Red Stars morst weer punten Sportnieuws -info TV Venray wint Venray Open Grote overwinning La Mousse De Peelkorf wint eerste wedstrijd Softbalsters verslaan Cheetahs k Bridge m Gilde-BT Hockey Club Venray DC De Piëlhaas Biljarten JBC Venray'80 HSV 't Alvertje Oostrum De Peelkorf Oranje Wit Uitslagen le klasse; la Mousse-Trefil Bouwstaal 24-4 Pinhumers-Plus V. Dijck 9 5-18.5 Jamin-Sigma's/RBV 19-9 Winters-Karklingel/Magic L. 8-20 Bij zomerse temperaturen werd een begin gemaakt aan het seizoen 2(102/2003 en de grote verrassing van de avond was de grote overwinning, die promovendus La Mousse behaalde op de kampioen van vorig seizoen, Trefil Bouwstaal. ondanks het feit, dat Ben van Rens voor zijn Trefil de hoog ste herenserie op zijn naam bracht met 553- Plus Van Dijck. met Mariëlle Moors las de bestscorende dame van de avond met een 211-game en 511- serie, kende ook een goede start met een zege op de Pinhunters, waarin John Hellegers de hoogste herengame met 211 op zijn naam bracht. B.T. Jamin. voorheen Taxi-Touring Gee- rets. begon het nieuwe seizoen ook goed door de Sigma's een nederlaag toe te brengen en ook Karklingel/Magit Line boekte de eer ste overwinning door Drankenhandel Winters aan de zegekar te binden. Het eveneens gepromo\ eerde Scores was de eerste speelavond vrij. Uitslagen 2e klasse; Club Up-Red Arrows 10-18 Hoeijmakers-AJtijd Raak/OD 22-6 Strikers/Gr.p.-Y'vGI/v. Rensch8.5-19.5 Hit Miss-Close Encounters 19-9 De degradanten uit de le klasse gaven in hun eerste wedstrijd al aan, dat ze er naar streven om hun verblijf in de tweede klasse maar een seizoen te laten duren. Red Arrows begon goed tegen Club Up. maar een paar pins meer hadden toch Club Up op een gelijkspel kunnen brengen. Red Arrows-dame Ria Latimer scoorde de hoogste game en serie in deze klasse met resp. 18" en 501. B.T. Hoeijma- kers ging daverend van start tegen Altijd Raak met hulp van de nieuw aangetrokken Peter Cleven, die teken de voor de hoogste serie bij de lieren met 626. Martijn Magermans was de ster bij V.v.G.I./Van Rensch met zijn game van 251 en serie van 619, wat aanmerkelijk bijdroeg aan de zege op de Strikers. Ook Hit Miss kwam tevreden van de baan met de winst op Close Encounters. Uitslagen Trioleague: Jamin-Hit Miss 12-9 Nutrivisie-Bokual/Mijling 3-18 AWT Isolatie-Sigma's/RBV 5.5-15.5 Plus Van Dijck-Crash 15-6 Kuijten Ass.-Proshop RBV 19-2 B.T. Kuijten is de eerste koploper in deze league door de verrassend hoge zege. die geboekt werd op Pros hop R B. Venray. Ook Bokual/Mijling diende zich aan voor een toppositie door Nutrivisie slechts 3 punten toe te staan. Ook de Sigma's hadden een prima start, wat ten koste ging van A.W.1. De familie Lenssen gaf de toon aan bij de Sigma's; Inge scoorde met 191 en 533 het best van de dames en vader Hav zette met 243 en 621 de hoogste herenscores voor game en serie neer Plus van Dijck zette ten koste van Crash de eerste schreden op het pad der overwinningen en ook B.T. Jamin boekte, zij het moeizaam, de eerste zege met Hit Miss als Jeugd Afgelopen zaterdag werden de eer ste ballen weer geworpen voor het seizoen 2002 —2003 en de resultaten mochten er wel zijn Jochem Mager mans stal