Vegio Topschutters Klassement Sportnieuws -info Vierde verlies voor Leunen ark aassen (SV Merselo) )nnodig gelijkspel iV Venray Eerste zege voor Ysselsteyn Terechte nederlaag SSS'18 Eerste puntverlies Volharding Ysselsteyn bekert tegen Someren SPORT S' Venray - Sa. SSS» SV Venray SVV Jeugd IEEL EN MAAS Donderdag 3 oktober 2002 - Pagina 19 I je schijnwerper op: pe redactie van/neuwsblad Peel en Maas zet wekelijks een spel -r, miner of andep^oetbaldier' van een amateurclub uit de regio in de cliijnwerpei^Deze week staat Mark Maassen, voorstopper van Mei se- centraaJ/Zondag speelt de Venraynaar de uitwedstrijd tegen Res a. iark Maassen ccftijd 19 ^boorteplaats: Venray oonplaats: Venray irgcrlijke staat: Vrijgezel snierenNee croep Medewerker Essent mray icier van: SV Merselo lubs: Merselo, Venray, Merse- jortief hoogtepunt: Dl Merse- i was een mooi jaar jortief dieptepunt: Geen ivoriete club: Ajax avonete speler: Overmars jcvelingseten: Chinees (rink Bier voriete tv-programma: Studio x)tt ïbitie Meer punten pakken n vorig jaar ie wordt kampioen in 6E: xn idee rwachting voor zondag: Een kleine Mark Maassen redactie fc-Venrav 0-2 1-1 H8-HRC27 1-0 2-1 sflsteyn-Egchel 1-2 2-1 ssd-Leunen 3-1 24) OCDSV 2-0 3-1 mssum-EWC 1-1 2-1 gdsom-Oostrum 14) 2-2 nstantia-Meerlo 24) 3-1 T2"-Holthees 1-2 2-3 sia-Merselo 1-2 1-1 m Boumasmoud van de dames van SV Venray wist vorige week met haar orspellingen slechts een schamel puntje te vergaren, de redactie zeven. De van sportzaak Olympic Sport gaat dan ook aan haar neus voorbij. Dirk van Ven van SVOC'Ol blijft aan de leiding met acht punten. ssenstand Dirk van de Ven (SVOC'Ol) 8 punten Denny van Veghel (Volharding) 7 punten Peter van Osch (Venray) 2 punten Sana Boumasmoud (dames Venray) 1 punt Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Venray heeft in de thuiswedstrijd ;en RKVB uil Bacxem niet over- en vervolgens in de slotminuten «zoals vlorige week tegen OSS 20, zege afgestaan. Uiteindelijk werd 3-3 in een wedstrijd die alleen in laatste 20 minuten een echte wed- ijd was. 70 minuten lang heeft Ven- op geen enkele manier aan het ibliek laten zien deze wedstrijd te Uien winnen en mee te willen doen or een koppositie in de tweede Lsse De Venray mannen moeten nsgoed bij zichzelf te rade gaan en seffen dat het hebben van meer tlividucle klasse geenszins garant ut voor het winnen van een wed- rijd Desalnietemin startte Venray wedstrijd voortvarend. Een mooi iclpunt van Niels de Klerk na twin- I minuten in de eerste helft zou het in moeten zijn geweest om het fensief ingestelde Baexem te trakte- een fikse nederlaag. Maar het Wder strijdlust spelend Venray tikte niet door en tegen de verhou- ng in scoorde Baexem door middel n Jeroen Roumen de gelijkmaker Baexem voor een punt naar Ven- was gekomen bleek overduidelijk, n loerde op de counter en verder Ik het met man en macht verdedi- tn De rust brak aan met een 1-1 tad en de toeschouwers die dach- 8 een getergd Venray uit de kleeed- mers te zien komen kwamen bedr ijn uit In de 65e minuut kwam Venray zelfs op een 1-2 achterstand. Inmiddels had Venray trainer Andre Koolhof Van der Coelen en Gommers gewisseld voor Mihoglu en Verhulst. Het Spel ging na die wissels wat meer over de vleugels en dat was waar het gevaar