van heijster bv adverteert? PEEL EN MAAS i GRATIS Rabobank Woonwijzer boekhoudkundig medewerker m/v Weet u, wat er gebeurt als u Bel: 0478-530351 Wfer Wie helpt ons de zomer door? tempo-team tempo-team De heer J. van Casteren Raayland College Grotestraat 68 5801 BH Venray tel. 0478-582727 fax 0478-510916 PEEL EN MAAS bemiddeling bij het kopen en verkopen van een woning. WÊBBSSM Een selectie uit ons aanbo DAGOBERTHOF 23 VENRAY Leuk en goed onderhouden hoekhuis met aparre garage in rustige, kindvriendelijke buurt en grenzend aan een plantsoentje. Begane grond: entree/hal met toilet, woon kamer met half open gemoderniseerde keu ken, geheel v.v. parketvloer. Ie Verdieping: 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon, luxe badkamer v.v. ligbad met douchewand,dub bele wastafel en 2e toilet. 2e -Verdieping: vaste trap, ruimte voor 4e slaapkamer en ruimte voor wasmachine. Beide v.v. kantel ramen en veel bergruimte. De tuin met vrije achterom heeft veel privacy en een ligging op het zuiden. Vraagprijs: Op aanvraag KONINGSKAARS 49 VENRAY Vrijstaande, geschakelde woning met extra grote garage in kindvriendelijke buurt. Begane grond woonkamer (26m2) met open keuken, entree met toilet en een luxe inbouwkeuken (2001). De gehele begane grond is v.v een parketvloer. Up de le ver dieping bevinden zich de overloop, 3 slaap kamers van 14 m2, 6m2 en Um2 en de badkamer met ligbad en wastafel. Middels een vlizotrap bereik je de ruime bergzolder. Via de vrije achterom is de goed onderhou den tuin bereikbaar. Vraagprijs: Op aanvraag MENUETSTRAAT 12 VENRAY Deze twee onder een kapwoning met gara- Se ligt in een zeer kindvriendelijke buurt. In e l.-vormige woonkamer ligt een parket vloer. De keuken is v.v. inbouwapparatuur en op de vloer liggen natuursteen-tegels. Tevens bevinden zich op de begane grond de hal met toilet en de bijkeuken. De woning heet: 3 slaapkamers en een badka mer met bad/douche combinatie. Via een vaste trap bereik ie de 2e verdieping, waar zich nog 2 kamers bevinden, een aparre C.V. ruimte en een dakkapel. Vraagprijs: 171.000,- k.k. PAPENBEEK IS WELL Deze twee onder een kap woning met gara- te, berging en carport ligt in een rustige uurt, nabij een natuurgebied. Op de bega ne grónd vindt u de L-vormige woonkamer, de hal met toilet en de gesloten keuken met inbouwapparatuur. De gehele begane grond is v.v. een tegelvloer. De le verdieping bestaat uit 3 slaapkamers en een badkamer met douche en toilet. Via de vaste trap ga je naar de 2e verdieping waar zich nog een ruime slaapkamer bevindt en een aparte zolderruimte, de woning is geheel v.v. alu minium kozijnen en deuren. De rustige tuin is goed onderhouden. Vraagprijs: Op aanvraag RANDENRADE 44 OOSTRUM Prachtig en degelijk geschakeld herenhuis met ruime tuin op het zuiden, gelegen-nabij scholen en station. Bega'ne grond: Overdekte entree, ruime hal, apart portaal met toegang naar het toilet. Ruime L-vor mige woonkamer met parketvloer en schoorsteen voor voorzerkachel, ruime woonkeuken v.v. inbouwapparatuur, gara ge/berging met aansluiting voor wasauto maat en droger, le Verdieping: overloop, ïnloopkast, a slaapkamers waarvan 1 met balkon. Badkamer met combinatie bad/douche, badkamermeubel, hangtoilet. Alle slaapkamers en overloop zijn v.v. lami naat. 2e Verdieping: vaste trap, ruime over loop, cv ruimte met cv ketel en boiler, hob bykamer en slaapkamer. Vraagprijs: €230.000.