€7. "Herbouw Witte Hoeve grote finale summer sale boeken a Finale summer sale boeken 50 Bekendmakingen gemeente Venray Voorbereidingsbesluit vrijuit spreken HEAD> LINES Commissies 'Kennisgeving verordening kinderopvang Wet milieubeheer Woningwet Wet ruimtelijke ordening 078 - 6 12 71 19 TAXATIES Nog tot en met zaterdag 14 september 5 boekenvoor MODE PREMIÈREDAGEN VAN OORSCHOT iVfODE -EEL en maas Donderdag 5 september 2002 - Pagina 11 Stedelijke Ontwikkeling commissie Stedelijke Ont- jkkeling vergadert op woens- «j 11 september 2002, aan- ng 19.30 uur, in het meentehuis, Raadhuisstraat I enray. Belangstellenden zijn ii harte welkom. De agenda dt als volgt: nderdeel a Opening. Mededelingen. Spreekrecht publiek. Vaststelling van de agenda. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie gehouden op 10.07.2002. Gewestzaken. Ingekomen stukken. nderdeel b Algemeen vragenuur. nderdeel C Informatie over stand van zaken project Gouden Leeuw. D, Raadsvoorstel 'Wet voor keursrecht gemeenten in relatie tot Smakterheide lil'. .Raadsvoorstel 'Besluit op bezwaarschrift tegen voor- bereidingsbesluit "Oos- trum'". 2. Raadsvoorstel 'Delegatiebe sluit o.b.v. artikel 19 lid I WRO t.b.v. verplaatsing bedrijf Hendrickx Venray b.v.'. J Raadsvoorstel 'Voorberei- dingsbesluit peuterspeelzaal en kinderdagverblijf aan de Veltumse Kleffen te Venray'. Lijst aandachtspunten. 3. Rondvraag. Sluiting. Stedelijk Beheer De geplande vergadering van e commissie Stedelijk Beheer p 9 september a.s. vervalt in erband met het ontbreken van jendapunten. De eerstvolgen- reguliere openbare vergade- ng van deze commissie vindt laats op 14 oktober 2002. Burgemeester en wethouders m Venray maken bekend, dat de Gemeente Venray op 10 2002 is binnengekomen een ivraag tot verlening van een inning tot het oprichten en iden van een kinderdagver- ijfaan het Lovinckplein 12 te 'sselsteyn ten name van M. •ouwers, Leverkruid 4 te isten. De aanvraag en alle overige larop betrekking hebbende tukken liggen met ingang van 6 eptember 2002 gedurende vier reken ter inzage bij de afdeling ublieksdiensten in het gemeen- ihuis, Raadhuisstraat I te Ven- Eenieder kan binnen de inza- itermijn zijn of haar zienswijze mtrent deze aanvraag kenbaar laken aan het College van Bur- emeester en Wethouders, bstbus 500, 5800 AM Venray. PEEL EN MAAS een abonnement waard De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kun nen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - Euro Paintball Adventures, Vredeweg 13a te Vredepeel voor een oprichtingsvergun ning voor het in werking hebben van een terrein waar het spel "paintball" kan worden beoefend, gelegen aan de Ossendijk ongenum merd te Venray. H.J.M. Verheijen, Van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum voor een revisie vergunning voor een var kenshouderij met aardappe lopslag en jongvee, gelegen aan de Wanssumseweg I7a en 17b te Oostrum. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 5 septem ber 2002 tot en met 3 oktober 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergun ningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: H.J.M. Verheijen, Van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum voor een revisie vergunning voor een leg- pluimvee-, varkens- en rundveehouderij, gelegen aan De Zomp 4 te Oos trum. De vergunningen worden onder oplegging van voorschrif ten en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 5 september 2002 tot en met 17 oktober 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hier voor geldt een bijzondere pro cedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester, en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vergunning geheel wensen in te trekken van: - A. Volleberg, Buskensven I te Oostrum voor een vlees varkenshouderij, gelegen aan de Buskensven I te Oostrum. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 5 september 2002 tot en met 19 september 2002 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemees ter en wethouders beden kingentermijn). Deze kan hier bij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van monde linge bedenkingen of een mon delinge gedachtewisseling. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. AM.