Ondernemers optimistisch over toekomst V Neem deel aan de Floriade Win een Nefit-ketel Sponsoractie bij Plus Van Dijck Opening nieuw pand Verstraaten Bekendmakingen gemeente Venray <0, Woningwet Wet ruimtelijke ordening Wet milieubeheer Kap vergunningen TAXATIES □ROOlxl Beroving Verkeers controle Geslaagd Vrijwil ligers- centrale Steekpartij Winkeldiefstal PEEL EN MAAS Donderdag 11 juli 2002 - Pagina 18 ipip L/ Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgémees- ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het bouwen van een schuurtje en carport aan het Christof- felkruid 36 te Venray tnv R.A.M. van Stokkem, Chris- toffelkruid 36; - het vergroten van de woning aan de Langeweg 74 te Ven ray tnv H. Moeskops, Lange weg 74; - het bouwen van een tuinmuur aan de Wilhelmina Sangers- straat 77 te Venray tnv B.B.O.M. B.V., Leyenbroe- kerweg 38 te Sittard; - het bouwen van drie dakka pellen aan de Deumeseweg I60 te Ysselsteyn tnv C. Janssen, Deurneseweg 160; - het bouwen van twee dakka pellen aan de Goetzenhof I te Oostrum tnv P.A.V.M. Janssen. Goetzenhof I; - het vergroten van de woning aan het Kroonkruid 36 te Venray tnv C.C.M. Smits, Ysselsteynseweg 54; - het bouwen van een poort tbv erfafscheiding aan de Krui denlaan I97 te Venray tnv J.H.B.J. Evers, Kruidenlaan 197; - het vergroten van een bedrijfsgebouw aan het Kei- zersveld 99 te Venray tnv Van Haren B.V., Eindstraat 44; - het bouwen van een bedrijfs woning aan de Timmerman- nsweg 62 te Ysselsteyn tnv P. v,d. Broek Varkenshandel B.V., Timmermannsweg 62; - het vergroten van opslagruim te aan de Spurkterweg 8I- 83 te Venray tnv H.H.M. Maessen, Metaalweg 5; Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van een woning met bijgebouwenaan de Broekweg 10 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500; - het slopen van een schuur aan de Mgr. Hanssenstraat 67 te Oostrum tnv Gemeente Venray, Postbus 500; - het slopen van twee kalkoe- nenhokken en een loods aan de Rouwkuilenweg 37 te Ysselsteyn tnv M.G.E. van Osch, Horsterweg 39d; - het slopen van een bedrijfsge bouw aan de Scheiweg 15 te Leunen tnv M. van Kempen, Scheiweg 15; Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestem ming afgegeven. - het plaatsen van rolluiken aan de Wagnerstraat 29 te Ven ray tnv A.M.D. Lammers- Mühlenweg, Wagnerstraat 29; - het vergroten van de garage aan de Joke Smitstraat 69 te Venray tnv J.B.J.M. Rongen, Joke Smitstraat 69; - het bouwen van een tuinhuis aan de Vicarieweg 36 te Leunen tnv H.P.V. Wijnho ven, Vicarieweg 36; - het bouwen van een dakkapel aan de Teunisbloem 10 te Venray tnv F.J.A.M. Jans Beken, Teunisbloem 10; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurs recht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het vergroten van de woning aan de Laurahof 7 te Venray tnv L.G.E. Schaeffers, Zan- dakker 25; - het bouwen van een kinder opvangcentrum aan de Wil- fenstraat 10 te Venray tnv t. Samenwerkende Kinder opvang, Postbus 5088; - het bouwen van een tuin bouwkas aan de Leunseweg 6 te Venray tnv St. Voortge zet Onderwijs Limburg. Postbus 143 te Sittard; - het gewijzigd uitvoeren van verleende bouwvergunning nr. 200l.l5066 aan de Alet- ta Jacobsstraat, sectie T no. I I28 ged. te Venray tnv Janssen De Jong Plancoördi natie, Postbus 131 te Son en Breugel; - het verplaatsen van een bil lboard aan de Zuidsingel/Brukske te Ven ray tnv Gemeente Venray, Postbus 500; - het vergroten van een meng- voederbedrijf met bedrijfs gebouw tbv recycling voe dingsmiddelen aan de Veulenseweg 20 te Veulen tnv Nijsen Granico B.V., Veulenseweg 20; Voorts van rechtswege ver leende bouwvergunningen voor de navolgende reeds gerealiseerde bouwwerken op het perceel Veulenseweg 20 te Veulen: - trafohuisje met laagspannings- ruimte; - vier silo's en een schoorsteen; - transportinstallatie en brug; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouw meldingen, bouwaanvragen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, I9.I, I9.2 of I9.3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewer king te verlenen. - het bouwen van een serre aan de Ranonkel 11 te Venray tnv P.C.J. Achten, Ranonkel 11; - het vergroten van de woning aan het Zilverschoon 39 te Venray tnv A.L.M. Tonen, Zilverschoon 39; - het vergroten van een loods met laadput aan de Ericaweg 5 te Oirlo tnv B.H.C.M. Geven, Ericaweg 5; - het wijzigen van de woning en het plaatsen van een loop deur met pui aan de Herik 4 te Venray tnv H.J. Aelmans, Herik 4; - het bouwen van een schuurtje en carport aan het Christof- felkruid 36 te Venray tnv R.A.M. van Stokkem, Chris- toffelkruid 36; - het vergroten van de woning aan de Ravelstraat 27 te Venray tnv T. Jagroep, Ravel straat 27; - het bouwen van een tuinmuur aan de Wilhelmina Sangers- straat 77 te Venray tnv B.B.O.M. B>V„ Leyenbroe- kerweg 38 te Sittard; De op de verzoeken betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 12 juli 2002 gedurende 4 weken voor eenie der ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 12 juli 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur én op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - Inalfa Metal Products B.V., Postbus 510 te Venray voor een uitbreidings-/wijzigings- I. Gemeente Venray, t.b.v. bouwrijp maken van bouw- kavels J. v. Wysttenhorst te Vredepeel, 65 m2 beplanting van lijsterbessen en sierap- pels. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling publieksdiensten via telefoonnummer 523333, die bereikbaar is van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende vergunning kunnen worden ingediend bij het college van Burgemeester en Wethouders tot uiterlijk zes weken na publi catie. vergunning voor het produ ceren van zonneboilers, warmtepompen en stads verwarmingsunits, gelegen aan de Maasheseweg 83 te Venray, locatie Nieuwhuis'- weg 3 te Venray. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen én gehoor te geven aan het verzoek tot wijzigen van de voorschriften, voor zover van toepassing van: - Inalfa Metal Products B.V., Postbus 510 te Venray voor een uitbreidings-/wijzigings- vergunning voor een metaalwarenfabriek, gelegen aan de Maasheseweg 83 te Venray. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Tevens zijn een aantal voor schriften ambtshalve gewij zigd. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van I I juli 2002 tot en met 8 augustus 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat de volgende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccep teerd: - Steeghs CV, Ericaweg 4 te Oirlo voor de bouw van een loods voor opslag van land bouwmachines en materieel t.b.v. akkerbouwactiviteiten aan de Ericaweg 4 te Oirlo; - P.M.M. Cornelissen, Teeu- wenhofweg 18 te Leunen voor het wijzigen van het ventilatiesysteem in stal 7 en het omwisselen van de dwarsgang en de ziekenboeg in stal 7 ten behoeve van het bedrijf, gelegen aan de Teeuwenhofweg 18 te Leu nen; - Maatschap Franken, Kemp- kensberg 30 te Ysselsteyn voor het gewijzigd uitvoe ren van de afdelingen 4-5-6- 10-1 I -12 in stal G ten behoeve van het bedrijf, gelegen aan de Kempkens- berg 30 te Ysselsteyn. De verklaring en alle overige op de melding betrekking heb bende stukken liggen ter inzage (6 weken) van I I juli 2002 tot en met 22 augustus 2002 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebben de schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de mel ding artikel 8.19 Wet milieube heer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: - Gebroeders Tijssen B.V., Haag 27 te Merselo voor het van toepassing worden van het Besluit motorvoertuigen milieubeheer voor de inrich ting, gelegen aan Haag 27-29 te Merselo; - van den Munckhof Beheer B.V., Postbus I te Venray voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieube heer, gelegen aan de Grote straat 68 te Venray; - Coöp Boerenbond Ysselsteyn u.a., Peter Janssenweg I I te Ysselsteyn voor het oprich- ten van een inrichting in B.P. Agrarisch Bedrijventerrein. De meldingen kunnen wor den ingezien van I I juli 2002 tot en met 25 juli 