'Seslaagd jubileum ënnisdub Venray Skeeleren voor jong en oud Fantastisch debuut Janny Barents op EK Trefil Bouwstaal kampioen Theo Litjens verrast Pierre Dean /lotor- rossers Mudhunters Roerdomp CDA Venray Peelrunners Sjoelclub Spio St. Jan Merselo Biljarten Ook op zondag! Zangers van Het St. Frans Nipperke Zonnelied Triathlon Vereniging TWC Oostrum De Peelkorf laEEL EN MAAS Donderdag 13 juni 2002 - Pagina 17 tennisclub Venray heeft afgelo- n zaterdag op grootse wijze het •jarig jubileum en de herope- ng van het clubhuis, dat in de lopen winterperiode een fan- itische verfraaiing heeft onder in, gevierd. Middels een groot ïbfeest met activiteiten gedu nde de gehele dag, werd dit ierd. Het weer was zeer goed zind zodat alle festiviteiten kon- n plaatsvinden. Gestart werd ichtends met een gezamenlijk tbijt in het vernieuwde club- gevolgd door gen uitgebreid ellencircuit voor de jeugd. Op i banen waren spellen uitgezet de jeugd rouleerde in groepen ïgs dit circuit. Het grote spring- ssen was de gehele dag een trekpleister, 's Middags startte de tennisclinic. In groepen kwamen alle jeugdleden aan de beurt om door Tom Nijssen en zijn collega de kneepjes van het tennissen te leren. Met veel enthousiasme werd hieraan deelgenomen. Als afsluiter van de clinic was er een demonstratie wedstrijd lussen enerzijds Tom Nijssen en Twan Lensen van Tennisschool Maascourt en anderzijds Marleen Custers (TCV) en Sanne v.d. Biggelaar, beiden op de Nederlandse ranglijst zeer hoog geplaatste junioren. Er werd een staaltje tennis van hoog niveau aan het publiek voorgeschoteld. Na deze demonstratie volgde een modeschow verzorgd door A&S Intersport. Eigen leden van Tennisclub Venray showden de laatste modelijn, s Avonds volgde dé gezamenlijke barbecue. Een spannend moment was de ballon vaart. Via een georganiseerde lote rij waren er vijf gelukkigen uitge komen die een ballonvaart konden maken. Vanaf een groot veld nabij het tennispark kozen de ballonnen het luchtruim. Later op de avond kwamen de ballon- vaarders weer terug op het park om daar nog formeel.op een ludieke manier, in de adel der luchtvaarders te worden verhe ven en het getuigschrift te ontvan gen. Klokslag acht uur startte het grote clubfeest onder grote belangstelling. Het weer was fan- Tom Nijssen verzorgde zater dag een clinic voor de jeugdle den. tastisch zodat de leden binnen en buiten konden bijkletsen en genieten. De fotoshow, via de beamer gepresenteerd, met foto's voorzien van commentaar, gaf aanleiding tot het ophalen van veel herinneringen. Muziek werd verzorgd door de huisband van TCV. de Lucky Aces. Tot in de kleine uurtjes was het clubhuis vol er werd er volop gefeest. De tennisclub kan met grote voldoe ning terugkijken op een geslaagd feest dankzij de vele vrijwillige inzet en ondersteuning van spon soren. \fgelopen zaterdag was de igd van de MON voor het eerste gast op het circuit de Bergen te inroij en bij de 65 automaten is er in de eerste manche pech or Bryan Kersten, hij kwam ten en moest de strijd opgeven, mr in de tweede manche ein- jdé hij op een dertiende stek en xd achttiende in het algemeen Jssement. lij de quads 51 t/m 80cc wist mma Lindner in het zware ad de zestiende plaats voor zich ilig te stellen na het