de show door een serie van 548 te gooien en bracht daarmee zijn team de Big Bow ling Balls aan de kop van de ranglijst met 25 punten van de 28 want hun tegenstanders de PIN Bombers konden slechts 3 punten scoren en staan daarmee op de laatste plaats. Op de tweede plaats nestelde zich T Team dat met 20.5 punten de kam pioen van het vorig seizoen een gede gen pak slaag gaf Het nieuwe team de Bowl Strikers die vorig seizoen de derde plaats behaalden staan -ook nu weer op de derde plaats en wel met 20 punten. 4e Brooklyn Bowlers 19 ptn 5e Flying Pins 9 ptn6e Strike Team 8 ptn.; 7e The Drifters 7.5 ptn Niels de la Roy die als nieuw lid de vereniging binnen kwam zorgde meteen voor een pers. record van 111 en Kevin Litjens verbeterde zijn huis league record van 123 naar 137. De uitslagen: The Drifters-'t Team 7.5-20 5 Bowlingstrikers-Strike team 20-8 PinBombers-Big Bow l Balls 3-25 Flying Pins-Brooklyn Bowlers 9-19 De hoogste game Jongens 191 en serie 548 Jochem Magermans; de hoogste game meisjes 175 en serie 419 Paula Jansen. De eerste wedstrijd voorde dames van korfbalclub De Peelkorf in de veldcompetitie stond afgelopen zon dag op het programma. De thuisspe- lende ploeg stond tegenover Bladella uit Bladel. Deze debuterende ploeg in de hoofdklasse begon zeer gemoti veerd aan de wedstrijd en liet De Peelkorf zien dat ze de ambitie heb ben om in de hoofdklasse te blijven spelen. Toch kon De Peelkorf in de eindfase van de eerste helft een gat slaan en gaan rusten met een 8-4 voor sprong. Na rust bleef de score aan de Yssel- steynse kant haperen en stelde daar- De softbalsters van Red Caps Ven ray wisten hun wedstrijd in Beek tegen de Cheetahs met 9-13 te win nen, terwijl de honkballers na drie overwinningen op rij een ruime 15-4 nederlaag in Schijndel tegen de Star lights moesten accepteren. De soft balsters speelden een leuke wedstrijd waarbij het de eerste inningen gelijk op ging tussen de gastgevers Chee tahs en Red Caps. De Venravse ploeg kon niet tot slaan komen en omge keerd belemmerde Red Caps de Cheetahs zelfs om op de honken te komen. In de vierde inning kwam daar verandering in; door honkslagen en het goed profiteren van veldfouten kamen de Cheetahs op de honken en door vervolgens goed de honken te ronden namen de Cheetahs een 7-4 voorsprong. Red Caps liet dat echter niet op zich zitten en begon de vol gende slagbeurt zelf te slaan. Honksla gen van Cindy Jacobs, Susan Willem- sen, Sanne Erps, Jojanneke Grim en Carola Litjens brachten de broodnodi ge punten binnen.De druk werd door Red Caps Venray nog meer opge voerd door agressief te honklopen. waardoor de gastgevers fouten begonnen te maken waarvan opnieuw geprofiteerd werd. Met als startende werpsters Hanneke Ensink. reliever Sanne Erps en als closer Susan Willemsen gaf ook de pit- chingstaf van Red Caps Venray op het juiste moment haar visitekaartje af De honkbal senioren 1 moesten van de Starlights in Schijndel winnen op nog een praktische kans op de titel te behouden. De eerste inning begon veelbelovend, maar de eerste voorbodes dat het moeilijk zou gaan worden toonden zich ook al aan. Met pijn en moeite wist Red Caps twee punten binnen te krijgen, maar