ook vandaan moest komen. Het leek of de spelers zich in een keer beseften dat een blamage van een nederlaag toch wel heel erg lastig zou zijn en ze schakelden een tandje bij. Twintig minuten lang had Venray Baexem op de pijnbank liggen en dat resulteerde in twee treffers. De 2-2 werd gescoord door aanvoerder Alex de Swart en de 3-2 voorsprong door Ivo van der Weerden die de bal met een snoeiharde kopbal achter de Baexem goalie kopte. Venray had hiermee zaken op orde gesteld maar dat het leeggespeelde Baexem nog een verrassing in petto had rekende niemand meer op. Ook de Venray voetballers blijkbaar niet want over de linkerflank liet Venray Martijn Val len van Baexem ongehinderd opruk ken tot in het strafschopgebied waar uiteindelijk Geert Jan Drabbels aan de noodrem trok en een penalty veroor zaakte. Niet nodig maar hier werden de punten niet verloren dat was al in de eerste 70 minuten gebeurd. Baexem verzilverde de toegekende strafschop en opnieuw kon Venray in de slotminuten met gebogen hoofd het veld verlaten. Zondag gaat Venray op bezoek bij VOS in Venlo. Ysselsteyn heeft tegen RKMSV uit lfi|el de eerste punten behaald van tl seizoen en die hebben ze zeker tl cadeau gekregen, want het duel tul op het scherpst van de snede «gevochten- 2-1. Vanaf de eerste nnuut werd door beide ploegen de "ival gezocht. Voor Meijel gold het- dfde als voor Ysselsteyn want de Wen stonden op de ranglijst ook °8 niet nul punten maar hebben °8 wei een wedstrijd tegoed ten pachte van Ysselsteyn maar de tongen waren voor beide ploegen *r groot. Dit was dan ook terug te en in de wedstrijd want er werd Wreden om elke meter en vanaf het waren er kansen aan beide zij- tn De Meijlse ploeg trof zelfs twee het aluminium, maar het was öelsieyn dat na 25 minuten de 0re opende uit een prachtig uitge belde aanval en het was Ramon «unders die de voorzet op maat van Pnk Geurts mooi inkopte en de 'Ojelse doelman het nakijken gaf: 1- Hieraan deed RKM.SV er nog een ^ePje bovenop, maar het werd niet ,Ctr zo gevaarlijk als in de beginfase, toch liet Ysselsteyn zich voor dé rust «"S verrassen door onnodig de gelijk maker weg te geven en Erwin Gorts maakte dankbaar gebruik van dit bui tenkansje en scoorde fraai 1-1. Dat was tevens de ruststand. Na de thee hetzelfde beeld als voor de rust, twee fanatiek spelende ploegen die beide op het randje speelden en de Hel- mondse scheidsrechter Kolenberg had de handen vol om alles in goede banen te leiden. Toch was het weer Ysselsteyn dat opnieuw op voor sprong kwam en het doelpunt kwam als een duveltje uit het doosje, want Ronnie Bovee kreeg onverwacht een kansje en deed wat hij moest doen simpel, scoren: 2-1. Hierna kreeg Ysselsteyn het toch nog moeilijk, want Meijel drukte Ysselsteyn hoe langer hoe verder terug op eigen helft en ondanks dat de gasten de laatste 20 minuten noodgedwongen met tien man verder moesten (een Meijelse speler zag wegens natrappen een rode kaartveranderde dit niets aan de situatie. Zo was Ysselsteyn dan ook zeer tevreden dat het laatste fluit signaal klonk en de zege veilig gesteld was. Komende zondag ontvangt Ysselsteyn thuis Egchel. dat met zeven punten uit vier wedstrijden een redelijke seizoenstart kende. Nieuwsblad Peel en Maas is dit voetbalseizoen in samenwerking met Vegio Verzekeringsgroep in Oirlo en Helderman Sport in Ven ray gestart met de topscorersru briek 'Vegio Topschutters Klasse ment' voor alle voetbalverenigingen uit de gemeenten Venray en de voetbal clubs Meerlo, Wanssum, Blitters- wijck, Tienray, Swolgen, Vier lingsbeek, Overloon en Holthees. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateur voetbalcompetitie 2002-2003. In het verenigingsklassement blijft Swolgense Boys met 17 doelpun ten aan kop gaan, gevolgd door Volharding (10) en BW'27 (9). In het individuele klassement scoor de Kevin Thissen (Swolgense Boys) een keer. Hij gaat met zes treffers aan de leiding voor ploeg genoot Bas Heijnen en Rob Wilms (Holthees), beiden vijf doelpun ten. De stand in het verenigings klassement: 1) Swolgense Boys 17 doelpun ten 2) Volharding 10 3) BW 9 4) Holthees 8 5) Merselo en Venray 7 7) Wanssum en Ysselsteyn 5 9) TOP, Meerlo, Oostrum en Leu nen 4 13)SVOC'Ol 3 14) SSS' 18 2. Het individuele klassement: 1) Kevin Tissen (Swolgense Boys) 6 doelpunten 2) Bas Heijnen (Swolgense Boys) en Rob Wilms (Holthees) 5 4) Marcel Lucassen (BW) 4 5) Bart Rütten (Swolgense Boys), Maikel Fransman (Volhar ding), Ivo van der Weerden (SV Venray) 3 8) Patrick Korsten (Volharding), Jelle van Tilburg (Holthees), Marcel Rongen (TOP), Roger Wolters (BW), Bas Litjens en Frank Egelmeers (beiden Mer selo). Bob Cremers (Meerlo). Paul Beterams (Wanssum), Ramon Kuunders (Y ssel- steyn). Rik Schlepers (Oos trum) en Niels de Klerk (SV Venray) allen 2 19)38 spelers scoorden één treffer. verzekeringsgroe Dep. Petersstraat 2 7 5808 BB Oirlo telefoon 0-478-57 8 i o i fax: 0478-57 8 i 05 SSS' 18 heeft de goede prestatie van vorige week geen vervolg kunnen geven. In en tegen Odiliapeel werd terecht met 2-0 verloren en na afloop mocht de Overloonse ploeg niet eens mopperen. Als Odiliapeel wat zorg vuldiger met de vele kansen was omgesprongen dan was de nederlaag voor SSS zeker-beduidend hoger uit gevallen. SSS'18 startte in dezelfde formatie als vorige week maar was deze middag onherkenbaar. De ploeg was niet alert genoeg en speelde veel te onsamenhangend. Odiliapeel was zeker niet de beste ploeg tot dusver in deze competitie maar SSS bakte er helemaal niets van. Het eerste kwar tier leek SSS nog aanvallende impul sen te hebben maar daarna nam de thuisploeg eenvoudig het offensief over. In de eerste helft waren er eigenlijk maar twee momenten die voor wat gevaar voor het Odiliapeel- doel zorgden. Via een verkeerde terugspeelbal kwam er via Tom Joos- ten nog even gevaar en vlak voor tijd was broer Paul net iets sneller bij de bal dan doelman Ruud Walk maar de bal stuiterde net naast het doel. Daar mee was het gevaar van Overloonse kant voorbij. Odiliapeel daarentegen kreeg middels Willem de Groot, Urbain van Rosmalen en Mark van Dijk diverse niet te missen kansen maar het duurde toch nog tot diep in de eerste helft voordat Odiliapeel op voorsprong kon komen. In de 43e minuut probeerde Mark van Dijk een hoge voorzet weg te werken, maar de bal stuiterde via de binnenkant van de paal weer terug in het veld tegen Willem Opsteen en rolde ver volgens over de doellijn: 1-0. Eigen lijk een schlemielig doelpunt maar in deze fase voor de thuisploeg meer dan verdiend. Ook in