- k.k. ZWANEBLOEM 20 VENRAY Half vrijstaand woonhuis met berging/garage (9,8rr.2) en carport. Op de begane grond de hal, toilet, doorzon woon kamer met berken parketvloer, half open luxe keuken met inbouwapparatuur. Op de le verdieping zijn 2 grote slaapkamers (mogeli|kheitf tot 3) en een badkamer met douche, ligbad en 2 wastafels en 2e toilet. De gehele verdieping is v.v. laminaat (2001Op de 2e verdieping is een slaapka mer (24m2), een washok en opbergruimte. Vanaf de ïe verdieping is de vliering bereikbaar. Sfeervolle tuin met verlichting en veel privacy op het zuid westen. Vraagprijs: Op aanvraag Venray Meerlo-Wanssum www.rabobankvmw.nl Hypotheek adviseur RELATIEGESCHENKEN PREMIUMS Van Heijster Relatiegeschenken bv, gevestigd in Venray, is een groothandel in relatiegeschenken en reklameartikelen. Wij willen ons team op korte termijn graag uitbreiden met een enthousiaste voor 37,5 uur per week Wij denken aan iemand met een opleiding op MBO-niveau, die ervaring heeft in een soortgelijke functie en beschikt over de volgende èigenschappen: - zelfstandigheid en flexibiliteit - goede communicatieve vaardigheden - affiniteit met computers (Exact) - kennis van Engels en Duits is een pré - stressbestendig - geen nine-to-fiver Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan: Van Heijster bv, Postbus 5075 GB Venray Onze afdeling ondersteuning zoekt ondersteuning. Net als zovelen gaan onze medewerkers ook op vakantie. Diverse ondersteunende werkzaamheden moeten echter gewoon door gaan. Het gaat om uiteenlopende administratieve, secretariële en informatiseringwerkzaamheden. Wij zoeken voor de periode juni - juli - augustus iemand die ons op parttime basis komt helpen. De kans is niet uitgesloten dat we ook daarna parttime ondersteuning nodig hebben. Wie vaardig is met programma's van het Microsoft office-pakket, met cijfers en verslaglegging en goed overweg kan met internet en nieuwe media, en per direct kan beginnen, nodigen we uit te reageren. Een briefje naar Leonie Woltring of een mailtje naar leonie@peterink.nl is voldoende. Volgende week beslissen we. Postbus 308, 5800 AH Venray Tel.: 0478 58453s Fax: 0478 513132 E-mail: 1nfo@j3eterink.nl Website: www.peterink.nl W E R K N E T is op zoek naar: onderhoudsmonteurs en machinestellers voor diverse bedrijven in omgeving Venray/Venlo. Het betreft werk in dagdienst of 2-ploegendienst met kans op vast contract. Ervaring is vereist. Interesse? Loop snel even binnen of bel en vraag naar je mogelijkheden. W E R K N E T Schoutenstraatje 4 5801 BS Venray tel. 0478-541888 JVIAASen PEEL HELDEN BV Regio Horst-Venray Gebr. van Doornelaan 15 5961 BA Horst Tel. 077-3985757/3074007 Fax: 077-3985991 e-mail: horst@maasenpeel.nl www.maasenpeel.ril Zeer goed onderhouden vrij staande bungalow met zadel dak garage en tuinhuis zeer mooi gel. in het buitengebied doch nabij centrum in landelijke en bosrijke omgeving. Bouwjaar 1967, in 1976 is de woonkamer vergroot. Pand is v.v. nagenoeg geheel dubbel, glas en ben. roF- luiken. Tuin op zuidoosten ca. 20m diep. Geen directe achter buren en voorzijde vrij uitzicht. Ben.: L-vormige woonkamer, keuken, bijkeuken, badk en. 2 slpkmrs. Boven: 3e slpkmr. Perc.gr.: 5.240 m2. Prijs op aanvraag. Zeer goed onderhouden lande lijk gef. vrijstaande villa/landhuis met garage berging en zwem bad Bouwjaar 1955 verbouwd in 1995- De woning is v.v hard houten kozijnen met dubbel glas en dakisolatie. Nieuwe HR ketel boiler (2001). Pand is elektro nisch beveiligd en er zijn rook melders aanwezig. De tuin is ca 20m diep met terras vijver en in 1999 gerenoveerde zwembad tuinverlichting en beklinkerde oprit, Het geheel is omheind Keuken met kookeiland. 