I na Katja de Geus b. v. nJ' HEVECO PRODUCTIEMEDEWERKER ClaasSon KATJA DE GEUS doorlopend aanbiedingen eNJeé Kappers kapper m/v HAUZER EIU RUIJTERS... dé makelaars bieden aan! KANTOOR V EIU RAY HAUZEI UIJTERS PEEL EN MAAS Donderdag 29 augustus 2002 - Pagina 4PE De champignonteelt is een technologische hoogwaardige bedrijfstak, waarin de Heveco-Group een zeer voor uitstrevende organisatie is. De Heveco-Group bestaat uit zelfstandige werkmaatschap pijen en beheerst de hele bedrijfskolom, van stro tot verse champignons en champignon producten in de supermarkt. Dankzij de hoge kwaliteit van product, werk en inzet van de medewerkers, is de Heveco-Group een gestadig groeiende onderneming. De Heveco-tunnelbedrijven produceren per week circa 2000 ton doorgroeide compost voor de Heveco-kwekerijen en haar klanten. Wij werken met een team van ca. 25 medewerkers HEVECO GRONDSTOFFEN B.V. zorgt voor een voorbewerkte voedingsbodem van hoge kwaliteit (doorgroeide compost) bestemd voor de champignonteelt. Voor onze locatie te Horst zoeken wij op korte termijn een enthousiaste voor 38 uur per week. (ook deeltijd mogelijk) De functie In teamverband verricht u allerlei voorkomende werkzaamhe den zoals: Mechanisch vullen, enten en leeghalen van de tunnels Schoonspuiten van machines en tunnelhallen Wij zoeken Gemotiveerde medewerkers. Ervaring is niet vereist. Wel een gezonde en flexibele werkmentaliteit. Op enkele ochtenden per week wordt vroeg met het werk gestart, (ca. 5.00 - 6.00 uur) Hier staat tegenover dat u 1 of 2 middagen per week vrij heeft. Wij bieden Een vaste en leuke baan in een snelgroeiend bedrijf, waarin u zelfstandig en in teamverband kunt werken. Een uitstekend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling kom dan eens vrijblijvend kijken. Bel eerst even met de heer Theo van der Sterren, tel. 077-3663 442 of 06-2266 4786. Uw eventueel schriftelijke reactie kunt u sturen naar: Heveco Grondstoffen B.V., t.a.v.T. van der Sterren Postbus 6200, 5960 AE Horst. Weer-U-Zon deuren voldoen aan de strengste eisen m.b.t. mechanische eigenschappen, weerbestendigheid en gebruiks waarde. Naast vlak kunststof en aluminium biedt Weer-U-Zon een aantrekkelijk alternatief; Holland Design. Elegante profielen met uniek diepte-effect, verkrijgbaar in vele kleuren. Maar kijkt u eerst eens rustig rond in onze showroom. MAAK UW KEUZE een ruim bemeten, vrijstaand huis in MEERLO, op een royale kavel, in het dorp? Woonkamer, eetkeuken, bijkeuken en inpandi ge garage, en boven 4 slaapkamers en badka mer. De indeling biedt mogelijkheden voor extra leefruimte of slaapruimte op de b.g.g. Zonnige tuin, rustige ligging karakteristiek, gerenoveerd huis in OIRLO, rustige ligging op 491 m2 in de kern. Royale hal, rechts woonkamer, links studeer- of slaapkamer. Modern gastentoilet en badkamer. Ruime eetkeuken, bijkeu- ken/hobbykamer. Boven twee grote slaapka mers. 26 m diepe tuin met autostalling/hob- byruimte. gloednieuw vrijstaand huis in 't rustige, groene SWOLGEN? In dit vrien delijke dorpje staat een huis onder architec tuur van Colsen (dus licht, efficiënt ingedeeld en strak) waarin u als koper de