daar voor moesten wel veel mensen op de honken achterblijven. De gastgevers wisten vervolgens een punt te scoren, alvorens Red Caps haar voorsprong uitbreidde tot 1-4. Schijndel werd echter wakker en begon grip te krij- CONTRACTING Programma: JA; Venray-Geldrop a. 13-00 JB: Venray-Helmond a. 13-00 JC: Helden-Venray v. 11.30 JD: Venray-Oss a. 1130 MAU Best-Venrav v. 13.00 MA2: vrij MB: Boxmecr-Venray v. 13.30 MC: Venray-Tegelen a. 11 30 MD: Venlo-Venray v. 12.00 H1Meersen-Venray a1430 H2: Deume-Venray v. 1315 HVA: Hockeer-Venray v.09.00 Kijk altijd voor actuele tijden op www.knhb.nl door Bladella in de gelegenheid om de achterstand te verkleinen. De ploeg uit Bladel wist zelfs de marge naar één doelpunt verschil te bren gen. Dit schudde De Peelkorf wakker en de ploeg ging gedoseerd met de kansen om. De uitgespeelde kansen werden verzilverd en de winst kon uiteindelijk aan Ysselsteynse kant gehouden worden (14-11). Voor de Peelkorf speelde Femke van Rosmeulen haar laatste wedstrijd. Voor de Peelkorf scoorden Nicole Rtielen 4x, Tineke Vergeldt, Evelien Arts, Femke v. Rosmeulen. Christel Derkx en Kim Kusters 2x. gen op de voorts goed werpende Ruud Sijbers. Diverse honkslagen door het hart van de verdediging en net over het binnenveld veranderde de achterstand in een 5-4 voorsprong, die langzaam maar zeker uitgebouwd kon worden in een 15-4 voorsprong. Het relieven van Ruud Mickers kón daar niet veel meer aan veranderen. De Venravse slagploeg draaide dit keer niet zoals ze zou moeten draai en, waardoor de punten van de Star lights niet gecompenseerd konden worden. De eindstand na 6,5 innin gen was dan ook een teleurstellende 154. Programma 7 september Pup: vrij Asp; Mustangs-Red Caps a. 11.00 Jun: Indians-Red Caps a.13-00 Programma 8 september Sb: Kickers-Red Caps a. 11.00 Hb 1Red Caps-DVS v.08.45) Hb 1DVS-Red Caps Hb 2: Uden Red Sox-Red Caps a. 14.30 Zomeravondcom petitie Op vrijdag 6 september w;ordt de achtste wedstrijd van de Zomer avondcompetitie gehouden. De vol gende dartwedstrijd is op vrijdag 20 september. Aan deze dart wedstrij den kan iedereendeelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur. aan vang 20,30 uur. Whiskeydarten In café de Piëlhaas wordt op zater dag 7 september weer het whiskey darten gehouden. Iedereen kan zich inschrijven tot uiterlijk 20.15 uur. dit kan ook telefonisch: nr. 582187. De aanvang van het toernooi is om 20.30 uur. DOS Uitslagen VBB: DOS 1-LBC 1 7-3 Leo Cuijpers wist zijn kaderpartij in 16 beurten winnend af te sluiten. Hij behaalde een gemiddelde van 10,93. Invaller Piet Gommans was met 2,50 gemiddeld ook goed voor drie pun ten. DOS 2-Podium 1 3-9 Voor DOS behaalde alleen Jan Barents drie punten met een gemiddelde van 3,333 Zijn hoogste serie was 30. Bos&Berg 3-DOS 3 11-1 De eer voor DOS werd gered door Piet Barents, die gemiddeld 1,307 speelde. DOS 4-DOS 5 4-9 Voor DOS 4 behaalde Harrv Bonga- erts met 0,916 een punt en Theo Mer- tens won in 18 beurten (gem. 1,00 en dus drie punten). Voor DOS 5 won Silvia Nouwens (0,677 en twee pun ten), Huub Kusters in 0,875 en drie punten en ook Jenny Kusters won in 17 beurten (gem 1,098) en behaalde dus ook drie punten Programma \T1B: Donderdag 12 sept: DOS 4-Podium 3 OBK 2-DOS 2 OOO 2-DOS 5 Vrijdag 13 sept.: DWH 1-DOS 1 Anker 2-DOS 3 Programma KNBB: Dinsdag 10 sept.: DOS Cl-SSV Donderdag 12 sept.: DOS C2-VOP Roelanzia Roelanzia l-'t Anker 1 5-8 De eerste wedstrijd werd verloren, maar er werd uitzonderlijk goed gespeeld door beide partijen. Jo Poels winst met 13 90 gem. hoogste serie 54.