rijden van wee manches. De vierde beker bij de 85 B am op naam te staan van Wilco ndner die een sterke wedstrijd ;d en bij de 85 A eiste Emile ix de tweede trede op van het epodium. terwijl de 1 tweede lats in handen kwam van «nmy de Bruvn na de twee man- IjBij de 85 hoog reed Nicky de uyn een mooie wedstrijd wat m een zevende plaats oplever- in de daguitslag. Een negende lats bij de 125 jeugd kwam op am te staan van Paul Eickmans 1| eindigde Marc Josephs op een tiende stek. Na de twee man- es bezette Kevin Gielens een ittiende stek in het dagklasse- nt en bij de veteranen wist Ier Andre Cox net als zijn zoon lile met de tweede beker huis- larts te keren. Bij de liefhebbers idigde Rob Munsters met een nde plaats nog net binnen de Bij de wedstrijd van zondags te ■7 anroij reed Niek van Benthum a zeer sterke wedstrijd en stel- bij de Inters 500 de vijfde iats veilig na het rijden van ee manches en kwam de twee- plek op naam van Peter rsteegen te staan. Bij de 250 aioren was de derde plek voor lud Pijpers weggelegd en eiste fc'in Logtens de zeventiende □is op in de daguitslag. Bij de 125 senioren was de fende plaats voor Ad Coenen ,/Cggelegd en eindigde Johan i rsteegen in de eerste manche een vijftiende stek, terwijl in tweede manche wegéns pro- d men moest staken. Ook voor ierd Bongers zat het niet mee, J sloot de wedstrijd als dertigste Bij de 500 junioren stelde Mare /in Dijck de achttiende plek vei- en bij de 125 junioren kwam zesde plaats dp naam te staan i Marc Josephs, terwijl Werner tenen de tiende plaats in het [klassement op eiste en Stef i de Wouw in de eerste man- j i vroegtijdig het rennerskwar- moest opzoeken en in de eedc ma iche als zestiende frd afgevlagd wat hem een ieëntwintigste plaats opleverde de daguitslag. De EK 250/500 Iden een wedstrijd in het itse Meckbach waar het voor arten van de Aa niet mee zat. I bezette een tweede plaats na 'I rijden van drie manches. mende zaterdag is er een. >i gdwedstrijd te Gemert en zon- ;[s zullen de nationale aan de irt verschijnen Mountainbiken bij de Mudhunters is voor iedereen bereikbaar. Alles wat je nodig hebt is een mountainbike, een helm, wat conditionele basis en zin om en een club te fietsen. De zomer is een mooie tijd om lid te worden, niet te koud en af en toe doen we onze naam toch goed eer aan.. De vereniging bestaat uit zowel dames als heren, langzame re en snellere rijders. Kom een keer uitproberen en breng een vriend of vriendin mee. Je kunt eerst een maand uitprobe ren alvorens je besluit of je lid wilt worden. Planning: zondag 16 juni vertrek om 9.00 uur per fiets bij De Sprank voor een training naar de Meterikse bossen. Iedere dinsdag om 19-00 uur.training. Vooral geschikt voor nieuwe leden. Ze vertrekken altijd vanaf zwembad de Sprank. Voor infor matie bel je met Piet Dupont op 0478-589880 of kom gewoon een keer naar één van de trainingen of tochten. Jeugd: 14 juni: tweede jeugdko- ning op de Ballonzuil. bijeen komst 18.00, vissen van 18.30- 20.30; 28 juni: derde en laatste jeugdkoning; 5 juli: H. v.d Heuvel beker, bijeenkomst 18.00, vissen van 18.30-20.30. Uitslagen jeugd: de eerste jeugdkoning wedstrijd werd gewonnen door E. v.d. Hoogenhof. Uitslagen senioren: op een kop pelwedstrijd in Well