2 Badkamers. Kelder Luxe Bad kamer. Perc.gr.: 2 762 m2. Prijs op aanvraag. Goed onderhouden vrijstaand landhuis landelijk gelegen en op goede stand op loopafstand van centrum en school. Bouwjaar 1994 geheel gefacelift in 2001. Woonkamer met vloerverwar ming, Pand is v.v. dubbel glas in hardhouten kozijnen. Zeer mooi aangelegde tuin is gelegen op het noordwesten en is ca 10m diep. Een beklinkerd pad leidt u naar het beklinkerd terras alwaar u kunt genieten van pri vacy en rust omringd door alles wat groeit en bloeit. Ben. 1 boven 2 slaapkamers, Perceel- groote: ca.: 350 m2. Vraagprijs €215.545,-k.k. Goed onderhouden vrijstaande boerderij met bijgebouwen gel. in landelijke omgeving op goede stand. Bouwjaar 1927. Het pand tuin is gelegen op het noorden en is ca. 50m diep. Achter zeer vrije ligging met uitzicht over de akkervelden. Voorraadkelder. Ben. 3 slaapkamers, en badka mer met ligbad en toilet. 1e verd.: grote zolder met mogelijk heid voor het maken van meer dere kamers. Perceelgroote: 4.197 m2. Vraagprijs €317.000,-k.k. ÉiKfö Goed onderhouden vrijst ,t winkelpand met 2 maga2cl kantoor en bovenwoning ys geh. is rustig gel. in een wi straat in het centrum vai I4 gezellige maas Vierlingsbeek met bereikbaarheid via Bouwjaar 1965. Winkel, ir zijnen en kantoor zijn oj begane grond 1e verdi 1 woongedeelte: Woonkame; e openhaard. Gesloten ke met eiken aanbouwkeuken div. app. Badk. met toilet li douche+cabine en v.v/ Slpkmrs. allen v.v. vloerbi |K king. Perc.gr. 500 m2. Prijs op aanvraag. R Goed onderhouden tussenre- Maas op Grandorado park 't Roekenbosch met veel voorzie ningen en in een bosrijke en landelijke omgeving metvele fietsroutes door gezellige dorp jes. Bouwjaar '82 dak vernieuwd 98 v.v. grenen houten kozijnen en dakisolatie, De woning heeft 3 slaapkamers waarvan 1 badkamer op de begane grond. De achtertuin ligt op het zuiden en is v.v. terras met uitzicht over de bosrijke omgeving. Woning geheel gemeubileerd. Perc.gr. 159m2 (erfpacht). Vraagprijs excl. service kosten. Vraagprijs €53.000,-k.k. Zeer goed onderhouden halfvrij- staande boerenwoning met houten garage schitterend gel. in het buitengebied in landelijke en bosrijke omgeving nabij natuurgebied Maria Peel en Deurnese Peel. Bouwjaar 1982 geh. verbouwd in 1997. Pand v.v. geh. dubbel glas en nage noeg geheel aluminium kozij nen. Tuin is gel. op zuidwesten en is ca. 60m diep. Geen directe achterburen. Uitkijk op bosrand en is blijvend vrij gelegen. Voorzijde aan kanaal gelegen. Perc.gr.: 1.980 m2. Ideaal voor mensen die van de natuur en rust houden. Vraagprijs €271.360,-k.k Zeer goed onderhouden vrij- staana landhuis met garage en berging. Geheel onaerkeldert, degelijk gebouwd en v.v, veel luxe details. Gelegen in jonge buurt nabij centrum/ Bouwjaar 1996. Woning geheel v.v. vloer verwarming en dubbel glas in kunststof "kozijnen. Achtertuin op het Zuiden ca. 8m diep met beklinkerd terras beklinkerde oprit en verlichting. Ben. slpkmr. en badk. met ligbad douche+ cabine en 2e toilet Boven 2 slpkmrs. en 2e badk. Inhoud: ca. 1.000 m3. Perceelgroote: 480 m2. Vraagprijs €451.500,-k.k. Halfvrijstaande kantoorruimte c.q. woonruimte met opslag loods en magazijn. Gelegen net buiten het centrum van Swolgen. Bouwjaar ca. 1930 verbouwd in 1996. Ind Hal met tegelvloer.. 1e Kantoor met tegelvloer, gedeeltelijk stucwerk wanden en gedeeltelijk schoon metselwerk wanden. 2e Kantoor met parketvloer, en stucwerk wanden. Magazijn. Bergzolder. Garage met kan'teldeur. Loods. 