(3 pnt): Rob Teunissen verlies met 5.15 gem. hoogste serie 28.(1 pnt): Tonnie Poels verlies met 4.77 gem. hoogste serie 27.(1 pnt). OPM 1-Roelanzia 2 64 Twan Backus verlies met 1 "2 gem. Miep Poels verlies met 1 41 gem. Jan Janssen winst met 2.40 gem. (3pnt), Joop van Gennip speelde gelijk met 1.67 gem. (1 pnt) Roelanzia 3-000 2 5-8 Hans Rongen verlies met 1.00 gem. Ruud Smolders winst 3 pnt) met 1.46 gem. Lenie Sanders won met 1.00 gent. Jhon van Kempen verlies met 1.05 gem. T refpunt-Roelanzia 4 13-1 De eerste wedstrijd werd dik verlo ren. Wim Camps verlies met 1.46 gem. Geert Deters verlies met 1.23 gem. Frank Verbeek verlies met 1.09 gem. Pieter-Jan Straetman haalde het enige puntje, hij speelde boven het gemiddelde (0.88) en verdiende hier mee het enige puntje. De Witte Hoeve A-klasse: De Witte Hoeve-OBK 4-7 M. Siebers behaalde 3 punten uit zijn partij in 20 beurten, gem. van 3.75, hs 19. A. Lindeman behaalde door zijn goed gehiiddelde nog 1 punt, hs 29. B-klasse- t Trefpunt-DWH 5-5 Op de eerste speeldag werden de punten broederlijk verdeel. Voor de winst tekenden Fr. Bonant enj. v. Els De Peel Aan de nieuwe competitie die voor onze vereniging afgelopen maandag begon, wordt ook aan de Landscom- petitie deelgenomen in de Cl. C2 en met twee teams in de BI klas Deze teams spelen in het district Venlo e.o. Op nationaal niveau wordt deelge nomen met acht teams. Een team komt uit in de eredivisie van top- teams met de spelsoorten kader en bandstoten op de matchtafel. Twee teams komen uit in de kadercompeti tie en de overige vijf teams spelen driebanden groot, te weten een team in de eerste divisie, een team in de tweede divisie en drie teams komen uit in de derde divisie. Programma: Woensdag 11 sept.: BI De Peel 1-De Peel 2 Driebanden 3e div.: Maxtra-UC Apollo 3/De Peel Donderdag 12 sept.: C2: TOP-De Peel Driebanden 3e div.: Apollo 2/De Peel-Van Hulst Limburg Yachtcharter-v. Esch Bil jarts/De Peel Vrijdag 13 sept.: Driebanden 2e div. Wellessen/Apollo-Corfu Zaterdag 15 sept.: Driebanden le div.: UC Apollo/De Peel-Kaleidoscope Zondag 1 september is door de Nederlandse Jeu de Boules Bond uit geroepen tot Nationale Jeu de Boules- dag van het jaar Op deze mooie, deels zonnige dag, heeft onze wed strijdcommissie een toernooi georga niseerd waaraan iedereen mee kon doen. Ook onze eigen leden speelden met mensen die normaal nooit bou- len. Er werd door 32 teams, uit Ven ray en de verre omgeving, verdeeld over twee poules gestreden voor de beker en de titel 'Kampioen van Ven ray'. Na een zware strijd tussen de winnaars van de A-poule (H Kleus- kens en M. Marcellis) en van de B- poule (Theo en Netty Hcsen) was de uiteindelijke winnaar van de beker en de titel het doublet Theo en Netty Hesen uit Horst. Uitslagen: Poule A: 1Harm Kleuskens en Mary