2002 (2 weken) in j het gemeentehuis. Venray, I I juli 2002 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN iVMW LMV Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Van maandag 9 t/m zondag 15 september organiseert VW Noord- en Midden-Limburg een najaarsweek in het Lim burgpaviljoen op de Floriade. Het thema van deze week is champignons en paddestoe len, waarbij zowel aan een culinair als een natuurrijk of kunstzinnig tintje kan worden gedacht. Tijdens de najaarsweek zal een overdekte ruimte op het paviljoen omgetoverd worden tot een stuk- Vrijdagmorgen heeft de politie een man (40) aangehouden die wordt verdacht van het plegen van een tasjesroof. Een 78-jarige vrouw uit Venray is vrijdagmor gen beroofd van haar tas. De vrouw liep over de Kruitweg op het moment dat een onbekende man haar van achteren benaderde en de handtas uit haar hand trok. Op grond van het signalement van de man kon de gealarmeerde politie even later een 40-jarige man uit Venlo aanhouden. De tas van het slachtoffer is teruggevon den en terugbezorgd. De verdach te is in verzekering gesteld. je Limburg in de herfst. Daarnaast zullen er een aantal marktkramen geplaatst worden, waarin verschil lende bedrijven, organisaties of verenigingen de kans krijgen zich te presenteren. Alles dient in het teken te staan van champignons en paddestoelen. Ook zullen er tijdens de najaarsweek optredens plaatsvinden van diverse fanfares, harmoniën, zangkoren en. Hier voor is bij goed weer een kiosk beschikbaar en bij slecht weer een ruinate gereserveerd op de najaarsmarkt. De VW is voor de invulling van de week nog op zoek naar bedrij ven of verenigingen die denken aan het thema een leuke invulling te kunnen geven. Ook is de VW op zoek naar muziek- of toneel verenigingen die het leuk zouden vinden om een optreden te geven op de kiosk van het Limburgpavil joen. Als u geïnteresseerd bent in deelname kunt u zich schriftelijk aanmelden bij VW Noord- en Midden-Limburg, onder vermel ding van: themaweek Floriade, postbus 4315, 5944 ZG Arcen. U kunt ook mailen via info@regiowv.nl. Geef aan om wat voor activiteit het gaat en naar welke dag of dagen uw voor keur uit gaat. Prijsvraag Keijsers-Manders Vrijdag 28 juli vond de prijsuit reiking plaats van de actie 'Win een Nefit-ketel'. Deze actie, die een groot succes bleek te zijn, was opgezet naar aanleiding van de opening van het nieuwe bedrijfspand van Keijsers-Manders Installatietechniek in Ysselsteyn. Keijsers-Manders profileert zich als totaal-installateur d.w.z. dat men voor elke discipline als onderdeel van installatietechniek Van links naar rechts: Harrie van Asten, Leo Janssen (Nefit), Toos Arts en Piet Arts, Servé Keijsers Sr. bij dit bedrijf kan slagen. Als servi ce naar de klant kan men voor sanitair en balie-verkoop van alle installatie- onderdelen terecht bij de showroom van Keijsers-Man ders Sanidrome op het Keizers- veld te Venrav. Limburgse ondernemers blijven ook aan het eind van het tweede kwartaal gematigd optimistisch. Veel bedrijven beoordelen de aard en omvang van veel belangrijke indicatoren als normaal. De orderpositie verbetert enigszins in het tweede kwartaal; wat meer bedrijven geven aan te gaan investeren het komende jaar. De voorraad gereed product stijgt enigszins, maar wordt gekwalificeerd als normaal. Hoe wel iets meer ondernemers dan voorheen verwachten dat de bedrijvigheid in de komende zomerperiode wat zal teruglo pen, is men gematigd positief over het verwachte bedrijfsresul taat voor het komende jaar. Steeds meer bedrijven verwach ten dat de personeelsbezetting gelijk blijft (64%) of zal stijgen (24%) Opvallend is dat consumenten steeds pessimistischer zijn over de economische ontwikkelingen, zowel in Limburg als in de rest van Nederland. Vier van de vijf Limburgse huishoudens vinden dat de algemeen economische situatie de afgelopen twaalf maanden (iets of duidelijk) slech ter is geworden; ruim de helft verwacht dat die ontwikkeling de komende twaalf maanden voortzet (een vijfde denkt dat