1e verd.: Via vaste trap naar bovenverdieping, met vloerbe dekking te gebruiken voor div. doeleinden. Eventueel voor het realiseren van slaapkamers. Perc.gr.: 565 m2. Vraagprijs €159.000,-k.k. Bel ons voor informatie ma. t/m vrij. 9.00-18.00 uur za. 9.00—15.00 uur Een zeer goed onderhouden vrijstaand landhuis welke bestaat uit een oudere woning bouwjaar 1965 met aansluitend een zeer royale nieuwbouw, bouwjaar 1999. Het geheel is een prachtig object met een achterzijde. Pand v.v geh. dubbelglas in kunststof kozijnen met gedeeltelijk rolluiken, groot ste gedeelte dakbeschot/isolatie en muurisolatie. C.v. combiketel (gas). Badkamer 2 van de 5 slaapkamers op beneden ver dieping. Tuin ca. 75m diep op Zuid. Perc.gr. 2460m2. Vraagprijs €419.746.-k.k. Zeer goed onderhouden vrij staande woning met garage berging en kelder gel. nabij cen trum in jonge woonwijk op goede stand aan een plantsoen. Bouwjaar. 1960 verbouwd in 1998 te weten: Serre en badka mer. Pand is v.v. ben. dubbel glas hardhouten kozijnen en geheel rolluiken. De tuin is gel. op het westen en is ca. 8m diep met beklinkerd terras en tuinver lichting. Ben. luxe badkmr. 4 Slpkmrs. Via luik naar royale zol derruimte. Perceelgroote: 316 m2. Vraagprijs €249.000.-k.k. Zeer goed onderhouden halfvrij staande boerderij met losstaan de stal met daarin 5 paarden- boxen en zwembad gel. in lan delijke omgeving in het buiten- gebied. Bouwjaar 1988, ver- ouwd in 1996 en 2001/2002. Tuin ca. 80m diep 2 omheinde weilanden en manege. Ind. ben.: Roy. woonk. gesl. keuken bijkeuken badk. 1e slpkmr 2e bijkeuken toilet saunaruimte garage en 2 bergingen. 1e verd.: 3 slpkmrs. Badk. met bad douche +cabine vw. en 2e toi let. Roy, hobbyruitme. Vlizotrap zolder, Perc.gr. 9.815 m2. Ideaal voor paardenliefhebber. Vraagprijs €430.000,-k.k. Belt u nu voor een gratis waardebepaling 077-3985757 Goed onderhouden staand landhuis met garag 2 paardenstallen gel. - 1 buitengebied doch op goede stand aan plantsoen. Bouwjaar 19001 tussen 1994 en 1995 te w badkamer, keuken en slaq mer. Vloerverwarming in k( en badk. Pand is v.v. geh. d ?las in hardhouten kozi üin op het noorden ca. diep met terras en tuinver ting. Geen directe achterbt Bijkeuken. Ben. badkamei slaapkamer. Perceelgrc 7.380 m2. Vraagprijs €294.503,-k,k. Dringend gevraagd diversl woningen in alli prijsklassen Zeer goed onderhouden en geheel vrij gelegen luxe bunga low met kelder v.v. garage. Bouwjaar 1960 geh. gereno veerd in '96/'97. Gel. op een roy aal perceel zonder directe achterburen in een landelijke omgeving en bosrijk gebied doch nabij centrum op goede stand met een zeer goede bereikbaarheid Venlo-Nijmegen. Het pand is v.v geh. dubbelglas in kunststof kozijnen. De gehele woning is omgeven door een parkachtige tropische tuin en vijverpartij. Ben. 2 slpkmrs. en zeer luxe roy. badk. Kelder. Perc.gr.: 2.225 m2. Vraagprijs In een aantrekkelijke kwek kern gelegen zeer gesel landbouw en/of sierteellgrc Makkelijk toegankelijk via verharde weg. Het perced voorzien van de benodij nutsvoorziening en waterah Perceelgrootte: 7.565 Vraagprijs €43.109,-k.k. Netsa Beringe lid van de directie van het Raayland College, maakt na een lange en boeiende carrière in het onderwijs gebruik van de mogelijkheid om per 1 augustus 2002 zijn werkzaam heden te beëindigen. Graag nodigen wij u uit voor de receptie, die hem ter gelegenheid van dit afscheid, als dank en blijk van waardering voor zijn inzet en verdiensten, wordt aangeboden. Deze receptie vindt plaats op: vrijdag 21 juni a.s. van 16,30 - 18.00 uur in de aula van het Raayland College, Leunseweg 6, 5802 CH Venray Wij hopen u te mogen begroeten. Er is voldoende parkeergelegenheid aan de Zuidsingel op d'e parkeerplaats bij sporthal De Wetteling. Venray, juni 2002 Drs. G. van Ewijk voorzitter Centrale Directie niet niets

Peel en Maas | 2002 | | pagina 4