Marcellis 5e=+35; 2. Pierre Clijsters en Elly Moors 5w=+32; 3. Faasen- Hovcns 4w=+25; 4. Team Steffen van Tol 4w=+l 1; 5. Maria Clijsters en Chi ming 3w=+l6; 6. Jan en Ad Verstegen 3w=+8; 7. Wim en Lien van Os 3w=+2. Poule B: 1. Theo en Netty Hesen 5w=+43; 2. Tonny van Erp en Pascal Rossel 5w=+26; 3 Willy van Bakel en Jan Wikkers 3w=+21; 4. G. Verheijen en Elly v.d. Meer 3w=+9; 5. Jan Michels en Edgar Ikkert 3w=+9; 6. Wim v.d. Meer en Linda Verheijen 3w=+4; 7. Ab en Rien Kuipers 3w=+3. PEEL EN MAAS Het damesteam van Red Stars verl oor afgelopen zaterdag de derby tegen Arboned/Westa met 1-6. Een flinke''nederlaag derhalve, waarbij de Venrayse dames wederom punten lie ten liggen. Sabina Larmené, bij afwe zigheid van Danielle Poels kopvrouw, begon voortvarend aan haar wedstrijd tegen Kapo Yu. Hoewel een vijfde game niet nodig was geweest, trok Sabina die beslissende game uiteinde lijk wel naar zich toe. Tegen de Wes- semse kopvrouw Carla Nouwen liet Sabina het echter liggen. Een ruime voorsprong in de vijfde game ver dween dor slordigheid als sneeuw voor de zon. Kelly Willems speelde zaterdag overtuigend, maar kon het tegen Linda Cremers niet doorzetten. Tegen Yu had ze echter heel goede vooruitzichten op de winst, maar ze kon op de beslissende momenten de controle niet bewaren. Red Stars kreeg dus opnieuw niet, waar het eigenlijk recht op had. De speelsters hadden dit vooral aan zichzelf te wij ten door op de beslissende momen ten niet koelbloedig genoeg te zijn. In elk geval lieten Sabina en Kelly zien wel degelijk tegen dit soort tegen standsters uit dé voeten te kunnen en dat biedt perspectief voor de vervolg- wedstrijden Marijn Verburg beleefde zaterdag haar debuut voor Red Stars en de Heerlense moest duidelijk wen nen aan het niveau. Spanning zorgde voor verkramping in haar spel en zij moest tegen Nouwen en Cremers kansloos het onderspit delven. Voor aanvang van de wedstrijd tegen Westa beleefde Red Stars nog een kick-off met de hoofdsponsor. In de persoon van directeur Jan Janssen kwam Végio Verzekeringsgroep even aan in de hal aan de Kiosk. Daar werd Janssen een mooie groepsfoto over handigd van de kampioensteams van vorig seizoen. Vervolgens werd hij op de foto gezet met de standaardteams van Red Stars. Donderdag 5 september 2002 - Pagina [pEl Afgelopen weekend zijn voor de zesde keer in successie de wedstrij den gespeeld om het tenniskampioen schap van Venray. Hieraan namen alle zeven Venrayse tennisverenigingen deel. Door de opvallend gekozen datum 30 - 32 augustus op de publica tieborden had het toernooi duidelijk meer bekendheid gekregen, hetgeen resulteerde in meer publieke belang stelling; het was gezellig druk. De poule-wedstrijden voor de jeugd op de vrijdagavond en zaterdag werden gespeeld op de tennisparken van Mer- selö (10-13 jaar) en Oostrum (13-15 jaar) en die van de senioren op de banen van TC Rodhe (Open klasse). Ysselstevn (Dl-klasse) en Leunen/Veulen/Heide (D2/E-klasse) Bij de jeugd van 10 t/m 13 jaar wer den TC Rodhe en TC Venray poule winnaars. terwijl bij de jeugd van 13 t/m 15 jaar TV Ysselstevn en TV LVH zich plaatsten voor de finale. Poule-winnaars in de senioren D2/E-klasse werden