keuken, de badkamer, de vloeren en de binnendeuren nog zelf kunt kiezen, waardoor het helemaal uw eigen huis wordt. prima verzorgde vrijstaande semi-bungalow eveneens in SWOLGEN, rustig gelegen in 't dorp op S40 m2. Naast woonkamer en eet keuken, op de b.g.g. een extra (slaap-)kamer, bijkeuken en inpandige garage met zolder. Boven nog twee grote slaapkamers en sani tair. Vele extra's in de afwerking. gezocht: twee rechterhanden en veel vrjje tijd om deze tweekapper in TIENRAY met carport, royale bijkeuken en aangebouwde serre, een goede opknapbeurt te geven en reeds begonnen werkzaamheden af te maken. Vraagprijs: €159.000,- k.k. loopafstand Centrum van Venray Een goed verzorgde en complete tweekapper met garage, die van binnenuit te bereiken is. Verder een mooie L-kamer, aparte serre, ver scholen luxe keuken en bijkeuken. Boven zijn 3 slaapk. en de complete badkamer. Vaste trap naar royale zolder. Tuin op het Zuiden. Rustige ligging aan pleintje'op 400 m van het Centrum. diepe, zonnige achtertuin horende bij een prima onderhouden tweekap per in WANSSTJM, met inpandige garage met roldeur, Luxe keuken, eiken parketvloer, gas- open haard complete badkamer en een ruime vierde slaapkamer op zolder. Zeer rustige lig ging in kindvriendelijk wijkje. INTERNET Voor meer info en kleurenfoto=s www.huislijn.nl/rijswick Makelaar o.g. en beëdigd taxateur f Liwv (RMT ZONWERINGEN Voor alle soorten binnen- en buitenzonwering Bel voor meer informatie: 0478 514402 of 06 22 386146 of mail ons info@claasson.nl Bezoek ook onze website www.claasson.nl utar <U zs^jnAnr nursysrenien vv-.-:y; Rolgordijnen m Makelaar Taxateur o.g. BIJ ONS IS DE KLANT NOG KONING GEEN BETERE KEUS.. ..DAN KATJA DE GEUS! HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW WONINGEN. Verdere diensten: aankoop woningen, taxaties, hypotheken In de vakantiemaanden juli en augustus is ons kantoor op zaterdag gesloten. Wij wensen iedereen een prettige en.zonnige vakantie toe. TE HUUR GEVRAAGD Ruime woning in Meerlo, Venray of Maasdorpen. Huur ingaande begin 2003. STILLE VERKOOP Wij hebben ook panden in de stille verkoop. TE KOOP NIEUWBOUW Nog 1 vrijstaande woning te koop aan de Ghünenbeek te Oostrum. De panden zijn luxe afgewerkt en voorzien van: Hal met toilet, grote woonkamer met een lengte van 12 m, open keuken, bijkeuken, garage en een tuinhuisje achter in de tuin. Men kan uit 7 varianten op de b.g. kiezen zoals b.v. slaapkamer met doucheruimte.. De le verdieping heeft een overloop met 3 slaapkamers met ruime berging of 4 slaapkamers, badkamer voorzien van luxe sanitair: lig bad, douche, WC en wastafel. Aan de voor- en achterzij de is het pand voorzien van een balkon. Totale vloerop pervlakte b.g. en le etage ca. 170 nr. De tuin wordt voor zien aan de voor- en achterzijde van een groene haag en het overige van een gemetselde muur en tevens een bestrating van 66 nr. Kavelgrootte van 50Ó tot 558 nr. Verkoopprijzen van €307.595 tot €315.269 v.o.n. Venray, Kogeldistel Vrijstaand pand met garage. Ind: entree, woonkamer, keuken( 1994), bijkeuken, serre en garage, le verd: over loop, 3 slaapkamers en badkamer, 2e verd: zolderruimte en 4e slaapkamer. Kavel: 256m\ Vraagprijs 21-5.000,— k.k. Venray, Menuetstraat Twee onder een kap met garage. Ind: entree, woonkamer, keuken, bijkeuken in de garage. Ie verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: cv-ruimte, hobby ruimte en 4e slaapkamer. Kavel: 237nr. Vraagprijs: 168.000,-- k.k. Venray, Sleutelbloem Twee onder een kap woning met garage en tuinhuisje. Ind: entree, woonkamer, keuken met luxe inbouwkeuken en garage. 