de tweede helft kon SSS geen stempel op de wedstrijd drukken zodat Odiliapeel weer vrij gemakkelijk hun eigen spel kon spe len met ook nu weer de nodige kan sen. In de 65e minuut viel de vroegtij dige beslissing. Dezelfde spelers als bij het eerste doelpunt stonden ook nu aan de basis. Een schot van Willem van Dijk kon doelman Paul Claes in eersje instantie nog afwerejymaar de afgeslagen bal kon vrij voor doel gemakkelijk worden binnengekopt door Opsteen: 2-0. Daarmee was de wedstrijd gelopen want SSS was de hele wedstrijd al niet bij machte om het spel een andere wending te kun nen geven, Bij het jeugdige SSS ont breekt daarvoor misschien toch nog de nodige ervaring en routine. De laatste tien minuten probeerde SSS nog wel wat terug te doen met enkele schoten vanuit de tweede lijn. Patrick Borghs was inmiddels in de ploeg gebracht en voorstopper Arno Vogelsangs ging steeds vaker mee naar voren. Even leek hij nog dicht bij een tegentreffer maar Perry van den Boogaarl kon op de doellijn redding brengen. Vlak voor tijd werd Tom Joosten binnen het strafschopgebied onderuit gehaald maar tot ieders ver bazing legde scheidsrechter Wetze- laar uit Kerkrade de bal buiten de lij nen. Veel zou dit echter allemaal niet hebben uitgemaakt. Zondag speelt SSS thuis tegen HRC'27 uit Afferden. Deze ploeg heeft in de vier competitiewedstrij den nog geen enkel punt behaald Voor SSS is het zaak om waakzaam te zijn want de afgelopen jaren is HRC steeds een lastige tegenstander geble ken voor de Overloners. Koploper in de tweede klasse H Volharding liep afgelopen zondag voor het eerst puntverlies op Op bezoek bij SV Blerick, de nummer drie in de stand, kwamen de Roodwit- ten niet verder dan een 1-1 gelijkspel. Een remise waar beide ploegen aan het eind van de wedstrijd vrede mee konden hebben, hoewel ze ook alle bei de volle winst hadden kunnen halen. De thuisploeg begon de 'top per', als je daar zo vroeg in het sei zoen al van kan spreken, uitstekend. In het eerste half uur kregen de Noord-Limburgers drie prima moge lijkheden om de score te openen, maar evenzovele keren stond Volhar ding-doelman Gert Custers met prima saves een doelpunt in de weg. Totaal tegen de verhouding in kwam Volhar ding uit het niets op voorsprong. Na de eerste de beste aanval van de gas ten was het raak. In de 34e minuut bezorgde Joris van de Weegh de bal via Erik Ermers bij Patrick Korsten (oud-speler van SV Blerick). die met het buitenkantje van de voet goalie Pascal Roox van SV Blerick kansloos liet: 0-1. Het tot dan toe prima spelen de SV Blerick raakte door het tegen doelpunt totaal de kluts kwijt. Nog voor rust had Volharding het duel kunnen en eigenlijk moeten beslis sen. Gijs Ermers, Erik Ermers, Maikel Fransman (2x) en Richard van Daal (2x) kregen fraaie kansen, maar geen van allen slaagden erin om het doel te vinden. Ook SV Blerick kreeg nog een riante kans, maar ver in de extra tijd voorkwam Gert Custers echter de gelijkmaker, door met z'n benen een inzet van Kevin Keunen onschadelijk te maken. In de tweede helft viel er voor de beide doelen heel w at minder te beleven. Hard werken en veel strijd was het credo aan beide kanten. SV Blerick had een optisch overwicht, maar de schaarse kansen waren voor Volharding. Na ruim