het beter wordt). Dat zijn enkele resultaten van de tweede Barometer Economie Limburg (BEL). De BEL, een ini tiatief van de beide Kamers van Koophandel in Limburg, het ETIL, LI Radio en Televisie en bureau Flycatcher Internet Research, geeft een beeld van de actuele economische ontwikke ling van het Limburgse bedrijfsle ven en geeft daarnaast inzicht in de mening over een actueel thema. In deze tweede BEL is dat het thema bereikbaarheid. BEREIKBAARHEIDSPROBLE MEN Ondernemers en huishoudens in Limburg denken in grote lij nen hetzelfde over de bereikbaar- Na de zomervakantie gaat er bij Plus G. van Dijck in Venray een spectaculaire sponsoractie van start, waarbij er sponsorgeld wordt uitgekeerd aan lokale clubs en verenigingen. Elke club of ver eniging in de gemeente Venray kan meedoen aan deze actie. Het initiatief van de sponsorac tie komt voor het uit feit dat deze Plust het lokale verenigingsleven een warm hart toedraagt. Aange zien er steeds minder subsidies worden verstrekt aan clubs en verenigingen en hun kosten alleen maar hoger worden, zal de sponsoractie naar verwachting zeer welkom zijn. Van 2 september tot en met 23 november 2002 geven de caissiè res in de Plus supermarkt bij elke vijf euro besteding aan bood schappen een sponsorpunt weg ter waarde van vijf eurocent. Deze sponsorpunten moeten door de klant worden ingeleverd bij de deelnemende clubs en ver enigingen. Aangezien de sponsor actie in totaal twaalf weken duurt, kan het sponsorbedrag dat per vereniging wordt uitgekeerd oplo pen tot een zeer aanzienlijk bedrag. Er is geen maximum vast gesteld met betrekking tot het aantal deelnemers aan de Plus sponsoractie. Dit betekent dat elke club of vereniging de gele genheid heeft om zich aan te mel den. Onlangs hebben de clubs en verenigingen uit de gemeente Venray van de Plus supermarkt een uitnodiging ontvangen om deel te nemen aan de actie. Bij deze uitnodiging is ook het aan meldingsformulier toegevoegd. Wilt u met uw club of vereniging deelnemen, zorg dan dat dit for mulier uiterlijk 4 augustus 2002 terug is bij Plus G. van Dijck. Door een vriendelijke service te combineren met een uitstekende kwaliteit, probeert Plus zoals altijd in te spelen op de heden daagse wensen van de consu ment. Met de sponsoractie is het opnieuw meer den dan moeite waard om eens een bezoek te brengen aan deze Plus super markt. heidsproblemen in Limburg en de oplossing daarvan. Ruim 85% van de bedrijven is voor een goede bedrijfsuitvoe- ring afhankelijk van een goede bereikbaarheid per auto. 29% van de bedrijven vindt hun bereik baarheid per auto matig tot slecht. Voor iets meer dan de helft is de bereikbaarheid per fiets of te voet van belang. De bereikbaarheid per fiets is bij 5% slecht en te voet is iets meer dan 10% van de bedrijven slecht bereikbaar. Voor het openbaar vervoer liggen deze percentages anders: per bus is iets minder dan 30% van de bedrijven slecht bereikbaar en per spoor is dit 40%. Uit het onderzoek blijkt de helft van de werknemers in bedrijven tegenwoordig meer tijd kwijt zijn met reizen van en naar het werk tengevolge van files en andere bereikbaarheids problemen dan vroeger. Bijna een derde van de huishoudens geeft aan dat zij hun reistijden of route niet (kunnen of willen) aanpassen om deze problemen te vermijden. Ruim 44% heeft de reistijden vervroegd en ruim een kwart neemt een andere route. Veel Limburgers worden met deze bereikbaarheidsproblemen gedu rende de gehele dag geconfron teerd en dus niet alleen in de ochtend of avondspits. Aan de bedrijven en consu menten is gevraagd wat zij zou den doen als zij 1 miljard euro mochten besteden aan de verbe tering van de bereikbaarheid. Daarbij konden zij hun geld besteden aan 14 knelpunten. Topprioriteit heeft hierbij de stadstraverse van de A2 door Maastricht (54%van de bedrijven en 48% van de consumenten). Daarnaast scoort verbetering van de ringweg om Eindhoven scoort hoog bij 50% van de bedrijven en 34% van de consumenten. Bij consumenten scoren tevens hoog