waren er sec torwinsten voor de koppels G. Robben/M. v.d Ven en A. de Klein/H. Hendriks. Uitslagen 5e zomeravond wedstrijd: 1Henk Bexkens; 2. Gerrit Robben; 3- Camil Peters; 4. Teng Weegels; 5. Sjaak Philipsen. Programma senio ren: 19 juni: 7e zomeravondwed strijd, bijeenkomst 18.00. Opgeven wedstrijden bij H. Hendriks, tel. 0478-582994 voor donderdags 19.00. Nieuwe vergunningen zijn ver krijgbaar bij faunaland v. Grootel, Stationsweg 21 t4 Venray en bij secretaris H. Hendriks, Past. V.d. Gaetstraat 48, Venray, tel. 0478- 582994. Hier zijn ook dag- en weekvergunningen te verkrijgen voor de visvijver De Ballonzuil. Bij de secretaris kan men ook terecht voor verdere inlichtingen. Op donderdag 20 juni houdt het CDA-Venray een algemene ledenvergadering. aanvang 20.30 uur in hel bedrijfsrestau rant op het St. Annaterrein. Voorafgaand aan de vergadering bezoekt het CDA vanaf 19.00 uur de kunstmanifestatie De Waan ter gelegenheid van honderd jaar psychiatrie in Venray. Aan de leden wordt gevraagd zich tijdig te verzamelen bij de infobalie van De Waan (gevestigd in het oude portiershuisje op het St. Annaterrein). Trainingen: dinsdag: loopscholing en intervaltraining, aanvang 19-00 Kastiëlse Baan; donderdag: duur- loop, Sevenum, aanvang 18.30 picknickplaats Helenaveenseweg Meterik aanvang 19.00 parkeer plaats Schadijker Bossen: zater dag: bostraining, aanvang 16.00 parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender; 22/6 Vanilla Weerter Stratenloop 5-10 km; 3/7 Sevenum Stratenloop 5-10 km. Wedstrijduitslagen: Pepijnloop in Echt. 5 km: Jacqueline Pouwels - 24.23; Wilma Jeurissen - 27.05: Gertie Hermkens - 29.19. 10 km Piet Jacobs - 45.35. Ontelbare bochten en klinkerstroken maken van de Sommernachtlauf in Neuss ieder jaar weer een ware hel van het oosten. Veel toeschouwers en een topveld deden de pijn echter snel vergeten. Paul Coppus werd 22e in de met ruim 400 lopers bezette veteranenloop over 10 km in 38:1". hetgeen een tweede plaats betekende in de klasse M50. Wedstrijduitslagen doorge ven via E-mail, rpvdgoor@plex.nl of telefonisch via 077-4678240. Tijdens een toernooi in Heerlen werden de volgende resultaten behaald: DA Rietje' Goumans legem. 130.5: DBAnny v.d. Hevden 3e gem. 125.3; DC Truus Jenniskens 4e 116.5; DC Mien Classens 6e gem. 113; DD Agnes v. Dvk 4e gem. 108": DD Regien Sanders 5e gem. 105.9; HE Sjeng Goumans 2e gem. 98.4. Synchroonzwemmen Het komende weekend wordt het 40-jarig jubileum gevierd van Spio. Gestart wordt op vrij dag om 20.00 uur met een demonstratie van verschillende dansen en een training. De vol gende zwemsters worden om 19.00 verwacht: Suzan, Els, Miranda, Stefanie, Josien, Joëlle, Melissa, Eline, Tessa, Jitske, Joyce, Fieke, Janne, lmkc. Shannon, Marcha en Kimberly. Zij worden verwacht met een knot in de gelatine en zwart badpak, neusklem en badmuts. De zwemster die op diploma gaan gaan zijn Emy, Christel en Mariek. Zaterdagmiddag is er een gewo ne training en droogtraining van 15.45 tot 19.00 uur. Zaterdagavond van 22.00 tot 2.3.00 uur is er een demonstra tie van enkele dansen, liften en trainingsmethode's. Hierbij worden de volgende zwemsters verwacht: Amandine, Bea, Dian, Cinderella, Karin, Kim, Hanneke, Tetske, Melanie