de teams van TV Rookvrij Bridgen Eindelijk kan er ook in Venray voortaan één middag in de week rookvrij worden gebridged. Ze begin nen op donderdag 12 september in De Kiosk, het wijkcentrum in het Brukske. Alle bridgers (beginnend, gevorderd of ver gevorderd) zijn wel kom. Het bridgen duurt van 13-30 tot 17.00 uur. Interesse? Bel dan met Theo van Raaij (587158), Henk van Heumen (583813) of Toon den Brok (569222). Op donderdag 12 septem ber is er na een korte oprichtingsver gadering een openingsdrive. Meldt U zich van tevoren aan met of zonder partner zodat zij weten op hoeveel personen zij kunnen rekenen en zo nodig ook kunnen bemiddelen bij het zoeken van een bridgepartner. De clubnaam is voorlopig BC 2002 RV. Niet-rokers bridgeclub Venray Het seizoen werd gestart met de indelihgsladder: zeven avonden waar van de beste vijf meetellen Er waren 51 paren die in vier lijnen speelden. In de gele lijn wonnen Tiny en Jac Meeusen met 62,67%, tweede wer den Diny en Teun Heetkamp met 60,50% en derde Mia Koopman en Truus Reintjes met 57,07%. In de rode lijn scoorden Karin Gooren en Trees van Ham het best met 65,00%, gevolgd door Piet Hafmans en Theo van Raay met 64,50% en Geertje van den Brink en Frida Kalkman met 52,50%. In de groene lijn werden Leon Bollen en Rob Keijzer eerste met 72,08(!)%, tweede werden Mariet Deenen en Ine van de Lint met 63,33% en derde Fonnv Kousenmaker en Miets Verstappen met 57,92%. In de blauwe lijn wonnen Hav Houwen en Joop van Hooft met 63.75%, twee de werden Paul Corver en Jo Sijbers met 59,50% en derde Frans van Lies hout en André Poels met 58,67%. Volgende week is de jaarvergade ring, waarna er nog een vrije drive wordt georganiseerd. BC Harten Drie Op de vrije bridge-avond is door de heren den Brok- Manders de hoogste zaalscore bereikt met 63 33% De uit slag: Rood: 1 hr. Nollen-Vercauteren 61.00%, 2. ds. Borssen-van Well 60.00%; 3 mw. Delsing-hr. De Groot 56.00% LVH en TCV; in de Dl-klasse waren dat TV LVH en TC Rodhe. In de open klasse spitste de strijd zich toe op TC Venray en TC Rodhe. De poule-wed- strijden werden zaterdag afgesloten op het park van TC Rodhe met een zeer geslaagde en gezellige barbecue, die prima was verzorgd. De finale wedstrijden op zondag werden gespeeld op de banen van TC Venray. Door het prachtige weer van afge lopen zondag konden alle wedstrij den volgens schema worden afge werkt. Om 12-30 uur was de teampresen tatie, waarbij de ruim 200 deelnemers zich presenteerden aan het publiek, en de officiële opening van het toer nooi door de initiatiefnemers van dit toernooi, Thom Spee en Ernst Jan Klein-Bussink. Vervolgens startte de clinic voor de jeugd door enkele medewerkers van oud Daviscup-spe- ler Huub van Boekei. Deze spectacu laire clinic bracht zeer veel enthou- Geel: 1. hr. Den Brok-Manders 63-33%; 2. mw. Van Goinga- hr. Teu nissen 62.50%; 3 hr. Haegens-Steeghs 59.58%. Volgende week de algemene leden vergadering en daarna vrij bridgen. Bridgeclub Venray Een half uur eerder als gewoonlijk vanwege de ledenvergadering. Bijna 80 leden gaven acte de presence en zorgden ervoor dat in een goede sfeer en met een positieve inbreng het komende bridgejaar weer