een uur spelen verdween een vrije trap van Richard van Daal maar net langs het doel. In de 72e minuut verzuimde Maikel Fransman het duel te beslissen. Van uit buitcnspelpositie mocht de dit sei zoen veel scorende speler doorgaan, maar nadat hij Roox had omspeeld, schoot hij in het zijnet. Door de kan- senmisserij van Volharding bleef SV Blerick zicht houden op een punten- deling en die kwam er uiteindelijk ook, al was daar wel een dubieuze strafschop voor nodig. Vijf minuten voor het einde van de wedstrijd gaf scheidsrechter Kleijn uit Uden voor een buiteling van Peter Jacobs na een licht contact met Harm Litjens een penalty. Het kadootje werd door SV Blerick-spits Zafer Akbal dankbaar aanvaard: 1-1. Zondag ontvangt Volharding mede degradant RFC Roermond op sport park Soetendaal. Roermond is de competitie heel wat minder florissant begonnen dan Volharding. Uit de eer ste vier duels behaalden de Midden- Limburgers slechts twee schamele puntjes. Een goed resultaat voor Vol harding lijkt dan ook alleszins tot de mogelijkheden te.behoren. Vorig sei zoen won Volharding twee keer van Roermond, uit met 3-1 en op eigen veld met 4-1. Trainer Noud Janssen: "Tweede helf was niet meer om aan te zien" Leunen-SVEB 0-2 (0-1) Doelpunten: 43. Ralph Tissen 0-1, 55. Tim Geurts 0-2. Scheidsrechter: Smits (Liessel). Toeschouwers: 125 Gele kaart: Mart Geurts (SVEB). Leunen: Buwalda; Arno Kuenen (50. Litjens), Brands (65. Gijs Gie- lens), Loenen en Willems; Ronny Hol- tackers, Edwin Berden (73. Rob Gie- lens) en Van Lierop; Marco Berden, Eric Holtackers en Freddy Kuenen. SVEB: Lenssen; Aerts, Laarakker, Palmen en Hoeijmakers; Ralph Tis sen, Mischa Tissen (52. Heidens) en Mart Geurts (85 'De Mulder): Van Lin (77. Boom), Van Megen en Tim Geurts. (Door Henk Willemssen) Leunen leed tegen SVEB de vier de nederlaag op rij (0-2). Met nul punten staat de oranje-witte for matie troosteloos op de allerlaat ste plaats in de vierde klasse F. Trainer Noud Janssen had vurig gehoopt dat zondag tegen SVEB de ommekeer zou komen. Maar die hoop bleek ijdel. Nadat Tim Geurts de Broekhuizen- se fusieclub tien minuten na rust op 0-2 zette was het gebeurd met Leu nen. De kopjes gingen naar beneden en het duel ging uit als de bekende nachtkaars. SVEB koesterde de veilige marge en Leunen geloofde er simpel weg niet meer in. Alhoewel er toch nog 35 minuten waren om de opgelo pen schade te herstellen. Ook de fanatieke aansporingen van Noud Janssen waren in het laatste half uur niet meer te horen op sportpark 't Klaverblad. Geruisloos legde Leunen zich neer bij de vierde nederlaag. "Ik miste het heilige vuur lk probeerde vanaf de kant wel te coachen maar het sloeg niet meer aan. Dan ebt het fanatisme ook bij mij weg", zo leek Noud Janssen zich te verontschuldi gen. Terwijl Leunen vier maanden gele den nog in de finale van de nacompe- titie stond. "Ik heb zo'n slechte start ook nog hooit meegemaakt", bekent Janssen "Bij MW ben ik wel eens gedegradeerd maar daarna bij Venray waren het alleen maar succesjaren. Het eerste kwartier kwam de thuis ploeg wonderwel ongeschonden door. Al in de eerste minnur glipte Tim Geurts door defensie maar doel man Buwalda redde. SVEB was in de beginfase een paar keer heel dicht bij de openingstreffer. Toen