v. S, Celine, Bergje, Kelly, Antionette, Harriet, Monica en Sandra. De dames die de uit voering moeten zwemmen: denk aan de gelatine en je zwarte badpak. Op beide dagen zijn de trainsters en overige belangstellenden van harte wel kom. Op de eerste selectiewedstrijd van dit seizoen werden in Sevenum de volgende prijzen gewonnen: in de springklasse zwaar was het wederom Petra van Dijck die een geweldige prestatie leverde. Zij won hier met hestor de le prijs. Met O Quick werd Petra ook nog 6e in de klasse M. Verder waren het Jan en Mark Janssen die met springen in de prijzen reden. Jan won nog een mooie 6e prijs in de klasse Z met Kiopas en Mark werd 10e in de klasse L met Pointer. Bij de individuele dressuur had den we ook 4 prijzen: Janine van Ooi won met Katinka H een hele mooie le prijs in de klasse Ml met 165 punten Ellen van Dijck won de 3e prijs met Pouwer in de klasse LI met 172 punten. Marieke Vergeldt werd 4e met Loreen in de klasse L2 met 161 pun ten. Esther Bouwmans tenslot te won eveneens een 4e prijs in de klasse B met Hain. Haar proef waardeerde de jury met 169 punten. DOS PK VBB: Piet Gommans wist in deze finale met twaalf punten de eerste plaats te behalen. Hij speelde 39% boven zijn gemiddelde en zijn moyenne was 2,"3. Vanavond (13 juni) is de tweéde finaleavond van de clubkampioenschappen libre. Aanvang is om 19.00 uur. Uitslagen bandstootcompetitie: SSV 1-DOS BI 5-2 Voor DOS was alleen Jolanda Voesten succesvol. Klotske-DOS B3 2-5 Frits van der Waerden en John Renkens (de laatste won in slechts 17 beurten, gent. 1,29) bezorgden DOS de overwinning. VBB Ter afsluiting van de reeks toer nooien in het kader van de per soonlijke kampioenschappen heb ben de vierde klassers het afgelopen weekend hun finale gespeeld. Met een ruime voor sprong op nummer 2 is P. Gommand van DOS kampioen geworden. Hij behaalde 12 match- punten. een algemeen moyenne van 2.73 en scoorde een hoogste serie van 20. Ook zijn %-moyenne van 139,67 was veruit de beste van alle deelnemers. De tweede plaats was voor L. Smet van L '67. Hij scoorde 8 matchpunten en een algemeen moyenne van 2.31 en zijn hoogste serie was 16. M. Aben van OPM werd derde met eveneens 8 matchpunten maar met een iets lager %-moyenne. Zijn algemeen moyenne bedroeg 23 58 met een hoogste serie van 15. W. Kleuskens van SNA teken de tenslotte voor de hoogste serie van het toernooi: 23- Elke dag geopend van 12.00 tot 21.00 uur. Vrijdag 14 juni 19.00 repetitie jon gens; 20.00 repetitie hele koor; zaterdag 15 juni: tussen 10.00- 12.00 oud papier inleveren in de papiercontainer bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg: zondag 16 juni: 10.15 inzingen: 10.45 uur mis in de Paterskerk: dinsdag 18 juni: 19.00 uur repetitie jongens. Nieuwe leden zijn van harte welkom! Kom eens kijken op de repetitie van dinsdag dinsdag of vrijdag in de Galmhut. gelegen aan de Langeweg 92, tel. 512001. Maandag 17 juni 10.30 volksdan sen; 19.00 biljartclub op 't Nipperke. Dinsdag 18 juni: 20.00 Country- en dansgroep Green River met Country-dansles. Woensdag 19 juni: Om 9.00 Beter bewegen, daarna koersbal; 20.00 Country- en dansgroep 'Green River met Country-dansles, Donderdag 20 juni: 19.00-23-00 kaarten en biljarten. Repetities: 's maandags om 20.00 