1 e verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: overloop met zolderruimte en 4e slaapkamer. Kavel: 272 nr. Vraagprijs: 210.000.— k.k. Leunen, Leunseweg 59 Vrijstaand pand (1936)met grote carport. Ind. entree, woonkamer, keuken, bijkeuken, toilet, kelder en kan- toor(35 nr). le verd: overloop. 3 slaapkamers, douche ruimte en badkamer. 2e verd: Zolder. Kavel 460 m: Vraagprijs 220.000,- k.k. Venray, Menuetstraat Twee onder een kap woning met garage en tuinhuisje. Ind: entree, woonkamer met aanbouw (met lichtstraat, massief esdoorn vloer), keuken en bijkeuken, le verd: overloop, 3 slaapkamers en moderne badkamer (v.v. lig bad met douchegedeelte). 2e verd (vaste trap) mooi afge werkte zolderruimte en royale 4e slaapkamer met grote dakkapel en veel bergruimtes. Kindvriendelijke buurt. Kavel: 237 nr. Vraagprijs: 195.000,-k.k Venray Kamperfoelie Twee ónder een kap woning met garage en carport. Ind: entree, toilet, woonkamer en keuken, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar ruime zolder (mogelijkheid voor 4e slaapkamer). Kavel 206 nr Vraagprijs 181.000 k.k. Oostrum, Hatendonkstraat Twee onder een kap woning met garage. Ind: entree, toi- let, woonkamer en eetkeuken met luxe inbouwkeuken (2000). le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer (2000). 2e verd: (vlizotrap) 4e slaapkamer. Kavel 217 nr. Mooie aangelegde tuin. Het pand is zeer goed onderhou den. Vraagprijs 199.000,- k.k. Merselo, Endepoel Langgevelboederij met opstallen en weide, geheel afge rasterd middels hekwerk. Ideaal voor paardenliefhebbers. Kavelgroolte ca. 2.5 ha.. Splitsing pand eventueel moge lijk. Ind.: entree, ruime woonkamer, open keuken voor zien van inbouwkeuken, toilet, hadkamer, slaapkamer, berging, bijkeuken, kantoor, voorraadkamer, 2 kamers en stal. le: 2 ruime slaapkamers en zolderruimte. Koopsom in nader overleg. Wans sum, Houskuilstraat Twee onder een kap woning met garage en tuinhuisje. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken met moderne inbouwkeuken, bijkeuken en garage, le verd: overloop. 4 slaapkamers en (moderne) badkamer. Kavel 268 nr. Mooi aangelegde tuin op het zuiden. Vraagprijs 8 186.000 k.k. Overloon, In Bungalowpark De Helderse Duinen Semi recreatiewoning met carport en berging. Het pand is volledig gemeubileerd en heeft ook een open haard. Ind: woonkamer, keuken en slaapkamer, le verd: overloop, slaapkamer en badkamer. Kavel 712 nv. Dit pand ligt aan de rand van de bossen met uitzicht op Overloon. Koopsom 139.000,- k.k. Tienray, Ringovenhof Twee onder een kap woning met garage en carport. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken en bijkeuken, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar bergzolder. Kavel: 245 nr. Vraagprijs: 170.000 k.k. Swolgen, Mgr. Aertsstraat Woonhuis (850 m'achterzijde geschakeld. Ind: entree, toilet, woonkamer met open keuken, slaapkamer, bijkeu ken en badkamer, le verd: keuken, woonkamer, slaapka mer en badkamer met sauna. Het pand is geheel onder- kelderd. Kavel 135 m:. Vraagprijs 156.500,— k.k. Venray, Prins Hendrikstraat Twee onder een kap woning (geïsoleerd dak) met garage, Ind: entree, woonkamer met tuinkamer, eetkeuken met inbouwkeuken, droge kelder, portaal met toilet en ruime betegelde garage (24 nr). le verd: overloop, 3 slaapka mers en badkamer voorzien van ligbad, aparte douche, WC en dubbele wastafel. De mooie grote tuin biedt veel privacy en heeft een overdekt terras Voortuin 12 meter diep. Pand is bijna geheel voorzien van kunststof kozij nen met isolatieglas. Gedeeltelijk voorzien van electri- sche rolluiken. Kavel: 528 nr. Vraagprijs 260.000,—k.k. Meerlo, Julianastraat Hoekwoning met garage. Ind: entree, toilet, woonkamer, I keuken met moderne inbouwkeuken, bijkeuken en gara ge. le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. Tuin H op liet zuidwesten. Het terras is gedeeltelijk overkapt. I Kavel: 210 nr. Vraagprijs 170.000,—k.k. Meerlo, Fazant Vrijstaand landhuis met garage met zadeldak. Bouwjaar 1997 Ind: hal. toilet, woonkamer, eetkeuken (openslaan de tuindeuren), bijkeuken en kelder, le verd: overloop, 4 slaapkamers en badkamer en zolderruimte. 2e verd: vaste trap naar zolder mogelijkheid voor 5e slaapkamerDit pand is in het geheel ambachtelijk afgewerkt zoals b.v. handgemaakte eikenhouten trappen enz. Kavel 450 nr. Vraagprijs 329.000,— k.k. Venray, Adelbertweg Geschakeld pand met garage. Ind: entree, toilet, woonka- II mer en keuken met luxe inbouwkeuken. le verd: over-, loop, 3 slaapkamers en moderne badkamer. 2e verd: vli zotrap naar zolder. Tuin op het zuiden met veel privacy Kavel 195 nr. Vraagprijs 189.500,—k.k. Wans sum, De Houskuilstraat Hoekwoning met carport en berging. Vri je achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken en berging (1995). Mooi aangelegde tuin met overdekt terras, le verd: over-j loop, 2 (3) slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap. naar mooi afgewerkte zolder met 4e slaapkamer. Kavel 235 nr Vraagprijs 166.000 k.k Broekhuizenvorst, Heming 17 Twee onder een kap met garage, berging en tuinhuisje. Ind: entree, toilet, woonkamer en keuken, le verd: over loop, 4 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar zolder, kavel 818 mJ Vraagprijs 225.000 k.k. Venray, Aubadestraat Geschakeld vrijstaand herenhuis met garage, inhoud 625 m3 Ind: entree, woonkamer, eetkeuken,berging, bijkeuken en garage, le verd: overloop met 4 slaapkamers en bad kamer. 