met ver trouwen tegemoet kan worden gezien. De 'bloemendames' hadden zich weer van hun beste kant laten zien en de prijzentafel vormde derhal ve een prachtige bloemenzee. Na afloop van de speelavond ging ieder een met een attentie naar huis. Tij dens het spelen kon je merken dat men elkaar lange tijd niet gezien had. Alle vakantiewetenswaardigheden moesten toch nog echt uitgewisseld worden. Waarschijnlijk is dat van avond. wanneer ze starten met het eerste competitieblok anders De hoogste score van de avond was voor hr. Van Jaarsveld-Sijbers in de rode lijn, met ruim 70%, In de gele lijn waren de top- drie plaatsen voor ep. Peetjens, ep. v. Pelt en ds. Peynen- borgh-Tepas. In rood waren de twee de en derde plek voor ep Willemsen en ds. Schrooten-de Weert en in de groene lijn waren de ereplaatsen voor mw. Olislagers-hr. Verheijen, ds. Huisman-de Klerk en hr. Bender-van Gaal samen met hr. Keizers-Teunis- sen. Bridgeclub Klavertje Vier Na het welkomstwoord van Henriëtte waarin ze o a. gewag maakte van dé invoering van de biedsvsteemkaarten en de richtlijnen omtrent de slemtro fee, was het vrij bridgen. Voor diege nen die twee maanden geen kaart hebben aangeraakt is dat fijn om er weer in te komen. De uitslag: Geel: 1. hr. Faas-Linders 63.02%; 2. ds. V.d. Boom-v. Glabbeek 59 38%; 3 ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 54.17%. Groen: 1. hr. Canli-Cornelissen 64.06%; 2. hr. Sturm-de Vries 61.88%; 3/4. ds. Buyssen-Michels en ep. Kes- sels 56.77%. Blauw: 1. ds. Aarts-Lindcrs 62.50%; 2 ds. Rooyakker-Korsmit 58.33%; 3- ds. Dik-Jenniskens 56.67%. Vanavond de jaarvergadering, aan vang 1930 uur. siasme te weeg, zowel bij de jeugd als bij de toeschouwers op de tribune. De finale bij de jeugd van 10-13 jaar werd met 3-0 duidelijk in het voor deel beslist van TC Rodhe. In de leeftijdscategorie 13-15 jaar werd een spannende strijd uitgevoch ten door de teams van TV LVH en TV Ysselsteyn, die uiteindelijk na een mooie drie-setter in de jongens- dubbel werd gewonnen door TV Ysselsteyn. In de D2/E-klasse tussen LVH en TCV ging de titel duidelijk naar TV LVH. Met een nog groter verschil werd ook in de Dl-klasse het team van TC Rodhe verslagen door TV LVH In de Open klasse viel de beslis sing pas in de laatste wedstrijden, waar TC Rodhe enkele punten liet lig gen, waardoor TC Venray met een minimaal verschil van twee setpunten zich winnaar mocht.noemen van de Open klasse. Tennisvereniging Mer- selo mocht de sportiviteitprijs mee naar huis nemen. Na afloop van de Bridgeclub Common Sense Wij wijn afgelopen maandag weer met frisse moed begonnen aan het nieuwe seizoen. De eerste clubavon den tot aan de ledenvergadering zul len wij vrij bridgen in twee lijnen. Deze vergadering staat gepland op maandag 16 september De uitslag is als volgt: GeeL 1 Hr. Ellemers-Mertens 63.75%; 2. Hr. Koopman-Lagarde 58.75%: 3.mw. Stappers-hr. Huys 58.33% Rood: 1. Ds. Aarts-Linders en ds. Cre- mers-Verhaegh 59.17%; 2. Ds. Claes- sens-Wijnhoven en mw. Korsmit-hr. Linders 57.08%. Uitslagen: Tweede Zomerkoning K.H.: 1 Mat van Oyen, 2. Toon van Oyen, 3- Sjaak Theeuwen, 4. Peter Beelen, 5 Mat Houwen. Eerste Herfstkoning L.H..1. Pieter Kunen, 2 Wim Hendriks, 3. Jac Koe nen, 4. Peter Cuppen, 5. Erich Hain. Bij de koningskoppelwedstrijd in Hel mond behaalde het Koppel René Wijnhoven/Toon Sanders een eerste plaats en Wiel Verberkt/Heinz Buch- ner een zesde plaats. Programma. Zaterdag 7 september derde Zomer koning Korte Hengels, er wordt gevist van 08.00-12.00 uur aan Het Wanssums Ven. Zaterdag 7 september vrije wedstrijd in Grubbenvorst. Opgeven en info bij Pieter Kunen, Burg. van Kempenstr. 