het verbeteren van het openbaar vervoer per bus (39%), per spoor (31%) en de fietsver- bindingen (23%). Het afsluiten van het Heuvel land in het weekend voor het gemotoriseerde verkeer (behalve voor bewoners) is voor zowel de overgrote meerderheid van de Limburgse bedrijven als inwo ners geen wenselijke optie. De politie heeft maandagmid dag bij een autogordelcontrole op de Noordsingel geen enkele bekeuring uitgeschreven. Bij de 50 gecontroleerde voertuigen had iedereen zowel voorin als achter in de gordel om. PEEL EN MAAS een abonnement waard Aan de Rijksuniversiteit van Groningen, Fleur-Madelon van de Venne uit Venray. Eerder voltooi de zij de opleiding Management, Economie en Recht (specialisatie onroerend goed) aan de Hanzeho geschool in Groningen. Aan de Faculteit Gezondheids zorg van de Hogeschool van Utrecht: Marianne Direks uit Cas- tenrav, afgestudeerd voor de opleiding mondygiëne. Voor het AZC in Stevensbeek wordt een medewerker/ster gezocht in Stevensbeek, voor meerdere dagdelen per week. Meer informatie: Vrijwilligers- centrale. Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995, e-mail: vwcvenray@synthese.nl. De politie heeft zaterdag avond drie personen aange houden op verdenking van ernstige mishandeling in een woning in de wijk Brukske in Venray. De aanleiding ligt vermoedelijk in de relationele sfeer. Een 42- jarige man uit Leunen is die avond binnengedrongen in de woning en heeft de 43-jarige bewoonster mishandeld. Twee andere bewoners van het pand, jongens in de leeftijd van 17 en 18 jaar, bemerkten de mishandeling en hebben de 42- jarige man met geweld wegge haald bij de vrouw. De man raak te hierbij ernstig gewond. Beide slachtoffers liepen onder meer steekwonden op. Een traumahe- licopter is ter plaatse gekomen om medische hulp te bieden, waarna beiden per ambulance zijn overgebracht naar het zie kenhuis. De 42-jarige man uit Leunen is aangehouden, maar verblijft op dit moment gezien de ernst van zijn letsel nog in het ziekenhuis in Nijmegen. De twee andere verdachten zijn inmiddels ingesloten voor verder onder zoek. Op vrijdag 5 juli vond de ope ning plaats van het nieuwe bedrijfspand van Taxi Verstraat en op bedrijventerrein Smakter- heide in Venray. Honderden waren getuige van «et moment waarop burge meester Waals samen met Geert-Jan en Piet Verstraaten al claxonnerend het startsein gaf voor de openingshandeling. Met de overhandiging van een symbolische sleutel door Piet Verstraaten sr. en zijn kleinkin deren aan de broers Verstraat en was de officiële opening een feit. De open dag op zaterdag 6 juli kon eveneens op veel belangstelling rekenen. In totaal namen zo'n 700 personen het afgelopen weekeinde een kijkje Een 21-jarige inwoonster van Vierlingsbeek is vrijdagmorgen betrapt bij het plegen van diefstal uit een winkel aan de Vrijthof in haar woonplaats. De vrouw is overgedragen aan de politie waar zij het feit beken de. Er wordt proces-verbaal opge maakt. Geert-Jan Verstraaten. bnrge- j meester Waals en Piet Verstraat- en geven al claxonnerend het startsein voor de officiële ope ning van hun nieuwe bedrijfs? pand op bedrijventerrein Smak- terheide. Foto: Dré Rijvers. in het nieuwe bedrijfspand. Medewerkers gaven tekst en j uitleg over de activiteiten en j werkwijze van Taxi Verstraaten. I Onlangs verhuisde het Over- loonse vervoersbedrijf naar Venray. Om de snelheid van dienstverlening te garanderen, gaat de locatie Overloon als operationeel steunpunt funge ren, net zoals de bestaande steunpunten in Boxmeer en Bakel. VIJFTIG JAAR Taxi Verstraaten bestaat ruim vijftig jaar. Vooral door de over names van de laatste jaren, groeide het familiebedrijf uit tot een volwaardige, ISO-gecertifi- ceerde organisatie met zo'n honderdvijftig full- en parttime medewerkers en een wagen park dat circa tachtig voertuigen telt. Verstraaten rijdt in opdracht voor bedrijven, instellingen, zie kenfondsen, verzekeringsmaat schappijen, overheden en parti culieren.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 18