2e verd: bergzolder en 5e slaapkamer Kavel 303 nr VraagpriOjs 249.000 k.k. GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS Pastoor Wijnhovenpark 1 5801 BZ Venray tel. 0478-556900, fax 0478-556909 E-mail: huizenka@tref.nl - Lid LMV LMV Ons bestand is te vinden op internet HUIZENUJN: www.huislijn.nl/geus www.LWIV.nl Voor een goed hypotheekadvies kunt u een afspraak maken. - Keramische wandtegels - Vloertegels - Natuursteen - Lijmen en voegmateriaal - Vakkundig advies Broenen - Hendriks b.v.Aparte speelhoek voor kinderen De Haag 4, 5815 CB Merselo Tel.: 0478-546263 Fax: 0478-546264 Volop gratis parkeren Geopend: vrijdag van 17.00 tot 21.00 uur, 's zaterdags van 9.00 tot 17.00 uur, en OOK OP AFSPRAAK! KAPPERS Apolloniastraat 2 5809 AK Leunen Tel. 0478-630430 ENJeé Kappers zoekt een enthousiaste die fulltime/parttime ons team wil komen versterken. Reageer snel en bel tel. 0478-630430 of privé 0478-632415 Vraag naar Nicole! Venray Wilhelmina Duckerstraat 2 Modern en exclusief vrijst. geschakeld woonhuis met royale sfeervolle living, design leefkeuken, 4 slpk., luxe badk., ruime berging en onder architectuur aangel. tuin met achterom. Ind.. Hal/entree met ruim toilet, grote voor raadkast, leefkeuken (±20m2), exclusief Italiaanse design keuken v.v. alle app., ruime living (52m2) met schuifpui naar het terras (b.g. geheel v.v gevlinderde betonvloer met vloerverw.}. le Verd.: 3 grote slpk. (1 met dakterras), complete luxe badkamer. 2e Verd Vaste trap naar zolder met aparte c.v.- /wasruimte en 4e grote slpk. Alg. bwjr ±'98, perc ±280m2, optimale isolatie, fraaie tuin met vijver, vlonders en terrassen. Aanvr. i.o.o: Vraagprijs: op aanvraag Venray Kempweg 143 Op fraaie locatie in bosrijke omg. nabij tennishal en zwembad grotendeels onderkelderde vrijstaande bungalow met inpandige garage en tuin (±776m2). Ind.' souterrain v.v 2 hobbbyruimtes (1 met keukenblok), douche, toilet en gr. garage, b g ruime entree met tegelvl en toilet, dichte moderne leefkeuken v.v. div. app., woonk. met open haard en terrasdeur, (keuken en woonk zijn v.v travertinvl. met vloerverw), slaapgang met ruime bergkast, 4 gr slaapkcomplete moderne badkamer Alg bwjr '68, perc. ±776m2, muur isolatie, ged. therm, begl., tuin op het zuiden met tuinhuisje, groot terras en optimale privacy Aanvr. i.o.o. Vraagprijs: op aanvraag Tienray Nieuwe Baan Nieuw te bouwen 4 moderne half- vrijstaande woningen met garage en 2 vrijstaand geschakelde woningen via garage. Ind.. Hal/entree met toilet, ruime woonkamer met trapkast, erker en openslaande deuren naar het terras, half-open keuken met tuindeur, le Verd.: overloop, 3 ruime slaapkamers, badkamer v.v. ligbad, douche, toilet en vaste wastafel. 2e Verdvia vaste trap bereikbaar, cv- en was ruimte en mogelijkheid 4e slaapkamer. Alg perceelsgrootte vanaf 252m-, optimale isolatie Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met ons kantoor te Venray of zie on2e site www.hauzercom! Koopprijs vanaf 185.800,- v.o.n. Venray Dagoberthof 9 Gunstig gelegen in kindvriendelijke omgeving goed onderhouden geschakeld woonhuis met 4 slaap kamers, garage en ruime tuin (Z) met optimale privacy! Ind.: Hal met toilet, ruime woonkamer, half open gemoderniseerde leefkeuken v.v. gasfornuis, afzuigkap, oven en koelkast, (b.g v.v. tegelvloer). Ie Verd.: 3 slaapkamers., waarvan 1 met balkon, gemoderniseerde badkamer ('96) v.v. ligbad, v. wast., toilet en aansl. wasmachine. 