in het parochiehuis van de Paterskerk, Leunseweg 5 in vr. Zondag 16 juni 10.30 Beukenrode: zondag 23 juni 10.30 Paterskerk: zondag 30 juni Plechtige hoogmis t.g.v. zilveren jubileum Het Zonnelied, om 10.00 in de Paterskerk. Bij verhindering afmelden bij Iny Kuypers, tel. 585226. bij ieder optreden gelieve tenminste een kwartier voor aanvang aanwezig te zijn. U bent altijd welkom op een repetitieavond voor een ken nismaking. Voor nadere informa tie/aanmelding kunt u bellen met Trees Douwes, tel. 584494 of Toos v.d. Heuvel, tel. 583884. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PËISXi EN MAAS Nu de zomer eraan komt. kan het zijn dat u denkt dat het eens tijd wordt om iets aan sport te doen. Misschien een reden om na te den ken of de triathlonsport iets voor u is. Laat je niet afschrikken door de gedachte dat in zo n triathlonver- eniging alleen plaats is voor mensen die topspon bedrijven. Hoofdzaak is het op een gezellige manier met triatleten onder elkaar onder des kundige begeleiding goed en ver antwoord met de sport bezig zijn. Ook voor oudere duursporters en veteranen is er alle ruimte en bege leiding om op eigen niveau mee te doen en te trainen Ook al bent u veertig plus, kom van de bank af en wordt actief en gezond, het is nooit te laat om in beweging te komen. U zult zien waartoe een veteraan in de duursport nog in staat is en hoeveel plezier je daarmee kunt hebben. Daarbij is het helemaal niet belang rijk of u net begint of al gevorderd bent. De individuele begeleiding is dusdanig dat zowel recreanten, jeugd, veteranen als wedstrijdatle ten volledig aan hun trekken komen. Mocht u belangstelling heb ben dan kunt u, geheel vrijblijvend, een maand gratis meetrainen om te kijken of de vereniging aan uw wensen voldoet. Kom gerust eens kijken op dinsdagavond om 19.00 in zwembad De Sprank of woens dag 19.00 op de atletiekbaan in Venray en maak een praatje met de trainer. U kun natuurlijk ook con tact opnemen met voorzitter Paul Hageman (0478-512989). Zaterdag 15 juni vindt in het Eindhovense recreatiegebied Aquabest de jaar lijkse triathlon plaats. Meerdere leden van de vereniging zullen hier deelnemen aan zowel de achtste als de kwarttriathlon. Programma: zaterdag 15.00-16.00 mountainbiken; 16.00-17.30 lopen in schadijker bossen; zondag 09.00- 10.00 zwemmen in de Sprank; 10.15-12.15 fietsen vanaf de Sprank: dinsdag 19.15-20.15 zwem men in de Sprank; woensdag 19.00- 20.45 baantraining in Venray; don derdag 19.00-20.00 zwemmen kasteelse bossen. Info: www.geoci- ties.com/twenray. Afgelopen zondag is door TWC Oostrum de tweede wedstrijd voor het clubkampioenschap gefietst. Onder goede weersom standigheden is de wedstrijd ver reden door acht deelnemers. Helaas een zeer magere opkomst. Het parcours dat was uitgezet over een onbekend aantal kilome ters (voor de deelnemers) bedroeg uiteindelijk 71.5 kilometer en liep door het Noord-Limburgse asper ge gebied. Vanuit de startplaats Oostrum verliep de tocht naar Grashoek, Maasbree en Trade Pon West via Sevenum en Meterik terug naar Oostrum. Mede door het goede weer werden er snelle tijden verreden met als hoogst gemiddelde 33 km per uur. Hierdoor was door de meeste een te laag gemiddelde opgegeven. Met een afwijking van 