nieuwe plek, wel zijn eigen landsgrens gepasseerd. Waarom dit onderscheid? In diverse internationale verdragen zijn de rechten van mensen in dergelijke noodsituaties vastge legd en de plichten van hun eigen land, het gastland, de internatio nale gemeenschap en de verschil lende actoren in het humanitaire veld. Denk hierbij aan het VN Vluch telingenverdrag en het Verdrag van de Rechten van de Mens. In dit geval gaat het om circa 25.000 personen die in een aantal kampen wonen rond Spin Boldak in het zuidoosten van Afghani stan. Aan de andere zijde van de grens met Pakistan zitten zo'n 35.000 mensen in de zogeheten 'Waiting Area' nabij Chaman. Een team van MSF werkt in deze twee gebieden vanuit het Pakistaanse Quetta. De Afghaanse regering heeft een locatie aangewezen in de buurt van Kandahar waar deze twee groepen opnieuw gehuis vest worden. Zhare Dasht is de naam van de Afghaanse versie van een vinex-locatie. Om een idee te krijgen van de omvang van een operatie als deze: het betreft een groep mensen van bijna twee keer het inwoneraantal van Ven ray en zijn kerkdorpen. Die wor den gehuisvest op een oppervlak te van ongeveer vier bij acht kilometer. RUUD LUBBERS De operatie wordt uitgevoerd door de VN Vluchtelingenorgani satie (UNHCR) in samenwerking met een aantal andere organisa ties die elk hun eigen specialisme hebben. Dhr. Ruud Lubbers is momenteel de hoogste baas bij deze organisatie en hij is onlangs op deze locatie op werkbezoek geweest. Tijdens dit bezoek heb ik drie kwartier met hem gesproken over het werk van MSF in het kamp en de beperkingen die de IDP's ondervinden bij het wonen op deze locatie. Hij was geïnteresseerd en ook goed geïnformeerd, wat bleek uit zijn opmerkingen en vragen. Het gesprek ging vlotjes in het Neder lands en ik was eigenlijk verbaasd dat hij zoveel tijd beschikbaar had. Dit soort ontmoetingen maken ook deel uit van het werk van MSF. Naast het eigenlijke medi sche werk worden ook zaken besproken met de verschillende actoren die het algemene welzijn aangaan of belangenbehartiging van vluchtelingen of andere doel groepen waarvoor MSF zich inzet. MSF werkt overigens onafhanke lijk van een organisatie als de UNHCR. Andere organisaties wor den door de VN gevraagd om onder haar verantwoordelijkheid te werken als uitvoerende instan tie. GELE WOESTIJN Zhare Dasht, wat gele woestijn betekent in Pashtun, doet zijn naam eer aan. Met de aanhouden de droogte is het hele gebied ver anderd in een kale, dorre vlakte, omgeven aan drie zijden door ber gen. Na een dagje verblijf aldaar zit alles en iedereen onder het stof. 's Middags steekt er een wind op die de omgeving soms volledig in het stof hult, waarbij je geen hand meer voor de ogen ziet. Ook trekken er regelmatig klei ne draaikolken van zandkolom- men voorbij. Mijn lokale collega's vertelden mij dat de grond heel vruchtbaar was. Ja, ja, dacht ik nog, dat zal wel. Maar tot mijn grote verbazing zie ik bij de afvoerputjes van de waterpom pen na een dag al groene sprietjes uit de grond omhoog schieten! DROOGTE Kandahar en omgeving ston den voor de droogte bekend om zijn vele boomgaarden en groene tuinen. Om dit te bereiken is er veel Venraynaar Rob Grootjans in gesprek met Ruud Lubbers, hoog ste baas van de VN Vluchtelin genorganisatie. water nodig, dat op dit moment van zo'n 60 tot soms wel 150 meter diepte wordt opgepompt. Je ziet dan ook overal in de stad en langs de wegen handpompen staan. Mensen vervoeren het water in plastic containers door middel van kruiwagens naar hun huizen. Het openbare watersysteem levert slechts enkele uren per dag water, dus hebben veel mensen een eigen pomp op hun erf. De elektriciteitsvoorzieningen zijn goed: slechts een enkele keer valt de stroom uit. Dat is dus een enorme vooruit gang met mijn laatste project waar de back up generator menig uurtje per dag stond te pruttelen." r: U De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kun nen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: Maatschap Arts, Kuulenweg II. 5816 AD Vredepeel voor een revisievergunning voor een melkrundveehou- derij, kalkoenenhouderij en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Kuulenweg II, 15 en 17 te Vredepeel. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 10 okto ber 2002 tot en met 7 novem ber 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester Q: wethouders. Hierbij kunt u verzoeken persoonlijke gegevens bekend te maken. Op ven D| kunt u ook mondeling bei kingen inbrengen waarty gelegenheid krijgt tot gedachtewisseling over de werp-beschikking. Alleen degenen die bedt gen hebben ingebracht o| bovenomschreven wijzei degenen die aantonen daal redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, zijn later tot instellen van beroep gerecht A.M.v.B.