2e Verd via vaste trap naar zolder en 4e slaapkamer. Alg bwjr '77, perc. 172m', overal thermische beglazing, 1 e verd. v.v. rolluiken, dak garage vernieuwd in '01, vrije ligging van tuin. Vraagprijs: 161.000,- k.k. lUieuw-Bergen Siebengewaldesweg Noord in een fraaie parkachtige omgeving gelegen nieuw, onder architectuur, gebouwde 10 halfvrijstaande woon huizen met berging. Beg. grond: Hal/entree mettoilel, ruime L-woon- kamer met openslaande tuindeuren naar het terras, half-open keuken met toegang tot de berging 1e Verd overloop, 3 ruime slaapkamers, complete badkamer v.v. ligbad, douche, toilet en vaste wastafel 2e Via vaste trap naar een grote zolder v.v. c.v.- en wasruimte mogelijkheid voor 4 slaapkamer Alg perceelsgrootte vanaf 234 m2, optimale isolatie Optie tol bouwen van een garage en'een evt. uitbreiding van de woon kamer Voor meer informalie kunt u contact opnemen met ons kantoor te Venray of zie onze website www.hauzercom Koopprijs vanaf 189.500 v.o.n. Oostrum Witte Vrouwenstraat 14 Op royaal perceel (x332m2) gelegen halfvrijstaand woonhuis met 4 slaapk., inpandige berging c.q. bijkeuken en grote mooi aangelegde siertuin (Z)! Ind,: Hal/entree met toilet en garderobe, ruime doorzonwoonkamer met terrasdeur, dichte woonkeuken met eenvoudige keukeninrichting, bijkeuken c.q berging met c.v.-combi-ketel HR '95. Ie Verd overloop, 3 grote slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel, badkamer v.v. douche, toilet, vaste wastafel en dakterras. 2e Verd.: vaste trap nSar zolder vv bergruimte en 4e slaapkamers. Alg.. bwjr '69/70, perc. ±332m2, de aanbouw is geïsoleerd, royale en vrij gelegen tuin met terrassen, optimale privacy! Aanvr i.o.o. Vraagprijs: 17S.OOO,- k.k. Venray Marjolein 55 Rustig gelegen goed onderhouden modern halfvrijstaand woonhuis met functionele hobby-/praktijkruimte, ber ging, carport en tuin. ind.. Hal/entree met toilet, L-vvoonkamer, half-open keuken (b g v.v. modern tegel vloer met vloerverwarming), le Verd.. over loop, 3 slaapkamers, moderne badkamer v.v. ligbad, toilet en v.wast. 2e Verdvia vaste trap naar grote zolder met aansl wasmchine, c ,v.-ruimte en mogelijkheid voor 4e slaap kamer. Alg bwjr '89, perc. ±240m2, dak en muurisolatie, thermische beglazing op de begane grond, functionele hobby-/praktijk- ruimte('97) v.v. c v. en toilet, aparte berging, vrijwel geheel beklinkerde tuin. Aanvaarding: per direct. Vraagprijs: 181.SOO,- k.k. - -- Ap ï.TÏ Hauzer/Ruijters makelaardij, óók voor hypotheek advies! Venray Tatralaan 19 Bijzonder fraai gelegen in bosrijke omg. modern luxe vrijstaand landhuis met inpandige garage, carport en zeer ruime tuin, perc. ±900m2! ind.: Hal/entree met toilet en garderobe, royale sfeervolle living (±50m2) met erker, voorzethaard en opensl deuren naar terras, moderne leefkeuken vv. alle app, bijkeuken. B.g. v.v. marmervl. met vloerverw 1e Verd overloop met toilet, 4 ruime slaapk. met kast-/bergruimte, luxe badk. v.v Jigbad, dubbele wastafel en douche 2e Verd.. vlizotrap naar ruime bergzolder. Alg.. bwjr±90/'91, inh, ±750m3, optimale isolatie, perfecte afwerking met luxe materialen, woning wordt gestoffeerd en incl sfeer verlichting opgeleverd, garage (±24m2), om heinde tuin met tuinhuisje, beregenings- installatie en optimale privacy! Aanvr. i.o.o. Vraagprijs: hogere prijsklasse Swolgen Hubertusstraat 25 Vrijst. seniorenwoning met kelder, bij keuken, inp. garage en tuin gelegen na bij bosgebied. Ind Hal/entree m. parketvloer, garderobe en toilet, 2 slaapk. waarvan 1 met badk. ensuite v.v.