1,56 min. werd Ben Jeucken uiteindelijk de winnaar met als tweede Broer Hendriks op 2,53 minuten en Piet Beterams als derde met een afwij king van 4.03 minuten. Het pro gramma voor de komende weken tot aan de vakantieperiode is als volgt: 16/6 Sonsbecker-S.weitz'80 km, 23/6 Peel Maas route 120 km, 30/6 Bollentontocht 110 km en 7/7 Beek-Reichswald 120 km. Vrijdag 14 juni gaat de jeugd van de Peelkorf op kamp, waarbij tevens het eerste lustrum gevierd gaat worden. Het thema dit jaar is 'dieren'. Vrijdag om 17.15 is het vertrek op het sportpark, en de terugkomst staat gepland op zon dag 16 juni om 13-30. Op dinsdag 25 juni om 20.00 is er een bijeenkomst voor de jeugd leidsters van volgend seizoen bij Roelanzia. Ook de nieuwe jeugd leidsters zijn hiervoor uitgeno digd. Venravnaar Janny Barents heeft een fantastisch debuut achter de rug tijdens de gecombineerde Europese- en wereldkampioen schappen bodybuilding in Griekenland. Afgelopen weekend behaalde de debutant op het EK een bijzonder eervolle vijfde plaats. Het WK werd door Barents afgesloten met een mooie zeven de plaats in de klasse tot zeventig kilo. Janny Barents had zijn deel name te danken aan de!' Nederlandse titel bodybuilding: die hij enkele weken geleden ver overde in Zaandam. Ondanks een nederlaag tegen Hoeijmakers, dat met Henk Hoeijmakers aan het hoofd (serie 685) op waardige wijze afscheid nam van de le Klasse, verzamelde Trefil Bouwstaal voldoende pun ten om de kampioenstitel te grij pen. Jaap Jongejan excelleerde bij de kampioenen met de hoogste game bij de heren met 268 en een serie van 686. De Pinhunters, die ook nog kans maakten op de titel, wonnen wel van Plus van Dijck, maar bleven met 8 punten ach terstand steken op de tweede plaats. Mariëlle Moors (Plus van Dijck) bleek met haar 204-game en 532-serie de beste bij de dames. Drankenhandel Winters scoorde er driftig op los tegen de al gedegradeerde Red Arrows met Hay Joosten (hoogste herenserie met 695) en Cyriel Winters (serie 693) aan het hoofd en veroverde door die winst de laatste periode- titel. Karklingel/Magic Line pakte in de laatste wedstrijd van het sei zoen de winst op Taxi-Touring Mi \N\eVets 's maandag gesloten Eindstraat 12, tel. 581553 Midgetgolfer Theo Litjens speelde een geweldige wedstrijd door met twintig slagen zijn pr over één ronde aan te scherpen en met 72 over drie ronden zijn pr te evena ren. Daarmee verraste hij Pierre Dean met 4 - 2 en rukte daarmee op naar de zesde plaats in het klassement. Ook Riet Lemmens speelde een dijk van een wed strijd door kampioenskandidaat Gerrit Janssen met 4 - 2 de hakken te laten zien met een laagste ronde van 22 en rukte in het alge meen klassement op naar de zevende positie. Lijstaanvoerder Huub Straatman was niet in goe den doen, maar kon toch het zoet der overwinning smaken (4-2), maar good old Grad Arts pakte met 23 toch de laatste ronde. Harrie Lenssen (6 - 0 zege op Harrie Fleuren) liet met 66 slagen de laagste score van de dag note ren. Jan Litjens (6 - 0 winst op Truus Arts) speelde eveneens een goede wedstrijd en finishte op 69 Hetzelfde presteerde Jan Engels (6 - 0 tegen Jeu Vranken). Gerrit Vermeulen (6 -0 winst op Leo Wilms) had één slag meer nodig (70). In het klassement bij de dames