-melding Burgemeester en wethfebc ders van Venray maken bek SE dat er krachtens artikel van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-melding is binnengt llc men van: - van Venrode Onroerci Goed Maatschappij 6 D|g Keizersveld 28 te Ven et" voor het oprichten van winkel ingevolge het Be; iE detailhandel en ambacht! d drijven milieubeheer aar 00 Schoolstraat 11 te Venn 1 De melding kan worden ii zien van 10 oktober 2002 en met 24 oktober 2002 jj! weken) in het gemeentehuis Venray. 10 oktober 2002 Burgemeester en wethouo van Venray. namens de: je hoofd afdeling Bouwen Milieu, C.Th. van Velzen iP Onttrekking aan het openbaar verkeer van zandweg aan de Deputé Petersstraat te Oiri Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openba re kennis dat zij voornemens zijn de raad voor te stellen 199 m2 zandweg gelegen aan de Deputé Petersstraat tussen de woonhuizen nr. 4 en 6 in Oirlo in de gemeente Venray kada straal bekend onder nr. 383, Sectie R te onttrekken aan het openbaar verkeer. De stukken m.b.t. dit voorstel liggen met bijbehorende teke ning vanaf heden voor een ieder ter inzage gedurende 4 weken bij de afdeling Publieksdiensten in het gemeentehuis op mj dag van 12.00 tot 20.00 uur van dinsdag t/m vrijdag 'j1 09.00 tot 13.00 uur. ol Belanghebbenden kun' ÏÜi gedurende deze 4 weken I eb zienswijze over het voori K£ indienen bij het college van 6 the gemeester en wethouders ok Venray. xl Venray, d.d. 10 oktober 2001 eiJ drs. J.F.H.A.B. Waals, bui meester P.M.H. Lucassen, secretaris Op dinsdag 15 oktober a.s. om 19.30 uur wordt een open bare informatieve raadsbijeen- komst gehouden (in de raad zaal) ter voorbereiding van de behandeling van het Rapport van de Inspecteur VROM en het naar aanleiding daarvan door B en W opgestelde Plan van Aan pak. Tijdens deze raadsbijeen- komst zullen vragen vanuit de raad worden beantwoord door het college van B en W. Met het Seniorenconvent is afgesproken, dat deze vragen vooraf schriftelijk worden inge diend. De beantwoording van de vragen door het college geschiedt die avond zowel mon deling als schriftelijk. Ook bestaat de gelegenheid voor de raadsleden om aanvullende vra gen te stellen. Er wordt deze avond geen debat gevoerd. Vervolgens vindt op dinsdag 5 november a.s., om 19.30 uur een extra openbare raadsverga dering plaats ter bespreking van en finale besluitvorming over de Rapportage VROM, het Plan van Aanpak en de beantwoording van de gestelde vragen. Voor deze vergadering volgt nog een officiële agenda. Uitvoeringsinforma tieavond Op woensdag 16 oktober a.s. wordt er een uitvoeringsinfor matieavond gehouden in het gemeentehuis van Venray, aan vang 19.00 uur. Tijdens deze bij eenkomst wordt ingegaan op de afbouw van de wegwerkzaam heden ter hoogte van de paral lelweg Paterslaan en verdere verkeersmaatregelen in de Hen- seniusstraat zuid. Medewerkers van de gemeente Venray geven een toelichting op onder meer de te treffen uitvoeringsplanning en de te treffen verkeersmaat regelen. Wij nodigen u hierbij uit deze informatiebijeenkomst bij te wonen. lei ifc 04 Stedelijk Beheer De raadscommissie Stede et Beheer vergadert op maari et 14 oktober 2002, aanvang II D uur, in het gemeentehuis, Ra üj huisstraat I, alhier. Belangs lenden zijn van harte welki -J De agenda luidt als volgt: ONDERDEEL A 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openb J vergadering van de com' Error! Reference sou not found, gehouden a [f5! juli 2002. Ie Gewest (geen onder* pen). 7. Ingekomen stukken. ONDERDEEL B 8. Algemeen vragenuur. ONDERDEEL C De commissie Stedelijk Bi. behandelt uit de Perspectief1 ta, de productbegroting eni MUIP de hoofdfuncties l,2( (onderdelen milieu en afvahf^- werking), alsmede paragi van het Financieel Meerja perspectief (onderdeel III van C Perspectiefnota), voorzover! En] betreft onderwerpen die bei p ren tot het werkterrein van< Oi commissie. T 9. Perspectiefnota 2002-20 'bestuurskracht: een kw tie van kiezen". 10. Productbegroting 2003. I I. MUIP 2003-2006. 12. Vaststelling grens bebouw "p kom Venray op Overloot ,jn weg, Smakterheide en M3 lrj heseweg. 13. Subsidie evenement 2002i grond van Kadernota Eve menten. 54 14. Rondvraag. >U 15. Sluiting. '00 I- SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGS! TARIEVEN Tel. 0478-512772 Fax 0478-5127M

Peel en Maas | 2002 | | pagina 24