-ligbad, toilet en v. wast., sfeervolle door- zonwoonk niet parketvl-, voorzethaard en opensl. deuren naar het terras, halfopen eiken keuken v.v. div app. erj parketvloer, ruime bij keuken met tegelvl. eri aansl wasm 1 e Verd. Overloop met c.v-ruimte en bergruimte, ruime slaapk., doucheruimte Alg.; bwjr±'78, perc.. ±270m2, ged therm beglazing, rolluiken b.g achterzijde, blinden zij- en voorgevel, voor- raadkelder, hetelucht-verwarming (ketel '97), terras c.q. tuin (Z). Aanvaarding: per direct. Vraagprijs: 240.OOO,- k.k. Nabij het centrum gelegen ruime, uit gebouwde tussenwoning met 3 royale slaapkamers, berging, grote tuin (±200m2) en achterom. Ind Hal/entree met tegelvloer, trapkast en toilet, doorzonwoonk. met parketvloer, grote leefkeuken met parketvloer en vv. div app., c.v.-rüimte (c.v.-kelel '85) en aansl. wasm. Ie Verd.: Overloop met kastruimte, 3 royale slaapkamers (±12, 12 en 13m2) waar van 1 met muurkast, gemoderniseerde ruime badk. vv douche, toilet en vwast. Alg. bwjr ±'62, perc. ±201 m2, 1e verd. v v kunststof kozijnen, overal therm, beglazing, diepe tuin met zonnescherm, ruime berging v.v kachel, extra ruimte op de 1e verd. door onder doorgang b.g. Aanvaarding: per direct. Koopprijs: 148.000,- k.k. Venray St. Antoniusstraat 1 b In het centrum gel. goed onderhouden moderne, ruime tussenwoning met berging, tuin en achterom. Ind..flal/entree met tegelvloer, toilet, ruime woonkamer met laminaatvloer, half-open keuken met moderne keukeninrichting v.v, gasfornuis, oven, koelkast en vaatwasser. Ie Verd.: overloop met c.v.-ruimte, 3 grote slaapkamers met laminaatvloer, moderne badkamer v.v douche, toilet en vaste wastafel. Alg.: bouwjaar '99, perceelopp. ±M5m2, dak- en muurisolatie, overal thermische beglazing, gehele woning is v.v. spuitwerk, de tuin is geheel beklinkerd en voorzien van een 'houten berging. Eigen achterom! Aanvr. i o o Vraagprijs: 172.SOO,- k.k. Wel Ier looi Kruisstraat 24c Bijzonder fraai gelegen grenzend aan het bos, goed onderhouden vrijstaand woonhuis met kelder, 4 slpk., garage en tuin (±775m2) met zwembad! Ind.' provisiekelder, b.g.: hal met garderobe en toilet, sfeervolle ruime Z-woonk met kachel en schuifpui naar terras, dichte moderne leefkeuken v.v div app bijkeuken (b.g. v.v. tegelvl met vloerverw.) le Verd 3 ruime slaapk met parketvl. en 1 metkasten- wand, badkamer v.v ligbad, douche, toilet en v.wast 2e Verd vaste trap naar gr 4e slpk, bergkast en c.v.-ruimte. Alg.: bwjr 78, perc ±775m2, dak- en muurisolatie, overal therm beglprachtige tuin met tuinhuisje, groot terras, zwembad (4 x 8 m.) en optimale privacy! Aanvaarding: per direct. Vraagprijs: 329.OOO,- k.k. van 10.00 tot 13.00 uur geopend Venray, Julianasingel 8, 5802 AV, Tel. 0478-51 37 00 Venlo, Noorderpoort 11a, 5916 PJ, Tel. 077-321 91 00 Actief en Creatief in Onroerend Goed^

Peel en Maas | 2002 | | pagina 4