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - C.L.P. Krekels, Theelen- straat 28 te Helenaveen voor het van toepassing worden van het Besluit detailhandel en ambachtsbe- drijven milieubeheer, gele gen aan de Langstraat 14 te Venray. - W.F.M. Berkers, Deurnese- weg 41 te Heide voor het van toepassing worden van het Besluit akkerbouwbe drijven milieubeheer, gele gen aan de Deumeseweg4l te Heide. De meldingen kunnen worden ingezien van 5 september 2002 tot en met 19 september 2002 (2 weken) in het gemeentehuis. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij besloten hebben tot het ambtshalve nemen van een nadere eis voor: Discotheek TIME, De Gou den Leeuw 14 te Venray krachtens het Besluit Hore ca-, Sport-, en Recreatie inrichtingen milieubeheer voor een discotheek, gele gen aan De Gouden Leeuw 14 te Venray. Het besluit en alle overige op de nadere eis betrekking heb bende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 5 september 2002 tot en met 17 oktober 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 5 september 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Ven: Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een woning B.P. De Brabander te 7enray tnv J. Aerts, Melisse 2; - het inbouwen van kantoor ruimte aan het Keizersveld 51 te Venray tnv Otto Hol ding B.V., Willem Barent- zweg 4c te Venlo; - het bouwen van een schuur tje aan de Hoefslag 3 te Óostrum tnv H.L.MJ. Fleu ren, Hoefslag 3; - het bouwen van een woning aan de Laagheidehof te Ven ray tnv M. Voss, Doorman straat 82; - het restaureren van een monumentale woning aan de Stationsweg 201 te Oos trum tnv B.H.J.M. Geurts, Stationsweg 201 - het veranderen van berg ruimte aan het Vinger hoedskruid 8 te Venray tnv P. v.d. Laar, Vingerhoeds kruid 8; - het aanbouwen van een ber ging aan het Kleefkruid 14 te Venray tnv J.H. Kusters, Kleefkruid 14; - het bouwen van een serre aan de Muurpeper 11 te Venray tnv J.W. van Alphen, Muurpeper 11; - het vergroten van de woning aan de Brennerlaan 4 te Venray tnv T.L.van der Schaft, Brennerlaan 4. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van een pluim veestal en opslagruimte aan de Beekweg 98 te Vrede peel tnv Gebroeders Clas sens, Beekweg 98; - het slopen van een garage en berging aan de Mgr. Hanssenstraat 7 te Oos trum tnv J.J.C. Janssen, Mgr. Hanssenstraat 7; - het slopen van een woning en schuur aan de Kruitweg 17 te Venray tnv H. v.d. Bekerom en C. Arts, Lange- weg 66; - het slopen van opslagruimte i.v.m. herbouw van de woning aan Haag 50 te Mer- selo tnv C. Hermans- Pluk, Haag 50. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het bouwen van een schuur en carport aan het Christof- felkruid 36 te Venray tnv R.A.M. van Stokkem, Chris- toffelkruid 36; - het bouwen van een tuin huis aan de Gerrit Arts straat 6 te Casten ray tnv P.G.M. Dinghs, Gerrit Arts straat 6; - het bouwen van een woning met garage aan de Lavendel- heide 18 te Venray tnv P.A.G./ Philipsen, Dotter- weide 58 te Waddinxveen. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in achtgenomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het veranderen van een woongebouw aan de De Gouden Leeuw 26-106 te Venray tnv Wonen Venray, Plataanstraat 15; - het vergroten/verbouwen van de kapsalon aan de Langstraat 14 te Venray tnv R. Krekels, Mr. Theelen- straat 28 te Helenaveen; - het vergroten van de var kensstal aan de Ysselsteyn- seweg 63 te Ysselsteyn tnv Houbensteyn Holding B.V., Ysselsteynseweg 69; - het vergroten van de ber ging aan de Oeldershof 2 te Qirlo tnv M.P. Wennekers, Oeldershof 2; - het vergroten van de dakka pel aan de Herik 17 te Ven ray tnv J.G.H. Peeters, Herik 17; - het vergroten van de woning aan het Bingelkruid 3 te Venray tnv H.A.J. Koe nen, Bingelkruid 3; - het verbouwen/vergroten van de woning en de bouw van een garage aan de Over- loonseweg 14 te Venray tnv P.J.E. van der Voort, Berin- gerhoek 14 te Beringe. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 4 oktober 2002 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Openbare kennisgeving Monumentenwet Met verwijzing naar artikel 12 van de Monumentenwet 1988 brengen burgemeester en wet houders van Venray het volgen de ter algemene kennis. Vanaf heden ligt bij de infor matiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 14 dagen ter inzage: de aanvraag om vergunning volgens artikel I I van de Monumentenwet voor res tauratie beelden rijksmonu ment St. Petrus Banden- kerk, Grote Markt 24, 5801 BL Venray. Gedurende deze termijn bestaat de mogelijkheid om zienswijzen over deze aanvraag bij ons naar voren te brengen. Venray, 5 september 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplan nen bouwvergunning verleend. - het vergroten van horecage legenheid en het aanbouwen van een entreepartij aan de Maasheseweg 80a te Venray tnv J.W.LM. van der Ster ren, Maasheseweg 80a. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschik king is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publi catie wordt ingediend. Venray, 5 september 2002 Burgemeester en wethouders van Venray. De burgemeester, J.F.H.A.B. Waals De gemeentesecretaris, P.M.H. Lucassen 11 Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray.in zijn vergadering van 27 augustus 2002 in voorbereiding heeft verklaard een herziening van het bestemmingsplan: "Centrum, 2e herziening" ten behoeve van de herbouw en uit breiding van het conferentie en partycentrum De Witte Hoeve op het perceel Gasstraat 5 in Venray. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking op vrijdag 6 september 2002 en ligt voor een ieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur en buiten deze tijden op afspraak met de afdeling publieksdiensten via telefoonnummer 0478- 523333. Tegen bovengenoemd besluit kunnen belanghebbenden van vrijdag 6 september 2002 tot en met 17 oktober 2002 ingevolge boekhandel van den munckhof bv grotestraat 68 venray Verbeter uw mondelinge uitdrukkings vaardigheid en persoonlijke presentatie. Praktijkgericht - direct toepasbaar op het werk, met zakelijke relaties, in het verenigingsleven, etc. Kort en effectief - 5 maandagavonden - ca. 2 1/2 uur Belangrijke aandachtspunten o.a. hoe u: uw zelfvertrouwen versterkt een standpunt helder formuleert voor u zelf leert opkomen kritiek geeft zonder anderen te kwetsen actief aan gesprekssituaties deelneemt Start cursus: Venray Maandagavond 30 september 2002^ Bel voor een brochure Moderne Praktijkopleidingen Communicatie e-mail: mpc.zwijndrecht@euronet.nl Tennislessen... Regiotennis Venray is een tennisschool onder leiding van Bas Mulder. In tennishal "De Schaapskooi II" te Venray vinden de lessen plaats met gediplomeerde tennisleraren. Lessen voor jeugd, volwassenen en voor de allerkleinsten 'balvaardigheid'. Training met moderne ballenmachines. Ook aktiviteiten zoals jeugd- competitie, toernooien en uitwisselingen. Meer informatie: Bas Muider tei. 0478-584241 De Hulst 8a 5807 EW Venray tel.: 0478-514717 fax: 0478-533020 VOOR AL UW PLANKEN PARKET LAMINAAT SCHUIFKASTEN PLAFONDS OOK VOOR REPARATIES EN SCHUURVLOEREN HUUR SCHUURMACHINES, ONDERHOUDSMIDDELEN ENZ. WAS U AL EENS BIJ. Knippen v.a. Kinderen Permanent all inc. Kleurbehandeling all inc. v.a. Henseniusstraat 96 a. Venray Tel. 0478-588994. de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de Gemeenteraad van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Indien een bezwaarschrift is ingediend, kan tevens een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank te Roermond, Sector Bestuurs recht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond. Venray, 5 september 2002. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burge meester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Kankerbestrijding Ieder jaar krijgt de Kankerbe strijding reacties, dat collectezak jes niet worden opgehaald. Het is jammer dat u niet thuis was toen de collectant(e) langs kwam. Er zijn ook straten waar zij nie-. mand bereid hebben gevonden om te collecteren. Misschien iets voor u. Als u het KWF toch wilt steunen, kunt u uw bijdrage ook overmaken op giro 26000 Venray. Dit nummer staat ook op het col lectezakje. De kankerbestrijding is u daar zeer dankbaar voor. Contactadres: Oude Oostrumseweg 42a, Ven ray, tel. 0478-586659. van den drukkerij uitgeverij peel en maas boek- en kantoorboekhandel y kabelkrant venray grotestraat 68 - tel. 0478-582727 DONDERDAG, VRIJDAG, ZATERDAG A.S. Grotestraat 73, Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Breda, Oss

Peel en Maas | 2002 | | pagina 11