die uitbleef kreeg Leunen steeds meer moed. Uit een pass van Rob Willems, de links achter was terug na twee duels schor sing, kwam Marco Berden vrij voor het doel maar hij strandde van dicht bij op keeper Lenssen. Direct daarna trof Leunen twee keer de lat van grote afstand. De eerste doelpoging was van Rob Willems en de tweede van Marco Berden. De 125 toeschouwers zagen voor rust in een stralend najaarszonnetje een bijzonder aantrekkelijk duel. Want voor beide doelen was van alles te beleven. Na een goede voorzet van Freddy Kuenen kopte Marco Berden over het SVEB-doel. Maar het ope ningsdoelpunt viel toch aan de ande re kant. Een van richting veranderd schot van Ralph Tissen plofte achter Vincent Buwalda: 0-1. Daarna bleek hoe broos het Leunse zelfvertrouwen momenteel is. Na een misverstand in de verdeding verzuim de SVEB-spits Peter van Megen de ruststand op 0-2 te brengen. De 0-2 viel toch in de 55e minuut. Na een afgeslagen Leunse aanval brak SVEB razendsnel uit en Tim Geurts vond het net: 0-2. Vlak daarvoor maakte Bas Litjens zijn rentree. De middenvelder liep in de oefencam pagne een blessure aan de enkelban den op waaraan hij deze week geope reerd wordt. Het kortstondige optreden was dus voorlopig ook zijn laatste. Welgeteld één kans viel er in het tweede bedrijf voor Leunen te noteren Uit een pass van Bas Litjens kreeg Freddy Kuenen een goede kans maar zijn schot ging over. Rob Willems, linksachter van Leu nen, in een felle strijd gewikkeldn met een SVEB-speler "We hebben na rust als team gefaald. De tweede helft was niet meer om aan te zien", zei de teleurge stelde Noud Janssen. "Er was hele maal geen overtuiging meer. De spe lers hebben geen zelfvertrouwen terwijl ze toch genoeg vertrouwen van mij krijgen." De Venrayse oefenmeester wordt in zijn tweede seizoen in Leunse dienst met de keerzijde geconfron teerd. "Dingen die vorig jaar vanzelf goed gingen die gaan nu fout. De spe lers vinden elkaar moeilijk, er wordt niet kort genoeg gedekt en de tweede bal is bijna nooit voor ons. We missen ook iemand die de mouwen ops troopt." Toch geeft Janssen de moed niet op. "Want we mogen niet weggooien wat we vorig seizoen samen hebben opgebouwd. De jongens balen hier ook verschrikkelijk van. Die zitten nu ook als dooie vogeltjes in het kleedlo kaal. Maar we moeten hier met z'n allen zien uit te komen. En dat gaat niet voor niets. We moeten alles blij ven geven en dat zal ooit zijn vruch ten afwerpen. Daar ben ik van over tuigd." NnriuRtrifiS A&S VENBAT Xerox Manufacturing (Nederland) Hamburg Mannheimer Holthees o itie B V Uitslag: Venray vet.-SJW vet 4-4 Programma zaterdag 5 okt.: Venray vet.-Mifano vet. a. 16.00 Afmelden uiterlijk donderdag bij John v.d. Laar, tel. 511541. Programma zondag 6 okt.: VOS 1-Venray 1 a. 14.30 Venray 2-Volharding 2 a. 11.30 .Venray 3-Top 2 a. 11.30 Ysselsteyn 2-Venray 4 a. 13 00 Hegelsom 2-Venray 5 a. 11.00 Venray 6-SwoIg.Boys 2 a. 11.30 Venray 7 vrij Meerlo 2-Venray 8 a. 11.00 Venray 9-Venhorst 2 a.09-30 Achates 3-Venrav 10 a. 10.00 Venray 11-SVOC4 a.09.30 Venray 12-Ysselsteyn 5 a.09-30 Reuver Da 1-Venray Dal Meerlo Da 1-Venray Da2 a. 12.00 a.11.0 Uitslagen: Rood Wit'62 A1-Venrav Al 1-0 Venray A2-HBSV Al 2-6 AWC Bl-Venray BI 0-1 Rood Wit'62 B2-Venray B2 1-8 