26. 5971 AC Grubbenvorst, telefoon 077-3662920 Van vrijdag 6 september 19.00 uur tot en met zondag 8 september 12.00 uur, wordt een karperwedstrijd gehouden aan de visvijver Het Wans- sum Ven. De ruimte voor de recre atieve visser zal beperkt zijn op deze dagen. Voor vergunningen voor Het Wans sums Ven kunt u terecht bij v. Groot- el Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray. bij V/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstraat 38 en het Shell tanksta tion in Wanssum, alledrie in Wans- sum levens ook bij Marco Jans in Well. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lenssen, telefoon (0478)587606. Korfbal Uitslagen Welpen 3-SVCC I Oranje Wit 1-Welpen 3 Des 4-Welpen 4 SVOC 2-Welpen 4 Welpen 5-SVOC 2 Des 5-Welpen 5 Welpen 6<)ostrum 1 Oranje Wit 2-Welpen 6 Welpen 7-SVOC 3 Oranje Wit 3-Welpen 7 Senioren 1-Bladella 1 l+! Senioren 2-Lottum 1 M Erica-Recreanten Programma zaterdag 7 sept.: SVOC A2-Junioren Al v.lji Aspiranten BI-Oranje Wil BI a.lM 1 Aspiranten C1 -Des C1 a. 101 x Oranje Wit Dl-Pupillen Dl v.l2,« Lottum El-Pupillen El v.lOi Des 2-Welpen 1 v.13' Des 2-Welpen 2 v.lj< Programma zondag 8 sept.. DSV-Senioren 1 v.lO' SVSH-Senioren 2 J De Eendracht (L>Senioren 3 v.lOC Programma woensdag 11 sept Oostrum-Midweek 1 a.20' Midweek 2-Odos a.20l De Merels-Recreanten hesjes v. 191 wedstrijden werden de prijzen uj i(je reikt door de hoofdsponsor, Rot Ralf Kusters Aansluitend de le met als hoofdprijs een ballont voor twee personen, die werd u loot door Altocumulus ballonvaa Andre van Maarschalkerwaard. sportiviteitbeker werd dit jaar gei nen door TV Merselo. De uitslagen; Jeugd 10-13 jr.: 1TC Rodhe; 2. TC Venn! fa 13-15 jr 1. TV Ysselsteyn; 2. nen/Veulen/Heide Senioren Open klasse 1. TC Venray, 24 i'\, Rodhe: 3 TV Ysselsteyn; -t. TVli t nen/Veulen/Heide Dl-klasse. 1. LeunenA'eulen/Heide: 2. TC Rod 3- TC Venray. 4. TV Ysselsteyn; i OiCa; 6. TV Merselo D2/E-klasse: 1. LeunenA'eulen/Heide; 2. TC Ven 3 TC Rodhe, J Combinatieteam TV Ysselsteyn; 6. TV OiCa Korfbalclub Uitslagen: Recreanten-Lottum Junioren Al-Korfrakkers Welpen 1-Des 3 Welpen 1-Peelkorf 3 Welpen 2-Merselo I Welpen 2-PeeIkorf 6 Welpen 3-Des 5 Welpen 3-Peelkorf 7 Senioren 1-SVSH 1 Programma donderdag 5 sept.:" Senioren 1-Treffers 2(1 Programma zaterdag 7 sept Peelkorf BI-Aspiranten 11 Aspiranten B2-DOT 14 SVOC-Aspiranten Cl 12 Aspiranten C2-Merels 12) Pupillen Dl-Peelkorf 13 H Pupillen Fl-Oostrum 1 13: Programma zondag 8 sept.: j Olympia 1- Senioren 1 11' Senioren 2-MKV 1 13' Programma woensdag 11 sept.: Midweek-Quick Up PI 20 Recreanten-Erica 20.00 Trainingstijd van de Aspiranten;! wordt: donderdag van 18.00 tot 19 uur.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 22