nam Riet Lemmens met 17 punten de koppositie over van Truus van Dijk (21,5 punten). Bets Wilms staat op de derde plaats met 22 punten). Bij de heren rukte Jan Engels op naar de tweede plaats met 12 punten (achter Huub Straatman met 9 punten). De niet spelende Henk van Leeuwen staat nu derde (13 pt) net voor Harrie Lenssen (14 pt) en Gerrit Vermeulen (15 pt). Zaterdag gaan ze op toernooi bij MGC Du Commerce in Leende. Geerets. Uitslagen Huisleagues: eerste klas se: Pinhunters - Plus van Dijck 15 -13 Taxi-Touring Geerets Karklingel/Magic Line 8-20 Trefil Bouwstaal - B.T. Hoeijmakers 8 - 20 Red Arrows - Drankenhandel. Winters 3 - 25 Tweede klasse: Club Up - Altijd Raak/Old Dutch.. 14-14 B.L.S./Close Ene. - Scores 19 - 9 Hit &Mlss - The Nitwits 8 - 20 Strikers/Groeip.-La Mousse 17-11 La Mousse kampioen In deze klasse kon de kampioen: La Mousse het seizoen niet mei een overwinning afsluiten, ook al- scoorde Fien Jenniskens bij de" dames het best met een 199-game en 492-serie en Theo Cox bij de- heren met een 529-serie. De; Scores, die nog goede uitzichten hadden op het kampioenschap, lieten de kans om La Mousse als-: nog te passeren liggen en kregen klop van B.L.S./Close Encounters. In de eindstand behaalden de Scores wel een half puntje meer dan het al uitgespeelde V.v.G.I./Van Rensch en eindigden op de tweede plaats, die recht geeft op promotie naar de le Klasse. De Nitwits wonnen hun laatste wedstrijd van het seizoen tegen Hit Miss en Club Up. met Joos Hoex als de man met de. hoogste herengame (210) deelde de punten met Altijd Raak/Old Dutch. Trioleague Crash - Twannies Team 3-18. Hit Miss Sigma's/Rest.Bowl.Venray 1-20 Strikezone - B.T. A.W.I. Isolatie 6 - 15 Plus Van Dijck - Nutrivisie 15-6 Taxi-Touring Geerets Bokual/Mijling 17 - 4 Twannies team kampioen Bokual/Mijling, dat al wekenlang de ranglijst aanvoerde, verslikte zich in de laatste wedstrijd tegen Taxi-Touring Geerets en verspeel de daarmee de titel. Twannies Team (voorheen B.T. Mallnitz); maakte tegen Crash, waarin Toos Janssen de hoogste damesgame en -serie met resp 206 en 571 op haar naam bracht, geen fout en passeerde de koploper tot dan toe met 4.5 punten. Patrick Smits, deel uitmakend van het kam pioenstrio, scoorde het hoogst bij de heren met een 239-game en 609-serie. De Sigma's, die als derde eindigden, besloten het sei- zoen met een klinkende overwin ning op Hit Miss. A.W.I. Isolatie en Plus Van Dijck besloten het sei zoen met een zege op resp. Strikezone en Nutrivisie. Zo n veertig leden met introduceés van spoilcentrum De Sprank waagden zich afgelopen zaterdag op de skeelers. Op de parkeerplaats bij bet voormalige zwembad kregen zij les van Lonneke, Cindy en Hans. de instructeurs van bet sportcentrum. Daarbij werd onderscheid gemaakt in ervaring. De eerste meters voor beginnende skeelers, oefeningen voor de al iets gevorderde en een skeelertocht voor de meer erva ren mannen en vrouwen. De activiteit werd gehouden in samenwerking met sportzaak Olympic Sport aan het Henseniusplein in Venray. ''Het is een aardigheid", zegt instructeur Hans, "Om de 'leden buiten het sporten in de sportzaal ook kennis te laten maken met andere activiteiten, zoals in dit geval skeele ren.

Peel en Maas | 2002 | | pagina 17