Ysselsteyn B2-Venray B3 afg Venray B4-Volharding B2 3-1 Venray B5-America B2 2-1 Venrav Cl-Geleen Zuid Cl 1-2 ASV'33 C l-Venray C2 44) Venray C3-EWC Cl 1-0 FC Steyl C 1-Venray C4 0-7 TOP'27 C 1-Venray C5 164) Venray C6-Blerick C4 3-8 Venray C7-Mierlo Hout C3 1-5 Someren C5-Venray C9M 2-2 Vierdeklasser Ysselsteyn treft in de derde bekerronde een geduchte tegenstander. Op zondag 20 oktober komt eersteklasser Someren op bezoek op sportpark De Vlies. Venray heeft - theoretisch gezien - een grote re kans om de vierde bekerronde te bereiken. De Venrayse tweedeklasser speelt in Broekhuizenvorst tegen SVEB dat twee niveaus lager speelt De andere voetbalclubs uit Venray en Meerlo-Wanssum sneuvelden al eer der in het bekertoernooi. Volharding bekert op 20 oktober thuis tegen VW'03 uit Venlo. De wedstrijden beginnen om 14.30 uur. VWD 1-Venray Dl 1-1 Sparta' 18 Dl-Venray D2 1-1 Venray D3-Leunen Dl 2-3 Venray D5-Stormvogels Dl 2-7 BW'27 Dl-Venray D6 0-5 Venray D~-Hegelsom D2 4-0 Volharding D3-Venray D8 2-3 Wittenhorst D4-Venrav D11M 3-1 Sparta 18 El-Venray El 1-1 Venray E2-Wittenhorst El 2-6 Tiglieja El-Venray E3 7-1 Venray E4-Baarlo E2 3-4 Hegelsom El-Venray E5 44) Venray E6-Blerick E3 7-1 Vitesse 08 E3-Venray E"7 0-2 Venray E9-Kronenberg E2 3-3 Oostmm E3-Venray E10 6-2 Volharding E5-Venrav E12M 1-10 Venray El3M-SSS'18 E4 1-14 Venray F2-Leunen F1 1-4 Venray F4-Vitesse'08 F2 1-1 Blerick F3-Venray F5 3-10 Venray F6-Wittenhorst F3 3-2 Kronenbeig Fl-Venray F7 10-1 Venrav F8-Swolg. Bovs F1 0-10 HRC'27 F2-Venray F9 2-9 Venray F1 O-Stormvogels F2 04$ RESLA F2-Venray Fll 7-0 Venray F12-Leunen F5 2-10 Programma zaterdag 5 okt: Venray Al-Volharding Al a.15.00 Sparta 18 A 1-Venray A2 v.13.30 NWC A2-Venray A3 v. 1330 Venray BI-Kolonia BI a. 13.15 Venray B2-Mifano BI a. 13-15 Venrav B3-Venrav B4 a. 14.45 RKDEV Bl-Venray B5 v. 12.30 Margriet Cl-Venray Cl v.09.30 Gemert C2-Venray C2 v. 12.00 Leunen C 1-Venray C3 v.13.15 Venray C4-FCVC2 Venrav C5-Oostrum Cl Venray C6-RKDEV Cl Olympia Bovs Cl-Venray C7 Venray C9M-Mifano C3 Venrav Dl-Helmond Sport Dl Venray D2-VCH Dl Vitesse'08 Dl-Venray D3 Venray D4-VW'03 D2 Heijen D2-Venrav D5 Venray D6-Swolg. Boys Dl SVEB D2-Venray D7 Venray DB-Leunen D3 Vitesse'08 D3-Venray D9 Venlose Boys D5-Venray D10 Venrav Dl ÏM-Baarlo D3 Venray El-Blerick El Vitesse'08 El-Venray E2 Venray E3-Blerick E2 Venlose Boys E2-Venray E4 Venray E5-Wittenhorst E2 Vitesse'08 E2-Venrav E6 Venray E7-SSS18 E3 Heijen E2-Venrav E8 Venlose Boys E6-Venray E9 Venray ElO^Wittenhorst E6 Vitesse'08 E4-Venray El 1 Venray E12M-Stormvogels E2 Ysselsteyn E3-Venray E13M Venray Fl-Vitesse'08 F1 Volharding Fl-Venray F2 Venray F3-Ysselsteyn F1 Wittenhorst F2-Venray F4 Venray F5-Baarlo F2 Venlose Boys F3-Venray F6 Venray F7-Wittenhorst F5 Hegelsom. F 1-Venray F8 Venray F9-Leunen F4 Vitesse'08 F3-Venray F10 Venray F11-Wanssum F3 Volharding F5-Venray F12 a. 14.45 a. 14.45 a. 13-15 v. 11.45 a.11.45 a.13.15 a.11.45 v. 12.00 a.11.45 v. 10.00 a.09.30 v.lQ.30 a.09.30 v. 10.00 v.11.00 a.09.30 a.09.00 v.08.00 a.09.00 v.09.00 a.09.00 v.08.00 a.09.00 v.08.00 v.09.00 a. 10.00 v.08.00 a. 12.00 v.08.45 a. 10.00 v.09.15 a. 10.00 v. 10.15 al 1.00 v.08.00 a. 11.00 v.10.15 a.11.00 v. 10.00 a. 12.00 v.10.15

Peel en Maas | 2002 | | pagina 19